همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش کامپیوتر کودکان

يکشنبه بیست و هفتم 4 1400

 به عنوان مثال ، بسیاری از برچسب هایی که روی کتاب ها و بازی ها و تصاویر روی دیوار گذاشته می شود آموزش کامپیوتر کودکان ، می تواند به هر دو زبان با رایانه انجام شود.

g فن آوری به خوبی در برنامه درسی است. فن آوری ها و نرم افزارها باید:

سه هدف آخر در بهترین مدارسی که من در آنها تدریس کرده ام محقق شد. هنگامی که کودکان از خانه به مهد کودک و فراتر از آن می روند ، از گرمای خانه به دنیای گسترده منتقل می شود.

 

نمرات اولیه برای ایجاد اعتماد به نفس و رشد عاطفی آموزش کامپیوتر کودکان بسیار مهم هستند. من بسیاری از دانش آموزان مهد کودک های اشک آلود خود را در ماه های اول مدرسه در آغوش می گرفتم تا آنها احساس امنیت کنند.

 بیشتر آنها دچار اضطراب جدایی شدند. این اعتماد به نفس زمانی ایجاد شد که دانش آموزان یاد گرفتند در مکانی امن و با شخصی که از آنها مراقبت می کند ، هستند. امنیت عاطفی مهمتر از خواندن ، نوشتن و حساب است.

چه موقع آموزش کامپیوتر کودکان می توان کودکان را به رایانه ها معرفی کرد

بسیاری از محققان توصیه نمی کنند که کودکان زیر 3 سال از کامپیوتر استفاده کنند (به عنوان مثال Hohmann ، 1998). کامپیوترها فقط با سبک یادگیری شما مطابقت ندارند. کودکان زیر 3 سال از طریق بدن خود یاد می گیرند:

 چشم ها ، گوش ها ، دهان ، دست ها و پاها. اگرچه ممکن است بارها و بارها به همان فعالیت بازگردند ، اما در حرکت مداوم ایرانیان سایبر هستند و مرتباً کانون خود را تغییر می دهند

 

. رایانه ها گزینه خوبی برای رشد ذهنی و زبردستی کودکانی نیستند که می آموزند: خزیدن ، راه رفتن ، صحبت کردن و داشتن دوستان.

فعالیت های کامپیوتری متناسب با توسعه

متأسفانه ، رایانه ها اغلب به روشهای آموزش کامپیوتر کودکان نامناسب برای توسعه استفاده می شوند. یک مطالعه (کنگره ایالات متحده ، 1995) نشان داد که در حالی که "مدارس به طور مداوم دسترسی خود را به فن آوری های جدید افزایش می دهند ،

 بسیاری از معلمان از آنها به روشی سنتی ، از جمله تمرینات با بازی های آموزشی و مهارتی استفاده می کنند" (ص 103). Clements (1994)

 نیز با اشاره به این نکته ، "کاری که ما بعنوان مربیان دوران کودکی در حال حاضر با رایانه انجام می دهیم کاری است که محققان و رهنمودهای NAEYC می گویند ما باید این کار را کمتر انجام دهیم (ص 33).

پاپرت (1998) تأکید می کند که رایانه ها هنگامی که کودکان تجارب عینی دارند ، هنگامی که کودکان دسترسی آزاد و کنترل بر یادگیری دارند ، کودکان و معلمان آموزش کامپیوتر کودکان با هم یاد می گیرند

، رایانه ها تأثیر می گذارند ، معلمان تدریس خصوصی جفت را تشویق می کنند و از رایانه برای آموزش ایده های قدرتمند استفاده می کنند.

 

روش های مناسب رشد آموزش رایانه کودکان و نمو برای استفاده از رایانه با کودکان 3 و 4 ساله متفاوت از آنچه ما در مهد کودک و کلاس های ابتدایی استفاده می کنیم متفاوت است.

(0) نظر

آموزش کامپیوتر یرای کودکان

پنج شنبه بیست و چهارم 4 1400

 به این فکر کنید که فرزند شما بیشتر به چه منطقه ای از فناوری اطلاعات علاقه مند است. پس از همه ، در حالی که ایجاد آموزش کامپیوتر کودکان مهارت برای زندگی آینده مهم است ، یادگیری این مهارت ها باید یک تجربه سرگرم کننده و هیجان انگیز برای بچه ها باشد.

 

محاسبات اساسی

یادگیری مهارت های ابتدایی رایانه برای همه بچه ها مهارت مهمی است. دوره های رایانه ای به کودکان نحوه استفاده از پردازش ورد را آموزش می دهد و به آنها امکان می دهد خودشان اسناد را ایجاد ، قالب بندی و چاپ کنند.

 به کودکان همچنین نحوه استفاده از ایمیل - مهارت اساسی و ضروری در جامعه مدرن - آموزش داده می شود. گشت و گذار در اینترنت به یک کار آسان تبدیل خواهد شد ، زیرا آنها یاد می گیرند چگونه سریع جستجو و جستجو کنند.

 

داشتن آموزش کامپیوتر کودکان مهارت های ابتدایی رایانه مزایای بسیاری دارد:

رشد تحصیلی

فرصت بیشتر برای برقراری ارتباطبچه ها را برای استفاده در آینده از رایانه آماده می کند

آگاهی از فرهنگ ها و سبک های زندگی دیگر را ایجاد می کندافزایش عزت نفس و اعتماد به نفسمهارت های ایرانیان سایبر حل مسئله را بهبود می بخشد

 

برنامه آموزش کامپیوتر کودکان نویسی و برنامه نویسی کامپیوتر

برنامه نویسی و برنامه نویسی رایانه می تواند گام بعدی برای کودکانی باشد که مهارت های ابتدایی کامپیوتر خود را پایین آورده اند.

 در انگلستان ، یک کمپین غیرانتفاعی "Year of Code" به منظور تشویق مردم به یادگیری کدگذاری ایجاد شده است.

 

Code زبانی است که برای آموزش کامپیوتر کودکان ساخت وب سایت ها و برنامه ها ، ساخت بازی ها و موسیقی و کارهای بسیار بیشتر استفاده می شود.

 

یادگیری رمزگذاری به بچه ها این امکان را می دهد تا نحوه و دلیل کار فناوری را درک کنند. طبق این کمپین ، نزدیک به 60٪ از مردم فکر می کنند که یادگیری کد نویسی مهارت مهمی برای بازار کار امروز است

 و تقریباً 50٪ مردم دوست دارند کدگذاری رایانه را یاد بگیرند. انگلستان این مهارت را بسیار ارزشمند می داند به طوری که برنامه هایی برای ایجاد کدگذاری آموزش رایانه کودکان رایانه به یک ماژول اجباری برای دانش آموزان تا سن 16 سالگی از سپتامبر 2014 ارائه آموزش کامپیوتر کودکان شده است.

(0) نظر

کلاس رباتیک کودکان

سه شنبه بیست و دوم 4 1400

 

3. اردوگاه قهرمان رباتیک برای کودکان

کودکان بالای 14 سال برای این اردوگاه رباتیک مناسب هستند. در این کلاس رباتیک کودکان ، کودک شما زبان برنامه نویسی مبتنی کلاس رباتیک کودکان بر متن را می آموزد و ربات را با استفاده از Arduino IDE برنامه ریزی می کند.


 کودک شما با کیت های سخت افزاری پیشرفته مانند سنسور IR ، ماژول بلوتوث HC-05 ، سنسور شتاب سنج و غیره کار خواهد کرد. به عنوان بخشی از این برنامه رباتیک ، کودک شما ربات های زیر را تولید می کند: ربات با کنترل صدا ، ربات برای جلوگیری از مانع ، اشاره - ربات کنترل شده و غیره

 

کلاس آزمایشی رایگان کلاس رباتیک کودکان رزرو کنید!

 تمام این کلاس های رباتیک برای کودکانی طراحی شده است که تجربه کدگذاری قبلی را ندارند. این کلاسها به طور عملی و با کمک کیت های رباتیک مفاهیم STEM را برای کودکان آموزش می دهند.

 STEM نیروی محرکه اکثر صنایع است بنابراین کودک خود را بعد از برنامه رباتیک مدرسه ثبت نام کنید و به ایرانیان سایبر کودک کمک کنید تا STEM را همراه با سرگرمی یاد بگیرد!

 

اکنون مکانی نزدیک کلاس رباتیک کودکان خود پیدا کنید!

اگر فرزند شما کاملاً به مدرسه و فعالیتهای دیگر مشغول است ، می توانید در کلاسهای آنلاین رباتیک کودکان ثبت نام کنید که می توانید کلاسها را بر اساس نیازهای خود برنامه ریزی کنید و فرزندتان بتواند راحت از خانه خود بیاموزد.

بچه ها از دیدار با معلم جدید عصبی می شوند و وارد کلاس خود می شوند. اما اضطراب و دلهره وقتی ببینند که کیست - به سرعت به کنجکاوی و تعجب تبدیل می شود - به عبارت دقیق تر ، چیست.

 

رابین ، یک روبات انسان کلاس رباتیک کودکان نما با قد 23 اینچ که عبارتی دوستانه در صورت دارد ، از آنها استقبال می کند. از نظر ظاهری بسیار ملایم تر از سایر انسان نما ها است ، به نظر می رسد برخی از آنها مستقیماً از رویای تب روانگردان توسط استنلی کوبریک - یا Sid & Marty Krofft خارج شده اند. و این با طراحی است.

 

"بیایید یک بازی کنیم!" رابین با هیجان به بچه آموزش رباتیک کودکان ها می گوید ، که به نظر می رسد به همان اندازه پمپ شده اند - زیرا ، بدون شک ، آنها کلمه "بازی" را با فرایند یادگیری مرتبط کلاس رباتیک کودکان نمی کنند.

(0) نظر

کلاس رباتیک کودکان

دوشنبه بیست و یکم 4 1400

بخشی از مجموعه مدارهای چاپی از قبل مونتاژ شده است که توسط تولید کنندگان رسمی و تولید کنندگان شخص ثالث به فروش می رسد. معماری سیستم کاملاً باز به شما امکان می دهد آزادانه از خط تولید آردوینو کپی کلاس رباتیک کودکان یا اضافه کنید.

 

می خواهم یادآوری کنم که از همان روزهای اول تحصیل ، ما سعی می کنیم احساس تیمی و احساس مسئولیت را برای هر دانش آموز در کلاس به کودکان القا کنیم ، زیرا آنها اعضای آینده یک تیم هستند.

 علاوه بر این ، در طی فرایند آموزشی ، کودکان مهارت هایی را برای خارج شدن از موقعیت های درگیری کسب می کنند ، به تنهایی تصمیم می گیرند

 و ضمن حل مشکلات ، احساس رهبری در تیم نشان می دهند. و مهمتر از همه ، کودکان حرفه های جدید را یاد می گیرند. برنامه بسیار ابتدایی رباتیک تا هشت کلاس رباتیک کودکان ماه طول می کشد.

 

برای هر دوره یک برنامه آموزشی خاص تجویز می شود. درس ها در مورد رباتیک به ترتیب منطقی آموزش داده می شود و از دست دادن یک یا دو کلاس می تواند بر عملکرد دانش آموز تأثیر بگذارد. مثل ریاضیات ایرانیان سایبر است:

اگر از یک موضوع صرف نظر کنید ، بقیه موارد غیر قابل درک و دشوار می شوند.

 

مکانیسم یادگیری

مانند در کلاس رباتیک کودکان هر م institutionسسه آموزشی ، در مدرسه ما نیز دوره هایی برای گروه های سنی مختلف تفاوت های خاص خود را دارند. به عنوان مثال ، کودکان در گروه جوان تر مدل های حیوانات رباتیک را جمع آوری کنید

 و از این طریق با دنیای اطراف آنها آشنا شوید در سنین بالاتر (از 12 سال به بالا) ، مینی مدل ربات های صنعتی مونتاژ می شوند: بازوی رباتیک ، خط تولید با مرتب کلاس رباتیک کودکان سازی و غیره.

 

دانشجویان ما ابتدا با سازنده و نام قطعات آشنا می شوند. سپس آنها کار دنده های مختلف را مطالعه می کنند ، بعد از اینکه آنها با استفاده از دنده ای که در درس آموختند شروع به جمع آوری مدل کردند ، سپس مدل را برنامه ریزی می کنند. توسط

در پایان این مراحل ، دانش آموزان نحوه کار ربات و از چه چیزی را بیان می کنند

مدل آنها تشکیل شده است. آنها بیش از 20 مدل عملیاتی در اختیار دارند:

حیوانات ، هواپیماها ، ابزار آلات آموزش رباتیک کودکان ، تجهیزات نظامی و همچنین مدلهای لوازم خانگی (میکسر ، پنکه ، چرخ خیاطی). ما از مواد استفاده کلاس رباتیک کودکان می کنیم

(0) نظر
X