همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش برنامه نویسی نوجوانان

پنج شنبه سی یکم 4 1400

چهارمین ماژول فرصتی را برای آشنایی با زمینه های اصلی استفاده از پایتون فراهم می کند: Data Science (یا علم داده) آموزش برنامه نویسی نوجوانان ، یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی و استفاده از زبان های برنامه نویسی برای اهداف علمی.

 دانش آموزان می توانند با مفاهیم اساسی این مناطق در برنامه نویسی آشنا شوند و برنامه های ساده ای بسازند که بتواند به آنها در دوره ریاضی و فیزیک مدرسه کمک کند.

 

دوره برنامه نویسی جاوا برای کودکان

 جاوا یک زبان برنامه نویسی محبوب است آموزش برنامه نویسی نوجوانان که اغلب با رتبه بندی های مختلف در پنج زبان برتر محبوب برنامه نویسی قرار می گیرد (به عنوان مثال ، مقام دوم در شاخص TIOBE


). اگرچه دوره جاوا مشابه دوره Python است ، اما تفاوت های خود را دارد. در ماژول اول ، دانش آموزان اصول برنامه نویسی ایرانیان سایبر را می آموزند:

 ساخت آموزش برنامه نویسی نوجوانان های شرطی ، چرخه ها ، OOP ، روش ها ، کلاس ها ، اصول گرافیک رایانه ای. در نتیجه ماژول اول ، دانش آموزان یک بازی رایانه ای ساده ایجاد می کنند.

 

ماژول دوم این فرصت را به کودکان می دهد تا با زمینه های آموزش برنامه نویسی نوجوانان پیچیده تری از توسعه کامپیوتر آشنا شوند: مدیریت استثنا ، کار با پایگاه داده

، پردازش کلیک و حرکات ماوس ، اصول توسعه وب. در نتیجه ماژول دوم ، دانش آموزان یک آنالوگ از برنامه معروف "Paint" ، بازی "لایه جادویی" و یک ماشین حساب ایجاد می کنند.

 

ماژول سوم به توسعه سایت اختصاص دارد. در طول دوره ، دانشجویان آنالوگ خود را از فروشگاه آنلاین ایجاد می کنند. آموزش برنامه نویسی نوجوانان دانشجویان از زبان های برنامه نویسی PHP و JavaScript و فناوری آموزش برنامه نویسی کودکان های HTML / CSS

(0) نظر

آموزش کامپیوتر کودکان

سه شنبه بیست و نهم 4 1400

اما مشکوفسکایا

همه ترانه ها را شاعر در کودکی می نوشت. غالباً این نوع طوفان خشم ناشی از اراده همکاران انگلیسی است. او نوشت که تقلید مسخره آموزش کامپیوتر کودکان آمیز شخصی عمل می کند. با این حال ، قیمت Moshkovskaya اما کلا. اما نکته اصلی - این یک کودک عشق است.

 

بدترین شاعر سالهای آخر زندگی اش که احساس کرد. بنابراین ، آنچه را بنویسید انجام ندهید. این موجه است زیرا یک بار او آواز را شروع کرد. مجموعه ای مطابق با یک کودک پس از مرگ وجود دارد مجموعه ای از اما:

 

هنوز آموزش کامپیوتر کودکان محبوب Moshkovskaya Ema باقی مانده است. کتاب ها و شعرها ، ترجمه شده به زبان های دیگر:. زمانی آهنگ هایی که ما با آهنگسازان مشهور شوروی می نوشتیم ، هم ستاره های پاپ هم هم اکنون آنها را اجرا می کردند.

 

شاعر مشکوفسکایا اما از زندگی خوشحال بود. راز ساده آن - برای کودکانی که تحت تأثیر واقعی و واقعی قرار گرفته اند. آیا دوست داشتم مخاطبان بزرگسال آموزش کامپیوتر کودکان مورد نظر را داشته باشم و او توسط آثار این شاعر غزل منتشر نشده باشیم.

 

Moshkovskaya Emma - نویسنده مجموعه های متعدد:

"صد کودک - یک مهد کودک" و بسیاری ایرانیان سایبر دیگر.

در همه این کتاب ها آهنگ های سنتی به معنای کودکان جهان است. احساساتی که کودکان می توانند سایه های مختلف تجربه خود را در طول زندگی خود ببینند.

 با تشکر از آموزش موسیقی شاعر ، همه شگفت آور است که یک آلات موسیقی کوچک ، کاملاً در موسیقی آموزش کامپیوتر کودکان نهفته است. و به عنوان آواز طولانی.

 

اما به سمت Moshkovskaya

و اکنون بسیاری از آنها به نام Moshkovskaya کاتولیک واقع شده اند - شاعری با یک حرف بزرگ. در واقع ، برای جلب رضایت کودک نیازی به صحبت به همان زبان نیست. و ترانه های اما که توسط یک کودک نوپا ، هیچ خاله بالغ نوشته شده است:

 

داستان کودکی او که در اما مشکوفسایا - جزیره ای از خوشبختی - نوشته شده است. شخصیت های اصلی - همه رایگان. آنها شخصیتی فوق آموزش رایانه کودکان العاده متنوع و چند وجهی هستند. و مانند همه بادبانها به سمت جام شاعر شکسته مادر کاملاً عزیز آموزش کامپیوتر کودکان عصبانی.

(0) نظر

آموزش کامپیوتر کودکان

سه شنبه بیست و نهم 4 1400

طراحی بازی: طراحی بازی محور.

در مورد بازی های جدی برای آموزش ، علاوه بر در نظر گرفتن این عوامل ، باید یک م pedلفه آموزشی  نیز در آن لحاظ شود. آموزش کامپیوتر کودکان تحقیقات زیادی در مورد روش های طراحی بازی های جدی برای آموزش وجود دارد.

 باربوسا و دیگران [16] یک روش متشکل از دو م componentsلفه ارائه می دهد: یک بازی اصلی با چالش ها و مجموعه ای از مکانیسم های یادگیری که مربوط به بازی هستند

، اما مستقل هستند (به عنوان مثال سوالات ، پازل ها ، بازی های کوچک) ، بنابراین شامل یادگیری آسان تر است محتوای موجود در بازی.

 

مارفیسی-شوتمن و همکاران [17] یک روش هفت مرحله ای را برای طراحی بازی های جدی توصیف می کند آموزش کامپیوتر کودکان ، وظایفی را که باید برای شرکت کنندگان مختلف در روند انجام شود

، مشخص می کند. این موارد عبارتند از: مشخصات اهداف آموزشی ، انتخاب مدل جدی بازی ، شرح کلی سناریو ، جستجوی م componentsلفه های نرم افزار ، شرح دقیق سناریو ، کنترل کیفیت آموزشی و مشخصات قراردادهای فرعی.

 

مارن ایرانیان سایبر و همکاران [18] یک چارچوب شش فاز را توصیف می کند که شامل مربیان و طراحان بازی است. این نویسندگان یک محیط همکاری را طراحی می کنند

که به همه شرکت کنندگان اجازه می دهد از طریق ایجاد یک زبان الگوی طراحی ، یک زبان مشترک را درک کنند و با آنها ارتباط برقرار آموزش کامپیوتر کودکان کنند.

 

پریتو دو لوپه و دیگران [19] پیشنهادی برای یک روش توسعه بازی آموزشی مبتنی بر یک متن تعاملی ، تقسیم آموزش کامپیوتر کودکان شده در فصل ها و صحنه ها ، ارائه می شود که تمام جنبه های عرضی بازی را ادغام می کند.

 

در راستای مخاطب هدف برای قمار جدی که در این کار ارائه شده است ، Cano و همکاران. [20] روش خاصی را برای طراحی بازی های جدی برای کودکان دارای اختلال شنوایی بر اساس 4 مرحله تجزیه و تحلیل ، پیش تولید ، تولید و پس از تولید توصیف می کند.

 این روش برای طراحی محصولات متمرکز بر کودکان دارای اختلال شنوایی ، با اهداف مختلف آموزشی [21] - [23] استفاده شده است.

 همچنین ، کار Peñeñory و همکاران. [24] پیشنهادی برای مدلی برای تجزیه و تحلیل نیازها و فعالیتها برای طراحی آموزش رایانه کودکان تجربیات تعاملی با هدف توانبخشی آموزش کامپیوتر کودکان روانی-حرکتی کودکان با کم شنوایی ارائه می دهد.

(0) نظر
X