همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش پایتون برای کودکان

چهارشنبه بیستم 5 1400

شما هیچ مبلغی برای کار  آموزش پایتون برای کودکان  بر روی زبان پایتون نمی پردازید ، این منبع باز و رایگان است و مادام العمر رایگان باقی می ماند.

 

از نظر فنی

حتی اگر کامپیوتر شما ضعیف یا قدیمی است ، می توانید با آن برنامه نویسی کنید.

 

آسان برای خواندن و ویرایش

یادگیری آن بسیار آسان است   آموزش پایتون برای کودکان و کد نوشته شده در آن به راحتی قابل خواندن و اصلاح است.

 

روی بیش از یک پلتفرم کار کنید

برنامه ای که با استفاده از زبان پایتون ایجاد می کنید ،iranian cyber  روی مهمترین سیستم عامل ها مانند Windows ، Mac OS ، Linux ، Unix کار می کند.

 

جهت گیری شی

از مفهوم کلاس ، شی ، محصور  آموزش پایتون برای کودکان  کردن ، وراثت و غیره پشتیبانی می کند.

 

چند وظیفه ای

پایتون فناوری چند رشته ای را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد برنامه خود را قادر به اجرای همزمان چندین فرمان کنید.

 

پایگاه های داده

پایتون رابط های آماده ای را برای مقابله با مهم ترین پایگاه های داده ارائه می دهد.

 

رابط کاربری

می توانید برنامه هایی بسازید که دارای رابط کاربری باشند.

 

کار با سایر زبانهای برنامه نویسی

شما می توانید با سایر زبان های  آموزش پایتون برای کودکان  برنامه نویسی (مانند C ، C ++ ، جاوا) در برنامه خود که ابتدا در پایتون نوشته شده است ، کار کنید.

 

سایر زبانهای برنامه نویسی با پایتون کار می کنند

اکثر زبانهای برنامه نویسی از  آموزش پایتون برای کودکان  برخورد با پایتون پشتیبانی می کنند ، به این معنی که به شما اجازه می دهند از کدهای نوشته شده در پایتون در برنامه هایی که عمدتا به زبانهای برنامه نویسی دیگر (مانند C ، C ++ ، جاوا) نوشته شده اند استفاده کنید.

 

(0) نظر

آموزش پایتون برای کودکان

سه شنبه نوزدهم 5 1400

آلیس یک محیط سه بعدی نوآورانه است که کار با انیمیشن ، داستان گویی ، ایجاد بازی یا فیلم را برای کودکان آسان می کند. آلیس یک نرم افزار یادگیری رایگان است که  آموزش پایتون برای کودکان برای آشنایی کودکان با برنامه نویسی شی گرا طراحی شده است. مفاهیم اولیه برنامه نویسی با استفاده از فیلم های متحرک و نمونه هایی از ایجاد بازی های ویدئویی ساده آموزش داده می شود. در آلیس ، یک دنیای مجازی پر از اشیاء سه بعدی است و کودکان برنامه هایی را ایجاد می کنند که می توانند متحرک شوند.

 

از آنجا که Swift یک زبان برنامه نویسی جدید است که توسط اپل معرفی شده است (در حال حاضر منبع باز است) ، باید مردم را برای یادگیری آن ترغیب کند. برای آن دسته از برنامه نویسان بی تجربه که تصمیم به یادگیری زبان برنامه نویسی از یک اپل واقعی دارند ، Swift Playground در دسترس است. Swift برای کودکانی طراحی شده است که می خواهند اصول برنامه نویسی را یاد بگیرند.

 

 

فرزند بزرگم این روزها در حال برنامه نویسی پایتون است.  آموزش پایتون برای کودکان پس از توضیح اصل عملکرد رایانه ، توسعه و انواع زبان های برنامه نویسی و ایجاد محیط برنامه نویسی ، نسخه چاپی کتاب برنامه نویسی پایتون را برای کودکان که روز گذشته به عنوان کتاب الکترونیکی خریداری کرده بودم ، ارائه کردم. ، و از آنها خواسته است تا س questionsالاتی را که متوجه نشده اند در حین ادامه کار به تنهایی بپرسند. اغلب آن را انجام دهید

 

کتابی که کودک می بیند کتابی است به نام Hello World! از Manning. این عنوان "برنامه نویسی رایانه ای برای کودکان و مبتدیان" است ، که نویسنده در واقع هنگام صحبت  iranian cyber با پسر کوچکش نوشت. تصاویر زیادی وجود دارد و توضیحات خوب است. حیف است که انگلیسی باشد نه کره ای.

 

همین ناشر همچنین کتابی به نام Scratch ، یک زبان برنامه نویسی آموزش پایتون برای کودکان آموزشی برای کودکان ساخته شده در MIT ، منتشر کرد ، اما من نمی دانم آن چیست. فکر می کنم کتاب Scratch را به زبان کره ای دیدم.

 

نحوه آموزش برنامه نویسی به کودکان نیاز به تحقیقات زیادی دارد. البته در کشور ما که آموزش بر روی کنکور دانشگاه متمرکز است ، ممکن است خیلی دور از ذهن باشد.

 

 

 

ما انکار نمی کنیم که علوم رایانه برای زندگی ما ضروری است ، فناوری بیشتر اوقات زندگی ما را آسان می کند ، و در هر کجا که هستید با فناوری احاطه شده اید ، از تلویزیون گرفته تا تلفن  آموزش پایتون برای کودکان، ماشین و دستگاه های هوشمند خانگی.

 

در دوران کودکی ما هیچ ایده ای نداریم که آیا هر یک از فرزندان ما تصمیم به کار در زمینه علوم رایانه می گیرند یا نه ، اما کودکان باید اهمیت فناوری رایانه را در زندگی ما درک کنند و درک نحوه عملکرد برنامه های رایانه ای و کد آنها برای آنها مفید خواهد بود. است و چگونه کار می کند ، زیرا یادگیری آموزش پایتون برای کودکان نحوه عملکرد رایانه و کد آن بسیار جذاب است و به کودکان کمک می کند تا مهارتهای تفکر و یادگیری مهمی را توسعه دهند که کاربردهای آنها خارج از دسترس صفحه کلید آنها باشد.

 

برنامه نویسی چیست؟

برنامه نویسی فرایند نوشتن دستورالعمل ها و دستورات به آموزش پایتون برای بچه ها رایانه یا هر دستگاه دیگری است تا آن را هدایت کرده و نحوه برخورد با داده ها را برای انجام وظیفه خاص کامپیوتر توضیح دهد

(0) نظر

یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد؟

سه شنبه نوزدهم 5 1400

گیدو ون روسوم در اواخر دهه 1980 در حین کار بر روی زبان برنامه نویسی ABC با آن روبرو شد ، اگرچه در دهه 1990 شکل فعلی خود را پذیرفت. هدف ون روسوم  یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد  ایجاد یک زبان برنامه نویسی "آسان برای خواندن" بود که به عنوان مثال به دست آورد. در دانشگاه 1989 (ABC اصلی مبتنی بر ایده آموزش برنامه نویسی به عنوان زبان دوم بود) در سال 1989 ، Guido van Rossum اولین پیاده سازی این زبان برنامه نویسی جدید را که قبلاً "Python" نامیده می شد ایجاد کرد ، اما نام آن را تغییر داد. "پایتون 1" قبل از اینکه برای عموم منتشر شود. این پیاده سازی پیش فرض با C نوشته شده است و روی ایستگاه های کاری یونیکس اجرا می شود (البته در هیچ نسخه هسته یونیکس قبل از 2.2 منتشر نشده است).

 

شما می توانید از پایتون برای انجام هر کاری از جمله توسعه وب یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد، مدیریت سیستم ، یادگیری ماشین ، هوش مصنوعی (AI) و محاسبات علمی استفاده کنید.

 

همچنین برای برنامه نویسی و ایجاد برنامه های رومیزی استفاده می شود.

 

چرا پایتون؟

پایتون یک زبان عالی برای مبتدیان در علوم کامپیوتر است. رایگان و منبع باز (در مقایسه با زبانهای تجاری مانند جاوا) ، بنابراین هیچ هزینه مجوزی وجود ندارد. به راحتی می توانید یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد پایتون را با یک پوسته تعاملی (که مترجم پایتون نامیده می شود) شروع کنید.

 

قابل خواندن است ، به این معنی که کد برای iranian cyber  همه قابل درک است ، حتی اگر سابقه برنامه نویسی نداشته باشند.

 

پایتون دارای مفهوم "شامل باتری" است ، به این معنی که دارای ماژول های از پیش نوشته شده است و آماده استفاده از جعبه است. و شی گرا است ، که به برنامه نویسان کمک می کند کد خود را سازماندهی کرده و از زوایای مختلف به مشکلات فکر کنند.

 

پایتون همچنین دارای جامعه ای از توسعه دهندگان و کاربران فعال است. هر نسخه جدید پایتون عملکرد زبان پایتون را بهبود بخشیده است. این برنامه بر روی Windows ، Mac OS X/macOS ، Linux/Unix و بسیاری از سیستم عامل های دیگر کار می کند.

 

علاوه بر این ، از آنجا که گوگل ، یوتیوب ، Pinterest و Dropbox از پایتون استفاده می کنند ، فرصت های شغلی زیادی برای کسانی که اهل فن هستند وجود دارد. این ممکن است تنها زبان برنامه نویسی شما نباشد ، یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد اکثر توسعه دهندگان چند زبان هستند که بسیاری از زبانها را به خوبی می دانند. اما شروع خوبی است.

 

یادگیری پایتون چقدر طول می کشد؟

به طور معمول در حدود 8 هفته ، بسته به میزان زمان و تلاش شما برای یادگیری زبان و تجربه برنامه نویسی قبلی ، پایتون دارای نحوی دوستانه است ، بنابراین شروع  یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد به کار آسان است. اما اگر می خواهید یک توسعه دهنده جدی پایتون باشید ، باید دائماً مهارت های خود را بیاموزید و تقویت کنید.

(0) نظر

یادگیری آسان پایتون برای کودکان

دوشنبه هجدهم 5 1400

برخی از مردم احتمالاً می پرسند "لاک پشت پیتون چیست؟" این یک ماژول در زبان برنامه نویسی است. این الهام گرفته از گرافیک لاک پشت است که در زبان ماشین قدیمی یادگیری آسان پایتون برای کودکان  لوگو در دهه 1960 استفاده می شد. لاک پشت پایتون برای درک بیشتر پایتون برای کودکان و آموزش اصول برنامه نویسی مفید است. زیرا به طور خاص برای یادگیری طراحی شده است. می توانید طیف گسترده ای از اشکال و الگوها را با رنگ های روشن روی صفحه ترسیم کنید. برای مثال ، این تصورات کودکان خردسال را بسیار بیشتر از ردیف های طولانی کد مجذوب می کند.

 

به عنوان مثال ، طرح های ایجاد شده یادگیری آسان پایتون برای کودکان  با آن می توانند شبیه این باشند:

 

چک لیست اصول اولیه

بهترین راه برای یادگیری زبان برنامه نویسی جدید این است که قدم به قدم کار کنید. حتی اگر برخی از سطوح کمی بالاتر و دستیابی به آنها دشوارتر باشد ، باز هم مهم است یادگیری آسان پایتون برای کودکان  که روی توپ بمانید و اجازه ندهید که از دروازه خود منصرف شوید.

 

برای یادگیری اصول اولیه ، می توانید از چک لیست زیر به عنوان راهنما استفاده کنید:

 

جدول 1: چک لیست مقدماتی پایتون برای کودکان

 

منطقه X ✔️

اپراتورها

محاسبات و همچنین متغیرها

رشته ها ، لیست ها ، چندتایی ها و نقشه ها

نقاشی با استفاده از ماژول لاک پشت

سوالات با استفاده از "اگر" و "دیگری"

حلقه ها را بچرخانید

اتفاقاً ، پین (2015) به والدین توصیه یادگیری آسان پایتون برای کودکان  می کند که آن را با فرزندان خود امتحان کنند. او خودش خیلی زود شروع کرد به معرفی دو پسرش iranian cyber  با برنامه نویسی و به آنها انگیزه داد تا همه چیز را به تنهایی امتحان کنند: اگر متغیری را تغییر دهم چه اتفاقی می افتد؟ شکل ، رنگ و ظاهر اشیا چگونه تغییر می کند؟

 

این نباید برای والدینی که به هر حال چیزی برای علوم کامپیوتر دارند مشکلی ایجاد کند. اما می تواند شروع خوبی برای والدینی باشد که تا به حال با این موضوع ارتباط چندانی نداشته اند. به این ترتیب آنها می توانند با جهان برنامه نویسی به همراه فرزندان خود آشنا شوند و سپس درک کنند که فرزندانشان  یادگیری آسان پایتون برای کودکان  در مورد حلقه ها و متغیرها در مورد چه چیزی صحبت می کنند.

 

بازی های جذاب برای کودکان دارای پایتون کد کنید

به عنوان مثال ، یکی از راه های استفاده از پایتون برنامه نویسی بازی ها است. اینگراسلینو (2016) همچنین دریافت که برنامه نویسی بازی ها راه خوبی برای یادگیری یادگیری آسان پایتون برای کودکان  زبان است ، به ویژه در زمینه دیداری. البته برای انجام این کار ، ابتدا باید اصول اولیه را بدست آورید. اما سپس می توانید بازی های سرگرم کننده بسازید.

 

اتفاقاً ، UAS Technikum Wien دارای یادگیری آسان پایتون برای کودکان  مدرک کارشناسی ارشد کامل در زمینه یادگیری برنامه نویسی بازی ها است. در اینجا شما با زبانهای مختلف رسمی ، از جمله پایتون ، البته کار می کنید.

(0) نظر

برنامه نویسی در مدارس

دوشنبه هجدهم 5 1400

دکتر خم ودی آن را با موضوعات رایانه ای که کودکان مقایسه می کنند مقایسه می کند من در گذشته مطالعه می کردم که در آن زمان تمرکز اصلی بر این بود که به کودکان برنامه نویسی در مدارس آموزش دهیم که کاربر باشند ، مانند آشنایی با سخت افزار ، نرم افزار ، ماوس و ... اما امروزه جهان تغییر کرده است. کودکان باید از کاربر به برنامه نویس یا سازنده منتقل شوند ، مشکلات را با فناوری کنترل ، مدیریت و حل کنند.

 

و این هدف درس علوم محاسباتی است. در علوم کامپیوتر (CS) بر اساس سال

 

درجه 1

 

یک مشکل ساده را می توان با مقایسه حل کرد. ازمایش و خطا جستجوی سیستماتیک

قصه و روال روزانه را به صورت گام به گام بیان کنید.

توالی نمادین جریانات کاری از طریق فعالیت  برنامه نویسی در مدارس های بدون اتصال به هدف مشخص. و از نتایج نامطلوب اجتناب کنید.

درجه 2

 

مراحل مناسب را در حل مشکلات روزمره مانند نظافت منزل اولویت بندی کنید. چیدمان چیزها

عملکرد برنامه را آزمایش کنید. با بررسی یک دستور در یک زمان و آزمایش با چندین ورودی.

با در نظر گرفتن استدلال منطقی ،برنامه نویسی در مدارس مانند جستجوی فرهنگ لغت برای نیمی از کتاب در یک زمان ، مشکلات را به طور سیستماتیک حل کنید. iranian cyber  بررسی علت مسمومیت غذایی یا یک بازی تحقیقاتی ساده

 با استفاده از شرایط متعدد متوالی یک برنامه بدون اتصال بنویسید. برای تولید چندین نتیجه مانند برنامه آشپزی برنامه بسته بندی هدیه و برنامه محاسبه هزینه ورودی به شهربازی

درجه 3

 

آشنایی با استدلال منطقی در حل مسئله قادر به شبیه سازی عملکرد در شرایط مشخص است از استدلال منطقی می توان برای ایجاد نتیجه گیری جدید از داده های اصلی استفاده کرد.

به طور سیستماتیک فکر کنید تا گزینه های موقعیت های پیچیده تر ، مانند چیدمان همه چیز را روشن کنید. زمان بندی برنامه ها

با استفاده از چندین شرایط تو در تو ،برنامه نویسی در مدارس یک برنامه unplugged بنویسید. برای دستیابی به نتایج مختلف با توجه به شرایط و نیازهای کاربر پیچیده تر.

یک برنامه جداگانه با تعداد تکرارهای مشخص بنویسید ، مانند برنامه ای که به یک کاراکتر دستور می دهد چندین بار یکسان حرکت کند.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی صفر تا صد

دوشنبه هجدهم 5 1400

زبانی که ما به آن اشاره می کنیم "زبان ماشین" است که پردازنده کامپیوتر می تواند بخواند و بفهمد. نمی دانید زبان ماشین چیست و چگونه آموزش برنامه نویسی صفر تا صد به نظر می رسد؟ در اینجا قسمتی از آن است:

مشخص است که پردازنده رایانه چیزی جز صفر و یک نمی فهمد و این زبان - یعنی زبان ماشین - نمایشی از صفر و یک است به گونه ای که به کامپیوتر می گوید باید چه کار کند.

 شایان ذکر است که این زبان برای انسان قابل درک نیست ، زیرا حتی اگر بتوانید کدی مانند آنچه در تصویر نشان داده شده بنویسید آموزش برنامه نویسی صفر تا صد (مانند سالهای اولیه اختراع رایانه) ، دیگران آن را درک نخواهند کرد و هیچ کس متوجه نخواهد شد قادر است کد را تغییر داده و بعداً به جز شما توسعه دهد.

 

برای یافتن زبانی نزدیک به زبان انسانی ، زبان های برنامه نویسی به ترتیب به زبان ماشین یا زبان انسانی به ترتیب به دو دسته تقسیم می شوند: زبان های برنامه نویسی سطح پایین و زبان های برنامه نویسی سطح بالا.

 یعنی زبانهای برنامه نویسی سطح پایین ، نزدیکترین زبانها به زبان ماشینهای فوق الذکر هستند ، مانند زبان اسمبلی و زبانهای برنامه نویسی سطح بالا نزدیکترین زبانها به زبان انسانها هستند ، مانند پایتون و جاوا.

 

پیاده سازی برنامه هایی که به زبان های آموزش برنامه نویسی صفر تا صد برنامه نویسی سطح بالا نوشته شده اند

صحبت در مورد زبانهای سطح بالا ایرانیان سایبر و زبانهای سطح پایین ما را به صحبت در مورد نحوه اجرای پردازشگر کد نوشته شده به زبان سطح بالا که پردازنده آن را نمی فهمد ، می پردازد (آیا این چیزی نیست که شما اکنون فکر می کنید؟ )

 

ما می دانیم که پردازنده دستورات و دستورالعمل های نوشته شده به زبان سطح پایین (زبان ماشین) را درک می کند ، زیرا این فرایند مانند یک خارجی است که عربی را یاد گرفته است و شروع به صحبت با یک زبان عربی بومی می کند ، که آموزش برنامه نویسی صفر تا صد می تواند مستقیماً ارتباط برقرار کند

- به یکدیگر بگوید آنچه می خواهد دیگری انجام دهد - بدون واسطه. در مورد مثال نوشتن یک برنامه به زبانی سطح بالا که به زبان انسانی نزدیکتر است و از کامپیوتر برای آموزش برنامه نویسی صفر تا صد پیاده سازی آن درخواست می شود

، مانند یک فرد هندی زبان است که می خواهد با یک فرد عرب زبان ارتباط برقرار کند بدون اینکه کسی از زبان زبان دیگران در این حالت ، یکی از آنها نمی تواند بفهمد که دیگری چه می گوید و ارتباطات از بین می رود.

 

 ممکن است بگویید: چرا مترجمی نمی آورند که آنچه را که می گوید به دیگری ترجمه کند؟ خوب ، این دقیقاً زمانی اتفاق می افتد که قرار است برنامه ای کلاس برنامه نویسی صفر تا صد به زبانی اجرا شود که پردازنده کامپیوتر آن را نمی فهمد.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز

يکشنبه هفدهم 5 1400

 

در سال 2021 ، دیگر نمی توان برنامه نویسی و برنامه نویسی برای کودکان را از آموزش دبستان و متوسطه دور نگه داشت. توسعه کودکان و جوانان از مهمترین سیستم عامل ها و برنامه های کدگذاری نیز عبور می کند. در این مقاله رایج ترین زبان های برنامه نویسی برای کودکان و بسترهایی برای آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز  آموزش کدنویسی به کودکان را کشف خواهیم کرد. همه در حالی که سرگرم می شود. Scratch ، App Inventor و Alice فقط برخی از زبان های برنامه نویسی برای شروع این مسیر هستند که دوست داریم همراه با موضوعات STEM و برنامه نویسی در مدرسه معرفی شوند.

توانایی کودکان در توانایی یادگیری سریع مفاهیم جدید شناخته شده است و تصادفی نیست که آنها از سنین پایین به جذب زبانهای خارجی وادار می شوند. یک روند مشابه مربوط به زبان های برنامه نویسی برای کودکان و جوانان است ، با چندین مزیت برای رشد و نمو.

 

فقط فکر کنید که چگونه در سال های اخیر ، برنامه های آموزشی برای کودکان بر اساس برنامه نویسی در رشد کودکان بسیار مهم شده اند که به لطف کمک به رباتیک آموزشی آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز ، از دوره های ابتدایی در برنامه های آموزشی قرار گرفته اند.

 

برنامه های کدنویسی آموزشی از کودکی امکان می دهد چندین مهارت مهم از دیدگاه اجتماعی و رابطه ای رشد کند. بنابراین در این مقاله خواهیم فهمید که چرا برنامه نویسی برای کودکان بسیار مهم است.

 

بیایید با هم ببینیم مهارتهای کودکان در هنگام کدگذاری چیست؟

 

خلاقیت: کدگذاری به کودکان این امکان آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز  را می دهد تا هرچه می خواهند خلق کنند! تنها محدودیت تخیل آنهاست.

حل مسئله: به لطف توسعه تفکر محاسباتی ، کودکان توانایی  iranian cyber حل مشکلات فزاینده سخت را دارند.

کار تیمی: به لطف سیستم عامل های کدگذاری که به آنها امکان می دهد در گروه کار کنند ، کودکان یاد می گیرند با یکدیگر تعامل داشته و برای توسعه پروژه های مشترک ارتباط برقرار کنند

 

یادگیری زبان برنامه نویسی از سنین پایین به رشد بسیاری از مهارت های ذاتی تفکر محاسباتی کمک زیادی می کند. مهارت هایی مانند توانایی تفکر و استدلال منطقی و آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز  واضح به کودکان در رشد شناختی کمک می کند و می تواند در هر زمینه ای که تصمیم بگیرند بزرگ شوند دنبال کنند.

 

بهترین راه برای ترغیب کودک به یادگیری ، راهنمایی وی در مسیری تا حد امکان روشن و بازیگوش ، مانند سرگرمی است.

 

به لطف سیستم عامل های مختلف کدگذاری ، امکان آموزش علوم کامپیوتر به کودکان 8 تا 14 ساله که می توانند با ایمنی و سرگرمی کامل تجربه و خلق چیزهای خارق العاده ای داشته باشند ، وجود دارد. این نوع فعالیت به کودکان این امکان را می دهد تا چندین ساعت مشغول باشند ، آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز  چیزهای جدید زیادی یاد بگیرند و مهمتر از همه تفریح ​​باشند.

 

چندین سیستم عامل وجود دارد که به کودکانی که  آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز  می خواهند به صورت آنلاین کد نویسی کنند می توانند برنامه نویسی را از طریق بازی های برنامه نویسی آنلاین برای کودکان نیز شروع کنند.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز

شنبه شانزدهم 5 1400

این روزها برنامه نویسی یکی از مهارت های بسیار مورد درخواست است. این توسعه دهندگان هستند که فناوری را ایجاد می کنند و آینده آن را به دست می آورند. بنابراین جای تعجب نیست آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز   که بسیاری از مردم تصور می کنند که یادگیری برنامه ریزی هدف جدید آنها برای سال 2021 است. با این حال ، همراه با تمایل ، تعدادی س questionsال و تردید ایجاد می شود. از کدام زبان باید یاد بگیرم؟ کدام روش یادگیری م moreثرتر خواهد بود؟ برای تحصیل در مقطع ابتدایی چقدر زمان لازم دارید؟ در این مقاله ، شما می آموزید که از کجا شروع کنید تا یادگیری برنامه نویسی را از ابتدا نرم و سریع انجام دهید.

 

 

برنامه نویسی چیست؟

قبل از اینکه به جزئیات انتخاب چنین آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز  مسیر توسعه بپردازیم ، باید روشن شود که برنامه نویسی چیزی نیست جز جستجوی یک راه حل انتزاعی برای یک مسئله بسیار خاص. برای انجام این کار ، توسعه دهندگان باید درک خوبی از این مشکل داشته باشند تا بتوانند آن IRANIAN CYBER  را به چند مشکل قابل حل با چند خط کد تقسیم کنند. بنابراین توسعه دهنده بیشتر وقت خود را صرف تفکر و برنامه ریزی می کندآموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز . ذخیره کد تنها آخرین مرحله اما بسیار رضایت بخش در کار اوست!

 

 

چرا ارزش یادگیری برنامه ریزی را دارد؟

دیجیتالی سازی تدریجی و تقاضای کارکنان متخصص ، بازار فناوری اطلاعات را امیدوار کننده ترین کارمندان می کند. برنامه نویسی نقطه قوت مهمترین شرکتها و آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز  استارتاپ ها است. توانایی کدگذاری به ما امکان ورود به دنیای جدیدی از فناوری را می دهد که در آن فرصت داریم کارهای بزرگی را برای خود و دیگران انجام دهیم: ایجاد نرم افزار ، وب سایت یا برنامه. کار یک برنامه نویس آینده ای امیدوارکننده و ثبات با توانایی کار آنلاین از هر نقطه را تضمین می کند. حرفه یک برنامه نویس زمینه وسیعی از پیشرفت شغلی را باز می کند.

 

 

چه مدت طول می کشد تا برنامه نویسی را از ابتدا یاد بگیریم؟

به طور قطع نمی توان گفت که چه مدت آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز  زمان یادگیری برنامه نویسی لازم است. با این حال ، این یک کار روزانه یا هفتگی نیست. این حداقل به چندین ماه زمان نیاز دارد و اگر ما در مورد برنامه نویسی در سطح پیشرفته صحبت می کنیم - چندین سال مطالعه. زمان لازم برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی معین به نحوه یادگیری شما بستگی دارد ، اینکه آیا شغل اصلی شما آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز  خواهد بود یا اینکه به طور موازی آن را با کار ترکیب خواهید کرد.

 

اگر از ابتدا کار را شروع کرده اید ، 300-400 ساعت طول می کشد تا اصول برنامه نویسی را یاد بگیرید. با اختصاص شش ساعت در روز ، در مدت دو ماه بر آنها مسلط خواهید شد. به نوبه خود ، صرف یک ساعت در روز برای مطالعه منجر به دستیابی به همان مطالب در حدود یک سال می شود. در هر یک از این موارد ، فرد باید برای یک فرآیند یادگیری شدید آماده شود که نیاز به پشتکار ، تلاش ذهنی و صبر دارد.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز

شنبه شانزدهم 5 1400

کودکان به سرعت و با روش یادگیری درست ، تقریباً خودمختار یاد می گیرند. این مهارت عمدتا از یادگیری زبان خارجی شناخته شده است و همچنین می تواند در برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز نیز به کار رود. به هر حال ، یک زبان برنامه نویسی چیزی بیش از نسخه نوشتاری یک زبان خارجی نیست: این زبان از کلمات و یک نحو کم و بیش پیچیده تشکیل شده است که باید برای اطمینان از درک صحیح آنچه نوشته شده است دنبال شود و به نتیجه مطلوب منجر شود. تنها تفاوت این است که در این حالت هدف مردم نیست ، بلکه رایانه است. در این زمینه ، هیچ چیز مانع آشنایی کودکان با برنامه نویسی از سنین پایین نمی شود.

 

کودکان وقتی می توانند با دنبال کردن مسیری آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز قابل فهم و بازیگوش بر هدف مشخصی تمرکز کنند ، بهترین حالت را می آموزند. هنگام برنامه نویسی ، این می تواند یک بازی ساده مانند یک برنامه کوچک یا یک وب سایت اول باشد ، به شرطی که کودک از آن لذت ببرد و احساس ضعف نکنید. راه رسیدن به این هدف نباید خیلی طولانی و پیچیده باشد. از این رو ابزارهای iranian cyber  دوستانه کودک و فرصت های یادگیری بر روی م componentsلفه هایی تمرکز می کنند که می توانند بصورت آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز شهودی مستقیماً جذب و بکار روند. این به سرعت تجربه های موفقیت آمیز اولیه را ایجاد می کند که انگیزه شما را برای برداشتن گام های بعدی ایجاد می کند.

 

روش های مختلفی وجود دارد که کودکان می توانند کد نویسی و گسترش دانش خود را یاد بگیرند - از اسباب بازی هایی مانند ربات های قابل برنامه ریزی  آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز آموزش های YouTube تا کارگاه های برنامه و اردوگاه های برنامه نویسی.

 

منابع آنلاین بطور خاص برای کودکان و نوجوانان موثر هستند. کودک با پروژه های قابل درک و هیجان انگیز که با سرعت خود کار می کند ، می تواند اصول برنامه نویسی را به روشی بازیگوشانه و بدون هیچ گونه اضطراب عملکردی بیاموزد.

 

 

برای کودکان و همچنین بزرگسالانی آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان در شیراز که هیچ دانش قبلی ندارند ، زبان های برنامه نویسی تصویری بهترین راه برای شروع کار است. اجرای گرافیکی و فرآیندهای عملکردی بسیار ساده ، درک و کاربرد بصری را تسهیل می کند و اجرای پروژه های ساده را واقعاً آسان می کند. البته امکانات طراحی و استفاده محدود است.

(0) نظر
X