همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان

يکشنبه هجدهم 7 1400

چیزی که این برنامه را منحصر به فرد می کند حالت معلم آن است که به شما امکان می دهد برنامه های نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان  درسی کامل بسازید ، حساب های کلاس را با چندین دانش آموز مدیریت و ایجاد کنید و کار را با بچه ها به اشتراک بگذارید.

نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان

بازی های برنامه نویسی برای کودکان - نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان در سال 2019

بازی های برنامه نویسی برای کودکان یک روش یادگیری منحصر به فرد را با استفاده از توالی ها ، حلقه ها و توابع در بازی هایی که صحنه های دنیای واقعی را تکرار می کنند ، ارائه می دهد. برخی از این بازی ها عبارتند از "آتش نشان کوچک" ، جایی که بچه ها می توانند به یک آتش نشانی دستور دهند ، و "دندانپزشک هیولا" ، که در آن شیوه ها و نحوه مراقبت از دندان ها را در هنگام خوردن تنقلات خوشمزه می آموزند. Coding Games for Kids با شش بازی متفاوت و صدها سطح در کل نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان ، یک برنامه برنامه نویسی رایگان عالی برای کودکان است و در iOS و Android در دسترس است.

. کد کارت ها

Code Karts - برنامه برنامه نویسی برای کودکان در سال 2019

گاهی اوقات ، فکر کد نویسی برای بچه ها بیش از حد احساس می شود ، به ویژه نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان هنگامی که آنها می خواهند بازی کنند ، نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان نه اینکه بیشتر یاد بگیرند. Code Karts با استفاده از یک بازی مسابقه ای سرگرم کننده ، پیش کد را برای سنین 4 سال به بالا آموزش می دهد. بچه ها با مسابقه کارتینگ خود با نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان موانعی روبرو می شوند که باید برای رسیدن به خط پایان و برنده شدن حل کنند. با 10 سطح رایگان و 60 سطح اضافی با گزینه پرداخت ، می توانید هرچه بیشتر پیشرفت کنید ، یادگیری را بیشتر کنید.

. mBlock

mBlock  برنامه برنامه نویسی برای کودکان در سال 2019

یک نرم افزار برنامه نویسی STEAM است که برای آموزش کد نویسی به کودکان طراحی شده است. این برنامه بر اساس کد معروف Scratch 3.0 و Arduino توسعه یافته است و از نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان زبان های برنامه نویسی مبتنی بر بلوک و متن پشتیبانی می کند. با mBlock ، کودکان نه تنها می توانند با کشیدن بلوک یا استفاده ایرانیان سایبر از پایتون بازی و انیمیشن ایجاد کنند ، بلکه به آنها اجازه می دهد روبات هایی را که ایجاد کرده اند برنامه ریزی کنند تا تقریباً هر کاری نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان را که می خواهند انجام دهند.

لایت بات

Lightbot - برنامه برنامه نویسی برای کودکان در سال 2019

فریب روبات های زیبا را نخورید ، Lightbot حتی برای بزرگسالان نیز می تواند چالش برانگیز باشد و اگر کودک شما به چیزی پیچیده تر برای تحریک ذهن خود نیاز داشته باشد ، عالی است. با شروع آسان و پیشروی نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان در مراحل بسیار پیچیده ، Lightbot یک بازی پازل برنامه نویسی است که اگر بچه های شما نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان به راحتی در بازی های دیگر سرعت بگیرند بسیار عالی است. با 20 سطح رایگان ، اگر بتوانند به پایان برسند ، می توانید 50 سطح اضافی در نسخه پولی دریافت کنید

Tynker - برنامه برنامه نویسی برای کودکان در سال 2019

Tynkerچیزی برای همه گروه های سنی دارد. این برنامه های ساده و ساختمانی نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان را با ابزارهای صوتی ارائه می دهد

(0) نظر
X