همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

افزایش مهارت های برنامه نویسی

سه شنبه بیست و هفتم 7 1400

. شبکه خود را پرورش دهید

کارشناسان معتقدند داشتن یک شبکه حرفه ای قوی یکی از عوامل تعیین کننده موفقیت شغلی است. اگر در کار خسته شده اید ، پروفایل LinkedIn خود را ایجاد و به روز کنید ، افزایش مهارت های برنامه نویسی افراد جدیدی را به شبکه اجتماعی خود اضافه کنید و در بحث های گروهی مربوط به صنعت موردنظر خود شرکت کنید. دیدن و دیده شدن کلید است!

 8. صندوق ورودی خود را تمیز کنید

برای گذراندن صدها یا هزاران ایمیل که در طول این سالها نگه داشته اید ، وقت بگذارید تا با یک صندوق ورودی خالی و مرتب شده ... تمام پیامهای مهم خود را به آرامی ، بصورت بایگانی شده و به راحتی در دسترس قرار دهید.

مرحله 1: یک سیستم تعریف کنید. مرحله 2: لیستی از فایل های مربوطه تهیه کنید. مرحله 3: پیامها را به محل خود منتقل کنید. مرحله 4: ایجاد کارهای خودکار برای موارد جاری و آینده.

آیا وقت دیگری دارید؟ فایل های روی دسکتاپ خود افزایش مهارت های برنامه نویسی را مرور کنید - آیا همه نمادها و اسناد موجود در رایانه شما ارزش آن را دارد. مطمئناً در اینجا نیز چیزی برای مرتب سازی و حذف وجود دارد.

 9. فضای کاری خود را سازماندهی کنید

سالم ماندن از اهمیت بالایی برخوردار است ، اما بسیاری از کارکنانی که روزانه 8 ساعت در پشت میز کار خود کار می کنند توجه کافی به این جنبه ندارند ، که می تواند در دراز مدت منجر به درد و آسیب شود. چرا دانش خود را در این زمینه تقویت نکرده و برای گذراندن دوره ای در زمینه ارگونومی در محل کار وقت نگذارید و همکاران خود را آموزش دهید؟ صفحه ، میز کار خود را مرتب کنید ، ارتفاع صندلی خود را تنظیم کنید یا در فضای کار خود تجدید نظر کنید ... از این فرصت استفاده کنید و در مورد مبلمان و تجهیزاتی که می توانند به شما در حفظ فرم کار در محل کار کمک کنند ، مانند میزهای آویزان یا تخته های تعادل ، تحقیق کنید.

10. طراحی و ایجاد کنید

خلاق بودن! استعدادهای شخصی خود را کشف کنید و چیزی زیبا خلق کنید. از نرم افزاری مانند Adobe InDesign یا Illustrator (یا نسخه های رایگان منبع باز آنها) استفاده کنید ، مهارت های ایرانیان سایبر جدید خود را امتحان کرده و استعداد هنری خود را توسعه دهید. یه تیر و دو نشان زدن ! و چه کسی می داند - شما حتی ممکن است افزایش مهارت های برنامه نویسی چیزی را بسازید که بتواند کل حرفه شما را تغییر دهد!

1) کتابهای فنی بخوانید

یکی از بهترین راه ها برای تقویت مهارت های فنی خواندن کتاب است. در نوجوانی کتاب های رایانه ای را از کتابفروشی محلی می خریدم. امروزه خرید آنلاین بسیار بهتر است زیرا به راحتی می توانید الماس واقعی پیدا کرده و از ذغال سنگ اجتناب کنید. نگاهی به آمازون بیندازید ، کتابی را در مورد موضوعی خاص که می خواهید یاد بگیرید جستجو کنید و نظرات و رتبه بندی ها را بررسی کنید.

 به دنبال کتابهایی با حداقل 4 یا 5 ستاره باشید (من معمولاً چیزی نمی خریدم که کمتر از 4.5 ستاره داشته باشد). از ابزارهای جستجوی آمازون برای یافتن سریع بهترین کتابها در هر منطقه استفاده کنید.

 حتی زمانی که تصمیم می گیرید کتابهای فنی را در فاصله ای نه چندان دور از محل زندگی خود بخرید (بنابراین اگر به عنوان مثال برای شما مناسب نیست ، بتوانید آن را راحت تر برگردانید) ، باز هم می توانید به بررسی های آنلاین نگاه کنید تا کتابهای موجود را رد کنید. ارزش پول ندارد. برای پیش نمایش کتابها در کتابفروشی یا آنلاین وقت بگذارید ، به خصوص اگر نگران قیمت هستید. اگر فصل اول را افزایش مهارت های برنامه نویسی درک نمی کنید ، پول خود را هدر ندهید.

 در حالی که کتابهای فنی می توانند گران قیمت باشند و اغلب دارای لیست های طولانی از کدها و موارد دیگر هستند ، اما کتابهای خوب با محتوای سازماندهی شده ، ویرایش شده و نمایه سازی شده ، آن را جبران می کنند. کتابهایی که در چاپ دوم یا بعد از آن قرار دارند یک انتخاب عالی هستند زیرا قبلاً دور آزمایش بازار را پشت سر گذاشته اند.

 2) آموزش ها را به صورت آنلاین بخوانید

نکته جالب در مورد آموزش های آنلاین کتاب این است افزایش مهارت های برنامه نویسی که آنها در دسترس ، دقیق و البته رایگان هستند. نکته منفی این است که آنها معمولاً توسط متخصصان ویرایش نمی شوند ، بنابراین ممکن است از وضوح و کامل برخوردار نباشند. با این حال ، آنها اغلب از ابزارهای دیگر مانند اتصال زیاد ، بازخورد کاربران و نسخه های نمایشی تعاملی استفاده می کنند.

 گاهی اوقات نظرات از اطلاعات اصلی بهتر است زیرا می تواند حاوی نکات و پیشنهادات اضافی باشد. مهارت برنامه نویسی من این را به ویژه در مورد افزایش مهارت های برنامه نویسی سایتهای ارجاع مانند php.net (یک سایت ارجاع برای PHP) صادق می دانم.

(0) نظر

اشتباهات رایج برنامه نویسی

دوشنبه بیست و ششم 7 1400

که منجر به از دست دادن 75 درصد سرمایه بازار آن در دو روز شد. نایت کپیتال دارای نرم افزار بود که دستورات خودکار ، با سرعت بالا و مدیریت الگوریتمی را برای اجرا در بازار اشتباهات رایج برنامه نویسی  انجام می داد. در داخل کد ویژگی "  وجود داشت ، که از سال 2003 از آن استفاده نکرده بودم.

حذف نشده بود و در صورت تماس با آن در دسترس بود. شمارنده سهام فروخته شده در هر سفارش بخشی دیگر از کد خارج از "" از سال 2005 بود. از 27 جولای 2012 ، نصب نرم افزار جدید به صورت مرحله ای بر روی سرورها برای چند روز آغاز شد. نرم افزار جدید دارای برچسبی بود که  را در نرم افزار قدیمی فعال می کرد.

 یک تکنسین فراموش کرد یک کپی از کد جدید را به یکی از هشت سرور که سفارشات خرید و فروش سهام خودکار را انجام می داد ، بسازد. در 1 اوت 2012 ، سرور قدیمی هنگام اجرای کد قدیمی " میلیون ها اشتباهات رایج برنامه نویسی  سفارش ارسال کرد زیرا شمارنده اقدامات انجام شده در هر سفارش به ارسال نشد و سپس روند خرید متوقف نشد.

 در تلاش برای برطرف کردن مشکل ، آنها کد جدید را از هفت سروری که به درستی کار می کردند حذف کردند ، که مشکل را تشدید کرد. در 45 دقیقه ، 4 میلیون معامله در 154 اوراق بهادار انجام داد و 397 میلیون سهم را جابجا کرد ، در حالی که در عوض باید 212 سفارش کوچک را اجرا می کرد.

نایت کپیتال 460 میلیون دلار ضرر کرد و آن را به دلیل نقض مقررات بازار سهام 12 میلیون دلار جریمه کرد بوئینگ 737 مکس مقاله اصلی: بوئینگ 737  بوئینگ 737  دو سقوط بوئینگ سالهای 2018 و 2019 باعث شد تا تعلیق پرواز بوئینگ 737 را در 13 مارس 2019 به مدت چند ماه به دلیل خرابی در نرم افزار (سیستم تقویت سیستم مانور) آغاز کند.

، 4 346 نفر در تصادفات جان باخت FAه تولیدکنندگان مانند بوئینگ اجازه داد تا برای هواپیماهای خود گواهینامه پرواز صادر کنند. در نوامبر 2019 ، توانایی بوئینگ برای صدور اشتباهات رایج برنامه نویسی   گواهینامه برای هواپیماهای ایرانیان سایبر را معلق کرد. در به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از سیگنال یکی از دو سنسور حمله هواپیما فعال می شود

 و آن را مستعد نقطه شکست واحد می کند. وقتی تشخیص می دهد که هواپیما در حالت دستی با فلپ ها بالا و با زاویه حمله زیاد است ، تثبیت کننده افقی را تنظیم می کند تا بینی را پایین بیاورد و از صعود سریع خلبان و ایجاد ضرر جلوگیری کند. اگرچه سیستم MCAS می تواند باعث گاز گرفتن ناخواسته شود ،

 اما در کتابچه های راهنمای پرواز و آموزش به آن اشاره نشده است ، بنابراین خلبانان از آن بی اطلاع بودند. در ژانویه 2020 ، بوئینگ تخمین زد که در سال 2019 18.4 میلیارد دلار ضرر کرده و 183 سفارش آن لغو شده است. در سال 2019 قیمت بوئینگ  اشتباهات رایج برنامه نویسی  737 بین 100 تا 135 میلیون دلار متغیر بود.

رریز یک متغیر اکتت (8 بیت). -25 یک دستگاه رادیوتراپی بود که توسط ، جانشین مدلهای -6 و -20 تولید شد (واحدهای قبلی در ارتباط با تولید شدند). این دستگاه بین سالهای 1985 تا 1987 حداقل در 6 تصادف دخیل بود که در آن چندین بیمار بیش از حد اشعه دریافت کردند. سه نفر از بیماران به عنوان یک نتیجه مستقیم فوت کردند.

 این حوادث قابلیت اطمینان کنترل نرم افزار سیستم های امنیتی مهم را زیر سال برد و به یک مورد موردی در محاسبات پزشکی و مهندسی نرم افزار تبدیل شد. کمیسیون تحقیق به این نتیجه رسید که علل اولیه این حوادث شیوه های توسعه ضعیف ، تجزیه و تحلیل الزامات و طراحی ضعیف نرم افزار است

و نه به دلیل خطاهای جداگانه در کد منبع. اشتباهات رایج برنامه نویسی   به طور خاص ، برنامه -25 به گونه ای طراحی شده است که تقریباً غیرممکن است که به طور خودکار خطاها را پیدا کرده و برطرف کنیم. این سیستم از سیستم عامل استاندارد استفاده نمی کرد. در عوض با سیستم عامل خود که به زبان اسمبلی  نوشته شده است کار می کند تا در رایانه اجرا شود..

هنگامی که سیستم خطایی را گزارش می دهد و اشعه ایکس را متوقف می کند ، فقط پیام " ، و بنابراین اپراتور اخطار را بسته و به درمان ادامه می دهد. کارکنان و اپراتورهای دستگاه در ابتدا به شکایات اعتقاد نداشتندرررربیماران به دلیل اعتماد بالایی که به دستگاه داشتند.

مهندسی از کد مدلهای قدیمی ( و  که دارای سیستمهای امنیتی مکانیکی بودند ، مجدداً استفاده کرده بود. این خرابی تنها اشتباهات رایج برنامه نویسی  زمانی رخ داد که یک سری کلید به سرعت وارد پایانه شد که کامپیوتر را کنترل می کرد. اشتباهات کدنویسی اپراتور تمام جعبه ها را پر کرده بود و در جعبه فرمان بود که متوجه شد

(0) نظر

اشتباهات رایج برنامه نویسی

دوشنبه بیست و ششم 7 1400

رربرنامه نویس یکی از مهمترین مهارتهای دنیای مدرن است که تجربه ما را در مورد بسیاری از فناوری هایی که روزانه با آن تعامل داریم شکل می دهد. در دنیای ایده آل ، برنامه نویسی اشتباهات رایج برنامه نویسی یک فرایند کدگذاری ساده است و سپس اجرای آن کد برای دستیابی به نتایج. اما ، همانطور که هر برنامه نویس درک می کند ،

 برنامه نویسی وضعیتی است که شامل یک فرآیند اشکال زدایی برای جستجو و تصحیح خطاها است. در این مقاله ، برخی از رایج ترین انواع خطاهای برنامه نویسی را بررسی می کنیم تا نحوه وقوع آنها را بهتر درک کنیم و برای جلوگیری یا اصلاح آنها چه کار می توان انجام داد.

خطاهای نحوی همانطور که زبان ما دارای قواعد دستوری است ، زبانهای رایانه نیز چنین هستند. با این حال ، اگرچه ما می توانیم فردی را که گرامر آن کامل نیست درک کنیم ، اما اشتباهات رایج برنامه نویسی رایانه ها نمی توانند خطاهای نحوی را مدیریت کنند. در بسیاری از موارد ، یک خطای نحوی برنامه را متوقف می کند.

 در حالی که اشتباهات نحوی رایج ترین نوع خطا هستند (معادل غلط تایپی در اسپانیایی نوشتاری) ، خبر خوب این است که با افزایش مهارت ها و تجربه برنامه نویس کمتر اتفاق می افتد. بهترین راه برای جلوگیری از ایجاد خطای نحوی در ایجاد سردرد بزرگ این است

که هنگام تایپ کردن این خطاها را با مرور کارهای خود به صورت مرحله به مرحله به جای صبر کردن تا انتها ، تشخیص دهید. خطاهای منطقی تشخیص خطاهای منطقی بسیار دشوار است. ممکن است به نظر برسد که برنامه در حال اجرا است ، اما شما به طور تصافی آن را طوری برنامه ریزی کرده اید اشتباهات رایج برنامه نویسی که اشتباهی انجام دهد.

 بنابراین ، برنامه نویسی کار خود را انجام می دهد ، اما کار درست نیست. به عنوان مثال ، یک موقعیت بدنام در دهه 1990 رخ داد که ناسا را از دست داد زیرا این نرم افزار را به جای واحدهای متریک در واحدهای ایالات متحده برنامه ریزی کرده بود.

مکن است مفید باشد که شواهد خود را به مدیر محصول یا صاحب محصول نشان دهید ایرانیان سایبر تا قبل از اتمام برنامه شما صحت منطق را تأیید کند. خطاهای گردآوری وقتی یک زبان برنامه نویسی نیاز به مرحله تدوین دارد ، یک زبان سطح بالا باید به یک زبان سطح پایین تبدیل شود که رایانه بتواند بهتر پردازش کند.

هنگامی که کامپیوتر نمی تواند کد را به درستی تغییر دهد ، مانند زمانی که خطای نحوی روند کامپایل را قطع می کند ، خطای کامپایل رخ می دهد. بهترین راه برای اشتباهات رایج برنامه نویسی جلوگیری از خطاهای تدوین این است که از قبل به دنبال نظرات باشید تا در حین کار مشکلات گردآوری را پیدا کنید.

اجرای مکرر کامپایلر به شما امکان می دهد بازخورد گام به گام دریافت کنید تا بتوانید مشکلات را در صورت بروز آنها برطرف کنید. این به جای تلاش برای تصحیح کل برنامه و کل ساخت همزمان. خطاهای زمان اجرا هنگامی که یک کاربر برنامه خود را اجرا می کند و کد مطابق انتظار کار نمی کند ، خطای زمان اجرا رخ می دهد.

ممکن است کد روی دستگاه شما به درستی کار کند ، اما سرور وب یا کاربر نهایی ممکن است پیکربندی متفاوتی داشته باشند یا ممکن است با نرم افزارهای دیگر به نحوی تعامل داشته باشند که باعث خطای زمان اجرا شود. خطاهای زمان اجرا به ویژه قابل توجه است زیرا بر کاربر نهایی تأثیر می گذارد و از انجام وظایف کاربر جلوگیری می کند.

 برای مقابله با خطاهای زمان اجرا ، مطمئن شوید که یک فرایند گزارش دهی دارید تا بتوانید از خطاهای زمان اجرا مطلع شوید ، هم برای اصلاح آنها و هم برای یادگیری از آنها برای برنامه نویسی آینده. همچنین می توان برای به حداقل رساندن خطاها از کدهای حفظ شده در جامعه اشتباهات رایج برنامه نویسی استفاده کرد ،

 زیرا ممکن است عموم مردم قبلاً آن مسائل را یافته و برطرف کرده باشند. خطاهای حسابی خطای حسابی زیر مجموعه ای از خطاهای منطقی است که شامل اشتباهات ریاضی می شود. به عنوان مثال ، بدون ایجاد مشکل نمی توان آن را بر صفر تقسیم کرد.

در حالی که انسان سعی نمی کند بر صفر تقسیم کند ، ممکن است متوجه نشوید که چیزی در سیستم شما ممکن است اندازه 0 داشته باشد ، که باعث ایجاد این نوع خطای حسابی در هنگام اجرای برنامه می شود. این نوع خطاها خطای منطقی یا خطای زمان اجرا را ایجاد می کنند.

بنابراین ، خوب است که شواهد خوبی وجود داشته باشد که خطاهای تقسیم بین صفر ،اشتباهات رایج برنامه نویسی  اعداد منفی و سایر موارد بدتر را پیش بینی می کند ، برای جلوگیری از خطاهای حساب ضروری است.راختلال در بورس اوراق بهادار اشتباهات کدنویسی  نیویورک در سال 2012. در 1 اوت 2012 ، نایت کاپیتال باعث اختلال د بازار سهام شد 

(0) نظر

آموزش رباتیک مبتدی

يکشنبه بیست و پنجم 7 1400

USP های کلیدی- -آموزش بسیار خوب با مثالهای مربوط به دنیای واقعی طراحی شده است. - جزئیات کامل ارائه شده است که به شما در درک ابزارهای مورد نیاز برای آموزش رباتیک مبتدی   کلاس ها کمک می کند. - آردوینو را بیاموزید و از آن برای همه پروژه های PIC در گواهینامه استفاده کنید.

- محتوای نظری و عملی به خوبی متعادل است. - لحن دوستانه مطالب مطالعه یک تجربه یادگیری عالی ایجاد می کند. - ساخت یک ربات متحرک که دارای مغز و قابلیت تشخیص خارجی باشد. - 55 سخنرانی + دسترسی مادام العمر + 1 مقاله مدت زمان: 10 ساعت امتیاز: 4.7 از 5 شما می توانید اینجا ثبت نام کنید

مروری: این یک نمای کلی بسیار خوب است ، از ساده ترین تصور بیت تا توضیحات ریزپردازنده ها. بسیار کاربردی. توضیحات واضح. -اندرو مکلیان 6. صدور گواهینامه روباتیک توسط دانشگاه پنسیلوانیا () دوره های دانشگاه پنسیلوانیا اهمیت و تاثیر رباتیک را آموزش رباتیک مبتدی  نمی توان مبالغه کرد و داشتن آستین بالا مهارت بسیار جذابی است.

 این یک تخصص سطح مبتدی است که اساساً بدان معنی است که برای شروع نیازی به تجربه قبلی ندارید. این دوره شما را با مفاهیم موضوعات جالب مانند پرواز و حرکت روبات ها ، چگونگی درک روبات ها از محیط خود و نحوه حرکت آنها برای جلوگیری از موانع ، حرکت در زمین های دشوار و انجام کارهای پیچیده مانند ساخت و ساز و بازیابی بلایا آشنا می کند.

این سخنرانی ها به شما وعده می دهد که با کمک سناریوهای واقعی به شما آموزش می دهد که به شما کمک می کند پیشرفت های انجام شده در زمینه تا به امروز و همچنین قابلیت های آینده آن را درک کنید. تمرینات مختلفی وجود دارد که به شما این فرصت را می دهد تا تجربه عملی نیز داشته باشید. نگاهی به نظرات ما در مورد بهترین آموزش های هوش مصنوعی بیندازید.

  های کلیدی - - یک دوره عالی برای شروع کار با رباتیک بدون هیچ گونه تجربه قبلی. - صدور گواهینامه به 6 بخش ، هر موضوع مهم  آموزش رباتیک مبتدی  را یک به یک با سرعت کامل پوشش می دهد. - تمرینات زیادی برای پیاده سازی دانش به دست آمده در طول درس.

-صدور گواهینامه با یک پروژه نهایی به پایان می رسد که در آن شما فرصتی ایرانیان سایبر برای پیاده سازی یک مشکل در دنیای واقعی بر اساس محتوای پوشش داده شده در برنامه و همچنین استفاده از روش های ریاضی و برنامه نویسی که محققان در آزمایشگاه رباتیک استفاده می کنند آموزش رباتیک مبتدی   ، خواهید داشت.

- دستورالعمل های دسترسی به نرم افزارها و ابزارها به وضوح ذکر شده است که به شما کمک می کند تا یک شروع راحت داشته باشید. مدت زمان: 25 هفته ، 3 تا 5 ساعت در هفته در هر دوره امتیاز: 4.3 از 5 شما می توانید اینجا ثبت نام کنید

  دوره رباتیک که توسط یک مربی با تجربه ، آنیس کوبا ، ایجاد شده است ، بر آموزش مفاهیم پیشرفته رباتیک با سیستم عامل ربات () برای توسعه برنامه های کاربردی ساده برای کنترل آموزش رباتیک مبتدی   حرکت ربات متمرکز است. استفاده از این برنامه درسی به شما کمک می کند تا اصول و مبانی را بیاموزید که می تواند برای درک سینماتیک ربات ها و نحوه نمایش حرکت در مورد استفاده قرار گیرد.

 مربی شما را با نقشه راه گام به گام یادگیری آشنا می کند تا مفاهیم را درک کرده و حرکت و ادراک را مورد بررسی قرار دهد ، دو زمینه ضروری در رباتیک. آموزش رباتیک مبتدی   همچنین ، برای ارزیابی مفاهیم آموخته شده به تمرینات تمرینی و فعالیتهای عملی دسترسی پیدا کنید.

 SP های کلیدی - - با یادگیری مفاهیم ضروری با سیستم عامل در زمان کم ، مهندس رباتیک حرفه ای شوید. - یادگیری شامل موضوعات ، گره ها ، پیام ها ، خدمات ، و نحوه نمایش موقعیت و جهت گیری در. - توسعه برنامه های کاربردی ساده برای کنترل حرکت روبات و یادگیری نحوه ایجاد پروژه.

 

(0) نظر

بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع

چهارشنبه بیست و یکم 7 1400

ویژگیهای ایستا و قوی اکنون به طور کلی مفاهیم متعامد در نظر گرفته می شوند ، اما رفتار آنها در متون حوزه برنامه نویسی متنوع است. برخی از اصطلاح انواع قوی برای اشاره به انواع قوی ایستا یا برای افزایش سردرگمی بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع ، به عنوان معادل انواع ایستا استفاده می کنند. به گونه ای که C به عنوان زبان انواع قوی و انواع استاتیک ضعیف در نظر گرفته شده است.

معناشناسی استاتیک معناشناسی استاتیک محدودیت هایی را در ساختار متون معتبر تعریف می کند که بیان آنها با استفاده از فرمالیسم های نحوی استاندارد غیرممکن یا بسیار مشکل است. ماکروهای و بلوک های ، که می توانند محاسبات کلی داشته باشند ، ماکروهای C فقط جایگزین رشته هستند و نیازی به اجرای کد ندارند.

  سیستم تایپسیستم نوع تعریف می کند که چگونه یک زبان برنامه نویسی ارزشها و بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع عبارات را به انواع طبقه بندی می کند ، چگونه آنها را دستکاری می کند و چگونه با آنها تعامل دارد. این معمولاً شامل توصیف ساختارهای داده ای است که زبان می تواند ایجاد کند. طراحی و مطالعه ریاضی این سیستم ها به عنوان نظریه نوع شناخته می شود.

با این حال ، باید به خاطر داشت که رایانه های دیجیتالی مدرن تمام ساختارها را به صورت واحد و صفر (باینری) ذخیره می کنند.زبانهای تایپ شده به زبانهای غیر تایپ شده یک زبان تایپ می شود اگر مشخصات هر عملیات تعیین کند که کدام نوع داده برای یک عملیات قابل استفاده است ، با این مفهوم که برای انواع دیگر قابل اجرا نیست.

[2] به عنوان مثال ، "این متن نقل قول شده" یک رشته است. در اکثر زبانهای برنامه نویسی ، تقسیم یک عدد بر یک رشته منطقی نیست. در نتیجه اکثر زبانهای برنامه نویسی مدرن هرگونه تلاش برای انجام چنین عملی را رد می کنند. در برخی زبانها ، عملیات بی معنی در زمان کامپایل تشخیص داده می شود (بررسی نوع "استاتیک") و توسط کامپایلر رد می شود. در حالی که در سایر موارد ، عملیات بی معنی بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع  در زمان اجرا (بررسی نوع "پویا") تشخیص داده می شود

، که منجر به یک استثنا در زمان اجرا می شود.مورد خاص زبانهای تایپ شده ، زبانهای تک تایپی هستند. آنها معمولاً زبانهای برنامه نویسی یا نشانه گذاری ، مانند یا هستند و فقط یک نوع داده دارند - بیشتر ، رشته های کاراکتری که برای داده های نمادین و عددی استفاده می شوند.

در مقابل ، یک زبان غیر تایپ شده ، مانند اکثر زبانهای اسمبلی ، امکان انجام هرگونه عملیات بر روی هر نوع داده ای را می دهد ، که به عنوان دنباله های بیت در اندازه های مختلف در نظر گرفته می شود. زبانهای سطح بالا بدون تایپ شامل BCPL و برخی از انواع است.

در عمل ، در حالی که تعداد کمی از نظر تایپ نوع (تأیید یا رد همه عملیات) به عنوان تایپ در نظر گرفته می شوند ، اکثر زبانهای مدرن تا حدی تایپ را ارائه می دهند. بسیاری از زبانهای تولیدی راهی برای براندازی یا دور زدن سیستم نوع ارائه می دهند.انواع ایستا در بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع  مقابل پویا

در سیستم های تایپ ایستا ، همه عبارات قبل از اجرای برنامه دارای انواع خاصی هستند (معمولاً در زمان کامپایل). به عنوان مثال ، 1 و (2 + 2) عبارت هایی برای اعداد صحیح هستند. نمی توان آنها را به تابع منتظر رشته منتقل کرد یا در متغیری که حاوی تاریخ است ، ذخیره کرد.

زبانهای تایپ شده آماری را می توان به صورت آشکار یا به طور استنباط تایپ کرد. در حالت اول ، ایرانیان سایبر برنامه نویس باید صراحتا انواع را در موقعیت های متنی خاص (به عنوان مثال ، در اعلان های متغیر) تایپ کند. در حالت دوم ، کامپایلر بر اساس زمینه انواع عبارات و گزاره ها را استنباط می کند.

تایپ پویا ، که تایپ نهفته نیز نامیده می شود ، نوع عملیات اجرا را تعیین می کند. به عبارت دیگر ، انواع به جای بیان عبارات متنی ، با ارزش زمان اجرا در ارتباط هستند. انواع ضعیف و انواع قویزبانهای ضعیف تایپ شده اجازه می دهد تا بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع مقدار یک نوع به عنوان نوع دیگر تلقی شود.

به عنوان مثال یک رشته می تواند به عنوان یک عدد عمل کند. این می تواند در مواقعی مفید باشد ، اما همچنین می تواند انواع خاصی از اشکالات را که در هنگام کامپایل یا حتی در حین اجرا قابل تشخیص نیستند ، معرفی کند.زبانهای قوی تایپ شده از وقوع موارد فوق جلوگیری می کنند: هرگونه تلاش برای انجام عملیات بر روی نوع اشتباه باعث ایجاد خطا می شود. زبانهایی که دارای انواع قوی هستند اغلب انواع امن نامیده می شوند.

زبانهایی با انواع ضعیف مانند و تعداد زیادی تبدیل نوع ضمنی را امکان پذیر می کنند. به عنوان مثال در جاوا اسکریپت عبارت 2 * x به طور ضمنی x را به یک عدد تبدیل می کند و این تبدیل حتی در زمانی که x خالی ، تعریف نشده ، یک آرایه یا رشته ای از حروف باشد ، موفقیت آمیز است. این تبدیل های ضمنی اغلب مفید هستند بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع ، اما می توانند خطاهای برنامه نویسی را نیز پنهان کنند.

(0) نظر

درآمد شغل برنامه نویسی

چهارشنبه بیست و یکم 7 1400

توسعه دهنده فنی CRM

توسعه دهنده فنی CRM مسئول نظارت بر درآمد شغل برنامه نویسی طراحی ، پیاده سازی و عملکرد سیستم مدیریت ارتباط با مشتری سازمان است. این توسعه دهندگان باید از سیستم های CRM مختلف مانند Salesforce ، Oracle NetSuite ، Hubspot و Microsoft Dynamics 365 آگاهی داشته باشند.

 توسعه دهندگان فنی CRM معمولاً با کاربران سراسر سازمان برای تعیین نیازهای سیستم کار می کنند. آنها نقش ها ، فرایندها و گردش کار را در CRM تعیین می کنند و همچنین ممکن است درآمد شغل برنامه نویسی مسئول ایجاد مستندات فنی باشند که عملکردها و قابلیت های سیستم را توضیح دهد.

 مهارت های مورد نیاز شامل:لیسانس علوم کامپیوتر حداقل یک سال سابقه کار مستقیم با CRM تجربه برنامه نویسی با JavaScript ، SQL و C#

دستمزد برنامه نویسی برای توسعه دهندگان فنی CRM 110،500 دلار است ، اگرچه مهارت ها  و تجربه پیشرفته می تواند شما را بیشتر کند.

 مشاهده مشاغل فعلی درآمد شغل برنامه نویسی توسعه دهنده فنی CRM.

8. تحلیلگر برنامه نویس/برنامه نویس

تحلیلگر برنامه نویس که بخش مهمی از هر سازمانی است ، نیازهای برنامه های تجاری را برای زمینه های مختلف عملکردی یک شرکت ، از جمله امور مالی ، تولید ، بازاریابی و منابع انسانی ارزیابی می کند.  تحلیلگران کد می نویسند ، برنامه های نرم افزاری را آزمایش و اشکال زدایی می کنند ، درآمد شغل برنامه نویسی تغییرات و بهبود سیستم را توصیه می کنند ، مشخصات نرم افزار را مستند می کنند و کاربران جدید سیستم را آموزش می دهند

 آموزش برنامه نویسی کامپیوتر به تنهایی

برخی از پرکارترین و معتبرترین برنامه نویسان روی کره زمین هرگز پا به کلاس مهندسی درآمد شغل برنامه نویسی نرم افزار نگذاشته اند. توسعه دهنده مشهور اریک ریموند ، یکی از معماران جنبش منبع باز ، درست در رزومه خود می گوید که هرگز آموزش رسمی نداشته است. اما اشتباه نکنید ، این راه دشواری است. این امر  به نظم ، ثبات و تدبیر نیاز دارد.

 

چند روش مختلف وجود دارد که می توانید برای یادگیری کد نویسی و ایجاد برنامه های نرم افزاری به تنهایی اقدام کنید. یکی این است که شغل معمولی خود را ترک کنید ، با پس انداز خود زندگی کنید و هر ساعت بیداری را به نوشتن کد رایانه اختصاص دهید .  درآمد شغل برنامه نویسی

 

»بیشتر: حقوق توسعه دهندگان Front End در سیاتل

مزیت این روش این است که شما زمان مورد نیاز برای آماده شدن برای کار را به شدت کاهش می دهید. برآوردها متفاوت است ، اما اگر واقعاً سرتان را پایین نگه دارید و حتی کمی استعداد برنامه نویسی داشته باشید ، می توانید در شش ماه یا یک سال کد بنویسید و قابل استفاده باشید.

 

یک نقطه ضعف این است که این یک ورود فوق العاده شدید به دنیای برنامه نویسی است. برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این استراتژی است که می خواهید استفاده کنید ، از خود بپرسید آیا ایده طراحی  یک پروژه درآمد شغل برنامه نویسی یادگیری در مقیاس بزرگ چیزی است که شما را هیجان زده یا وایرانیان سایبر حشت زده می کند. آیا تجربه مطالعه خودگردان دارید؟ آیا معمولاً کارهایی را که شروع می کنید به پایان می برید یا این چیزی است که با آن دست  و پنجه نرم می کنید؟

 

رویکرد دیگری که می توانید انجام دهید تدریجی است. می توانید با خواندن یک کتاب برنامه نویسی یا تکمیل آموزش  آنلاین در ساعات فراغت شروع کنید. این برای افرادی که ایده یادگیری کد نویسی را دوست دارند درآمد شغل برنامه نویسی اما از استعداد آنها مطمئن نیستند ایده آل خواهد بود. این نیز می تواند مسیر خوبی برای افرادی باشد که پس انداز لازم برای ترک کار را ندارند.

(0) نظر
X