همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

شغل های پولساز برای نوجوانان

يکشنبه شانزدهم 8 1400

آیا از نژادهای مختلف سگ تصاویر عالی می کشید؟ شغل های پولساز برای نوجوانان آیا می توانید بافتنی کنید؟ آیا شما یک نجاری خوب هستید؟ آیا در ساخت جواهرات مد روز یا منحصر به فرد مهارت دارید؟ آیا در ایجاد دعوت نامه برای عروسی خوب هستید؟

 

هر استعدادی که دارید، می توانید کالای خود را بسازید و در Etsy بفروشید. مردم کالای شما را مشاهده می کنند، آن را می خرند و از طریق پی پال به شما پرداخت می کنند. شما کالا را با خیال راحت به آدرسی که برای شما ارائه می کنند ارسال می کنید.

 به عنوان مالک فروشگاه Etsy، می توانید موارد زیر را بفروشید: صنایع دستی و هنر

لوازم صنایع دستی

اقلام قدیمی (بیش از 20 سال).

اقلام دست ساز شما می تواند هر چیزی باشد که شغل های پولساز برای نوجوانان می سازید، مانند هنر، جواهرات، اقلام بافتنی یا دوخته شده یا موارد دیگر. و شما می توانید قیمتی را که اقلام خود را با آن می فروشید انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که وقتی صاحب فروشگاه خود هستید، بازاریابی کلید موفقیت است. این می تواند یک راه عالی برای کسب درآمد از خانه باشد.

 اگر برای Etsy آماده نیستید، از دوستان و خانواده شروع کنید. مدی برادشاو از 15 سالگی شروع به ساخت اسنپ کپ کرد و آنها را در مدرسه به دوستانش فروخت. او کسب و کار خود را توسعه داد و حتی به تانک کوسه ختم شد.

 حداقل سن مورد نیاز: 13 سال با اجازه والدین یا قیم.

 4. نماینده خدمات مشتری باشید

U-Haul بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهد. این یک شغل سنتی در یک محیط آنلاین ارائه می دهد. این شرکت معروف باربری به طور مرتب نمایندگان خدمات مشتریان را استخدام می کند. مایندگان در کمک به مشتریانی که با مرکز خدمات مشتری خود تماس می گیرند، کار می کنند. برای مثال، آنها ممکن است بخواهند یک کامیون در حال حرکت را برنامه ریزی کنند یا در مورد هزینه ها بپرسند.

 

با این حال، شما از یک ساختمان آجر و ملات کار نخواهید کرد. درعوض، می‌توانید از راحتی در خانه خود نماینده خدمات مشتری برای U-Haul باشید. تنها چیزی که نیاز دارید یک کامپیوتر، سرویس اینترنت و یک هدست است. U-Haul با سایر شرکت هایی که از نمایندگان خدمات مشتری آنلاین استفاده می کنند، تفاوتی ندارد. با این حال، آنها تشخیص می دهند که بسیاری از نوجوانان مسئول در سنین دبیرستان در آنجا وجود دارند.

 

به همین دلیل، آنها مایل به استخدام نوجوانان ازایرانیان سایبر سن شانزده سالگی هستند.بسیاری از شرکت های دیگر برای مشاغل نمایندگی خدمات مشتری استخدام می کنند. اما همه چیزهایی که در تحقیقاتم یافتم، کارمندانی شغل های پولساز برای نوجوانان را می‌خواست که هجده سال یا بیشتر داشته باشند.

 BookScouter به مردم کمک می کند تا کتاب های درسی و سایر کتاب های دست دوم را بفروشند. آنها کار می کنند تا بیشترین پول را برای کتاب هایتان به دست آورید.

 

چگونه؟ با مقایسه پیشنهادهای خرید از بیش از سی و پنج فروشنده بازخرید کتاب. و شما می توانید این کار را تنها با یک جستجو انجام دهید.

 

به عنوان یک نوجوان، ممکن است چند کتاب درسی از مدرسه داشته باشید. اگر نه، می توانید با زدن loca برخی از آنها را پیدا کنید

l فروش گاراژ.

 

اگر در نزدیکی پردیس کالج زندگی می کنید، می توانید چیزهای زیادی برای فروش پیدا کنید. می‌توانید از فروشگاه‌های محلی نیز دیدن کنید.

 

کتاب ها را بخرید و آن کتاب ها را با بالاترین شغل های پولساز برای نوجوانان قیمت دوباره بفروشید. از BookScouter برای کمک به پیدا کردن فروشنده پردرآمد استفاده کنید.

 

آیا تعداد زیادی کتاب دارید؟ اکنون می توانید یک بررسی انبوه ISBN انجام دهید. یک کاربر BookScouter ممکن است چندین ISBN وارد کند تا بفهمد چه فروشنده ای برای کل کتاب ها بیشتر پرداخت می کند.

 

در اینجا نحوه عملکرد BookScouter آمده است. ابتدا ISBN کتاب را شغل پولساز پیدا می کنید. شغل های پولساز برای نوجوانان دوم، شماره را در نوار جستجوی BookScouter تایپ کنید.

 

(0) نظر
X