همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند

پنج شنبه یازدهم 9 1400

مدرک لیسانس طولانی تر است و در مقایسه با مدرک کاردانی وسعت بیشتری از برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند مطالعات را ارائه می دهد. این مدرک به طور معمول چهار سال طول می کشد و پیش نیازی برای مشاغل برنامه نویسی کامپیوتری امروز است. داشتن مدرک لیسانس کامل، در مقایسه با بوت کمپ یا گواهینامه ها، شما را بسیار جلوتر از سایر متقاضیان قرار می دهد.

 3. مدرک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر: 

افراد یا مستقیماً از مقطع کارشناسی تا مقطع کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر ادامه خواهند داد، یا ممکن است قبل از شروع تحصیلات عالی، زمانی را به دور از تحصیل بگذرانند. برخی از دانش‌آموزان ممکن است در صورتی که از رشته دیگری آمده‌اند، مدرک کارشناسی ارشد را در علوم کامپیوتر بخوانند تا تحصیلات خود را محدود کنند، در حالی که برخی از دانشجویان ممکن است مدرک کارشناسی ارشد را برای پیشرفت در نیروی کار دریافت کنند. مدارک کارشناسی ارشد در علوم کامپیوتر یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال کسب موقعیت های سطح بالاتر در این زمینه هستند. مطالعه بیشتر می تواند به تحقیق یا آموزش آموزش عالی نیز برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند منجر شود.

مدارس برنامه نویس کامپیوتر

اگر به دنبال مطالعه آنلاین و انعطاف پذیر هستید، به دانشگاه مردم نگاه نکنید. این دانشگاه آنلاین معتبر، با کیفیت بالا و معتبر ایالات متحده، مدارک کاردانی و لیسانس را بدون شهریه در رشته علوم کامپیوتر ارائه می دهد که همگی توسط اساتید برتر تدریس می شوند. بهترین بخش این است که شما می توانید از هر جایی و به وقت خود مطالعه کنید.

 

گزینه های دیگر برای یادگیری برنامه نویسی کامپیوتری، کمپ های بوت، کالج های محلی، و دانشگاه های خصوصی یا دولتی سنتی چهار ساله است.

 

عکس کوین کو از Pexels


تنها کاری که برای ایرانیان سایبر تبدیل شدن به یک برنامه نویس کامپیوتربرای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند باید انجام دهید این است که مدرک بگیرید، تمرکز خود را انتخاب کنید و به یادگیری و بهبود مهارت های خود ادامه دهید. با پشتکار، انگیزه شخصی و آمادگی برای یادگیری، می توانید به خوبی در مسیر حرفه ای موفق در برنامه نویسی کامپیوتر باشید. برنامه نویسان ماهر برخی از پردرآمدترین متخصصان فناوری در بازار امروز هستند. مهارت های تخصصی مانند توسعه برنامه های کاربردی تلفن همراه یا تجربه برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) می تواند حقوق برنامه نویسی را حتی بیشتر افزایش دهد.

 

اگر یک برنامه نویس هستید، یا امیدوارید که یکی شوید، این موقعیت ها و حقوق برنامه نویسی آنها را در راهنمای رابرت نیمی از حقوق ما بررسی کنید:

1. توسعه دهنده برنامه های کاربردی موبایل

این توسعه دهندگان برنامه های تلفن همراه را کد می کنند، آزمایش می کنند، برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند اشکال زدایی می کنند، مستند می کنند و نظارت می کنند. آنها تقاضای زیادی دارند - به ویژه آنهایی که این مهارت ها را دارند:

Objective C (برای iOS) یا جاوا (برای اندروید)

طراحی گرافیک

طراحی رابط کاربری (UI).

تجربه کار با خدمات وب REST (برای ادغام با سرویس های ابری)

مشاغل باز توسعه‌دهنده برنامه‌های تلفن همراه را در این زمینه مشاهده کنید.

2. معمار برنامه ها

یک معمار اپلیکیشن، طرحی را برای اجرای فنی یک پروژه نرم افزاری ایجاد می کند. برای برنامه نویس شدن چه رشته ای باید خواند همانطور که برنامه‌ها برای کسب‌وکارها حیاتی‌تر می‌شوند و ساخت آن پیچیده‌تر می‌شود، تقاضا برای این متخصصان افزایش می‌یابد - و همچنین حقوق برنامه‌نویسی افزایش می‌یابد.

(0) نظر

کلاس های برنامه نویسی در تهران

چهارشنبه دهم 9 1400

در انواع موضوعات مختلف است. همه چیز را از کلاس های برنامه نویسی در تهران خرد کردن داده‌های مبتنی بر پایتون گرفته تا اصول هک اخلاقی، از اصول جاوا گرفته تا توسعه وب در سطح استاد خواهید یافت. همچنین دوره های زیادی در رابطه با ساخت بازی پیدا خواهید کرد.

 

توجه: هرگز هزینه کامل دوره Udemy را پرداخت نکنید! بازار Udemy اغلب فروش های گسترده ای دارد و قیمت ها را از 50 تا 90 درصد کاهش می دهد. در حالی که منتظر هستید، بهترین دوره های رایگان Udemy را بررسی کنید.

 

اگر هدف شما تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده وب ماهر است، کلاس های برنامه نویسی در تهران چه فرانت‌اند یا بک‌اند، پس من به‌شدت کمپ رایگان کد (که HTML، CSS، جاوا اسکریپت و React را آموزش می‌دهد) یا پروژه Odin (که HTML، CSS را آموزش می‌دهد) توصیه می‌کنم. ، جاوا اسکریپت، روبی روی ریل).

 

این دو دوره جامع هستند، هر دو 100 درصد رایگان، که شما را با سرعت خود از صفر به قهرمان می‌رسانند. حتی اگر اصلاً تجربه کدنویسی نداشته باشید، خوب خواهید بود. انتظار داشته باشید چندین ماه از ابتدا تا انتها سرمایه گذاری کنید تا بتوانید مفاهیم آموزش داده شده را واقعاً درک کنید. عجله نکن

 

8. آکادمی خان

 

آکادمی خان یکی از بزرگترین گنجینه های اینترنت است. این پلتفرم آموزشی غیرانتفاعی منبع فوق‌العاده‌ای برای آموزش رایگان در دهه گذشته بوده است و فقط در حال بهتر شدن است. آیا می خواهید حساب دیفرانسیل و کلاس های برنامه نویسی در تهران انتگرال را یاد بگیرید؟ زیست شناسی؟ تاریخ جهان؟ چگونه مالیات خود را انجام دهید یا پول خود را ایرانیان سایبر سرمایه گذاری کنید؟ همه چیز اینجاست.

 

اگر منصف باشیم، بخش های علوم کامپیوتر و برنامه نویسی کامپیوتر در حال بازی کردن هستند، به همین دلیل است که در این لیست بسیار پایین است. در حال حاضر فقط می توانید جاوا اسکریپت را یاد بگیرید، به علاوه اصول اولیه الگوریتم ها و رمزنگاری را یاد بگیرید، اما مطمئناً ارزش این را دارد که به آن توجه کنید.

 

9. یوتیوب

یوتیوب بسیار ضربه خورده یا از دست رفته است. هزاران لیست پخش آموزشی وجود دارد، اما تعداد زیادی از آنها سطحی یا کاملاً اشتباه هستند. از بین مواردی که امیدوارکننده به نظر می رسند، بخش خوبی از آنها ناقص هستند. و از آنهایی که کامل هستند، بخش قابل توجهی منسوخ شده اند.

 

همانطور که گفته شد، اگر چشم فهیمی دارید، یوتیوب می تواند کلاس های برنامه نویسی در تهران منبع خوبی برای یادگیری نحوه برنامه نویسی باشد. با جمع بندی ما از بهترین آموزش های برنامه نویسی YouTube شروع کنید.

 

10. OpenCourser

 

OpenCourser یک پلت فرم آموزشی مانند سایر سایت های فهرست شده در اینجا نیست. در عوض، این یک موتور جستجو است که هزاران دوره آنلاین رایگان را از سراسر وب گردآوری می کند و آنها را در دسترس شما قرار می دهد.

 

از زمان نگارش این مقاله، بیش از 900 دوره رایگان برنامه نویسی آنلاین کلاس های برنامه نویسی در تهران توسط OpenCourser فهرست بندی می شود و هر روز تعداد بیشتری به آن اضافه می شود. بله، شما تعداد زیادی دوره از edX، Coursera، Udacity، و غیره پیدا خواهید کرد، اما برخی از آنها را نیز از جاهای دیگر، مانند Saylor Academy پیدا خواهید کرد. کلاس برنامه نویسی حداقل، این یک راه راحت برای جستجوی همزمان بسیاری از پلتفرم های فوق است

(0) نظر

کاربردهای زبان برنامه نویسی جاوا

چهارشنبه دهم 9 1400

برنامه های سازمانی

جاوا اولین انتخاب بسیاری از توسعه دهندگان نرم افزار کاربردهای زبان برنامه نویسی جاوا  برای نوشتن برنامه ها است و Java Enterprise Edition (Java EE) یک پلت فرم بسیار محبوب است که API و محیط زمان اجرا را برای اسکریپت نویسی فراهم می کند. همچنین شامل برنامه های کاربردی شبکه و خدمات وب می باشد. JavaEE همچنین به عنوان ستون فقرات برای انواع برنامه های بانکی در نظر گرفته می شود که جاوا روی رابط کاربری تا انتهای سرور پشتیبان اجرا می شود. 

کاربردهای علمی

توسعه‌دهندگان نرم‌افزار وقتی نوبت به کدنویسی محاسبات علمی و عملیات ریاضی می‌شود، جاوا را سلاح انتخابی می‌دانند. این برنامه ها به گونه ای طراحی شده اند که از امنیت بالایی برخوردار باشند و نورپردازی سریعی داشته باشند. آنها از درجه بالاتری از قابلیت حمل پشتیبانی می کنند و تعمیر و نگهداری کم را ارائه می دهند. برخی از قدرتمندترین برنامه ها مانند MATLAB از جاوا برای تعامل با رابط کاربری و همچنین بخشی از سیستم اصلی استفاده می کنند.

 

برنامه های کاربردی بازی

جاوا از قدرتمندترین 3D-Engine منبع باز پشتیبانی می کند، jMonkeyEngine که قابلیت بی نظیری در کاربردهای زبان برنامه نویسی جاوا  طراحی بازی های سه بعدی دارد. با این حال، گاه به گاه مشکل تأخیر برای بازی‌ها ایجاد می‌کند زیرا چرخه‌های جمع‌آوری زباله‌ها می‌توانند باعث مکث قابل توجهی شوند. این مشکل در نسخه های جدیدتر JVM ها حل خواهد شد.

 

آموزش برنامه نویسی و چارچوب

فناوری های کلان داده

 

جاوا دلیل این است که فناوری های پیشرو Big Data مانند Hadoop به واقعیت تبدیل شده اند و ایرانیان سایبر همچنین قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی مانند Scala وجود دارند. واضح است که جاوا ستون فقرات در کاربردهای زبان برنامه نویسی جاوا  هنگام توسعه داده های بزرگ با استفاده از جاوا است.

 

کاربردهای تجاری:

پلت فرم Java EE برای کمک به توسعه دهندگان در ایجاد برنامه های کاربردی شبکه در مقیاس بزرگ، چند لایه، مقیاس پذیر، قابل اعتماد و ایمن طراحی شده است. این برنامه ها برای حل مشکلاتی که شرکت های بزرگ با آن مواجه می شوند طراحی شده اند. ویژگی هایی که برنامه های سازمانی را قدرتمند می کند، مانند امنیت و قابلیت اطمینان، اغلب کاربردهای زبان برنامه نویسی جاوا  این برنامه ها را پیچیده می کند. پلت فرم Java EE با ارائه یک مدل توسعه، API و محیط اجرا که به توسعه دهندگان اجازه می دهد بر روی عملکرد تمرکز کنند، پیچیدگی توسعه برنامه های کاربردی سازمانی را کاهش می دهد.

 

برنامه های کاربردی توزیع شده:

 

برنامه های کاربردی توزیع شده چندین نیاز مشترک دارند که به طور خاص به دلیل ماهیت توزیع شده و ماهیت پویای سیستم و پلتفرم هایی که روی آن ها کار می کنند به وجود می آیند. جاوا گزینه هایی را برای تحقق این برنامه ها ارائه می دهد. Jini (زیرساخت شبکه هوشمند جاوا) زیرساختی را برای ارائه، ثبت و یافتن خدمات توزیع شده بر اساس مشخصات آن نشان می دهد. کاربردهای زبان برنامه نویسی جاوا  یکی از اجزای جدایی ناپذیر Jini جاوا اسپیس است، مکانیزمی که از توزیع، ماندگاری و کاربرد جاوا مهاجرت اشیا در یک شبکه پشتیبانی می کند.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

شنبه ششم 9 1400

او می‌گوید: «دوره‌های ما در محیط‌های کلاس‌های ترکیبی به خوبی کار می‌کنند. آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان دانش‌آموزان بیشتری پشت کامپیوترهای والدین خود می‌نشینند و فقط کلاس‌های مقدماتی را پشت سر می‌گذارند.

 

Udacity مجموعه ای از دوره های رایگان و پولی را ارائه می دهد. سازمان غیرانتفاعی freeCodeCamp همچنین طیف گسترده ای از آموزش های کدنویسی آنلاین را در YouTube بدون هیچ هزینه ای برای دانش آموزان مسن ارائه می دهد.

 

ساخت آن سرگرم کننده

دانش‌آموزانی که در خانه گیر کرده‌اند به اندازه کافی نگران آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان هستند بدون اینکه والدینشان آنها را مجبور به یادگیری چیزی کنند که در برنامه درسی مدرسه آنها نیست. نوادا وینرو، بنیانگذار، رئیس و مدیر عامل Black Girls Dive Foundation Inc.، که مهارت های STEM را از طریق فعالیت های مبتنی بر آب می آموزد، می گوید که تنها نشستن کودکان در مقابل رایانه و گفتن به آنها که یاد بگیرند کدنویسی کنند، احتمالاً نتیجه ای نخواهد داشت. بهترین نتایج

 

"اگر والدینتان به شما بگویند که یادگیری این کار شما را باهوش می کند، کدام کودک 9 ساله به این موضوع اهمیت می دهد؟" وینرو می خندد. "آن را به یک بازی تبدیل کنید. آن را مجبور نکنید یا آن را مانند یک علم یا چیزی علمی ارائه نکنید. فقط آن را به عنوان یک چیز سرگرم کننده معرفی کنید."

 

Winrow Raspberry Pi، یک پلتفرم محاسباتی کم‌هزینه و محصولی از بنیاد Raspberry Pi مستقر در بریتانیا را توصیه می‌کند، که هدف آن دسترسی به محاسبات در سراسر جهان است.

 

Winrow می گوید: «رزبری پای یک کد منبع باز آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان عالی برای بچه ها است. "شما می توانید بسیاری از ابزارها را بسیار ارزان به صورت آنلاین خریداری کنید. این ابزار با جعبه کوچکی ارائه می شود که یک مینی کامپیوتر است و بچه ها می توانند نحوه کدنویسی را یاد بگیرند و مینی کامپیوترهای خود را بسازند."

 

او همچنین Wonder Workshop را توصیه می کند، که Black Girls Dive در گذشته با آن همکاری داشته است و برنامه درسی Learn to Code خود را برای معلمان و دانش آموزان کلاس پنجم ابتدایی ایرانیان سایبر و برنامه درسی رباتیک کاربردی برای کلاس های ششم تا هشتم ارائه می دهد. برای خرید. این سایت همچنین برنامه های رایگان و سایر فعالیت های آموزشی رایگان را ارائه می دهد که مانند برنامه های درسی برای کسانی طراحی شده اند که هیچ تجربه کدنویسی ندارند.

 

وینرو می گوید: "این منابع می تواند برای والدین و همچنین فرزندان آنها واقعا مفید باشد. والدین معلم نیستند، بنابراین آنها فقط مستقیم هستند." جایی که معلمان در مورد چگونگی ساختن چیزی که در غیر این صورت ممکن است خسته کننده باشد آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان و واقعاً سرگرم کننده باشد، بسیار زرنگ هستند.

 

[ بخوانید: کجا می توان آموزش آنلاین رایگان در طول بحران کرونا پیدا کرد. ]

یادگیری با هم

والدینی که از قرار گرفتن در نقش معلم خسته شده‌اند، ممکن است در ایفای نقش دیگری - نقش دانش‌آموز - مهلتی پیدا کنند.

 

ورنر می گوید: «دانش آموزان بیش از یک ماه است که از همکلاسی های خود دور بوده اند. "بسیاری از آنها آن محیط یادگیری مشترک را ندارند. والدین واقعا می توانند با شرکت در کلاس برنامه نویسی آنلاین، یا ساختن یک وب سایت، یا یادگیری یک زبان برنامه نویسی، به فرزندان خود کمک کنند تا یاد بگیرند."

 

او می افزاید: «هیچ چیز بهتری برای دانش آموزان وجود ندارد که جنبه مدرسه یادگیری را با هم تقویت کنند، داشتن همکلاسی ها و دیدن این که یادگیری فقط کاری نیست که در مدرسه انجام می دهید، بلکه در طول زندگی تان انجام می دهید». آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان "به فرزندان خود نشان دهید که اشکالی ندارد که  بهترین زبان برنامه نویسی همه چیز را ندانند."

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

شنبه ششم 9 1400

از کلاس برنامه نویسی مقدماتی یکباره گرفته تا آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان  زبان های برنامه نویسی پیشرفته تر، در اینجا بهترین برنامه های برنامه نویسی برای کودکان را پیدا کنید.

 درک اصول

ترینا کولمن، مدیرعامل و رئیس شرکت Coleman Comprehensive Solutions، خالق، می‌گوید: «کدنویسی چیزی است که باعث می‌شود اتومبیل‌های هوشمند ما کار کنند، خانه‌های هوشمند ما، و هر چیزی که باعث می‌شود مردم عاشق آن‌ها شوند، و به چیزی که آنها را به کار می‌اندازد فکر نمی‌کنند». از پلتفرم دوره آنلاین STEM Skills و دومین زن از پنج زن آفریقایی آمریکایی در تاریخ ایالات متحده است که مدرک Ph.D. در فیزیک انرژی بالا/هسته ای نظری. "کدنویسی برای پیشرفت تکنولوژی آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان ضروری است."

 

پلتفرم STEM Skills کلمن که برای دانش‌آموزان کلاس‌های چهارم تا دوازدهم و همچنین دانش‌آموزان کالج و زبان‌آموزان بزرگسال طراحی شده است، دوره‌های ریاضی و فیزیک و همچنین یک کمپ بوت آنلاین STEM را به مدت یک هفته ارائه می‌دهد. STEM به زمینه های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی اشاره دارد. هزینه های این دوره ها از رایگان تا 29.99 دلار متغیر است.

 

[ بخوانید: 5 نکته که در مورد بوت کمپ های کدنویسی آنلاین باید بدانید. ]

کلمن همچنین Scratch را توصیه می کند، یک برنامه رایگان توسط موسسه فناوری ماساچوست که برای آموزش برنامه نویسی به کودکان 8 تا 16 ساله طراحی شده است، اگرچه برای افراد در هر سنی از آن استفاده می شود، و ScratchJr، یک برنامه رایگان طراحی شده برای آموزش کودکان کوچکتر در سنین 5 تا 7 سال. چگونه داستان ها و بازی های تعاملی خود را بسازند.

 

کلمن می‌گوید: "ScratchJr یک سیستم کشیدن و رها کردن است. یادگیری کدنویسی کار زیادی را می‌طلبد." "این دقیقاً مانند یک ماشین حساب است. اگر نمی خواهید به دلیل اختراع ماشین حساب و اکنون همه برنامه های آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان ماشین حساب، ایرانیان سایبر دیگر نیازی به انجام حساب ندارید."

 

با این حال، کلمن به والدین هشدار می دهد که مهارت های کدنویسی چیزی است که باید پس از یادگیری نحوه تفکر تحلیلی یا همراه با آن آموخته شود.

 

کولمن می گوید: «کدگذاری نباید مقدم بر مهارت کامل تفکر تحلیلی باشد. قبل از اینکه بتوانید کدنویسی خالص انجام دهید، باید مشکلی را که می‌خواهید حل کنید، درک کنید.

 

صحبت کردن به زبان درست

کرک ورنر، معاون محتوای Udacity، می‌گوید: «من اغلب متوجه می‌شوم که چیزی که لازم است کسی را برای آنچه که در یک دنیای برنامه‌نویسی یا برنامه‌نویسی باید آماده کند، درک این است که زبانی مانند زبان‌های دیگر است. ارائه‌دهنده دوره آنلاین از افزایش 44.8 درصدی کاربران فعال هفتگی از 9 مارس تا 16 آوریل خبر داده است که طی آن ثبت‌نام‌های جدید نیز 73.3 درصد افزایش داشته است.

 

محبوب ترین موضوعات در زبان های برنامه نویسی Kotlin و Python، HTML، CSS و آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان توسعه اپلیکیشن اندروید و iOS است.

 

[ بخوانید: گرفتن MOOC در طول همه گیری ویروس کرونا: آنچه باید بدانید. ]

ورنر می گوید: «شما باید نحو آن زبان را یاد بگیرید و آن را تمرین کنید. او به دانش‌آموزان توصیه می‌کند با یک دوره زبان برنامه‌نویسی پایه، یک کلاس پایه اندروید، توسعه موبایل یا حتی شروع به ساختن یک وب‌سایت شروع کنند.

 

ورنر می‌گوید دربهترین زبان برنامه نویسی  حالی که دوره‌های Udacity برای بچه‌های خیلی جوان نیستند، آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان این پلتفرم شاهد افزایش ثبت‌نام برای دانش‌آموزان دبیرستانی و بزرگ‌تر بوده است.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

شنبه ششم 9 1400

-15 سالگی زمان بسیار خوبی برای کشف دنیای گسترده تر است. برای کشف و آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان توسعه مهارت های تفکر: تفکر خلاق، حل مسئله، و مهارت های نوآوری. با ساختن پروژه های سرگرم کننده در یادگیری شرکت کنید. مهارت های جدید را بدون فشارهای دانشگاه یا طرز فکر بی فایده برای یافتن شغل بیاموزید.

برنامه های برنامه نویسی مدارس ابتدایی، که کودکان 5 تا 10 ساله را هدف قرار می دهند، تمایل دارند مهارت های تفکر محاسباتی را از طریق کدگذاری بلوکی پوشش دهند. نمونه هایی از کدگذاری بلاک عبارتند از Scratch یا Tynker. کدگذاری بلوک به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های تفکر محاسباتی را با حداقل مهارت های تایپ، املا یا کامپیوتر توسعه دهند. با این حال، برای رسیدن به مرحله بعدی، زبان های برنامه نویسی مبتنی بر متن، این مهارت ها به یک پیش نیاز تبدیل می شوند.

 

برنامه‌های ما برای برنامه‌نویسان مبتدی 10 تا 15 ساله و همچنین مربیانی آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان که به دنبال ارتقاء مهارت و ارائه برنامه‌های کدنویسی جذاب و واقعی برای نوجوانان در کلاس‌هایشان هستند، مناسب است. ویژگی های برنامه های ما عبارتند از:

 100% دوستانه مبتدی

به ویژه برای سنین 10-15 سال طراحی شده است

بسته های آموزشی موجود است

از راحتی خانه خود بیاموزید

با سرعت خود یاد بگیرید

مهارت های پیش نیاز برای مدرک خرد ما برای نوجوانان عبارتند از:

 

برخی از مهارت‌های تایپ کردن یا اشتیاق به چالش برای یادگیری مهارت‌های تایپ

استفاده از ماوس، از جمله کلیک چپ ماوس و کلیک راست ماوس

ایجاد پوشه ها در درایو محلی شما

ذخیره فایل ها در پوشه های مشخص شده درآموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان  درایو محلی شما

یافتن فایل ها در درایو محلی شما

کدنویسی دانش آموزانی که ایرانیان سایبر روی کامپیوتر کار می کنند

 

آموزش کدنویسی برای نوجوانان عصر بسیار خوبی برای شروع یادگیری کدنویسی، ایجاد و نوآوری است. با آزادی برای یادگیری برای عشق خالص به یادگیری، اما همچنین آنها را برای آینده تنظیم کنید. برای دوره های آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان آموزشی ما برای نوجوانان ثبت نام کنید

 

مدرک میکرو طراحی بازی برای سنین 10-15 سال

مدرک Web Dev Micro برای افراد 10-15 ساله

مدرک میکرو امنیت سایبری برای افراد 14 تا 16 ساله و در حالی که بسیاری از مردم به دنبال یادگیری جدیدترین زبان های کامپیوتری هستند، اخبار اخیر در مورد کمبود کدنویس هایی که می توانند ازبهترین زبان برنامه نویسی برنامه قدیمی COBOL استفاده کنند، آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان که باعث تاخیر در رسیدگی به مطالبات بیکاری در سراسر کشور می شود، نشان می دهد که مهارت های برنامه نویسی خوب هرگز از بین نمی روند.

(0) نظر

نمونه کد نقشه شکار گنج دیجی کالا کجاست

شنبه ششم 9 1400

برخی از خرده فروشان فروش جمعه سیاه خود را در روز شکرگزاری آغاز می کنند نمونه کد نقشه شکار گنج دیجی کالا کجاست و معاملات معمولاً در تمام آخر هفته اجرا می شوند. به عنوان مثال، در سال 2020، خریداران به طور متوسط ​​311.75 دلار از روز شکرگزاری تا دوشنبه سایبر (اولین دوشنبه پس از روز شکرگزاری) خرج کردند. برای در نظر گرفتن این موضوع، متوسط ​​خریداران در کل فصل تعطیلات در سال 2020 در مجموع 997.79 دلار خرج کردند. در سال 2021، خریداران قصد دارند حدود 997.73 دلار را برای هدایا، تزئینات، غذا و سایر خریدها برای خود و خانواده‌شان خرج کنند.456

 

داده های تاریخی هزینه های جمعه سیاه

ما تقریباً 20 سال داده های فروش تعطیلات را از NRF جمع آوری کردیم و نمونه کد نقشه شکار گنج دیجی کالا کجاست دریافتیم که میانگین افزایش سالانه هزینه های جمعه سیاه 3.5٪ است. قبل از بحران مالی 2008، میانگین افزایش سالانه 4.8 درصد (از سال 2002 و 2007) بود.

جمعه سیاه در مقابل دوشنبه سایبری

بهترین معاملات جمعه سیاه، در کمال تعجب، در جمعه سیاه نیستند. بسیاری از خرده فروشان، از جمله آمازون، فروش را زودتر و زودتر ارائه می دهند و خود جمعه سیاه را ارتقا می دهند. رقابت امسال بسیار شدید است، فروشگاه‌ها در حال ابداع راه‌های جدیدی برای دریافت دلار شما هستند.

 

سایبر دوشنبه به خودی خود به یک رویداد خرید تبدیل شده است. این معمولاً بزرگترین روز خرید آنلاین سال است و در برخی سال ها از جمعه سیاه از نظر کل فروش پیشی گرفته است. در سال 2020، فروش سایبر نمونه کد نقشه شکار گنج دیجی کالا کجاست دوشنبه به 10.8 میلیارد دلار رسید که از کل فروش جمعه سیاه 9.4 میلیارد دلاری پیشی گرفت.

 

بلک فرایدی یک روز محبوب خرید آنلاین نیز هست. در سال 2020، بیش از 100 میلیون خرید ایرانیان سایبر آنلاین در جمعه سیاه انجام دادند که از 93.2 میلیون نفر در سال 2019.94 افزایش داشت.

 

فروشگاه‌های خرده‌فروشی بزرگ مانند Best Buy و Walmart ممکن است به تلاش خود ادامه دهند تا خریداران جمعه سیاه را وارد فروشگاه‌های خود کنند، اما در سال 2020، 60 درصد از خریداران تعطیلات گفتند که قصد خرید آنلاین دارند. ، آنها از خرده فروشان انتظار دارند که یک جایگزین آنلاین راحت ارائه دهند. بسیاری از خرده فروشان با اجازه دادن به مشتریان برای خرید آنلاین و خرید در فروشگاه شاهد افزایش فروش هستند.

 

بهترین راه برای دادن (و گرفتن) کارت های هدیه

در صورت هدیه دادن عاقلانه انتخاب کنید و هنگام دریافت سریع از آن استفاده کنید

شخصی که پیش بند کافی شاپ به تن دارد، از مشتری کارت نمونه کد نقشه شکار گنج دیجی کالا کجاست هدیه می گیرد

•••

فهرست مطالب

مدت زمان ماندگاری گیفت کارت ها چقدر است؟

کارت های هدیه استفاده نشده ممکن است ارزش خود را از دست بدهند

چگونه از کارت های هدیه بیشترین بهره را ببرید

خط پایین

سوالات متداول (سؤالات متداول)

توسط داون پاپاندریا

 منتشر شده در 15 نوامبر 2021

وقتی نوبت به دادن هدایا یا دریافت آنها می رسد، به سختی می توان کارت هدیه را از دست داد. کارت‌های هدیه کمی خلاق‌تر از پول نقد – اما نه به پیچیدگی انتخاب ژاکت‌های مد روز – به گیرنده اجازه می‌دهند چیزی را که می‌خواهند درنمونه کد نقشه شکار گنج دیجی کالا کجاست  اوقات فراغت خود انتخاب کنند، یا می‌توانند به جبران هزینه تجربه‌ای که از آن لذت می‌برند کمک کنند.

 

 

(0) نظر

نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان

دوشنبه اول 9 1400

کدنویسی برای کودکان (سن: 7+)

با مینی بازی های تعاملی اصول برنامه نویسی را به کودک خود بیاموزید.

این برنامه برای کودکان خردسال طراحی شده است که نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان در مورد توالی های ساده، حلقه ها، توابع، اشکال زدایی، ماتریس ها و مختصات آموزش داده می شوند. همه چیز در یک طرح دو بعدی با رنگ های روشن متحرک است. این به بچه ها کمک می کند تا در بازی آرام شوند بدون اینکه بدانند مهارت های ارزشمندی را با این برنامه یاد می گیرند.

 

بهترین برنامه های برنامه نویسی و برنامه نویسی برای کودکان (اندروید و iOS) - Android iOS

شما می توانید یک دسته را انتخاب کنید و بیایید دنباله ها را انتخاب کنیم و سپس باید یک بازی را انتخاب کنید. بله، بازی های زیادی در یک دسته بندی وجود دارد تا چیزها را جذاب نگه دارد. تصمیم گرفتم اتصال نقطه ها را بازی کنم، شما حرکات را وارد کرده و go را فشار دهید، اگر ترتیب شما درست باشد، به سطح بعدی می روید. همه پازل ها حول این نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان رابط ساخته شده اند تا اصول اولیه را به روشی سرگرم کننده به شما آموزش دهند.

 

 

 

این برنامه برای بچه هایی که هنوز در مدرسه ابتدایی هستند و ریاضیات پایه را یاد می گیرند بهترین است زیرا سرگرم کننده و آموزشی است. اگرچه برخی از این بازی ها در نسخه رایگان قفل شده اند که می توانید با خرید اشتراک بازی با قیمت 30 دلار در سال، قفل آن را باز کنید.

 

دانلود برنامه نویسی برای کودکان برای اندروید و iOS (رایگان)

 

2. ملخ (سن: 15+)

Grasshopper اپلیکیشنی از گوگل است که جاوا اسکریپت را از طریق بازی های کوچک به شما آموزش می دهد

وقتی برای اولین بار Grasshopper را باز می کنید، از شما می پرسد که آیا این اولین بار است که کدنویسی می کنید یا قبلاً کدنویسی کرده اید. اگر اولین بار را انتخاب کنید، برنامه شما را از طریق یک سری اسلاید راهنمایی می کند که کدنویسی را توضیح می دهد. هنگامی که استفاده از اسلایدها را تمام کردید، شما را با یک سری تست های ساده قرار می دهد تا مطمئن شوید که آنچه را که در اسلایدهای قبلی خوانده اید متوجه شده اید. در صورت قبولی در این دور اول امتحانات، می توانید به دوره بعدی بروید نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان که یک سری معماهای مربوط به کدنویسی است. و اینجاست که چیزهای جالبی را بدست می آورید.

 

بهترین برنامه های برنامه نویسی و برنامه نویسی برای کودکان (اندروید و iOS) - Android iOS

 

 

این پازل های کدنویسی اصطلاحات مختلفی مانند متغیرها، رشته ها، حلقه ها، آرایه ها، شرطی ها، عملگرها، توابع و اشیاء را توضیح می دهند. پس از توضیح همه شرایط، برنامه شما را وادار می کند تا بر اساس درس های آموخته شده، یک آزمون اجباری را انجام دهید که در آن کد خود را قرار می دهید. این رویکرد اطمینان حاصل می کند که قبل از حرکت برای آزمایش، اصول ایرانیان سایبر اولیه را درک می کنید. در مرحله آخر یادگیری، برنامه شما را به مجموعه ای از "انیمیشن ها" می برد که به شما کمک می کند تا اشکال طراحی را با استفاده از کتابخانه محبوب D3 یاد بگیرید.

 

  نحوه غیرفعال کردن اعلان ها هنگام اجرای بازی در اندروید

چیزی که این برنامه را متمایز می کند این است که برنامه نویسی را بر برنامه نویسی اولویت می دهد. به جای توضیح اصول برنامه نویسی مانند اکثر برنامه ها، Grasshopper به شما می آموزد که چگونه با استفاده از نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان ویرایشگر کد داخلی، کد جاوا اسکریپت واقعی بنویسید.

 

به طور کلی، من این برنامه را به بچه هایی توصیه می کنم که دانش اولیه مبانی برنامه نویسی دارند و اکنون می خواهند بدانند چگونه کد جاوا اسکریپت واقعی بنویسند. تنها مشکل این است که برنامه به تنها زبان یعنی جاوا اسکریپت محدود شده است و گوگل هیچ برنامه ای برای تغییر آن به این زودی ندارد.

 

دانلود Grasshopper برای اندروید و iOS (رایگان)

 

3. اسکرچ جونیور (سن: 10+)

آموزش برنامه نویسی با انیمیشن متحرک

Scratch Jr که در MIT توسعه یافته است یک بازی کودکانه است که برای آموزش اصول برنامه نویسی طراحی شده است. صفحه اول دارای دو بخش است - صفحه اصلی و بخش راهنما. بخش راهنما به شما معرفی مختصری از نحوه عملکرد برنامه می دهد. صفحه اصلی تمام پروژه هایی را که در برنامه انجام می دهید ذخیره می کند.

 

بهترین برنامه های برنامه نویسی و برنامه نویسی برای کودکان (اندروید و iOS) - Android iOS

 

 

Scratch Jr طراحی ساده ای دارد که در آن می توانید شخصیت خود را برای حرکت در پس زمینه برنامه ریزی کنید. به عنوان مثال، به کودکان پازل هایی مانند غذا دادن به گربه داده می شود، برای انجام این کار نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان آنها باید قطعات را در نیمه پایینی به ترتیبی بچینند که گربه سه قدم به جلو حرکت کند و سپس شما را در مسیر درست ببرد.

 

گزینه ای برای انتخاب عملکرد تاخیر زمانی، عملکرد حلقه، عملکرد سرعت و بسیاری موارد دیگر وجود دارد. می توانید شخصیت ها و پس زمینه های مختلفی را به روایت اضافه کنید و داستان را تعاملی تر کنید. تنها چیزی که برای انجام این کار ضروری است، نرم افزار برنامه نویسی کودک

 مغز خلاق است و ماژول ها از همه چیز مراقبت می کنند.

(0) نظر
X