همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

زبان برنامه نویسی مناسب برای مبتدی ها

دوشنبه بیست و نهم 9 1400

هنگامی که این عوامل را در نظر گرفتید،  زبان برنامه نویسی مناسب برای مبتدی ها به سراغ زبان برنامه نویسی بروید که هدف خاصی را دنبال می کند. به عنوان مثال، اگر هدف شما ایجاد یک وب سایت حرفه ای است، CSS، HTML و جاوا اسکریپت بهترین گزینه های شما هستند. با این حال، برخی از توسعه دهندگان فقط برنامه ای می خواهند که به آنها کمک کند تا یک برنامه یا وب سایت را سریع بسازند. در این مورد، ابزاری مانند Blockly به کارتان می آید.

 

در مقابل، برخی از توسعه دهندگان به یک زبان برنامه نویسی نیاز دارند که امکان کنترل گرانول را فراهم کند. بسیاری از کاربران C++ را یکی از قوی ترین راه ها برای اعمال کنترل  زبان برنامه نویسی مناسب برای مبتدی ها بر روی سیستم ها، رشته ها و حافظه می دانند. سی شارپ یا سی پلاس پلاس نیز در صنعت پررونق بازی بسیار محبوب هستند.

 

از طرف دیگر، زبان‌هایی مانند پایتون، زبان‌های همه‌منظوره عالی برای برنامه‌نویس‌هایی هستند که می‌خواهند یک دستور متوسط ​​بر انواع برنامه‌نویسی داشته باشند. پایتون تعداد زیادی پلاگین و بسته برای چیزهایی مانند علم داده، یادگیری ماشین و موارد دیگر دارد.

 

هنگامی که زبان خود را انتخاب می کنید، راه های زیادی برای یادگیری برنامه نویسی وجود دارد، مانند دوره های آنلاین، اردوهای آموزشی کدنویسی و تمرین های روزانه. تصمیم بگیرید که چقدر زمان برای یادگیری اختصاص دهید و سپس روی هر چیزی سرمایه گذاری کنید، از یک بوت کمپ فشرده چند ماهه گرفته تا چالش رایگان "100 روز پایتون". مهم نیست که چه، مهارت های کدنویسی در پیشرفت حرفه ای و انعطاف ذهنی شما مفید خواهد بود.

 

یافتن بهترین زبان های برنامه نویسی برای مبتدیان

نکته اصلی این است که چندین زبان برنامه نویسی عالی  زبان برنامه نویسی مناسب برای مبتدی ها برای مبتدیان وجود دارد زیرا مشکلات مختلف ابزارهای متفاوتی را می طلبد. هر زبان برنامه نویسی دارای ویژگی ها و ویژگی های خاصی است که مدیریت وظایف خاص را برای توسعه دهندگان مناسب می کند.

 

در هنگام انتخاب بهترین زبان برنامه نویسی  ایرانیان سایبر برای شما، زبان برنامه نویسی مناسب برای مبتدی ها  چندین ملاحظات مطرح می شود. یکی را انتخاب کنید که برای سبک یادگیری شما جذاب باشد، با مهارت های موجود شما همسو باشد و به شما الهام بخشد که خلق کنید. برنامه نویسی را جزئی از برنامه روزانه  خود قرار دهید تا بتوانید چند دقیقه در روز را به یادگیری زبان دلخواه خود اختصاص دهید.

 

مرتبط: راهنمای گام به گام نهایی زبان برنامه نویسی مناسب برای مبتدی ها برای راه اندازی یک محصول فناوری جدید

 

 

 

مشخصات  زبان برنامه نویسی تخصصی

نهلا دیویس

زمینه های تخصص: توسعه دهنده نرم افزار و نویسنده فناوری

(0) نظر
X