همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

اسکرچ جونیور

دوشنبه سیزدهم 10 1400

یکی از چیزهایی که این یک کتاب اسکرچ جونیور حرفه ای نیست، منظورم این است که به توسعه دهنده حرفه ای کمک می کند تا به سرعت از یک زبان برنامه نویسی دیگر به Go منتقل شود. تعداد زیادی از آنها در حال چاپ هستند که توسط معلمان بسیار بهتر از من نوشته شده است. در عوض، هدف من در این متن ارائه کاوش عمیق‌تر در مورد موضوعاتی است که به آن‌ها علاقه‌مندم از طریق دریچه Go، آموزش زبان تقریباً به عنوان یک فکر بعدی.

سبک آموزشی بسیار ساده و قدیمی است: کد بنویسید، کد را توضیح دهید، کد را تغییر دهید، تغییرات را توضیح دهید، در صورت لزوم تکرار کنید. در طول راه، من تمام تلاشم را خواهم کرد اسکرچ جونیور تا توضیح دهم که هر نمونه در تلاش است به چه چیزی دست یابد، و تفکری که آن را به سمت شکل نهایی خود تکامل می دهد.

هر فصل حول یک وظیفه برنامه نویسی خاص ساخته شده است که من از آن برای نشان دادن چگونگی استفاده از ویژگی های مختلف زبان Go و همچنین به اشتراک گذاشتن بسیاری از چیزهایی که در طی چندین دهه کدنویسی یاد گرفته ام استفاده می کنم. برخی از این وظایف برنامه نویسی ممکن است به طرز فریبنده ای ساده به نظر برسند، برخی دیگر کاملاً بی ربط به زندگی یک توسعه دهنده تجاری. من قصد دارم شما را از هر دو مفهوم محروم کنم، در عین حال این را یک دفترچه یادداشت هکر نگه دارم: بسته به دیدگاه شما، این یا دفترچه ای از تجربیات اسکرچ جونیور انجام شده و حفره های خرگوش در جستجوی دانش است، یا ترسناکی از باطنی و غیرقابل بیان. بی وجدان

اگر انتخاب موضوع گاهی عجیب و غریب به نظر می رسد، به یاد داشته باشید که مخاطب هدف من، خود نوجوان من است، چشمان پرستاره خمیده و بی خبر از یک میکرو 8 بیتی، نه دیوای رمز چهل و چند ساله ای که از آن به بعد تبدیل شده ام. خود نوجوان من هیچ چیز در مورد خواندن کد، آزمایش، بازآفرینی، روش علمی، سبک کدنویسی تمیز یا نظریه دانشگاهی نمی دانست.

به عنوان خواننده، شما نیز نیازی به دانستن هیچ یک از این چیزها ندارید، اگرچه اگر بدانید، امیدوارم همچنان تعدادی قطعه مفید برای افزودن به جعبه ابزار خود بیابید.

بنابراین در اصل این کتابی است که الهام گرفته از عشق من به برنامه نویسی به خاطر برنامه نویسی، سرخوردگی من از تمایل گسترده به آموزش برنامه نویسی حرفه ای به قیمت کاوش و سرگرمی است، و امیدوارم که خوانندگان در هر سنی همین لذت را بیابند. در خواندن این کتاب که در تحقیق و نگارش آن اسکرچ جونیور تجربه کرده ام.

یک انجمن گوگل پلاس برای بحث و یک ایرانیان سایبر مخزن عمومی github با کد برای هر بخش روایت تکمیل شده وجود دارد.

برای تحریک بیشتر اشتهای شما، من یک نمونه رایگان شامل مقدمه ای برای برنامه نویسی شبکه همزمان با Go ارائه می کنم که شامل رمزگذاری عملی است و احتمالاً برای یک توسعه دهنده حرفه ای کافی است تا با این زبان به سرعت عمل کند. اگر به دنبال این هستید، از این هدیه رایگان لذت ببرید.

من همچنین ارائه مختصری در مورد فلسفه پشت این کتاب زنده ارائه کرده ام. آیا کودکان می توانند در همان سنی که بستن بند کفش های خود را یاد می گیرند، کدنویسی را یاد بگیرند؟

این ایده پشت ScratchJr، یک برنامه رایگان برای iPad است که این هفته توسط محققان آزمایشگاه رسانه MIT، دانشگاه تافتز و شرکت Playful Invention (PICO) منتشر شد.

با ScratchJr (scratchjr.org)، کودکان پنج تا هفت ساله می توانند داستان ها و بازی های تعاملی خود را برنامه ریزی کنند. در این فرآیند، آنها یاد می‌گیرند که چگونه با رایانه خلق کنند و خود را بیان کنند، نه فقط با آن تعامل کنند.

مارینا اوماشی برس، استاد گروه مطالعه کودک و رشد انسانی الیوت-پیرسون در تافتس و مدیر گروه آموزشی می گوید: «هنگامی که کودکان خردسال با اسکرچ جون کدنویسی می کنند، اسکرچ جونیور مهارت های طراحی و حل مسئله را توسعه می دهند که برای موفقیت تحصیلی بعدی اساسی است. گروه تحقیقاتی فناوری‌های توسعه تافتز، که ScratchJr را توسعه داده است. و با استفاده از ریاضیات و زبان در یک زمینه معنادار، آنها را در سنین کودکی و سواد خواندن توسعه می دهند.

تصویر کوچک ویدیو پخش ویدیو

با ScratchJr، کودکان خردسال (5 تا 7 سال) می توانند داستان ها و بازی های تعاملی خود را برنامه ریزی کنند. در این فرآیند، کودکان یاد می‌گیرند که مسائل را حل کنند، پروژه‌هایی اسکرچ جونیور طراحی کنند و خود را به صورت خلاقانه در رایانه بیان کنند. آنها همچنین از ریاضیات و زبان در زمینه انگیزشی استفاده می کنند و از رشد حساب و سواد در دوران کودکی حمایت می کنند.

(0) نظر

آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ

شنبه چهارم 10 1400

این. شما نیازی به آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ دانستن چیست

متغیر «پاسخ» (یا خروجی) حاوی – شما است فقط باید به رایانه بگویید که اگر این کار را انجام دهد

یک مقدار مشخص است ماهیت خاص این فیلمنامه آخر این است که

شامل یک شاخه مشروط به طوری که آن را انجام دهد

چیزی متفاوت بسته به الف تصمیم - در این مورد، آیا شما

پاسخ برابر با 40 است. اینها اغلب هستند عبارات IF THEN یا ساده تر نامیده می شود

اظهارات انتخاب

تمرینات اسکرچ برای متغیرها و خروجی ها

اسکریپت چهارم درآموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ شکل 3 در شکل 4 تکرار شده است - کمی لرزان است، اینطور نیست؟ فیلمنامه را بکشید

جدا کنید و چند عنصر جدید اضافه کنید تا شاخه شرطی بهتری ایجاد شود.

تمرین خراش با استفاده از شاخه شرطی

این بهتر است، اما توجه داشته باشید که یک پاسخ درست کمی پخش می شود - مستقیماً به پایان می رسد.

قدردانی را که شایسته آن هستید از دست می دهید. چرا اینطور است؟ از آنجایی که کامپیوترها بسیار سریع هستند،

باید یک تاخیر اضافه کنید تا بتوانید نتیجه را ببینید. این کار با قرار دادن یک حلقه در اطراف انجام می شود

سوال، بنابراین شما بیش از یک آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ فرصت برای پاسخ دادن کمی بعد دارید.

بیایید سرعت کامپیوتر را با کمی حرکت نشان دهیم.

شما قصد دارید یک پروژه جدید را کدنویسی کنید تا اسپرایت در یک مربع حرکت کند.

فناوری های دیجیتال در تمرکز: آموزش Scratch 3.0

اما ابتدا کدنویسی قبلی شما فراموش می شود ایرانیان سایبر مگر اینکه آن را در جایی ذخیره کنید - می توانید

پوشه ای به نام Scratch روی دسکتاپ خود ایجاد کنید (در هر فضای خالی روی دسکتاپ کلیک راست کنید

و پوشه جدید را انتخاب کنید) و آن را در آنجا ذخیره کنید. سپس شما دو انتخاب دارید:

• اگر در ویرایشگر Scratch Offline هستید، File/Save as را انتخاب کنید و پوشه دسکتاپ خود را انتخاب کنید

ایجاد شده.

• اگر در Scratch Online هستید، File/Download to your computer را انتخاب کنید و روی دسکتاپ دریل کنید

پوشه ای که ایجاد آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ کردید

بعداً از این کد قدیمی استفاده خواهید کرد، پس بهتر است آن را ذخیره کنید.

شروع یک پروژه جدید

برای شروع یک پروژه جدید: File/New را انتخاب کنید.آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ  بیایید به سادگی شروع کنیم و سپس برنامه خود را تغییر دهیم

هوشمندتر کار کن

به این فکر کنید که آموزش نرم افزار اسکرچ چگونه در محیط یک مربع راه می روید. حرکات چیست

(0) نظر

کلاس های تفریحی جذاب

چهارشنبه اول 10 1400

واترپلو یک ورزش سرگرم کننده است، اما همچنین  کلاس تفریحی جذاب بسیار طاقت فرسا است. اما با لوله های داخلی، عملا هر کسی می تواند بازی کند و لذت ببرد. این ورزش بدون نیاز به پا گذاشتن آب و تماس کمتر، می‌تواند برای هر آژانس P&R که یک استخر را مدیریت می‌کند مناسب باشد.

درباره واترپلو لوله داخلی بیشتر بخوانید.

7. یوگا در فضای باز

شما کلاس‌های یوگا زیادی ارائه کرده‌اید - اینجا چیز جدیدی نیست. اما وقتی هوا خوب است، با ارائه یک کلاس در خارج از پارک، تغییری به آن تمرین اضافه کنید. پارک ها و تفریحات

آردمور، اوکلاهاما مدت‌هاست که نقطه کانونی برای تفریح ​​در فضای باز در جنوب مرکزی اوکلاهاما بوده است. آردمور که در بین ایالتی 35 بین کوه‌های آرباکل و دره رودخانه قرمزکلاس های تفریحی جذاب واقع شده است، فرصت‌های تفریحی را برای همه فراهم می‌کند.

دپارتمان پارک‌ها و تفریحات آردمور متعهد به ارائه پارک‌های تمیز و ایمن و همچنین ارائه برنامه‌های تفریحی باکیفیت برای همه افراد در منطقه آردمور است.

پارک ها در آردمور

پارک ها از هر مکانی در جامعه به راحتی قابل دسترسی هستند. ترکیب منحصربه‌فرد پارک‌های محله سنتی، دریاچه‌های مدیریت شهری و امکانات ورزشی تفریحی امکان مشارکت غیرفعال و فعال در سیستم پارک‌ها را فراهم می‌کند.

پارک های محله آردمور در تمام طول سال مشغول فعالیت هستند. مسیرهای پیاده روی دائمی در دسترس هستند که بدون توجه به آب و هوا، پیاده روی آسان را فراهم می کنند. انواع درختان سایه‌دار زیبا به مشتریان پارک «مکانی خنک» برای نشستن و استراحت می‌دهند. زمین‌های بازی جذاب و ایمن در سراسر پارک‌ها سرگرمی را برای همه کودکان فراهم می‌کند. آلاچیق‌هایی در اندازه‌های مختلف نیز در دسترس هستند.

بازپرداخت فقط به دلیل آب و هوای نامناسب یا لغو کلاس ها / رویدادها توسط اداره پارک ها و تفریحات انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر با بخش پارک ها و تفریحات آردمور تماس بگیریدنقش پارک ها و تفریحات در سلامت و تندرستی

پارک‌های عمومی و تفریحات کشور پیشرو در بهبود سلامت و تندرستی کلی کشور هستند. آنها شرکای ضروری در مبارزه با برخی از پیچیده ترین چالش هایی هستند که کشور ما با آن مواجه است - تغذیه نامناسب، گرسنگی، چاقی، و عدم تحرک بدنی. آژانس‌های پارک و تفریحی به‌طور مؤثر نتایج سلامت کلاس های تفریحی جذاب را بهبود می‌بخشند و بنابراین باید از طریق بودجه و سیاست‌هایی در سطح ملی و جامعه حمایت شوند که آنها ایرانیان سایبررا قادر می‌سازد تا به گسترش تلاش‌های خود در ایجاد تغییر مثبت در سلامت و تندرستی کشورمان ادامه دهند.

پارک‌های عمومی و آژانس‌های تفریحی، جوامع سالمی را ایجاد می‌کنند و نقش اساسی در بهبود محیط‌های فیزیکی که در آن زندگی می‌کنیم، ایفا می‌کنند. آنها از طریق امکانات، محیط‌های بیرونی و خدمات ارائه شده، از سلامتی مناسب برای افراد با هر توانایی، سن، پیشینه‌های اجتماعی-اقتصادی و قومیت‌ها حمایت می‌کنند. آن‌ها از طریق برنامه‌ها و سیاست‌های مشترکی که به جمعیت گسترده‌ای می‌رسد، تغییرات را تشویق می‌کنند تا:

کمک به کاهش چاقی و بروز بیماری های مزمن با فراهم کردن فرصت هایی برای افزایش فعالیت بدنی شدید به اشکال مختلف.

ایجاد ارتباط با طبیعت که مطالعات نشان می دهد کلاس های تفریحی جذاب سطح استرس را کاهش می دهد، روابط بین فردی را محکم می کند و سلامت روان را بهبود می بخشد.

کمک به کاهش گرسنگی در آمریکا و افزایش دسترسی به گزینه های غذایی مغذی؛ و

سلامتی کلی و عادات سالم را تقویت کنید، مانند عاری بودن از دخانیات و درگیر شدن در فرصت‌های غنی‌سازی که تعادل را به زندگی اضافه می‌کند.

NRPA از ظرفیت سازی سلامت و تندرستی متخصصان پارک حمایت می کند. ما از افزایش دسترسی عمومی به فرصت‌های فعالیت بدنی و تغذیه بهتر از طریق آژانس‌های پارک کلاس های تفریحیو تفریح ​​حمایت می‌کنیم. ما همچنین از افزایش بودجه برای تحقیقات بهداشتی در مورد بهترین شیوه ها برای ایجاد جوامع سالم ازکلاس های تفریحی جذاب طریق پارک ها و آژانس های تفریحی حمایت می کنیم.

(0) نظر

دانلود بهترین بازی اندروید برای کودکان

چهارشنبه اول 10 1400

 Piano Kids یک بازی موسیقی آموزشی است. این علاقه به دانلود بهترین بازی اندروید برای کودکان یادگیری موسیقی را در فرزندان شما ایجاد می کند و مسیر یا یادگیری پیانو را ایجاد می کند. با انجام این بازی به راحتی می توان اکثر صداهای سازها را شناسایی کرد. با انجام این بازی، فرزندان شما موسیقی را کشف خواهند کرد. والدین در یافتن بازی های بچه های کوچک مشکل پیدا می کنند. بنابراین اکنون، جستجوی شما به پایان رسیده است زیرا نوزادان عاشق این بازی هستند.

این یک نوع بازی آموزشی برای بچه ها است. فرزند شما نه تنها در موسیقی، مهارت های خود را بهبود می بخشد. Piano Kids به رشد حافظه، تمرکز، تخیل و خلاقیت و دانلود بهترین بازی اندروید برای کودکان همچنین مهارت های حرکتی، عقل، حس و گفتار کمک می کند. برای دانلود Piano Kids اینجا کلیک کنید.

 

 

 

4. دودو

Barbuda اساسا یک استودیو توسعه دهنده است و تعداد دانلود بهترین بازی اندروید برای کودکان زیادی بازی برای کودکان منتشر کرده است. همه بازی ها شگفت انگیز هستند. معروف ترین بازی این استودیو Babbu است. Duddu یک حیوان خانگی مجازی جدید است. گیمر در خانه Duddu مورد استقبال قرار می گیرد و اسرار دیگری در ایرانیان سایبر مورد زندگی حیوان خانگی شما خواهد یافت. این بازی مناسب ترین بازی برای کودکان 3 ساله است. بچه ها عاشق این هستند که این بازی را در حالی که در خانه Duddu ماجراجویی می کنند، بازی کنند. برای بازی Duddu، اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

5. Lare Croft Go

Lara Croft GO یک بازی ماجراجویی است که علاقه کودک شما را افزایش می دهد و به رشد مغز او کمک می کند. در این بازی فرد باید خرابه های یک تمدن باستانی را کشف کند و با چالش های بزرگی روبرو شود. آثار هنری نفس گیر، و گرافیک و باورنکردنی است. این بازی دارای یک موسیقی دانلود بهترین بازی اندروید برای کودکان متن فریبنده و سوایپ آسان برای جابجایی کنترل ها است. بدون شک این یکی از بازی های جالب پسرانه است. برای بازی Lara Croft Go، اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

 

6. ABC Kids

ABC Kids یکی دانلود بهترین بازی اندروید برای کودکان از بهترین و بهترین بازی های آموزشی کودکان است. فروشگاه Google Play اکنون رایگان است. این یک بازی برای یادگیری بهترین بازی اندروید برای کودکان  ABC با تفاوت بین حروف بزرگ و کوچک است. همچنین یک روش اساسی برای آموزش لغات انگلیسی است. لذت

(0) نظر
X