همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

دانلود بهترین فیلم آموزش css رایگان

دوشنبه بیستم 10 1400

در دو کلمه: زبان CSS یا Cascading Style Sheets برای دانلود بهترین فیلم آموزش css رایگان تعریف ظاهر آینده سایت شما استفاده می شود: به عنوان مثال رنگ پس زمینه صفحه یا نوع فونت.

به طور دقیق تر: CSS (یا شیوه نامه) یک فایل کوچک است (به عنوان مثال "style.css") که در آن شما تمام انتخاب های رنگ ها، نوع فونت (آریال، کمیک بدون MS، و غیره)، اندازه متن را تعریف خواهید کرد. .. همه چیز به جز خود متن!

اوه ... CSS / HTML: چگونه کار می کند؟

HTML در مقابل CSS بیایید با اصول اولیه شروع کنیم: برای ایجاد یک سایت، باید از زبانی به نام: HTML استفاده کنید، این زبانی است که به شما امکان می دهد ساختار صفحه را تنظیم کنید، اما شکل یک متن را نیز تنظیم کنید: پررنگ، رنگی، مورب

در اینجا یک دوره ویدیویی رایگان CSS و HTML برای یادگیری CSS وجود دارد

در اینجا یک آموزش دانلود بهترین فیلم آموزش css رایگان کامل اختصاص داده شده به HTML5 و CSS3 (بر اساس css از mozilla) این نسخه کاملتر و دقیقتر با مثالهای مصور بهتر در HTML و CSS است:

درک کنید: خوب، آیا مثالی با CSS دارید؟

خوب، با CSS ساختار HTML و ارائه به طور جداگانه انجام می شود. HTML این امکان را فراهم می کند که به عنوان مثال، Flipbook های html5 در CSS امکان پذیر شود.

در واقع، می‌توانید رنگ‌های css، فونت‌های css کاراکترها را مستقیماً در فایل CSS و ساختار (متن، تصاویر) را مستقیماً در صفحه HTML تغییر دهید.

CSS قابلیت حمل دانلود بهترین فیلم آموزش css رایگان محتوا را تسهیل می کند

هنگامی که محتوای HTML به درستی در جای ایرانیان سایبر خود قرار داده شد، تغییر ظاهر سایت شما آسان می شود. کد HTML از نظر اندازه و پیچیدگی کاهش می یابد.

برای سئو، این یک مزیت بزرگ است: برگه های سبک کد HTML را ساده می کند و سرعت بارگذاری صفحه را بهبود می بخشد.

خوب، می توانید یک مثال برای استفاده از CSS به من بدهید؟

من می خواهم پس زمینه صفحاتم خاکستری باشد. دانلود بهترین فیلم آموزش css رایگان اگر یک سایت 5 صفحه ای داشته باشم، 5 بار تکرار می کنم:

در HTML ساده:

اگر روزی بخواهم رنگ صفحاتم را با CSS تغییر دهم، فقط یک فایل برای اصلاح دارم، با HTML 5! CQFD

و CSS3 چیست؟ پیشنهاد می‌کنم به لطف طراحی ریسپانسیو و این آموزش طراحی ریسپانسیو و بوت استرپ، CSS3 را کشف کنید.

CSS چیست؟

CSS (به w3schools مراجعه کنید) دانلود بهترین فیلم آموزش css رایگان (Cascading Style Sheets) یک زبان کامپیوتری است که برای توصیف ارائه اسناد HTML استفاده cssفیلم آموزش می شود. در اواسط دهه 1990 معرفی شد، اکنون معمولاً در طراحی وب استفاده می شود و به خوبی توسط مرورگرها پشتیبانی می شود.

(0) نظر

دانلود کتاب آموزش css از مقدماتی تا پیشرفته

دوشنبه بیستم 10 1400

در حالی که اطلاعات زیادی در مورد کدنویسی HTML/CSS وجود دانلود کتاب آموزش css از مقدماتی تا پیشرفته دارد، طنز ماجرا این است که پیدا کردن بهترین کتاب‌ها و منابع HTML/CSS ممکن است به این راحتی نباشد.

به عنوان مثال، در وب، بیشتر راهنماها و آموزش ها اطلاعات خود را به گونه ای ترکیب می کنند که پیگیری از ابتدا تا انتها را دشوار می کند. سپس، اگر به ویدیوهای YouTube تغییر دهید، متوجه خواهید شد که اگرچه برخی از آنها تصاویر مفیدی ارائه می دهند، اما بسیار مختصر و نامفهوم هستند.

به این ترتیب، بسیاری از مبتدیان برنامه نویسی مجبور به ثبت نام در دوره های آنلاین HTML/CSS هستند – در حالی که کدنویسان پیشرفته، از سوی دیگر، تمایل دانلود کتاب آموزش css از مقدماتی تا پیشرفته دارند به انجمن های HTML/CSS تکیه کنند.

بهترین کتاب های HTML/CSS

اکنون شروع خوبی است. اما، اگر صادق باشیم، واقعاً کار را انجام نمی دهد. می بینید، در حالی که برخی از دوره های HTML/CSS عالی هستند، تنها زمانی عالی کار می کنند که آنها را با بهترین کتاب های HTML/CSS ترکیب کنید.

این فقط برای مبتدیان صدق نمی کند. حتی کدنویس‌های پیشرفته نیز به بهترین کتاب‌های HTML/CSS به‌عنوان مرجعی نیاز دارند که به آنها کمک می‌کند مهارت‌های خود را تقویت کنند. یک یا دو کتاب به خوبی نوشته شده می تواند مفید باشد زمانی که شما نیاز به پیگیری دانلود کتاب آموزش css از مقدماتی تا پیشرفته روندهای توسعه وب در حال تغییر دارید.

اما شما از کجا شروع می کنید؟

خوب، خوشبختانه برای شما، لازم نیست دور و بر ایرانیان سایبر را جستجو کنید. این منبع بهترین کتاب‌های HTML/CSS را هم برای مبتدیان و هم برای کدنویس‌های پیشرفته جمع‌آوری کرده و شناسایی می‌کند. و بله - اگر تعجب می کنید، ما همچنین برای نمونه گیری از نظرات کارشناسان مختلف صنعت وقت گذاشته ایم.

بنابراین، بدون هیچ مقدمه ای، راهنمای دانلود کتاب آموزش css از مقدماتی تا پیشرفته کامل 11 کتاب HTML/CSS (بدون ترتیب خاصی) در اینجا آمده است.

این 10+ بهترین کتاب #HTML و #CSS را امروز به لیست خواندن خود اضافه کنید 📚📚📚

برای توییت کلیک کنید

بهترین کتاب های HTML/CSS برای تمام سطوح مهارت

HTML و CSS: طراحی و ساخت وب سایت توسط Jon Duckett

1. HTML و CSS: طراحی دانلود کتاب آموزش css از مقدماتی تا پیشرفته و ساخت وب سایت - توسط Jon Duckett

اولین بار در لیست ما از بهترین کتاب های HTML/CSS، این کتاب  از مقدماتی تا پیشرفته cssکتاب  پرفروش آمازون توسط Jon Duckett، طراح و توسعه دهنده مشهور وب با بیش از 15 سال تجربه است.

(0) نظر

کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی

دوشنبه بیستم 10 1400

الگوریتم اصطلاح محبوبی است که حتما کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی در زمینه های متعددی از جمله برنامه نویسی کامپیوتر، ریاضیات و حتی در زندگی روزمره شنیده اید.

یک الگوریتم را می توان به عنوان یک فرآیند یا فرمول گام به گام برای حل مسئله روشن کرد یا می توان گفت که مجموعه ای از دستورالعمل ها است که برای انجام یک کار خاص فرموله شده است. بنابراین، بهترین مثال برای این یک دستور العمل است زیرا توضیح می دهد که چه چیزی باید انجام شود، مرحله به مرحله.

الگوریتم‌ها معمولاً در زبان‌های اصلی ساخته می‌شوند، به این معنی که می‌توانند در بیش از یک زبان برنامه‌نویسی اجرا شوند. الگوریتم ها به عنوان مشخصاتی برای پردازش داده ها، انجام ریاضیات، استدلال خودکار و چندین کار دیگر مانند این استفاده می شوند.

بر این اساس این وبلاگ کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی شما را با تعریف الگوریتم، انواع الگوریتم، ویژگی های الگوریتم، مزایا و معایب آن، کاربردهای یک الگوریتم، الگوریتم برنامه نویسی و ... آشنا می کند.

تعریف الگوریتم

یک الگوریتم مجموعه‌ای از توالی مستقل از دستورالعمل‌ها یا فعالیت‌ها است که شامل فضای محدود یا گروه‌بندی است به طوری که نتیجه‌ای را برای یک موضوع خاص در مقیاس زمانی محدود به ما می‌دهد.

این یک راه معقول و عددی برای مقابله یا شکستن یک موضوع با استفاده از هر استراتژی قابل تصوری است و برای مقابله با یک موضوع، فرآیندی است که کمی انجام می شود.

یک الگوریتم خوب باید در عبارات زمان و کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی مکان پیشرفته باشد. بنابراین، انواع مختلف مسائل نیازمند انواع مختلفی از استراتژی‌های الگوریتمی هستند تا به بهترین شکل روشن شوند.

(وبلاگ مرتبط: 10 الگوریتم برتر یادگیری ماشین)

به عنوان مثال، شما سعی می کنید یک دستور پخت ایرانیان سایبر جدید بپزید، ابتدا دستورالعمل ها را بخوانید و سپس مراحل را یکی یکی طبق دستور العمل انجام دهید. بنابراین، پس از انجام مراحل، غذای خود را آماده خواهید کرد.

به همین ترتیب، الگوریتم ها به مدیریت یک کار در برنامه نویسی برای دریافت خروجی عادی کمک می کنند. الگوریتم های طراحی شده مستقل از زبان هستند، یعنی فقط دستورالعمل های ساده ای هستند که می توانند در هر زبانی اجرا شوند. با این حال، خروجی مشابه خواهد بود، همانطور که پیش بینی می شود.

7 نوع الگوریتم

الگوریتم Brute Force

یک الگوریتم brute force اساساً تمام شانس کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی ها را تا زمانی که یک نتیجه قابل قبول پیدا شود تلاش می کند. این اساسی ترین و کم پیچیده ترین نوع الگوریتم است. این نوع الگوریتم‌ها علاوه بر این، برای یافتن راه‌حل ایده‌آل یا بهترین راه‌حل استفاده می‌شوند، زیرا تمام راه‌حل‌های بالقوه را بررسی می‌کند.

همچنین، از آن برای یافتن یک راه حل موافق (نه بهترین) استفاده می شود، که اساساً زمانی که پاسخی برای مسئله پیدا می شود متوقف می شود. این یک راه روشن برای مقابله با یک موضوع است که اولین رویکردی است که پس از مشاهده موضوع به ذهن ما خطور می کند.

(باید بررسی کاربرد الگوریتم در برنامه نویسی کنید: الگوریتم های برتر یادگیری عمیق)

الگوریتم بازگشتی

این نوع الگوریتم به بازگشت بستگی دارد. در بازگشت، الگوریتم در برنامه نویسی یک موضوع با شکستن آن به مسائل فرعی از نوع مشابه و فراخوانی خود بارها و بارها تا زمانی که موضوع با کمک یک شرط پایه حل شود، درک می شود.

(0) نظر

برنامه نویسی اسکرچ مقدماتی

دوشنبه بیستم 10 1400

Scratch یک زبان برنامه نویسی اساسی برنامه نویسی اسکرچ مقدماتی است که از کدنویسی به سبک «ساختمان» برای ایجاد داستان های متحرک، بازی های تعاملی، شبیه سازی ها و آثار هنری زیبا استفاده می کند. در استفاده از اسکرچ، فراگیران با مفاهیم اولیه کدنویسی آشنا می شوند و مهارت های تفکر محاسباتی خود را توسعه می دهند و در عین حال ایده های خود را زنده می کنند. در این مجموعه، اصول اولیه اسکرچ معرفی می شود تا مهارت های اساسی مورد نیاز برای شروع ایجاد در اسکرچ در اختیار زبان آموزان قرار گیرد.

Scratch با سازماندهی انواع کدهایی که می توانید در دسته بندی ها استفاده کنید کار را برای زبان آموزانی که تازه شروع به کار کرده اند آسان می کند، بلوک های کد بر اساس دسته های زیر گروه بندی می شوند: حرکت، ظاهر، صدا، رویدادها، کنترل ها، حسگرها، اپراتورها، متغیرها و من. بلوک ها این بلوک های کد را می توان در قسمت کد مانند قرار دادن قطعات پازل در کنار هم قرار داد. دانش‌آموزان می‌توانند به راحتی کد خود را برنامه نویسی اسکرچ مقدماتی آزمایش کنند و مشکلات کد خود را با مشاهده همزمان کد منطقه و مرحله، اشکال‌زدایی کنند.

پالت بلوک (خراش)

وقتی دکمه کد باز می شود، پالت بلوک ناحیه سمت چپ صفحه است. در سمت چپ، منطقه ای وجود دارد که شامل 9 بخش بلوک در Scratch است. در سمت راست آن، ناحیه‌ای وجود دارد که شامل بلوک‌هایی است که می‌توان آن‌ها را برای ایجاد کد به ناحیه کد کشیده شد.

منطقه کد

ناحیه کد فضای خالی بزرگ در سمت راست پالت برنامه نویسی اسکرچ مقدماتی بلوک است. این منطقه برای ذخیره بلوک هایی است که پروژه را اجرا می کنند. بلوک ها را می توان از پالت بلوک به ناحیه کد کشیده و مرتب کرد تا اسکریپت ها را تشکیل دهند.

اسپرایت (خراش)

یا ایجاد شده توسط کاربر، آپلود یا یافت شده در کتابخانه sprites، اشیایی هستند که اقداماتی را در یک پروژه انجام می دهند.

پانل اسپرایت (خراش)

این یک ناحیه سفید است که در زیر Stage قرار گرفته است ایرانیان سایبر که در آن می توان به راحتی به تمام اسپرایت های موجود در یک پروژه برای اصلاح یا بازرسی دسترسی داشت.

مرحله (خراش)

صحنه منطقه ای است که جن ها در آن هستند و اعمال برنامه نویسی اسکرچ مقدماتی خود را انجام می دهند. در بالای ناحیه سمت راست Code Area قرار دارد.

Scratch 3.0 (آنلاین یا رومیزی)

فعالیت کامپیوتری

این قسمت شما را در محیط کاری Scratch قرار می دهد. ما بخش های مختلف ویرایشگر Scratch را بررسی خواهیم کرد!

برای ایجاد یک بازی، داستان تعاملی، انیمیشن یا اثر هنری در Scratch، باید کدی را اضافه کنید تا به Sprite بگویید دقیقاً چه کاری انجام دهد. Sprite یک شی است که اقداماتی را دربرنامه نویسی اسکرچ مقدماتی  یک پروژه انجام می دهد. یک sprite از دستورات شما پیروی می کند و ویرایشگر Scratch به طور خودکار با Cat Sprite برای همه پروژه ها شروع می شود.

ناحیه کد خالی، گربه خراش به رنگ قرمز دایره شده است.

می‌توانید Sprites جدید اضافه کنید، Sprite را حذف برنامه نویسی اسکرچ کنید و همه Sprites را که به پروژه خود اضافه کرده‌اید در Sprites Pane ببینید. هر جن اضافه شده در استیج ظاهر می شود.

قاب اسپرایت را خراش دهید.

(0) نظر

آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان

يکشنبه نوزدهم 10 1400

برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی و آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان ایجاد شغل جدید در زمینه فناوری آماده هستید؟ برای شروع، لیست بهترین دوره های کدنویسی آنلاین ما را بررسی کنید.

دوره های برنامه نویسی آنلاین رایگان

در حال حاضر، تعداد زیادی شغل برنامه نویسی کامپیوتری پرتقاضا، و تعداد فزاینده ای از دوره های برنامه نویسی آنلاین رایگان وجود دارد که به شما کمک می کند تا یکی از این مشاغل را پیدا کنید - حتی بدون مدرک سنتی علوم کامپیوتر.

ما به شما نشان خواهیم داد که کجا می توانید این کلاس های برنامه نویسی آنلاین عالی را پیدا کنید و بهترین ها را در هر سایت توصیه می کنیم. چه مبتدی باشید و چه حرفه ای آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان که به دنبال تقویت مهارت های خود هستید، چیزی برای شما در این لیست وجود دارد.

1. MIT OpenCourseWare

پیش نمایش دوره برنامه نویسی MIT OCW

MIT OpenCourseWare (OCW) یکی از بهترین کلاس های برنامه نویسی آنلاین رایگان برای مبتدیان است. این برای کسانی که خود شروع می کنند باور نکردنی است، و شما می توانید با سرعت خود از آنها عبور کنید.

دوره ها از اصول شروع می شوند و شامل تمام آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان سخنرانی ها، اسلایدها و تکالیف مورد استفاده در آموزش های ویدیویی می شوند. دوره های برنامه نویسی MIT OCW دارای درس های مقدماتی در مورد علوم کامپیوتر و برنامه نویسی در پایتون به همراه سایر زبان ها و همچنین مطالب بسیار جامع در زمینه های خاص مانند یادگیری ماشین و الکترونیک است.

دوره های مقدماتی به مقدمه های عمومی، دوره های زبان خاص و دوره های بعدی تقسیم می شوند. برای فهرست کامل، بخش علوم کامپیوتر را مرور کنید.

برای کمک به شما برای شروع، در اینجا بهترین دوره های برنامه نویسی رایگان MIT OCW آورده شده است:

برای مبتدیان: مقدمه ای برایرانیان سایبر علوم کامپیوتر و برنامه نویسی

برای متوسط: زبان آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان های برنامه نویسی

2. edX

دوره مقدماتی CS50 eDX

edX دوره های آنلاین رایگان در سطح کالج را ارائه می دهد که به طور مشترک توسط MIT و دانشگاه هاروارد هدایت می شوند. نه تنها دوره ها بدون هزینه در دسترس هستند، بلکه خود سازمان نیز غیرانتفاعی است. بنابراین می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که با انگیزه های پنهان مورد سوء استفاده قرار نخواهید گرفت.

دوره های edX می توانند هفتگی یا خودگام باشند. موضوعات شامل طیف وسیعی از موضوعاتی است که ممکن است در هر دانشگاه معتبری بیابید، اما انحراف زیادی نسبت به علوم کامپیوتر، مهندسی، و تجارت و مدیریت وجود دارد. آنها همچنین برای راحتی شما به سطوح مقدماتی، متوسط ​​و پیشرفته تقسیم می شوند.

edX همچنین برنامه‌های گواهی ارائه می‌دهد، که آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان برنامه درسی درسی هستند که به سمت تسلط در یک حوزه خاص، مانند توسعه وب پیشرو یا علم داده، ساخته می‌شوند.

برای یادگیری رایگان برنامه نویسی آنلاین، در اینجا بهترین انتخاب های ما برای بهترین دوره های رایگان برنامه نویسی edX آمده است:

برای مبتدیان: مقدمه CS50 به علوم کامپیوتر (گواهینامه پولی موجود است)

برای سطح متوسط: برنامه آموزش کامپیوتر نویسی وب CS50 با پایتون و جاوا اسکریپت (گواهینامه پولی موجود است)

(0) نظر

کمیاب ترین مکان های ماینکرافت

يکشنبه نوزدهم 10 1400

Minecraft چندین بیوم جالب دارد که کمیاب ترین مکان های ماینکرافت ممکن است در دنیای شما ظاهر شوند، اما برخی از آنها نادرتر از دیگران هستند.

Minecraft یک بازی است که برای طیف وسیعی از بازیکنان جذاب است. چیزی برای همه وجود دارد، از مهندسان گرفته تا طراحان منظر. با این حال، یکی از بخش هایی که نسبتاً جهانی از تجربه بازی لذت برد (حداقل در حالت بقا)، کاوش در جهان و یافتن مکانی برای سکونت است. Minecraft از این نظر می‌درخشد و مجموعه‌ای گسترده و در حال گسترش از بیوم‌های بسیار متنوع را برای پر کردن جهان‌های بی‌نهایت خود فراهم می‌کند.

با این حال، همه بیوم ها یکسان ایجاد نمی شوند. ممکن است اغلب اوقات در دشت ها یا جنگل ها سرگردان باشید، اما هر چند وقت یکبار در یک مزرعه Mooshrooms قرار می گیرید؟ اگر به دنبال مکانی منحصر به فرد برای تماس با خانه هستید یا فقط می خواهید همه چیزهایی که Minecraft باید ببیند را کمیاب ترین مکان های ماینکرافت ببینید، در اینجا ده کمیاب ترین بیوم بازی آورده شده است.

تایگا (و همتایان برفی آن ها) خیلی غیر معمول نیستند - به احتمال زیاد در یکی از آن ها سرگردان شده اید، و اگر تا به حال به دنبال صنوبر رفته باشید مطمئناً با آنها برخورد خواهید کرد. این را نمی توان در مورد تایگا درخت غول پیکر گفت.

تایگا درخت غول پیکر بسیار نادرتر از معادل معمولی خود، زیستی کاملاً متفاوت است. زمین با پودزول جایگزین شده است، درختان به مراتب بالاتر از درختان صنوبر معمولی هستند و زمین پر از تخته سنگ های خزه ای است. این زیستی است که ارزش آن را دارد که به تنهایی به دنبال آن باشید.

مانند تایگا، بیوم ساوانا یک منظره نسبتاً رایج است. کمیاب ترین مکان های ماینکرافت با این حال، گاهی اوقات، ممکن است به گونه ای بسیار قابل توجه تر (اما بسیار نادرتر) برخورد کنید. در یک ساوانای متلاشی شده، زمین، خوب... متلاشی شده است. کوه‌ها به مراتب بالاتر از حد معمول هستند، با لبه‌های تیز که زمین از هم جدا شده است.

خاک درشت هر اینچ از این کوه‌های چشمگیر را پوشانده است و آبشارهای باورنکردنی که از قله‌های ناهموار سرازیر می‌شوند نیز یک منظره رایج هستند. ساوانای متلاشی شده یکی دیگر از منظره های زیستی است که نمی خواهید از دست بدهید.

اگرچه کمی کمتر از نوشته های قبلی دراماتیک است، ایرانیان سایبر اما بیوم دشت آفتابگردان یک یافته نادر و هیجان انگیز است که اگر به آن برخورد کنید. همانطور که از نام آن پیداست، مانند یک بیوم دشت معمولی با یک عنصر کلیدی است - آفتابگردان. این تنها جایی است که می توانید آنها را تهیه کنید، بنابراین یک مقصد مهم برای هر طرفدار گل است.

گل آفتابگردان چند کاربرد دارد - بدیهی است تزئینات، و می توان آنها را به رنگ زرد تبدیل کرد. علاوه بر این، آنها بدون توجه به نحوه قرارگیری آنها همیشه رو به شرق خواهند بود، کمیاب ترین مکان های ماینکرافت بنابراین می توانند راهی مفید برای جهت دهی به خود باشند.

اکنون به مناظر دراماتیک بازگشته است، و بیوم خوشه های یخی تقریباً به همان اندازه چشمگیر است. میخ‌های کوتاه‌تر و سفت‌تر زمین را پر می‌کنند، که تنها با سوزن‌های شگفت‌انگیز و بلندتر قطع می‌شوند. این بیوم باورنکردنی به ندرت در سایر زیست‌های برفی یافت می‌شود - یکی از موارد کمیاب که می‌توانید در تندراهای Minecraft پیدا کنید.

علاوه بر ارائه پس‌زمینه‌ای حماسی برای هر چیزی که می‌سازید، بیوم‌های یخ به دلیل اینکه منبع فوق‌العاده‌ای از یخ بسته هستند، ارزش جستجو را دارند. این منبع کمیاب برای بزرگراه ها یا حمل و نقل اقلام حیاتی است، بنابراین بیوم خوشه های یخ قطعا مقصد خوبی هستند.

اگر فکر می‌کردید که دشت‌های آفتابگردان به نظر خوب می‌آیند، پس با جنگل گل خوشتان می‌آید. این گونه جنگلی کمیاب تا جایی که چشم کار می کند گل های درخشان و رنگارنگی دارد. تقریباً هر نوع گلی در بازی در اینجا تولید می‌شود، و این تنها جایی است که می‌توانید آلیوم‌های صورتی زیبا دریافت کنید.

جنگل گل همچنین دارای نرخ تخم ریزی افزایش یافته برای کندوهای زنبور عسل است، بنابراین منطقه مملو از موجودات کوچک مبهم است که تعداد زیادی گل را گرده افشانی می کنند. اگرکمیاب ترین مکان های ماینکرافت می خواهید گیاهان کمیاب بخرید، دوستان زنبور عسل به دست آورید یا فقط یک بیوم زیبا را بررسی کنید، پس جنگل گل مکان مناسبی برای شماست.

بازیکنان قدیمی ممکن است این یکی را به عنوان mesa بشناسند، اما هر چه آن را بنامید، این یک بیوم خیره کننده پر از گنجینه های کمیاب است. بیشتر زمین از سفال ساخته شده است، مکان های کمیاب ماینکرافت بنابراین برای هر کسی که به بلوک های سفالی ذوب شده نیاز دارد عالی است. همچنین این تنها جایی در بازی است که شن های قرمز زیبا را به دست می آورد.

(0) نظر

آموزش بازی ماینکرافت

شنبه هجدهم 10 1400

Minecraft یک بازی sandbox است آموزش بازی ماینکرافت که در آن آواتار شما در یک دنیا پرسه می‌زند و منابع را جمع‌آوری می‌کند و از آیتم‌ها استفاده می‌کند. برای به دست آوردن مزیت، باید بر سیستم کنترل تسلط داشته باشید. اگر با آن مشکل دارید، ممکن است بخواهید برای تمرین با دنیایی از حالت صلح آمیز شروع کنید. دنیای شما از بلوک ها، بیشتر مکعبی ساخته شده است. این بلوک‌ها اشیاء موجود در بازی را نشان می‌دهند، اما اندازه آن‌ها معیاری استاندارد برای فاصله است. این و بسیاری از صفحات دیگر به عنوان مثال، "پنج بلوک دورتر" صحبت می کنند (به طور رسمی، هر بلوک یک مکعب یک متری است). شخصیت شما می تواند در فضای یک بلوک قرار گیرد و ارتفاع آن کمی کمتر از دو بلوک است. زمان در این دنیا می گذرد. یک روز بازی در 20 دقیقه واقعی می گذرد. شب بسیار خطرناک تر از روز است. بازی در سحر شروع می شود و شما 10 دقیقه قبل از شب وقت دارید. هدف اصلی این راهنما این است که به شما اجازه دهد "پاهای خود را پیدا کنید" و قبل از شب تجهیزات اولیه و سرپناه دریافت کنید.

این مقاله بیشتر فرض می کند که شما در حال بازی آموزش بازی ماینکرافت در نسخه جاوا یا نسخه دسکتاپ Bedrock Edition هستید، جایی که از صفحه کلید و ماوس برای تعامل با بازی استفاده می کنید. صفحه کنترل ها به شما یک نمای کلی از تمام کنترل ها می دهد.

این مقاله و مقالات دیگر معمولاً به کنترل‌ها با کلیدهای پیش‌فرضشان اشاره می‌کنند. اکثر کنترل‌ها را می‌توان در منوی گزینه‌های بازی، با کلیک بر روی موردی که می‌خواهید تغییر دهید و سپس کلیدی را که می‌خواهید برای آن کنترل استفاده کنید، تغییر دهید. اگر قبلاً از آن کلید برای چیز دیگری استفاده می کنید، قرمز می شود.

در نسخه جاوا، هنگامی که بازی را برای اولین بار شروع می کنید، یک آموزش کوتاه درون بازی ظاهر می شود که اصول اولیه نحوه حرکت و نگاه کردن به اطراف را توضیح می دهد.

هنگام حرکت در سراسر جهان و برخورد با بلوک آموزش بازی ماینکرافت ها و موجودات در جهان، چهار عملیات اساسی وجود دارد که هر کدام در زیر مورد بحث قرار می گیرند:

حرکت در چهار جهت و همچنین نگاه کردن به بالا و ایرانیان سایبر پایین، پریدن و یواشکی. تغییرات شامل دوی سرعت و شنا است.

همانطور که در اطراف حرکت می کنید، گهگاه اقلامی را می بینید یا تولید می کنید که در جهان "شل" هستند. تعامل با آنها ساده است: وقتی به اندازه کافی به آنها نزدیک می شوید، آنها به سمت شما پرواز می کنند و شما به طور خودکار آنها را وارد موجودی خود می کنید (مگر اینکه موجودی شما پر باشد، به زیر مراجعه کنید). در شروع یک بازی، فقط هر آیتم شلی که با آن روبرو می شوید را بردارید. ممکن است در نهایت کاربردهایی برای آنها پیدا کنید، و پر کردن موجودی شما کمی طول می کشد. شما همچنین می توانید آیتم ها را به دنیا برگردانید ("پرتاب").

"ماینینگ" یا شکستن بلوک ها، که روش معمول جمع آوری منابع از چشم انداز است. معمولاً یک بلوک شکسته یک یا چند مورد شل را رها می کند. حمله به موجودات متحرک ("موب") ازآموزش بازی ماینکرافت همان کنترل‌هایی استفاده می‌کند که بلوک‌ها را می‌شکنند، و همچنین هنگام کشته شدن، اقلام شل را رها می‌کنند. به طور کلی، حمله مستلزم ضربه زدن کوتاه به کنترل مربوطه است، در حالی که شکستن بلوک ها مستلزم نگه داشتن همان کنترل است. برخی از بلوک‌ها، مانند چمن‌های بلند، فوراً می‌شکنند.

"استفاده از" آیتم ها یا بلوک ها. این پیچیده تر است، زیرا می تواند برای بلوک های موجود در جهان یا ابزارهایی که در دست شما هستند اعمال شود. از همین کنترل ها برای برخی از تعاملات با موجودات (مانند چیدن گوسفند یا داد و ستد با روستاییان) استفاده می شود، اما این موضوع مربوط به روزهای بعدی بازی است.

شخصیت شما همچنین می‌تواند با آیتم‌های موجود در یک رابط کاربری گرافیکی کار کند، به‌ویژه مدیریت موجودی خود، ساختن آیتم‌های جدید و کار با موارد ذخیره‌سازی مانند صندوقچه. این کار از ماوس و گاهی اوقات از صفحه کلید به طور متفاوتی استفاده می کند، در حالی که شما به جای دنیای اطراف خود بر روی موجودی و/یا یک کار ساخت و ساز متمرکز هستید.

باز هم، بیشتر این مقاله فرض می‌کند که از صفحه کلید و آموزش بازی ماینکرافت ماوس استفاده می‌کنید، اما در اینجا خلاصه‌ای از روش‌های کنترل دیگر مانند کنترل‌کننده‌های بازی یا صفحه‌های لمسی وجود دارد:

استخراج، حمله، و «استفاده از» آیتم‌ها همگی مستلزم هدف‌گیری نقطه‌ای روی صفحه هستند. بسیاری از نسخه‌های بازی دارای یک مکان‌نما در مرکز صفحه هستند که برای هدف‌گیری استفاده می‌شود، اما صفحه‌های لمسی به بازیکن اجازه می‌دهند تا روی صفحه ضربه بزند تا به عنوان نقطه هدف عمل کند. فقط بلوک‌های نزدیک شما را می‌توان هدف قرار داد، و می‌توانید بگویید که یک بلوک با جعبه‌ای در اطراف آن (یا در مورد صفحه‌نمایش‌های لمسی، روشن‌تر بودن) هدف قرار بازی ماینکرافت گرفته است. این منطقه یا بلوک انتخاب شده بر نحوه استفاده شما از این اقدامات تأثیر می گذارد. به عنوان مثال، استفاده بر اساس چیزی است که شما به آن نگاه می کنید

(0) نظر

ایده های خلاقانه در ماینکرافت

شنبه هجدهم 10 1400

به دنبال ایده های Minecraft برای الهام ایده های خلاقانه در ماینکرافت بخشیدن به سرمایه گذاری ساختمان بعدی خود هستید؟ Minecraft به بازیکنان یک جعبه شنی می‌دهد تا تقریباً هر چیزی را که می‌خواهند بسازند، با این حال هنگام سرگردانی در بیوم‌های خالی ممکن است احساس الهام گرفتن دشوار باشد. اگر به یادآوری در مورد برخی از چیزهای باورنکردنی نیاز دارید، ما تعدادی ایده جالب را گرد هم آورده ایم که می توانید از آنها در سرور Minecraft خود استفاده کنید.

گیر افتادن در یک حلقه خلاقانه آسان است، بنابراین ارزش آن را دارد که نگاهی به خلاقیت‌های دیگران بیندازید تا ببینید در Minecraft چه چیزی ممکن است. چه ایده های خلاقانه در ماین کرافت در حال بازی در یک سرور بقا یا خلاق باشید، این ایده ها باید ساعت ها شما را سرگرم کند.

تقریباً هر ایده با یک ویدیو همراه با دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه ایجاد ساختار ارائه می شود، بنابراین لازم نیست نگران خراب کردن چیزی باشید. برخی از این ایده ها ممکن است محدودیت های ساختمان شما را آزمایش کنند، اما به یاد داشته باشید، اینها فقط ایده هستند! شما مجبور نیستید از هر راهنما پیروی کنید، فقط هر چیزی که با آن راحت هستید بسازید.

در اینجا چند ایده Minecraft وجود دارد که ایده های خلاقانه در ماین کرافت می توانید آنها را امتحان کنید:

مسیر فسیلی مار بزرگ پورتال  Nether Sword مزرعه گاو مزرعه گندم روستایی ایستگاه راه آهن Minecart

Minecraft World Edit Pyramid

آکواریوم سفارشی پایگاه زیر آب یارو مخفی دزدان دریایی ایرانیان سایبر زیر آب گل فروشی  مسیر فسیلی مار بزرگ

شکی نیست که شما در یک خانه معمولی زندگی کرده اید، اما آیا تا به حال به زندگی در داخل جسد یک مار غول پیکر فکر کرده اید؟ اگرچه اوباش Minecraft به اندازه این مار نیستند، ایده پناه گرفتن در استخوان های یک موجود غول پیکر در یک بازی بقا عالی به نظر می رسد. اگر مهارت‌های ساخت‌وساز شما مطابقت دارد، می‌توانید با موجودات افسانه‌ای مانند اژدها نیز رویکردی مشابه داشته باشید.

NETHER SWORD PORTAL

پورتال Minecraft Nether خود را با طراحی منحصر به فرد خود به مرکز پایگاه خود تبدیل کنید - در این مورد، یک شمشیر عظیم در زمین فرو رفته است. این طرح همچنین ایده های خلاقانه در ماین کرافت شامل نیمه دیگر شمشیر در Nether است تا این اثر را ایجاد کند که از طریق زمین سوراخ می شود. در میان چیزهای دیگر برای این ساخت تقریباً به 60 Obsidian نیاز دارید، اما طراحی بیش از آن هزینه ساخت آن را توجیه می کند.

مزرعه گاو

شکار غذا می‌تواند فرآیندی زمان‌بر باشد، اما می‌توانید با راه‌اندازی یک مزرعه گاوداری با گدازه‌پز داخلی، این کار را کاملاً از بین ببرید. نگاه کنید، ما هرگز نگفتیم که این انسانی ترین مزرعه ای است که تا به حال دیده اید، اما مطمئنا کارآمد است. ایده کلی این است که گاوهای بالغ در بالای مزرعه تولید مثل می کنند و گاوهای جدیدی ایجاد می کنند که به پایین ساختار می افتند. این گاوها سپس به درون گدازه هل داده می شوند و بلافاصله ایده های خلاقانه در ماین کرافت آنها را می پزند. غذای پخته شده مستقیماً داخل سینی که در زیر قرار دارد فرستاده می شود و هر زمان که به آن نیاز داشتید به گوشت پخته شده دسترسی پیدا می کنید.

مزرعه گندم روستایی

اگر می خواهید شب راحت بخوابید و ترجیح می دهید از روشی برای کشاورزی استفاده کنید که به هیچ حیوانی آسیبی نرساند، می توانید یک مزرعه گندم راه اندازی کنید. ایجاد یک مزرعه گندم به تلاش بسیار بیشتری نسبت به مزرعه گاو نیاز دارد، اما پس از اتمام کار، دیگر نیازی به ایجاد تغییرات در آن ایده خلاقانه ماینکرافت نخواهید داشت. مزرعه گندم به لطف روستاییان Minecraft که خستگی ناپذیر کار می کند تا اطمینان حاصل کند که همیشه گندم در سینه خود دارید، به طور خودکار کار می کند.

(0) نظر

کاربرد کتاب ها درماینکرافت

شنبه هجدهم 10 1400

کتاب‌ها بخشی از Minecraft از زمان کاربرد کتاب ها درماینکرافت  شروع ساده آن با Java Edition Alpha بوده‌اند. از آن زمان، بازیکنان کتاب های بی شماری ساخته اند و بی وقفه از آنها در گیم پلی خود استفاده کرده اند.

کتاب را می توان از کاغذ و چرم درست کرد. کاغذ را می توان از نیشکر درست کرد. چرم با کشتن گاو و اسب به راحتی بدست می آید.

سرگرمی زمانی شروع می شود که بازیکن کتابی داشته باشد. این مقاله پنج مورد استفاده برتر از کتاب ها در Minecraft را شرح می دهد.

همچنین بخوانید: این کتاب می‌تواند کاربرد کتاب ها درماینکرافت یک ویدیوی کامل را در Minecraft پخش کند

بهترین 5 کاربرد برای کتاب ها در Minecraft#1 - جدول های افسون جدول افسون ماین کرافت (تصویر از طریق گیم پدیا)

جدول جادوی Minecraft (تصویر از طریق گیم پدیا)

همه بازیکنان عاشق درخشش یک شمشیر الماس تازه مسحور شده هستند. برای دریافت چنین رفتاری، بازیکنان باید یک میز افسون درست کنند. تنها راه ساختن میز طلسم با ابسیدین، الماس و کتاب است.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود، کتاب شناور بر روی میز افسون، دانش را از قفسه های کتاب اطراف می گیرد.

شماره 2 - قفسه کتاب سبک Minecraft (تصویر از طریق ordergymellipticalmachines.blogspot.com)

قفسه کتاب سبک Minecraft (تصویر کاربرد کتاب ها درماینکرافت از طریق ordergymellipticalmachines.blogspot.com)

در ارتباط با میزهای افسون، کتاب ها نیز برای ایجاد ایرانیان سایبر قفسه کتاب ضروری هستند. برای ساختن یک قفسه کتاب، بازیکنان به سه کتاب و شش تخته چوبی نیاز دارند.

قفسه های کتاب را می توان به عنوان یک بلوک تزئینی در خانه بازیکن استفاده کرد. آنها کار بسیار خوبی برای اضافه کردن رنگ به یک ساختمان انجام می دهند و همچنین برای کاربرد کتاب ها درماینکرافت بازدیدکنندگان زیبا به نظر می رسند. رایج ترین استفاده از قفسه های کتاب برای میزهای طلسم است.

برای اینکه یک بازیکن بهترین جادوها را به دست آورد، بهتر است دور میز را با قفسه های کتاب احاطه کنید که هر کدام از آنها فاصله ای با میز دارد. این احتمال به دست آوردن یک افسون خوب در ابزار و سلاح ها را افزایش می دهد.

هیچ چیز مکمل XP بازیکن نخواهد بود، اما یک کاربرد کتاب ها درماینکرافت کتاب قطعا شانس یک جادوی خوب Minecraft را افزایش می دهد.

شماره 3 - روستای کتابدار TradingMinecraft (تصویر از طریق levelupoutfitters.com)

روستایی کتابدار Minecraft (تصویر از طریق levelupoutfitters.com)

روستاییان برای تجارت مفید هستند. بازیکنان می‌توانند کاربرد کتاب ماینکرافت روستاییان خاصی را برای انجام معاملات، معاملات و موارد کمیاب بهتر ارتقا دهند.

(0) نظر

خرید کتاب ماینکرافت

پنج شنبه شانزدهم 10 1400

Minecraft برای مبتدیان خرید کتاب ماینکرافت مقدمه ای عالی برای حالت Survival در Bedrock Edition برای مبتدیان واقعی است. والدین می توانند این کتاب را به راحتی با کودکان بالای 6 سال یا حتی خودشان بخوانند و از آن استفاده کنند! دستورالعمل های ساده و گام به گام را دنبال کنید تا به شما کمک کند زنده بمانید. بیاموزید که چگونه یک بازی را شروع کنید، در کدام زیست بوم ها می خواهید تولید کنید و از آنها اجتناب کنید. در مرحله بعد، یاد بگیرید که چگونه درختان را مشت کنید، ابزارها و اسلحه های اولیه را بسازید، غذا پیدا کنید و در هنگام شب یک سرپناه بسازید. در پایان این کتاب، شما وارد غاری می‌شوید که درست زیر سطح آن قرار دارد و مجموعه‌ای از زره‌های آهنی می‌سازید. اکنون برای ماجراجویی های خطرناک تر در بیوم های جدید هیجان انگیز آماده هستید!

جمع آوری تمام از کتاب رسمی کمیته مبارزه با سانسور برای تبدیل شدن به بهترین Minecrafter شما می توانید: کمیته مبارزه با یک بازی مبتنی بر بلوک چند پلتفرمی است که در ایکس باکس و پلی استیشن موجود است. فرقی نمی‌کند در حالت خلاق، بقا یا هاردکور باشید، کتاب‌های رسمی Minecraft که توسط Mojang تأیید شده است، حاوی تمام توصیه‌هایی است که برای زنده ماندن و پیشرفت نیاز دارید. سه سال پیش، مارکوس "ناچ" پرسون 32 ساله از استکهلم یک برنامه نویس کامپیوتری ناشناخته و بی حوصله بود. امروزه او یک نماد خرید کتاب ماینکرافت بین المللی مولتی میلیونر است.

 Minecraft، بازی "لگو مجازی" که مارکوس در اوقات فراغت خود ساخته بود، از زمان تتریس به یکی از فعالیت های مورد بحث تبدیل شده است. در واقع ده‌ها میلیون نفر درباره آن صحبت کرده‌اند. این داستان موفقیت غیرمحتمل، پول سریع و قدرت فناوری دیجیتال در به هم زدن یک امپراتوری است. و این در مورد خلقت، طرد شدن و احساس عدم تناسب است. در اینجا مارکوس برای اولین بار در مورد زندگی خود صحبت می کند.

درباره میز تحریر قدیمی‌اش در مدرسه. درباره اولین کامپیوتری که پدرش روزی به خانه آورد. اما همچنین در مورد بزرگ شدن در خانواده ای است که با سوء مصرف مواد خرید کتاب ماینکرافت مخدر و درگیری مشخص شده است. اما مهمتر از همه، این داستان خط باریک بین به ظاهر نامناسب و دیوانه خلاق و تولد یک رویاپرداز فناوری است. Minecraft: The Unlikely Tale of Markus "Notch" «شخص و بازی که همه چیز را تغییر داد یک داستان سیندرلا برای عصر اینترنت است.

Enchanting یک مکانیک درون بازی است که به شما ایرانیان سایبر امکان می دهد توانایی های خاصی را به ابزارها و زره ها بدهید. در حالت بقا به یک جدول مسحور کننده نیاز دارید، اما اگر در حالت خلاقانه هستید و تقلب ها را فعال کرده اید، می توانید از دستور '/ enchant' استفاده کنید.

مسحور کردن از طریق جدول افسون نیاز به تجربه بازیکن یا سطوح و لاجورد لاجورد دارد. هنگامی که ابزار / زره / کتاب را قرار دادید، می توانید از بین سه گزینه جادویی انتخاب کنید که هر کدام به مقدار متفاوتی از تجربه و لاجورد نیاز دارند. هنگامی که یکی را انتخاب کردید مورد مسحور خواهد شد. احاطه کردن میز دلربا با قفسه های کتاب باعث افزایش سطح و ردیف افسون های موجود می شود.

اگر می خواهید از دستور استفاده کنید، باید خرید کتاب ماینکرافت از آن به شکل زیر استفاده کنید:

در اینجا چند دستور پخت برای کمک به شما وجود دارد!

این نقطه شروع برای افسون کردن است. هنگامی که یک میز دلربا را در پایین قرار دادید، می توانید به افسون های طبقه پایین دسترسی داشته باشید. قرار دادن قفسه های کتاب در اطراف میز کاردستی به شما امکان دسترسی به جادوهای سطح بالاتر را می دهد.

اگر می‌خواهید کتاب‌های مسحورکننده بسازید، می‌توانید آن‌ها را پیدا کنید یا آنها را درست کنید. می توانید آنها را با یک کتاب و سه لاجورد در یک میز دلربا مسحور کنید. شما همچنین خرید کتاب ماینکرافت می توانید آنها را به طور تصادفی از ماهیگیری نیز بدست آورید.

قرار دادن آن در اطراف یک میز دلربا به شما این امکان کتاب ماینکرافت را می دهد که افسون های سطح بالاتری داشته باشید. 15 قفسه کتاب میز دلربای شما را به حداکثر می رساند. موقعیت ایده آل قفسه های کتاب مربع 15 تایی است که در یک طرح کلی 5x5 بلوک قرار گرفته و میز افسون در وسط قرار دارد.

(0) نظر
X