همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

برنامه نویسی از صفر

چهارشنبه بیستم 11 1400

خیلی متناقض؟

حالا، من را اشتباه نگیرید. برنامه نویسی از صفر یادگیری برنامه نویسی در کمتر از 8 تا 9 هفته امکان پذیر است. این پسر مثلاً در 8 هفته به خودش برنامه نویسی یاد داد. اما توجه به این نکته مهم است که اگرچه او این کار را خیلی سریع انجام داد، اما هنوز همه چیز را برنامه ریزی می کرد و یادگیری خود را به بخش های کوچکتر تقسیم می کرد. من کاملاً توصیه می کنم شما هم همین کار را انجام دهید. با اصول اولیه شروع کنید و به خود یادآوری کنید که با سرعتی که راحت هستید یاد بگیرید. در واقع، اگر به شما کمک می کند، پیشنهاد می کنم موارد را به مراحل ساده ای که می توانید دنبال کنید یا یک برنامه روزانه تقسیم کنید. همچنین، اگر متوجه شدید که روش یادگیری که استفاده می‌کنید کار نمی‌کند، سعی کنید قبل از اینکه کاملاً تسلیم شوید، راه دیگری پیدا کنید. منابع آنلاین فراوانی وجود دارد، یا اگر یادگیری کتاب چیزی نیست… سپس سعی کنید آنچه را که یاد می‌گیرید در عمل پیاده کنید. بیشتر مردم متوجه می شوند که یادگیری برنامه نویسی با انجام دادن به جای خواندن در مورد آن آسان تر است. می‌توانید بازی‌های کدنویسی انجام دهید یا حتی یکی از آن وب‌سایت‌هایی برنامه نویسی از صفر را که برای آموزش کدنویسی به بچه‌ها است، جستجو کنید، در صورتی که درک همه چیز را آسان‌تر می‌کند.

4. از ابتدا شروع کنید

چیز دیگری که مردم اغلب فراموش می کنند این است که واقعاً بهتر است یادگیری برنامه نویسی را از ابتدا شروع کنید - مانند هر چیز دیگری که ممکن است بخواهید یاد بگیرید. . این به این دلیل است که بسیاری از مردم اغلب در دام این می‌افتند که می‌خواهند درست وارد آن شوند و از همان ابتدا شروع به ایجاد برنامه کنند، در حالی که چیزی که باید روی آن تمرکز کنند یادگیری و درک اصول اولیه است.

به یاد داشته باشید، وقتی در حال ساختن خانه هستید، فقط شروع به پرتاب کردن روی پشت بام و گذاشتن پنجره ها و درها نمی کنید. درعوض، قبل از اینکه به هر کار دیگری ادامه دهید، ابتدا باید اساس و چارچوب را وارد کنید.

اصول کدنویسی

هنگام یادگیری برنامه نویسی هم همینطور است. تنها برنامه نویسی از صفر راه برای شما برای به دست آوردن یک درک واقعا جامع این است که با یادگیری چگونگی و چرایی اصول برنامه نویسی شروع کنید. در غیر این صورت، ممکن است در طول خط با برخی مسائل اساسی روبرو شوید.

5. یاد بگیرید/به ایرانیان سایبر دیگران بیاموزید

یک چیز عالی در مورد انجمن کدنویسی/برنامه نویسی - این انجمن مملو از افرادی است که مایل به کمک هستند. با اتصال خود به جامعه، افراد زیادی را خواهید یافت که می توانند به شما کمک کنند تا به شما آموزش دهند... و در نهایت، زمانی که با تجربه تر و آگاه تر شدید، می توانید به دیگران نیز کمک کنید و به آنها آموزش دهید. تمایل به یادگیری از دیگران را در خود تلقین کنید. در واقع، مطالعه روش برنامه‌نویسی یا کدگذاری دیگران می‌تواند به شما کمک کند چیزهای جدید کشف کنید و در جهت‌های کاملاً جدید فکر کنید.فقط به یاد داشته باشید که به جامعه نیز پاسخ دهید، و وقتی چیز جدیدی یاد گرفتید با دیگران به اشتراک بگذارید. شما روابط معناداری ایجاد خواهید کرد که نه تنها به برنامه نویسی از صفر یادگیری و رشد شما کمک می کند، بلکه ممکن است در آینده برای شما مفید باشد.

6. نویز منفی را مسدود کنید

در ابتدای این مقاله گفتم و باز هم می گویم: یادگیری برنامه نویسی مطمئناً آسان نخواهد بود. اگر از یک پیشینه غیر فنی هستید، به خصوص، نه تنها یک زبان و سیستم عامل کاملاً جدید را یاد می گیرید، بلکه خود را آموزش می دهید که به روشی کاملاً جدید فکر کنید - که در ابتدا قطعاً سخت خواهد بود. چون برنامه نویسی از صفر عادت نخواهید کرد

بعلاوه، شما با انواع و اقسام سر و صداهای خانواده، دوستان یا افرادی که فکر می کنند "متخصص" هستند، احاطه خواهید شد زیرا آنها به شما توصیه های خوبی می دهند. شما دلسرد خواهید شد، از نظر ذهنی و جسمی خسته خواهید شد، و تعداد زیادی از مردم وجود خواهند داشت که فکر می کنند بهتر از شما و دیگران در مورد "بهترین شیوه ها" و قراردادها می دانند. برخی حتی ممکن است سعی کنند به شما توصیه کنند برنامه نویسی را کاملاً یاد بگیرید. شما باید خود را حفظ کنید، جلوی منفی ها را بگیرید و برای تمرکز بر یادگیری برنامه نویسی از صفر و حرکت رو به جلو آماده باشید.

7. فقط انجامش بده!

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی از صفر pdf

چهارشنبه بیستم 11 1400

اجازه دادن به دانش‌آموزان برای آموزش برنامه نویسی از صفر pdf حرکت در درس‌ها با سرعتی که مناسب آن‌ها است، در حالی که چالش‌های اضافی زیادی برای دانش‌آموزان سریع‌آمیز وجود دارد، هر دانش‌آموزی را قادر می‌سازد تا مطالب را به خوبی یاد بگیرد و از فرآیند یادگیری لذت ببرد.

برنامه نویسی جفت

زمانی که برنامه نویسی زوجی به درستی انجام شود، بسیار بیشتر از این است که دانش آموزان با یک شریک کار کنند. برنامه‌نویسی زوجی علاوه بر فرصت‌هایی برای تمرین مهارت‌های قرن بیست و یکم و توسعه فراشناخت آنها، این فرصت را به دانش‌آموزان می‌دهد تا منابع را جمع کنند و پروژه‌های خلاقانه‌تر و پیچیده‌تری را انجام دهند.

به عنوان مثال، فعالیت‌هایی را در نظر بگیرید که آموزش برنامه نویسی از صفر pdf با استفاده از سیستم پیام‌رسان IR ربات ادیسون، از جمله چالش محبوب نقشه گنج EdScratch (فعالیت U5-1.4c Hey Edison، کجا بروم؟).

نقشه گنج از فعالیت EdScratch U5-1.4c فیس بوک توییتر پینترست

در این فعالیت، دانش‌آموزان از دو ربات ادیسون، یکی رانندگی و دیگری ناوبری برای عبور از پیچ و خم گنج استفاده می‌کنند.

این پروژه برای برنامه نویسی همکاری و جفت ایده آل است. فقط این نیست که دانش آموزان برای تکمیل پروژه به دو ربات نیاز دارند. آنها از همکاری با یک شریک برای ساختن نقشه گنج و برنامه ریزی برنامه های خود سود می برند. از آنجایی که برنامه های مورد نیاز برای این پروژه به متغیرهایی نیاز دارند، با استفاده از برنامه نویسی زوجی به coربات‌ها می‌توانند به دانش‌آموزان کمک کنند تا در داده‌ها گم نشوند یا اشتباهات تایپی را مرتکب شوند، و به آنها امکان می‌دهد هر دو روبات ادیسون را برنامه‌ریزی کنند و با موفقیت به هدف خود برسند.

بسیاری از انواع پروژه های STEM مبتنی بر کدنویسی با مشارکت دانشجویان و به اشتراک گذاری منابع بهبود می یابند. پروژه‌های متشکل از چندین مؤلفه می‌توانند برای یک آموزش برنامه نویسی از صفر pdf دانش‌آموز خسته‌کننده باشند، اما در واقع آزادی بیشتری را در نحوه کار دانش‌آموزان در زمانی که با هم متحد می‌شوند، می‌سازند. به عنوان مثال، EdCreate EdBuilds از هر دو بخش مهندسی و برنامه نویسی تشکیل شده است. دانش آموزان ممکن است انتخاب کنند که روی هر دو عنصر با هم کار کنند، یا کار را بین آنها تقسیم کنند، زیرا بخش های آنها با هم همپوشانی دارند.

برنامه‌نویسی زوجی به دانش‌آموزان قدرت می‌دهد تا ایرانیان سایبر چالش‌های سخت‌تر و جالب‌تری را انجام دهند و در عین حال اطمینان حاصل شود که همه در هر درس درگیر و مشارکت هستند.

پروژه های گروهی

وقتی نوبت به چالش های پایان باز و یادگیری آموزش برنامه نویسی از صفر pdf مبتنی بر پروژه می رسد، گروه ها راهی برای رفتن هستند. کار با چند همتا هم مزایا و هم موانعی را به همراه دارد: وزوز بیشتر مغزها منجر به ایده‌های بیشتر می‌شود، اما همچنین نظرات بیشتری در مورد نحوه ادامه کار به همراه دارد. کار گروهی، تمرین چهار C (تفکر انتقادی، خلاقیت، همکاری و ارتباطات) را به بخشی اجتناب ناپذیر از پروژه تبدیل می‌کند - با توجه به اینکه چقدر این مهارت‌ها برای دانش‌آموزان در حال حاضر و در آینده ضروری هستند، یک امتیاز بزرگ.

کار در گروه برای پروژه های چالش برانگیز عالی است.فیس بوک توییتر پینترست

زمانی که صحبت از کار گروهی با دستگاه‌های محاسباتی فیزیکی مانند ربات‌ها می‌شود، نکته‌ای را که باید در نظر داشت این است که دانش‌آموزان نیازی به کار روی هر مرحله با هم ندارند. اعضای تیم می توانند به صورت جداگانه ایجاد کنند، سپس کار یکدیگر را بررسی کنند. سپس آنها می توانند برای اجرای آموزش برنامه نویسی از صفر pdf بازخورد در چندین پروژه نهایی یا ترکیب ایده ها در یک پروژه نهایی با یکدیگر همکاری کنند.

به عنوان مثال، چالش DoodleBot را در نظر بگیرید که در آن دانش‌آموزان باید یک خودکار را به یک ربات ادیسون وصل کنند تا ربات بتواند یک شکل بکشد. یک گزینه این است که به این پروژه به عنوان یک پروژه مرحله‌ای نزدیک شوید. ابتدا، همه ایده هایی در مورد نحوه ساخت DoodleBot و اینکه چه شکلی باید ترسیم کنند، ارائه می دهند. سپس دانش‌آموزان می‌توانند روی نمونه‌های اولیه به صورت جداگانه یا در تیم‌های کوچک‌تر کار کنند. سپس گروه می تواند تمام نمونه های اولیه را با هم مقایسه کند و ببیند چه چیزی خوب کار می کند و چه چیزی نیاز به اصلاحات بیشتری دارد. دانش‌آموزان می‌توانند با ارائه پیشنهادهایی بر اساس اکتشافات خود و بهبود طرح‌های یکدیگر به یکدیگر آموزش برنامه نویسی کمک کنند. از طرف دیگر، آنها می‌توانند بهترین نمونه‌های اولیه را بردارند و آن‌ها را در یک اثر جدید ترکیب کنند.

(0) نظر

یادگیری برنامه نویسی از صفر

چهارشنبه بیستم 11 1400

اکثر کامپیوترهای مدرن دارای یک یادگیری برنامه نویسی از صفر ریزتراشه به نام واحد پردازش مرکزی (CPU) هستند. می توانید آن را به عنوان مغز رایانه در نظر بگیرید. این بیشتر وظایف خرد کردن اعداد و منطقی را که رایانه انجام می دهد انجام می دهد.

هر CPU چیزی به نام مجموعه دستورالعمل دارد که مجموعه ای از دستورات باینری (صفر و یک) است که CPU آن را درک می کند. خوشبختانه، ما واقعاً نیازی به نگرانی در مورد اینها به عنوان توسعه دهندگان نرم افزاری نداریم! این همان قدرت انتزاع است.

اگر CPU مرکز منطقی مغز است، داشتن حافظه نیز برای ذخیره موقت یا طولانی مدت اطلاعات مفید است.

رایانه ها دارای حافظه دسترسی تصادفی (RAM) به عنوان یادگیری برنامه نویسی از صفر "حافظه کاری" (یا حافظه کوتاه مدت) برای ذخیره اطلاعاتی هستند که به طور فعال توسط برنامه های در حال اجرا استفاده می شود.

RAM از مجموعه ای از آدرس های حافظه تشکیل شده است که می توان از آنها برای ذخیره بیت های داده استفاده کرد. در زبان‌های قدیمی‌تر مانند C، برنامه‌نویسان به کار مستقیم با آدرس‌های حافظه با استفاده از ویژگی‌ای به نام اشاره‌گر دسترسی دارند، اما این در زبان‌های مدرن‌تر نادر است.

در نهایت، ما به مؤلفه‌ای می‌پردازیم که مطمئناً با آن آشنا هستید - هارد دیسک. در قیاس ما با مغز، این نشان دهنده حافظه بلند مدت است. هارد دیسک یک دستگاه داخلی یا خارجی است که داده‌هایی را ذخیره می‌کند که باید حتی پس از خاموش شدن رایانه همچنان باقی بمانند.

قبل از اینکه به جزئیات بیشتر در مورد زبان های برنامه نویسی ایرانیان سایبر بپردازیم، اجازه دهید لحظه ای را در مورد داده ها صحبت کنیم. اما دقیقاً منظور ما از کلمه داده چیست؟

در سطح بالایی، ما به چیزهایی مانند اسناد متنی، یادگیری برنامه نویسی از صفر تصاویر، فیلم ها، ایمیل ها، فایل ها و پوشه ها فکر می کنیم. اینها همه ساختارهای داده سطح بالایی هستند که ما ایجاد می کنیمe و هر روز در رایانه های ما صرفه جویی کنید.اما در زیر کاپوت، یک تراشه کامپیوتری (مانند تراشه‌های CPU یا RAM) هیچ ایده‌ای ندارد که "تصویر" یا "ویدئو" چیست.

از منظر یک تراشه، همه این ساختارها به صورت دنباله های طولانی یک و صفر ذخیره می شوند. به این یک ها و صفرها بیت می گویند.

بیت ها معمولاً در یک مجموعه هشت تایی در یک زمان ذخیره می شوند که به عنوان بایت شناخته می شوند. یک بایت به سادگی دنباله ای از هشت بیت است، مانند 00000001، 01100110، یا 00001111. نمایش اطلاعات به این روش، نمایش باینری نامیده می شود.

2) نحوه کار زبان های برنامه نویسی را بیاموزید

در قسمت قبل اشاره کردیم که اکثر کامپیوترها به یک CPU متکی هستند و یک CPU می تواند مجموعه ای از دستورالعمل ها را به صورت یک و صفر درک کند.

بنابراین، از نظر تئوری می‌توانیم کدی بنویسیم که یادگیری برنامه نویسی از صفر به CPU می‌گوید با رشته‌بندی دنباله‌های طولانی از یک‌ها و صفرها به شکلی که CPU می‌فهمد، چه کاری انجام دهد. دستورالعمل هایی که به شکل باینری مانند این نوشته می شوند، کد ماشین نامیده می شوند.

کار کردن با آن وحشتناک به نظر می رسد، اینطور نیست؟ خوب احتمالاً همینطور است، اما من نمی دانم زیرا من بیشتر از زبان های برنامه نویسی سطح بالاتر مانند جاوا اسکریپت، پایتون و جاوا استفاده می کنم.

یک زبان برنامه نویسی سطح بالاتر مجموعه ای از کلمات کلیدی، عبارات و قوانین نحوی قابل خواندن توسط انسان را ارائه می دهد که یادگیری، اشکال زدایی و کار با آنها یادگیری برنامه نویسی از صفر برای افراد بسیار ساده تر است.

زبان‌های برنامه‌نویسی ابزاری برای پر کردن شکاف بین نحوه درک مغز انسان از جهان و روشی که مغزهای کامپیوتری (CPU) دنیا را درک می‌کنند، فراهم می‌کنند.

در نهایت، کدی که می نویسیم باید به دستورالعمل یادگیری برنامه نویسی های باینری (کد ماشین) ترجمه شود که CPU آن را درک می کند.

(0) نظر

آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر

چهارشنبه بیستم 11 1400

Codecademy یکی از بهترین آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر سایت ها برای یادگیری کد نویسی است. مانند BitDegree، دوره های رایگان و پولی را در طیف گسترده ای از موضوعات برنامه نویسی ارائه می دهد. دانش آموزان می توانند کلاس خود را بر اساس زبانی که می خواهند به آن مسلط شوند یا مسیر شغلی مورد نظر خود انتخاب کنند.

اگر مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، Codecademy یک مسابقه مرتب‌سازی دارد تا مشخص کند کدام کار برنامه‌نویسی برای شما بهترین است و با کدام دوره شروع کنید.

کلاس های رایگان برنامه نویسی عمدتاً آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر دروس مقدماتی را پوشش می دهند، اگرچه چندین دوره متوسط ​​نیز وجود دارد.

علاوه بر موارد ضروری مانند HTML و CSS، Codecademy همچنین دارای زبان های برنامه نویسی خاصی مانند Go و Swift است. اینها به ترتیب برای ساخت برنامه های گوگل و اپل استفاده می شوند.

تجربه یادگیری کاملاً عملی است. هر دوره دارای مجموعه ای از توضیحات و دستورالعمل ها به همراه یک ویرایشگر کد برای دانش آموزان است تا دانش خود را تمرین کنند.

اگر در دستورالعمل ها گیر کردید، از آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر راهنمایی ارائه شده استفاده کنید. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، انجمن های انجمن نیز در داخل درس قابل دسترسی هستند.

توجه داشته باشید که Codecademy برای دوره های رایگان خود مانند BitDegree گواهی ارائه نمی دهد. برای به دست آوردن آنها، برنامه Pro را خریداری کنید که هزینه آن 19.99 دلار در ماه است. دانشجویان دانشگاه می توانند از 35 درصد تخفیف برخوردار شوند.

3. کورسرا

صفحه اصلی Coursera.

Coursera یک پلت فرم آموزش آنلاین پیشرو آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر است. با همکاری با دانشگاه ها و شرکت های برتر، دوره های با کیفیت بالا را برای مهارت های مورد نیاز - از جمله برنامه نویسی - ارائه می دهد.

کتابخانه موضوعی گسترده است، از علوم کامپیوتر، ایرانیان سایبر توسعه وب، تجزیه و تحلیل داده تا یادگیری ماشین شروع می شود.

بسیاری از کلاس ها رایگان هستند، اما برای دریافت گواهینامه و انجام وظایف خاص باید حدود 39 دلار یا بیشتر بپردازید. از سوی دیگر، دوره های پولی معمولاً با یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه ارائه می شوند.

هنگام ثبت نام، Coursera از شما می خواهد که برخی از اطلاعات شخصی را درج کنید تا بتوانند توصیه های دوره را مطابق با سلیقه شما تنظیم کنند.

فرآیند یادگیری معمولاً از ترکیبی از محتوای ویدیویی، آموزش رایگان برنامه نویسی از صفر مطالب خواندنی، تمرین‌ها، آزمون‌ها و انجمن‌های شرکت‌کننده استفاده می‌کند. دانش آموزان همچنین می توانند یک هدف یادگیری هفتگی را برای با انگیزه ماندن تعیین کنند.

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک وب سایت را کدنویسی کنید، این دوره آموزشی مقدماتی توسعه وب از UC Davis را بررسی کنید. اصول اولیه نحوه کار وب سایت ها و نحوه استفاده از HTML، CSS و Javascript را توضیح می دهد.

4. edX

خانه edXصفحه

بعدی در لیست edX است. این یک سازمان غیرانتفاعی است که با دانشگاه‌های در سطح جهانی، مانند هاروارد و NYU، برای ارائه بیش از 3000 دوره آنلاین رایگان همکاری می‌کند.

مانند Coursera، دروس آزادانه در دسترس هستند، اما گرفتن گواهینامه و انجام وظایف برای نمره دادن نیاز به خرید دوره دارد. هزینه بین 50 تا 300 دلار است.

کلاس های رایگان کدنویسی بیشتر آموزش برنامه نویسی از صفر در دسته علوم کامپیوتر موجود است.

(0) نظر

دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای

سه شنبه نوزدهم 11 1400

در صنعت تسلط خواهید داشت. دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای مدت زمان آن 30 هفته است و شما گواهینامه های تایید شده توسط آژانس ایمنی هوانوردی دولتی (AESA) را دریافت خواهید کرد. یکی از کامل ترین دوره ها در بخش فرودگاه.

شما روی مراحل ورود و نشستن و همچنین انواع مختلف مسافرانی که می توانند به فرودگاه بروند و نحوه مدیریت آنها (سفر جزئی به تنهایی، زنان باردار و غیره) کار خواهید کرد. به همین ترتیب، شما همچنین می توانید دانشی در مورد هماهنگی پروازها به عنوان رابط بین ترمینال مسافربری و هواپیما کسب کنید. شما همچنین قادر خواهید بود همه چیز مربوط به حمل و نقل کالا از طریق هوا را کشف کنید تا بتوانید در بخش مسئول این عملیات کار کنید. از طرف دیگر، از آنجایی که هدف نهایی متمایز کردن خود است، گواهینامه رسمی عنوان کالای دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای خطرناک را نیز دریافت خواهید کرد.

نظری-عملی

شما همه چیز را در مورد تصویر و آرایش شرکت، ماژولی که هم مردان و هم زنان را هدف قرار می دهد، کشف خواهید کرد. شما می دانید که چگونه در موقعیت های خطرناک واکنش نشان دهید، زیرا ما در زمینه کمک های اولیه آموزش می دهیم تا بتوانید یک اقدام سریع و دقیق ارائه دهید. ما شما را طوری آموزش خواهیم داد که کار و توجه شما به مسافران و همچنین یک ماژول حفاظتی برای اشخاص شخصی و ثالث مشخص شود. از آنجایی که ما در بخشی هستیم که در آن فناوری پیشرفت می کند، استفاده از فناوری های جدید را در بخش هوانوردی به دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای کار می گیریم.

در سطح زبان می توانید سطح زبان انگلیسی خود را ارتقا دهید و مدرک آکسفورد دریافت کنید. ما تمام زبان های مربوط به صدای سوار شدن یا گفتگوی روزمره با مسافران انگلیسی زبان را تقویت می کنیم. از طرف دیگر، از آنجایی که یک حرفه ای واقعی می داند چگونه با هر موقعیتی برخورد کند، ما آموزش زبان اشاره اسپانیایی و توجه به تنوع را ارائه می دهیم. به این ترتیب می‌توانید با حرفه‌ای کامل به هر نوع مسافری رسیدگی کنید و بدانید که چگونه در شرایط خاص چگونه عمل کنید و واکنش نشان دهید.

برای اینکه آموزش شما تا حد امکان کاربردی باشد، دوره های کارآموزی غیر کاری خواهید داشت که در آن می توانید کار را از نزدیک تجربه کنید.

این دوره شامل چه دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای مواردی است؟

اگر دوره را گذرانده اید و شرایط لازم را دارید، می توانید به قراردادهای کارآموزی فرودگاه هندلینگ ما دسترسی پیدا کنید. در این صورت، ما هزینه های قرارداد و بیمه مرتبط (شامل هزینه های شخصی یا سفر نمی شود) را پوشش می دهیم.

لباس فرم (بدون کفش)

دسترسی به کلاس مجازی، جایی که می توانید یک دوره ایرانیان سایبر آنلاین انگلیسی را برای پیشرفت از خانه شروع کنید، حتی قبل از شروع دوره.

عکاس حرفه ای که عکس شما را برای رزومه شما می گیرد.

دسترسی به صلاحیت رسمی تکنسین حرفه دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای ای فرودگاه (صادر شده توسط آژانس ایمنی هوانوردی دولتی) و همچنین به بورس استخدام داخلی.

الزامات:در تاریخ اتمام نظری 18 سال سن داشته باشیدشناسه اسپانیایی یا، اگر آن را ندارید، یک پاسپورت معتبر بین المللی

حداقل مطالعات ESO، داشتن مدرک لیسانس نیز توصیه می شود، اما اجباری نیست فقدان سابقه کیفری در صورتی که کمتر از 5 سال در اسپانیا اقامت داشته باشید

سطح متوسط ​​زبان انگلیسی

فلای لاکچری یک مدرسه تخصصی در آموزش هوانوردی و دریایی است. طراحی شده برای هر کسی که می خواهد حرفه خود را در دنیای هوانوردی یا سفرهای دریایی شروع کند، با دوره های حضوری که به شما امکان می دهد شغل پیدا کنید. در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر در مورد دوره می توانید با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید تا در جریان تمامی اخبار قرار بگیرید. برنامه تکنیک حرفه ای در برنامه نویسی وب به عنوان هدف اساسی خود آموزش تکنسین های حرفه ای با توانایی نصب، برنامه نویسی و نگهداری سخت افزار، نرم افزار و برنامه های کاربردی وب با در نظر گرفتن مقررات جاری، کمک موثر به فرآیندهای تولید شرکت برنامه نویسی فنی حرفه ای را دارد. و توسعه اجتماعی، اقتصادی و فناوری منطقه و کشور.

(0) نظر

دوره های آموزشی برنامه نویسی

سه شنبه نوزدهم 11 1400

شما می خواهید:آشنایی با اصول و دوره های آموزشی برنامه نویسی تکنیک های اولیه برنامه نویسی در یک زبان برنامه نویسی مدرن

کسب مهارت ها و دانش جدید در زمینه برنامه نویسی

یاد بگیرید که از زبان برنامه نویسی انتخاب شده برای درک الگوریتم ها، قالب ها، الگوها و انتزاعات ساده استفاده کنید.

همچنین یاد خواهید گرفت که از کتابخانه های برنامه منتخب مرتبط با زبان برنامه نویسی انتخاب شده استفاده کنید.

با موضوع برنامه نویسی در Cphbusiness مهارت های خود را در برنامه نویسی تقویت می کنید تا بتوانید از جمله برنامه هایی برای مسائل ساده تهیه کنید.

در برنامه نویسی، از جمله موارد زیر باید با موارد دوره های آموزشی برنامه نویسی زیر کار کنید:مقدمه ای بر برنامه نویسی مقدمه ای بر یک زبان برنامه نویسی فعلی ساختارهای کنترلی امکانات الگوریتم ها طراحی برنامه درباره اهداف یادگیری و غیره بیشتر بخوانید. در برنامه درسی

ما به شما توصیه می کنیم که دانش انگلیسی داشته باشید، زیرا بسیاری از مطالب به زبان انگلیسی خواهد بود.

آزمون و ECTS

برنامه نویسی یک موضوع اجباری در آموزش آکادمی در فناوری اطلاعات است. این موضوع شامل 5 ECTS است که مربوط به 28 ساعت تدریس است که در 5 یا 7 هفته پخش می شود. علاوه بر این، مشق شب نیز وجود خواهد داشت.

شما می توانید این موضوع را به عنوان یک دوره مستقل یا به عنوان بخشی از یک آموزش کامل بگذرانید.

اگر می خواهید کل یک دوره آموزشی را مطالعه کنید، توصیه می کنیم قبل از شروع سایر دروس اجباری، با برنامه نویسی موضوعی دوره های آموزشی برنامه نویسی شروع کنید.

این آزمون یک آزمون شفاهی همراه با یک ایرانیان سایبر محصول عملی و یک طرح کلی است.

تکنیک مطالعه خود را تقویت کنید

اگر می خواهید تکنیک مطالعه خود را تقویت کنید، توصیه می کنیم برای تکنیک مطالعه اولیه ثبت نام کنید. در اینجا شما ابزارهای خوب و ملموسی برای کار با مطالعه خود به بهترین شکل دریافت می کنید. دوره کوتاه و بدون آزمون می باشد. بهترین برنامه ها با دوره های کدنویسی برای یادگیری آنلاین. برنامه های اندروید و iOS، آیفون یا آیپد برای یادگیری رایگان کدنویسی از Basic تا Pro.

برنامه نویسی یا کدنویسی به یک بازیگر مهم در استفاده از یک فرصت شغلی تبدیل شده است. یک C، C ++، جاوا، پایتون یا MySQL اولیه می تواند در رقابت برای یک شغل به شما برتری دهد. تنها یک شایستگی فناوری اطلاعات می تواند بر رزومه شما تأثیر زیادی بگذارد. تعدادی دوره آنلاین در دسترس است که در آن می توانید برنامه نویسی را در برنامه تلفن همراه در تلفن هوشمند Android یا iOS خود مطالعه کنید. برنامه نویسی همراه با سرگرمی می تواند مهارت های شما را بسیار افزایش دهد.

همه باید برنامه نویسی کامپیوتر (کدینگ) را یاد بگیرند زیرا به شما فکر کردن را می آموزد. اما همه ما می دانیم که یادگیری کدنویسی یا یادگیری کدنویسی کار ساده ای نیست.دوره های آموزشی برنامه نویسی برای یادگیری و ایجاد اولین کد (برنامه) خود، دید عالی، زمان اختصاص داده شده، تمرکز و همچنین صبر لازم است.

همچنین، یادگیری کدنویسی می‌تواند به اندازه آشپزی برای اولین بار دلهره‌آور باشد، ممکن است در عین حال هیجان‌زده، هوشیار و سردرگم شوید زیرا منابع زیادی در اینترنت برای یادگیری وجود دارد. اما یادگیری کدنویسی از برنامه‌ها بهترین گزینه موجود است زیرا باعث صرفه‌جویی در زمان و بالاترین نرخ تعامل می‌شود. بنابراین، در اینجا در GeekCarrot، ما لیستی از بهترین برنامه‌های رایگان و پولی را برای یادگیری کدنویسی، دوره های آموزشی برنامه نویسی به شما ارائه می‌دهیم تا شغل کدنویسی خود را شروع کنید.

کدگذاری جوهر تفکر خلاق و منطقی است، و این ضروری ترین مهارت طبیعی برای داشتن در این دنیای کنونی است. - استیو جابز

چرا برنامه هایی برای یادگیری کدنویسی؟بهترین اپلیکیشن دوره آموزشی برنامه نویسی ها برای یادگیری کد نویسیSolo Learn 2. ملخ3. رمزگذاری کنید

(0) نظر

دوره برنامه نویسی رایگان

سه شنبه نوزدهم 11 1400

 دوره آنلاینی که در آن همه چیزهایی را دوره برنامه نویسی رایگان که برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده پایتون نیاز دارید یاد می گیرید.

امیدوارم اطلاعات مفیدی در مورد برنامه نویسی برای مبتدیان وجود داشته باشد. اگر سؤالی دارید یا سؤالی دارید، می‌توانید به آدرس halvard@nettbasertekurs.no ایمیلی برای من ارسال کنید. در قسمت موضوع "برنامه نویسی برای مبتدیان" را بنویسید. برای بسیاری، برنامه نویسی یک علاقه است. برای حل مشکلات و توسعه برنامه ها، سایت ها، برنامه ها و اسکریپت ها. برای دیگران، این احساس ناخوشایند، دشوار و دست و پا گیر است، کمی شبیه به یادگیری یک زبان جدید.

با این حال، شرکت‌ها برای برنامه‌نویسان ماهری فریاد می‌زنند که بتوانند راه‌حل‌های هوشمند جدید را از بین ببرند و این احتمال وجود دارد که تقاضا برای مدت طولانی باقی بماند.

چه شما به عنوان یک کارآفرین فقط می خواهید دوره برنامه نویسی رایگان اصول اولیه را یاد بگیرید یا اگر می خواهید همه چیز را در برنامه نویسی یاد بگیرید، ما در اینجا سایت هایی را به شما پیشنهاد می کنیم که می توانید به صورت کاملا رایگان در آنها بیاموزید.

بسیاری از افرادی که امروزه با برنامه نویسی کار می کنند، خودآموز هستند - بنابراین این نکات می توانند معدن طلا باشند.

1. CodeAcademy

این یکی از محبوب ترین سایت های کد نویسی است. بیش از 24 میلیون نفر با کمک ساده و جذاب این شرکت، نحوه کدنویسی وب سایت خود را یاد گرفته اند. می‌توانید دوره‌هایی را از دوره برنامه نویسی رایگان HTML و CSS گرفته تا PHP و jQuery انتخاب کنید.

2. کورسرا

از زمان آغاز به کار خود در سال 2012، Coursera به عنوان ایرانیان سایبر یک شرکت آموزش فناوری رشد بسیار زیادی داشته است. آنها بیش از هزار دوره مختلف را از صدها مؤسسه و دانشگاه مختلف ارائه کرده‌اند که برخی با هزینه‌های خاص، اما بسیار زیاد، کاملاً رایگان هستند.

3. EdX

یکی دیگر از پلتفرم‌های پیشرو برای یادگیری آنلاین، EdX، یک بانک دانش کاملاً باز و غیرانتفاعی است که توسط دانشگاه هاروارد در سال 2012 تأسیس شد. امروزه، EdX حدود 60 مدرسه دوره برنامه نویسی رایگان را پوشش می‌دهد و این خطر وجود دارد که با این پلتفرم مجهز هاروارد موفق نشوید. عالی نیست

4. Udemy

آیا می خواهید چیزی کاملاً جدید یاد بگیرید یا فقط مهارت های برنامه نویسی موجود خود را بهبود ببخشید؟ Udemy که در سال 2010 تأسیس شد، یک پلتفرم آنلاین مدرن و ساده است که برای اکثر افراد مناسب است. در اینجا نیز دوره هایی وجود دارد که باید برای آنها هزینه پرداخت کنید، همچنین دوره های برنامه نویسی بسیار زیادی وجود دارد که کاملا رایگان هستند. از طریق دروس ویدیویی به شما آموزش داده می شود و در انتخاب بزرگ، در میان چیزهای دیگر، "برنامه نویسی برای کارآفرینان" - HTML و CSS را خواهید یافت.

5. AGupieWare

AGupieWare یک توسعه‌دهنده برنامه مستقل است که دوره برنامه نویسی رایگان مدت‌هاست برنامه‌های علوم رایانه را از برخی از مؤسسات پیشرو ایالات متحده نقشه‌برداری کرده است. آنها اکنون تصمیم گرفته اند یک برنامه مشابه ایجاد کنند، اما در اینجا، کاملاً بر اساس دوره های رایگان از استنفورد، MIT، کارنگی ملون، برکلی و کلمبیا. این برنامه به 15 بخش مختلف، با سه دوره مقدماتی، هفت درس اصلی و پنج درس انتخابی تقسیم شده است.

6. GitHub

GitHub به عنوان یک انجمن دوره نیست، بلکه بیشتر به عنوان یک دانشنامه عمل می کند. گاهی اوقات، اگر در مشکلی گیر کرده اید، باید به یک مرجع کتاب برگردید. و این زمانی است دوره برنامه نویسی رایگان که شما باید بتوانید از GitHub به روشی ساده تر استفاده کنید. بیش از 500 

(0) نظر

دوره برنامه نویسی آنلاین

سه شنبه نوزدهم 11 1400

ثابت - در امکانات غول دوره برنامه نویسی آنلاین های برنامه نویسی پراکنده در سراسر لهستان (محل را بررسی کنید)

آنلاین - از طریق اینترنت، فرمول کلاس ها دقیقاً مانند آموزش تمام وقت است. شرکت کنندگان و معلم یکدیگر را می بینند و می شنوند.

علاوه بر این، دوره‌های برنامه‌نویسی آنلاین کوتاه‌تر، تخصصی‌تر و باریک‌تری را که معمولاً از چندین کلاس تشکیل شده‌اند، برگزار می‌کنیم. همچنین از همه دعوت می کنیم در کارگاه های رایگان برنامه نویسی در مدرسه غول های برنامه نویسی و برای سفرهای تابستانی و زمستانی شرکت کنند.

سرفصل های دوره های برنامه نویسی چیست؟

در بالا (در بالای این صفحه) لیستی از تمام دوره دوره برنامه نویسی آنلاین های برنامه نویسی فعلی ما (آنلاین و داخلی) را مشاهده خواهید کرد. در اینجا چند نمونه آورده شده است:

توسعه بازی های کامپیوتری.پایتون با ماین کرافت.Roblox از Lua.رنامه نویسی در سی شارپ.هک و توسعه وب سایت.گرافیک کامپیوتری.پایگاه های داده و زبان SQL.آکادمی یوتیوبر یادگیری برنامه نویسی آنلاین چگونه است؟

دوره های برنامه نویسی آنلاین وبینار، دوره های ویدیویی یوتیوب یا فیلم های آموزشی نیستند. یادگیری برنامه نویسی آنلاین در مدرسه غول ها دقیقاً مشابه یادگیری داخلی است، فقط شکل آموزش متفاوت است - یعنی از راه دور، از طریق اینترنت.

دوره های پروگفریمورهای آنلاین توسط معلمان واجد شرایط انجام می شود. مربیان و جوانان می توانند یکدیگر را ببینند و بشنوند، به صفحه نمایش رایانه خود دسترسی داشته باشند، می توانند آزادانه با یکدیگر صحبت کنند و سؤال بپرسند. در هر زمان، معلم می تواند به دانش آموز کمک کند تا یک اشتباه را دوره برنامه نویسی آنلاین برطرف کند یا یک مسئله پیچیده را دوباره توضیح دهد. دوره های برنامه نویسی آنلاین به اندازه دوره های کلاس درس موثر هستند!

چه کسی دوره برنامه نویسی را تدریس می کند؟

دوره های برنامه نویسی (آنلاین و داخلی) در مدرسه ایرانیان سایبر جاینت توسط اساتید برنامه نویسی با مدرک آموزشی تدریس می شود. آنها متخصصانی هستند که سال ها با جوانان کار می کنند، مشکلات و نیازهای آنها را به طور کامل درک می کنند، می توانند انگیزه آنها را برای کار سخت و برانگیختن کنجکاوی در دنیای مجازی و اشتیاق به برنامه نویسی در آنها ایجاد کنند.

معلمان غول پیکر برنامه نویسی مربیان شاگردان خود می شوند. آنها گام به گام جوانان را از طریق مسائل و مشکلات پیچیده برنامه نویسی راهنمایی دوره برنامه نویسی آنلاین می کنند و در عین حال پشتیبانی زیادی را ارائه می دهند.

هزینه دوره های برنامه نویسی آنلاین چقدر است؟

دوره های ترم (بیش از دوازده کلاس 90 دقیقه ای) حدود 1000 PLN هزینه دارند و پرداخت به صورت اقساطی امکان پذیر است. هزینه دوره های آنلاین کوتاهتر برای کل 325 PLN است. قیمت دوره های برنامه نویسی بسته به موضوع دوره ها و سطح دانش کسب شده توسط شرکت کنندگان متفاوت است.

کلیه مطالب آموزشی در قیمت دوره برنامه نویسی گنجانده شده است. والدین و سرپرستان شرکت کنندگان نیز به یک گروه بسته دسترسی دارند که از طریق آن می توانند مشاهدات خود را تبادل کنند و در کارگاه های جالب شرکت کنند. آیا می خواهید برنامه نویسی یاد بگیرید؟ ریاضیات مهم نیست

6 مارس 2020 در دوره برنامه نویسی آنلاین وبلاگ درباره آموزش

طبق آخرین تحقیقات، می توانید برنامه نویسی را بدون مهارت های ریاضی بالاتر از حد متوسط ​​و دانش علوم دقیق یاد بگیرید. برای برنامه نویسان تازه کار مهمتر ... استعداد زبان است. افرادی که به راحتی زبان های خارجی را یاد می گیرند، پایتون یا JS را نیز به راحتی یاد می گیرند.

دانشمندان دانشگاه واشنگتن در سیاتل (ایالات متحده آمریکا) اخیراً مقاله ای را در مورد این موضوع در Scientific Reports منتشر کرده اند. از نظر آنها، یادگیری زبان های دوره برنامه نویسی برنامه نویسی مدرن بسیار شبیه به یادگیری یک زبان خارجی جدید است.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته

دوشنبه هجدهم 11 1400

دوره C Programming For Beginners که آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته توسط Huw Collingbourne ایجاد شده است، از میان بیش از 2.9 هزار بررسی، میانگین امتیاز 4.1 ستاره دارد. تا کنون، این دوره توسط بیش از 19 هزار زبان آموز گذرانده شده است. دوره C مبتدی به زبان های اندونزیایی و تایلندی به جز انگلیسی نیز موجود است.

دوره C Programming For Beginners شامل 6 ساعت ویدیوی درخواستی است که به تعدادی سخنرانی تقسیم شده است. علاوه بر این، دوره C با 1 مقاله و 3 منبع قابل دانلود ارائه می شود تا به زبان آموزان کمک کند تا با زبان برنامه نویسی C همگام شوند.

موضوعات تحت پوشش: آرایه ها فایل های باینری و تخصیص حافظه ویرایشگرهای C و IDE ها اصول برنامه نویسی C اراکترها، رشته ها و اشاره گرها ثابت ها و متغیرها آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته انواع داده ها رسیدگی به پرونده توابع و آرگومان ها فایل های هدر و دامنه Looping و عبارت break اپراتورها، تست ها و ورودی کاربر ساختارها و نوع داده enum بیانیه سوییچ شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.

4. C برنامه نویسی با لینوکس برنامه نویسی سی با لینوکس  نوع – گواهینامه حرفه ای سطح - مبتدی

برای کسانی که قصد دارند گواهینامه حرفه ای در برنامه نویسی با C در پلتفرم لینوکس دریافت کنند، برنامه C Programming with Linux بهترین گزینه است. دوره C ارائه آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته شده توسط edX، دارای دو مدرس است. پترا بونفرت تیلور، پروفسور و رمی شاروک، دانشیار.

دوره برنامه نویسی C با لینوکس شامل 7 دوره تحصیلات تکمیلی برای آموزش زبان برنامه نویسی C و همچنین پلت فرم لینوکس است. اگرچه این یک برنامه خود گام است، اماحداکثر مدت زمان تکمیل دوره 4 ماه می باشد.

هرکسی که به دنبال کار در سیستم های جاسازی شده یا محاسبات با کارایی بالا است باید به خوبی با زبان برنامه نویسی C و پلتفرم لینوکس آشنا باشد. از این رو، دوره برنامه نویسی سی با لینوکس این فرصت را برای چنین افرادی فراهم می کند که تنها با یک سنگ دو پرنده را بکشند.

موضوعات تحت پوشش:کامپایل کد سی با لینوکس توسعه کد در C اشکال زدایی کد C توسعه الگوریتم های کامپیوتری مبانی C، برنامه نویسی، و پلت فرم لینوکس مدیریت فرآیندها، فایل آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته ها و حافظه با C دستکاری خط فرمان  استفاده از نشانگرها در C برای دستکاری، مشاهده و بهینه سازی حافظه کامپیوتر شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.  . مقدمه ای بر برنامه نویسی در سی

مقدمه ای بر برنامه نویسی در سی ایرانیان سایبر  نوع – آموزش تصویری سطح - مبتدی

با دوره مقدماتی برنامه نویسی به زبان C ارائه شده توسط coursera و دانشگاه دوک، تمام اصول اساسی برنامه نویسی را بیاموزید. این برنامه بر 4 دوره متکی است تا توانایی ایجاد الگوریتم های حل مسئله کارآمد و تبدیل آن به کد C را در زبان آموزان ایجاد کند.

دوره مقدماتی برنامه نویسی به زبان C یک گزینه عالی برای کسانی است که به دنبال ورود به حوزه پرسود توسعه نرم افزار و سایر زمینه های محاسباتی هستند. این یک برنامه سطح مبتدی با آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته یک برنامه زمانی انعطاف پذیر است که تکمیل آن حدود 3 ماه طول می کشد.

به غیر از انگلیسی، دوره C به زبان ویتنامی نیز موجود است. جدا از گذراندن 4 دوره، فراگیران باید یک پروژه عملی را تکمیل کنند. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه و ارائه پروژه عملی، گواهی پایان اعطا خواهد شد.

دوره های تحت پوشش: مبانی برنامه نویسی (درس 1) نوشتن، اجرا و اصلاح کد در C (دوره 2) شاره گرها، آرایه ها و بازگشت  (دوره 3) تعامل با سیستم و مدیریت حافظه (درس 4) شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.  6. یادگیری C یادگیری سی

این پلتفرم مجموعه ای از دوره ها از سطح مبتدی تا پیشرفته را ارائه می دهد. می توانید تمام آموزش ها را یک به یک تکمیل کنید یا یکی را انتخاب کنید که متناسب با سطح تجربه شما باشد. جدای از این، دوره هایی به طور خاص برای بهبود مهارت های کدنویسی شما طراحی شده است. کلینیک های کد شامل تکالیف کدگذاری محبوب همراه با راه حل هایی برای تمرین هستند. پس از اتمام برنامه های اساسی، می توانید برای ادغام دانش خود و ایجاد راه حل های اینترنت اشیا، درس ها را بر اساس استفاده از C در برنامه های کاربردی تعبیه شده انتخاب کنید.

نوع – دوره سطح - مبتدی تا پیشرفته  موضوعات تحت پوشش  نصب IDE کامپایلر انواع داده ها متغیرها فایل های هدر ارکرد

اظهارات مشروط حلقه ها اشاره گرها آرایه آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته ها مدیریت فایل ساختارها و نوع داده enum Typedef، struct و Union

(0) نظر

صفر تا صد برنامه نویسی

دوشنبه هجدهم 11 1400

در حالت ایده آل، نباید بیش از 20 تا 30 دقیقه برای صفر تا صد برنامه نویسی حل هر مشکلی وقت بگذارید، اما به خاطر داشته باشید که این قانون برای همه سؤالات قابل اجرا نیست.

پیش نیاز: ما فرض می کنیم که اگر مبتدی هستید، قبلاً پروژه هایی را در کالج خود تکمیل کرده اید و اگر یک توسعه دهنده با تجربه هستید، مطمئناً ممکن است روی برخی از پروژه ها کار کنید.

100 روز کد برای مبتدیان

قبل از شروع به این نکته توجه داشته باشید که به صفر تا صد برنامه نویسی عنوان یک برنامه نویس مبتدی با سوالات بسیار زیادی مواجه خواهید شد و در حل مشکلات با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد. اشکالی ندارد اگر برای حل سؤالات زمان بیشتری صرف کنید، اما ناامید نشوید.

سعی کنید ابتدا مشکلات را خودتان حل کنید حتی اگر چند ساعت بیشتر طول بکشد. پس از گذراندن ساعات زیادی، اگر راه حل را دریافت نکردید، می توانید چند روز خود را کشش دهید یا نکاتی را در نظر بگیرید. با پیشرفت در خود شاهد پیشرفت خواهید بود و همچنین زمان کمتری برای حل سوالات خواهید داشت.

روز 1 تا روز 10

یک زبان برنامه نویسی را انتخاب کنید و اصول آن را بیاموزید

شما باید یک زبان برنامه نویسی را صفر تا صد برنامه نویسی انتخاب کنید و باید به آن پایبند باشید. زبان های برنامه نویسی مختلف را کاوش کنید، در مورد آنها بخوانید، آن را در ویرایشگر کد خود امتحان کنید و بررسی کنید که آیا با آن راحت هستید یا نه.

هنگام انتخاب زبان، سؤالات زیادی پیش خواهد آمد. آیا پایتون بهتر از جاوا است؟ C++ زبان سریع‌تری است، بنابراین باید این زبان را انتخاب کنم، نحو جاوا پیچیده‌تر است اما شرکت‌های بزرگ روی آن کار می‌کنند، اگر بیش از یک زبان بلد باشم چطور؟

همه این سؤالات باعث سردرگمی می شوند و هنگامی که زبان های موجود در ویرایشگر کد خود را امتحان می کنید، به زبان های مختلف نیز سوئیچ خواهید کرد. را کاوش کنیدزبان و یکی را انتخاب کنید که برای شما بهترین است. زبانی را فقط به این دلیل انتخاب نکنید که در صنعت فناوری بسیار محبوب است. شما باید زبانی را انتخاب کنید که بیشتر با آن راحت هستید. تقریباً 4-5 روز برای انتخاب یک زبان طول می کشد.

هنگامی که زبانی را انتخاب کردید، اصول آن را بیاموزید، ایرانیان سایبر اما اگر از قبل اصول آن را می‌دانید (ممکن است پروژه خود را به آن زبان ایجاد کرده باشید)، آن را به کار بگیرید. دیده شده است که بسیاری از مردم چیزهای اساسی زبان انتخابی خود را فراموش می کنند. بنابراین باید مطمئن شوید که به زبان انتخابی خود تسلط کافی دارید. سینتکس اولیه را بیاموزید، چند تست آنلاین بدهید و نکات اساسی زبان انتخابی خود را به خاطر بسپارید صفر تا صد برنامه نویسی. ممکن است حدود یک هفته یا 7 روز طول بکشد تا اصول زبان خود را یاد بگیرید.

چند نکته که باید به خاطر بسپارید…خواندن/نوشتن از/به فایل ها.خواندن ورودی از کنسولرشته ها را تقسیم کنیدپیاده سازی آرایه دو بعدی و نحوه استفاده از آن

چیزهای بسیار ابتدایی زبان مانند مدیریت رشته های تهی در C/C++

بسیاری از شرکت ها مانند Lyft و Salesforce تفاوت جزئی در روند استخدام خود دارند. آنها از داوطلب می خواهند که کد بنویسد و مشکلات را روی لپ تاپ حل کند. شما باید برنامه کامل را بنویسید و کد شما باید موارد تست داده شده را بگذراند. ممکن است مجبور شوید روی آرگومان های خط فرمان کار صفر تا صد برنامه نویسی کنید یا ممکن است مجبور شوید فایل های CSV یا متنی را تجزیه کنید.

 

سایر شرکت ها مانند گوگل، آمازون یا مایکروسافت از تخته سفید استفاده می کنند. بنابراین خوب است که اصول زبان خود را برای مدیریت هر دو سناریو کدنویسی در مصاحبه خود بدانید. بنابراین تقریباً 10 روز طول می کشد تا تصمیم بگیرید که کدام زبان برای شما بهترین است و با آن راحت هستید.

زبان برنامه نویسی Cزبان برنامه نویسی C++زبان برنامه نویسی صفر تا صد برنامه نویسی جاوازبان برنامه نویسی پایتونهمچنین می توانید دوره های رایگان eeksforGeeks را امتحان کنید:

(0) نظر
X