همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

دانلود مستقیم اسکرچ

چهارشنبه بیست و هفتم 11 1400

هر یک همیشه برنامه ها، لباس ها، صداها و ارزش های شخصیت انتخاب شده یا مرحله ای را که می توان انتخاب کرد را نشان می دهد. در قسمت «برنامه‌ها/لباس‌ها/صداها»، می‌توان دانلود مستقیم اسکرچ  از برگه‌ها برای پیمایش بین عناصر شخصیت انتخاب‌شده یا صحنه استفاده کرد.


اسکریپت هایی از بلوک های ساختمانی (بلوک ها)

بلوک های ساختمان برنامه نویسی رنگ محفظه بلوک ساختمانی انتخاب شده در حال حاضر به برگه "برنامه ها" کشیده می شوند و در برنامه هایی در آنجا جمع می شوند، که سپس آزادانه در کنار یکدیگر روی سطح قرار می گیرند. بلوک های ساختمانی که مورد نیاز نیستند را می توان بدون عملکرد رها کرد یا با بیرون کشیدن آنها از بین برد.


بسیاری از بلوک‌های ساختمانی دارای عناصردانلود مستقیم اسکرچ  کنترلی یا دهانه‌هایی هستند که سایر بلوک‌های ساختمانی، فهرست‌های انتخابی، اعداد، حروف یا رنگ‌ها (قابل انتخاب با قطره‌چک) در آن قرار می‌گیرند. شکل این کنترل‌ها نشان‌دهنده استفاده از آن‌ها است یا نشان می‌دهد که کدام بلوک‌های ساختمانی با هم مناسب هستند. فقط آنچه متناسب است را می توان "فشرده" کرد، فقط عناصر موجود را می توان در لیست ها انتخاب کرد. این به طور خودکار از بسیاری از خطاها جلوگیری می کند. دانلود مستقیم اسکرچ  رنگ بلوک های ساختمانی با "طرفداران رنگ" جعبه بلوک ساختمان مطابقت دارد که نماد منطقه استفاده آنها است.


دسته بندی رنگ بلوک خراش [19]

بلوک های برنامه نویسی ناحیه رنگی (مثال)

حرکت آبی رفتن، چرخش، تنظیم جهت، تنظیم x/y، …

تغییر رنگ بنفش ظاهری به costume()، say()، تغییر افکت، تغییر اندازه،...

صدای صورتی صدای نواختن، نواختن درام، نواختن نت، تنظیم ساز، تنظیم صدا، ...

مداد رنگی سبز تیره تند دور بکشید، خودکار را پایین/بالا ببرید، رنگ قلم را تنظیم کنید، قدرت رنگ را تنظیم کنید، ضخامت قلم را تنظیم کنید، اثری را به جا بگذارید

زرد تیره را هنگام شروع، دکمه زمانی، زمانی که شیء کلیک می‌شود، منتظر می‌ماند، تکرار می‌کند، ارسال زمانی که دریافت می‌کنم، اگر را کنترل می‌کند

احساس فیروزه ماوس X/Y، دکمه پایین ماوس، لمس کردن ()؟، لمس رنگ ()؟، کرونومتر، فاصله از ()، ...

اپراتورها سبز روشن +، -، *، /، اعداد تصادفی از به، <، =، >، و، یا، نه، …

متغیرهای نارنجی / قرمز مجموعه، تغییر، نمایش، پنهان کردن، ...

کنترل های بیشتر - دکمه ها و منوها

علاوه بر نواحی پنجره محیط توسعه Scratch که در دانلود مستقیم اسکرچ  بالا توضیح داده شد، چند دکمه، منوها و منوهای زمینه (دکمه سمت راست ماوس) و کادرهای انتخاب مرتبط و ویرایشگرها برای بارگیری، ایرانیان سایبر ذخیره، کپی، ایجاد و تأثیرگذاری بر شخصیت های بازی، رسانه ها نیز وجود دارد. و پروژه ها مهمترین آنها پرچم سبز شروع و علامت توقف قرمز است که تمام برنامه های یک پروژه با آن شروع و متوقف می شود.


بلوک های هدر، چند وظیفه ای و کنترل رویداد

برنامه‌ها همیشه با یکی از چهار بلوک سر از محفظه زرد رنگ «کنترل» شروع می‌شوند، که نشان‌دهنده رویدادی است که آنها را شروع می‌کند (1. روی پرچم شروع کلیک کنید، 2. کلیک ماوس روی شخصیت خود، 3. یک کلید خاص یا 4 را فشار دهید. دریافت یک پیام خاص). با ارسال یک برنامه «پیام به همه»، می‌تواند برنامه‌های دیگری را که برای آن پیام خاص «منتظر می‌شوند» دانلود مستقیم اسکرچ  راه‌اندازی کند. چندوظیفه ای و کنترل رویدادها مفاهیم بدیهی هستند که برنامه نویسان تازه کار می توانند در طول مسیر آن را درک کنند.


زمان اجرا، زمان برنامه نویسی، اشکال زدایی و تک مرحله ای

زمان اجرا و زمان برنامه‌نویسی به یکدیگر سرازیر می‌شوند: در حالی که یک پروژه با برنامه‌هایش در حال اجرا است، می‌توانید برنامه‌نویسی را ادامه دهید، یا اگر در حال اجرا نیست، برنامه‌ها را می‌توان با کلیک کردن شروع و امتحان کرد، که رویکرد اکتشافی و بازیگوش را ترویج می‌کند. برنامه های در حال اجرا با حاشیه سفید و خطاهای اجرا دانلود مستقیم اسکرچ  (به عنوان مثال تقسیم بر 0) با حاشیه قرمز برجسته می شوند. در حالت تک مرحله ای، بلوک های اجرا شده در حال حاضر نیز با رنگ زرد روشن مشخص می شوند.


کشیدن و رها کردن

برنامه ها، گرافیک ها و صداها را می توان با کشیدن کاراکترهای دیگر به آنها منتقل کرد و کاراکترها و برنامه ها را می توان با استفاده از دکمه یا منوی زمینه کپی کرد. به عنوان مثال، فقط با ایجاد یک کاراکتر واحد که چندین بار کپی می شود، می توان یک شبیه سازی پیچیده ایجاد کرد که در آن کپی ها به طور قطعی و در عین حال غیرقابل پیش بینی با هم تعامل دارند.


فرهنگ اختلاط مجدد

یکی از جنبه‌های ضروری (همنام، در بالا ببینید) Scratch این است که کاربران می‌توانند از مطالب رسانه‌ای موجود الهام بگیرند، از آن بیاموزند، آن‌ها را به روش‌های جدید ترکیب کنند، آن را تغییر دهند و تکمیل کنند تا آثار خود را از آن خلق کنند. سپس اینها در اختیار دیگران قرار می گیرد. نصب در حال حاضر با مجموعه بزرگی از پروژه های نمونه، شخصیت های بازی، گرافیک و صداها دانلود مستقیم اسکرچ  همراه است که مواد اولیه گسترده ای را برای تجربه اولیه مبتدی فراهم می کند. این با فایل‌های تصویری و صوتی خودساخته یا ضبط‌شده، و همچنین عناصر چندرسانه‌ای یا کاراکترها و برنامه‌های کاملی که می‌توان از پروژه‌های اولیه دیگری که قبلاً اسکرچ منتشر شده‌اند گرفته شود، گسترش می‌یابد. استفاده مجدد از شخصیت‌های بازی در پروژه‌های دیگر تشویق می‌شود، زیرا آنها با تمام لباس‌ها، صداها و برنامه‌های پروژه‌ها به‌عنوان یک فایل کامل هستند.

(0) نظر

محیط اسکرچ چیست

چهارشنبه بیست و هفتم 11 1400

املاک و مستغلات: مدیریت اجاره، جستجوی سایت، مذاکره، مدیریت املاک، آثار و غیره.

عملیات فنی ساختمان ها: محیط اسکرچ چیست نگهداری تجهیزات، مدیریت انرژی، ایمنی و امنیت، نظافت، تعمیرات و کارهای جزئی و غیره.

خدمات به کاربران: خدمات متصل به ساختمان (پذیرایی، پذیرایی، و غیره) یا در نظر گرفته شده برای کاربران نهایی (پست، دربان و غیره)

وسایل در دسترس: وسایل مادی (وسایل نقلیه، محیط اسکرچ چیست تجهیزات فناوری اطلاعات و غیره) یا خدمات (تلفن همراه، مسافرت، جابجایی کار و غیره)


 


محیط کار در شرکت چگونه است؟

محیط کار ممکن است بسته به اندازه شرکت و سازمان آن یک بخش اختصاصی داشته باشد یا نداشته باشد و به طور متناوب به مدیریت کل، بخش منابع انسانی، بخش اداری و مالی (DAF) یا حتی سایر جهت ها گزارش می دهد.

DET با همکاری سایر بخش های شرکت از محیط اسکرچ چیست طریق تعامل بین محیط کاری و شرایط کاری عملیاتی و هرگونه محدودیت مالی، نظارتی یا اجتماعی کار می کند.

او همچنین گفتگوی ممتاز کارکنان به عنوان کاربران نهایی محیط کار و همچنین نهادهای نمایندگی کارکنان (IRP) است.


 

بازگشت به تکامل محیط کار

با اتخاذ محیط کار به عنوان عنوان جدید ایرانیان سایبر این حرفه محیط اسکرچ چیست در سال 2012، این عملکرد تنها در مرحله متوسطی از تکامل خود قرار داشت. در مقایسه با چشم انداز پشتیبانی از فعالیت عملیاتی که عنوان "خدمات عمومی" را داشت، مفهوم فراگیر محیط کار تفسیر مجموعه وسیع تری از مسئولیت ها را باز گذاشت. روش ها و اهداف جدید در عین حال خود را تحمیل کرده اند.

همه تغییراتی که بر مشخصات، حرفه و بازار محیط کار تأثیر می‌گذارند، منشأ بسیار متفاوتی دارند. آنها در داخل از تکامل استراتژی ها و شیوه ها در املاک، عملیات و خدمات ناشی می شوند.

استدلال بر اساس هدف جای خود را به استدلال سنتی بر اساس حرفه داده است که در محیط اسکرچ چیست آن ما به دنبال شناسایی هم افزایی، عملکرد و ارزش افزوده هستیم. این دگرگونی‌ها همچنین از روندهای بازار یا مقررات جدیدی که مستقیماً بر قوانین بازی و روش‌های کار برای متخصصان محیط کار تأثیر می‌گذارند، سرچشمه می‌گیرند.

منشأ این پدیده ها هرچه که باشد، تأثیر مشهودی بر محیط اسکرچ چیست ویژگی های اصلی سه بعد اصلی محیط کار که مشخصات مردان و زنان آن، گستره و نحوه عملکرد آنها و نیز وزن فعالیت آنها است، می گذارد. در اقتصاد در واقع، این روندها به حرفه ای شدن حرفه مدیر محیط کار کمک کرده است، که با صلاحیت ها، مسئولیت ها و تجربه بیشتر بیان می شود. آنها همچنین در انتظارات شرکت های متقاضی بیشتر منعکس می شوند. در مسیر کار، حرفه ای ها نیز مجبور بوده اند به طور مداوم با سطح کیفیت مورد انتظار از آنها و همچنین محیط اسکرچ چیست با امکانات ارائه شده توسط بازار، چه از نظر شرایط و چه درمحیط اسکرچ چیست محتوای قراردادهای خدمات، سازگار شوند. بنابراین، بسیاری از اختلالات بازار، مقررات زدایی یا ظهور استانداردهای جدید وجود داشته است که بر موضوعات معمول حوزه محیط کار تأثیر می گذارد.

(0) نظر

برنامه اسکرچ چیست

سه شنبه بیست و ششم 11 1400

هدف از این عملیات بیش از همه این است که از طریق بلیط خود را ببینید، به همان اندازه که یک بازی قدیمی که قبلاً انجام شده و باخته است. شرم آور است که یک بلیط برنده برنامه اسکرچ چیست  را قطع کنیم.


مرحله سوم اضافه کردن روبان

این مرحله اختیاری است، اما من آن را توصیه می کنم زیرا قدم زدن با یک بلیط خراش بر روی چشمان خود نه تنها جلوه دیوانه کننده ای را در بین رهگذران ایجاد می کند، بلکه ظاهری فراموش نشدنی به شما می دهد! در زندگی روزمره بسیار مؤثرتر است.


اضافه کردن روبان به بلیط

اضافه کردن روبان به بلیط

ابتدا باید یک روبان راحت و به اندازه کافی بلند انتخاب کنید، برنامه اسکرچ چیست  باید یکی را با استفاده از منگنه یا چسب به هر طرف بلیط بچسبانید. من 4 عکس منگنه کوچک را ترجیح دادم، هم در برابر آب و هوا مقاوم تر است و هم بسیار متمایزتر. 😉


مراقب افشاگری باشید! من از طریق بلیط من می بینم!

تمام شد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که این ماسک شگفت‌انگیز را به درستی روی چشمان خود ثابت کنید و آن را با روبان‌ها ببندید، و بنابراین می‌توانید بدون در نظر گرفتن تعداد لایه‌های برنامه اسکرچ چیست مات موجود در آن و یا حتی کیفیت، از طریق تیکت خراش خود کاملاً ببینید. خراش جوهر


راه حل خطاناپذیر برای دیدن بلیط خراش شما

راه حل خطاناپذیر برای دیدن بلیط خراش شما

خیلی متعجب؟ چیزی برای تحت تاثیر قرار دادن اطرافیانتان! اما حتی بهتر است زیرا با این ماسک نه تنها وجود دارد

شما می توانید همه چیز را ببینید و واکنش رهگذران حتی باورنکردنی تر است. می خواهید حتی بیشتر کشف کنید؟ در اینجا اولین استفاده کنندگان از این ماسک جادویی، اثر تضمین شده هستند!


بلیط خراش من بلافاصله بسیار بیشتر از یک جایزه دشوار ایرانیان سایبر با احتمال باخت برنامه اسکرچ چیست بیشتر از برنده شدن ارزش دارد! 🙂


آیا می‌توانیم بلیت خراش را بخوانیم؟

بیا دیوانه باشیم! بله کاملاً، دیدن و خواندن هر چیزی، کد مخفی، فرمول جادویی، کتاب و غیره امکان پذیر است. حتی ممکن است از طریق ماسک کارناوال شخصی خود نفس بکشید، فقط توصیه نمی شود سعی کنید از طریق آن غذا بخورید، هم ظریف است و هم مهمتر از همه شما را کمی احمق نشان می دهد.


من امتحان نکردم اما از خودم این سوال را پرسیدم که تا کجا می توانیم با این کار پیش برویم؟


از طریق یک بلیط خراش بخوانید

خواندن از طریق یک بلیط خراش برنامه اسکرچ چیست  امکان پذیر است

مزیت این فناوری مخفی این است که حتی می توانید از عینک یا لنزهای اصلاحی استفاده کنید. همچنین به همین دلیل است که من یک بلیط نسبتاً بزرگ را توصیه می کنم، همچنین می توان بلیط را نسبت به تصاویر یا نمادهای نمایش داده شده و با توجه به تاریخ های خاص انتخاب کرد.


جلسه در بانک؟ بلیط خراش FDJ Millionaire به خوبی انجام خواهد شد! برنامه اسکرچ چیست  این نیز مزیت این مفهوم است، لازم نیست برای بحث و مذاکره در مورد اضافه برداشت، نقاب خود را بردارید.


آیا این روند برای خانه های قمار مضر است؟

آیا خواندن بلیت خراش خود مشکلی برای Française des Jeux یا لاتاری ملی است؟ همه چیز بستگی به نحوه دیدن آن دارد.


در نگاه اول، راه رفتن با بلیت خراش چسبانده شده به چشمان شما نیز می تواند برنامه اسکرچ چیست به عنوان تبلیغات رایگان برای یک بازی خاص تلقی شود و چرا سعی نکنید در مورد پاداش مذاکره کنید؟ همه چیز با بازی های اسکرچ امکان پذیر است!

(0) نظر

برنامه کد نویسی اندروید

دوشنبه بیست و پنجم 11 1400

با این اوصاف، زمانی که برای اولین برنامه کد نویسی اندروید بار با توسعه دست و پنجه نرم می کنید، ممکن است شرایط را پیچیده تر کند. به همین دلیل، ما "فعالیت خالی" را انتخاب می کنیم. این یک اکتیویتی و چند فایل برای ما ایجاد می کند، اما کد اضافی زیادی اضافه نمی کند.

پیکربندی پروژه

یک نام و "نام بسته" را برای برنامه جدید خود انتخاب کنید. نام چیزی است که مخاطبان شما هنگام نصب برنامه روی دستگاه خود می بینند. نام بسته یک مرجع داخلی است که توسط Android برای متمایز کردن آن از سایر برنامه ها استفاده می شود. این باید با استفاده از دامنه سطح بالای شما (به عنوان مثال .com)، نام دامنه و نام برنامه ایجاد شود.

اگر دامنه یا شرکتی ندارید، فقط از "com" و به برنامه کد نویسی اندروید دنبال چیزی که برای شما جذاب است استفاده کنید!

همچنین باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید فایل‌ها در کجا ذخیره شوند و به چه زبانی کدنویسی کنید: جاوا یا کاتلین.

جاوا در مقابل کاتلین برای توسعه برنامه اندروید

یکی از بزرگترین تصمیماتی که به عنوان یک توسعه دهنده اندروید باید بگیرید این است که آیا قصد دارید Kotlin یا Java را یاد بگیرید. هر دو زبان به طور رسمی توسط گوگل و اندروید استودیو پشتیبانی می شوند، اما تفاوت های مشخصی با هم دارند.

جاوا برای طولانی‌ترین مدت توسط گوگل پشتیبانی می‌شود و توسعه‌دهندگان سال‌ها از آن برای ساخت برنامه‌های اندروید استفاده می‌کنند. جاوا همچنین یکی از پرتقاضاترین زبان های برنامه نویسی در جهان است که آن را به یک انتخاب عالی برای کسانی که می خواهند حرفه ای در توسعه شروع کنند تبدیل می کند. برنامه کد نویسی اندروید به‌عنوان قدیمی‌ترین زبان برنامه‌نویسی اندروید، پشتیبانی کمی بیشتر از جاوا در مقابل Kotlin وجود دارد، اگرچه این پشتیبانی چندان زیاد نیست.

کاتلین در مقابل جاوا برای توسعه برنامه اندروید

از سوی دیگر، کاتلین به گزینه مطلوب گوگل برای ایرانیان سایبر توسعه اندروید تبدیل شده است. این دخطا در هنگام راه‌اندازی یک برنامه جدید، و احتمالاً در آینده رایج‌تر خواهد شد. همچنین اگر کاملاً مبتدی هستید، دستیابی به کاتلین بسیار آسان تر است.

به این دلایل، کاتلین احتمالاً زبان انتخابی برای توسعه دهندگان اندروید است که برای سرگرمی یاد می گیرند یا هیچ آرزویی برای توسعه برای پلتفرم های دیگر ندارند. با این حال، اگر شما علاقه مند به تبدیل شدن به یک توسعه دهنده حرفه ای هستید، جاوا منطقی تر است.

با مطالعه راهنمای ما در مورد Kotlin vs Java for Android، برنامه کد نویسی اندروید می‌توانید درباره این دو گزینه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

حداقل SDK

در نهایت، شما همچنین باید حداقل SDK خود را در نظر بگیرید. این پایین ترین نسخه اندرویدی است که می خواهید برنامه شما از آن پشتیبانی کند.

هرچه این عدد را کمتر کنید، مخاطبان بالقوه شما بیشتر خواهد بود. برنامه کد نویسی اندروید به خاطر داشته باشید که نرخ پذیرش نسبتاً پایینی برای آخرین نسخه‌های اندروید وجود دارد، بنابراین استفاده از آخرین به‌روزرسانی باعث می‌شود بسیاری از کاربران نتوانند ساخت شما را امتحان کنند.

لوگوی اندروید 12 در گوگل پیکسل 3 1

با این حال، تنها در صورتی می‌توانید به آخرین ویژگی‌های اندروید دسترسی داشته باشید که نسخه جدیدتری را هدف قرار دهید. اگر صدای پشتیبانی از حباب‌های چت کد نویسی اندروید را دوست دارید، باید از جدیدترین نسخه استفاده کنید.

مرحله 3: با فایل ها آشنا شوید

(0) نظر

برنامه نویسی اندروید برای کودکان

دوشنبه بیست و پنجم 11 1400

در حین خوردن میان‌وعده‌های خوشمزه یاد برنامه نویسی اندروید برای کودکان می‌گیرند. با شش بازی مختلف و در مجموع صدها سطح، Coding Games for Kids یک برنامه کدنویسی رایگان عالی برای کودکان است و در iOS و Android در دسترس است.

4. کارت کارت

کارت کارت - برنامه کدنویسی برای کودکان در سال 2019

گاهی اوقات، فکر کدنویسی برای بچه‌ها خیلی برنامه نویسی اندروید برای کودکان احساس می‌شود، مخصوصاً وقتی می‌خواهند بازی کنند، نه اینکه بیشتر بیاموزند. Code Karts با استفاده از یک بازی مسابقه ای سرگرم کننده، پیش کد را برای سنین 4 سال به بالا آموزش می دهد. بچه ها با مسابقه دادن کارت های خود با موانعی روبرو می شوند که باید آنها را حل کنند تا به خط پایان برسند و برنده شوند. با 10 سطح رایگان و 60 سطح اضافی با گزینه پرداخت، می توانید با پیشرفت بیشتر و بیشتر به یادگیری ادامه دهید.

5. mBlock

mBlock - برنامه کدنویسی برای کودکان در سال 2019

mBlock یک ابزار نرم افزار برنامه نویسی STEAM است که برای آموزش کدنویسی به کودکان طراحی شده است. این برنامه بر اساس کد معروف Scratch 3.0 و Arduino توسعه یافته است و از زبان های برنامه نویسی مبتنی بر بلوک و متن پشتیبانی می کند. با mBlock، کودکان نه تنها می‌توانند با کشیدن برنامه نویسی اندروید برای کودکان بلوک‌ها یا استفاده از پایتون بازی و انیمیشن بسازند، بلکه به آن‌ها اجازه می‌دهد ربات‌هایی را که ساخته‌اند برنامه‌ریزی کنند تا تقریباً هر کاری را که می‌خواهند انجام دهند.

6. Lightbot

Lightbot - برنامه کدنویسی برای کودکان در سال 2019

فریب ربات های بامزه را نخورید، Lightbot می تواند حتی برای بزرگسالان نیز چالش برانگیز باشد، و اگر کودک شما به چیز پیچیده تری برای تحریک ذهنش نیاز داشته باشد، عالی است. Lightbot با شروع آسان در ابتدا و پیشرفت به سطوح بسیار پیچیده تر در اوایل، یک بازی پازل برنامه نویسی است که اگر بچه های شما به راحتی در بازی های دیگر با سرعت بالا می روند عالی است. با 20 سطح رایگان که باید از آن عبور کنید، اگر برنامه نویسی اندروید برای کودکان آنها موفق شوند به پایان برسند، می توانید 50 سطح اضافی را در نسخه پولی دریافت کنید.

7. تینکر

Tynker - برنامه کدنویسی برای کودکان در سال 2019

Tynker چیزی برای همه گروه های سنی دارد. این ایرانیان سایبر برنامه های ساده و سازنده را با instr صوتی ارائه می دهدمزایده برای کودکان خردسال 4 تا 7 ساله، به کودکان 7 تا 13 ساله اجازه می دهد بازی ها و مدها طراحی کنند، و به بچه های 13 سال به بالا اجازه می دهد تا با پایتون، جاوا اسکریپت و موارد دیگر برنامه نویسی در دنیای واقعی را انجام دهند.

جایی که بچه ها می توانند یاد بگیرید که وب سایت بسازید و حتی برای امتحانات آماده شوید. با بیش از 2000+ فعالیت مبتنی بر علاقه برای همه گروه‌های سنی، Tynker یکی از همه برنامه نویسی اندروید برای کودکان کاره‌ترین برنامه‌های موجود در iPad و آنلاین است و تضمین می‌شود که چیزی را ارائه می‌کند که مطابق با نیازهای کودک شما باشد.

8. ScratchJr

ScratchJr - برنامه کدنویسی برای کودکان در سال 2019

ScratchJr بر اساس زبان برنامه نویسی محبوب Scratch که توسط MIT برای کودکان ساخته شده است، به بچه های 5 تا 7 ساله کمک می کند ضمن یادگیری اصول برنامه نویسی از طیف وسیعی از بازی ها و داستان ها لذت ببرند. هرچه بچه‌های خردسال بیشتر با ScratchJr کدنویسی کنند، مهارت‌های توالی، اعداد و سوادشان را بیشتر توسعه می‌دهند. ScratchJr با توانایی شخصی‌سازی شخصیت‌ها و ساختن داستان‌ها، بچه‌ها را قادر برنامه نویسی اندروید می‌سازد تا خود را بیان کنند و مهارت‌های ضروری را به طور همزمان توسعه دهند.

(0) نظر

کسب درآمد از بازی

يکشنبه بیست و چهارم 11 1400

ما با تکرار تبلیغات زیاد کسب درآمد از بازی  توسط کاربران به منظور کسب پول در جیب سود می کنیم. محتوای آگهی متنوع است از جمله فروش محصولات، عضوگیری، جمع آوری تعداد دسترسی به وب سایت رسمی، درخواست پرسشنامه و ....


 


ما همچنین از امتیاز بازی های رایگان به عنوان بخشی کسب درآمد از بازی  از درآمد خود استفاده می کنیم. پولی که در سایت پول جیبی خود به دست می آورید پاداش اعمال شماست.

کسب امتیاز (پول) نه خطرناک است و نه غیرقانونی.


 


اکثر سایت های پول جیبی سایت های خوبی هستند اما برخی از آنها مشکلاتی مانند نیاز به نقدینگی 10000 ین یا بیشتر یا عدم امکان برداشت دارند. اکثر سایت ها سایت های خوبی هستند اما برخی از آنها 10000 هستند. کسب درآمد از بازی  برخی از سایت ها مشکلاتی دارند مانند نیاز به بازخرید بیش از ین یا عدم امکان برداشت.


 


اخیراً برخی از سایت ها تبلیغاتی مانند "○○ موارد صورتحساب رایگان هستند" را منتشر کرده اند. علاوه بر این، برخی از سایت ها دارای تبلیغاتی مانند "○○ موارد صورتحساب رایگان!" هستند.


 


محبوب برای کسب درآمد! لیست برنامه های بازی رایگان

 


برای انتخاب یک سایت مطمئن و اثبات شده، ما هر سال رتبه بیش از 60 سایت را بررسی می کنیم و آن را به عنوان یک رتبه پیشنهادی خلاصه می کنیم. سایت ها و اپلیکیشن هایی را معرفی می کنیم که شناخته شده و کسب درآمد از بازی  سابقه بالایی دارند و با ثبت نام و نقدینگی از امنیت بالایی برخوردار هستند.

 


Moppy سایت نقطه ای عالی برای هر کسی است که می خواهد کمی ایرانیان سایبر پول در جیب به دست آورد. برنامه‌ها و برنامه‌های نظرسنجی زیادی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را نقد کرد، اما Moppy تنها یکی از بزرگترین سایت‌های نقطه‌ای را دارد و راه‌های زیادی برای کسب درآمد در جیب وجود دارد.


 


در Moppy بازی های مختلفی مانند "Moppy Casino" وجود دارد که در آن می توانید یک بینگو بازی کنید و "Moppy Quiz" که در آن می توانید به سوالات پاسخ دهید. اگر در کنار بازی از سایر روش های کسب درآمد استفاده کنید، کسب درآمد از بازی  می توانید در کمترین زمان امتیاز دریافت کنید. قادر بودن به.


 


برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید: Moppy


 


RPG قابل بازخرید [DORAKEN]

 


این یک بازی آنلاین "DORAKEN" است که به شما امکان می دهد از پولی که در بازی به دست می آورید درآمد کسب کنید. بازی RPG قابل بازخرید [DORAKEN] یک بازی از نوع RPG است که به کسب درآمد از بازی عنوان یک برنامه گوشی هوشمند ارائه شده است که به کاربران امکان می دهد پول به دست آمده خود را نقد کنند.


 


این ویژگی نبرد بین کاربران، بازی مشارکتی در نبردهای رئیس و سهولت ارتباط بین کاربران از طریق همکاری SNS است. شما می توانید ارز درون بازی را با پول نقد تبدیل کنید، بنابراین می توانید به معنای واقعی کلمه در حین بازی درآمد کسب کنید.


 


برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید: RPG قابل بازخرید [DORAKEN] Draken


 DORAKEN چیست؟ بیایید پول جیبی به دست آوریم در حالی که با RPG سرگرم هستیم

DORAKEN چیست؟ بیایید پول جیبی به دست آوریم در حالی که با RPG سرگرم هستیم

"کاش می توانستم در حین بازی پول در بیاورم" آیا تا به حال به آن فکر کرده اید؟ کسب درآمد از بازی  در واقع، چنین برنامه ای رویایی وجود دارد که به شما امکان می دهد در حین بازی کردن، پول جیبی به دست آورید! تعداد زیادی از اعضا به عنوان یک بازی RPG قابل بازخرید […]

(0) نظر

کد نویسی اسکرچ چیست

يکشنبه بیست و چهارم 11 1400

توسط FDJ با استفاده کد نویسی اسکرچ چیست از کدهای مختلف موجود در کادر "null if discovered" ردیابی شود. La Française des jeux می تواند به دسته ای برگردد که بلیط های جعلی یا دزدیده شده از آن سرچشمه گرفته اند.


لازم به ذکر است که آخرین نسخه از سیستم رمزگذاری کد نویسی اسکرچ چیست تحت کادر "فراغ در صورت کشف" به دنبال چندین کلاهبرداری توسط فروشندگان دخانیات خاص که بازی های اسکرچ برنده را برای حساب خود نگه داشته اند، راه اندازی شد.


تقلب کشف شد؟

شناخته شده ترین مورد کلاهبرداری، که فرانسه را نیز بر کد نویسی اسکرچ چیست آن داشت تا سیستم ضد کلاهبرداری خود را بهبود بخشد، چند سال پیش، به طور دقیق، در سال 2012 اتفاق افتاد.


یک دخانیات به تنهایی توانسته بود کلاهبرداری بزرگی را در کارت های خراش راه اندازی کند. در واقع، او حروف برنده بازی‌های اسکرچ را که می‌فروخت، می‌دانست، بنابراین با احتیاط بخش کوچکی ایرانیان سایبر ازکد نویسی اسکرچ چیست  جعبه «خالی در صورت کشف» را در محل دقیقی که حرفی که تعیین می‌کند بلیت باید باشد یا نه، خراشید. و همچنین مبلغی که این بلیط ارائه می دهد.


هنگامی که بلیط های برنده پیدا شد، می توانست آنها را برای خود نگه دارد و آنها را در جای دیگری نقد کند، کد نویسی اسکرچ چیست بلیط های دیگر را که این بار از دست می دادند، دوباره در دخانیات او به فروش می رسید...


این کلاهبرداری مدتی به طول انجامید کد نویسی اسکرچ چیست تا اینکه برخی از مشتریان که از دیدن قسمتی از بلیت خود ناراضی بودند به طور مشهودی خراشیده شده بود، آمدند و از او حساب خواستند. که فروشنده دخانیات پاسخ داد که مطمئناً هنگام نگهداری بلیط ها یا هنگام جابجایی آنها بوده است که انتهای کوچکی به طور ناخواسته خراشیده شده است.


توضیحات گل آلود، اما با این وجود به شدت مورد حمایت قرار گرفت، موفق شد اکثر مشتریان را متقاعد کند، تا روزی که تعداد آنها شروع به بازگشت کردند، و به ویژه تأکید کرد که هیچ بازیکنی دیگر در بازی های اسکرچ در مغازه کد نویسی اسکرچ چیست تنباکو فروشی خود برنده نشد.


در نهایت، یکی از مشتریان، دخانیات را به Française des jeux محکوم کرد، از آن زمان تائید تنباکوفروش پس گرفته شد و دیگر نمی‌تواند بازی‌های مهر شده توسط FDJ را بفروشد.


از نظر دادن دریغ نکنید!

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی اندروید

شنبه بیست و سوم 11 1400

برنامه هایی که ساخته می شوند آموزش برنامه نویسی اندروید  یا محبوبیت زیادی پیدا می کنند یا در فروشگاه Google Play رتبه برتر را دارند. Google به تغییر عملکردهای ایمن ادامه می دهد و هر از چند گاهی نسخه های جدیدی را منتشر می کند. بنابراین، شما به‌طور منظم به‌روزرسانی‌هایی دریافت می‌کنید که شامل ویژگی‌های بداهه‌ای است که به برنامه شما ملحق می‌شوند. این نیز یک کار چالش برانگیز برای توسعه است، چیزی که می تواند چشم هر کاربری را به خود جلب کند.

پذیرش آن آسان است

اگر روی هر فناوری مانند تست نرم‌افزار، توسعه کامل پشته کار می‌کنید، به راحتی می‌توانید بدانید که زبان برنامه‌نویسی جاوا یکی از مهمترین زبان‌های قابل اعتمادی است که برای توسعه برنامه‌ها استفاده می‌شود. همچنین این درست است که هر کاربری با دانش همتا از جاوا می تواند آموزش برنامه نویسی اندروید به راحتی یک برنامه اندروید توسعه دهد.

آسان برای یادگیری

در دوره های کوتاه IT در برج arfa، توسعه دهندگان خارج از کشور قطعاً احساس خواهند کرد که زمان صرف شده برای یادگیری نحوه توسعه یک برنامه اندروید تقریباً کمتر از زمانی است که آنها در سایر فناوری ها سرمایه گذاری می کنند. دانش جاوا و زبان های اسکریپت نویسی مانند Perl، PHP و کار انجام شده است.

چگونه به یک برنامه نویس موفق اندروید تبدیل شویم

برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس موفق اندروید، باید در موضوعات مختلف تحت توسعه اندروید، از جمله مجموعه مهارت، تجربه داشته باشید. در زیر چند مهارت قابل توجه وجود دارد که باید به آنها تسلط داشته باشید تا بتوانید نقش یک برنامه نویس اندروید را در اختیار داشته باشید.

مهارت ها

باید دانش قوی از Android SDK و بسیاری آموزش برنامه نویسی اندروید از نسخه های اندروید داشته باشد.کارآمد در زبان های برنامه نویسی مانند جاوا/کوتلین.

دانش قوی از اصول، الگوها و بهترین ایرانیان سایبر شیوه های طراحی رابط کاربری اندروید.

دانش مناسب SQLدرک با تجربه کد versiابزارهایی مانند Git.

آشنایی با API های آرامش بخش که برنامه های اندروید را به سرویس های پشتیبان متصل می کند.کار با ذخیره سازی آفلاین، رشته و تنظیم عملکرد را تجربه کنید.

دارای توانایی طراحی برنامه های کاربردی پیرامون رابط کاربری مانند لمس.توانایی درک الزامات تجاری و تبدیل آنها به الزامات فنی.آشنایی با API های پیام ابری و اعلان های فشار.

آشنایی با اصول طراحی اندروید گوگل و آموزش برنامه نویسی اندروید دستورالعمل های رابط.آشنایی با ادغام پیوسته

چرا با ما مطالعه کنید؟

با دوره های پویا و پیشرفته، دوره توسعه برنامه اندروید در آموزش های Pny در برج arfa نسل بعدی متفکران مبتکر و مستقل است. کارشناسان پرشور ما شما را به ابزارهایی برای پیشرفت و آماده سازی برای صنعت خلاق مجهز می کنند. به لطف مشارکت های ما، شما با برخی از تأثیرگذارترین برندهای جهان همکاری خواهید کرد و مجموعه ای را ایجاد خواهید کرد که به شما کمک می کند تا شغل رویایی خود را تضمین کنید.

وقتی نوبت به انتخاب بهترین چیز برای خود می رسد، اولین کاری که انجام می دهید این است که آن را در گوگل جستجو کنید. با توجه به صلاحیت و سلیقه شما تحقیق می کند. بنابراین آموزش برنامه نویسی اندروید، اگر به سایت آموزش های PNY نگاه کنید، همه چیزهایی را که در تحقیقات شما نیاز دارید، هر دوره با جزئیات مکتوب ارائه می دهد.

همچنین مهم است که مؤسسه مناسب و برجسته را برای دوره های کوتاه مدت در فیصل آباد انتخاب کنید که دارای بهترین مربیان با تجربه و متخصص در صنعت، بهترین مدیر موافق، جدیدترین رویکرد نشان دادن، جلسات بصری، انرژی بخشیدن به سؤالات دانش آموزان، تشخیص نگرانی های افراد کم مطالعه با درخواست انتقاد از افراد کم مطالعه باشد. و پیشرفت بیشتر با دریافت بهترین رویه و راهنمایی استاد راهنما حتی پس از اتمام آموزش برنامه نویسی اندروید تحقیق، فرصت های موقت پس از اتمام دوره جهت درگیر شدن مراجع بینش و شغل نیز.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته pdf

شنبه بیست و سوم 11 1400

کورسرا

تخصصی پایتون برای همه توسط آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته pdf دانشگاه میشیگان.تخصصی پایتون برای همه توسط دانشگاه میشیگان در Coursera

جایزه هوشمند: انتخاب برتر

این دوره توسط دانشگاه میشیگان ارائه می شود و تکمیل آن هشت ماه طول می کشد و آن را به جامع ترین دوره در این لیست تبدیل می کند. این شامل پنج جزء است که موضوعاتی مانند ساختارهای داده پایتون، زبان پرس و جو ساخت یافته (SQL) و موارد دیگر را پوشش می دهد.

 شما می توانید دوره را به صورت رایگان بررسی کنید، اما اگر می خواهید کل برنامه را کامل کنید و گواهی پایان دریافت کنید، باید هزینه ای بپردازید. این دوره با Coursera Plus همراه است یا به تنهایی 49 دلار در ماه هزینه دارد. شما می توانید در هر دستگاهی به دوره دسترسی داشته باشید و با سرعت خود حرکت کنید، اگرچه برای دریافت گواهینامه باید یک "پروژه عملی" را به پایان برسانید. برخلاف سایر دوره‌های این فهرست، آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته pdf این تخصص شما را از مطالب مقدماتی به موضوعات پیشرفته‌تر می‌برد، همگی با یک مربی.

قیمت: رایگان برای ممیزی (49 دلار در ماه برای ثبت نام).زمان تکمیل: تقریباً 8 ماه.پیش نیازها: خیر.برنامه انعطاف پذیر: بله

کی این درس را برمیدارد؟ این یک گزینه خوب برای کسانی است که می خواهند یک دوره پایتون در سطح دانشگاه داشته باشند که می تواند به طور کامل آنلاین و به صورت رایگان ممیزی شود، از جمله مبتدیانی که تجربه برنامه نویسی قبلی ندارند.

آنچه دوست داریم آنچه دوست نداریم.مدرسان در سطح دانشگاه. بدون اعتبار دانشگاه.زیرنویس به چندین زبان هشت ماه طول می کشد تا تکمیل شود.کمک های مالی در آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته pdf دسترس است.بیشتر بدانید

Udemy

مقدمه ای بر برنامه نویسی پایتون.مقدمه ای بر ایرانیان سایبر برنامه نویسی پایتون در Udemy.جایزه هوشمند: بهترین برای مبتدیان

این "معرفی سریع و آسان" یک آموزش عالی برای کسانی است که می خواهند یک مقدمه اولیه برای برنامه نویسی پایتون داشته باشند. این رایگان است و کمتر از دو ساعت طول می کشد تا تکمیل شود، اما گواهی پایان به شما ارائه نمی دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه اسکریپت ها و توابع بنویسید، حتی اگر تجربه قبلی با برنامه نویسی نداشته باشید.

 این دوره شامل 15 سخنرانی ویدیویی است که هر کدام آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته pdf به مدت 5 تا 10 دقیقه اجرا می شود و توسط آویناش جین، یک U.C. دانش آموز برکلی که پلتفرم آموزشی TheCodex را تأسیس کرد.

زمان تکمیل: 1 ساعت و 39 دقیقه.پیش نیازها: خیر.برنامه انعطاف پذیر: بله.کی این درس را برمیدارد؟ این دوره برای مبتدیانی که می خواهند با اصول پایتون بدون غواصی عمیق در مطالب پیچیده تر آشنا شوند عالی است.آنچه دوست داریم آنچه دوست نداریم

مناسب برای مبتدیان. بدون آزمون یا گواهی پایان کار.آسان به دنبال..بیشتر بدانیدUdemy

Python 3.6 را برای مبتدیان کامل یاد بگیرید

Python 3.6 for Total Beginners را آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته pdf در Udemy یاد بگیرید

جایزه هوشمند: بهترین مربی

این دوره روی Python 3.6 تمرکز دارد و دارای 39 سخنرانی ویدیویی است که می توان آنها را در کمتر از هفت ساعت مشاهده کرد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه Jupyter Notebook را نصب کنید، سپس به موضوعاتی از جمله ساختارهای داده، حلقه ها، توابع و موارد دیگر بروید.

 هفت تمرین تعاملی در طول مسیر برای اطمینان از درک مطالب وجود دارد. این رتبه بندی بر اساس بیش از 4000 بررسی، چهار امتیاز و چهار ستاره دارد و توسط یک مربی آموزش برنامه نویسی با تجربه با مدرک کارشناسی ارشد در ریاضیات مالی تدریس می شود. 

(0) نظر

کتاب آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته

شنبه بیست و سوم 11 1400

3. آموزش پایتون، کتاب آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته ویرایش پنجم

یادگیری پایتون نویسنده کتاب، مارک لوتز، بر اساس دوره آموزشی خود، مقدمه ای جامع و عمیق به زبان اصلی پایتون ارائه می دهد. آخرین نسخه کتاب شما را به نوشتن کدهای کارآمد و با کیفیت تشویق می کند. این نیز بهترین کتاب برای یادگیری پایتون است. این کتاب برای همه کسانی است که می خواهند در پایتون یاد بگیرند و به برتری برسند.

از مبتدی تا توسعه دهندگان حرفه ای، همه می توانند این کتاب را بخوانند و تمرین کنند. شما انواع اصلی اشیاء داخلی پایتون مانند اعداد، لیست ها و فرهنگ لغت را بررسی خواهید کرد. همچنین افزونگی کد، سازماندهی عبارات را نیز یاد خواهید گرفت. این کتاب همچنین شما را با مفاهیم OOPs در پایتون با فرو رفتن در کلاس ها آشنا می کند.

در نهایت، مفاهیم کلی برنامه نویسی مانند مدیریت کتاب آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته استثنا، ابزارهای توسعه نیز در این کتاب پوشش داده شده است. این کتاب همچنین ابزارهای پایتون مانند دکوراتورها، توصیف‌کننده‌ها، متاکلاس‌ها و پردازش یونیکد را برای خوانندگان و برنامه‌نویسان پیشرفته پوشش می‌دهد.

4. Head-First Python (نسخه دوم)

«Head-First Python» نوشته Paul Barry بهترین کتاب برای یادگیری پایتون است، اگر می‌خواهید اصول برنامه‌نویسی پایتون را بدون نیاز به آموزش‌ها و کتاب‌های غیرمولد یاد بگیرید، راه حلی سریع و آسان برای شماست. این کتاب به شما کمک می کند تا درک سریعی از اصول برنامه نویسی پایتون و کار با توابع داخلی و ساختارهای داده داشته باشید.

 سپس کتاب حرکت می کند تا به شما در ساختن کمک کندبرنامه وب شما، رسیدگی به استثناء، جدال داده ها، و مفاهیم دیگر. ابتدا پایتون از قالب بصری به جای رویکرد مبتنی بر متن استفاده می کند و به شما کمک می کند بهتر ببینید و یاد بگیرید.

نویسنده پل بری، مدرس مؤسسه فناوری، کارلو، کتاب آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته ایرلند است. او قبل از ورود به دنیای آکادمیک، بیش از یک دهه در صنعت IT کار کرد. او نویسنده کتاب های معروف برنامه نویسی مانند برنامه نویسی شبکه با پرل، برنامه نویسی Head First و Head First Python است.

5. عناصر مصاحبه های برنامه نویسی در پایتون: ایرانیان سایبر راهنمای خودی ها

عناصر مصاحبه برنامه نویسی در پایتون این کتاب شما را با مجموعه ای از 250 مشکل برای آزمایش مهارت های پایتون به چالش می کشد. مشکلات نماینده سوالات مصاحبه ای است که در شرکت های نرم افزاری پیشرو پرسیده می شود. مشکلات با 200 شکل، 300 برنامه آزمایش شده، و 150 نوع دیگر به همراه راه حل های دقیق نشان داده شده است.

این کتاب همچنین خلاصه‌ای از جنبه‌های غیرفنی مصاحبه نکاتی را در مورد مذاکره بهترین پیشنهاد و راهنمایی بهترین راه برای استفاده از EPI ذکر می‌کند. خلاصه ای از ساختارهای داده، الگوریتم هایی نیز برای تقویت دانش شما ارائه شده است.

این کتاب در یک سری از فصل ها در مورد ساختار کتاب آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته داده های پایه و پیشرفته طراحی شده است. هر فصل با یک مقدمه کوتاه، مطالعه موردی، نکات برتر و مروری بر روش‌های کتابخانه‌ای ضروری شروع می‌شود و در نهایت با مشکلات گسترده و قابل تامل دنبال می‌شود.

کتاب های رایگان پایتون برای مبتدیان

6. یادگیری با پایتون: چگونه مانند کتاب آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته یک دانشمند کامپیوتر فکر کنیم

"یادگیری با پایتون" توسط آلن داونی، جف الکنر و کریس مایرز مقدمه ای بر برنامه نویسی پایتون و استفاده از این زبان برای ایجاد برنامه های عالی در دنیای واقعی است. این کتاب به 20 بخش تقسیم می‌شود و همچنین شامل فهرستی از مشارکت‌کنندگان و راهی برای پیشرفت است.

 بخش های اولیه اصول برنامه نویسی و آنچه که یک برنامه را تشکیل می دهد مورد بحث قرار می گیرد. سپس به مفاهیم پایه پایتون مانند متغیرها، توابع، شرطی ها، توابع ثمربخش کتاب آموزش برنامه نویسی و تکرار می رود. در پایان، این کتاب مفاهیم اصلی مانند اشیا، ارث، لیست ها، پشته ها، صف ها، درختان و اشکال زدایی را مورد بحث قرار می دهد.

(0) نظر
X