همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

بهترین زبان برنامه نویسی اندروید

پنج شنبه دوازدهم 12 1400

برنامه های اندروید بسیار عالی هستند زیرا هر روز بر بهترین زبان برنامه نویسی اندروید تعداد کاربران اندرویدی افزوده می شود. کسب و کارها از این پلتفرم اندروید برای رشد کسب و کار خود استفاده می کنند و از این رو به برنامه های موبایل اندرویدی نیاز دارند.

 اما سخت ترین کار توسعه یک برنامه اندرویدی است، این کار با زبان برنامه نویسی صحیح می تواند به راحتی انجام شود. e برای توسعه برنامه های اندروید انتخاب شده است. اگر فرض می‌کنید چه زبان‌هایی را برای توسعه اپلیکیشن یاد بگیرم، پس چندین زبان برنامه‌نویسی مانند جاوا، کاتلین، سی شارپ، پایتون و سی پلاس پلاس وجود دارد. توسعه اپلیکیشن اندروید سنگ بنای صنعت موبایل است.

 از زمان آغاز به کار آن در سال 2008 رشد فوق العاده ای داشته است و اکنون 97 درصد از سهم بازار گوشی های هوشمند را تشکیل می دهد. اگر می‌خواهید به صنعت توسعه سریع بهترین زبان برنامه نویسی اندروید و پرسود برنامه‌نویسی دسترسی داشته باشید، یادگیری نحوه برنامه‌نویسی در یک یا چند زبان از 5 زبان برتر توسعه برنامه اندروید: Kotlin، Java، C++، C#، Dark ضروری است.

در این مقاله به بررسی هر زبان خواهیم پرداخت. چرا باید انتخاب شما برای زبان های توسعه برنامه اندروید باشد و چه ابزارهایی برای شروع کار در دسترس هستند.

اولین زبان برنامه نویسی مورد بحث ما کاتلین است. این یک زبان برنامه نویسی استاتیک تایپ شده است که روی ماشین مجازی جاوا (JVM) اجرا می شود. Kotlin یک نحو کد مختصر ارائه می دهد که آن را به یکی از محبوب ترین گزینه ها برای توسعه دهندگان برنامه اندروید تبدیل می کند. جاوا یکی از قدیمی ترین زبان های برنامه نویسی موجود است. امروزه نیز نه تنها به دلیل کتابخانه های گسترده اش بلکه به دلیل اینکه می توان بهترین زبان برنامه نویسی اندروید آن را به صورت متقابل کامپایل کرد، استفاده می شود. و خیلی بیشتر،…

زبان شماره 1 توسعه برنامه اندروید در جهان

یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی برای ایرانیان سایبر توسعه برنامه اندروید، Kotlin است - یک زبان برنامه‌نویسی تایپ شده استاتیک که توسط JetBrains ایجاد شده است.

این یک ترکیب کد مختصر دارد که آن را به یکی از محبوب ترین انتخاب ها برای توسعه دهندگان برنامه اندروید تبدیل می کند. می توان آن را به جاوا اسکریپت یا کد بومی کامپایل کرد و روی ماشین مجازی جاوا (JVM) اجرا شد.

مزایای اصلی استفاده از Kotlin برای پروژه بعدی شما عبارتند از:

مزایای انتخاب کاتلین نسبت به سایر زبان ها بسیار بهترین زبان برنامه نویسی اندروید است. این یک زبان مدرن بدون چمدان بسیار قدیمی است، به این معنی که ویژگی‌های عجیب و غریب کمتر و ویژگی‌های گیج‌کننده کمتری وجود دارد. این یک زبان کامپایل‌شده است، زمان آسان‌تری برای مقیاس‌بندی برنامه‌تان به پلتفرم‌ها یا دستگاه‌های متعدد، حتی برای برنامه‌های تلفن همراه نوشته شده در جاوا، خواهید داشت.

همچنین دارای برخی ویژگی های جالب مانند ایمنی پوچ و لامبدا است. ایمنی تهی مانع از خراب شدن برنامه شما می شود یا هنگام مواجهه با موارد استثنای نشانگر تهی، خطا ایجاد نمی کند. لامبداها با اجازه دادن به شما برای نوشتن روش‌ها تنها با یک خط کد، کدنویسی را کارآمدتر می‌کنند. این می تواند در هر بخشی از برنامه شما بدون تغییر در جریان منطقی اجرا شود.

Kotlin یک زبان برنامه نویسی عالی برای استفاده برای توسعه برنامه اندروید است زیرا مختصرتر و ایمن تر از جاوا است. اما، استفاده از Kotlin به عنوان زبان برنامه نویسی اولیه شما بهترین زبان برنامه نویسی اندروید دارای معایبی است.

به عنوان مثال، اشکال زدایی Kotlin ممکن است دشوار باشد و مشکلات سازگاری با نسخه های قدیمی اندروید و ابزارهای مورد استفاده برای توسعه برنامه های اندروید داشته است. برخی حتی می گویند که در مورد نحوه عملکرد برخی از ویژگی ها مستندات کافی وجود ندارد.

نکته منفی دیگر این است که Kotlin جدید است و ممکن است فقط برای مدت زمان محدودی در دستگاه های جدید پشتیبانی شود. همچنین این زبان همچنان یک زبان در حال تکامل است بهترین زبان برنامه نویسی که به زمان بیشتری برای بلوغ نیاز دارد، به این معنی که شما باید با تغییراتی که اتفاق می‌افتند همگام باشید.

محبوب ترین زبان توسعه برنامه اندروید

(1) نظر

ساده ترین زبان برنامه نویسی اندروید

پنج شنبه دوازدهم 12 1400

پیش از این، بزرگترین اشکال سی شارپ این ساده ترین زبان برنامه نویسی اندروید بود که فقط بر روی سیستم های ویندوز اجرا می شد، زیرا از دات نت فریم ورک استفاده می کرد. با این حال، این مشکل توسط Xamarin حل شد.

 اندروید (مونو برای اندروید سابق) یک پیاده‌سازی چند پلتفرمی از زیرساخت زبان مشترک است. حالا، زامارین. از ابزارهای اندروید می توان برای نوشتن برنامه های اندرویدی بومی و به اشتراک گذاری کد در چندین پلتفرم استفاده کرد.

5. پایتون

پایتون را می توان برای توسعه برنامه اندروید استفاده کرد، حتی اگر اندروید از توسعه بومی پایتون پشتیبانی نمی کند. این را می توان با استفاده از ابزارهای مختلفی انجام داد که برنامه ساده ترین زبان برنامه نویسی اندروید های پایتون را به بسته های Android تبدیل می کند که می توانند در دستگاه های Android اجرا شوند.

نمونه ای از این Kivy است که یک کتابخانه منبع باز پایتون است که برای توسعه برنامه های تلفن همراه استفاده می شود. از اندروید پشتیبانی می کند و همچنین توسعه سریع برنامه را تشویق می کند (که به گفته من یک وضعیت برد-برد است!). با این حال، نقطه ضعف این است که مزایای بومی برای Kivy وجود نخواهد داشت، زیرا به صورت بومی پشتیبانی نمی شود.

6. HTML، CSS، جاوا اسکریپت

برنامه های اندروید را می توان با استفاده از HTML، CSS و جاوا اسکریپت با استفاده از چارچوب Adobe PhoneGap که توسط Apache Cordova ارائه می شود، ایجاد کرد. چارچوب PhoneGap اساساً استفاده از مهارت های توسعه وب را برای ایجاد برنامه های ترکیبی که از طریق "WebView" نشان داده می شوند، اما مانند یک برنامه بسته بندی می شوند، اجازه می دهد.

در حالی که چارچوب Adobe PhoneGap برای کارهای ساده ترین زبان برنامه نویسی اندروید اساسی در حوزه توسعه برنامه اندروید کافی است، اما به سختی به m نیاز دارد. برنامه نویسی uch به جز جاوا اسکریپت. و از آنجایی که حتی برای ایجاد یک برنامه مناسب نیاز به کار زیادی دارد، بهتر است از زبان های دیگر این لیست استفاده کنید اگر می خواهید یک توسعه دهنده واقعی اندروید نامیده شوید (بله ... این یک چیز است!)

نادیده گرفتن دارت به عنوان یک زبان برنامه نویسی در شرایط ایرانیان سایبر امروزی مانند نادیده گرفتن گوریل در اتاق است (زیرا فیل جاوا است). دارت یک زبان برنامه نویسی منبع باز است که فریم ورک فلاتر را تقویت می کند، که این روزها به دلیل توانایی آن در ارائه اپلیکیشن زیبا و عملکردی برای وب، دسکتاپ و موبایل در زمان کمتری مورد توجه قرار گرفته است. نکته کلیدی فروش دارت این است که توسط گوگل به عنوان یک زبان بهینه ساده ترین زبان برنامه نویسی اندروید سازی شده برای مشتری برای برنامه های سریع در هر پلتفرمی طراحی شده است.

 Dart عمدتاً روی آسان‌تر کردن توسعه رابط کاربری برای توسعه‌دهندگان با ویژگی‌هایی مانند Hot-Reload، که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تغییرات را فوراً در حین کار روی برنامه ببینند، تمرکز دارد. دارت همچنین به دلیل عملکرد سریع خود شناخته شده است، کدهای ماشین ARM و x64 را برای موبایل، دسکتاپ و باطن کامپایل می کند. و به جاوا اسکریپت برای برنامه های وب.

Corona یک کیت توسعه نرم افزار است که می تواند برای توسعه برنامه های اندروید با استفاده از Lua استفاده شود. دارای دو حالت عملیاتی، یعنی Corona Simulator و Corona Native. Corona Simulator برای ساخت برنامه ها به طور مستقیم استفاده می شود در حالی که Corona Native برای ادغام کد Lua با پروژه Android Studio برای ساخت یک برنامه با استفاده از ویژگی های بومی ساده ترین زبان برنامه نویسی اندروید استفاده می شود.

در حالی که Lua در مقایسه با جاوا کمی محدود است، همچنین بسیار ساده تر است و منحنی یادگیری آسان تری دارد. علاوه بر این، ویژگی‌های کسب درآمد و همچنین دارایی‌ها و افزونه‌های مختلفی وجود دارد که تجربه توسعه برنامه را غنی می‌کند. Corona بیشتر برای ایجاد برنامه های گرافیکی و بازی ها استفاده می شود اما به هیچ وجه محدود به آن نیست.

اکنون زمان آن است که به جلو برویم و اندروید را فتح کنیم!!!

برنامه های زیادی مانند پیام رسان چت، پخش کننده های موسیقی، ساده ترین زبان برنامه نویسی بازی ها، ماشین حساب ها و غیره وجود دارد که می توان با استفاده از زبان های فوق ایجاد کرد. و هیچ زبانی وجود ندارد که بتوان آن را "زبان صحیح" برای توسعه برنامه اندروید نامید. بنابراین، این شما هستید که انتخاب صحیح زبان را بر اساس اهداف و ترجیحات خود برای هر پروژه جداگانه انجام دهید.

(0) نظر

دانلود نرم افزار برنامه نویسی برای اندروید

پنج شنبه دوازدهم 12 1400

IDE (محیط توسعه یکپارچه) چیست؟

IDE (محیط توسعه یکپارچه) نرم‌افزاری دانلود نرم افزار برنامه نویسی برای اندروید است که برای توسعه‌دهندگان نرم‌افزار طراحی شده است تا نرم‌افزار را سریع‌تر و راحت‌تر توسعه دهند و با ارائه ابزارهای مفید فراوان به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار در مرحله توسعه، به استفاده کارآمدتر از فرآیند توسعه کمک می‌کند و به توسعه‌دهندگان نرم‌افزار کمک می‌کند. توسعه نرم افزار موثرتر

چرا توسعه دهندگان باید از IDE استفاده کنند؟

به لطف IDE، برنامه نویسان از شر یک بار بزرگ خلاص می شوند. توسعه دهندگان دارای ویژگی های بسیاری مانند اشکال زدایی، کنترل نسخه، خطای نحو یا تکمیل خودکار نحو هستند. توسعه دهندگانی که از همه این ویژگی ها بهره می برند، می توانند نرم افزار را بسیار سریعتر تولید کنند.

در عین حال، IDE ها نمایش بصری بیشتری را در دانلود نرم افزار برنامه نویسی برای اندروید اختیار توسعه دهنده قرار می دهند و کلیدهای میانبر زیادی در دسترس هستند. با در نظر گرفتن همه این موارد، با استفاده از IDE می توان با صرف زمان بسیار کمتر، پروژه های با کیفیت بسیار بهتر و بسیار جامع تری تولید کرد.

بهترین IDE کدام است؟

متأسفانه نمی توان بین IDE ها مقایسه کرد. در واقع IDE یک موضوع ترجیحی شخصی است. در نهایت، اگرچه IDE برای توسعه دهندگان طراحی و توسعه داده شده است تا در هزینه خود صرفه جویی کنند، آخرین پس انداز در دستان توسعه دهنده است و باید به سراغ IDE ای برود که برای او مناسب تر است و معتقد است که بیشترین مزیت را برای او به ارمغان می آورد.

در هنگام انتخاب IDE فاکتورهایی مانند پشتیبانی زبان، پشتیبانی از زبان نرم افزار، سیستم عامل، قیمت و همچنین فاکتورهای شخصی خود توسعه دهنده وجود دارد که به عنوان یک دانلود نرم افزار برنامه نویسی برای اندروید توسعه دهنده باید در مورد بهترین و مناسب ترین IDE تصمیم گیری کند.

APP (برنامه) چیست؟

App، مخفف Application، رایج ترین نرم افزار کامپیوتری ایرانیان سایبر است. هدف از آماده سازی اپلیکیشن ها انجام یک عملکرد یا عملیات خاص است. به عنوان مثال، Microsoft Excel، Microsoft Word یک برنامه دسکتاپ است. اپلیکیشن هایی مانند پلی استور، واتس اپ، اینستاگرام اپلیکیشن موبایل هستند.

اساساً هیچ تفاوتی بین برنامه و برنامه وجود ندارد. پس از معرفی آیفون توسط اپل، مفهوم App به عنوان مخفف کلمه Application در زندگی ما شروع شد. بعد از اینکه تعداد کاربران آیفون شروع به افزایش کرد، مفهوم App محبوبیت بیشتری پیدا کرد. وقتی صحبت از برنامه ها می شود، فکر کردن به برنامه هایی که فقط روی موبایل قابل اجرا هستند اشتباه است. همانطور که در مثالی که در بالا آوردیم، برنامه ها و دانلود نرم افزار برنامه نویسی برای اندروید برنامه هایی که می توانند روی کامپیوتر اجرا شوند نیز جزو گروه App محسوب می شوند.

Cross Platform چیست؟

توسعه Cross-Platform به معنای ایجاد برنامه های کاربردی در چندین دستگاه به طور همزمان مانند iOS، Android و Windows است. به عبارت دیگر، فرآیند ایجاد سرویسی دانلود نرم افزار برنامه نویسی برای اندروید است که می تواند روی همه پلتفرم ها تنها با نرم افزاری که تولید می کنید بدون نیاز به تولید نرم افزار مجزا برای iOS و اندروید و سایر پلتفرم ها کار کند.

در گذشته، یک برنامه فقط باید روی یک پلتفرم اجرا می‌شد، اما امروزه مردم برنامه‌هایی را می‌خواهند که روی همه دستگاه‌ها و پلتفرم‌ها کار کنند. شرکت‌ها اغلب تصمیم می‌گیرند که نیاز به توسعه برنامه‌های کاربردی بومی دارند (یعنی فقط برای یک سیستم عامل مشخص توسعه یافته) یا یک برنامه کاربردی چند پلتفرمی ایجاد کنند که می‌تواند در چندین پلتفرم مورد استفاده قرار گیرد. راه حل های توسعه چند پلتفرمی به کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان کمک می کند.

فلاتر یکی از پلتفرم های متقابل محبوب است. برای اطلاعات نرم افزار برنامه نویسی برای اندروید بیشتر در مورد فلاتر، فلاتر چیست و چرا باید آن را یاد بگیرید؟ می توانید مقاله ما را بررسی کنید.

IDE های توسعه اپلیکیشن موبایل چیست؟

(0) نظر

دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید برای کامپیوتر

يکشنبه هشتم 12 1400

) یک سیستم ایجاد نرم افزار با دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید برای کامپیوتر استفاده آسان است که تقریباً به هر کسی اجازه می دهد برنامه های اندروید خود را بسازد. برنامه های تلفن همراه توسعه یافته در HAC از پشتیبانی خوبی در طیف گسترده ای از دستگاه ها برخوردار هستند.

عملیات HAC بر اساس HyperCard است که نرم افزار را به عنوان پشته ای از کارت ها در نظر می گیرد. بنابراین، برای برنامه های کاربردی تلفن همراه که امکان عملیات تک پنجره ای را می دهد، مناسب است.

زبان برنامه نویسی مورد استفاده در HAC "HyperNext" است که بسیار شبیه به انگلیسی است و یادگیری و پیاده سازی آن را کاربرپسند می کند.

5. ADOBE  دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید برای کامپیوترAIR:

زمان اجرا Adobe® AIR® به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که همان کد را در برنامه های بومی iPhone، iPad، Kindle Fire، Nook Tablet و سایر دستگاه های Android™ بسته بندی کنند و به فروشگاه های برنامه تلفن همراه برای بیش از 500 میلیون دستگاه دسترسی پیدا کنند. اجرا بر روی Action Script، HTML، CSS، AIR به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه‌های تلفن همراه چند پلتفرمی را توسعه دهند و در زمان صرفه‌جویی کنند و هزینه توسعه را به حداقل برسانند.

در کنار این ابزارها، ابزارهای دیگری مانند PhoneGap، BatteryTech SDK وجود دارد که می توانید از آنها برای توسعه برنامه های کاربردی تلفن همراه سفارشی استفاده کنید. مروری بر توسعه اندروید در ویندوز

راهنمایی برای کمک به شما برای راه‌اندازی محیط توسعه خود بر روی یک دستگاه ویندوز 10 یا ویندوز 11 برای توسعه برنامه‌های اندروید. Android یک علامت  دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید برای کامپیوتر تجاری Google LLC است. اگر توسعه‌دهنده‌ای هستید که علاقه‌مند به استفاده از سیستم عامل ویندوز برای ساخت برنامه‌هایی هستید که روی دستگاه‌های Android و سایر پلتفرم‌های دستگاه کار می‌کنند، این راهنما برای شما مناسب است.

همچنین می‌توانید با استفاده از Windows Subsystem for Android™️ برای به‌روزرسانی و آزمایش برنامه Android خود به‌گونه‌ای که با استفاده از فروشگاه Appstore آمازون ایرانیان سایبر بر روی یک دستگاه Windows 11 اجرا شود، آشنا شوید. بیشتر بدانید.

ویندوز به عنوان محیط توسعه شما

چندین مسیر برای توسعه یک برنامه دستگاه اندروید با استفاده از سیستم عامل ویندوز وجود دارد. این مسیرها به سه نوع اصلی تقسیم می شوند: توسعه اندروید بومی، توسعه کراس پلتفرم و توسعه بازی اندروید. این نمای کلی به شما کمک می‌کند تا تصمیم بگیرید که کدام مسیر توسعه را برای توسعه یک برنامه Android دنبال کنید و سپس مراحل بعدی را برای کمک به شما برای شروع استفاده از Windows برای توسعه ارائه می‌کند:

اندروید بومی.Xamarin.AndroidXamarin.FormsReact NativePWA با Cordova یا Ionic

C/C++ برای دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید برای کامپیوتر ساخت بازی

علاوه بر این، این راهنما نکاتی را در مورد استفاده از ویندوز ارائه می دهد:روی دستگاه اندروید یا شبیه ساز تست کنید

برای بهبود عملکرد، تنظیمات Windows Defender را به روز کنید.برنامه‌های دو صفحه‌نمایش را برای اندروید توسعه دهید و SDK دستگاه Surface Duo را دریافت کنید.اندروید بومی

توسعه اندروید بومی در ویندوز به این معنی است که برنامه شما فقط اندروید را هدف قرار می دهد (نه دستگاه های iOS یا ویندوز). می توانید از اندروید استودیو یا ویژوال استودیو دانلود نرم افزار برنامه نویسی اندروید برای کامپیوتر برای توسعه در اکوسیستمی که به طور خاص برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است استفاده کنید. عملکرد برای دستگاه‌های Android بهینه‌سازی می‌شود، ظاهر و احساس رابط کاربری با سایر برنامه‌های بومی روی دستگاه سازگار خواهد بود، و هر ویژگی یا قابلیت دستگاه کاربر برای دسترسی و استفاده آسان خواهد بود. توسعه برنامه خود در قالب بومی به آن کمک می کند تا "احساس مناسبی داشته باشد" زیرا از تمام الگوهای تعامل و نرم افزار برنامه نویسی اندروید برای کامپیوتر استانداردهای تجربه کاربر که به طور خاص برای دستگاه های Android ایجاد شده است پیروی می کند.

کراس پلتفرم

(0) نظر

ساده ترین نرم افزار برنامه نویسی اندروید

شنبه هفتم 12 1400

Genymotion شبیه ساز است که به شما ساده ترین نرم افزار برنامه نویسی اندروید امکان می دهد بیش از 3000 سناریو مختلف دستگاه را مشاهده کنید تا بتوانید برنامه خود را در محیط های مختلف آزمایش کنید. این ابزار علاوه بر اندروید و جاوا از زبان های برنامه نویسی و سیستم عامل های دیگر نیز پشتیبانی می کند.

9. Instabug

ابزار بعدی در لیست یک سیستم تست و گزارش اشکال عالی است. شرکت هایی مانند Yahoo، BuzzFeed، Lyft و PayPal از آن در فرآیند توسعه خود استفاده می کنند. هر توسعه دهنده را قادر می سازد تا اشکالات را مستند کند، تصاویری از صفحه اضافه کند و آن را با سایر توسعه دهندگان تیم به اشتراک بگذارد تا همه اشکالات را ثبت کند.

10. ویژوال ساده ترین نرم افزار برنامه نویسی اندروید استودیو با Xamarin

برای پایان دادن به این فهرست، ابزار کلاسیک دیگری داریم که از قبل برای اکثر مردم شناخته شده است. Visual Studio محیط توسعه اصلی مایکروسافت است. شما می توانید تقریباً از هر زبان برنامه نویسی با آن استفاده کنید و با ترکیب آن با Xamarin از آن برای ایجاد برنامه های بومی اندروید، iOS و ویندوز استفاده کنید. توسعه اندروید به تعدادی ابزار مختلف متکی است، خواه مسیر «رسمی» را انتخاب کنید یا به جای آن یکی از روش‌های بی‌شماری موجود را انتخاب کنید.

در واقع، با گزینه‌های بسیار زیادی برای شروع، گاهی اوقات تشخیص اینکه کدام یک برای شما بهترین است دشوار است. کدام ابزار ضروری است؟ برای شروع کد نویسی از چه برنامه ای استفاده می کنید؟

این پست بهترین ابزارهای توسعه‌دهنده اندروید، از ایرانیان سایبر جمله ضروری و اختیاری را معرفی می‌کند.

اولین چیزی که برای شروع به آن نیاز دارید Android SDK است. این "کیت توسعه نرم افزار" است که شامل تمام کتابخانه های لازم برای ساخت برنامه های اندروید است. ساده ترین نرم افزار برنامه نویسی اندروید همچنین شامل ابزارهای توسعه دهنده اندروید اضافی است که می تواند برای اشکال زدایی، کامپایل و موارد دیگر استفاده شود.

در این میان پوسته ADB یکی از مهمترین ابزارهای توسعه دهندگان اندروید است. این پل اشکال زدایی اندروید است. یک ابزار خط فرمان کوچک که می تواند برای نظارت بر دستگاه یا دستگاه مجازی در حین اجرای برنامه های شما استفاده شود. همچنین باید Jetpack Compose جدید را از مجموعه ابزارهای Jetpack بررسی کنید. این یک سازنده رابط قدرتمند است که قول می دهد با پیشرفت آن در زمان زیادی برای توسعه دهندگان صرفه جویی کند.

همچنین بخوانید: نحوه نصب Android SDK

نیازی نیست مستقیماً با Android SDK تعامل داشته باشید، اما مطمئن شوید که هنگام شروع برنامه‌نویسی روی رایانه شما قرار دارد. دایرکتوری را نیز یادداشت کنید، زیرا ساده ترین نرم افزار برنامه نویسی اندروید اکثر IDE های جایگزین و سایر ابزارهایی که استفاده می کنید باید به آن ارجاع دهند.

درآمد غیرفعال اپلیکیشن ایجاد کنید

برای دستیابی به SDK، باید آن را مستقیماً از Google دانلود کنید. SDK همراه با Android Studio عرضه می شود که ساده ترین راه برای گرفتن آن است.

اندروید ساده ترین نرم افزار برنامه نویسی اندروید استودیو

مهم ترین نرم افزار برای توسعه اندروید «محیط توسعه یکپارچه» یا IDE است. یک IDE در اصل برنامه ای است که کد خود را در آن تایپ می کنید. سپس آن کد را به عنوان یک فایل APK بسته بندی می کند که می تواند بر روی سایر دستگاه های اندرویدی نصب شود. این باعث می شود IDE ها ضروری ترین ابزار توسعه دهندگان اندروید باشند.

ابزارهای توسعه نرم افزار برنامه نویسی اندروید دهنده اندروید اندروید استودیو

(0) نظر

آموزش ماینکرافت هاردکور

پنج شنبه پنجم 12 1400

تصویر از طریق Minecraft

تصویر از طریق Minecraft

3- محتاط و مراقب باشید

بخش بزرگی از مرگ و میرهای Minecraft را می توان آموزش ماینکرافت هاردکور به عدم احتیاط نسبت به خطر فوری نسبت داد. به جای پل زدن بر روی یک حوضچه گدازه در جهان، از سطل آب استفاده کنید. به‌جای پرتاب آن مروارید از صخره‌ای زیرین، با خیال راحت به اطراف معدن بپردازید، یا یک گام‌بر برای سفر در گدازه پیدا کنید. زمان بگذارید، به سناریو فکر کنید و سپس بهترین اقدام را انتخاب کنید.


تصویر از طریق Minecraft

تصویر از طریق Minecraft

#2- سپرها

هرگز خانه را بدون سپر ترک نکنید، زیرا می تواند تفاوت بین آخرین تیر آموزش ماینکرافت هاردکور اسکلت مورد نیاز برای پایان دادن به یک دوره طولانی باشد. این کالا که تنها با شش تخته چوبی و یک شمش آهن ساخته شده است، به جای کلنگ معمولی، باید اولین استفاده از آهن باشد. سپرهایی که قادر به محافظت از بازیکنان در برابر هر حمله ورودی و انفجار ویرانگر خزنده هستند، اساساً برای هاردکور ضروری هستند.


تصویر از طریق Minecraft

تصویر از طریق Minecraft

#1- هایبالز/سطل آب ایرانیان سایبر 

آسیب سقوط - هرگز انتظار نمی رود که به اندازه ای که به نظر می رسد آسیب زا باشد، و یک حرکت اشتباه در هر یک از ابعاد سه گانه Minecraft می تواند منجر به آسیب کشنده شود. برای بازیکنانی که کفش‌های سقوط پرآموزش ماینکرافت هاردکور را به پا نمی‌کنند، آسیب سقوط پس از حدود 40 بلوک کشنده می‌شود، بنابراین برای آن‌هایی که در خارج از خانه هستند با رفلکس‌های سریع، چند گزینه برای کاهش آن وجود دارد.


تصویر از طریق Minecraft

تصویر از طریق Minecraft

متأسفانه، اکثر اجراهای هاردکور Minecraft به بدشانسی ختم می‌شوند. آموزش ماینکرافت هاردکورحتی بازیکنان باورنکردنی مانند یوتیوب‌بر و پخش‌کننده، فیلزا، دنیای پنج‌ساله Minecraft خود را به یک بچه زامبی با وسایلی مسحورکننده از دست دادند. شانس تقریباً در همه اجراهای هاردکور تعیین کننده است، بنابراین نکته آخر این است که تا آنجا که ممکن است خوش شانس باشید.

ناچ اخیراً به پایان احتمالی سیستم امتیازدهی منجمد فعلی اشاره کرده است: گوی‌های تجربه ممکن است در آینده نزدیک شروع به شمارش برای جمع امتیازها کنند! اسکرین شات اخیر همچنین آموزش ماینکرافت هاردکور یک افزوده محتمل دیگر را در قالب حالت هاردکور نشان می دهد - مرگ به معنای حذف جهان است. در حال حاضر، Minecraft فقط از دست دادن آیتم را به عنوان یک عامل بازدارنده احتمالی از مرگ ارائه می دهد. گنجاندن حالت هاردکور اختیاری مطمئناً حس جدیدی از خطر و موفقیت را برای یک بازی عالی ارائه می دهد!


(از انجمن Minecraft)


آیا می خواهید به مایکروسافت اکسل تسلط داشته باشید و فرصت های شغلی خود را در خانه به سطح بعدی ارتقا دهید؟ کار خود را با بسته آموزشی مایکروسافت اکسل A-to-Z از فروشگاه جدید Gadget Hacks شروع کنید و آموزش ماینکرافت هاردکور به بیش از 40 ساعت آموزش مقدماتی تا پیشرفته در مورد توابع، فرمول، ابزارها و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

(0) نظر

دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید

چهارشنبه چهارم 12 1400

حالت های جذاب

در Minecraft حالت های بازی مانند حالت بقا، حالت خلاقانه و حالت فوق سخت وجود دارد.


حالت Minecraft

در حالت بقا، بازیکنان باید منابع را جستجو کنند، بسازند و غذا پیدا کنند. دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید بازیکن یک نوار سلامتی دارد تا بدانید چه زمانی گرسنه است و چه زمانی باید غذا پیدا کنید. همچنین، اگر هیولاها به ما حمله کنند، ما خون خود را از دست خواهیم داد، بنابراین فکر می کنم بتوانیم شب ها از هیولاهای غار یا خانه دور باشیم. ما همچنین دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید می توانیم سلاح هایی برای حمله و نابود کردن هیولاها بسازیم. هنگام کشتن حیوانات یا هیولاها، بازیکن تجربه کسب می کند، هر چه امتیاز تجربه بالاتر باشد، بازیکن بهتر می تواند زره قوی تری بسازد.


حالت خلاق: در این حالت بازیکنان تمام منابع و ابزارها را در اختیار دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید دارند، بازیکنان می توانند راه خود را برای خلق دنیایی از آثار بزرگ ایجاد کنند، بدون حمله به سراسر جهان بگردند و بمیرند.


حالت فوق العاده سخت: این حالت کاملاً شبیه حالت بقا است، بازیکنان مانند زندگی واقعی زندگی می کنند، فقط یک شبکه می میرند، سپس بازی به پایان می رسد، نمی تواند به دنیای قبلی بازگردد. این به ما این امکان را می‌دهد تا مانند زندگی واقعی با مسائل ظریف، تعلیق بازی کنیم.


گرافیک ایرانیان سایبر 

گرافیک Minecraft

دنیای Minecraft همه چیز از مکعب های سه بعدی با مواد مختلف مانند  دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید بازی ماینکرافت برای اندرویدخاک، آب، سنگ، چوب، طلا و… تخمین زده شده که در بازی حدود 36 میلیون مکعب مربع دارد. اگر فقط به تصاویر Minecraft نگاهی بیندازید، شاید بازیکن فکر کند که این بازی کیفیت پایینی دارد و عمدتاً برای سرگرمی ساخته شده است زیرا گرافیک در گرافیک پیشرفته امروزی کاملاً کلاسیک به نظر می رسد. اما برخلاف ظاهرش، این بازی با جذابیت خلاقانه و هیجان انگیزش گیمرهای بیشتری را به خود جذب می کند که آن را دوست دارند.


MOD APK و نسخه APK Minecraft

ویژگی نسخه APK

این یک نسخه اصلاح شده است تا بتوانید بدون هیچ پیام خطایی بازی را دانلود کرده و وارد آن شوید. بازی همچنان مشابه بازی اصلی خواهد بود.


ویژگی نسخه MOD

Unlocked: زمانی که نسخه MOD بازی Minecraft را دانلود می کنید، دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید می توانید این بازی را به صورت رایگان انجام دهید. علاوه بر این، تمام محتویات برتر باز شده است.

(0) نظر

دانلود بازی ماینکرافت هک شده

چهارشنبه چهارم 12 1400

به طوری که هیچ یک از داده‌های شما در سرورهای Mojang به اشتراک گذاشته یا ذخیره نمی‌شوند و لایه‌ای دانلود بازی ماینکرافت هک شده  از حریم خصوصی به شما می‌دهد.


ویژگی های کلیدی Minecraft برای اندروید

Minecraft یکی از آن بازی‌هایی است که مملو از ویژگی‌های فراوانی است که همه آن‌ها بازی را تقریباً برای همه گروه‌های سنی جذاب و اعتیادآور می‌کنند. بنابراین در اینجا در این بخش، قصد داریم به طور خلاصه در مورد تمام ویژگی های کلیدی Minecraft برای اندروید صحبت کنیم:


بازار

بازار جدیدترین محصول اضافه شده به بازی است که دیدگاه جدیدی دانلود بازی ماینکرافت هک شده  را به بازی می آورد. از اینجا می‌توانید نقشه‌ها، پوسته‌ها، بسته‌های mashup، مینی‌بازی‌ها و حتی بسته‌های بافت را خریداری کنید که توسط سازندگان مورد علاقه‌تان طراحی و ساخته شده‌اند.


این قفل جهان های دست ساز را باز می کند و به شما امکان دسترسی به ماجراهای حماسی را می دهد. شما می توانید وارد دنیای کاملا جدیدی شوید که در آن می توانید آیتم هایی را که توسط جامعه ساخته می شوند مانند دانلود بازی ماینکرافت هک شده  پوسته ها و بافت ها پیدا کنید. می توانید با استفاده از ماین کوین هایی که می توانید از فروشگاه درون بازی دریافت کنید، خرید انجام دهید، که سپس می توان آنها را با موارد موجود در بازار مبادله کرد.


دستورات اسلش

دستورات اسلش همیشه در پلتفرم های دیگر Minecraft مانند ایرانیان سایبر دسکتاپ و کنسول موجود بوده است، اما اخیرا توسعه دهندگان این ویژگی را در نسخه جیبی Minecraft معرفی کرده اند. این نه تنها به شما اجازه می دهد تا دستورات دانلود بازی ماینکرافت هک شده  را وارد بازی کنید، بلکه به شما امکان می دهد کدهای تقلب را وارد یا فعال کنید که می تواند به تغییر وضعیت بازی کمک کند.


جدای از تقلب ها، دستورات اسلش را می توان برای تغییر نحوه عملکرد بازی استفاده کرد. به عنوان مثال، شما می توانید به راحتی زمان روز را تغییر دهید، می توانید آیتم های خاصی را به بازیکنانی که در همان نقشه جهانی شما هستند، بدهید و تغییرات و ترفندهای مشابه دیگری را انجام دهید.


افزونه ها

با افزودنی‌ها، می‌توانید رفتار مبتنی بر داده‌ها را در بازی دانلود بازی ماینکرافت هک شده  تغییر دهید که به شما امکان می‌دهد بسته‌های منابع جدید و کاملاً منحصربه‌فردی ایجاد کنید که قبلاً وجود نداشته است. شما می توانید به طور کامل ظاهر و احساس جهان و حتی نحوه رفتار اشیا را تغییر دهید. به عنوان مثال، می توانید شعاع انفجار یک خزنده را تغییر دهید.


برای کسانی که به تازگی با افزونه ها شروع کرده اند و به دنبال کشف و کاوش در این بخش هستند، دانلود بازی ماینکرافت هک شده  چند نمونه افزودنی موجود است که برای نشان دادن کارهای جالبی که می توان با آنها انجام داد طراحی شده است. این افزونه ها هم در حالت Realms و هم در حالت چند نفره کار می کنند. نمونه‌های آن عبارتند از دانلود بازی ماینکرافت هک شده  محاصره قلعه و تهاجم بیگانه.

(0) نظر

بازی سازی برای اندروید با پایتون

چهارشنبه چهارم 12 1400

متن را کپی کن (در یک دنیای عالی، بازی سازی برای اندروید با پایتون من از جعبه مار برای مختصات استفاده می‌کنم، اما صادقانه بگویم، من این را بسیار سریع‌تر و واضح‌تر می‌بینم. و اگر برای شما معنایی نداشت، نگران نباشید!)

بازی را بزنید و باید با یک بازی روبرو شوید که به شما امکان می دهد مربع سبز کوچکی را در اطراف صفحه کنترل کنید و سعی کنید از مربع قرمز فرار کنید. این چیزهای هیجان انگیز است!

همه اینها چه می کند؟

تبریک می گویم! تو فقط یاد بگیرd چگونه در پایتون بازی بسازیم! با این تفاوت که احتمالاً نمی دانید هر یک از اینها چه می کند یا چرا ما آن را به روشی که انجام داده ایم انجام داده ایم. پس بیایید از آن عبور کنیم، آیا؟

استفاده از پیپ برای نصب ماژول ها

ابتدا ماژول Pygame را با خط import pygame وارد بازی سازی برای اندروید با پایتون می کنیم. این احتمالاً قبلاً روی دستگاه شما وجود دارد و احتمالاً با نصب شما به عنوان پیش فرض آمده است. اگر این کار را نکرد، می توانید آن را با pip نصب کنید. همچنین باید Pygame را با pygame.init() مقداردهی اولیه کنیم. سپس، پنجره ای برای نمایش بازی خود ایجاد می کنیم. "Set_caption" به ما امکان می دهد عنوانی را به بازی خود بدهیم که در بالای پنجره مذکور نمایش داده می شود.

در بخش بعدی، ما مجموعه‌ای از متغیرها را تعریف می‌کنیم: مختصات برای خودمان و شخص بد، سرعت برای خودمان و شخص بد، و یک بولی (مقدار واقعی یا نادرست) که به ما می‌گوید آیا بازی در حال اجرا است یا خیر. .

یک تابع کوچک بعدی به نام drawGame() وجود دارد. در اینجا، ابتدا صفحه را با یک رنگ خالی (سیاه) پر می کنیم. انجام این کار به این معنی است که می‌توانیم موقعیت شخصیت‌هایمان را بدون پشت سر گذاشتن دنباله‌ای جابه‌جا کنیم. گزینه دیگر این است که کاراکترها را با رنگ مشکی روی خود بکشید.

پس از آن دو مربع را رسم می کنیم. ما آنها را داخل بازی سازی برای اندروید با پایتون پنجره قرار می دهیم، کدهای رنگی RGB را به آنها می دهیم و سپس مختصات X و Y را قبل از اضافه کردن عرض و ارتفاع تنظیم می کنیم. به یاد داشته باشید: در امتداد راهرو و پایین پله ها! من فکر کردم منطقی است که پسر بدمان را کمی بزرگتر از پسر خوب کنیم و او را قرمز ترسناک کنیم!

در نهایت، pygame.display.update() را فراخوانی ایرانیان سایبر می کنیم تا این عناصر در واقع روی صفحه رسم شوند.

همچنین ببینید: نحوه فراخوانی یک تابع در پایتون

نحوه ایجاد حلقه بازی در پایتون

قسمت بعدی کد جایی است که لذت واقعی اتفاق می افتد. این همان «صفحه بخاری» است که احتمالاً در بسیاری از ساخته‌های Pygame خواهید دید. در اصل، این یک حلقه است که تا زمانی که مقدار run روی True تنظیم شده باشد، تکرار می شود.

خط اول این حلقه یک تاخیر کوتاه اضافه می کند. در واقع، این همان چیزی است که "قاب" ما را تنظیم می کند و از وقوع همه چیز خیلی سریع و حتی برای دیدن ما جلوگیری می کند!

اساساً، هر چیزی که می خواهیم به طور مکرر بازی سازی برای اندروید با پایتون اتفاق بیفتد، در یک حلقه قرار می گیرد. اولین چیزی که در اینجا قرار می دهیم کمی کد است که رفتار پسر بد ما را تعریف می کند. این از دستورهای if و elif (else, if) برای کنترل جریان کد استفاده می کند. اگر مقدار مختصات بازیکن بزرگتر از مختصات فرد بد باشد، پسر بد برای تغییر این حرکت می کند: نزدیک شدن به موقعیت ما. از آنجایی که کاراکترهای ما در یک زمان چند پیکسل حرکت می کنند (همانطور که توسط متغیرهای vel و baddyVel تعریف شده است)، من فضای کمی برای خطا اضافه کرده ام.

با این حال، اگر مختصات در 10 پیکسل بازیکن ما باشد، بازی تمام شده است! run روی False تنظیم می شود و برنامه از حلقه خارج می شود. بیانیه نهایی پس از حلقه از بازی بازی سازی برای اندروید با پایتون خارج می شود.

اگرچه هنوز کمی زشت است، زیرا مختصات گوشه سمت چپ بالای مربع را تنظیم می کنند، نه مرکز. این به این معنی است که تشخیص برخورد بسیار بد است، و اگر واقعاً یک بازی می‌سازید، باید بازی سازی اندروید با پایتون کمی ریاضی انجام دهید تا مطمئن شوید که بازی به پایان می‌رسد در صورتی که شخصیت‌ها اصلاً لمس می‌شوند.

(0) نظر

آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ

دوشنبه دوم 12 1400

Minecraft یک بازی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با انواع بلوک‌های مختلف در یک دنیای سه‌بعدی تولید شده بسازند. بازی Minecraft به قدری محبوب است که با بیش از ۲۹ آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ میلیون نسخه فروش، پرفروش‌ترین بازی رایانه‌های شخصی تمام دوران است.


برای کسانی که به دنبال بازی Minecraft با دوستان خود هستند، یک سرور Minecraft مورد نیاز است. این به کاربران اجازه می دهد تا به یک رایانه مرکزی متصل شوند که میزبان نرم افزار بازی برای استفاده سایر بازیکنان است.


نیازمندی های سرور Minecraft

برای اجرای Minecraft Server به سیستم آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ مورد نیاز زیر نیاز دارید:


یک دسکتاپ یا سرور ویندوز 10

حداقل 4 گیگابایت رم توصیه می شود

اتصال شبکه سیمی قابل اعتماد

طرح پهنای باند اینترنت سخاوتمندانه: Minecraft می تواند تا 100 مگابایت برای هر بازیکن در ساعت استفاده کند، بنابراین یک طرح پهنای باند نامحدود ایده آل است.

برای کسانی که نمی‌دانند چگونه عملکرد سرور را افزایش دهند، ممکن است به سروری نیاز داشته باشید که RAM یا CPU قوی‌تری بخواهد تا بتواند نیازهای سرور چند نفره را برآورده کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرورهای آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ  بازی بزرگتر، راه حل های سرور اختصاصی بازی ما را بررسی کنید.


همچنین ببینید: میزبانی ابری مقرون به صرفه


دستورالعمل نصب و راه اندازی

مرحله 1: ویندوز 10 را باز کنید وایرانیان سایبر  جاوا را دانلود کنید

media_1488054647148.png

به سایت دانلود جاوا مراجعه کنید


آخرین نسخه جاوا را برای ویندوز 10 دانلود کنید. فایل EXE را باز کنید و روی Install کلیک کنید. پس از اتمام نصب، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید. ما همیشه استفاده از آخرین نسخه جاوا را برای بهترین آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ عملکرد توصیه می کنیم و باید جاوا را که در حال اجرا هستید به روز نگه دارید.


مرحله 2: سرور Minecraft را دانلود کنید

media_1488054843281.png

به وب سایت Minecraft Server مراجعه کنید و نسخه سرور Minecraft فایل Minecraft Vanilla JAR را در رایانه خود دانلود کنید. هنگامی که jar سرور Minecraft را دانلود می کنید، به طور آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ پیش فرض در پوشه دانلودها ذخیره می شود. همچنین می‌توانید Minecraft Server را از پروژه دیگری مانند Forge یا Bukkit دانلود کنید، اما مراحل بعدی اجرای آن شیشه‌ها و نصب ممکن است متفاوت باشد.


مرحله 3: پوشه Downloads را باز کنید و سرور Minecraft را منتقل کنید

media_1488055873694.png

به پوشه Downloads خود بروید و پوشه Minecraft را به مکان مورد نظر آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ خود منتقل کنید. ما قصد داریم آن را به دسکتاپ بکشیم، اما یک پوشه اختصاصی را برای Minecraft توصیه می کنیم.

(0) نظر
X