همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

مبنای برنامه نویسی رایانه ای چیست

پنج شنبه نوزدهم 12 1400

جاوا بیشتر برای توسعه مبنای برنامه نویسی رایانه ای چیست برنامه های اندروید، برنامه های وب و داده های بزرگ استفاده می شود.

پروژه های علم داده، محاسبات آماری، یادگیری ماشینی

جاوا اسکریپت

استفاده از جاوا اسکریپت شامل توسعه برنامه وب/موبایل، توسعه بازی و توسعه برنامه دسکتاپ است.

Swift Swift یک زبان طراحی شده ویژه است که با فریم ورک‌های Cocoa و Cocoa Touch اپل برای ایجاد انواع برنامه‌های iOS کار می‌کند.

C++ C++ به طور گسترده در توسعه بازی، مبنای برنامه نویسی رایانه ای چیست محاسبات پیشرفته و کامپایلرهای گرافیکی استفاده می شود.

سی شارپ به طور گسترده در توسعه برنامه های متقابل سازمانی، برنامه های کاربردی وب استفاده می شود

توسعه وب PHP، سیستم های مدیریت محتوا، برنامه های کاربردی تجارت الکترونیک

SQL در هر پایگاه داده استفاده می شود

برنامه های کاربردی کنسول، برنامه های کاربردی رابط کاربری گرافیکی و برنامه های وب

چگونه زبان برنامه نویسی را انتخاب کنیم؟

برنامه نویسی کامپیوتری مجموعه ای از دستورالعمل مبنای برنامه نویسی رایانه ای چیست های مکتوب است که کامپیوتر از آنها پیروی می کند. این دستورالعمل ها را می توان به زبان های مختلف نوشت. هر زبان برنامه نویسی روش های منحصر به فردی برای سازماندهی دستورات دارد که به آن نحو گفته می شود.

چندین زبان برنامه نویسی می توانند به شما در حل مشکل ایرانیان سایبر برنامه نویسی یکسان کمک کنند. با این حال، باید زبانی را انتخاب کنید که احساس می کنید برای انجام وظیفه شما مرتبط است. اگر تصمیم دارید که زبانی با نیازهای تجاری شما مطابقت ندارد، همیشه می توانید به زبان جدیدی بروید. مهارت شما در زبان انتخابی نیز یک عامل تعیین کننده خواهد بود. زمان پاسخگویی سیستم نرم افزاری مورد انتظار، تعداد کاربران همزمان، امنیت، نگهداری، سازگاری با وب، موبایل، دستگاه ها چند فاکتور دیگر هستند که در انتخاب زبان باید در نظر گرفته شوند.

 در این راهنمای مبتدیان برای برنامه نویسی، شما با اصول مورد استفاده در زبان های برنامه نویسی کامپیوتر آشنا خواهید شد. به عنوان یک مبتدی، شروع به یادگیری اصول برنامه نویسی می کنید که فکر می کنید در دوره "برنامه نویسی 101" بیابید. ما از برخی مفاهیم اصلی جاوا به عنوان نقطه شروع استفاده خواهیم کرد که برای اکثر زبان های برنامه نویسی دیگر قابل اجرا هستند.

من این راهنماها را در مورد اصول اولیه به گونه ای مبنای برنامه نویسی رایانه ای چیست می نویسم که تصور می کنم دانش بسیار کمی در برنامه نویسی دارید. من می‌خواهم این محتوا برای هر کسی که «در خیابان راه می‌رود» اصول اولیه را فراهم کند تا بتواند اولین برنامه خود را با زبان برنامه‌نویسی جاوا با کمترین درد ممکن بنویسد.

بنابراین، بیایید با اولین موضوع خود شروع کنیم: 5 مفهوم اساسی هر زبان برنامه نویسی کامپیوتر. ممکن است بگویید: «چرا در مورد هر زبان برنامه نویسی صحبت می کنیم؟ من فکر کردم این در مورد جاوا است. خوب، متوجه شدم که مهم است به خاطر داشته باشید که بسیاری از زبان های برنامه نویسی بسیار شبیه به هم هستند و دانستن اصولی که در بین همه زبان های برنامه نویسی رایج است به شما کمک می کند

 در صورت نیاز به هر زبان برنامه نویسی دیگری مبنای برنامه نویسی رایانه ای چیست انتقال پیدا کنید! به عنوان مثال، با دانش اصلی برنامه نویسی جاوا که به دست آورده بودم، کمتر از یک ماه طول کشید تا یاد بگیرم چگونه به زبانی به نام Objective C (که برای برنامه های آیفون استفاده می شود) برنامه نویسی کنم. این چیزهای قدرتمندی است!

می‌دانم که این کلمات احتمالاً برای شما غریبه به نظر می‌رسند، مبنای برنامه نویسی رایانه ای اما نگران نباشید، من تمام تلاشم را می‌کنم تا رمز و راز را از آنها دور کنم. اکنون، در مورد هر یک از این 5 مفهوم چیزهای زیادی برای گفتن وجود دارد، بنابراین برای پست امروز من فقط در مورد مورد شماره 1، متغیرها صحبت خواهم کرد!

(0) نظر

تحقیق در مورد برنامه نویسی کامپیوتر

پنج شنبه نوزدهم 12 1400

صورت غیرکلامی و توسط دانش‌آموزانی تحقیق در مورد برنامه نویسی کامپیوتر که در فعالیت‌های تمرین محور فعالیت می‌کنند، گسترش می‌دهد. این رویکرد ترکیبی از و بسط رویکردهای ارائه شده توسط اینگرمن، لیندر و مارشال (2009) و اندربرگ و همکاران است. (2008). رویکرد جدید امکان تجزیه و تحلیل تعامل بین یادگیری تئوری و یادگیری عملی را فراهم می کند که با هیچ یک از این رویکردهای قبلی امکان پذیر نیست. ثانیاً، برای ارزیابی امکان‌سنجی این رویکرد، به طور مفصل نشان می‌دهیم که چگونه در مورد کوچک اما غنی از داده‌های تجربی که شامل یک جفت دانش‌آموز است، اعمال می‌شود. نتایج حاصل از این مثال به خودی خود جالب است، و برخی از نور مقدماتی را بر تعامل بین یادگیری تمرین و یادگیری تئوری زمانی که دانش‌آموزان با تکالیف برنامه‌نویسی کامپیوتری در آزمایشگاه کامپیوتر کار می‌کنند، روشن می‌کند.

ما در حال حاضر در حال تجزیه و تحلیل حجم بسیار بیشتری از داده های تجربی از چنین زمینه هایی با استفاده از همین رویکرد هستیم. هدف بلندمدت ارائه نتایجی است که بتواند سرنخ تحقیق در مورد برنامه نویسی کامپیوتر هایی در مورد چگونگی بهبود نتیجه یادگیری در آموزش برنامه نویسی کامپیوتری مبتنی بر آزمایشگاه ارائه دهد. از آنجایی که آموزش برنامه‌نویسی کامپیوتر مبتنی بر آزمایشگاه شباهت‌های زیادی با آموزش مبتنی بر آزمایشگاه در سایر حوزه‌های درسی دارد، ما تصور می‌کنیم که نتایج حداقل تا حدی برای طیف وسیع‌تری از موضوعات، به‌ویژه در علوم مرتبط باشد.

2. پس زمینه

2.1. یادگیری در آزمایشگاه

یادگیری در آزمایشگاه در بسیاری از زمینه های موضوعی، از جمله برنامه نویسی کامپیوتر، حیاتی است. با این حال، تحقیقات قبلی نشان داده است که یادگیری در آزمایشگاه تحقیق در مورد برنامه نویسی کامپیوتر مشکل ساز است، زیرا نه یادگیری تئوری و نه یادگیری عمل در طول کار آزمایشگاهی رضایت بخش است. حوزه های موضوعی که در آن مورد بحث قرار گرفته است عبارتند از: علوم کامپیوتر (Eckerdal 2015)، علم (Wickman and Östman 2002a؛ Hofstein and Lunetta 2003؛ Psillos and Niedderer 2003)، فناوری (McCormick 1997)، و فیزیک (von Aufschnaiter و von Aufschnaiter).

تحقیقات قبلی در مورد یادگیری در موضوعات با کار ایرانیان سایبر آزمایشگاهی عمدتاً بر روی نقش نظریه (Entwistle 2003) یا نقش عمل (Valentine 2004؛ Powers et al. 2006) متمرکز شده است، در حالی که تمرکز ما بر تعامل بین آنها خواهد بود. تحقیقات قبلی در مورد رابطه بین یادگیری تئوری توسط دانشجویان و یادگیری عملی آنها در علوم کامپیوتر وجود دارد. تحقیقات در زمینه های موضوعی دیگر با کارهای آزمایشگاهی به این مشکل اشاره کرده است، اما هنوز کمی مورد بررسی قرار گرفته است. به عنوان مثال، فون آفشنایتر و فون آفشنایتر (2007) در مورد یادگیری دانشجویان فیزیک در آزمایشگاه می نویسند: «ما هنوز دقیقاً نمی دانیم که در چه شرایطی دانش آموزان احتمال بیشتری دارد که تئوری را به عمل مرتبط کنند، و کدام فعالیت ها به احتمال زیاد منجر به درک «بهتر» و چه چیزی نیست».

در تحقیقات آموزش محاسباتی، بیشتر تحقیق در مورد برنامه نویسی کامپیوتر مطالعات مربوط به نقش تئوری در یادگیری دانش‌آموزان از برنامه‌نویسی کامپیوتری، بر تصورات غلط دانش‌آموزان متمرکز شده‌اند، به عنوان مثال. در برنامه نویسی جاوا (Fleury 2000; Thomasson, Ratcliffe, and Thomas 2006; Sanders and Thomas 2007; Kaczmarczyk et al. 2010). با این حال، اکثر تلاش‌ها در آموزش محاسبات بر جنبه عملی یادگیری دانش‌آموزان از برنامه‌نویسی کامپیوتر در زمینه آزمایشگاه کامپیوتر متمرکز شده است (Valentine 2004; Gross and Powers 2005; Powers et al. 2006). تحقیقات اخیر شامل استفاده دانش آموزان از ابزارهای تجسم (Hundhausen, Douglas, and Stasko 2002; Sorva, Karavirta, and Malmi 2013

 محیط های توسعه برای استفاده در هنگام نوشتن تحقیق در مورد برنامه نویسی کامپیوتر برنامه ها (Allen et al. 2003; Kölling et al. 2003) است. ؛ Utting و همکاران 2010)، و نحوه فعال کردن دانش آموزان از طریق، به عنوان مثال برنامه نویسی زوجی (مک داول و همکاران 2003؛ برات، والز و ابی 2011). خط دیگر تحقیق بررسی مهارت های مرتبط با برنامه نویسی است، مانند توانایی دانش آموزان برای خواندن و ردیابی کد (Lister و همکاران 2004)، نوشتن کد (McCracken et al. 2001؛ McCartney et al. 2013)، کد اشکال زدایی (Fitzgerald). و همکاران 2008)، و چگونگی ارتباط این مهارت ها با یکدیگر (Venables, Tan, and Lister 2009; Clear et al. 2011). این خط از تحقیقات نشان داده است که کسب آن مهارت ها برای دانش آموزان چقدر دشوار است.

در سنت پدیدارشناختی اینگرمن، لیندر، و مارشال (2009) گروه‌های صوتی و تصویری از دانش‌آموزان را در آزمایشگاه فیزیک ضبط کردند. هدف آنها توصیف فرآیند یادگیری دانش‌آموزان با استفاده برنامه نویسی کامپیوتر از مفهوم تجربه تنوع به عنوان مکانیزم اساسی برای یادگیری بود. نویسندگان به بررسی «چه تغییراتی» پرداختندبا توجه به یک هدف خاص از یادگیری، که دانش آموزان در فرآیند ایجاد درک 

(0) نظر

پکیج رایگان آموزش برنامه نویسی اندروید

پنج شنبه نوزدهم 12 1400

اجازه دهید کمی وقت بگذاریم تا پکیج رایگان آموزش برنامه نویسی اندروید بفهمیم اتحاد گوشی باز چیست. OHA به زبان ساده را می توان به عنوان گروهی متشکل از 84 شرکت که اکثراً از دسته نرم افزار و الکترونیک خوب هستند که شامل whos-who مانند Google، AKM، Samsung، Intel، eBay و بسیاری دیگر می باشد. این شرکت در 5 نوامبر 2007 تاسیس شد و توسط گوگل رهبری می شد. هدف OHA تعهد به پیشبرد استانداردهای باز، ارائه خدمات عالی و استقرار دستی بودts و دستگاه های تلفن همراه با استفاده از پلت فرم اندروید.

ویژگی های شناخته شده اندروید چیست؟

اکنون که یاد گرفتیم اندروید پکیج رایگان آموزش برنامه نویسی اندروید چیست، بیایید روی ویژگی های کلیدی اندروید نیز تمرکز کنیم. از ویژگی‌های مهم اندروید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

1) منبع باز است به معنای رایگان برای استفاده و توسعه بیشتر توسط هر کسی.

2) اندروید بسیاری از ویژگی‌های جالبی را ارائه می‌کند که در دستگاه‌های قبلی موجود نبودند، مانند جزئیات آب‌وهوا، فیدهای زنده RSS (Really Simple Syndication)، باز کردن صفحه، پنجره اعلان و غیره.

3) از خدمات پیام رسانی نیز پشتیبانی می کند. ما می توانیم SMS و MMS ارسال یا دریافت کنیم، مرورگرهای وب نیز وجود دارند، اتصال از طریق GSM، CDMA، Blue Tooth، Wi-Fi و غیره امکان پذیر است، ذخیره سازی با استفاده از SQLite امکان پذیر است، فایل های رسانه ای را می توان ذخیره و بازیابی کرد، و غیره .

دسته های زیادی از برنامه های اندروید پکیج رایگان آموزش برنامه نویسی اندروید وجود دارد و هر دسته هزاران برنامه دارد.کدام مهارت های ملموس را در این دوره یاد خواهید گرفت؟

مهارت اندروید بسیار مورد تقاضا است و هر روز برنامه های جدید تلفن همراه در راه هستند. به دلایل زیر باید این دوره را به طور خاص یاد بگیرید. این دلایل به شما مهارت هایی می دهد که در یک حرفه به آن نیاز دارید.

دلیل شماره 1 کد منبع باز - آن چیزی را که شما می خواهید ایجاد می کند.دلیل شماره 2 فروشگاه Google Play – دارای یک بازار برنامه بزرگ و در نتیجه فرصت های رشد بالایی است.

دلیل شماره 3 پررونق چشم انداز شغل - توسعه ایرانیان سایبر دهندگان اندروید تقاضای خوبی دارند.دلیل شماره 4 مدل درآمد - کسب درآمد از طریق برنامه آسان و عالی است.

دلیل شماره 5 نفوذ در دستگاه های پکیج رایگان آموزش برنامه نویسی اندروید مختلف - مقیاس پذیری و توسعه پذیری بالا

دلیل شماره 6 منحنی یادگیری تدریجی - چیزهای زیادی برای یادگیری و پیاده سازی وجود دارد.

پیش نیازها

برای اینکه بتوانید این دوره رایگان توسعه برنامه اندروید را با موفقیت یاد بگیرید و از حداکثر مزایا بهره مند شوید، باید برخی از پیش نیازها را برآورده کنید که به شرح زیر است:

قبل از شروع دوره در اندروید، اگر قبلاً پکیج رایگان آموزش برنامه نویسی اندروید نمی دانید، باید دانش کافی در مورد جاوا کسب کنید.

شما باید از محیط توسعه جاوا آگاه باشید، مانند شناخت ایده ها و مفاهیم اساسی که از هر توسعه دهنده مبتدی جاوا انتظار می رود. مفاهیمی مانند OOP ها، کلاس ها و ماژول ها، توابع، برنامه نویسی چند رشته ای، مدیریت استثنا، اشکال زدایی، مجموعه ها و غیره باید به خوبی شناخته شوند.

یک کامپیوتر یا یک لپ تاپ و اتصال به اینترنت باید در دسترس باشد.هر IDE مانند NetBeans یا Eclipse باید نصب و پیکربندی شود.

شما باید یک پکیج آموزش برنامه نویسی اندروید ابزار اندروید SDK را دانلود و راه اندازی کنید

مخاطب هدف

(0) نظر

کد های برنامه نویسی اندروید

پنج شنبه نوزدهم 12 1400

در بخش زیر مروری کوتاه کد های برنامه نویسی اندروید بر فایل های برنامه مهم ارائه می شود.فایل فعالیت اصلی

کد فعالیت اصلی یک فایل جاوا MainActivity.java است. این فایل برنامه واقعی است که در نهایت به یک فایل اجرایی Dalvik تبدیل می شود و برنامه شما را اجرا می کند. کد پیش‌فرض ایجاد شده توسط برنامه کاربردی برای Hello World در زیر آمده است! کاربرد −

در اینجا، R.layout.activity_main به فایل activity_main.xml واقع در پوشه res/layout اشاره دارد. متد onCreate() یکی از روش‌هایی است که هنگام بارگذاری یک اکتیویتی مشخص می‌شود.

فایل مانیفست

هر مؤلفه ای را که به عنوان بخشی از برنامه کد های برنامه نویسی اندروید خود توسعه می دهید، باید همه مؤلفه های آن را در یک manifest.xml که در ریشه دایرکتوری پروژه برنامه قرار دارد، اعلام کنید. این فایل به عنوان یک رابط بین سیستم عامل اندروید و برنامه شما عمل می کند، بنابراین اگر جزء خود را در این فایل اعلام نکنید، مورد توجه سیستم عامل قرار نخواهد گرفت. برای مثال، یک فایل مانیفست پیش‌فرض مانند فایل زیر خواهد بود

در اینجا تگ های <application>...</application> اجزای مربوط به برنامه را محصور می کنند. ویژگی android:icon به نماد برنامه موجود در زیر res/drawable-hdpi اشاره می کند. برنامه از تصویری با نام ic_launcher.png که در پوشه های قابل ترسیم قرار دارد استفاده می کند

تگ <activity> برای تعیین یک فعالیت استفاده ایرانیان سایبر می شود و ویژگی android:name نام کلاس کاملاً واجد شرایط زیرکلاس Activity را مشخص می کند و ویژگی های android:label رشته ای را برای استفاده به عنوان برچسب برای فعالیت مشخص می کند. با استفاده از تگ های <activity> می توانید چندین فعالیت را مشخص کنید.

اقدام برای فیلتر قصدandroid.intent.action.MAIN نامگذاری شده است تا نشان دهد که این فعالیت به عنوان نقطه ورود برنامه عمل می کند. دسته فیلتر قصد، android.intent.category.LAUNCHER نامگذاری شده است تا نشان دهد که برنامه می‌تواند از نماد راه‌انداز دستگاه کد های برنامه نویسی اندروید راه‌اندازی شود.

رشته @ به فایل strings.xml اشاره دارد که در زیر توضیح داده شده است. از این رو، @string/app_name به رشته app_name تعریف شده در فایل strings.xml اشاره دارد که "HelloWorld" است. به طور مشابه، رشته های دیگر در برنامه پر می شوند.

در زیر لیستی از برچسب هایی است که در فایل مانیفست خود برای مشخص کردن اجزای مختلف برنامه Android استفاده خواهید کرد -فایل رشته ها

فایل strings.xml در پوشه res/values ​​قرار دارد وکد های برنامه نویسی اندروید حاوی تمام متنی است که برنامه شما استفاده می کند. به عنوان مثال، نام دکمه‌ها، برچسب‌ها، متن پیش‌فرض و انواع رشته‌های مشابه در این فایل قرار می‌گیرد. این فایل مسئولیت محتوای متنی آنها را بر عهده دارد. به عنوان مثال، یک فایل رشته پیش فرض مانند فایل زیر خواهد بود -

Activity_main.xml یک فایل طرح بندی است که در دایرکتوری res/layout موجود است که برنامه شما هنگام ساخت رابط کاربری به آن ارجاع می دهد. شما این فایل را اغلب برای تغییر طرح برنامه خود تغییر خواهید داد. برای "سلام جهان!" برنامه، این فایل دارای محتوای زیر مرتبط با طرح بندی پیش کد های برنامه نویسی اندروید فرض − خواهد بود

این یک نمونه از RelativeLayout ساده است که در فصلی جداگانه مطالعه خواهیم کرد. TextView یک کنترل اندرویدی است که برای ساخت رابط کاربری گرافیکی استفاده می‌شود و دارای ویژگی‌های مختلفی مانند android:layout_width، android:layout_height و غیره است که کد های برنامه نویسی برای تنظیم عرض و ارتفاع و غیره استفاده می‌شود. string@ به فایل strings.xml اشاره دارد که در پوشه res/values از این رو، @string/hello_world به رشته hello تعریف شده در فایل strings.xml اشاره دارد که عبارت "Hello World!" است.

اجرای برنامه

(0) نظر

بازی سازی بدون کد نویسی اندروید

چهارشنبه هجدهم 12 1400

راه اندازی و بازی سازی بدون کد نویسی اندروید پیگیری کمپین

Gizmo اضافه کردن لینک های بازی به وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی خود را بسیار آسان می کند. یا از طریق استفاده از پیوند جاسازی یا کلیک کردن بر روی دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی. بازی تبلیغاتی شما این توانایی را دارد که در همه مکان‌های برندسازی دیجیتال شما حضور داشته باشد.

هنگامی که کمپین شما فعال شد، می توانید تمام معیارها و داده های مرتبط را از طریق داشبورد تجزیه و تحلیل Gizmo دنبال کنید. این داشبورد می تواند به شما کمک کند تا نشانه ای از سلامت و پیشرفت کمپین بازاریابی خود را نشان دهید.

در این ویدیو یک قدم به قدم در مورد نحوه توسعه یک بازی در پلتفرم Gizmo است.

مزایای استفاده از Gizmo.رابط کاربری آسان برای بازی سازی بدون کد نویسی اندروید یادگیری و استفاده، بدون نیاز به تست یا کد بارگیری بازی‌ها با پلتفرم‌های مختلف و فوق‌العاده سریع روی هر دستگاهی

همه عناصر قابل تنظیم هستند تا کاملاً متناسب با هویت برند شما باشند واسط تحلیلی پاک به شما امکان می دهد تمام معیارهای کمپین تبلیغاتی خود را ردیابی کنید بسته های خدمات مدیریت شده سرتاسر برای ایجاد، طراحی، عملکرد و بهینه سازی

نتیجه

علاوه بر سادگی ساخت، بازی‌های وب HTML5 به دلیل مقرون به صرفه بودن و انعطاف‌پذیری آن‌ها به عنوان یک ابزار بازاریابی تلفن همراه، به عنوان بازی‌های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. بدون هیچ مانعی برای ورود، کاربران می توانند بازی تبلیغاتی را از هر دستگاهی بازی، ثبت نام و بازی سازی بدون کد نویسی اندروید دوباره پخش کنند. اشتراک گذاری اجتماعی به افزایش آگاهی از بازی کمک می کند و قالب به افزایش نرخ تبدیل کمک می کند.

آینده بازاریابی روشن است، آینده بازی‌هاست، بنابراین مطمئن شوید که یکی از این پلتفرم‌ها را امتحان کنید، تا زمانی که در آن هستید، لذت ببرید و از تبلیغات لذت ببرید!

نظرات خود را به من بگویید، آیا پلتفرم های بازی بدون کد ایرانیان سایبر دیگری وجود دارد که فکر می کنید باید به آنها اشاره کنمدر و بررسی؟برنامه‌های بازی که مدت‌ها پیش ساخته شده‌اند، تکه‌هایی از کدهای دستی بودند. آنها پیچیده بودند. حرکت دادن اشیا روی صفحه همراه با مدیریت گرافیک و افزودن ویژگی‌ها تنها با کمک ورودی‌های متن، اصلاً آسان نیست.

این روزها همه چیز تغییر کرده است. ممکن است برای ساخت بازی های حرفه ای با جدیدترین ویژگی ها همچنان به کمی دانش کدنویسی نیاز داشته باشید. اما برای شروع، نرم افزاری وجود دارد که به شما کمک می کند بدون کد یا نیاز به مهارت برنامه نویسی بازی بسازید.

آیا توسعه بازی نیاز بازی سازی بدون کد نویسی اندروید به کدنویسی دارد؟

یک ضرورت نیست در واقع با وجود موتورهای قدرتمندی مانند Unity و Game Maker Studio می توانید کل بازی ها را بدون یک خط کد بسازید. اما اگر در مورد تجارت توسعه بازی جدی هستید و به دنبال آن هستید که آن را به عنوان یک حرفه انتخاب کنید، باید مهارت های برنامه نویسی قابل توجهی داشته باشید.

داشتن مقداری دانش کدنویسی به شما کمک می کند تا بدانید در پشت صحنه چه اتفاقی می افتد. در مواقعی که مجبور به تغییر دادن عناصر در بازی هستید، آسان‌تر می‌شود، زیرا کدنویسی همیشه دقیق‌تر از کشیدن و رها کردن است. این به شما کنترل بهتری بر روی بازی ای که در حال بازی سازی بدون کد نویسی اندروید ساخت آن هستید می دهد.

اگر به دنبال توسعه اپلیکیشن موبایل به عنوان یک شغل هستید، می‌توانید به یکی از مقالات قبلی ما، نحوه تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده اپلیکیشن موبایل مراجعه کنید.

برنامه نویسی یک بازی چقدر سخت است؟

توسعه بازی یکی از سخت ترین انواع برنامه نویسی است. این به شما نیاز دارد که کارهای زیادی انجام دهید - برنامه ریزی، طراحی گرافیک، کدنویسی (یا کشیدن و رها کردن) و موارد بازی سازی بدون کد نویسی دیگر. تمام این مراحل ساخت بازی نیازمند فداکاری و تلاش زیاد است.

(0) نظر

بازی ساز حرفه ای اندروید

چهارشنبه هجدهم 12 1400

GameMaker: Studio یک بازی ساز بازی ساز حرفه ای اندروید عالی برای توسعه دهندگان بازی های تازه کار است. همچنین به سازندگان خبره بازی پاسخ می‌دهد که می‌توانند بازی‌های دو بعدی خیره‌کننده را با کمک اسکریپت داخلی استودیو - Game Maker Language ایجاد کنند. با این نرم افزار کاربران می توانند انیمیشن ها، فونت ها، اسپرایت های کاراکتر را وارد کرده و بدون زحمت بازی بسازند.

با استودیو، توسعه‌دهندگان می‌توانند بازی‌های دوبعدی مبتنی بر فیزیک با کیفیت بالا و جذاب بصری را با کمک افکت‌های سایه‌زن برنامه نرم‌افزاری و پشتیبانی از موتور فیزیک Box2D ایجاد کنند.

ماژول‌های صادراتی استودیو به گیمرها اجازه می‌دهد یک بازی بسازند، چندین فایل اجرایی بسازند و با فشار یک دکمه آن‌ها را به چندین پلتفرم صادر کنند (کامپیوتر، اندروید، iOS، موبایل با HTML5 و غیره).

GameMaker یکی از اولین نرم افزارهای بازی سازی بود بازی ساز حرفه ای اندروید که برای رایانه شخصی در دسترس قرار گرفت. در بین توسعه دهندگان آماتور و متخصص بسیار محبوب است و طیف گسترده ای از ابزارها را ارائه می دهد. برخی از بهترین بازی‌ها مانند Murder in Hotel Lisbon (PC)، Spelunky (PC) و Aces of Luftwaffe (اندروید) با استفاده از مجموعه ابزار GameMaker ساخته شده‌اند.

4. FlowLabبه ادامه بروید

با Flowlab، کاربران می توانند بازی های فلش و iOS خود ایرانیان سایبر را مستقیماً در مرورگر خود بسازند. این ابزار ساخت بازی آنلاین به توسعه دهندگان بازی که هیچ دانش قبلی از برنامه نویسی ندارند پاسخ می دهد. سازنده بازی تمام ابزارهای مورد نیاز یک توسعه‌دهنده بازی آماتور را دارد.

و از آنجایی که مجموعه ابزار به صورت بازی ساز حرفه ای اندروید آنلاین ذخیره می شود، اشتراک گذاری بازی های خود را برای توسعه دهندگان آسان تر می کند.

برنامه نویسی مبتنی بر جریان منحصر به فرد FlowLab به کاربران اجازه می دهد تا رفتارها را برای ایجاد منطق بازی پیچیده به هم متصل کنند. همچنین دارای ابزارهای انیمیشن و ترسیم داخلی است که به کاربران امکان می دهد شخصیت ها، NPC ها و انیمیشن ها را ایجاد کنند.

تنها اشکال این است که نسخه رایگان منابع محدودی دارد (فقط 50 شی و 5 سطح). توسعه دهندگان می توانند حداکثر 3 بازی بسازند. نسخه حرفه ایروشن به آنها اجازه می دهد تا با استفاده از اشیاء و سطوح نامحدود بازی های نامحدود ایجاد کنند. همراه با منابع نامحدود، نسخه پولی این امکان را به کاربران می دهد تا بازی خود را در iTunes منتشر کنند.

5. اسپلودر

Sploder یک برنامه فقط آنلاین برای رایانه شخصی است که به توسعه دهندگان بازی های تازه کار اجازه می دهد با استفاده از مجموعه ابزارهای مختلف بازی های وب ایجاد کنند. بازی ساز حرفه ای اندروید توسعه دهندگان می توانند بازی های آرکید، پلتفرمر، ماجراجویی های فضایی یا تیراندازی خود را ایجاد کنند.

 هر ژانر مجموعه ای از ابزارهای خاص خود را دارد. همچنین یک سازنده بازی فیزیک جداگانه برای ایجاد بازی های مبتنی بر فیزیک و یک ویرایشگر گرافیکی برای ایجاد شخصیت های pixilated خود وجود دارد.

در حالی که Sploder یک پلتفرم عالی برای ایجاد یک بازی دلخواه شماست، از درآمدزایی اپلیکیشن پشتیبانی نمی کند. همچنین، شما نمی توانید بازی خود را در بازار موبایل منتشر کنید. با این حال، می توانید بازی های خود را در وب سایت منتشر کنید و امتیاز بازی های خود را توسط بازی ساز حرفه ای اندروید سایر اعضا دریافت کنید.

6. ClickTeam Fusion 2.5

ClickTeam Fusion 2.5 برای توسعه دهندگان پیشرفته بازی است، اما این بدان معنا نیست که شامل کدنویسی پیچیده است. سیستم ویرایشگر رویداد عالی این نرم افزار به توسعه دهندگان بازی ساز حرفه ای اندروید اطمینان می دهد که می توانند به سرعت بازی هایی با حداقل دانش برنامه نویسی ایجاد کنند.

(0) نظر

بازی سازی اندروید

سه شنبه هفدهم 12 1400

برای شروع ساخت بازی اندروید بازی سازی اندروید از طریق Unity، می توانید این ابزار را از وب سایت رسمی دانلود کنید. همچنین باید Android SDK (کیت توسعه نرم افزار) را دریافت کنید و دستورالعمل ها را برای تنظیم همه چیز دنبال کنید.

ما آموزش های زیادی برای شروع ساخت بازی اندروید در Unity داریم:اولین بازی اندروید پایه خود را تنها در ۷ دقیقه بسازید (با Unity)آموزش Flappy Bird Unity برای اندروید – بازی کامل در 10 دقیقه!آموزش ساخت شوتر سه بعدی برای اندروید با یونیتی

چگونه در ۷ دقیقه یک اپلیکیشن واقعیت مجازی برای اندروید بسازیم اینها به شما یک درک اولیه از C# می دهد:مقدمه ای بر سی شارپ برای اندروید برای مبتدیان

آموزش سی شارپ برای اندروید قسمت 2 همچنین می توانید تعدادی دوره عالی را به صورت آنلاین پیدا کنید: راهنمای نهایی توسعه بازی های موبایل دو بعدی با یونیتی آموزش کدنویسی با ساخت پلتفرمر دو بعدی در یونیتی

من هم با یونیتی کتاب ساخت بازی اندروید بازی سازی اندروید نوشتم! اندروید استودیو

Android Studio ابزار "رسمی" برای توسعه اندروید است که البته شامل توسعه بازی اندروید نیز می شود. این ابزار مستقیماً از گوگل می آید و جاوا و کاتلین را به عنوان زبان های برنامه نویسی اصلی پشتیبانی می کند.

Android Studio همان چیزی است که شما از آن به عنوان "IDE" یاد می کنید. این مخفف عبارت Integrated Development Environment است که به سادگی رابطی است که برای تعامل با زبان برنامه نویسی و ابزارها استفاده می کنید (یونیتی همچنین می تواند به عنوان یک IDE طبقه بندی شود).

هنگامی که Android Studio را برای اولین بار دانلود می کنید، همراه با Android SDK، یک شبیه ساز و مجموعه ای از ابزارهای مفید دیگر برای آزمایش، اشکال زدایی و موارد دیگر ارائه می شود.

اگر تجربه کدنویسی ندارید، توسعه بازی را با اندروید استودیو یاد بگیریدمی تواند یک چالش دشوار باشد

چرا اندروید استودیو برای توسعه بازی بازی سازی اندروید چالش برانگیزتر است

در حالی که یونیتی یک پلتفرم توسعه بازی در درجه اول ایرانیان سایبر با رابط کاربرپسند کشیدن و رها کردن است، Android Studio بسیار بیشتر یک IDE سنتی است. این بدان معناست که وقتی برای اولین بار راه‌اندازی می‌کنید، با یک سری فایل و مقداری کد از پیش نوشته شده مواجه خواهید شد. بقیه به خودت مربوطه!

این می تواند برای تازه واردان دلهره آور و چالش برانگیز باشد. اگر تجربه کدنویسی ندارید، یادگیری ساخت بازی اندروید از این طریق می تواند چالشی دشوار باشد. شما باید با موارد زیر آشنا شوید:

جاوا یا کاتلین به عنوان زبان برنامه نویسی اولیه.XML برای ایجاد "فایل های طرح بندی" (در حالی که یک ویرایشگر بصری وجود دارد، نمی تواند همه چیز را مدیریت کند)

چرخه عمر اپلیکیشن اندروید.ساختار و سلسله بازی سازی اندروید مراتب فایل‌های منبع و منابع مختلف در یک برنامه اندروید – همه این فایل‌ها واقعاً چه کار می‌کنند؟Dependencies، مانیفست اندروید، Gradle برای ساخت برنامه های شما…

ویژگی های خود اندروید استودیو

گوگل دائماً در حال پیاده‌سازی ویژگی‌ها و ابزارهای جدید است (مانند Motion Editor یا Jetpack Compose) و این می‌تواند هنگام تلاش برای فهمیدن همه چیز مشکل ایجاد کند! البته، هیچ الزامی برای یادگیری این عناصر اضافی وجود ندارد. اما با این همه چیز، فقط دانستن اینکه از کجا شروع کنید می بازی سازی اندروید تواند سردرد باشد. به نظر می رسد 10 راه برای انجام هر کاری وجود دارد!

همچنین بخوانید: آموزش جاوا برای مبتدیان: یک برنامه ساده بدون تجربه قبلی بنویسید

علاوه بر این، Android Studio دارای فیزیک داخلی، رندر یا سایر ویژگی های مفید برای توسعه بازی اندروید نیست. اگر می خواهید یک بازی سه بعدی از این طریق بسازید، یا باید بازی سازی اندروید به کتابخانه ها و ابزارهای خارجی تکیه کنید یا تمام منطق، فیزیک و رندر خود را از ابتدا ایجاد کنید!

(0) نظر

زبان برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید

سه شنبه هفدهم 12 1400

برای کمک به شما در حل مسائل، خلاصه ای زبان برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید جامع از 10 زبان برنامه نویسی برتر اندروید را آماده کرده ایم که ارزش امتحان کردن را دارد.

1. جاوا (بومی)

جاوا رسمی و محبوب ترین زبان برنامه نویسی برای توسعه برنامه های اندروید است. در حالی که خود کد جاوا معمولاً روی ماشین مجازی جاوا اجرا می شود، در پلتفرم اندروید، کد توسط ماشین مجازی دالویک کامپایل می شود.

این زبان برنامه نویسی بومی است که در اندروید استودیو استفاده می شود و یک پلت فرم آزمایش شده و واقعی برای توسعه نرم افزار گوشی های هوشمند و کامپیوتر است.

این زبان که در سال 1995 توسط Sun Microsystem (اکنون زبان برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید با نام اوراکل شناخته می‌شود) توسعه یافت، مطمئناً امتحان خود را پس داده است. شما می توانید از جاوا برای ایجاد انواع برنامه ها استفاده کنید، زیرا می توان از آن برای کدنویسی کل برنامه استفاده کرد.

منابع یادگیری آنلاین زیادی وجود دارد و زبان برای مبتدیان کاملاً ساده در نظر گرفته می شود.

2. کاتلین (بومی)

در حالی که Kotlin در دنیای اندروید نسبتاً جدید است، یک گزینه فوق العاده برای توسعه دهندگان برنامه اندروید ارائه می دهد.

این زبان منبع باز همه منظوره با در نظر گرفتن عملی بودن، ایرانیان سایبر کارایی و اثربخشی طراحی شده است. کاتلین کاملاً با جاوا سازگار است و به همین دلیل به سرعت به دومین زبان برنامه نویسی رسمی اندروید تبدیل شده است.

این زبان با این هدف طراحی شد که جایگزینی زبان برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید مدرن تر، کارآمدتر و کاربردی تر برای جاوا باشد. به این ترتیب، در مقایسه با رقیب خود، دارای طرح بندی منطقی تر و خوانایی بالاتری است.

جاوا هنوز پایگاه کاربر گسترده‌تری دارد و در مقایسه با Kotlin سریع‌تر است، اما Kotlin تایپ آسان‌تر، کد کوتاه‌تر و ویژگی‌های امنیتی بیشتری دارد.

3. C++ (بومی)

در حالی که C++ اولین زبانی نیست که برای مبتدیان به ذهن خطور می کند، یک انتخاب عالی برای ساخت برنامه های پیچیده تر اندروید است. به عنوان یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی در جهان، C++ برای هر چیزی از طراحی بازی های ویدئویی گرفته تا ساخت سیستم عامل ها و تولید فیلم های سه بعدی استفاده می شود.

C++ به صورت بومی روی تلفن اجرا می شود – و در حالی که این کار می تواند کار با آن را دشوارتر کند، زبان از نظر ویژگی ها بسیار متنوع است. با وجود منحنی یادگیری زبان برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید نسبتاً شیب دار، C++ به دلیل پلتفرم اصلی خود برای طراحی بازی های پیچیده واقعا عالی است.

4. سی شارپ (بومی)

با ترکیب بهترین ویژگی های C++ و جاوا، سی شارپ می تواند برای کارهای مختلف، از طراحی بازی با استفاده از Unity گرفته تا توسعه برنامه های پیچیده زبان برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید ویندوز، استفاده شود.

سی شارپ یک عضو شی گرا و سطح بالاتر از خانواده زبان C است و یک گزینه شگفت انگیز برای توسعه اندروید است. سی شارپ در سال 2000 توسط مایکروسافت توسعه داده شد و در حالی که به طور قابل توجهی جدیدتر از سایر زبان های برنامه نویسی است، از آن زمان جامعه توسعه دهندگان بزرگی را به دست آورده است.

این زبان منحنی یادگیری معقولی دارد، نحو ساده‌تری برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید نسبت به بسیاری از زبان‌های دیگر دارد و می‌توان از آن برای مقاصد مختلف استفاده کرد، که آن را به یک انتخاب عالی برای یک زبان برنامه‌نویسی اندروید تبدیل می‌کند.

(0) نظر

جاوا اسکریپت برای اندروید

سه شنبه هفدهم 12 1400

جاوا اسکریپت برای اندروید سپس صفحه تنظیمات مرورگر را باز کنید. شما نباید به مرورگر موزیلا فایرفاکس فعال با جاوا اسکریپت دسترسی داشته باشید و به عنوان مثال نمی توانید به هیچ مرورگری در مرورگر دسترسی داشته باشید. برای جلوگیری از این اتفاق، روی "about:config" در مرورگر خود کلیک کنید. شایان ذکر است، با تغییر تنظیمات مرورگر از طریق صفحه پیکربندی، مایلید خطر آسیب دیدن مرورگر فایرفاکس خود را بپذیرید. بنابراین، باید تغییرات را با دقت انجام

به نظر می رسد خطر جک کریپتو که مدت هاست وب را درگیر کرده است، پایانی ندارداین پست بر اساس گزارش 13 صفحه ای است که هفته گذشته توسط Sophos، یک شرکت امنیت سایبری بریتانیا منتشر شدبر اساس این شرکت امنیتی، 19 برنامه اندروید توسط مهندسان آنها کشف شد که از طریق فروشگاه رسمی Google Play آپلود و در دسترس قرار گرفتند.

به گفته Sophos، این 19 برنامه به طور مخفیانه نمونه ای از اسکریپت Coinhive را پشت سر کاربران بارگذاری کردندپس از تجزیه و تحلیل محققان امنیتی، آنها معتقد بودند که نویسندگان برنامه همان فرد یا گروه هستنداین توسعه‌دهنده برنامه کد استخراج جاوا اسکریپت Coinhive را در پوشه فایل‌های HTML در پوشه برنامه پنهان کرده است. ایرانیان سایبر

وقتی کاربر برنامه‌ها و برنامه‌هایی را باز می‌کند که نمونه مرورگر WebView را باز می‌کند (اندروید حذف شده است)، کد مخرب نیز اجرا می‌شوداما در برخی موارد، اگر برنامه‌ها باز شدن پنجره مرورگر را تأیید نکردند، قسمت WebView در حالی که کد استخراج در پس‌زمینه اجرا می‌شود از دید پنهان می‌شوداز سوی دیگر، اگر برنامه یک خبرخوان یا نمایشگر آموزشی باشد، کد استخراج جاوا اسکریپت درون مرورگر Coinhive در حالی که کاربر ناآگاهانه از برنامه استفاده می‌کند، روی محتوای قانونی برنامه اجرا می‌شود. جاوا اسکریپت برای اندروید

Sophos با استفاده از چهار حساب توسعه دهنده توانست این نوع دستگاه را در تمام 19 برنامه اندرویدی کشف کنداگرچه اکثر برنامه های آلوده به سختی 100-500 نصب دارند، به طور خاص یک برنامه (extrem.action.wwe.wrestin) بیش از 100000 تا 500000 دستگاه Android را نصب کرده است.

این 19 برنامه در نزدیکی کریسمس در فروشگاه Google Play آپلود شدند. Sophos قبلاً یافته‌های خود را در مورد برنامه‌های آلوده به Google گزارش کرده است - همه آنها در زمان نگارش این مقاله قبلاً از فروشگاه رسمی Play حذف شده‌اند. Sophos 19 برنامه Coinhive جاوا اسکریپت آلوده را در گزارش خود در صفحه 7 فهرست کرده است جاوا اسکریپت برای اندروید که در آن کاربران می توانند لیست را بررسی کنند تا ببینند آیا هر یک از 19 برنامه اندروید را در دستگاه خود نصب کرده اند یا خیردر صفحه 10 گزارش، Sophos فهرست دیگری از برنامه‌های مخرب تهیه کرده است، اما برنامه‌های موجود در جاوا اسکریپت برای اندرویداین فهرست، استخراج‌کننده جاوا اسکریپت Coinhive را بارگیری نمی‌کنند، بلکه به جای آن، کتابخانه cpuminer بومی را برای استخراج بیت‌کوین و لایت‌کوین در بر می‌گیرند. Sophoes از این بدافزار اندرویدی با عنوان "CoinMiner" یاد کرد و می‌گوید که روی 10 برنامه موجود از طریق وب‌سایتی به نام وب‌سایت coandroid.ru که سومین فروشگاه برنامه Party برای اندروید است، روت شده است

در حالی که تعداد زیادی مقاله در مورد استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال توسط بسیاری از سایت‌های خبری آنلاین وجود دارد، باید توجه داشته باشید که استخراج ارز دیجیتال در گوشی‌های هوشمند می‌تواند به دستگاه آسیب دائمی برسانداین بر اساس مطالعه محققان کسپرسکی است که با کشف بدافزار اندرویدی معروف به "Loapi" این نظریه را تأیید کردند. جاوا اسکریپت برای اندروید

توجه داشته باشید که تا زمانی که تحت تأثیر قرار نگیرید، نیازی به دانلود یک برنامه بدافزار اندروید روی دستگاه خود نداریدهمین دیروز، محققان امنیتی Malwarebytes یک کمپین بد تبلیغاتی را کشف کردند که کاربران اینترنت را با استفاده از مرورگرهای تلفن همراه اندروید هدف قرار می دهدمشخص شد که کمپین تبلیغات نادرست از کد مخرب پنهان شده در تبلیغات برای هدایت کاربران به سایت‌هایی که استخراج Monero را ارائه می‌کنند استفاده می‌کند، در حالی که کاربران مخرب تلاش می‌کنند تا فیلد CAPTCHA را در صفحه وب تغییر مسیر داده شده حل کنند جاوا اسکریپت برای اندروید

(0) نظر

برنامه نویسی به کودکان

يکشنبه پانزدهم 12 1400

به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات برنامه نویسی به کودکان مرتبط هستید؟ ما مقالات مشابهی را برای شما جمع آوری کرده ایم تا وقت خود را صرف کنید. نگاهی بیاندازید!

نرم افزار بازی سازی: کدام را باید انتخاب کنید؟تحصیلات

نرم افزار بازی سازی: کدام را باید انتخاب کنید؟

انتخاب نرم افزار بازی سازی: چگونه یک نرم افزار درست بسازیم؟ Unreal Engine vs Unity و سایر نرم افزارهای بازی سازی به تفصیل و مقایسه شده اند.دوره های آنلاین UPENN: برخی از محبوب ترین آنها

آموزش

دوره های آنلاین UPENN: برخی از محبوب برنامه نویسی به کودکان ترین آنها برخی از محبوب ترین دوره های آنلاین UPENN موجود در Coursera و edX را مطالعه کنید.نحوه ایجاد درآمد غیرفعال: راهنمای کامل

تحصیلات

چگونه Passiv درست کنیمe درآمد: راهنمای کامل

به دنبال چگونگی کسب درآمد غیرفعال هستید؟ این راهنما را دنبال کنید تا یکی از بهترین ایده های درآمد غیرفعال را کشف کنید و یاد بگیرید که چگونه به راحتی درآمد غیرفعال داشته باشید!

این را در خانه امتحان کنید: رویکردهای مختلف برنامه نویسی برای بچه ها

اگر شما، یک فرد بزرگسال، بخواهید خودتان آموزش توسعه نرم افزار را شروع کنید، احتمالاً می دانید که از کجا شروع کنید. برنامه های دانشگاهی، دوره های آنلاین، بوت کمپ برنامه نویسی به کودکان ، آموزش، راهنماهای مطالعه، و هزاران راه دیگر برای ورود به این موضوع وجود دارد.

با این حال، اگر دانش‌آموز هنوز بتواند سن خود را روی ایرانیان سایبر انگشتانش بشمارد، می‌توان گفت که می‌توانید همه اینها را از پنجره بیرون بیاورید. همه ما دوست داریم فرزندانمان را به عنوان اعجوبه در نظر بگیریم، اما در واقعیت، آنها بسیار اندک هستند.

در بیشتر موارد، انتظار اینکه یک کودک کوچک دارای دامنه توجه یا صبر یک بزرگسال باشد، به سادگی غیر واقعی است. با این حال، با رویکرد صحیح، حتی امکان آموزش کدنویسی اولیه برای کودکان نوپا نیز وجود دارد. از این گذشته، این پرنده اولیه است که کرم را می گیرد.

iPad می تواند بیشتر از کارتون انجام دهد: برنامه برنامه نویسی به کودکان های برنامه نویسی برای کودکان

بسیاری از والدین می گویند که فرزندانشان طرفدار iPad و سایر رایانه های تبلت خود هستند - گاهی اوقات تا حد بسیار زیاد. اگر شکست دادن شیفتگی آنها غیرممکن به نظر می رسد، زیاده روی نکنید.

این دستگاه سرگرمی با برنامه های ویژه برنامه نویسی برای کودکان چهار سال به بالا می تواند به یک ابزار یادگیری مفید تبدیل شود. Move the Turtle یک گزینه عالی برای هر کسی است که مایل است نوجوانان خود را با برنامه نویسی برای بچه ها آشنا کند.

از زبان برنامه نویسی Logo استفاده می کند که به برنامه نویسی به کودکان طور ویژه برای اهداف آموزشی طراحی شده است. همانطور که از نام برنامه پیداست، کودک می تواند با استفاده از دستورالعمل های مختلف برنامه نویسی، لاک پشت را در اطراف صفحه نمایش iPad خود حرکت دهد.

 هر سطح جدید چالش متفاوتی را به همراه دارد که باعث می شود فرزند شما به تدریج اما به طور محکم مفاهیم متغیرها، رویه ها، حلقه ها و دستورالعمل های مشروط را درک کند. آنها همچنین برنامه نویسی به کودکان یاد خواهند گرفت که کار خود را ذخیره و مجدداً استفاده کنند. می توانید از Move the Turtle به زبان های انگلیسی، اسپانیایی یا لهستانی استفاده کنید

(0) نظر
X