همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

سوالات اسکرچ مقدماتی

چهارشنبه یازدهم 3 1401

هیچ مهلتی برای ارسال درخواست شما برای سوالات اسکرچ مقدماتی شرکت در آزمون دفتر ثبت اختراع مبتنی بر رایانه وجود ندارد. شما می توانید هر زمان که درخواست خود را آماده کرد ارسال کنید. [در صورتی که بخواهید در این آزمون شرکت کنید، مهلتی برای ارسال درخواست شما برای آزمون کاغذی وجود دارد. این مهلت در بولتن الزامات عمومی اعلام شده است.]

سیستم تست کامپیوتری بسیار خوب طراحی شده است. شما می توانید سوالات را نادیده بگیرید، سوالات را به عنوان مشکوک علامت گذاری کنید، به سوالات بازگردید، پاسخ خود را در زمان امتحان تغییر دهید و غیره.

شما نمی توانید در امتحان چیزی شرکت کنید. نه حتی MPEP شما. نه حتی کاغذ خراش خودت. (آنها به شما کاغذ خراش می دهند که در پایان امتحان جمع آوری می کنند. شما به MPEP الکترونیکی و هر مدرک دیگری که آنها در حال آزمایش هستند دسترسی خواهید داشت.) [اگر در آزمون کاغذی شرکت سوالات اسکرچ مقدماتی می کنید. ، اداره ثبت اختراع یک نسخه چاپی تمیز از MPEP و سایر اسنادی که در حال آزمایش هستند به شما می دهد و می توانید در طول امتحان از آنها استفاده کنید.]

1. شرایط لازم برای شرکت در آزمون:به طور کلی، تقریباً هر مدرکی در مهندسی یا علوم سخت (زیست شناسی، فیزیک، شیمی) شما را واجد شرایط شرکت در آزمون می کند. در بسیاری از موارد (اما نه همه) مدرک علوم کامپیوتر واجد شرایط است. همچنین، حدود دو سال دوره در هر یک از موارد فوق باید واجد شرایط باشد (تحت رده B). برای جزئیات به بولتن الزامات عمومی مراجعه کنید. توجه داشته باشید که اداره ثبت اختراع به طور کلی در مورد شرایط لازم برای شرکت در آزمون بسیار منعطف یا ذهن باز نیست. شما واقعاً باید خود را در یکی از دسته بندی های مندرج در بولتن الزامات عمومی قرار دهید.

2. روند درخواست:درخواست شرکت در سوالات اسکرچ مقدماتی آزمون از شما می‌خواهد که مدارک خود را برای شرکت در آزمون نشان دهید (همانطور که در بالا به طور کلی و به ایرانیان سایبر طور خاص در بولتن الزامات عمومی ذکر شد) و اطلاعات پیش‌زمینه عمومی، از جمله برخی سؤالات «شخصیت و تناسب اندام» را می‌خواهد.

دیگر مهلتی برای ارسال درخواست برای آزمون کامپیوتری وجود ندارد. شما می توانید درخواست خود را در طول سال، هر زمان که صلاح دیدید، ارسال کنید. بنابراین، این یک سوال استراتژیک است که چه زمانی باید درخواست خود را ارسال کنید (به توصیه ما در مورد زمان بندی زیر مراجعه کنید). [به دلیل تاریخ ثابت آزمون مبتنی بر کاغذ، در صورت تمایل به انجام آن، مهلتی برای درخواست‌ها برای شرکت در آزمون کتبی وجود دارد. این مهلت در بولتن الزامات عمومی آمده است.]

به طور کلی، اگر متقاضی "رده A" هستید، در عرض حدود دو هفته با مجوز شرکت در آزمون، و برای متقاضیان رده "B" و "C" یک تا دو ماه از دفتر خواهید شنید. (برای سوالات اسکرچ مقدماتی توضیحات دسته به بولتن الزامات عمومی مراجعه کنید.)

اگر درخواست شما در زمان ارسال ناقص باشد، نه اینکه صرفاً رد شود (همانطور که در تمرین قبلی بود)، آنها فقط یک کارت پستال برای شما ارسال می کنند که به شما می گوید برای تکمیل درخواست شما به چه چیزی نیاز دارند. پس از تکمیل درخواست شما شروع به بررسی آن خواهند کرد.

3. هزینه ها:درخواست شما برای شرکت در آزمون کامپیوتری باید همراه با هزینه درخواست (100 دلار) و هزینه امتحان (200 دلار) باشد. اگر متقاضی واجد شرایط شرکت در آزمون نباشد، متقاضی مستحق بازپرداخت هزینه امتحان (200 دلار) است، اما هزینه درخواست را ندارد. (اگر به شما بگویند که واجد شرایط شرکت در آزمون نیستید، فقط 100 دلار دریافت خواهید کرد.)

همچنین یک هزینه جداگانه (150 دلار) وجود دارد که باید قبل از شرکت در آزمون به سایت آزمون پرداخت شود.(همه هزینه‌ها تا این لحظه است. مانند همه هزینه‌های PTO، بدون اخطار تغییر می‌کنند.) [در عوض، هزینه‌های شرکت در آزمون کاغذی بسیار بالاتر است. برای جزئیات بیشتر به بولتن الزامات عمومی مراجعه کنید.]

4. امتحان:

اگر متقاضی آزمون کامپیوتری را درخواست کرده باشید،  اسکرچ مقدماتی به متقاضی که واجد شرایط شرکت در آزمون است، توسط PTO اطلاع داده می شود و مهلت 90 روزه (3 ماهه، بیشتر یا کمتر) برای شرکت در آزمون داده می شود. پنجره 90 روزه پنج (5) روز از تاریخی که آنها نامه را برای شما پست می کنند شروع می شود (تا زمانی برای دریافت آن داشته باشید). [اگر در آزمون کاغذی شرکت می کنید، در بازه زمانی اعلام شده برای شرکت در آزمون، تاریخ تعیین می شود. شما هیچ انتخابی برای تاریخ شرکت در آزمون ندارید. شما همچنین انتخابی ندارید که آن را کجا ببرید. آزمون مبتنی بر کاغذ معمولاً فقط در اسکندریه ویرجینیا در دسترس است.]

(0) نظر

برنامه سازی رایانه ای

چهارشنبه یازدهم 3 1401

می کند. یک برنامه نویس موفق علاوه بر داشتن برنامه سازی رایانه ای تجربه، همیشه با آخرین زبان های کامپیوتری، فرآیندهای الگوریتم و روندهای صنعت نرم افزار همگام است."

دکتر شریل فردریک با متن دکتر شریل فردریک فردریک موافقت کرد. او قبل از روی آوردن به تحصیل در وزارت دفاع و در بخش های مالی و مخابراتی مشغول به کار بود. «سختی زیادی می‌طلبد و برای کسب مدرک کافی نیست. شما به تجربه در محل کار نیاز دارید. ما به دانش آموزان پایه ای می دهیم – بر اساس ساختار داده ها، الگوریتم ها، ریاضیات و مهندسی منطقی – اما شما باید بتوانید نرم افزار را برنامه ریزی کنید، بنویسید، طراحی کنید، آزمایش کنید و مدیریت کنید. شما باید حداقل دو یا سه زبان برنامه نویسی از جمله تسلط بر JAVA و C++ را بدانید.

با این حال، فراتر از کلاس درس و یادگیری تجربی، برنامه نویسان کامپیوتر باید درک کنند که هنگام نوشتن یک برنامه، هرگز برای اولین بار کار نمی کند. "این زمینه نیاز برنامه سازی رایانه ای به صبر و توانایی عیب یابی و رفع خطا دارد. شما باید یک کارگر یادگیرنده باشید فردریک می گوید که با نظم و انضباط جن، انگیزه یادگیری خود را داشته باشید، بتوانید با دیگران طوفان فکری کنید و تمرین عملی زیادی داشته باشید. "شما باید یک تمرین کننده باشید و خود را با آنچه در حال ترند است وفق دهید."

در حین کار برای تکمیل مدرک علوم کامپیوتر، دانشجویان تشویق می شوند تا نمونه کارها را از کار نرم افزاری خود ایجاد کنند. فردریک گفت: "اگرچه این نمونه کارها درجه بندی نمی شود، دانش آموزان می توانند آن را با کارفرمایان بالقوه به اشتراک بگذارند." "کل برنامه مدرک به دانش آموزان در معرض دید گسترده و مهارت در فناوری های سنتی و پرطرفدار، از جمله تخصص هایی مانند گرافیک محاسباتی، تست نرم افزار و نوشتن کد برای برنامه های رایج، و همچنین مهارت های عمیق تر و خاص تر، می دهد."

آیا ارزش دریافت گواهی  برنامه سازی رایانه ای برنامه نویسی را دارد؟

طبق اداره آمار کار ایالات متحده (BLS) اکثر موقعیت های ایرانیان سایبر برنامه نویسی کامپیوتر حداقل به مدرک لیسانس نیاز دارند و بسیاری از برنامه های درجه پیشرفته نیز در دسترس هستند. علاوه بر آن راه های دانشگاهی، ده ها گواهینامه حرفه ای و غیرانتفاعی حرفه ای موجود است. BLS خاطرنشان می کند که گواهینامه ها برای زبان های برنامه نویسی خاص وجود دارد و برخی از کارفرمایان ممکن است از برنامه نویسان بخواهند که در محصولاتی که شرکت استفاده می کند گواهینامه دریافت کنند.

برخی از گواهینامه های حرفه ای موجود عبارتند از:CISCO – کارشناس شبکه خبره، مسیریابی و سوئیچینگ حرفه ای شبکه، اعتبارنامه امنیت شبکه خبرهمایکروسافت – توسعه دهنده راه حل های معتبر برای برنامه های کاربردی وب، راه حل های خبره Associate Windows Server

انجمن های حرفه ای - گواهی همکاری توسعه نرم افزار، Comptia’s Security+، Comptia’s A+ Certification، omptia’s Linux+غیر انتفاعی - حرفه ای امنیت سیستم های اطلاعاتی معتبر، مدیر امنیت اطلاعات گواهی شده، اعتبارنامه حرفه ای چرخه حیات نرم افزار امن تایید  برنامه سازی رایانه ای شدهمهندسی نرم افزار را یاد بگیریدکرتیس جورج با متن کرتیس جورج

جورج قبلاً توسط ناسا، اداره ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) و دیگر رهبران فناوری پیشرفته استخدام شده بود و در توسعه برنامه درسی علوم کامپیوتر دانشگاه نقش مهمی ایفا کرده است.

جورج می‌گوید: «در شغل‌هایم، بسیاری از مهندسان نرم‌افزار جوان را آموزش می‌دادم و پشت سر آنها می‌ایستم، بخش‌هایی از کد را به آنها نشان می‌دادم و با ارائه تجربه عملی به آنها، در نهایت بهتر می‌شدند.» "داشتن دانش اولیه از برنامه نویسی نرم افزار، از جمله کار با تیم های دیگر، نقطه شروع خوبی برای هر شغلی است."

در ادامه تحصیل در رشته علوم کامپیوتر با تمرکز بر مهندسی نرم افزار، یادگیری در یک محیط مشارکتی، چه حضوری یا مجازی، مهم است، زیرا این تجربیات منعکس کننده آنچه در محل کار انتظار می رود، خواهد بود. جورج خاطرنشان کرد که دانش‌آموزان برنامه‌نویسی رایانه را یاد می‌گیرند و نرم‌افزاری را در آزمایشگاه‌های آنلاین می‌سازند که فرصت‌های کار مستقل را همراه با همکاری تیمی فراهم می‌کند. دیپلم برنامه نویسی کامپیوتر هامبر به گونه ای طراحی شده است که شما را برای طیف گسترده ای از فرصت های شغلی در زمینه پویا و همیشه در حال رشد برنامه نویسی کامپیوتر، نرم افزار و توسعه وب آماده کند.

علاوه بر یادگیری مهارت های برنامه نویسی در زبان های برنامه سازی رایانه ای مختلف از جمله جاوا، جاوا اسکریپت، پایتون و برنامه نویسی موبایل (اندروید و iOS)، دوره ها به گونه ای طراحی شده اند که به دانش آموزان پایه ای محکم در تئوری و عملی در توسعه وب و نرم افزار، طراحی پایگاه داده Oracle و برنامه نویسی بدهند. ، مدیریت پروژه، نگارش فنی و تمام جنبه های سیستم های اطلاعاتی.

(0) نظر

دانلود کتاب آموزش کامپیوتر به کودکان

چهارشنبه یازدهم 3 1401

پرل و دوست رباتش، پاسکال، تمام تابستان را دانلود کتاب آموزش کامپیوتر به کودکان صرف ساختن قلعه شنی عالی کرده‌اند تا آنها را با فریزبی‌های پرنده و آشفتگی ساحلی نابود کنند. این زوج تصمیم می گیرند از مفاهیم کدنویسی برای تجزیه مشکل خود به اهداف کوچک قابل مدیریت استفاده کنند. اگر آنها بتوانند یک کد کاری ایجاد کنند، این می تواند بهترین روز ساحلی باشد.

کارکردهای شگفت انگیز گابی توسط کارولین کارانجا و بن وایت هاوس

آیا می دانستید که پیروی از یک دستور العمل بسیار شبیه ایجاد یک تابع در کد کامپیوتر است؟ من نکردم در اینجا، گابی و BFF Adi او باید یک جشن تولد خاص درست کنند. دوتایی که به رایانه فکر می کنند از دانش عملکرد خود برای ایجاد بهترین رفتاری که می توانند انجام دهند استفاده می کنند.

ساشا ساوی عاشق کدنویسی توسط ساشا آریل دانلود کتاب آموزش کامپیوتر به کودکان آلستون و ونسا برانتلی نیوتن است

این یک کتاب فصل اول خواننده است. ساشا ساوی یک دختر 10 ساله آفریقایی-آمریکایی است که در واشنگتن دی سی زندگی می کند. وقتی او مجبور است برای یادگیری نحوه کدنویسی به اردوگاه تابستانی دختران برود، فکر می کند که این کار بسیار کسل کننده خواهد بود. با این حال، داشتن مادری که یک توسعه دهنده کامپیوتر است، زمانی مفید است که روز اول پر از اشکالات و ماجراجویی باشد.

کتاب های کدگذاری برای خوانندگان پایه متوسطهدخترانی ایرانیان سایبر که کدنویسی می کنند: کدنویسی و تغییر جهان را یاد بگیرند اثر رشما ساجانی

این کتاب بخشی از چگونگی و بخشی الهام‌بخش داستان‌های زندگی واقعی زنانی است که در مکان‌هایی مانند ناسا و پیکسار کار می‌کنند. این به دختران و جوانان می دهدمردان ابزار و اعتماد به نفس برای رفتن به دنبال رویاهای کدنویسی خود را. مهم نیست به چه چیزی علاقه دارید، ورزش، هنر یا علم - جایی برای دختری وجود دارد که کدنویسی می کند.

کدگذارهای مخفی: با برنامه GENE LUEN LANG و دانلود کتاب آموزش کامپیوتر به کودکان مایک هولمز دریافت کنید.

آکادمی استالی مملو از مشکلاتی است که باید حل شوند. چه کسی بهتر از هاپر و دوستانش، با استفاده از مهارت و مهارت های برنامه نویسی روزافزون آنها را حل کند. آن‌ها می‌خواهند هر معمایی را که آکادمی به سرشان می‌زند حل کنند. دوستان را دنبال کنید تا در این سری از شش رمان گرافیکی به رازها بپردازند.

کد نویسی برای کودکان: SCRATCH توسط JOSEPH PYTHON

اگر دانشمند کامپیوتر آینده شما علاقه مند به ایجاد بازی های ویدیویی یا جهان های دیجیتال و زنده شدن موجودات آنها در رایانه است، این کتاب یک نقطه راه اندازی عالی است. Scratch یک زبان برنامه نویسی است که در آن افراد می توانند بازی ها و داستان های تعاملی خود را بسازند. در اینجا بچه‌ها در مورد کد یاد می‌گیرند، انجام فعالیت‌ها را آسان می‌کنند و بازی‌های خودشان را می‌سازند که می‌توانند با دوستانشان به اشتراک بگذارند. هنگامی که کودک شما در این مورد کنترل کرد، موارد دیگری در این مجموعه نیز در مورد کدنویسی با پایتون و ماین دانلود کتاب آموزش کامپیوتر به کودکان کرافت آموزش می دهند.

کدنویسی برای کودکان: راهنمای عملی برای یادگیری اصول نحوه کدگذاری بازی ها توسط الیوت دیویس

این کتاب مبتدی مفاهیم برنامه نویسی را برای بچه ها بررسی می کند، اما همچنین اطلاعات بیشتری در مورد زبان های مختلف برنامه نویسی به آنها می دهد. بچه‌ها می‌توانند یاد بگیرند که چگونه بازی‌های ویدیویی بسازند، بلکه چگونه وب‌سایت‌هایی با HTML، CSS و جاوا اسکریپت بسازند. با بیش از 50 تمرین، فرصت کافی برای تمرین آنچه در این مورد می آموزید وجود داردنوزادان، کودکان نوپا، کودکان و بزرگسالان به دلیل نداشتن دسترسی مناسب به کتاب ها و مواد آموزشی، مهمترین سال های تحصیل خود را از دست می دهند. USA Reads متعهد به ارائه این مطالب است تا کودکان بتوانند در مورد مطالعه خود احساس هیجان داشته باشند و در آموزش خود احساس اطمینان کنند.

آیا به ما می‌پیوندید و به تغییر زندگی کودکان و جوانانی کتاب آموزش کامپیوتر به کودکان که برای خواندن و نوشتن تلاش می‌کنند کمک می‌کنید؟ایالات متحده آمریکا می خواندامروز هدیه بدهمی‌توانید برای کمک به پایان دادن به بی‌سوادی، یک کمک مالی مکرر، یک کمک واحد یا یک هدیه ادای احترام انجام دهید.92 درصد از کمک های مالی به برنامه های USA Reads اختصاص می یابد.

(0) نظر

دوره های برنامه نویسی جاوا

سه شنبه دهم 3 1401

اصلی جاوا را پوشش می دهد. علاوه بر آن، این دوره های برنامه نویسی جاوا دوره اطلاعات دقیقی در مورد زبان برنامه نویسی جاوا و سرورها ارائه می دهد. این به شرکت کنندگان کمک می کند تا بیشترین اطلاعات مورد نیاز را برای به دست آوردن مشاغل و اعمال پیشرفت های سمت سرور و سمت مشتری به دست آورند.

ویژگی های اصلی دوره به شرح زیر است.عضویت Pluralsight را می توان با حداقل 29 دلار در ماه به دست آورد.دسترسی برای کسب دانش در مورد بیش از 500 دوره ارائه شده است.با پیوستن به عضویت سالانه Pluralsight با 199 دلار، می‌توانید از مزایای کم هزینه بهره مند شوید.شما به پایگاه داده، مقالات و ویدیوهای عظیمی دسترسی خواهید داشت که مهارت ها و تجربیات را به اشتراک می گذارند.دانشکده ها سطح بالایی از تجربیات را ارائه می دهند برای ارائه آموزش با کیفیت به شرکت کنندگان.

5. برنامه نویسی جاوا برای مبتدیان کامل دوره های برنامه نویسی جاوا توسط Udemyبرنامه نویسی جاوا برای مبتدیان کامل

Udemy یک دوره دیگر برنامه نویسی جاوا را معرفی کرده است که به افراد مبتدی اختصاص داده شده است. در این دوره استفاده از ابزارهایی مانند JShell که در Java9 معرفی شده اند را آموزش می دهد. بنابراین دانش آموزان دانش برنامه نویسی جاوا را با استفاده از ابزارهایی که در مرحله بعدی بسیار مفید هستند، به دست می آورند. سبک تدریس بسیار دوستانه است و کار را برای مبتدیان ساده تر می کند. روش گام به گام برای آموزش دانش دقیق در مورد جاوا استفاده می شود. تمامی مفاهیم حیاتی مانند مبانی جاوا، مجموعه های جاوا، برنامه نویسی شی گرا، مدیریت فایل، مدیریت استثنایی، شبکه برنامه نویسی کاربردی و چند رشته ای به شرکت کنندگان آموزش داده می شود.

ویژگی های دوره عبارتند از:این به روزترین دوره آموزشی با آخرین ابزارها و اطلاعات در مورد جاوا 9 است.این دوره در مرحله اولیه رایگان است و شرکت کنندگان پس از ارزیابی عملکرد، توانایی های یادگیری و به اشتراک گذاری دانش که در طول دوره انجام می شود، به راحتی می توانند تصمیم  دوره های برنامه نویسی جاوا بگیرند که دوره را ادامه دهند.

ثبت‌نام به دسترسی رایگان مادام‌العمر به تمام فصل‌ها و مطالب خواندنی مرتبط با دوره جاوا کمک می‌کند.این دوره به عنوان ساده ترین روش یادگیری جاوا از دانشکده های بسیار حرفه ای ایرانیان سایبر و با استعداد آن در نظر گرفته می شود.دانشکده ها در حل مشکلات و درک سوالات کمک می کنند.6. Java In-Depth توسط Udemyجاوا عمیق: یک مهندس کامل جاوا شوید!

Java In-Depth یک دوره آموزشی جدید است که توسط Udemy برای شروع از ابتدا تا سطوح متخصص در زبان جاوا تنظیم شده است. شرکت کنندگان تجربه تدریس شخصی و مثال های واقعی را دریافت می کنند که آنها را راهنمایی می کند تا بهترین دانش و مهارت ها را برای زبان جاوا به دست آورند تا مهندس جاوا شوند. مربیان بسیار با تجربه و دانش هستند و یادگیری و درک زبان جاوا را برای دانش آموزان آسان تر می کند. سعی می شود مطالعه دقیق و جامعی از دوره ارائه شود. تمام موضوعات زبان جاوا شامل ساختار داده، رشته ها، شبکه، مجموعه ها و روش ها پوشش داده شده است.

ویژگی های اصلی دوره:این اولین نوع دوره ای دوره های برنامه نویسی جاوا است که کمک آموزشی را از سطح صفر تا سطح کارشناسی ارائه می دهد.این دوره شما را برای تبدیل شدن به یک مهندس کامل جاوا آماده می کند.این دوره دانشی در مورد ویژگی های اصلی زبان ارائه می دهد.این دانش عمیق در مورد بهترین شیوه ها و اصول طراحی می دهد.پروژه های مختلفی به عنوان بخشی از دوره برای کسب دانش و مهارت های پیشرفته در زبان جاوا ارائه می شود.

نتیجه

موارد فوق 6 بهترین دوره جاوا هستند که می توانید به راحتی انتخاب کنید و بلیت یادگیری زبان جاوا را از ابتدا تا سطح حرفه ای بگیرید. این دوره ها به صورت آنلاین در دسترس هستند و می توان آنها را بر اساس قیمت، مواد دوره، دوره زمانی و سایر عوامل مقایسه کرد. به این ترتیب، می توانید یک دوره مقرون به صرفه را انتخاب کنید و مطالب درسی مناسب و محتوایی را که قصد یادگیری آن را دارید ارائه دهید. شما می توانید این دوره ها را در آسایش خانه خود، در طول روز یا شب، هر کدام که برای شما راحت است، بگذرانید. این فرصتی برای یادگیری بیشتر و دستیابی به رشد شغلی بهتر است.

آیا دوره دیگری دارید که بخواهید با جامعه ما به اشتراک بگذارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید! برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که می خواهند به صورت آنلاین با مهارت و اعتماد به نفس، تعاملی و پویا تدریس کنند. مربیان پزشکی، پرستاری و سایر حرفه های بهداشتی، این دوره آموزشی دوره برنامه نویسی جاوا موجو آموزش آنلاین شما را ایجاد می کند. (لازم نیست شبیه ساز باشید تا Teach Online: Engage with Confidence.)

طول دورهدو جلسه آنلاین، هر جلسه 3 ساعت (در مجموع 6 ساعت)

(0) نظر

بازی ماینکرافت

سه شنبه دهم 3 1401

اگر تا به حال بازی نینتندو داشته بازی ماینکرافت باشید، به شما یک بشقاب Cat Mario می دهم. مطمئن شوید که با فشار دادن [CTR+D] روی صفحه‌کلید، بازی‌های مسدود نشده را نشانک‌گذاری کنید. Minecraft یک بازی پر از ماجراجویی، کاوش و خلاقیت است که در آن در دنیایی متشکل از بلوک‌ها - شبیه لگوها - زنده می‌مانید و می‌توانید از منظر اول شخص هر طور که دوست دارید در اطراف آن حرکت کنید. و وقتی می‌گوییم «هر طور که دوست دارید»، واقعاً منظورمان این است، زیرا می‌توانید بلوک‌هایی از هر نوع ماده را جمع‌آوری کنید تا بعداً برای هر آنچه که مناسب می‌دانید استفاده کنید.

شما می توانید همه کارها را انجام دهید، از خرد کردن تکه های سنگ بزرگ برای ساختن یک خانه، تا خرد کردن درختان برای ساخت مبلمان برای قرار دادن در خانه، یا حتی کنار هم قرار دادن پروژه های پیچیده تر مانند چاه ها، مجسمه ها، ساختمان ها و غیره. تنها محدودیت شما این است تخیل، و به محض شروع به ایجاد، متوجه خواهید شد که گزینه های در اختیار شما عملا بی نهایت هستند.

اما بدیهی است که ساختن چیزها تنها بخشی بازی ماینکرافت از Minecraft است. قسمت دیگر هنگام شب هنگام بیرون آمدن هیولاها از غارهای خود رخ می دهد و بازی تبدیل به یک عنوان ترسناک بقا می شود. در آن زمان است که باید با عنکبوت های غول پیکر، اسکلت ها، انددرمن ها یا خزنده های وحشتناک روبرو شوید. و آن وقت است که از شمشیر یا تیر و کمان خود به خوبی استفاده خواهید کرد.

برای زنده ماندن در دنیای Minecraft به چیزی بیش از خانه خود با تخت، شمشیر و چند ابزار نیاز دارید. شما همچنین به غذا نیاز خواهید داشت، زیرا شخصیت شما گرسنه خواهد شد. شما باید دنیای خود را کاوش کنید، زیرا بهترین مواد همیشه در معرض دید نیستند. و قطعاً باید از آزادی عظیمی که بازی ارائه می دهد همیشه استفاده کنید.

از نظر بصری، Minecraft عالی نیست، همانطور که در تصاویر و ویدیو خواهید دید، اما ظاهر شبکه ای آن برای منطقی بودن گیم پلی آن کاملا ضروری است. همچنین، این بازی به شما ایرانیان سایبر امکان می‌دهد تا گرافیک را با استفاده از مودها یا بسته‌های پوستی شخصی سازی کنید.

Minecraft موفق ترین بازی مستقل اخیر بازی ماینکرافت است. و با دلیل موجه این شاهکار ناچ توانسته است راه خود را به قلب میلیون‌ها بازیکن ببرد که از آن در تمام پلتفرم‌های موجود آن لذت می‌برند: iOS، Android، Xbox 360، Linux، Mac و (البته) ویندوز. Minecraft یک بازی در مورد قرار دادن بلوک ها و ماجراجویی است. جهان‌هایی که به‌طور تصادفی ایجاد می‌شوند را کاوش کنید و چیزهای شگفت‌انگیزی از ساده‌ترین خانه‌ها تا بزرگ‌ترین قلعه‌ها بسازید. در حالت خلاقانه با منابع نامحدود بازی کنید یا در حالت بقا به اعماق جهان بپردازید، با ساخت سلاح و زره برای دفع اوباش خطرناک.

نیازی نیست به تنهایی کاوش کنید یا بسازید - حداکثر هشت کاردست می‌توانند با هم به صورت آنلاین بازی کنند*، در حالی که چهار نفر می‌توانند در حالت چندنفره محلی در تلویزیون یا در حالت رومیزی به یکدیگر بپیوندند و از صفحه نمایش تقسیم شده و Nintendo Switch Pro پشتیبانی کنند. کنترلر (فروش جداگانه).

طرفداران Nintendo و Minecraft به طور یکسان نیز خوشحال خواهند شد که یاد بگیرند که Super Mario Mash-Up Pack نیز موجود است. دنیایی پر از شخصیت های کلاسیک و مکان هایی از دنیای ماریو را بازی و کشف کنید! بسته Super Mario Mash-Up شامل 40 پوسته جدید با تم سوپر ماریو است که شخصیت های بازی را به قهرمان های آشنا مانند ماریو، لوئیجی و پرنسس هلو و حتی دردسرسازانی بازی ماینکرافت مانند Bowser، Wario و هر هفت مینیون Bowser تبدیل می کند.

تمام بافت‌های جهان و آیتم‌های بازی نیز دوباره ساخته شده‌اند و این فرصت را برای شما فراهم می‌کنند که مکان‌های خود را با موضوع سوپر ماریو در دنیای Minecraft ایجاد کنید. در حین ساخت، حتی می‌توانید از شنیدن صدای روان 15 قطعه موسیقی از Super Mario 64 لذت ببرید. سازندگان در هر سنی عاشق ساختن جهان‌های جدید عظیم با استفاده از بلوک‌های ساختمانی الهام گرفته از مجموعه‌ای به اندازه سوپر ماریو در دسترس و قابل تشخیص هستند. بازی های آنلاین رایگان

انجام بازی های آنلاین در Mimino Games هنگام گذراندن زمان و ایجاد یک منبع اشتیاق لذت بخش ضروری است. شما می‌توانید به بازی‌های آنلاین رایگان ساده و بدون دردسر دسترسی داشته باشید، بدون اینکه به نوع لذت خود آسیبی وارد کنید.

بازی های آنلاین رایگان MiminoGames شما را تحت  ماینکرافت پوشش قرار داده است. فرقی نمی کند که دنبال سرگرمی باشید یا فقط پاهای خود را در دنیای بازی خیس کنید، این بازی ها هرگز خلاف انتظار شما نیستند.

بازی های رایگان برای کودکان

(0) نظر

معرفی اپ اینونتور

دوشنبه نهم 3 1401

org توسط یک استاد دانشگاه برای معلمان معرفی اپ اینونتور طراحی شده است. در نتیجه، مجموعه ای غنی از منابع آموزشی، راهنمایی و ابزارهایی را ارائه می دهد که برای استفاده در کلاس درس آماده هستند. "دوره در یک جعبه" مواد و طرح کلی را برای کمک به معلمان ارائه می دهد تا مقدمه ای در سطح کالج برای برنامه نویسی برای افراد غیر علوم کامپیوتر ارائه دهند. با برخی تغییرات جزئی، این سایت می تواند زمینه ای را برای دوره برنامه نویسی مقدماتی دبیرستان فراهم کند که تقریباً برای هر سطحی از دانش آموزانی که می خواهند نحوه کدنویسی را یاد بگیرند قابل دسترسی است.

معلمان باید Appinventor.org را به عنوان یک جعبه ابزار پر از گزینه در نظر بگیرند. ابتدا دقیقاً تصمیم بگیرید که می‌خواهید دانش‌آموزانتان چه چیزی را یاد بگیرند و به انجام برسانند -- می‌توانید از کتاب App Inventor یا گزینه course-in-a-box استفاده کنید. هنگامی که مواد آموزشی را بررسی کردید، مراحل بعدی ممکن است شامل اضافه کردن دانش آموزان یا احتمالاً ایجاد چند تغییر برای متناسب با یک قالب یا سطح یادگیری خاص باشد. اهداف

معرفی App Inventor (30 معرفی اپ اینونتور دقیقه)

اولین برنامه، "I Have a Dream" را بسازید و با ابزار App Inventor سازگار شوید (45 دقیقه یا بیشتر بسته به زمان راه اندازی)طرح کلیآزمایشگاه خود را آماده کنیدApp Inventor را معرفی کنیددانش آموزان اولین برنامه را می سازند: من یک آموزش ویایی دارمنمونه کارهامشق شبآماده سازی

سیستم راه اندازی جدید برای App Inventor بسیار بهبود یافته است. اگر در خانه یا در آزمایشگاهی با وای فای بدون فایروال کار می کنید، راه اندازی می تواند به طرز شگفت انگیزی آسان باشد. اما اگر در آزمایشگاه یک مدرسه یا سازمان هستید، تنظیمات خود را آزمایش کنید - همه چیز می تواند مشکل باشد. دستورالعمل های راه اندازی MIT

برای روز اول، سعی کنید تا حد امکان متغیرهای زیادی را از نظر رایانه ها و دستگاه هایی که استفاده می کنید حذف کنید. برای چیزهایی که بیشتر از چیزی که فکر می کنید طول بکشد و مشکلات پیش آمده برنامه ریزی کنید. وقتی مرحله راه اندازی را پشت سر گذاشتید، App Inventor فوق العاده معرفی اپ اینونتور کار می کند

بهترین سناریو این است که شما دستگاه هایی برای دانش ایرانیان سایبر آموزان، کلاس درس/آزمایشگاه با کامپیوتر و وای فای بدون فایروال داشته باشید. در این مورد، شما باید به تنظیمات بسیار کمی نیاز داشته باشید:

MIT App Inventor 2 Companion را روی هر دستگاه نصب کنید. این به دانش آموزان اجازه می دهد تا برنامه های خود را آزمایش کنند.در تنظیمات هر دستگاه، مطمئن شوید که در تنظیمات امنیتی دستگاه، «Allow Unknown Sources» را انتخاب کنید. این به دانش آموزان اجازه می دهد تا برنامه ها را در تلفن خود دانلود کنند.مطمئن شوید که رایانه‌ها و دستگاه‌ها می‌توانند به یک اتصال WiFi متصل شوند.

App Inventor را در ai2.appinventor.mit.edu باز کنید و مطمئن شوید که می‌توانید یک برنامه را با «اتصال | AI Companion”.تست کنید تا مطمئن شوید که همه اینها کار می کند.اگر همه دانش‌آموزان دستگاه ندارند، ممکن است بخواهید همه یا برخی از شبیه‌ساز استفاده کنند. شما نیاز معرفی اپ اینونتور دارید:

نرم افزار App Inventor را روی هر کامپیوتر نصب کنید (یا از دانش آموزان بخواهید این کار را روی لپ تاپ خود انجام دهند)

App Inventor را در ai2.appinventor.mit.edu باز کنید و مطمئن شوید که شبیه‌ساز با یک برنامه ظاهر می‌شود وقتی «اتصال | شبیه ساز». همچنین، مطمئن شوید که صدا در شبیه ساز و تصاویر از بارگیری برنامه به درستی پخش می شود.

احتمالاً باید دستورالعمل های راه اندازی را به طور خاص برای کلاس خود ایجاد کنید. در اینجا نمونه ای از دوره آموزشی پروفسور ولبر در دانشگاه سانفرانسیسکو آمده است: 1. App Inventor را معرفی کنید (30)می‌توانید از این ارائه Google استفاده کنید یا آن را مطابق میل خود تغییر دهید. ارائه به معنای تعاملی است:

بلوک‌های یک برنامه جالب (بدون پیامک هنگام رانندگی) را  اپ اینونتور نشان می‌دهد و به مخاطب این فرصت را می‌دهد که بین خود صحبت کنند تا بفهمند چه کار می‌کند."برنامه قرعه کشی" را نمایش دهید و به مخاطب اجازه دهید برای برنده شدن پیامک ارسال کند. می‌توانید یک کتاب یا انتخاب اول را در دستگاه‌هایی که در دسترس دارید هدیه دهید. مطمئن باشید و:معرفی طراح، ویرایشگر بلوک و آزمایش زنده برنامه (چه روی دستگاه یا شبیه ساز)در مورد برنامه هایی که می توان با App Inventor ساخت صحبت کنید.

(0) نظر

آموزش اپ اینونتور

دوشنبه نهم 3 1401

آیا می خواهید پیش نمایشی از مزایای آموزش اپ اینونتور ارائه شده با فشار دادن خودکار BOM به سیستم ERP داشته باشید.برای تخمین ارزش دقیق صرفه جویی در وقت خود در آزمون شرکت کنید!خودکار کردن ماشین حساب بازگشت سرمایهfas fa-بزرگتر از برابراتصال Autodesk Vault بهسیستم ERP شما با powerGatefas fa-less-than-equal.png.pngاتصال Autodesk Vaultبه PLM با powerPLMاتصال Autodesk Vault به سیستم ERP خود با powerGate

powerGate بهترین نرم افزار اتصال در کلاس برای مشتریان Autodesk Vault است که به مهندسان و طراحان کمک می کند تا زمان ایجاد، به روز رسانی و انتقال BOM های مهندسی به سیستم ERP را کاهش دهند و در عین حال کیفیت و دسترسی به اسناد مورد نیاز سایر تیم ها را بهبود بخشند.

powerGate تنها در چند هفته Vault را به ERP متصل می کند و از نظر سفارشی سازی انعطاف پذیری کاملی را ارائه می دهد.خودکار 01انتقال قدرتمند BOM

انتقال BOM به مهندسان و طراحان این آموزش اپ اینونتور امکان را می دهد که تغییرات خود را با دقت و به درستی به بخش های خرید و تولید منتقل کنند و همچنین فوراً در مورد خطاها یا محدودیت ها به روز شده و بر اساس آن اقدام کنند.

مقایسه BOM های چند سطحی قبل از انتقال آنها به ERP شفافیت بین Vault و ERP را فراهم می کند.این راه حل به طور چشمگیری زمان انتقال BOM را کاهش می دهد و در عین حال آن را ساده می کند و دقت را بهبود می بخشد.

رسیدگی به خطاهاBOM ها ظاهر می شوندانتشار فایل در ERP

به طور معمول، اسناد طراحی شامل موارد، لیست قطعات و فایل‌هایی است که باید به صورت PDF، DXF و STEP منتشر شوند تا آنها را با بخش‌های خرید و تولید به اشتراک بگذارند.

powerGate ابزارهای مناسبی را برای ایجاد و به‌روزرسانی ایرانیان سایبر خودکار فایل‌های ترسیمی ارائه می‌کند: هر بار که فایل Vault مربوطه منتشر می‌شود، به‌روزرسانی‌ها و ابرداده‌ها به سیستم ERP ارسال می‌شوند و مطمئن می‌شوند که همه با آخرین نسخه فایل کار می‌کنند.

به طور خودکار فایل های PDF / DXF را آموزش اپ اینونتور در ERP منتشر کنیدهمگام سازی sate و نسخه هاادغام عمیق CAD

در طول فرآیند طراحی در AutoCAD یا Inventor، مهندسان یا طراحان ممکن است نیاز به ایجاد آیتم های ERP یا اضافه کردن مواد خام و خرید قطعات به مدل سه بعدی داشته باشند تا BOM را تکمیل و به سیستم ERP منتقل کنند. powerGate یک سیستم گفتگوی ایجاد و جستجوی مناسب را فراهم می کند که به کاربر اجازه می دهد اقلام جدید ایجاد کند یا مواد خام موجود را بیابد و قطعاتی را خریداری کند که می تواند به راحتی به مدل Inventor و به Inventor BOM اضافه شود. به این ترتیب، BOM با طراحی در حین کار در Inventor رشد می کند.

یکپارچه سازی عمیق CAD را به دست آوریداتصال زنده به ERP را دریافت کنیدCAD BOM کامل را دریافت کنیدfa-check-double_1انطباق داده ها

با powerGate، اعتبارسنجی های سفارشی را می توان به گردش های کاری طاق اضافه کرد تا مطابقت داده ها با سیستم ERP را بررسی کند.

به عنوان مثال، اگر یک طراح بخواهد یک آموزش اپ اینونتور اسمبلی را در Vault منتشر کند، powerGate بررسی می‌کند که موارد مصرف‌شده همه در سیستم ERP وجود دارند، در وضعیت صحیح هستند یا اینکه بررسی‌های فردی دیگری را انجام می‌دهد.

با تثبیت گردش‌های کاری Vault به داده‌های ERP، مهندسی در نهایت می‌تواند داده‌هایی را منتشر کند که با بقیه سازمان‌ها سازگار است و از مشکلات پایین دستی جلوگیری می‌کند.

مطابقت آیتم و BOM را بدست آوریدچرا POWERGATE را انتخاب کنید انتقال خودکار داده های BOM به سیستم ERP اتصال مستقیم با ERP در چند هفته نه چند ماه مهندسان و طراحان BOM را از محیط آشنا CAD مدیریت می کنند اجرای فوری و بازخورد کاهش زمان طراحی سفارشی  اپ اینونتور سازی آسان با هزینه های نگهداری کم به روز رسانی مداوم برای مطابقت با با نسخه های جدید Autodesk

(0) نظر

سایت اپ اینونتور

دوشنبه نهم 3 1401

من همچنین مجموعه‌ای از کتاب‌های الکترونیکی سایت اپ اینونتور را برای کمک به شما برای شروع ایجاد کرده‌ام - توضیحات مفصل این کتاب‌های الکترونیکی App Inventor را در اینجا ببینید.

زمینهنام من ادوارد میچل است و در ردموند، اورگان زندگی می کنم. من به Google یا MIT وابسته نیستم و این تلاش به طور مستقل توسط من انجام می شود.P1030607_2-300x279

بیوگرافی من فقط می گفت که من در توسعه نرم افزار کار کرده ام و به نوعی آن را رها کردم. متوجه شدم که بقیه به دستاوردهای خود می بالند و به نظر می رسد که موفقیت و شناخت را از آن کسب کرده اند. در نتیجه، اکنون در پایان کارم، بالاخره بیوگرافی خود را به روز کردم.

من در شمال کالیفرنیا بزرگ شدم، از 11 سالگی کار کردم، دبیرستان را یک سال زودتر تمام کردم و مدرک B.S. در اطلاعات و علوم کامپیوتر از دانشگاه کالیفرنیا، ایروین، و بعداً، مدرک M.B.A از دانشگاه گونزاگا (2001، معدل 3.89) و مدرک M.S. در مهندسی نرم افزار از دانشگاه Regis (دسامبر سایت اپ اینونتور 2012، GPA 4.0، پایان نامه مدیریت انرژی اندروید). من کار می کردم و تمام شهریه های دانشگاه را خودم پرداخت می کردم.

حرفه من از سیلیکون ولی تا مایکروسافت و فناوری بی سیم در شرکت هایی از جمله Agilent و Vivato Wireless است. من چهار بار روی تیم‌هایی کار کرده یا مدیریت کرده‌ام که محصولات نرم‌افزاری پرفروش شماره 1 را ارائه می‌دهند.

من دوازده کتاب نوشته ام، عمدتاً در مورد توسعه نرم افزار و دو حق ثبت اختراع ایالات متحده دارم.

من از نوجوانی مجوز رادیو ژامبون داشتم و در 20 سالگی خلبان خصوصی دارای گواهینامه FAA بودم. من همچنین یک عکاس سه بعدی و نویسنده کتابی در زمینه عکاسی سه بعدی هستم. من ده سال را به عنوان مربی FIRST Robotics گذراندم و با دانش آموزان دبیرستانی در راه اندازی مشاغل STEM خود کار کردم. من همچنین یک آتش نشان داوطلب، یک داوطلب جستجو و نجات و یک داوطلب خدمات بلایای صلیب سرخ بوده ام.

در طول زندگی‌ام مجبور بودم با چندین صدمات مغزی ایرانیان سایبر (یک شکستگی جمجمه، 4 ضربه ضربه‌ای که باعث شکستگی استخوان‌ها و کلاه ایمنی دوچرخه‌سواری شد، و یک ضربه به سر که منجر به کندی مغز و مشکلات دیگر برای هفته‌ها شد) و اثرات طولانی مدت آن دست و پنجه نرم کنم. TBI. از سر خود  سایت اپ اینونتور محافظت کنید؛ من قویاً توصیه می کنم که TBI را تجربه نکنید.

من عضو EAA، AMA، ARRL، AMSAT، HiDARG و Hoverclub of America هستم (من اکنون با هاورکرافت پرواز می کنم).

من با کیم (بیوشیمی بازنشسته و R.N.) و پدری با 3 "بچه" بزرگسال ازدواج کردم - دختر بزرگتر پرستار روانپزشکی و زبانشناس روسی است، پسر دانشمند مواد تحقیقاتی است و دختر کوچکتر زمین شناس، میکروبیولوژیست، زیست شناس سلولی است. ، هیدرولوژیست و ژئوشیمیدان و دانشمند کارکنان یک شرکت مشاوره محیطی.

پروفایل لینکدین منادوارد میچل، کارشناسی ارشد، MBAدرباره عکس عنوان در بالای صفحهعکس برگرفته از عکسی است که من از پل طبیعی در پارک ملی کاپیتول ریف در یوتا در بهار 2014 گرفتم.من یک عکس سه بعدی از پل طبیعی با استفاده از دو دوربین کوچک نیکون 1 گرفتم تا عکس های چپ سایت اپ اینونتور و راست را برای عکس سه بعدی بگیرم. اما من بخشی از تنها یکی از تصاویر را برای عکس عنوان برش دادم.

فکر می‌کنم این عکس باید نمادی در مورد توسعه برنامه‌های App Inventor و قدرت برنامه‌نویسی App Inventor داشته باشد – اما در واقعیت، فقط یک عکس زیبا از یک سازند صخره‌ای منظم است! دیوید ولبر رئیس علوم کامپیوتر در دانشگاه سانفرانسیسکو است و App Inventor را در دوره‌ای در USF تدریس می‌کند. او با تیم App Inventor کار می‌کرد و آموزش‌های پیشرفته‌ای را که در سایت App Inventor یافت می‌شود، نوشت. برنامه‌های ایجاد شده توسط دانش‌آموزان او - عمدتاً رشته‌های علوم انسانی و بازرگانی بدون تجربه قبلی در برنامه‌نویسی - در مقاله‌های نیویورک تایمز، سان فرانسیسکو کرونیکل، Tech Crunch، Fortune.CNN.com و Yahoo News شرح داده شده‌اند.

هارولد (هال) آبلسون، استاد مهندسی برق و علوم کامپیوتر در MIT، اپ اینونتور  علاقه دیرینه ای به استفاده از محاسبات به عنوان یک چارچوب مفهومی در تدریس دارد. او نقشی کلیدی در تقویت ابتکار فناوری آموزشی مؤسسه‌ای MIT ایفا کرده است و مدیر مؤسس 

(0) نظر

آموزش نصب اپ اینونتور

دوشنبه نهم 3 1401

اگر پس از نصب نرم افزار App Inventor Setup برای  آموزش نصب اپ اینونتور اولین بار است که از شبیه ساز استفاده می کنید، پیامی را مشاهده می کنید که از شما می خواهد شبیه ساز را به روز کنید. برای انجام به روز رسانی و اتصال مجدد شبیه ساز، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. هر زمان که نسخه جدیدی از نرم افزار App Inventor وجود دارد، باید این نوع به روز رسانی را انجام دهید. App Inventor برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد برنامه‌های اندرویدی خود را بسازید و آنها را از طریق سه گزینه مختلف آزمایش کنید، که در منوی Connect در نوار بالا سمت چپ موجود است:

دانلود App Inventor Companion App در دستگاه خود و اسکن کد QR برای اجرای برنامه در دستگاه شما.اگر دستگاهی ندارید، شبیه ساز روی صفحه را نصب کنید.3. اگر Wi-Fi در دسترس نیست، از اتصال USB استفاده کنید

بیایید ببینیم چگونه شبیه ساز را روی رایانه خود نصب کنیم. ابتدا از منوی Connect روی Emulator کلیک کنید: پنجره ای ظاهر می شود که نشان می دهد شبیه ساز باید آموزش نصب اپ اینونتور نصب شود. سپس بر روی need help کلیک کنید؟ ارتباط دادن. می توانید اینجا را کلیک کنید و سپس مراحل را دنبال کنید:

بر روی Instructions of Option Two کلیک کنید2. نرم افزار مناسب را با توجه به سیستم عامل خود انتخاب کنید3. نسخه مناسب برای کامپیوتر خود را دانلود کرده و نرم افزار را نصب کنید.4. فقط برای ویندوز و گنو/لینوکس: aiStarter را با کلیک بر روی نماد روی دسکتاپ خود یا با جستجوی برنامه در نوار جستجوی خود راه اندازی کنید.

(در دستگاه های مک به طور خودکار باز می شود و به ایرانیان سایبر صورت نامرئی در پس زمینه اجرا می شود) صفحه اصلی / برنامه های آموزشی / آموزش App Inventor: استفاده از SQLite در رایانه ویندوزآموزش App Inventor: استفاده از SQLite در رایانه یندوزمجوزهای برنامه:به برنامه های کاربردی اجازه می دهد تا سوکت های شبکه را باز کنند. [بیشتر ببینید (5)]چه خبر:

این نسخه چهار فایل .aia را در پوشه دانلود  آموزش نصب اپ اینونتور کارت sd شما کپی می کند. این فایل های .aia شامل پایگاه های داده، فایل های HTML و جاوا اسکریپت و SQLite است... [بیشتر ببینید]

تغییرات:[همه را ببین]دانلود بر روی کامپیوتر ویندوزسازگار با کامپیوتر و لپ تاپ ویندوز 7/8/10دانلود در اندرویدسازگار با اندروید 2.1+ (Eclair)پیش‌نمایش برنامه ([مشاهده تمام 4 تصویر صفحه‌نمایش])پیش نمایش برنامهدرباره این برنامه

در این صفحه می توانید آموزش های App Inventor: Using SQLite را دانلود کرده و بر روی رایانه شخصی ویندوز نصب کنید. آموزش App Inventor: استفاده از SQLite یک برنامه آموزشی رایگان است که توسط پیتر تامسون ساخته شده است. آخرین نسخه آموزش های App Inventor: استفاده از SQLite 3 است، در 03-01-2019 منتشر شد (به روز رسانی در 09-10-2020). تعداد تخمینی دانلودها بیش از 10 است. امتیاز کلی آموزش های App Inventor: استفاده از SQLite 1،0 است. به طور کلی اکثر برنامه های برتر در فروشگاه اندروید دارای رتبه 4+ هستند. این برنامه توسط 1 کاربر امتیاز داده شده است، 1 کاربر به آن امتیاز 5*، 1 کاربر به آن امتیاز 1* داده است.

آموزش App Inventor: استفاده از SQLiteچگونه آموزش نصب اپ اینونتور آموزش های App Inventor را نصب کنیم: استفاده از SQLite در ویندوز؟آموزش نحوه نصب برنامه های آموزشی App Inventor: استفاده از SQLite در رایانه شخصی و لپ تاپ ویندوز 7/8/10

در این پست قصد دارم نحوه نصب آموزش App Inventor را به شما نشان دهم: استفاده از SQLite در رایانه شخصی ویندوز با استفاده از برنامه پخش کننده اندروید مانند BlueStacks، Nox، KOPlayer، ...

در زیر راهنمای گام به گام مفصلی را مشاهده خواهید کرد، اما من می‌خواهم یک نمای کلی از نحوه عملکرد آن به شما ارائه دهم. تنها چیزی که نیاز دارید یک شبیه‌ساز است که یک دستگاه اندرویدی را روی رایانه شخصی ویندوز شما شبیه‌سازی کند و سپس می‌توانید برنامه‌ها را نصب کنید و از آن استفاده کنید - می‌بینید که دارید آن را در اندروید بازی می‌کنید، اما این روی گوشی هوشمند یا تبلت اجرا نمی‌شود، بلکه روی یک دستگاه اجرا می‌شود. کامپیوتر

اگر این روی رایانه شخصی شما کار نمی کند یا نمی توانید  نصب اپ اینونتور نصب کنید، اینجا نظر دهید و ما به شما کمک می کنیم!با استفاده از BlueStacks نصب کنیدبا NoxPlayer نصب کنیدراهنمای گام به گام برای نصب آموزش های App Inventor: استفاده از SQLite با استفاده از BlueStacks

(0) نظر

دانلود اپ اینونتور

يکشنبه هشتم 3 1401

روی نماد کلیک کنید تا برنامه در ویندوز 10 کامپیوتر دانلود اپ اینونتور شما اجرا شود.لطفاً این برنامه های توصیه شده را بررسی کنید: Apache Jmeter 2 Apps Windows 10روش 2: نصب برنامه با استفاده از Windows Storeمرحله 1: برنامه Windows Store را باز کنید

می توانید Windows Store را در ویجت دسکتاپ یا در پایین نوار وظیفه پیدا کنید. به نظر می رسد یک نماد کیف خرید کوچک با لوگوی ویندوز روی آن است.

مرحله 2: پیدا کردن برنامه ها در فروشگاه ویندوزمی توانید App Inventor را در فروشگاه ویندوز با استفاده از کادر جستجو در بالا سمت راست پیدا کنید.یا اگر می‌خواهید برنامه‌های موجود بیشتری را با توجه به محبوبیت و برنامه‌های ویژه کاوش کنید، می‌توانید برنامه‌ها را انتخاب کنید.مرحله 3: نصب دانلود اپ اینونتور برنامه از فروشگاه ویندوز

هنگامی که App Inventor را در فروشگاه ویندوز پیدا کردید، نام و نشان‌واره را مشاهده می‌کنید و سپس دکمه‌ای را در زیر می‌بینید. اگر این یک برنامه رایگان است، دکمه رایگان علامت گذاری می شود، یا در صورت پرداخت هزینه، قیمت را نشان می دهد.روی دکمه کلیک کنید و نصب شروع می شود. سپس می توانید پس از تکمیل روی Open کلیک کنید.اگر قبلاً برنامه را روی دستگاه دیگری نصب کرده اید، ممکن است به جای آن برنامه را نصب کنید.

 چگونه اپلیکیشن App Inventor را حذف کنیمماوس ایرانیان سایبر خود را روی نوار وظیفه در پایین دسکتاپ ویندوز خود قرار دهیدسپس روی دکمه "شروع" / آرم ویندوز کلیک کنیدگزینه "کنترل پنل" را انتخاب کنیدروی نماد افزودن یا حذف برنامه ها کلیک کنید.

«App Inventor» را از برنامه‌های نمایش داده شده انتخاب کنید، سپس روی «Remove/Uninstall» کلیک کنید.

با کلیک بر روی دکمه "YES" فرآیند Uninstall را دانلود اپ اینونتور کامل کنید.تمام شده! اکنون، سیستم عامل ویندوز شما از برنامه App Inventor پاک شده است. سوالات متداول App Inventorس: آیا App Inventor کاملا رایگان است؟ فقط هزینه دانلودش چقدره؟ج: هیچی! این برنامه را از سایت های رسمی به صورت رایگان توسط این سایت پورتال دانلود کنید. هر سابق اطلاعات مربوط به مجوز را می توانید در سایت های صاحبان پیدا کنید.

س: چگونه می توانم به دانلود رایگان App Inventor برای لپ تاپ ویندوز دسترسی داشته باشم؟

پاسخ: آسان است! کافیست روی دکمه دانلود رایگان App Inventor در بالای این مقاله کوتاه کلیک کنید. با کلیک بر روی این پیوند، نصب کننده شروع به دانلود App Inventor کاملاً رایگان برای لپ تاپ می کند.

س: آیا این App Inventor در هر ویندوزی به طور معمول کار می کند؟ج: بله! App Inventor برای کامپیوتر به طور معمول در اکثر سیستم عامل های ویندوز فعلی کار می کند.

سلب دانلود اپ اینونتور مسئولیت

این فایل نصب App Inventor App به طور کامل روی سرور ما میزبانی نمی شود. هنگامی که روی لینک "دانلود" در این صفحه کلیک می کنید، فایل ها مستقیماً در وب سایت رسمی منابع مالک دانلود می شوند. App Inventor یک برنامه ویندوز است که توسط Inc ساخته شده است. ما مستقیماً به آنها وابسته نیستیم. همه علائم تجاری، علائم تجاری ثبت شده، نام اقلام و نام شرکت یا آرم هایی که در اینجا در مورد آنها صحبت شده است متعلق به صاحبان مربوطه است. ما مطابق با DMCA هستیم و با کمال میل با شما همکاری می کنیم. Poser 12 یک جهان سه بعدی است که به کاربران امکان تصویرسازی و انیمیشن را می دهد. چه به تازگی سفر خود را به سمت گرافیک آغاز کرده باشید یا یک حرفه ای باتجربه باشید، پوزر دروازه شما به سوی تجربه ای است که بی نهایت خلاقانه است. دنیای سه بعدی خود را با گیگابایت محتوای گنجانده شده از کتابخانه Poser طراحی کنید. صحنه را با وسایل واقعی و عناصر سه بعدی تنظیم کنید. صحنه‌ها را با حیوانات و انسان‌های آماده و کاملاً بافت‌دار پر کنید و متحرک کنید. به راحتی شروع به ساخت هنرهای سه بعدی و انیمیشن کنید.

چه برای رسانه های تعاملی، انیمیشن یا وب ایجاد کنید اپ اینونتور، همیشه نیاز به شکل انسانی وجود دارد. پوزر قدرت طراحی فیگور سه بعدی تعاملی را ارائه می دهد و فرصت های بی نهایتی را برای به تصویر کشیدن تنوع، فرم و بیان انسان ارائه می دهد. طراحی با شکل انسانی برای هنر، تصویرسازی، انیمیشن، کمیک، وب، چاپ، آموزش، تجسم پزشکی، بازی، استوری بورد، پیش تجسم و موارد دیگر.

(0) نظر
X