همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش کدنویسی پایتون

سه شنبه سی یکم 3 1401

شما خوش آمدید به گروه ما در فیس بوک آموزش کدنویسی پایتون برای پرسش، بحث و به روز رسانی بپیوندید.پس از تکمیل آموزش ها، می توانید در LearnX گواهینامه دریافت کنید و گواهینامه خود را به نمایه LinkedIn خود اضافه کنید.

فقط روی فصلی که می خواهید از آن شروع کنید کلیک کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. موفق باشید! این آموزش پایتون به شما کمک می کند برنامه نویسی پایتون را از ابتدا یاد بگیرید.

آموزش پایتون اگر می خواهید به سرعت بر برنامه نویسی پایتون مسلط شوید، این آموزش پایتون برای شما مناسب است.این آموزش شما را از طریق درک زبان برنامه نویسی پایتون راهنمایی می کند، به شما کمک می کند تا مفاهیم را عمیقاً یاد بگیرید و به شما نشان می دهد که چگونه تکنیک های برنامه نویسی عملی را برای چالش های خاص خود به کار ببرید.

آنچه یاد خواهید گرفت:مفاهیم آموزش کدنویسی پایتون اولیه برنامه نویسی پایتون را به دست آورید.

نحوه توسعه اپلیکیشن های پایتون در دنیای واقعی از تکنیک های برنامه نویسی پایتون در زمینه های خاص مانند علم داده، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی استفاده کنید.شروع برنامه نویسی پایتون

این بخش به شما کمک می کند برنامه نویسی پایتون را سریع و موثر شروع کنید. پس از تکمیل این بخش، درک اولیه ای از زبان پایتون خواهید داشت. و شما می دانید که چگونه محیط توسعه Python را در رایانه خود تنظیم کنید.

مبانی پایتون در این بخش، برنامه نویسی پایه پایتون را یاد خواهید گرفت. اگر در برنامه نویسی پایتون کاملاً تازه کار هستید، این بخش برای شما مناسب است. پس از تکمیل آموزش ها، ایرانیان سایبر با برنامه نویسی پایه پایتون آشنا خواهید شد.

پایتون OOPاین OOP پایتون برنامه آموزش کدنویسی پایتون نویسی شی گرا پایتون را به وضوح برای شما توضیح می دهد تا بتوانید آن را برای توسعه نرم افزار به طور موثرتر اعمال کنید.

پایتون پیشرفتهاین بخش مفاهیم پیشرفته پایتون را پوشش می دهد تا متوجه شوید که چگونه و چرا چیزها در پایتون کار می کنند.

Python Regexدر این بخش، گام به گام با عبارات منظم در پایتون از ابتدا آشنا خواهید شد.Tkinterاین آموزش Tkinter شما را با دنیای هیجان انگیز برنامه نویسی رابط کاربری گرافیکی در پایتون آشنا می کند. خلاصه آموزش پایتون

در این آموزش پایتون برای مبتدیان، اصول برنامه نویسی پایتون و مفاهیم پیشرفته را یاد خواهید گرفت. این دوره آموزشی پایتون شامل تمام اصول اولیه پایتون از نصب تا موارد پیشرفته مانند علم داده پایتون است. این آموزش برنامه نویسی پایتون به شما کمک می کند تا پایتون را به صورت رایگان با یادداشت های پایتون و PDF آموزش پایتون یاد بگیرید. این آموزش های پایتون به شما کمک می کند تا اصول اولیه پایتون را بیاموزید.

زبان برنامه نویسی پایتون چیست؟

پایتون یک زبان برنامه نویسی شی گرا است که توسط Guido Rossum در سال 1989 ایجاد شد. این زبان برای نمونه سازی سریع برنامه های پیچیده طراحی شده است. این رابط برای بسیاری از تماس‌ها و کتابخانه‌های سیستم‌عامل دارد و به C یا C++ قابل گسترش است. بسیاری از شرکت آموزش کدنویسی پایتون های بزرگ از زبان برنامه نویسی پایتون از جمله ناسا، گوگل، یوتیوب، بیت تورنت و غیره استفاده می کنند. آموزش پایتون

پایتون

آموزش پایتون مفاهیم اولیه و پیشرفته پایتون را ارائه می دهد. آموزش پایتون ما برای مبتدیان و حرفه ای ها طراحی شده است.

پایتون یک زبان برنامه نویسی ساده، عمومی، سطح بالا و شی گرا است.پایتون نیز یک زبان اسکریپت نویسی تفسیر شده است. Guido Van Rossum به عنوان بنیانگذار برنامه نویسی Python شناخته می شود.

آموزش پایتون ما شامل تمام موضوعات برنامه نویسی پایتون مانند نصب، دستورات کنترل، رشته ها، لیست ها، تاپل ها، دیکشنری، ماژول ها، استثناها، تاریخ و زمان کدنویسی پایتون ، ورودی/خروجی فایل، برنامه ها و غیره است. همچنین سوالات مصاحبه پایتون برای کمک به شما ارائه می شود. بهتر است برنامه نویسی پایتون را درک کنید.

پایتون چیست؟

(0) نظر

آموزش کدنویسی

سه شنبه سی یکم 3 1401

. برنامه نویسی برای همه (شروع با پایتون)، کورسرادر آموزش کدنویسی مورد یادگیری پایتون از یک استاد دانشگاه واقعی چطور؟ (توجه داشته باشید که این مورد بدون گواهینامه رایگان است.)

10. Ruby on Rails، Codecademy را یاد بگیرید

و هنگامی که تمام آن زبان ها را تمام کردید، Ruby on Rails را امتحان کنید تا مجموعه مهارت های خود را به سطح بعدی ببرید. مطالب آموزشی رایگان و دوره های آنلاین

در اینجا می توانید مطالب و منابع آموزشی رایگانی را بیابید که به شما کمک می کند شروع کنید و درس ابتکاری بعدی خود را برنامه ریزی کنید.

1. بیت های آموزش کدنویسی یادگیری

هیچ تجربه کدنویسی یا برنامه نویسی قبلی مورد نیاز نیست و تکمیل هر ماژول فقط حدود 15 دقیقه طول می کشد. ماژول ها شما را با مفاهیم کلیدی مرتبط با فعالیت های کدنویسی و تفکر محاسباتی آشنا می کنند. علاوه بر این، ماژول ها همچنین به شما نکات عملی و توصیه هایی در مورد نحوه ادغام مفاهیم در کلاس درس می دهند. 2. دوره های آنلاین رایگان

EU Code Week فرصت های توسعه حرفه ای را در قالب دوره های آنلاین ارائه می دهد. هدف حمایت از معلمان در آوردن کدنویسی و تفکر محاسباتی به کلاس درس است.

دوره مقدماتی "یخ شکن".

دوره آموزشی CodeWeek Icebreaker یک دوره پنج ایرانیان سایبر ساعته به زبان انگلیسی است که هر کسی که به اصول کدنویسی و تفکر محاسباتی علاقه دارد را هدف قرار می دهد. شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند که چگونه حس کنجکاوی و روحیه نوآورانه را در جوانان القا کنند و در عین حال آنها را برای تبدیل شدن به خالقان دیجیتالی توانمند می‌سازند. این دوره به شرکت کنندگان کمک می کند تا مزایا و ارتباط تفکر محاسباتی و کدگذاری را در زندگی روزمره ما کشف کنند. همچنین ایده‌ها، مواد آموزشی و منابع رایگان را برای سازماندهی فعالیت‌های سرگرم‌کننده  آموزش کدنویسی و آموزشی برای کودکان، در هر زمان و هر مکان - به‌ویژه در هفته کد ارائه می‌کند.

برای شرکت در این دوره نیازی به تجربه یا دانش قبلی در زمینه کدنویسی ندارید، فقط یک ذهن کنجکاو دارید.دوره عمیق "شیرجه عمیق".

دوره آنلاین EU Code Week Deep Dive یک دوره بیست و پنج ساعته به زبان انگلیسی است که به معلمان این فرصت را می دهد تا با اصول مربوط به کدنویسی آشنا شوند و دانش و اعتماد به نفس را برای سازماندهی فعالیت های کدگذاری آسان و سرگرم کننده و تعاملی با دانش آموزان خود به دست آورند. معلمان منابع و مواد آموزشی رایگان هفته کد اتحادیه اروپا را در 29 زبان و جنبه‌های خاص کدنویسی، مانند تفکر محاسباتی، فعالیت‌های بدون پلاگ، و امکانات بی‌پایان روباتیک، سرهم‌بندی و ساختن، زبان‌های برنامه‌نویسی بصری، ایجاد اپلیکیشن و موارد دیگر کشف می‌کنند.

دوره 2020 «شیرجه عمیق» را بررسی کنیدهفته کد اتحادیه اروپا را در رسانه های اجتماعی دنبال کنید تا از زمان شروع دوره بعدی مطلع شوید.

3. فعالیت #CodeWeek خود را آموزش کدنویسی اضافه کنید

اکنون که یک یا چند بیت یادگیری هفته کد را تکمیل کرده اید، امیدواریم که به اندازه کافی احساس راحتی کنید که بتوانید مقداری خلاقیت دیجیتال را به کلاس درس خود بیاورید و فعالیت خود را در نقشه هفته کد ثبت کنید!

شما به راحتی می توانید یک درس را در کلاس خود، یک روز آزاد یا یک رویداد در مدرسه خود ترتیب دهید. فقط یک تاریخ پیدا کنید و فعالیت خود را در نقشه هفته کد ثبت کنید. هر برگزارکننده فعالیت برای تلاش خود گواهی مشارکت دریافت خواهد کرد.

 

اگر می‌خواهید با یک گروه بین‌المللی از معلمان مشتاق کدنویسی ارتباط برقرار کنید، به گروه فیس‌بوک EU Code Week برای معلمان بپیوندید! برای برداشتن گامی فراتر و همکاری با مدارس دیگر در کشور خود یا فراتر از مرزها - به چالش Code Week 4 All بپیوندید.

(0) نظر

مشاوره برای شروع برنامه نویسی

سه شنبه سی یکم 3 1401

را از دست بدهید. این می تواند شما را مشاوره برای شروع برنامه نویسی  به سمت احساس غرق شدن یا استرس سوق دهد، بنابراین باید یاد بگیرید که چه زمانی از حشره فاصله بگیرید و استراحت کنید. سعی کنید کاری را انجام دهید که برایتان لذت بخش است، مانند مطالعه، آشپزی یا ورزش. برداشتن این مرحله به شما این امکان را می دهد که ذهن خود را به اندازه کافی پاک کنید تا با یک حس تمرکز مجدد به مشکل برگردید.

7. بیشتر از خواندن نمونه کد انجام دهید

وقتی نمونه کد را به دست می آورید، به راحتی می توانید آن را بخوانید و فکر کنید که درک درستی از آنچه در جریان است دارید. اما وقتی واقعاً می‌خواهید یک برنامه‌نویس کامپیوتر شوید، باید یک قدم جلوتر بروید. شما در واقع باید کد را اجرا کنید و با آن سر و صدا کنید تا بفهمید واقعاً چگونه کار می کند. این روش بسیار مؤثرتری برای یادگیری نسبت به خواندن ساده کد است. به یاد داشته باشید، خواندن کد به معنای درک آن نیست. برای شروع یک حرفه کدنویسی موفق، باید سطح عمیقی از درک را پرورش دهید، و بازی کردن با کد نمونه راهی عالی مشاوره برای شروع برنامه نویسی برای انجام این کار است.

نتیجه

یادگیری نحوه کدنویسی در ابتدا هیجان انگیز و حتی کمی دلهره آور است. ولیزمانی که کمپ یا برنامه آموزشی برنامه نویسی مناسب را انتخاب می کنید و این نکات را به کار می گیرید، تمام اطلاعات و مهارت های مورد نیاز برای شروع یک حرفه برنامه نویسی پربار را به دست خواهید آورد. به یاد داشته باشید که هر کدنویسی که برای اولین بار شروع به کار می کند کمی با مشکل مواجه می شود و شما نباید انتظار متفاوتی از خودتان داشته ایرانیان سایبر باشید. این به سادگی بخشی از فرآیند یادگیری است. اما اگر به آن پایبند باشید، این مهارت‌ها را سریع‌تر از آنچه فکرش را می‌کردید، یاد خواهید گرفت. این مقاله بر اساس برنامه ساعت اداری کدمنتور به میزبانی استیو کلابنیک است که به عنوان یک مشارکت کننده فعال منبع باز شناخته شده است و تنها در سال 2014 بیش از 1900 مشارکت داشته است. ساعت اداری یک پرسش و پاسخ باز بود که در آن شرکت‌کنندگان می‌توانستند هر چیزی را از استیو بپرسند، و در اینجا 9 توصیه مهمی است که استیو هنگام پاسخ دادن به سؤالات مبتدی مطرح کرده است.

شماره 1: همیشه به یک کار در یک مشاوره برای شروع برنامه نویسی زمان پایبند باشید

هر زمان که می‌خواهم یاد بگیرم چگونه کارهای جدید انجام دهم، یا اگر پروژه‌ای دارم که در آن باید کارهای زیادی را انجام دهم، سعی می‌کنم فقط یک کار خاص را انتخاب کنم و به آن حمله کنم.

اغلب اوقات در برنامه نویسی، بسته به کاری که روی آن کار می کنید، زمینه های زیادی را در ذهن خود نگه می دارید، بنابراین بهتر است روی یک چیز تمرکز کنید و سعی کنید آن را انجام دهید. راه‌های زیادی وجود دارد که می‌توانید با یک مشکل مقابله کنید، بنابراین بسیاری از چیزها به انتخاب راه‌حلی بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر می‌خواهید یک وب‌سایت CMS بسازید که وب‌سایتی بسازد که در آن چیزهایی را برای هر کاربر مستقر کند، می‌توانید سایتی را سازماندهی کنید که در آن یک برنامه غول پیکر است که در آن همه یک زیر دامنه خاص دارند، یا می‌توانید آن را طوری بسازید که هر زیردامنه مجزا یک نمونه جداگانه از برنامه شما با تغییرات پیکربندی است. هر رویکردی مزایا و معایبی دارد، بنابراین این جایی است که قضاوت وارد می‌شود و چرا برخی افراد می‌گویند برنامه‌نویسی یک هنر است، زیرا دائماً باید معاوضه‌های مختلفی را بسنجید.

شماره 2: افراد مختلف چیزهای مختلف مشاوره برای شروع برنامه نویسی را به راحتی پیدا می کنند

من افرادی را می شناسم که برنامه نویسی تحت وب انجام نمی دهند زیرا فکر می کنند برنامه نویسی سیستم عامل آسان تر است. طبق منطق آنها فقط باید برای یک کامپیوتر کد اسمبلی بنویسند و آن کاری را که آنها می خواهند انجام دهد. توسعه‌دهندگان وب باید زبان نشانه‌گذاری، زبان برنامه‌نویسی و زبان استایل را قبل از ارسال برنامه در سراسر شبکه بپیچند تا روی رایانه‌ای کاملاً متفاوت که روی سیستم‌عامل دیگری اجرا می‌شود اجرا شود – که بسیار سخت است.

بدیهی است که همه ما نقاط قوت و ضعف متفاوتی داریم، بنابراین من سعی می‌کنم از گفتن چیزهایی که برای مبتدی‌ها غیرممکن است دوری کنم، زیرا هرگز نمی‌دانید که هر زمان با کسی برخورد کردید که واقعاً برای مثال CMS ها شهودی دارد. ممکن است، درست است؟ همه ما از بسیاری جهات متفاوت هستیم.

شماره 3: کار شما می تواند فقط 80٪ کامل باشد

یکی از چیزهایی که در مورد مهندسی وجود دارد این است مشاوره شروع برنامه نویسی که ساخت یک وسیله نقلیه رفت و آمد و یک ماشین مسابقه دو چیز بسیار متفاوت هستند، بنابراین شما می توانید با چیزهایی در یک ماشین رفت و آمدی که در ماشین مسابقه قرار نمی دهید کنار بیایید و 

(0) نظر

بهترین آموزشگاه های برنامه نویسی

يکشنبه بیست و نهم 3 1401

موسسات ممکن است دارای اعتبار منطقه ای بهترین آموزشگاه های برنامه نویسی یا ملی باشند. ایالات متحده خانه هفت نهاد اعتباربخشی منطقه ای است که عمدتاً مؤسسات غیرانتفاعی و اعطای مدرک را بررسی می کنند. در مقابل، سازمان‌های ملی اعتباربخشی معمولاً مدارس انتفاعی و تک منظوره، مانند مؤسسات فنی و حرفه‌ای را ارزیابی می‌کنند. نزدیک به 3000 کالج و دانشگاه آمریکایی دارای اعتبار منطقه ای هستند.

در حالی که وزارت آموزش ایالات متحده (ED) همه هفت نهاد اعتباربخش منطقه ای را به رسمیت می شناسد، همه اعتباربخش های ملی را تأیید نمی کند. ED در کنار شورای اعتباربخشی آموزش عالی (CHEA) برای بررسی و شناسایی استانداردهای اعتباربخشی و سازمان‌های اعتباربخش کار می‌کند. هر دو ED و CHEA پایگاه داده های جامع مدارس معتبر وبرنامه ها در وب سایت مربوطه خود.

تمرکز درجه برنامه نویسی کامپیوتر

بسیاری از برنامه ها برنامه نویسی کامپیوتر بهترین آموزشگاه های برنامه نویسی را به عنوان تمرکز تحت مدرک علوم کامپیوتر یا فناوری اطلاعات ارائه می دهند. یک لیسانس مستقل در برنامه نویسی کامپیوتر ممکن است در زمینه هایی مانند توسعه بازی یا برنامه های تلفن همراه تخصص داشته باشد.

امنیت رایانه

امنیت سایبری یکی از زیرشاخه‌های مورد تقاضای فزاینده فناوری اطلاعات و علوم رایانه است. دانش آموزانی که این تمرکز را دنبال می کنند موضوعاتی مانند امنیت شبکه کامپیوتری، داده کاوی، رمزنگاری، پزشکی قانونی کامپیوتر و سیستم های نرم افزاری ایمن را بررسی می کنند. داوطلبان یاد می گیرند که از داده ها، شبکه های کامپیوتری و پایگاه های داده در برابر دسترسی غیرمجاز یا تهدید جنایی محافظت کنند.

مشاغلی که این تمرکز برای آنها آماده می شود:تحلیلگر امنیت اطلاعات، تحلیلگر کامپیوتر قانونی، معمار امنیت توسعه بازی

یک مدرک برنامه نویسی کامپیوتر آنلاین با تخصص ایرانیان سایبر توسعه بازی، الگوریتم ها، فرآیندها و فناوری های دخیل در ایجاد بازی های ویدیویی را بررسی می کند. همراه با دوره های طراحی و توسعه بازی و گرافیک کامپیوتری، دانش آموزان کلاس های بسیار تخصصی مانند تعامل انسان و کامپیوتر بهترین آموزشگاه های برنامه نویسی، هوش مصنوعی و مدل سازی و شبیه سازی را می گذرانند.

مشاغلی که این تمرکز برای آنها آماده می شود:برنامه نویس بازی، طراح بازی توسعه اپلیکیشن موبایل

این تمرکز مهارت های مورد نیاز برای توسعه نرم افزار و طراحی اپلیکیشن های موبایل برای سیستم عامل های iOS و اندروید را به شما می دهد. نامزدها زبان های برنامه نویسی مانند Swift، Java، Python و PHP را بررسی می کنند. موضوعات رایج دوره شامل خدمات پشتیبان تلفن همراه، تجربه کاربر وب/موبایل و پیاده سازی رابط تلفن همراه است.

مشاغلی که این تمرکز برای آنها آماده می شود:برنامه نویس کامپیوتر، توسعه دهنده موبایل، توسعه دهنده بازی موبایلداده کاوی

دانشجویانی که مدرک برنامه نویسی کامپیوتر را به صورت آنلاین دنبال می کنند می توانند تخصص علوم کامپیوتر خود را با تمرکز در داده کاوی گسترش دهند. این آهنگ به داوطلبان آموزش می دهد که با داده های بزرگ و پایگاه داده های بزرگ کار کنند. همراه با دوره های آموزشی در مورد بهترین آموزشگاه های برنامه نویسی ساختارهای داده و ساختارهای گسسته، دانش آموزان موضوعاتی مانند برنامه نویسی زبان اسمبلی، احتمالات و آمار را بررسی می کنند.

مشاغلی که این تمرکز برای آنها آماده می شود:متخصص داده کاوی، برنامه نویس پایگاه داده فراگیری ماشین

کارشناسان کامپیوتر از تکنیک ها و برنامه های کاربردی یادگیری ماشین در زمینه های مختلف از جمله بیوانفورماتیک، امور مالی و بازیابی اطلاعات استفاده می کنند. پیشنهادات دوره معمولی شامل داده کاوی، تئوری یادگیری محاسباتی، بینایی کامپیوتر، روباتیک و پردازش زبان طبیعی است.

مشاغلی که این تمرکز برای آنها آماده  آموزشگاه های برنامه نویسی می شود:برنامه نویس کامپیوتر، متخصص داده کاوی، مهندس یادگیری ماشین

چه مدت طول می کشد تا مدرک برنامه نویسی کامپیوتر را دریافت کنید؟

(0) نظر

ثبت نام کلاس تابستانی

شنبه بیست و هشتم 3 1401

همه دانشجویان BU ملزم به تکمیل ماژول های ثبت نام کلاس تابستانی آموزشی آنلاین به عنوان بخشی از تعهد ما به رفاه دانشجو و جامعه پردیس سالم هستند.

دانشجویان ورودی در مقطع کارشناسی ملزم به گذراندن دو دوره آموزشی هستند: یکی در مورد پیشگیری از سوء رفتار جنسی و دیگری مربوط به آموزش الکل.

دانشجویان تحصیلات تکمیلی ورودی و دانشجویان تابستانی میهمان ملزم به تکمیل دوره آموزشی پیشگیری از سوء رفتار جنسی در مقطع کارشناسی ارشد می باشند.

دانشجویان بازگشته BU، از جمله آنهایی که به ترم تابستانی باز می گردند، ملزم به تکمیل دوره آموزشی پیشگیری از سوء رفتار جنسی هستند.

دانش آموزان دبیرستانی نیازی به تکمیل ثبت نام کلاس تابستانی ماژول های آموزشی ندارند.

دانش‌آموزانی که برای دوره‌های ترم تابستانی ثبت‌نام کرده‌اند، ایمیلی حاوی دستورالعمل‌های تکمیل آموزش (های) مورد نیاز خود در اوایل ماه مه دریافت خواهند کرد.

اگر دانش‌آموز مهمانی هستید که در دوره‌های ترم تابستانی BU در گذشته ثبت‌نام کرده‌اید، در صورت عدم تکمیل دوره‌های آموزشی مورد نیاز، در سیستم علامت‌گذاری ناسازگاری خواهید داشت و از ثبت نام برای ترم تابستان 2022 جلوگیری می‌شود. برای مشاهده اینکه کدام آموزش (ها) را باید تکمیل کنید، لطفاً به صفحه وضعیت انطباق در برگه «شخصی» در پیوند دانشجویی بروید.

همه دانش آموزانی که در ترم تابستانی BU شرکت می کنند ملزم به واکسینه شدن کامل علیه COVID-19 هستند که شامل دوز تقویت کننده برای افرادی است که واجد شرایط هستند. برای ایرانیان سایبر واجد شرایط بودن برای شرکت در کلاس های تابستان امسال، باید این دستورالعمل ها را دنبال کنید تا مدارک مورد نیاز (یا درخواست معافیت پزشکی یا مذهبی) را از طریق پورتال Patient Connect آپلود کنید. توجه داشته باشید که برای دسترسی به Patient Connect به یک حساب ورود به سیستم BU نیاز است. دستورالعمل‌های تنظیم حساب ورود به ثبت نام کلاس تابستانی سیستم BU در آدرس شروع در BU موجود است. ترم تابستانی شامل هفت جلسه است که در یک ترم گنجانده شده است. جلسات تابستانی حول سه تاریخ شروع مشترک که در سه دوره ثبت نام مشترک، مهلت پرداخت و دوره گزارش نمره قرار می گیرند، گروه بندی می شوند.

مرحله 1: به myUNT بروید و کارهایی را که ممکن است داشته باشید که باید قبل از ثبت نام در کلاس ها به آنها رسیدگی شود، بررسی کنید.

مرحله 2: در صورت نیاز یک قرار ملاقات با مشاور تحصیلی خود تعیین کنید.دانشجویان برای کسب اطلاعات خاص در رابطه با مشاوره و ثبت نام باید با گروه رشته خود تماس بگیرند.

مرحله 3: به myUNT Search for Classes بروید - تا برنامه کلاس ها را مرور کنید و برنامه تحصیلی خود را برنامه ریزی کنید. برنامه کلاس ها در myUNT جزئیات خاصی را در مورد هر دوره مربوط به الگوهای جلسه و یادداشت های مدرس ارائه می دهد.

جستجوی عمومی کلاس آنلاین در اینجا موجود است.چه زمانی می توانم ثبت نام کنم؟تاریخ های ثبت نام بر اساس یک برنامه اولویت تعیین شده بر اساس طبقه بندی ثبت نام کلاس تابستانی (به عنوان مثال - دانشجوی فارغ التحصیل، افتخارات، ارشد، جونیور و غیره) تعیین می شود. برای تاریخ ثبت نام لطفا اینجا کلیک کنید

دستورالعمل و اطلاعات بخش

برای دستورالعمل استفاده از مرکز دانشجویی myUNT برای ثبت نام، لطفاً به راهنمای مرکز دانشجویی مراجعه کنید.

توجه: برای مشاهده گرافیکی برنامه خود و برنامه ریزی گزینه های مختلف از ابزار Visual Schedule Builder استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از Visual Schedule Builder: به مستندات راهنما مراجعه کنید.

همه دانشجویان جدید در مقطع کارشناسی  کلاس تابستانی باید قبل از ثبت نام در گرایش شرکت کنند. برای اطلاعات، به orientation.unt.edu مراجعه کنید یا با دفتر برنامه های دانشجویی جدید به شماره 940-565-4198 تماس بگیرید.

(0) نظر

trigger در sql

شنبه بیست و هشتم 3 1401

مشخص می‌کند که تریگر DML به جای trigger در sql دستور SQL راه‌اندازی راه‌اندازی می‌شود، بنابراین، اقدامات دستورات راه‌اندازی را لغو می‌کند. شما نمی توانید به جای فعال کننده های DDL یا ورود به سیستم را مشخص کنید.

حداکثر می‌توانید در هر عبارت INSERT، UPDATE، یا DELETE یک راه‌انداز به جای ماشه در جدول یا نما تعریف کنید. همچنین می‌توانید نماهایی را در نماهایی تعریف کنید که هر نما به‌جای محرک خاص خود را دارد.

نمی‌توانید به‌جای محرک‌ها در نماهای قابل به‌روزرسانی که از گزینه WITH CHECK استفاده می‌کنند، تعریف کنید. انجام این کار منجر به بروز خطا در هنگام اضافه شدن یک ماشه به جای به‌روزرسانی به نمای قابل به‌روزرسانی با تعیین گزینه بررسی می‌شود. شما آن گزینه را با استفاده از ALTER VIEW قبل از تعریف به جای ماشه حذف می کنید.

عبارات اصلاح داده‌ها را مشخص می‌کند که trigger در sql راه‌انداز DML را هنگامی که در مقابل این جدول یا نما امتحان می‌شود، فعال می‌کند. حداقل یک گزینه را مشخص کنید. از هر ترکیبی از این گزینه ها به هر ترتیبی در تعریف ماشه استفاده کنید.

برای به جای محرک‌ها، نمی‌توانید از گزینه DELETE در جداولی که رابطه ارجاعی دارند، استفاده کنید و یک اقدام آبشاری در DELETE را مشخص کنید. به طور مشابه، گزینه UPDATE در جداولی که دارای رابطه ارجاعی هستند، مجاز نیست و یک اقدام آبشاری در به روز رسانی را مشخص می کند.

مشخص می کند که یک ماشه اضافی از نوع موجود باید اضافه شود. WITH APPEND را نمی‌توان به جای محرک‌ها یا اگر به صراحت یک ماشه AFTER ذکر شده است استفاده ایرانیان سایبر کرد. برای سازگاری با عقب، فقط زمانی از WITH APPEND استفاده کنید که FOR مشخص شده باشد، بدون STEAD OF یا AFTER. نمی‌توانید WITH APPEND را مشخص کنید که از EXTERNAL NAME استفاده می‌کند (یعنی اگر ماشه یک ماشه CLR باشد).

رویداد_نوع

نام رویداد زبان Transact-SQL که پس از راه‌اندازی، باعث فعال شدن تریگر DDL می‌شود. رویدادهای معتبر برای محرک‌های DDL در رویدادهای DDL فهرست trigger در sql شده‌اند.

رویداد_گروهنام گروه بندی از پیش تعریف شده رویدادهای زبان Transact-SQL. ماشه DDL پس از راه اندازی هر رویداد زبان Transact-SQL که به event_group تعلق دارد فعال می شود. گروه‌های رویداد معتبر برای محرک‌های DDL در گروه‌های رویداد DDL فهرست شده‌اند.

پس از پایان اجرای CREATE TRIGGER، event_group با افزودن انواع رویدادهایی که پوشش می دهد به نمای کاتالوگ sys.trigger_events به عنوان یک ماکرو عمل می کند.

نه برای تکراربرای: SQL Server 2008 و بالاتر اعمال می شود.

نشان می دهد که وقتی یک عامل تکرار جدولی را که در تریگر دخیل است تغییر می دهد، ماشه نباید اجرا شود.

شرایط و اقدامات ماشه شرایط راه‌اندازی trigger در sql معیارهای دیگری را مشخص می‌کند که تعیین می‌کند آیا رویدادهای DML، DDL یا ورود امتحان شده باعث ایجاد راه‌اندازی می‌شوند یا خیر. اقداماتی که باید اجرا شوند.اقدامات ماشه مشخص شده در دستورات Transact-SQL زمانی که عملیات امتحان می شود، اعمال می شوند.

تریگرها می توانند شامل هر تعداد و نوع عبارات Transact-SQL باشند، به استثنای موارد. برای اطلاعات بیشتر، به اظهارات مراجعه کنید. یک ماشه برای بررسی یا تغییر داده ها بر اساس اصلاح داده یا بیانیه تعریف طراحی شده است. نباید داده ها را به کاربر برگرداند. عبارات Transact-SQL در یک ماشه اغلب شامل زبان کنترل جریان است.

تریگرهای DML از جداول منطقی (مفهومی) حذف شده و درج شده استفاده می کنند. آنها از نظر ساختاری شبیه جدولی هستند که تریگر روی آن تعریف شده است، یعنی جدولی که عملکرد کاربر روی آن آزمایش می شود. جداول حذف شده و درج شده مقادیر قدیمی یا مقادیر جدید سطرهایی را که ممکن است توسط trigger  sql عملکرد کاربر تغییر کند را در خود نگه می دارد. به عنوان مثال، برای بازیابی همه مقادیر در جدول حذف شده، از:

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان

شنبه بیست و هشتم 3 1401

هدف اولیه پروژه سیستم عامل اندروید ایجاد پلتفرمی آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان بود که بتواند تجربه موبایل را بهبود بخشد و ویژگی های اضافی را برای کاربران نهایی و مشتریان فراهم کند. نسخه‌های زیادی از اندروید وجود دارد که پس از به‌روزرسانی‌های تدریجی و ویژگی‌های بیشتر برای عملکرد بهتر منتشر شده‌اند مانند Jelly Bean، KitKat، Lollipop و غیره.

اجازه دهید کمی وقت بگذاریم تا بفهمیم اتحاد گوشی باز چیست. OHA به زبان ساده را می توان به عنوان گروهی متشکل از 84 شرکت که اکثراً از دسته نرم افزار و الکترونیک خوب هستند که شامل whos-who مانند Google، AKM، Samsung، Intel، eBay و بسیاری دیگر می باشد. این شرکت در 5 نوامبر 2007 تاسیس شد و توسط گوگل رهبری می شد. هدف OHA تعهد به پیشبرد استانداردهای باز، ارائه خدمات عالی، و استقرار دست بودets و دستگاه های تلفن همراه با استفاده از پلت فرم اندروید.

ویژگی های شناخته شده اندروید چیست؟اکنون که یاد گرفتیم اندروید چیست، بیایید روی ویژگی های کلیدی اندروید نیز تمرکز کنیم. از ویژگی‌های مهم اندروید می‌توان به موارد زیر آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان اشاره کرد:

1) منبع باز است به معنای رایگان برای استفاده و توسعه بیشتر توسط هر کسی.

2) اندروید بسیاری از ویژگی‌های جالبی را ارائه می‌کند که در دستگاه‌های قبلی موجود نبودند، مانند جزئیات آب‌وهوا، فیدهای زنده RSS (Really Simple Syndication)، باز کردن صفحه، پنجره اعلان و غیره.

3) از خدمات پیام رسانی نیز پشتیبانی می کند. ما می توانیم SMS و MMS ارسال یا دریافت کنیم، مرورگرهای وب نیز وجود دارند، اتصال از طریق GSM، CDMA، Blue Tooth، Wi-Fi و غیره امکان پذیر است، ذخیره سازی با استفاده از SQLite امکان پذیر است، فایل های رسانه ای را می توان ذخیره و بازیابی کرد، و غیره .

دسته های زیادی از برنامه های اندروید وجود دارد آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان و هر دسته هزاران برنامه دارد.سرگرمیابزارارتباطبهره وریشخصی سازی

موسیقی و صدااجتماعیرسانه و ویدئومسافرتی و محلی ایرانیان سایبر و غیرهکدام مهارت های ملموس را در این دوره یاد خواهید گرفت؟

مهارت اندروید بسیار مورد تقاضا است و هر روز برنامه های جدید تلفن همراه در راه هستند. به دلایل زیر باید این دوره را به طور خاص یاد بگیرید. این دلایل به شما مهارت هایی می دهد که در یک حرفه به آن نیاز دارید.

دلیل شماره 1 کد منبع باز - آن چیزی را که شما می خواهید ایجاد می کند.دلیل شماره 2 فروشگاه Google Play – دارای یک بازار برنامه بزرگ و در نتیجه فرصت های رشد بالایی است.

دلیل شماره 3 پررونق چشم انداز شغل - توسعه دهندگان اندروید تقاضای خوبی دارند.دلیل شماره 4 مدل درآمد - کسب درآمد از طریق برنامه آسان و عالی است.دلیل شماره 5 نفوذ در دستگاه های مختلف - مقیاس پذیری و توسعه پذیری بالادلیل شماره 6 منحنی یادگیری تدریجی - چیزهای زیادی برای آموزش برنامه نویسی اندروید رایگان یادگیری و پیاده سازی وجود دارد.

پیش نیازها

برای اینکه بتوانید این دوره رایگان توسعه برنامه اندروید را با موفقیت یاد بگیرید و از حداکثر مزایا بهره مند شوید، باید برخی از پیش نیازها را برآورده کنید که به شرح زیر است:

قبل از شروع دوره در اندروید، اگر قبلاً نمی دانید، باید دانش کافی در مورد جاوا کسب کنید.شما باید از محیط توسعه جاوا آگاه باشید، مانند شناخت ایده ها و مفاهیم اساسی که از هر توسعه دهنده مبتدی جاوا انتظار می رود. مفاهیمی مانند OOP ها، کلاس ها و ماژول ها، توابع، برنامه نویسی چند رشته ای، مدیریت استثنا، اشکال زدایی، مجموعه ها و غیره باید به خوبی شناخته شوند.

یک کامپیوتر یا یک لپ تاپ و اتصال به اینترنت باید در دسترس باشد.هر IDE مانند NetBeans یا Eclipse باید نصب و پیکربندی شود.شما باید یک ابزار اندروید SDK را دانلود و راه اندازی کنید

مخاطب هدف

این دوره آموزشی رایگان توسعه اپلیکیشن اندروید برای آموزش برنامه نویسی اندروید انواع خاصی از مخاطبان مناسب است و اگر شما یکی از آن‌ها هستید، این دوره برای شما بسیار خوب خواهد بود. مخاطبین این دوره یکی از انواع افراد زیر است:

(0) نظر
X