همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

سایت آموزش آنلاین کامپیوتر

يکشنبه بیست و ششم 4 1401

برای اطلاعات بیشتر بررسی Udemy ما را بخوانید.وارسی: سایت آموزش آنلاین کامپیوتر راهنمای کامل مبانی کامپیوتر برای مبتدیان: 2021مبانی کامپیوتر - ویندوز 7/10 - آموزش پشتیبانی IT دسکتاپدوره کامل مبانی کامپیوتر: کارشناسی ارشد با استفاده از کامپیوترکلاس های آنلاین کامپیوتر: متوسط

آیا به مهارت های اولیه کامپیوتر مسلط هستید؟ ثبت نام در کلاس های آنلاین کامپیوتر متوسط ​​و پیشرفته را در نظر بگیرید. این پلتفرم‌های یادگیری آنلاین می‌توانند به متخصصان صنعت در پیشرفت شغلی و توسعه نیروی کار کمک کنند.

هزینه: هزینه دوره تایید شده از 50 تا 300 دلار متغیر است. برنامه های MicroMasters ممکن است هزینه های بالاتری داشته باشند.

edX یک پلت فرم آموزش آنلاین با 2400 سایت  سایت آموزش آنلاین کامپیوتر یادگیری جهانی است. فراگیران می‌توانند در دوره‌های آنلاین باز گسترده برای اعتبار کالج، برنامه‌های MicroBachelors برای مدارک تحصیلی کارشناسی، و برنامه‌های MicroMasters برای دوره‌های تحصیلات تکمیلی ثبت نام کنند.

یادگیری آنلاین راه درازی را پیموده است، اما آیا دوره ها و مدارک Coursera ارزش آن را دارد؟ با مزایا و معایب ثبت نام در Cour آشنا شویدسرم

هزینه: پروژه های هدایت شده از 9.99 دلار شروع می شود. تخصص ها و گواهی های حرفه ای بین 39 تا 79 دلار در ماه متغیر است. گواهینامه های MasterTrack تقریباً 2000 دلار هزینه دارند. با Coursera Plus، زبان آموزان می توانند 59 دلار در ماه یا 399 دلار سالانه پرداخت کنند.

بهترین برای: دانشجویان کالج و دانشگاه و بزرگسالان بین 18 تا 55 سالCoursera گزینه های برنامه مدرک و مدرک را ارائه می دهد. فراگیران ممکن است به سخنرانی های درخواستی و تجربیات یادگیری کاربردی در علوم داده، فناوری اطلاعات و علوم رایانه آنلاین دسترسی سایت آموزش آنلاین کامپیوتر داشته باشند.

با بررسی Coursera ما بیشتر بیاموزید.هزینه: 399 دلار ایرانیان سایبر در ماه در هر دوره. برنامه های نانو درجه 1000 تا 1500 دلار هستندبهترین برای: بزرگسالان کار تمام وقت، دارندگان مدرک، کارمندان دولت، متخصصان نیروی کار فنی

Udacity یک پلت فرم یادگیری آنلاین با دوره هایی در علم داده، برنامه نویسی و توسعه، هوش مصنوعی و زمینه های تخصصی فنی مرتبط ارائه می دهد. دوره ها بصورت خود گام، تعاملی و در قالب های متعدد ارائه می شوند.

بهترین برای: دانشجویان کالج و دانشگاه، کارمندان تجاری و دولتی، فارغ التحصیلانی که به دنبال فرصت های شغلی هستند

LinkedIn Learning یک پلت فرم یادگیری آنلاین با بیش از 5000 دوره آموزشی در زمینه کسب و کار، فناوری و مهارت های خلاقانه ارائه می دهد. فراگیران می توانند دوره های آماده سازی فناوری و گواهی را در محاسبات ابری، امنیت، و CompTIA و سایر موارد انتخاب کنند.

آموزش ضروری ویندوز 10نمای نزدیک از سایت آموزش آنلاین کامپیوتر دست فردی که مداد را در دست دارد در حالی که در یک آزمون استاندارد شرکت می کند.گواهی IT در مقابل گواهی: تفاوت چیست؟این دو مدرک متمایز می توانند یک حرفه فناوری اطلاعات را شروع یا تقویت کنند. اما کدام یک برای شما مناسب است؟

الان بخوان مهارت های اولیه کامپیوتر یک ضرورت برای نیروی کار امروزی است. مهارت های کامپیوتری متوسط ​​و پیشرفته می تواند فرصت های شغلی را برای متخصصان صنعت افزایش دهد.

کارشناسان کامپیوتر ممکن است بهترین پلتفرم های یادگیری آنلاین را بررسی کنند و گواهینامه ها و گواهینامه ها را دریافت کنند.با دوره‌های آنلاین مقرون‌به‌صرفه یا رایگان، والدین پرمشغله و متخصصان می‌توانند دوره‌هایی را انتخاب کنند که متناسب با برنامه‌هایشان باشد.

چگونه می توانم استفاده از رایانه خود را به آموزش آنلاین کامپیوتر صورت رایگان یاد بگیرم؟زبان‌آموزان می‌توانند برای کلاس‌ها و آموزش‌های کامپیوتری آنلاین رایگان با Alison یا Goodwill Community Foundation، Inc. حساب کاربری ایجاد کنند.

(0) نظر

بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر

شنبه بیست و پنجم 4 1401

حوزه آینده هوش مصنوعی نیز شاهد رشد بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر جدی در بازار کار است. در حال حاضر، بیش از 41000 شغل در ایالات متحده وجود دارد که فقط برای کارشناسان هوش مصنوعی فهرست شده است.

مجموعه مهارت ها: NLP، Deep Learning، Predictive Analytics، شبکه های عصبی، مدل های گرافیکی، Keras، TensorFlow، شبکه های عصبی عمیق و غیره.

میانگین حقوق سالانه در ایالات متحده: 114,121 دلار آمریکامیانگین حقوق سالانه در هند: 1,556,582 روپیهمهندس هوش مصنوعی شویدبهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)

به گفته فوربس، سئو یک استراتژی حیاتی برای اکثر بازاریابان در سال 2021 است. یادگیری سئو یک مهارت ارزشمند برای افزودن به رزومه شماست. این نه تنها یک حرفه پرطرفدار است، بلکه رشد شغلی بسیار خوبی را برای هر کسی که به دنبال کار کردن در بخش بازاریابی دیجیتال به صورت حرفه ای است، ارائه می دهد. در حالی که الگوریتم های گوگل می توانند یک راز باشند، تسلط بر سئو کار چندان دشواری نیست.

مجموعه مهارت های سئو، بازاریابی بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر موتورهای جستجو (SEM)، بازاریابی محتوا، بازاریابی رسانه های اجتماعی، نام تجاری، تجزیه و تحلیل بازاریابی و غیره.

متوسط ​​حقوق سالانه در ایالات متحده: 69301 دلار آمریکامیانگین حقوق سالانه در هند: 362,422 روپیه تا 400,000 روپیهسیرک را یاد بگیریدh بهینه سازی موتور آنلاین با گذراندن دوره SEO توسط Intellipaat.توسعه نرم افزار

توسعه نرم افزار همیشه هسته اصلی استراتژی همیشه سبز فناوری اطلاعات خواهد بود. همانطور که قبلاً می دانید، توسعه دهندگان نرم افزار در زبان های برنامه نویسی مختلف مهارت دارند و در هر فرآیند توسعه نرم افزار و همچنین توسعه برنامه های موبایل و وب در هر سازمانی مشارکت کنندگان مهمی ایرانیان سایبر هستند. در حالی که هیچ دوره ای به عنوان دوره توسعه نرم افزار وجود ندارد که همه چیز را زیر نور خورشید به شما آموزش دهد، با این حال، دوره های آنلاین بسیاری با گواهینامه وجود دارد که فرصت هایی را برای شما به دنیای توسعه بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر نرم افزار باز می کند، مانند انتخاب گسترده زبان های برنامه نویسی. دوره، دوره توسعه وب، دوره توسعه اپلیکیشن موبایل، دوره طراحی وب، دوره آموزشی امنیت کامپیوتر و شبکه و ...

مجموعه مهارت ها: C++، JavaScript، iOS، Android، Unity، Java، .NET، ReactJS، Native و غیره.میانگین حقوق سالانه در ایالات متحده: 107725 دلار آمریکامیانگین حقوق سالانه در هند: 500000 روپیه

آیا پس از فارغ التحصیلی به دنبال آخرین دوره های آموزشی هستید؟ وبلاگ ما را در لیست دوره های حرفه ای پس از فارغ التحصیلی بررسی کنید!

انتقال شغلی امنیت سایبری

Statistica مشاغل بهترین دوره های آموزشی کامپیوتر امنیت سایبری را پرتقاضاترین مشاغل در سال 2021 دانسته است. هر سازمانی از کسب و کار فین تک گرفته تا تجارت الکترونیک به شدت به داده ها و تراکنش های آنلاین وابسته است، که داشتن یک سیستم امنیت سایبری قوی را برای آنها ضروری می کند. برای جلوگیری از حملات شبکه ای و سایبری بی سابقه.

یک دوره آنلاین امنیت سایبری همه چیز را از درک آسیب پذیری ها و حملات سایبری گرفته تا اقدامات پیشگیرانه و متقابل را پوشش می دهد. اگر به جنبه امنیت و شبکه IT علاقه مند هستید، امنیت سایبری را بیاموزید.

مجموعه مهارت‌ها: فایروال، شبکه، نرم‌افزار مجازی‌سازی، Wireshark، Syslog، tcpdump، زبان اسمبلی، جاوا، C/C++، جداکننده‌ها، زبان‌های برنامه‌نویسی و غیره.

میانگین حقوق سالانه در ایالات متحده: 99,834 دلار آمریکامیانگین حقوق سالانه در هند: 720111 روپیهیک متخصص امنیت سایبری شویدتوسعه وب

با رشد سواد دیجیتال، نیاز به توسعه دهندگان وب در حال  دوره های آموزشی کامپیوتر افزایش است. توانایی ساخت وب سایت های تعاملی برای مشاغل مختلف که به آنها اجازه می دهد در سطح جهانی عملکرد و فعالیت کنند، همان چیزی است که فرآیند توسعه وب مستلزم آن است. به همین دلیل است که مشاغل توسعه وب همیشه در دسترس هستند. توسعه دهندگان وب دستمزد بالایی دریافت می کنند. فرصت های شغلی 

(0) نظر

آموزش مهارت های کاربردی کامپیوتر

شنبه بیست و پنجم 4 1401

امروزه معلمان مجبورند در حین انجام آموزش مهارت های کاربردی کامپیوتر وظایف اصلی خود از رایانه های شخصی رومیزی، رایانه های شخصی لپ تاپ و حتی دستگاه های تلفن همراه مانند تبلت استفاده کنند. همچنین، این متخصصان باید از فن آوری های مرتبط با کامپیوتر آگاه باشند. البته این شامل وب جهانی، ایمیل، کنفرانس دسکتاپ، کنفرانس ویدیویی است، اما تعدادی از مهارت های دیگر برای رزومه. به عنوان یک مربی ماهر، باید در این دوره کامپیوتر گرا به دنبال برتری و مهارت غیر معمول باشید. خوب در اینجا 8 مهارت برتر رایانه برای هر معلم وجود دارد که می تواند اجباری در نظر گرفته شود.

1. مهارت های واژه پردازی

پردازشگرهای کلمه مطمئناً برخی از قدیمی‌ترین برنامه‌هایی هستند که همه رایانه‌های مدرن اکنون از آن استفاده می‌کنند. به عنوان یک معلم، باید در استفاده از بهترین واژه پردازها که در حال حاضر در بازار موجود است، ماهر باشید. این به شما این امکان را می‌دهد که تمام ارتباطات کتبی خود را با همکاران و دانش‌آموزان خود با زمان قابل توجهی انجام دهید و در نهایت آن را تکمیل کنید. شما باید یاد بگیرید که چگونه آموزش مهارت های کاربردی کامپیوتر املا را بررسی کنید، جداول ایجاد کنید، و حتی لینک‌ها را در اسناد word خود درج کنید. در مجموع، شما باید در موقعیتی عالی برای ایجاد اسناد طولانی و با قالب بندی مناسب باشید.

2. مهارت های صفحه گسترده

تسلط عالی بر برنامه های کاربردی صفحات گسترده نیز جزو برترین ها در فهرست مهارت های قرن بیست و یکم برای مربیان است. چنین نرم افزار ارزشمندی به شما این امکان را می دهد که برخی از مرتبط ترین جنبه های وظایف آموزشی خود را به روشی راحت و بسیار روشمند انجام دهید. برخی از برجسته‌ترین این وظایف جمع‌آوری نمرات برای دانش‌آموزان و حتی ترسیم ماهرانه هر داده آموزش مهارت های کاربردی کامپیوتر مهمی است که ممکن است بخواهید به آنها منتقل کنید.

3. مهارت های مدیریت ایرانیان سایبر پایگاه داده

به عنوان یک معلم، باید یاد بگیرید که چگونه می توانید از پایگاه های داده استفاده کنید. این شامل توانایی ایجاد جداول پایگاه داده، ذخیره و بازیابی داده ها از آن جداول است. در حالی که می دانید چگونه می توانید پرس و جوهای مناسب را برای اطلاعات موجود در پایگاه های داده موسسه خود ایجاد کنید.

4. مهارت های ارائه الکترونیکی

برنامه های کاربردی ارائه الکترونیکی، در اصل، بخشی از وظایف آموزشی مختلف یک مربی هستند. به این ترتیب، شما باید راهی برای تسلط بر هنر ایجاد ارائه های الکترونیکی برای آموزش مهارت های کاربردی کامپیوتر کلاس های خود پیدا کنید. در حالی که بیشتر از همه، چگونه می توانید آنها را به دانش آموزان و حتی همکاران و مافوق خود نشان دهید.

5. مهارت های ناوبری اینترنتی

همانطور که احتمالاً می دانید وب جهانی یک مخزن عالی از انواع اطلاعات است که قطعاً می تواند زندگی شما را به عنوان یک معلم بسیار آسان تر کند. به طور کلی، شما باید راه خوبی پیدا کنید تا بتوانید به طور موثر در اینترنت برای اطلاعات دقیق یا منابع آموزشی مورد نیاز خود حرکت کنید. همچنین باید با اصول جستجوی پیشرفته، از جمله استفاده از عملگرهای Boolean در جستجوهای موتور جستجو، به خوبی آشنا باشید.

6. مهارت های مدیریت ایمیل

ایمیل در حال حاضر برای بسیاری از ما، چه در زندگی حرفه ای و چه در زندگی شخصی، ترجیح داده شده ترین وسیله ارتباط کتبی است. به عنوان یک مربی، باید در ارسال و دریافت پیام های ایمیل و برنامه های کاربردی مختلفی که باید از آنها استفاده کنید مهارت بالایی داشته باشید. همچنین از شما خواسته می شود که با انواع ویژگی ها و عملکردهایی که این برنامه های کاربردی کامپیوتری به آن می بالند آشنا باشید. این شامل مهارت های کاربردی کامپیوتر ارسال انبوه، درج لینک، و حتی استفاده از پیوست های ایمیل در ارتباطات شما با همکاران و دانش آموزان است.

7. مهارت های شبکه سازی

(0) نظر

آموزش مبانی کامپیوتر icdl

پنج شنبه بیست و سوم 4 1401

- این طراحی شده است تا قدردانی و درک اولیه  آموزش مبانی کامپیوتر icdl از کامپیوتر و اینترنت را ارائه دهد.- برای ایجاد اعتماد و ایجاد مبنایی برای تشویق کاوش بیشتر طراحی شده است

توسعه مهارت های کامپیوتر و اینترنت. همه ماژول های ذکر شده در این چارچوب، ماژول های مستقل هستند و منجر به صدور گواهینامه پروفایل می شوند. اهداف یادگیری مرتبط با هر ماژول در توصیفگرهای واحدهای جداگانه ذکر شده است.

 ICDL – Digital Citizen – مهارت های دیجیتال برای دسترسی، تعامل و ایجاد اعتماد به کامپیوتر

Digital Citizen مخصوصاً برای کسانی که هیچ تجربه ای از کامپیوتر و اینترنت ندارند طراحی شده است. ICDL Digital Citizen با استفاده از یک رویکرد ساده و بدون تهدید برای آموزش مهارت‌های اساسی استفاده از رایانه، ایمیل و اینترنت به افراد کمک می‌کند تا ترس از استفاده از رایانه را آموزش مبانی کامپیوتر icdl برای تازه‌کاران کامل از بین ببرند.

- برای درک و درک اولیه از رایانه و اینترنت طراحی شده است.- برای ایجاد اعتماد و ایجاد مبنایی برای تشویق کاوش بیشتر طراحی شده است

توسعه مهارت های کامپیوتر و اینترنت.ICDL Digital Citizen Modules

ICDL Digital Citizenکامپیوتر و الکترونیک نقش بسیار زیادی در جامعه امروزی ایفا می کنند و همه چیز را از ارتباطات و پزشکی گرفته تا علم را تحت تاثیر قرار می دهند.

اگرچه رایانه ها معمولاً به عنوان یک اختراع مدرن شامل الکترونیک در نظر گرفته می شوند، محاسبات پیش از استفاده از دستگاه های الکتریکی است. چرتکه باستانی شاید اولین وسیله محاسباتی دیجیتالی باشد. قدمت محاسبات آنالوگ به چندین هزار سال قبل برمی‌گردد، زیرا دستگاه‌های محاسباتی اولیه در دوران یونان و روم باستان مورد استفاده قرار می‌گرفتند که شناخته‌شده‌ترین مجموعه آن مکانیسم Antikythera است. دستگاه های بعدی مانند ساعت قلعه (1206)، قانون اسلاید (حدود 1624) و موتور تفاوت بابیج (1822) نمونه های دیگری از  آموزش مبانی کامپیوتر icdl کامپیوترهای آنالوگ مکانیکی اولیه هستند.

معرفی نیروی الکتریکی در قرن نوزدهم منجر به ظهور ایرانیان سایبر دستگاه‌های الکترومکانیکی الکتریکی و هیبریدی برای انجام محاسبات دیجیتال (دستگاه پانچ کارت هولریت) و آنالوگ (آنالیزگر دیفرانسیل بوش) شد. سوئیچینگ تلفن بر اساس این فناوری شکل گرفت که منجر به توسعه ماشین هایی شد که ما آنها را به عنوان رایانه های اولیه می شناختیم.

ارائه اثر ادیسون در سال 1885 زمینه تئوری را برای دستگاه های الکترونیکی فراهم کرد. در ابتدا به شکل لوله های خلاء، قطعات الکترونیکی به سرعت در دستگاه های الکتریکی ادغام شدند و انقلابی در رادیو و بعداً تلویزیون ایجاد کردند. با این حال، در رایانه ها بود که تأثیر کامل الکترونیک در آن احساس شد. کامپیوترهای آنالوگ مورد استفاده برای محاسبه بالستیک برای نتیجه جنگ جهانی دوم بسیار مهم بودند و Colossus و ENIAC، دو کامپیوتر دیجیتال الکترونیکی اولیه، در طول جنگ توسعه یافتند.

با اختراع الکترونیک حالت جامد، ترانزیستور آموزش مبانی کامپیوتر icdl و در نهایت مدار مجتمع، کامپیوترها بسیار کوچکتر و در نهایت برای مصرف کننده معمولی مقرون به صرفه خواهند شد. امروزه «کامپیوترها» تقریباً در هر جنبه ای از زندگی روزمره، از ساعت گرفته تا اتومبیل، حضور دارند.

مقالات STARSمقالات STARS مقالاتی هستند که در مورد تاریخچه تحولات عمده در فناوری بررسی شده اند. موجود در دسته کامپیوتر و پردازش اطلاعات عبارتند از:

آنالایزرهای دیفرانسیلکامپیوترهای محبوب اولیه، 1950 - 1970ماشین حساب های الکترونیکی: رومیزی به جیبIBM System/360اختراع کامپیوترصنعت نرم افزارواژه پردازی برای زبان ژاپنیزیر مجموعه ها

اتوماسیون - استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم های کنترل برای کاهش نیاز به نیروی انسانی در تولید کالاها و خدمات.مدار - شامل موضوعاتی است که به کار و مسائل مربوط به مدار می پردازد، مانند نویز مدار، سیلیکون در فناوری عایق و سنتز مدار.

هوش مصنوعی و محاسباتی - جنبه های مربوط به هوش مصنوعی را از دیدگاه محاسباتی پوشش می دهدبرنامه های کاربردی کامپیوتر - کاربردهای عملی مختلف محاسبات مانند طراحی به کمک کامپیوتر و جامعه مخابراتی

معماری کامپیوتر - عملکرد درونی کامپیوترها،  آموزش مبانی icdl از جمله ساختارهای داده، اتوبوس های سیستم و محاسبات توزیع شده

(0) نظر

آیا ماینکرافت بازی خوبی است

سه شنبه بیست و یکم 4 1401

شاید قابل توجه ترین مزیتی که Minecraft ارائه آیا ماینکرافت بازی خوبی است می دهد، دامنه بی پایان آن برای خلاقیت است. بسیاری از فرصت های ساختمانی مشابه لگو را فراهم می کند، تنها با میانگین 921.6 کوادریلیون بلوک در هر جهان. با این همه متریال، می توان تقریباً هر چیزی را که کودک شما تصور می کرد بسازید.

اگر شک دارید، فقط نگاهی به Westeroscraft بیندازید. مسلماً یکی از گسترده‌ترین و خیره‌کننده‌ترین پروژه‌های Minecraft در حال حاضر، این پروژه مبتنی بر جامعه به بازآفرینی قاره وستروس، از مجموعه‌های A Song of Ice and Fire اثر جورج R. R. Martin اختصاص دارد.

تقریباً هر اسکرین شات از این پروژه شگفت‌انگیز است، مخصوصاً وقتی زمان، برنامه‌ریزی و فداکاری محض را در نظر می‌گیرید که تا این حد در پروژه انجام می‌شود.اگرچه بعید است که یک کودک کوچک‌تر چیزی در این حد تولید کند، اما نشان می‌دهد که چقدر می‌توانید با مواد موجود در Minecraft ایجاد کنید. وقتی صحبت از این بازی به میان می آید، واقعاً آسمان حد است.

2. تقویت مهارت آیا ماینکرافت بازی خوبی است های حل مسئله

اگرچه اکثر بازی‌ها تا حدی مهارت‌های حل مسئله را ارتقا می‌دهند، Minecraft از این نظر منحصر به فرد است به بازیکنان این امکان را می دهد تا اهداف خود را تعیین کنند و آزادی زیادی در نحوه مواجهه با چالش ها ارائه می دهد.

به عنوان مثال، یکی از چالش‌هایی که بازیکنان در حالت استاندارد بقا با آن مواجه هستند، یافتن سرپناه و منبع قابل اعتمادی از غذا است. اگرچه پرسه زدن در دنیا در روز نسبتاً ایمن است، اما در شب، دنیا پر از هیولا است.

بدون سرپناه، بازیکنان باید بدوند یا تا طلوع آفتاب بجنگند ایرانیان سایبر ، زمانی که بیشتر هیولاها در شعله های آتش بلوک فوران می کنند. انجام این کار بدون تجهیزات مناسب یک چالش است و می تواند بسیار طاقت فرسا باشد، بنابراین اگر متعهد نباشید، معمولا ارزش مبارزه را ندارد.

با این حال، وقتی صحبت از ساختن پناهگاه می شود، بسته به هدف و سبک بازی بازیکن، گزینه های بی شماری وجود دارد. آنها می‌توانستند یک گودال کوچک بتراشند یا یک کلبه خاکی ساده بسازند و منتظر بمانند تا صبح شود. آنها ممکن است به حفاری ادامه دهند و شب را صرف استخراج معدن کنند.از طرف دیگر، آنها می توانند متعهد به ساختن خانه ای شوند که می تواند از یک کلبه چوبی ساده تا یک قلعه  آیا ماینکرافت بازی خوبی است پیچیده باشد.

علاوه بر این، بازیکنان به یک منبع غذایی قابل اعتماد نیز نیاز دارند. شکم خالی بر سلامت بازیکن تأثیر می گذارد و اگر برای مدت کافی باقی بماند می تواند منجر به مرگ شخصیت شود. اگرچه بازیکنان همیشه می‌توانستند برای غذا شکار کنند، اما امکان ساخت مزارع کشاورزی و دام نیز وجود دارد.

در تجربه ما، بخشی از آنچه که Minecraft را برای تقویت مهارت های حل مسئله بسیار خوب می کند، ساده بودن بازی است. بسیاری از کارهای مورد نیاز برای زنده ماندن درازمدت می توانند با گذشت زمان یکنواخت شوند.

با این حال، آنها همچنین می توانند به نوعی خودکار شوند، و این کودکان را تشویق می کند که خارج از چارچوب فکر کنند، زیرا هیچ آموزش درون بازی برای رفع این مشکلات وجود ندارد. این بدان معناست که باید بیشتر از هر بازی ویدیویی دیگری که تاکنون با آن مواجه شده ایم از مغز آیا ماینکرافت بازی خوبی است خود استفاده کنند.

با اضافه شدن Redstone، که به بازیکنان اجازه می دهد دستگاه های خود را کدنویسی کنند، گزینه ها تقریباً بی پایان هستند. با این بلوک همه کاره، بازیکنان می توانند مزارع خودکار ایجاد کنند. حمل و نقل سریعتر؛ آسانسور; درهایی که به طور خودکار بسته می شوند؛ تله انفجاری; و ورودی های مخفی

ما حتی مینی سیاه چال‌هایی را دیده‌ایم که به‌منظور تولید دشمنان خاص برای آیتم‌هایی که در هنگام شکست می‌اندازند، طراحی شده‌اند.

3. برنامه نویسی اولیه و مهارت های منطقی

اگر می‌خواهید کودکان خود را با برنامه‌نویسی آشنا کنید، Minecraft ماینکرافت بازی خوبی است می‌تواند نقطه شروع عالی باشد... بچه‌ها به دلیل ماهیت ساده‌ای که در ابتدا ارائه می‌دهد، خیلی سریع عاشق Minecraft می‌شوند.اگرچه به کودک شما یک زبان برنامه نویسی آموزش 

(0) نظر
X