همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید

دوشنبه سوم 5 1401

Maps یک برنامه موبایل منبع باز است که برای آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید مسافران، گردشگران، کوهنوردان و دوچرخه سواران در سراسر جهان ساخته شده است. نقشه‌های آفلاین رایگان با مسیرهای دوچرخه‌سواری، مسیرهای پیاده‌روی و مسیرهای پیاده‌روی که به راحتی قابل پیمایش هستند ارائه می‌کند.

پروژه: در حال حاضر، برنامه ریز داخلی تنها می تواند یک نوع مسیر را برای هر جستجوی مسیر یک راه خاص سفر ارائه دهد. مسیرهای ارائه شده ممکن است در بسیاری از شرایط بهینه باشد، اما نمی تواند الزامات همه کاربران را برآورده کند. هدف این پروژه اصلاح برنامه ریز فعلی به گونه ای است که انعطاف پذیرتر باشد.زنده باد بازی های عالیسازمان: ScummVMموضوع: موتور بازی The Immortal را کامل کنید

ScummVM یک ابتکار بسیار ویژه است که به طرفداران بازی های قدیمی اختصاص داده شده است. این برنامه ای است که فایل های اجرایی بازی ها را بازنویسی می کند تا بتوانند در سیستم های مدرنی که این بازی ها برای آن طراحی نشده اند اجرا شوند. علیرغم چشم انداز تکنولوژیکی در حال آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید  تغییر، به زنده ماندن و در دسترس نگه داشتن بازی های قدیمی کمک می کند.

راپروژه: یکی از پروژه های امسال GSoC شامل یک بازی با عنوان "جاودانه" است. این بازی در سال 1990 منتشر شد و ترکیبی از RPG، اکشن و پازل است. پروژه زنده کردن این بازی در سال 2018 توسط یکی از همکاران GSoC آغاز شد و امسال نیز ادامه خواهد داشت! نتیجه مورد انتظار این است که "جاودانه" در ScummVM کامل می شود.هنر کدنویسیتابستان کد گوگلسازمان: Inkscapeموضوع: بهبود انتخاب فونت

Inkscape یک ابزار طراحی متن باز و رایگان برای ایرانیان سایبر هنرمندان است. این به کاربران اجازه می دهد تا پروژه هایی را در قالب طراحی حرفه ای و آماده برای انتشار ایجاد کنند. از این ابزار انعطاف پذیر می توان برای طراحی لوگو، گرافیک وب، کارتون و غیره استفاده کرد.

پروژه: هدف این پروژه ساده‌سازی انتخاب و سفارشی‌سازی فونت‌ها در کادر گفتگوی Text and Font، کاهش زمان صرف شده هنگام انتخاب فونت‌ها و کاربرپسندتر کردن آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید این گفتگو است. این شامل افزودن قابلیت فونت مورد علاقه، فونت‌های اخیراً استفاده شده، پیش‌نمایش زنده روی بوم از فونت‌ها و فهرست کردن فونت‌های مورد استفاده در سند در زیر کادر گفتگوی متن و فونت است.

برای ماجراجویی تابستانی برنامه نویسی آماده شوید!

پروژه های فوق تنها چند نمونه از بیش از هزار ابتکار عالی هستند که در تابستان امسال به اجرا در خواهند آمد. تنوع پروژه ها واقعا الهام بخش است و ما را بیشتر هیجان زده می کند.

کد قدرت و زبان راه حل های مدرن است. می تواند برای ما رشد به ارمغان بیاورد، می تواند منبع سرگرمی باشد، اما می تواند جان مردم را نیز نجات دهد. به لطف رویدادهایی مانند Google Summer of Code و شرکت کنندگان در آن، می توان به همه موارد فوق دست یافت.

کدگذاری واقعی از 13 ژوئن آغاز می شود و تا سپتامبر (برای دوره استاندارد کدنویسی) و نوامبر (برای پروژه هایی با مهلت تمدید شده) ادامه خواهد داشت. مراقب جدول آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید زمانی باشید و…

... برای همه شرکت کنندگان موفق باشید! ما نمی توانیم منتظر باشیم تا نتایج کار شما را ببینیم. Emil یک روش منحصر به فرد برای آموزش محاسبات در مدارس در سال های 1-5 است - از سال های ابتدایی ابتدایی، برای هر دانش آموز در کلاس، برای لذت بردن از کاوش، ایجاد و یادگیری. بر اساس تحقیقات آموزشی ما و سال ها کار با معلمان و دانش آموزان در چندین کشور، ایده آموزش کامپیوتری مدرن به عنوان یک فرآیند یادگیری پیچیده و سیستماتیک در کلاس های عادی و رسمی در مدارس ابتدایی پیاده سازی می شود. امیل سرگرم کننده است اما نه فقط برای مدتی. دانش آموزان به تدریج تمام ساختارهای مهم برنامه نویسی را به شیوه ای بازیگوش یاد می گیرند.

امیل از تجربیات بین المللی در آموزش محاسبات و برنامه نویسی، مبتنی بر نظریه های یادگیری اخیر استفاده می کند. در عین حال، الزامات برنامه های درسی ملی جدید و در حال توسعه را نیز برآورده می کند. امیل به جای اینکه صرفا نحوه برنامه ریزی را آموزش دهد، کاوش، توسعه تفکر الگوریتمی و ریاضی، حل مسئله و همکاری بین موضوعات را وارد کلاس درس می کند. این به دانش آموزان می آموزد که مسئولانه در یک محیط دیجیتال زندگی و کار کنند، درباره جهان و آموزش برنامه نویسی اندروید  چگونگی تغییر آن بیاموزند. رایانش با امیل یک روش پیچیده مبتنی بر شواهد را برای چندین سال ابتدایی ارائه می‌دهد که شامل آموزش، محیط‌های برنامه‌نویسی نرم‌افزار، کتاب‌های کار برای دانش‌آموزان، مواد معلم و محتوای توسعه حرفه‌ای است. پلتفرم موبایل اندروید دارای بیش از 4.7 میلیارد کاربر 

(0) نظر

مزایا و معایب زبان برنامه نویسی جاوا

دوشنبه سوم 5 1401

جاوا به دلیل ویژگی مستقل بودن پلتفرم یک زبان مزایا و معایب زبان برنامه نویسی جاوا قابل حمل است. یک برنامه جاوا نوشته شده در یک کامپیوتر می تواند در یک سیستم عامل متفاوت اجرا شود. برنامه جاوا قابل حمل است زیرا اندازه حافظه آن در تمام سیستم عامل ها و پردازنده ها ثابت است. از این رو، ما در همه پلتفرم ها نتیجه یکسانی دریافت می کنیم. به دلیل ماهیت مستقل از پلتفرم، می تواند در هر سیستم عاملی اجرا شود.

8. عملکرد بالا

به دلیل ماهیت چند رشته ای و کامپایلر JIT، برنامه های جاوا سریع اجرا می شوند و عملکرد بالایی دارند. معماری جاوا برای کاهش هزینه های سربار طراحی شده است.

9. چند رشته ای جاوا یک زبان برنامه نویسی چند رشته ای است. در جاوا می توانیم چندین کار را همزمان اجرا کنیم. Multithreading یکی از ویژگی های جاوا است و امکان اجرای همزمان دو یا چند قسمت از یک برنامه را برای حداکثر استفاده از CPU فراهم می کند. آخرین بار مزایا و معایب زبان برنامه نویسی جاوا برای آشنایی با ایده های Multithreading در جاوا ظاهر شد.

10. توزیع شده است جاوا یک زبان توزیع شده است. برنامه جاوا قرار داده شده در یک کامپیوتر را می توان از طریق شبکه از رایانه دیگری مستقیماً از یک برنامه دسترسی داشت. اشیاء روی یک ماشین مجازی جاوا (JVM) می توانند رویه ها را روی یک JVM راه دور اجرا کنند.

جاوا می تواند برای ایجاد برنامه های کاربردی ایرانیان سایبر توزیع شده، EJB (Enterprise Java Beans) و RMI (Remote Method Invocation) استفاده شود. برای این منظور استفاده می شوند. علاوه بر این، جاوا از برنامه نویسی سوکت و فناوری CORBA نیز پشتیبانی می کند که به ما کمک می کند اشیاء را در یک محیط توزیع شده به اشتراک بگذاریم.

11. Dynamic Naturalجاوا یک زبان برنامه نویسی پویا است. از نقطه نظر حافظه، جاوا می تواند با استفاده از یک کلمه کلیدی جدید، چندین نسخه از حافظه را برای یک متغیر در زمان اجرا اختصاص دهد. همچنین از نظر عملکرد، جاوا پویا است.

هنگامی که پروژه را توسعه دادیم، می‌توانیم ویژگی‌های بیشتری اضافه کنیم مزایا و معایب زبان برنامه نویسی جاوا و ویژگی‌های موجود را به صورت پویا بدون تغییر کد منبع تغییر دهیم. به دلیل مفهوم OOP، وراثت و چندشکلی امکان پذیر است.

12. معماری طبیعی جاوا یک زبان مستقل از پلتفرم است. صرف نظر از سایر سخت افزارهای کامپیوتری، دستگاه های نرم افزاری و سیستم عامل ها، برنامه های جاوا می توانند در هر کامپیوتر و در هر سیستم عاملی به دلیل ماشین های مجازی جاوا (JVM) اجرا شوند.

13. زباله جمع کن جاوا یک زبان برنامه نویسی خودکار مدیریت حافظه است که توسط ماشین مجازی جاوا (JVM) مدیریت می شود. متدهایی مانند delete() و free() را برای آزادسازی حافظه ارائه نمی دهد. در جاوا نیازی نیست که حافظه شیء را از بین ببریم، بلکه به طور خودکار توسط یک برنامه خاص به نام زباله جمع‌آور از بین می‌رود.

معایب زبان برنامه نویسی جاوا1. عملکرد

جاوا باید در طول زمان اجرا تفسیر شود، که به آن اجازه می دهد در هر سیستم عاملی اجرا شود، اما همچنین باعث می شود که عملکرد آن کندتر از زبان هایی مانند C و C++ باشد. این عملکرد کند به دلیل سطح اضافی کامپایل و انتزاع توسط JVM است. علاوه بر این، گاهی اوقات زباله مزایا و معایب زبان برنامه نویسی جاوا جمع کن منجر به عملکرد ضعیف جاوا می شود زیرا زمان CPU بیشتری را مصرف می کند.

2. رابط کاربری گرافیکی

ظاهر پیش‌فرض برنامه‌های رابط کاربری گرافیکی که در جاوا با استفاده از جعبه ابزار Swing نوشته شده‌اند، کاملاً شبیه برنامه‌های محلی نیست. فریمورک های محبوب زیادی مانند Swing، SWT، JavaFX، JSF برای ایجاد رابط کاربری گرافیکی وجود دارد. اما آنها به اندازه کافی بالغ نیستند که بتوانند یک رابط کاربری پیچیده ایجاد کنند. و اگر می خواهید یکی را انتخاب کنید، باید تحقیقات زیادی انجام دهید.

3. بدون امکانات پشتیبان جاوا عمدتاً روی ذخیره سازی کار مزایا و معایب زبان جاوا می کند و روی پشتیبان گیری از داده ها تمرکز نمی کند. این یکی از اشکالات اساسی جاوا است که باعث از دست دادن علاقه و رتبه بندی آن در بین کاربران می شود.

(0) نظر

زبان جاوا بهتر است یا پایتون

يکشنبه دوم 5 1401

ایمن است: جاوا از استفاده از نشانگرهای صریح زبان جاوا بهتر است یا پایتون اجتناب می‌کند، در داخل یک ماشین مجازی به نام sandbox اجرا می‌شود، از تأییدکننده کد بایت برای بررسی کدهای غیرقانونی استفاده می‌کند و ایمنی در سطح کتابخانه را همراه با بسته امنیتی جاوا و بررسی‌های امنیتی زمان اجرا فراهم می‌کند.معایب جاوا

قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا جاوا زبان برنامه نویسی مناسبی است برای شروع، ضروری است که نقاط ضعف آن را در نظر بگیرید. یکی از معایب اصلی استفاده از جاوا این است که از مقدار زیادی حافظه استفاده می کند - به طور قابل توجهی بیشتر از پایتون.

علاوه بر این، جاوا حافظه خود را از طریق جمع‌آوری زباله مدیریت می‌کند، که زمانی اتفاق می‌افتد که برنامه‌ای که روی آن کار می‌کنید دیگر به شی ارجاع نمی‌دهد. جمع‌آوری زباله جاوا آن را از حافظه پاک می‌کند، اما در طول فرآیند، رشته‌های دیگر باید متوقف شوند تا جمع‌آورنده زباله کار کند. این مرحله بر عملکرد کلی برنامه تأثیر می گذارد. سایر معایب عبارتند از:

کنترلی بر جمع آوری زباله ارائه نمی دهد: زبان جاوا بهتر است یا پایتون به عنوان یک برنامه نویس، شما توانایی کنترل جمع آوری زباله با استفاده از توابعی مانند free() یا delete() را نخواهید داشت.

این دارای کلمات زیادی است: اگرچه جاوا ساده است، اما تمایل دارد کلمات زیادی در خود داشته باشد که اغلب شما را با مشکل مواجه می کند. مثال، جملات طولانی و توضیحات.

وقتی از آن برای دسک‌تاپ استفاده می‌کنید، ظاهری بومی ندارد: جاوا دارای چندین سازنده رابط کاربری گرافیکی (GUI) است، اما اگر رابط کاربری پیچیده‌ای را روی دسک‌تاپ ایجاد کنید، بهترین نیستند. وقتی صحبت از تجربه کاربری و رابط کاربری به میان می آید، جاوا وقتی برای دسکتاپ در مقابل موبایل از آن استفاده می کنید ضعیف تر است. در حالی که سازنده‌های رابط کاربری گرافیکی زیادی برای انتخاب وجود دارد، باید ایرانیان سایبر تحقیقات زیادی را برای یافتن مورد مناسب برای پروژه خود انجام دهید.

پایتون: مسیر ساده

اگرچه جاوا سریع‌تر است، اما پایتون زبان جاوا بهتر است یا پایتون تطبیق‌پذیرتر، خواندن آسان‌تر و نحو ساده‌تری است. طبق گفته Stack Overflow، این زبان تفسیر شده با کاربرد عمومی، چهارمین زبان کدگذاری محبوب است [1]. این همچنین یکی از پرتقاضاترین زبان های برنامه نویسی است که مدیران استخدام هنگام استخدام نامزدها به دنبال آن هستند، طبق HackerRank، پس از جاوا اسکریپت [2].

طبق گفته ZDNet [3]، محبوبیت پایتون رشد انفجاری را در چند سال گذشته تجربه کرده است، به طوری که بیش از 11.3 میلیون کدنویس استفاده از آن را عمدتاً برای برنامه های IoT، علم داده و یادگیری ماشین انتخاب کردند. علاوه بر این، پایتون دارای نرخ رشد 25 درصدی بوده و بر اساس «State of the Developer Nation» اسلش دیتا، بین سه ماهه سوم 2020 تا سه ماهه سوم 2021، 2.3 میلیون توسعه دهنده به جامعه خود اضافه کرده است. [4].

بیشتر بخوانید: به عنوان یک توسعه دهنده پایتون چه کاری می توانید انجام دهیدپایتون چیست؟

پایتون از سال 1991، زمانی که برای اولین بار منتشر شد، وجود داشته است. زبان برنامه نویسی توسط Guido van Rossum با فلسفه طراحی متمرکز بر خوانایی کد زبان جاوا بهتر است یا پایتون طراحی شده است. یکی از عوامل محرک پایتون، سادگی و سهولتی است که بسیاری از کدنویسان می توانند زبان را یاد بگیرند. این یک زبان تفسیر شده است، به این معنی که برنامه از طریق مفسرها به صورت خط به خط برای اجرای هر دستور اجرا می شود.

یادگیری زبان و برنامه‌های آزمایشی در پایتون در مقایسه با جاوا سریع‌تر و آسان‌تر است، در درجه اول به دلیل داشتن نحو مختصرتر. همانطور که در حال وارد کردن خطوط هستید، به جای اینکه مجبور باشید کل برنامه را قبل از اجرای آن کامپایل کنید، آنها را مستقیماً در ترمینال وارد می کنید. نمونه های دیگر از زبان های تفسیر شده عبارتند از Ruby، PHP و JavaScript.

پایتون به توسعه دهندگان این امکان را می دهد که از انواع سبک های برنامه نویسی در حین ایجاد برنامه استفاده کنند. از آنجایی که بسیار منعطف است، ممکن است از آن نه تنها برای برنامه نویسی شی گرا، بلکه برای برنامه نویسی کاربردی و بازتابی نیز استفاده کنید.

در بین برنامه نویسان برای توسعه back-end و توسعه برنامه زبان جاوا  یا پایتون محبوب است. همچنین یک انتخاب برتر برای کسانی است که در علم داده و یادگیری ماشین کار می کنند، در درجه اول به دلیل کتابخانه های گسترده آن، از جمله Scikit-learn و Pandas. این زبان 

(0) نظر

یادگیری زبان جاوا چقدر طول میکشد

يکشنبه دوم 5 1401

از سه روش زیر آموزش داده می شود:توسعه‌دهنده یادگیری زبان جاوا چقدر طول میکشد جاوا، از کارآموز/توسعه‌دهنده جوان تا توسعه‌دهنده ارشدبرنامه نویس اندروید، مستقل یا در یک شرکت (از خردسال تا ارشد)اتوماسیون QA (با جاوا)توسعه دهنده جاوا

مجموعه توسعه دهندگان جاوا بسیار گسترده است و الزامات دانش جاوا این است که اولین شغل خود را بدست آورید که می تواند بسیار متفاوت باشد. با توجه به CodeGym Survey، برخی از افراد هستند که اولین شغل Java Junior خود را فقط با دانستن Java Core و نه بیشتر به دست آورده اند. شرکت ها آماده آموزش آنها در طول فرآیندهای کاری بودند. با این حال، این یک رویداد بسیار نادر است. اغلب چنین فردی می تواند پس از گذراندن برخی از امتحانات به یک دوره کارآموزی بپیوندد یا یک کارآموز جاوا شود.

معمولاً متقاضیان Java Junior برای به دست یادگیری زبان جاوا چقدر طول میکشد آوردن اولین شغل خود باید بیشتر از Java Core بدانند. در اینجا لیستی از فناوری های مرتبط که توسعه دهندگان جاوا باید بدانند آورده شده است.هسته جاواJDK APIجاوا 8 (لامبدا)کتابخانه های آزمایشی (JUnit)چارچوب بهاربوت فنری و فنر MVCخواب زمستانیJDBC

در زیر یک اینفوگرافیک توسعه یافته بر اساس نظرسنجی CodeGym و تجزیه و تحلیل جاهای خالی جاوا جونیور ارائه شده است. ما فقط توجه می کنیم که نه خود جاوا، بلکه تعدادی از فناوری های دیگر را که توسعه دهندگان جاوا مدرن تصور می کنند را به تصویر می کشد. دانستن.

تا بی نهایت و فراتر از آن: یادگیری جاوا چقدر طول می کشد؟ - 3 اندازه و انشعاب آن می تواند خواننده آموزش ندیده را بترساند. لطفا آرام بمانید و نفس عمیق بکشید! این فناوری‌ها را در حین کارتان با جزئیات خواهید آموخت. معمولاً یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار مبتدی باید فقط یک ایده کلی در مورد بیشتر این فناوری‌ها داشته باشد (به استثنای موارد نادر).

برنامه نویس اندرویدتوسعه دهندگان اندروید یادگیری زبان جاوا چقدر طول میکشد می توانند برای یک شرکت کار کنند یا پروژه های خود را داشته باشند. آنها باید Java Core و برخی ایرانیان سایبر فناوری های دیگر را به طور قطع بدانند. در اینجا ما یک اینفوگرافیک داریم که روشی از توسعه دهنده اندروید را نشان می دهد.

تا بی نهایت و فراتر از آن: یادگیری جاوا چقدر طول می کشد؟ - 4خب، نکات زیادی در لیست وجود دارد، اما بسیاری از آنها مستقیماً در مورد جاوا نیستند (فقط ابزارهای تست و در واقع Core Java). معمولا توسعه دهندگان موافق هستند که یادگیری برنامه نویسی اندروید به تنهایی تا حدودی ساده تر و سریعتر از توسعه Enterprise است.

با این وجود، حتی برای کسانی که آرزوی موقعیت Java Junior را دارند، ایجاد پروژه های اندرویدی برای آموزش مهارت های برنامه نویسی شما مفید خواهد بود.

اتوماسیون QAیک QA Automation خوب یادگیری زبان جاوا چقدر طول میکشد باید زبان برنامه نویسی را به خوبی بلد باشد، یکی از مهم ترین مهارت های این حرفه است.

به جاوا متصل استCore Java (به ویژه OOP، مجموعه، FileOperations)کتابخانه های آزمایشی (JUnit)ایده IntelliJسایر فناوری ها:چارچوب سلنیوم RC/WebDriverمدل شی صفحهHTML/CSSSQL

معمولاً راه رسیدن به Junior QA Automation تا حدودی کوتاهتر از Java Junior Developer است. اعداد دقیقی که در پایان این مقاله خواهید یافت.کی میپرسه پرتره دانشجویان بالقوه جاوا

"من فکر می کنم این به سابقه شما و مدت زمانی که می توانید برای مطالعه صرف کنید بستگی دارد. وقتی سفرم را به عنوان توسعه‌دهنده نرم‌افزار شروع کردم، حداقل 40 ساعت در هفته را صرف مطالعه می‌کردم. پس از 6 ماه مطالعه تمام وقت، به اندازه کافی اعتماد به نفس داشتم که می توانم به تنهایی یادگیری زبان جاوا چقدر طول میکشد بر هر فناوری جدید مسلط شوم.

برای اینکه اولین شغل خود را به عنوان یک مهندس نرم افزار بدست آورید، نه تنها باید جاوا را یاد بگیرید، بلکه باید مبانی علوم کامپیوتر، برنامه نویسی شی گرا را نیز درک کنید و چند پروژه بنویسید که بتواند کار شما را به نمایش بگذارد. من فکر می کنم این می تواند چیزی بین نه تا دوازده ماه طول بکشد.

می دانم که این کار زیاد به نظر می رسد، اما ناامید نشوید! این سفر می تواند واقعاً سرگرم کننده باشد اگر متوجه شوید چه جنبه ای از کدنویسی شما را شاد می کند و به خود اجازه بازی یادگیری زبان جاوا بدهید.تا بی نهایت و فراتر از آن: یادگیری جاوا چقدر طول می کشد؟ - 5

(0) نظر

ایده برای اسکرچ

يکشنبه دوم 5 1401

موسیقی با تصاویر بصری را کشف کنید، این یکی ایده برای اسکرچ  را انتخاب کنید. ریمیکس های دیگر را بررسی کنید تا بینش و پیشرفت در پروژه های پیچیده را به همراه داشته باشید که با زبان و ویژگی ها اعتماد به نفس پیدا می کنید.

6. مارپیچ ساز

همانطور که از نام آن پیداست، این پروژه منبع باز در مورد کشیدن مارپیچ با خودکار است. کاربران برای انجام وظایف، ماوس خود را کلیک می کنند. دستورالعمل پروژه همچنین به برخی نکات ریمیکس مانند تغییر عرض قلم، ساخت مارپیچ در اندازه های مختلف، تغییر رنگ قلم و کشیدن اشکال جدید اشاره می کند.

7. پیانو

تصور کنید که ماوس پد خود را برای نواختن نت های پیانو فشار دهید و سپس با Scratch این ایده را زنده کنید. با پروژه موسیقی پیانو، می توانید نت های بالاتر و پایین تر اضافه کنید و میانبرهای صفحه کلید ایجاد کنید، که با استفاده از آنها کاربران می توانند ملودی ها و آهنگ های متنوعی را اجرا کنند. علاوه بر این، می توانید ظاهر پیانوی خود را تغییر دهید و حتی با ساز دیگری تغییرات منحصر به فردی را انجام دهید.

8. DJ Scratch Cat

DJ Scratch Cat یکی دیگر از ایده برای اسکرچ پروژه های مبتنی بر موسیقی است که به شما امکان می دهد صداها و گرافیک ها را با هم ترکیب کنید. طبق دستورالعمل‌های وب‌سایت Scratch، V، B، N، یا Z، X، C را فشار دهید تا با صداها بازی کنید. می‌توانید آهنگ‌ها و کلیدهای جدید را کاوش کنید یا به جای Scratch Cat، DJ دیگری را در تنظیمات قرار دهید.

9. نوجوانان در قلعه

اگر می خواهید یک استوری بورد تعاملی یا فیلمنامه کمیک بسازید، می توانید پروژه Teens at the Castle را در اسکرچ آزمایش کنید. این شامل گفتگو بین دو شخصیت است که  ایرانیان سایبر یک قلعه را در جنگل کشف می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی فلش کلیک کنید تا صحنه ها تغییر کنند. می‌توانید به طرح، صفحه‌های عنوان، جلوه‌های صوتی و ضبط صدا اضافه کنید تا به عنوان یک برنامه‌نویس داستان را برجسته کنید.

10. تور مجازی

این پروژه برای معرفی و آموزش مقدماتی عالی است. می توانید یک تور مجازی از فضای دانشگاه یا دفتر خود طراحی کنید و y را برجسته کنیدمکان های مورد علاقه ما در یک نمایش اسلاید جذاب. به عنوان مثال، تیم Scratch در MIT صحنه هایی از فضای کاری واقعی خود را برای تسهیل تجربه ای فراگیر جمع آوری کرده است. می توانید اسلایدها را با تصاویر دیگر جایگزین کنید یا آثار هنری خود را در نسخه ریمیکس ایده برای اسکرچ خود به نمایش بگذارید.

11. حباب با ویدئو

پروژه حباب ها تکنیک سنجش ویدیو را اعمال می کند و بنابراین برای کار کردن به یک وب کم نیاز دارد. کاربران می توانند حباب ها را بیرون بیاورند و شناور شدن آنها را تماشا کنند. کدنویس‌های اسکرچ می‌توانند به حرکت درآوردن حباب‌ها، زمانی که پاپ رخ می‌دهد، متحرک کنند و همه فعالیت‌ها را پیگیری کنند. توصیه می‌شود پروژه Bubbles 2.0 را انتخاب کنید و پس از بررسی اصول اولیه، ایده برای اسکرچ بازخوانی‌ها را بنویسید.

12. آشپز پیتزا

پیتزا سرآشپز قابلیت های سنجش ویدئویی Scratch را نشان می دهد. هنگامی که بازیکنان دست یا سر خود را فشار می دهند، دوربین وب حرکت را برای نگه داشتن پیتزا در هوا تشخیص می دهد. این پروژه شما را قادر می سازد تا کدنویسی مبتنی بر بلوک را از طریق ریمیکس های متنوع تمرین کنید. می‌توانید ظاهر خمیر را تغییر دهید، تعداد ورق‌های پیتزا را سفارشی کنید، اشیاء شناور دیگر را در هوا اضافه کنید، یا نسخه‌ای ایده اسکرچ متفاوت بدون نیاز به وب‌کم بسازید.

13. خرچنگ را متحرک کنید

(0) نظر
X