همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش برنامه نویسی پایتون

چهارشنبه بیست و ششم 5 1401

از بهترین روش های مربی متخصص ما به شما آموزش برنامه نویسی پایتون کمک می کند تا کد پایتون را به استانداردترین روش یاد بگیرید و بنویسید. در پایان هر بخش، مربی تمرین کد را برای تمرین ارائه می دهد. تمرینات برای مبتدیان در برنامه نویسی بسیار مفید خواهد بود.

آموزش با راه اندازی پایتون بر روی دستگاه شما شروع می شود و به دنبال آن اصول مفاهیم برنامه نویسی در پایتون می آید. علاوه بر این، ما وقت شما را با ساختار نظری یا چارچوب مفهومی نمی گذرانیم، بلکه دوره های ما طوری طراحی شده اند که بتوانید دانش ابزارها را در ایجاد یک برنامه نرم افزاری به کار ببرید.

چه کسانی می توانند به دوره برنامه نویسی پایتون بپیوندند؟

هر کسی که علاقه مند به ورود به دنیای برنامه نویسی است می تواند پایتون را به عنوان اولین انتخاب زبان برنامه نویسی راه اندازی کند. یادگیری پایتون بسیار آسان آموزش برنامه نویسی پایتون است. علاوه بر این، نسبت به سایر زبان های برنامه نویسی کوتاه تر است. این برنامه کاملاً شی گرا است مانند C#، C++، جاوا، بنابراین هرکسی که مایل است حرفه خود را در دنیای یک توسعه دهنده نرم افزار توسعه دهد، می تواند با یادگیری پایتون شروع کند.

همانطور که روی مشکلات پیچیده‌تر و پیچیده‌تر کار می‌کنیم، باید شروع به ایجاد انواع سفارشی کنیم تا مدل‌های قابل مدیریت برای داده‌هایی که با آنها کار می‌کنیم داشته باشیم. پایتون یک زبان برنامه نویسی شی گرا است و ایجاد کلاس ها کاری است که ما اغلب برای حل مشکلات با استفاده از پایتون انجام خواهیم داد. در این آزمایشگاه عملی، یک کلاس سفارشی با برخی عملکردها و ویژگی‌ها تعریف می‌کنیم که به ما امکان می‌دهد یک «کارمند» را در کد خود مدل کنیم. اسکریپت «using_classes.py» شامل کدهایی است که از این کلاس استفاده می‌کند و بازخوردهایی را به ما ارائه می‌کند تا بدانیم آیا کلاسی ایجاد کرده‌ایم که شرایط ما را برآورده می‌کند یا آموزش برنامه نویسی پایتون خیر.

برای اینکه در تکمیل این آزمایشگاه احساس راحتی کنید، ایرانیان سایبر باید بدانید که چگونه کلاس‌های پایتون ایجاد و استفاده کنید (ویدیوی «ایجاد و استفاده از کلاس‌های پایتون» را از دوره Certified Associate in Python Programming Certification تماشا کنید). پایتون نه تنها یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی است، بلکه یکی از ساده‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی است. همچنین یک انتخاب عالی برای ایمن سازی مشاغل برنامه نویسی پایدار و پرسود است، زیرا برنامه نویسی پایتون یک نیاز رایج برای بسیاری از مشاغل است.

اگرچه زبان برنامه نویسی پایتون برای علم داده و اتوماسیون ترجیح داده می شود، اما می توان برای ساخت طیف وسیعی از برنامه ها برای پلتفرم های مختلف استفاده کرد. اگر علاقه مند به یادگیری پایتون هستید، ممکن است آموزش پایتون خود را با یک دوره پایتون شروع کنید.

برای تصمیم گیری در مورد بهترین دوره پایتون به کمک نیاز دارید؟ نگران نباشید؛ ما فهرستی از بهترین دوره‌های پایتون، از جمله مزایا و معایب، وضعیت گواهینامه و آموزش برنامه نویسی پایتون هزینه‌ها را گردآوری کرده‌ایم.

در حالی که ما ده دوره را پوشش خواهیم داد، در اینجا سه ​​انتخاب برتر ما برای بهترین دوره پایتون آمده است:

بوت کمپ پایتون را کامل کنیدMasterclass پایتون را کامل کنیدکتاب مقدس پایتونبهترین دوره های پایتون را در زیر بررسی کنید تا سفر خود را به عنوان یک متخصص پایتون آغاز کنید!

هترین دوره های آنلاین پایتوندر اینجا ده کلاس و دوره آنلاین پایتون در سطح مبتدی وجود دارد که به شما کمک می کند در کوتاه ترین زمان به قطار حرفه ای پایتون بروید:

1. کامل کردن بوت کمپ پایتون 2022: رفتن از صفر به قهرمان در پایتونبوت کمپ کامل پایتون 2020: از صفر تا قهرمان در پایتون

اگر مبتدی هستید اما می‌خواهید پایتون را مانند یک حرفه‌ای یاد بگیرید، پس کمپ کامل Python Udemy: Go from Zero to Hero فقط دوره آموزشی شماست. یک دوره محبوب Udemy، بیش از یک میلیون دانش آموز در این دوره ثبت نام کرده اند و مشتاق یادگیری پایتون 2 و 3 هستند. این دوره همه چیزهایی را که برای شروع پروژه های ساختنی نیاز دارید را پوشش می دهد و یکی از بهترین دوره های پایتون برای برنامه نویسی پایتون مبتدیان است.

این دوره همچنین دارای امتیاز متوسط ​​4.6 ستاره از بیش از 410 هزار بررسی است.

(0) نظر

کتاب آموزش پایتون

شنبه بیست و دوم 5 1401

بهترین کتاب های پایتون برای افراد کتاب آموزش پایتون متوسط ​​/ متخصص1. کتاب آشپزی پایتون: دستور العمل هایی برای تسلط بر پایتون 3 (نسخه سوم)پایتون-کتاب آشپزینویسندگان: برایان جونز، دیوید بیزلی

کتاب آشپزی پایتون ترکیبی خوشمزه از دستور العمل های پایتون را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد برنامه نویسی در پایتون 3 را یاد بگیرید یا دانش خود را در پایتون 2 به روز کنید. این دستور العمل های خوشمزه به شما این امکان را می دهد که با تمرکز بر زبان اصلی پایتون به یک آشپز متخصص پایتون تبدیل شوید. همچنین وظایف رایج مربوط به برنامه های پایتون. کتاب آشپزی پایتون حاوی دستور العمل هایی در مورد موضوعاتی مانند ساختارها و الگوریتم های داده، تکرار کننده ها و تولیدکنندگان، رمزگذاری و پردازش داده ها، کتاب آموزش پایتون توابع، کلاس ها و اشیاء، Con ارز، و بسیاری دیگر. هر یک از این دستور العمل ها شامل یک مشکل و راه حل آن مشکل به همراه نمونه کد برای درک بهتر است. و این کافی نیست، دوستان من! بحثی نیز ارائه شده است که بر راه حل و نحوه کارکرد آن تمرکز دارد. خرید کتاب آشپزی پایتون

2. مقدمه ای بر یادگیری ماشین با پایتون: راهنمای دانشمندان داده (نسخه اول)قدمه ای بر یادگیری ماشینی با پایتوننویسندگان: آندریاس مولر، سارا گویدو

یادگیری ماشینی در حال حاضر یک موضوع داغ با چندین برنامه کاربردی است که فقط توسط تصورات شما محدود شده است! بنابراین Introduction to Machine Learning با پایتون سعی می کند با آموزش روش هایی برای ایجاد راه حل های یادگیری ماشین خود با استفاده از Python و کتابخانه scikit-learn، تخیل شما را گسترش دهد. این کتاب با مبانی یادگیری ماشین شروع می شود و سپس به مزایا و معایب الگوریتم های مختلف یادگیری ماشین می پردازد. سپس با موضوعات پیشرفته مختلف مانند پردازش داده ها، ارزیابی مدل، خطوط لوله و کتاب آموزش پایتون غیره می پردازد. به طور خلاصه، شما اساساً از پایتون برای بهبود مهارت های یادگیری ماشینی خود استفاده ایرانیان سایبر خواهید کرد. خرید کتاب مقدمه ای بر یادگیری ماشین با پایتون

3. Python روان: برنامه نویسی واضح، مختصر و موثر (نسخه اول)فلوئنت-پایتوننویسنده: لوسیانو رامالیو

اگر می خواهید به پایتون مسلط باشید دوستان من، فلوئنت پایتون کتاب مناسب شماست!!! این یک راهنمای عملی است که با استفاده از بهترین (و همچنین نادیده گرفته شده ترین) ویژگی های پایتون به طور کامل به شما آموزش می دهد تا کارآمدترین کد پایتون را بنویسید. این امر ضروری است زیرا اکثر برنامه نویسان سعی می کنند الگوهایی را که یاد گرفته اند با زبان های دیگر در پایتون تطبیق دهند و در نتیجه هرگز بهترین ویژگی های آن را یاد نمی گیرند. Fluent Python ابتدا مدل داده پایتون را پوشش می دهد و سپس به ساختار داده ها، توابع، اصطلاحات شی گرا، کنترل جریان، فرابرنامه نویسی و غیره می پردازد. این یک تور کامل از ویژگی ها و کتابخانه های اصلی پایتون است که در نهایت به شما می آموزد که خودتان را بسازید. کد کوتاه تر، سریعتر و خواناتر. کتاب فلوئنت پایتون کتاب آموزش پایتون را بخرید

4. برنامه نویسی پایتون: برنامه نویسی قدرتمند شی گرا (ویرایش چهارم)برنامه نویسی-پایتوننویسنده: مارک لوتز

اگر اصول پایتون را درک کرده اید و اکنون می خواهید کارهای واقعی انجام دهید، برنامه نویسی پایتون کتاب مناسب شماست! این به شما کمک می‌کند تا با کمک مثال‌های فراوان، در مورد حوزه‌های کاربردی اولیه پایتون مانند مدیریت سیستم، رابط کاربری گرافیکی، برنامه‌های کاربردی وب، پایگاه‌های اطلاعاتی، شبکه‌ها و غیره آموزش عمیقی کسب کنید. موضوعات گنجانده شده در برنامه نویسی پایتون با یک تور سریع پایتون شروع می شود و سپس برنامه نویسی سیستم، برنامه نویسی رابط کاربری گرافیکی، برنامه نویسی اینترنتی و غیره را بررسی می کند. همه این مفاهیم به صورت واضح و مختصر با استفاده از مثال های زیادی توضیح داده شده اند تا مطمئن شوید که آنها را به درستی دریافت کرده اید. خرید کتاب برنامه نویسی پایتون

5. الگوریتم های Grokking: راهنمای مصور برای برنامه نویسان و سایر افراد کنجکاو (نسخه اول)گروکینگ-الگوریتم هانویسنده: آدیتیا بهارگاوا

یادگیری در مورد الگوریتم ها در پایتون نباید خسته کننده باشد! این به درستی توسط الگوریتم های گروکینگ نشان داده شده است زیرا از یکنواختی خواندن اثبات های چند صفحه ای متراکم که در اکثر کتاب های درسی الگوریتم موجود است، فاصله می گیرد. این کتاب به آموزش الگوریتم ها به شیوه ای سرگرم کننده و جذاب با استفاده از بسیاری از تصاویر می پردازد. الگوریتم‌های Grokking با موضوعات آسان‌تری مانند مرتب‌سازی و جستجو شروع می‌شوند و در نهایت به موضوعات بسیار پیچیده‌تری مانند فشرده‌سازی داده‌ها، هوش مصنوعی و غیره می‌روند کتاب پایتون . همه این موضوعات با استفاده از تصاویر مفید همراه با نمونه‌های کد در پایتون ارائه می‌شوند. منابع زیادی در بازار موجود است که می توانیم پایتون را از آنها یاد بگیریم. اینها شامل دوره های آنلاین، کتاب ها، کتاب های الکترونیکی و غیره است.

(0) نظر

آموزش پایتون

شنبه بیست و دوم 5 1401

منابع آماری: Stack Overflow، GitHubصدها شرکت  آموزش پایتون برتر برای آموزش تیم‌های خود به برنامه‌های فنی GA اعتماد می‌کنند - در اینجا فقط چند مورد است

داخل بهترین برنامه درسی مابا راهنمایی تخصصی از صفر به روان بروید

با کمک تمرین‌کنندگان در سطح جهانی که هر روز از پایتون استفاده می‌کنند، یاد بگیرید. مربیان جدیدترین تکنیک ها را مستقیماً به کلاس درس می آورند. برنامه درسی ما بر ارتباط دنیای واقعی تأکید دارد و فرصت های زیادی را برای تمرین از طریق کدها، آزمایشگاه ها و پروژه هایی که منعکس کننده برنامه های کاربردی در محل کار هستند، ارائه می دهد.

طیف گسترده ای از برنامه های  آموزش پایتون کاربردی پایتون را کشف کنید

این دوره که برای دانش‌آموزانی با سوابق حرفه‌ای و سطوح تجربی مختلف - از جمله مبتدیان - طراحی شده است، به بررسی اصول اولیه پایتون و برنامه‌نویسی شی‌گرا می‌پردازد. برنامه های قدرتمند پایتون را در واحد نهایی کاوش کنید که هم تخصص های علم داده و هم تخصص های توسعه وب را پوشش می دهد.

با دروس آمادگی قبل از دوره شروع کنید

هنگامی که ثبت نام کردید، ما شما را با درس های آماده سازی آنلاین و خودآگاه مجهز می کنیم تا شما را برای موفقیت آماده کنیم. محیط توسعه دهنده خود را نصب کنید. سپس، برای به دست آوردن واژگان مشترک، به مفاهیم اساسی برنامه نویسی پایتون شیرجه بزنید و در روز اول با همکلاسی های خود همکاری کنید.

پروژه های نمونه کار در  آموزش پایتون دنیای واقعی

فارغ التحصیل با یک پروژه سقفی جلا: یک برنامه کاربردی ایرانیان سایبر سفارشی که از ابتدا ساخته شده است. بسته به تمرکز گروه خود، داده ها را با پانداها دستکاری و تجسم می کنید یا API ها را با Flask در یک برنامه وب ادغام می کنید.

پشتیبانی مربیان فردی

از کارشناسانی که به حمایت از اهداف یادگیری و شغلی شما اختصاص دارند، راهنمایی، بازخورد و موارد دیگر دریافت کنید. مربیان در کلاس و در ساعات اداری آماده ارائه پشتیبانی در زمان واقعی هستند و به شما کمک می کنند تا ایده ها را به عمل تبدیل کنید.

شبکه جهانی 80K+ فارغ التحصیل

با همسالان خود ارتباط برقرار کنید که بیشتر از زمان شما در کلاس درس دوام بیاورد. به‌عنوان بخشی از جامعه فارغ‌التحصیلان GA، به رویدادها و کارگاه‌های آموزشی شبکه  آموزش پایتون دسترسی خواهید داشت تا در سال‌های آینده به پیشرفت شغلی خود ادامه دهید.

فارغ التحصیل با نمونه کار حرفه ای: پروژه های نمونهتجزیه و تحلیل ایستگاه سیتی بایکتوسط آلیسا بیانکو، GA NYC

بیانکو، تحلیلگر داده در Dstillery، به بررسی عمیق داده های عمومی از برنامه اشتراک دوچرخه شهر نیویورک پرداخت. با جمع‌آوری، تمیز کردن و تجزیه و تحلیل داده‌ها با استفاده از کد پایتون، او توانست محبوب‌ترین مسیرها را برای مسافران دوچرخه سوار مشخص کند.

پانتئونتوسط Jean Kwon، GA NYCKwon، طراح ارشد محصول در Viacom، داده‌های شاخص محبوبیت تاریخی Pantheon را بررسی کرد. او پس از شناسایی 10 چهره برتر، بخش هایی را برای شناسایی روابط و روندها در جنسیت، مکان، صنعت و موارد دیگر ایجاد کرد.

شادی جهانی 2017وسط Rachel Forray، GA NYC

Forray، تحلیلگر محصول در Reonomy، به دنبال درک   پایتون بهتر گزارش شادی جهانی و عواملی بود که بر امتیازها تأثیر می گذاشتند. با تطبیق انواع داده‌ها، او این مجموعه را با جزئیات سازمان ملل متحد ادغام کرد تا تصویر ظریف‌تری از رتبه‌بندی جهانی ارائه دهد.

(0) نظر

آموزش پایتون پیشرفته

شنبه بیست و دوم 5 1401

مهارت هایی که به دست خواهید آورداین آموزش پایتون پیشرفته دوره گواهینامه به شما کمک می کند تا مهارت های زیر را کسب کنید:مهارت های خاص صنعت که به شما کمک می کند مفاهیم را بهتر در سناریوی دنیای واقعی به کار ببرید.

دانش حرفه ای زبان برنامه نویسی پایتون، محاسبات عددی با Numpy، پایگاه داده SQLite و توسعه رابط کاربری گرافیکی با استفاده از Tkinter.

دانش SQLite، برنامه نویسی شی گرا و بسیاری موارد دیگر.نکات کلیدی برنامهنکات مهم این دوره عبارتند از:پس از اتمام این دوره آنلاین، دانش آموزان گواهینامه شایستگی دریافت می کنند که به آنها کمک می کند تا آینده شغلی بهتری کسب کنند.

مدت زمان این دوره آنلاین حدود سه ماه است که در آن دانش آموزان جلسات آموزشی تک تک و پشتیبانی زوم را دریافت می کنند.

با ثبت نام در این دوره آنلاین، دانشجویان از پشتیبانی آموزش پایتون پیشرفته تلفنی و ایمیلی جامع، یک گروه تالار گفتمان ویژه دوره و یک پروژه صنعت محور برخوردار می شوند.فرصت های شغلی پس از گذراندن دوره

پس از دنبال کردن برنامه‌نویسی هسته و پیشرفته پایتون در Skill Lync، درها برای فرصت‌های شغلی مختلف برای دانش‌آموزان باز می‌شود تا به راحتی درآمد خوبی کسب کنند. در اینجا بهترین زمینه های شغلی است که می توانید کشف کنید.

توسعه‌دهنده پایتون - یک توسعه‌دهنده پایتون برای برنامه‌نویسی، برنامه‌ریزی، گسترش و اشکال‌زدایی برنامه‌های پیشرفت، معمولاً در بک‌اند یا سمت سرور، مسئول باقی می‌ماند. با این حال، آنها ممکن است بیشتر به شرکت ها در زمینه فناوری خود کمک کنندبرداشت

تحلیلگر داده - نقش شغلی یک تحلیلگر داده، بررسی دقیق داده ایرانیان سایبر ها با استفاده از ابزارهای بررسی داده ها است. نتایج مهم داده های پردازش نشده به شرکت ها یا مشتریان آموزش پایتون پیشرفته کمک می کند تا با دانستن بسیاری از رویدادها و روندها، انتخاب های مهمی داشته باشند.

مدیر محصول - مدیر محصول در قبال تشریح محصول و خرید محصول پاسخگو است. این شامل مدیریت محصول در طول چرخه عمر آن، جمع آوری و اولویت بندی کالاها و مشخصات مشتری، تنظیم چشم انداز محصول و همکاری نزدیک با توسعه دهنده برای تولید محصولات برنده است.سوالات متداول در مورد برنامه نویسی هسته و پیشرفته پایتون

1. چه کسی می تواند برنامه نویسی Core و Advanced Python را دنبال کند؟

این برای دانشجویان تمام گروه های مهندسی که آرزوی یادگیری برنامه نویسی را دارند بسیار مناسب است و هر فردی با درک اولیه از کامپیوتر می تواند این دوره را دنبال کند.

2. دانشجو چه کاربردها و تکنیک هایی را می تواند از این دوره بیاموزد؟برخی از برنامه هایی که دانشجو می تواند از این دوره بیاموزد عبارتند از:توسعه وببرنامه های دسکتاپ مبتنی بر رابط کاربری رافیکیپردازش تصویر و طراحی گرافیک

3. آیا برای شرکت در دوره نیاز به درک برنامه نویسی است؟خیر آموزش پایتون پیشرفته ، فراگیران بدون تجربه برنامه نویسی می توانند برای این دوره گواهینامه اقدام کنند.

4. آیا دوره برنامه نویسی Core و Advanced Python کمک به قرار دادن را گسترش می دهد؟خیر، دوره های گواهینامه آنلاین برنامه نویسی پایتون هسته ای و پیشرفته کمکی به دانش آموزان نمی دهد.5. مدت این دوره Core و Advanced Python Certification چقدر است؟دت این دوره صدور گواهینامه آنلاین در Skill Lync سه ماه است.

6. آیا دانشجوی غیر مهندسی می تواند این رشته را دنبال کند؟بله، دانشجویان غیرمهندسی می توانند در این دوره ثبت نام کنند و پایتون را به صورت آنلاین یاد بگیرند.

7. هزینه این دوره برنامه نویسی هسته و پیشرفته پایتون چقدر است؟بسته به طرح دسترسی، هزینه دوره از 7000 روپیه برای دو ماه دسترسی تا 15000 روپیه برای دسترسی مادام العمر پایتون پیشرفته متغیر است.

8. آیا بعد از این دوره می توانم کار پیدا کنم؟بله، گواهینامه آنلاینی که دریافت می کنید به شما کمک می کند تا در شرکت های برتر قرار بگیرید. دوره در مورد چیست؟

(0) نظر
X