همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

دوره آموزش برنامه نویسی پایتون

پنج شنبه سوم 6 1401

ذکر این نکته ضروری است که تمرکز اصلی دوره آموزش برنامه نویسی پایتون این دوره بر روی برنامه نویسی است. اگرچه طیف گسترده ای از ویژگی های پیشرفته زبان پایتون به طور ضروری پوشش داده می شود، این دوره حول محور یادگیری ویژگی های زبان سازماندهی نشده است. همچنین، این دوره ای در زمینه مهندسی نرم افزار نیست - ابزار، آزمایش، کار گروهی، بسته بندی، استقرار، چابکی و سایر موضوعات مرتبط را پوشش نمی دهد. این در مورد حل مشکل و ایجاد نرم افزار به خوبی سازماندهی شده است که در نهایت همه این موارد را بسیار آسان تر می کند.

این چگونه با سایر دوره های پایتون شما مقایسه می شود؟

من سال هاست که دو دوره پایتون، برنامه نویسی عملی پایتون و تسلط پیشرفته پایتون را تدریس کرده ام. این دوره ها به شدت بر روی خود زبان پایتون متمرکز هستند. این یک دوره جدید با تاکید کاملا متفاوت بر روی تمرین و طراحی برنامه نویسی است. هیچ همپوشانی در مواد درسی یا تمرین ها دوره آموزش برنامه نویسی پایتون وجود ندارد.

این دوره توسط دیوید بیزلی، نویسنده کتاب مرجع ضروری پایتون، ویرایش چهارم (ادیسون وسلی) تدریس می شود. کتاب آشپزی پایتون، نسخه سوم (رسانه اوریلی). دیوید از سال 1996 به طور فعال با جامعه پایتون درگیر بوده و یکی از اولین پذیرندگان پایتون با نرم افزارهای علمی بود. از سال 1998 تا 2005، وی استادیار گروه علوم کامپیوتر در دانشگاه شیکاگو بود. شما همچنین ممکن است دیو را از این بیت تا حدودی بدنام از برنامه نویسی زنده بشناسید. اخیراً، او در PyCon 2019 آموزشی در مورد حساب لامبدا ارائه کرد. این دوره مقدمه ای کاربردی برای کسانی است که علاقه مند به یادگیری پایتون برای طیف گسترده ای از کاربردها و موارد استفاده هستند.

این مواد به گونه ای طراحی شده است که شما را در معرض تکنیک ها و ابزارهای رایجی قرار دهد که می توانید بلافاصله تمرین کنید. این دوره فاقد تجربه توسعه قبلی است و از مفاهیم ابتدایی تا میانی پایتون شامل: ایجاد محیط پایتون، انواع داده ها، عملگرها/عبارت ها، ساختارهای داده و کنترل، دستورات شرطی، کلاس ها/اشیاء، توابع، برنامه های کاربردی چند رشته ای، تست و ابزارهای استقرار، REST API، یادگیری ماشین دوره آموزش برنامه نویسی پایتون و موارد دیگر. همچنین با ابزارهایی مانند PyCharm/VSCode، Jupyter Notebooks، Git، PyLint، PyDocs/Doxygen و بسیاری دیگر، تجربه ارزشمندی کسب خواهید کرد. هر مفهوم با نمونه‌های کد واقعی همراه است که با جزئیات توضیح داده می‌شوند و تکالیف مشکلات علمی جالبی را به شما ارائه می‌دهند تا بتوانید مهارت‌های پایتون خود ایرانیان سایبر را برای حل مسائل واقعی و پیچیده تمرین کنید.

 این دوره بدون کتاب درسی است و تعدادی کتاب خواندنی را برای تکمیل مطالب سخنرانی ارائه می دهد. پس از اتمام دوره، شما به دانش مهارت ها و ابزارهایی برای شروع مقابله با مشکلات به روش پایتونیک مجهز خواهید شد. پیش نیاز: یک سال ریاضیات کالج. یادداشت(های دوره): برای اعتبار فارغ التحصیل نیست. برای پذیرش در برنامه های هوش مصنوعی یا علوم داده به یک دوره روش برنامه نویسی نیاز است. دانش‌آموزانی که فاقد این پیش‌نیاز هستند، می‌توانند با تکمیل این دوره با نمره B یا بهتر، شرایط پذیرش را انجام دهند. پایتون نه تنها یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی است، بلکه برای یادگیری کدنویسی نیز خوب است. پایتون گزینه های آموزشی زیادی در اختیار دارد. چالش برنامه نویسی 30 روز پایتون راهنمای گام به گام یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون در 30 روز دوره آموزش برنامه نویسی پایتون است. پایتون را می توان برای توسعه وب، تجزیه و تحلیل داده ها و موارد دیگر استفاده کرد. مانند هر زبان برنامه نویسی، یادگیری بدون هیچ گونه راهنمایی اضافی می تواند چالش برانگیز باشد. به همین دلیل است که ما این لیست از 10 بهترین دوره آموزشی 30 روزه پایتون را که می توانید بدون توجه به بودجه و سبک یادگیری خود از آنها یاد بگیرید، گردآوری کرده ایم.

بوت کمپ 2022 پایتون را کامل کنید: در Python-Udemy از صفر به قهرمان بروید:این دوره همه چیزهایی را که برای شروع پروژه های ساختنی نیاز دارید را پوشش می دهد و یکی از بهترین دوره های پایتون برای مبتدیان است. این دوره آنلاین پایتون شامل یادگیری عملی است، زیرا دانش‌آموزان می‌توانند کد مربی را در زمان واقعی تماشا کنند.

این تخصص مجموعه ای از دوره ها برای یادگیری پایتون، ساختار داده، توسعه وب و دسترسی به پایگاه داده با استفاده از پایتون است. هر تخصصی همچنین دارای یک پروژه عملی است و پس از تکمیل تمام دوره ها، انجام تمام تمرین ها و تکمیل پروژه عملی به شما گواهی می دهد.

قفل Python Potential-Udemy خود را باز کنید:پایتون با ساختن پروژه های واقعی گام به گام در حالی که ما هر مفهومی را در طول مسیر توضیح می دهیم. در این دوره آموزشی، دوره برنامه نویسی پایتون شما می‌خواهید یاد بگیرید که چگونه داده‌ها را از تقریباً هر وب‌سایتی پاک کنید، برنامه‌های پایتون خود را برای انواع اتوماسیون بسازید، و ایمیل‌ها و پیامک‌های متنی را برای دوستان، مشتریان خود و غیره ارسال کنید.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی پایتون از صفر تا صد

پنج شنبه سوم 6 1401

قبل از نصب پایتون، باید GCC را نصب آموزش برنامه نویسی پایتون از صفر تا صد کنید. GCC را می توان با دانلود Xcode، Command Line Tools کوچکتر یا بسته حتی کوچکتر OSX-GCC-Installer به دست آورد.

در حالی که OS X با تعداد زیادی ابزار یونیکس عرضه می شود، کسانی که با سیستم های لینوکس آشنا هستند متوجه کمبود یک جزء کلیدی می شوند: یک مدیریت بسته. هومبرو این خلأ را پر می کند.

پس از نصب Homebrew، دایرکتوری Homebrew را در بالای متغیر محیطی PATH خود وارد کنید. می توانید این کار را با افزودن خط زیر در پایین فایل ~/.profile خود انجام دهید

IDE معمولا ویرایشگر کد، کامپایلر/مفسر و دیباگر را در یک رابط کاربری گرافیکی (رابط کاربری گرافیکی) فراهم می کند. این کل فرآیند ایجاد کد، کامپایل و آزمایش را در بر می گیرد که بهره وری توسعه دهندگان را افزایش می دهد.

یک توسعه دهنده که با یک IDE کار می کند آموزش برنامه نویسی پایتون از صفر تا صد با یک مدل شروع می کند که IDE آن را به کد مناسب تبدیل می کند. سپس IDE کدهای مبتنی بر مدل را با سطح بالایی از اتوماسیون اشکال زدایی و آزمایش می کند. پس از موفقیت آمیز بودن و آزمایش صحیح ساخت، می توان آن را برای آزمایش بیشتر از طریق IDE یا ابزارهای دیگر خارج از IDE مستقر کرد.

کدوم IDE پایتون؟هنگام انتخاب بهترین IDE برای پایتون ایرانیان سایبر ، همیشه نکات زیر را در نظر داشته باشید:سطح تخصص (مبتدی، حرفه ای) برنامه نویسنوع صنعت یا بخشی که پایتون در آن استفاده می شودامکان خرید نسخه های تجاری یا سبیدن به نسخه های رایگاننوعی نرم افزار در حال توسعهنیاز به ادغام با زبان های دیگرپس از تصمیم گیری در مورد این نکات،

برنامه نویس می تواند به راحتی از بین IDE ها بر اساس ویژگی های داده شده انتخاب کند.

PyCharm که توسط شرکت چک JetBrains توسعه یافته است، یک IDE مختص پایتون است. PyCharm یک IDE چند پلتفرمی است. بنابراین، کاربران بسته به نیاز خود می توانند هر یک از نسخه های ویندوز، مک یا لینوکس را دانلود کنند. راستش را بخواهید، PyCharm یکی از بهترین IDE ها برای پایتون و به طور موجه ترین مورد استفاده است.

علاوه بر ویژگی های مشترک، PyCharm ویژگی آموزش برنامه نویسی پایتون از صفر تا صد های اضافی مانند:نماهای پروژه تخصصی که امکان جابجایی سریع بین فایل ها را فراهم می کنتوسعه وب را همراه با جنگو، فلاسک و web2py سهیل می کند

PyCharm به بیش از 1000 افزونه مجهز است، بنابراین برنامه نویسان می توانند افزونه های خود را برای گسترش ویژگی های آن بنویسند.

دو نسخه برای دانلود ارائه می دهد، نسخه Community که رایگان است و نسخه حرفه ای پولی. برنامه نویسان می توانند نسخه های مربوطه را بر اساس نیاز خود دانلود کنند

در اینجا، نسخه انجمن رایگان است، اما برای نسخه حرفه ای، باید مجوز را خریداری کنید. من روی نسخه انجمن PyCharm کار خواهم کرد.اجازه دهید همین آموزش برنامه نویسی پایتون از صفر تا صد حالا به Pycharm شیرجه بزنیم و من شما را از طریق رابط راهنمایی خواهم کرد.

اجازه دهید با ایجاد یک پروژه جدید شروع کنیم. PyCharm به محض باز کردن آن با تصویر زیر به شما خوش آمد می گوید:

pycharm - آموزش پایتون - edureka در اینجا، در سمت چپ، می‌توانید تمام پروژه‌های اخیری که من با آنها کار کرده‌ام را بررسی کنید. اما اگر اولین بار است که از PyCharm استفاده می کنید، ستون سمت چپ حاوی چیزی نخواهد بود.

ایجاد یک پروژه جدید به سادگی کلیک بر روی زبانه Create New Project و رفتن از آنجا است.این تصویر اساسا به ما کمک می کند مترجم پایتون خود را راه اندازی کنیم. با این حال، اگر پایتون را روی سیستم خود نصب نکنید، ممکن است خالی باشد.

با کلیک بر روی نماد چرخ دنده کوچک در سمت آموزش برنامه نویسی پایتون  راست صفحه زیر ظاهر می شود:در اینجا، اگر پایتون را جداگانه نصب نکرده اید، می توانید از مترجم سیستم استفاده کنید. نسخه نصب پایتون موجود را بررسی کنید تا نیازهای شما را برآورده کند.نوت بوک ژوپیتر

(0) نظر

برنامه نویسی پایتون چیست

پنج شنبه سوم 6 1401

پایتون را می توان برای طیف گسترده ای از برنامه برنامه نویسی پایتون چیست ها مانند برنامه نویسی، توسعه و آزمایش استفاده کرد. به دلیل ظرافت و سادگی آن، Dropbox، Google، Quora، Hewlett-Packard و بسیاری دیگر از شرکت‌های برتر فناوری قبلا پایتون را پیاده‌سازی کرده‌اند.

با روند رو به رشد علم داده و یادگیری ماشین، پایتون به همان اندازه به یکی از مهم ترین زبان های برنامه نویسی در قرن بیست و یکم تبدیل شده است، زیرا طیف گسترده ای از کتابخانه ها و چارچوب ها دارد.سایر موضوعات مرتبط را در آموزش آنلاین پایتون Intellipaat بخوانید و یاد بگیرید!

ویژگی های پایتونبرخی از ویژگی های مشترک زبان برنامه نویسی پایتون عبارتند از:شی گرا: پایتون با رویکرد برنامه نویسی شی گرا ایجاد شده است که به نوشتن کد تمیز و واضح کمک می کند. برنامه نویسی شی گرا را می توان از طریق کلاس پایتون به دست آورد.

استفاده از مترجم: کدهای پایتون هر برنامه نویسی پایتون چیست بار با استفاده از مترجم، خط به خط تفسیر می شوند. این نیز به اشکال زدایی کمک می کند.

رایگان و متن باز: این یک زبان برنامه نویسی رایگان و متن باز است که همه می توانند از آن استفاده کنند.

ساده: استفاده از آن ساده است زیرا درست مانند یک جمله انگلیسی است که منجر به کدنویسی و اجرای سریع می شود.

قابلیت ادغام: می توان آن را با سایر زبان های برنامه نویسی مانند C، C+، جاوا و بسیاری دیگر ادغام کرد. این همچنین بیشتر مفاهیم برنامه نویسی را به شما آموزش می دهد.

کراس پلتفرم: پایتون یک زبان برنامه نویسی چند پلتفرمی ایرانیان سایبر است که به شما امکان می دهد از آن در هر پلتفرمی مانند ویندوز، لینوکس، مک، یونیکس و غیره استفاده کنید.

کتابخانه بزرگ: اکوسیستم پایتون بزرگ و در برنامه نویسی پایتون چیست حال رشد است، با طیف گسترده ای از بسته ها و کتابخانه های منبع باز. وجود دارد یک بیش از 137000 کتابخانه پایتون وجود دارد.

نحو زیبا: Python دارای یک نحو ساده است که خوانایی را بهبود می بخشد و هزینه های نگهداری کد را کاهش می دهد که کد را زیبا و ساده می کند.اکنون برای حرفه ای درخشان به سراغ حرفه ای ترین دوره آنلاین پایتون در تورنتو بروید!

صدور گواهینامه در توسعه وب Full Stackویژگی های برنامه نویسی پایتونبرخی از ویژگی های برنامه نویسی پایتون که آن را به یک زبان محبوب تبدیل می کند عبارتند از:مجموعه ای غنی از انواع داده پایتون وجود دارد.

پایتون یک زبان اسکریپت مستقل از پلتفرم است که دارای ویژگی هایی برای دسترسی کامل به API های سیستم عامل است.

در مقایسه با سایر زبان های برنامه نویسی، پایتون انعطاف پذیری بیشتری در زمان اجرا ارائه می دهد.امکانات اولیه دستکاری متن Awk و Perl نیز در پایتون گنجانده شده است.یک ماژول پایتون وجود دارد که در آن می توانید بیش از یک کلاس و تابع رایگان داشته باشید.

کتابخانه های موجود در پایتون با پلتفرم های برنامه نویسی پایتون چیست مختلف سازگار هستند و می توانند بر روی پلتفرم هایی مانند ویندوز، لینوکس یا macOS اجرا شوند.پایتون را می توان به راحتی به کد بایت کامپایل کرد. به همین دلیل است که برای ساخت برنامه های بزرگ مناسب است.

پایتون همچنین ویژگی هایی را برای پشتیبانی از برنامه نویسی عملکردی و ساختار یافته و همچنین مفاهیم OOP ارائه می دهد.

پایتون از یک حالت تعاملی پشتیبانی می‌کند که امکان تست تعاملی و اشکال‌زدایی قطعه‌های کد را فراهم می‌کند.

در پایتون مراحل ویرایش، اشکال زدایی، تست و کامپایل وجود ندارد، بنابراین بسیار سریع است.به دنبال علم داده با آموزش ترکیبی همه در یک پایتون هستید؟ همین الان ثبت نام کنیدکاربردهای پایتونپایتون می تواند برای توسعه برنامه های مختلف مانند:

برنامه های کاربردی وب: پایتون چارچوب های توسعه برنامه نویسی پایتون وب مختلفی از جمله جنگو، پیرامید، فلاسک و بسیاری دیگر را ارائه می دهد. این چارچوب ها و کتابخانه های وسیع به ساده و آسان کردن فرآیندهای برنامه های وب کمک می کنند.نمونه های اولیه نرم افزار: پایتون یک زبان عالی برای توسعه نمونه های اولیه، تست ها و ابزارهای اشکال زدایی است.

(0) نظر

سایت آموزش پایتون

پنج شنبه سوم 6 1401

کتابخانه‌های پایتون زیادی وجود دارد: هر سایت آموزش پایتون کاری که می‌خواهید انجام دهد، احتمال زیادی وجود دارد که کسی قبلاً کدی برای انجام آن نوشته باشد یا به شما کمک کند آن را خودتان انجام دهید. کتابخانه‌های پایتون بیت‌های مفیدی از کد ارائه می‌دهند که نیاز به نوشتن عملکردهای رایج را از ابتدا حذف می‌کنند. درست مانند رفتن به یک کتابخانه فیزیکی، برای دسترسی به انبوهی از دانش از کتابخانه های کد بازدید می کنید. امروزه بیش از 137000 کتابخانه پایتون برای کار با آنها وجود دارد.

فرض کنید برای اقدامات خاصی مانند وب اسکرپینگ (استخراج داده ها از یک وب سایت) در حال توسعه هستید. در این صورت، احتمالاً قبلاً یک کتابخانه پایتون مرتبط وجود دارد که می تواند آن اقدامات را بدون نیاز به نوشتن کد جدید انجام دهد.

به طور خلاصه، یادگیری پایتون سایت آموزش پایتون آسان است، استفاده از آن ساده است و خواندن آن واضح است و تقریباً می توانید از آن برای هر چیزی استفاده کنید.داده ها به یک لپ تاپ جریان می یابدمکان هایی که با پایتون برخورد کرده اید

انعطاف‌پذیری و سادگی پایتون الهام‌بخش انواع برندها و خدمات رایج است. هر دو دانشگاه آن را به عنوان زبان مورد علاقه خود برای جمع آوری داده ها ترجیح می دهند و شرکت های بزرگی مانند گوگل، دراپ باکس و اینستاگرام همگی به شدت به پایتون متکی هستند. فقط یک نگاه به لیست زیر بیندازید (که جامع نیست).

Spotify جریان موسیقی را دوباره تعریف کرده استبا لیست  سایت آموزش پایتون های پخش Discover و کانال های رادیویی هوشمند به لطف بینش داده های جمع آوری شده از طریق پایتون.

سیتی گروپ چندین بانک سرمایه گذاری، تحلیلگران خود را در Pythonso آموزش می دهند و ارزیابی های ریسک ارزشمندی را از مدل های معاملاتی الگوریتمی انجام می دهند.

برخورد دهنده بزرگ هادرون CERN از پایتون برای تجزیه و تحلیل داده ها برای درک آزمایش های خود استفاده می کند

اوبر از پایتون برای نیرو سواری استفاده می‌کند و همچنین ایرانیان سایبر از چارچوب‌های یادگیری ماشین و علم داده مبتنی بر پایتون برای ایجاد الگوریتم‌هایی برای اتصال سریع رانندگان به مسافران استفاده می‌کند.نتفلیکس از پایتون استفاده می کند تا مطمئن شود فیلم ها بدون توقف پخش می شوند.

حتی دستیار Google Home شما از طریق فناوری پردازش زبان طبیعی روی پایتون اجرا می‌شود.

همانطور که می بینید پایتون تقریباً برای سایت آموزش پایتون همه چیز استفاده می شود، از خدمات رسانه ای گرفته تا امور مالی، تجزیه و تحلیل داده ها و موارد دیگر – و تقریباً همه از آن استفاده می کنند.اما چه کسی به این نام های بزرگ اهمیت می دهد؟ چگونه پایتون می تواند برای شما مفید باشد؟

بیایید واقعی باشیم اکثر خوانندگان وبلاگ ما به دنبال نیرو دادن به برخورد دهنده هادرون بعدی نیستند. شما به چند مثال عملی نیاز دارید که چگونه پایتون می تواند شیوه های کاری شما یا به طور کلی زندگی شما را بهبود بخشد. بیا بریم.کارهای شگفت انگیزی که می توانید با پایتون انجام دهید

بنابراین، ما به چند نمونه سطح بالا از آنچه مردم با پایتون انجام می دهند نگاه کرده ایم. شما همچنین می توانید با آن کمی سرگرم شوید. در اینجا چند نمونه آورده شده است.به گفته توسعه دهندگان نرم افزار Rupa Dachere و Akkana،

شما می توانید خانه خود را با پایتون خودکار کنید و حسگرها را به خانه خود متصل کنید. با آن می‌توانید مثلاً پرده‌ها را باز و بسته کنید یا وقتی وارد اتاق می‌شوید به‌طور خودکار چراغ‌ها را روشن کنید.»

به طور طبیعی، Reddit یک موضوع اختصاص داده شده به پایتون و یک زیر "چه چیزهای خسته کننده ای را خودکار می کنید؟" دارد. با برنامه های جالب فراوان در تاپیک، نظرات جالبی وجود دارد. برای مثال، یک مرد به سادگی می‌خواهد به همسرش بگوید چه زمانی باید منتظر خانه‌اش باشد.

من یک اسکریپت کوچک دارم که با استفاده از GPS در تلفنم، نزدیکترین ایستگاه قطار در مسیر بازگشت از محل کارم به خانه را محاسبه می کند و یک پیام متنی برای همسرم با زمان سایت پایتون تخمینی رسیدن می نویسد.و سپس توسعه‌دهنده پایتون است که هرگز نمی‌خواست یک قهوه جوش بخار را از دست بدهد.

(0) نظر

آموزش پایتون به زبان ساده

چهارشنبه دوم 6 1401

بیایید به سراغ انواع داده برویم. ساختارهای داده  آموزش پایتون به زبان ساده در پایتون دیکشنری ها، تاپل ها و لیست ها هستند. مجموعه‌ها را می‌توانید در کتابخانه مجموعه‌ها که در همه نسخه‌های پایتون از 2.5 به بعد موجود است، پیدا کنید. لیست ها شبیه آرایه های یک بعدی هستند، اگرچه می توانید لیست هایی از لیست های دیگر را نیز داشته باشید. دیکشنری ها اساسا آرایه های انجمنی یا جداول هش هستند. تاپل ها آرایه های یک بعدی هستند. حال، آرایه‌های پایتون می‌توانند از هر نوع باشند و انواع آن‌ها همیشه صفر هستند. اعداد منفی از انتها به ابتدا شروع می شوند و -1 آخرین مورد است. متغیرها همچنین می توانند به توابع اشاره کنند. در اینجا یک مثال از استفاده است:

برای دسترسی به محدوده های آرایه می توانید از دو نقطه استفاده کنید. اگر نمایه شروع را خالی بگذارید، مفسر اولین مورد را در نظر می گیرد، بنابراین شاخص پایان آخرین مورد را در نظر می گیرد. شاخص های منفی از آخرین آیتم حساب می شوند، بنابراین -1 به عنوان آخرین آیتم دیده  آموزش پایتون به زبان ساده می شود. به عنوان مثال:

با افزودن پارامتر سوم، مرحله پایتون در N آیتم به جای یکی در خط آخر افزایش می یابد. به عنوان مثال، در کد نمونه بالا، اولین مورد و سپس سومین مورد برگردانده می شود، بنابراین موارد صفر و دو در فهرست صفر قرار می گیرند.

این شرط بررسی می کند که a بزرگتر از یک و همچنین کمتر از سه باشد. همچنین می‌توانید از «del» برای حذف آیتم‌ها یا متغیرهای آرایه‌ها استفاده کنید. یک راه عالی برای دستکاری و ایجاد لیست ها از طریق درک لیست است که یک عبارت و سپس یک بند "for" دارد و به دنبال آن یک بند "for" یا "if" صفر یا بیشتر است. به عنوان مثال:

متغیرهای سراسری به این دلیل نامیده می شوند که خارج از توابع  آموزش پایتون به زبان ساده اعلام می شوند و بدون اعلان خاص قابل خواندن هستند. با این حال، اگر می خواهید آنها را بنویسید، باید آنها را در ابتدای عملکرد با کلمه کلیدی "جهانی" اعلام کنید. در غیر این صورت، پایتون شی را به یک متغیر محلی جدید متصل می کند. به نحو نمونه زیر نگاهی بیندازید:

بعداً به آن متصل می شود و یک محلی جدید ایجاد ایرانیان سایبر می کندنتیجه – برنامه نویسی پایتون

پایتون چیزهای زیادی از آنچه در بالا ذکر شد وجود دارد. مثل همیشه، کلید یادگیری برنامه نویسی، به خصوص پایتون، ادامه تمرین و آزمایش است. پایتون دارای مجموعه عظیمی از کتابخانه ها و قابلیت های گسترده ای است که می توانید آن ها را کشف کرده و به آن ها ضربه بزنید. همچنین می‌توانید کتاب‌ها و منابع عالی دیگری را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پایتون پیدا کنید. از کلاس‌ها و مدیریت خطا گرفته تا زیر مجموعه‌ها و موارد دیگر، سفر شما به پایتون به تازگی آغاز شده است. خطاهای نحوی فراوانی وجود خواهد داشت، اما به آن ادامه دهید و از جامعه عالی پایتون و منابع موجود استفاده کنید و در کمترین زمان به آن مسلط خواهید شد. افزودن کدنویسی به مجموعه مهارت‌های شما می‌تواند شما را در محل کار یا به‌عنوان متقاضی کار متمایز کند و پایتون یکی از در دسترس‌ترین و همه‌کاره‌ترین زبان‌ها است. برای مدت محدودی می توانید در دوره 4 هفته ای یادگیری اصول برنامه نویسی پایتون کاملا رایگان ثبت نام کنید.

این دوره آنلاین شامل هشت ساعت آموزش از Upskillist، یک موسسه آموزش آنلاین جهانی است که به دانش آموزان کمک می کند تا موضوعات مهم را با سرعت خود  آموزش پایتون به زبان ساده و با هر بودجه ای یاد بگیرند. این دوره می تواند شما را از یک مبتدی مطلق به یک برنامه نویس متوسط ​​ارتقا دهد، زیرا یاد می گیرید که چگونه اسکریپت های پایتون را بنویسید، نحو زبان را درک کنید، از ساختارهای داده و انواع داده ها و موارد دیگر استفاده کنید.

همانطور که در دوره پیشرفت می کنید، یاد می گیرید که چگونه با خطاهای نحوی و استثناها برخورد کنید تا به طور موثرتر اشکال زدایی کنید و اسکریپت های هوشمندتری بنویسید که عملکرد بهتری داشته باشند. علاوه بر این، نحوه استفاده از کتابخانه ها برای بهینه سازی وظایف و ورود به توابع پیشرفته را برای کمک به نوشتن برنامه های کامل از ابتدا کشف خواهید کرد. این مانند شرکت در یک کلاس علوم کامپیوتر است - با این تفاوت که شما می توانید آن را در زمان خود انجام دهید و نیازی به پرداخت یک سنت ندارید.

آموزش کدنویسی با یکی از جهانی ترین زبان ها در سال 2022. در حال حاضر، می توانید با دوره 4 هفته ای آموزش اصول برنامه نویسی پایتون شروع کنید، در حالی که کاملا رایگان است. من خیلی هیجان زده هستم که تصمیم گرفتید سفر یادگیری پایتون را آغاز کنید! یکی از رایج ترین سوالاتی که در طول کلاس پایتون در دبی دریافت می کنیم این است که "بهترین راه برای یادگیری پایتون چیست؟" یا «چگونه پایتون را به راحتی یاد بگیریم؟».

به عنوان یک مربی زبان برنامه نویسی، من معتقدم که  آموزش پایتون  اولین قدم در یادگیری هر زبان برنامه نویسی این است که مطمئن شوید که چگونه یاد بگیرید. یادگیری نحوه یادگیری مسلما حیاتی ترین مهارت در برنامه نویسی کامپیوتر است. چرا؟

(0) نظر
X