همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش رباتیک مبتدی

يکشنبه بیست و پنجم 7 1400

USP های کلیدی- -آموزش بسیار خوب با مثالهای مربوط به دنیای واقعی طراحی شده است. - جزئیات کامل ارائه شده است که به شما در درک ابزارهای مورد نیاز برای آموزش رباتیک مبتدی   کلاس ها کمک می کند. - آردوینو را بیاموزید و از آن برای همه پروژه های PIC در گواهینامه استفاده کنید.

- محتوای نظری و عملی به خوبی متعادل است. - لحن دوستانه مطالب مطالعه یک تجربه یادگیری عالی ایجاد می کند. - ساخت یک ربات متحرک که دارای مغز و قابلیت تشخیص خارجی باشد. - 55 سخنرانی + دسترسی مادام العمر + 1 مقاله مدت زمان: 10 ساعت امتیاز: 4.7 از 5 شما می توانید اینجا ثبت نام کنید

مروری: این یک نمای کلی بسیار خوب است ، از ساده ترین تصور بیت تا توضیحات ریزپردازنده ها. بسیار کاربردی. توضیحات واضح. -اندرو مکلیان 6. صدور گواهینامه روباتیک توسط دانشگاه پنسیلوانیا () دوره های دانشگاه پنسیلوانیا اهمیت و تاثیر رباتیک را آموزش رباتیک مبتدی  نمی توان مبالغه کرد و داشتن آستین بالا مهارت بسیار جذابی است.

 این یک تخصص سطح مبتدی است که اساساً بدان معنی است که برای شروع نیازی به تجربه قبلی ندارید. این دوره شما را با مفاهیم موضوعات جالب مانند پرواز و حرکت روبات ها ، چگونگی درک روبات ها از محیط خود و نحوه حرکت آنها برای جلوگیری از موانع ، حرکت در زمین های دشوار و انجام کارهای پیچیده مانند ساخت و ساز و بازیابی بلایا آشنا می کند.

این سخنرانی ها به شما وعده می دهد که با کمک سناریوهای واقعی به شما آموزش می دهد که به شما کمک می کند پیشرفت های انجام شده در زمینه تا به امروز و همچنین قابلیت های آینده آن را درک کنید. تمرینات مختلفی وجود دارد که به شما این فرصت را می دهد تا تجربه عملی نیز داشته باشید. نگاهی به نظرات ما در مورد بهترین آموزش های هوش مصنوعی بیندازید.

  های کلیدی - - یک دوره عالی برای شروع کار با رباتیک بدون هیچ گونه تجربه قبلی. - صدور گواهینامه به 6 بخش ، هر موضوع مهم  آموزش رباتیک مبتدی  را یک به یک با سرعت کامل پوشش می دهد. - تمرینات زیادی برای پیاده سازی دانش به دست آمده در طول درس.

-صدور گواهینامه با یک پروژه نهایی به پایان می رسد که در آن شما فرصتی ایرانیان سایبر برای پیاده سازی یک مشکل در دنیای واقعی بر اساس محتوای پوشش داده شده در برنامه و همچنین استفاده از روش های ریاضی و برنامه نویسی که محققان در آزمایشگاه رباتیک استفاده می کنند آموزش رباتیک مبتدی   ، خواهید داشت.

- دستورالعمل های دسترسی به نرم افزارها و ابزارها به وضوح ذکر شده است که به شما کمک می کند تا یک شروع راحت داشته باشید. مدت زمان: 25 هفته ، 3 تا 5 ساعت در هفته در هر دوره امتیاز: 4.3 از 5 شما می توانید اینجا ثبت نام کنید

  دوره رباتیک که توسط یک مربی با تجربه ، آنیس کوبا ، ایجاد شده است ، بر آموزش مفاهیم پیشرفته رباتیک با سیستم عامل ربات () برای توسعه برنامه های کاربردی ساده برای کنترل آموزش رباتیک مبتدی   حرکت ربات متمرکز است. استفاده از این برنامه درسی به شما کمک می کند تا اصول و مبانی را بیاموزید که می تواند برای درک سینماتیک ربات ها و نحوه نمایش حرکت در مورد استفاده قرار گیرد.

 مربی شما را با نقشه راه گام به گام یادگیری آشنا می کند تا مفاهیم را درک کرده و حرکت و ادراک را مورد بررسی قرار دهد ، دو زمینه ضروری در رباتیک. آموزش رباتیک مبتدی   همچنین ، برای ارزیابی مفاهیم آموخته شده به تمرینات تمرینی و فعالیتهای عملی دسترسی پیدا کنید.

 SP های کلیدی - - با یادگیری مفاهیم ضروری با سیستم عامل در زمان کم ، مهندس رباتیک حرفه ای شوید. - یادگیری شامل موضوعات ، گره ها ، پیام ها ، خدمات ، و نحوه نمایش موقعیت و جهت گیری در. - توسعه برنامه های کاربردی ساده برای کنترل حرکت روبات و یادگیری نحوه ایجاد پروژه.

 

(0) نظر

بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع

چهارشنبه بیست و یکم 7 1400

ویژگیهای ایستا و قوی اکنون به طور کلی مفاهیم متعامد در نظر گرفته می شوند ، اما رفتار آنها در متون حوزه برنامه نویسی متنوع است. برخی از اصطلاح انواع قوی برای اشاره به انواع قوی ایستا یا برای افزایش سردرگمی بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع ، به عنوان معادل انواع ایستا استفاده می کنند. به گونه ای که C به عنوان زبان انواع قوی و انواع استاتیک ضعیف در نظر گرفته شده است.

معناشناسی استاتیک معناشناسی استاتیک محدودیت هایی را در ساختار متون معتبر تعریف می کند که بیان آنها با استفاده از فرمالیسم های نحوی استاندارد غیرممکن یا بسیار مشکل است. ماکروهای و بلوک های ، که می توانند محاسبات کلی داشته باشند ، ماکروهای C فقط جایگزین رشته هستند و نیازی به اجرای کد ندارند.

  سیستم تایپسیستم نوع تعریف می کند که چگونه یک زبان برنامه نویسی ارزشها و بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع عبارات را به انواع طبقه بندی می کند ، چگونه آنها را دستکاری می کند و چگونه با آنها تعامل دارد. این معمولاً شامل توصیف ساختارهای داده ای است که زبان می تواند ایجاد کند. طراحی و مطالعه ریاضی این سیستم ها به عنوان نظریه نوع شناخته می شود.

با این حال ، باید به خاطر داشت که رایانه های دیجیتالی مدرن تمام ساختارها را به صورت واحد و صفر (باینری) ذخیره می کنند.زبانهای تایپ شده به زبانهای غیر تایپ شده یک زبان تایپ می شود اگر مشخصات هر عملیات تعیین کند که کدام نوع داده برای یک عملیات قابل استفاده است ، با این مفهوم که برای انواع دیگر قابل اجرا نیست.

[2] به عنوان مثال ، "این متن نقل قول شده" یک رشته است. در اکثر زبانهای برنامه نویسی ، تقسیم یک عدد بر یک رشته منطقی نیست. در نتیجه اکثر زبانهای برنامه نویسی مدرن هرگونه تلاش برای انجام چنین عملی را رد می کنند. در برخی زبانها ، عملیات بی معنی در زمان کامپایل تشخیص داده می شود (بررسی نوع "استاتیک") و توسط کامپایلر رد می شود. در حالی که در سایر موارد ، عملیات بی معنی بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع  در زمان اجرا (بررسی نوع "پویا") تشخیص داده می شود

، که منجر به یک استثنا در زمان اجرا می شود.مورد خاص زبانهای تایپ شده ، زبانهای تک تایپی هستند. آنها معمولاً زبانهای برنامه نویسی یا نشانه گذاری ، مانند یا هستند و فقط یک نوع داده دارند - بیشتر ، رشته های کاراکتری که برای داده های نمادین و عددی استفاده می شوند.

در مقابل ، یک زبان غیر تایپ شده ، مانند اکثر زبانهای اسمبلی ، امکان انجام هرگونه عملیات بر روی هر نوع داده ای را می دهد ، که به عنوان دنباله های بیت در اندازه های مختلف در نظر گرفته می شود. زبانهای سطح بالا بدون تایپ شامل BCPL و برخی از انواع است.

در عمل ، در حالی که تعداد کمی از نظر تایپ نوع (تأیید یا رد همه عملیات) به عنوان تایپ در نظر گرفته می شوند ، اکثر زبانهای مدرن تا حدی تایپ را ارائه می دهند. بسیاری از زبانهای تولیدی راهی برای براندازی یا دور زدن سیستم نوع ارائه می دهند.انواع ایستا در بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع  مقابل پویا

در سیستم های تایپ ایستا ، همه عبارات قبل از اجرای برنامه دارای انواع خاصی هستند (معمولاً در زمان کامپایل). به عنوان مثال ، 1 و (2 + 2) عبارت هایی برای اعداد صحیح هستند. نمی توان آنها را به تابع منتظر رشته منتقل کرد یا در متغیری که حاوی تاریخ است ، ذخیره کرد.

زبانهای تایپ شده آماری را می توان به صورت آشکار یا به طور استنباط تایپ کرد. در حالت اول ، ایرانیان سایبر برنامه نویس باید صراحتا انواع را در موقعیت های متنی خاص (به عنوان مثال ، در اعلان های متغیر) تایپ کند. در حالت دوم ، کامپایلر بر اساس زمینه انواع عبارات و گزاره ها را استنباط می کند.

تایپ پویا ، که تایپ نهفته نیز نامیده می شود ، نوع عملیات اجرا را تعیین می کند. به عبارت دیگر ، انواع به جای بیان عبارات متنی ، با ارزش زمان اجرا در ارتباط هستند. انواع ضعیف و انواع قویزبانهای ضعیف تایپ شده اجازه می دهد تا بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع مقدار یک نوع به عنوان نوع دیگر تلقی شود.

به عنوان مثال یک رشته می تواند به عنوان یک عدد عمل کند. این می تواند در مواقعی مفید باشد ، اما همچنین می تواند انواع خاصی از اشکالات را که در هنگام کامپایل یا حتی در حین اجرا قابل تشخیص نیستند ، معرفی کند.زبانهای قوی تایپ شده از وقوع موارد فوق جلوگیری می کنند: هرگونه تلاش برای انجام عملیات بر روی نوع اشتباه باعث ایجاد خطا می شود. زبانهایی که دارای انواع قوی هستند اغلب انواع امن نامیده می شوند.

زبانهایی با انواع ضعیف مانند و تعداد زیادی تبدیل نوع ضمنی را امکان پذیر می کنند. به عنوان مثال در جاوا اسکریپت عبارت 2 * x به طور ضمنی x را به یک عدد تبدیل می کند و این تبدیل حتی در زمانی که x خالی ، تعریف نشده ، یک آرایه یا رشته ای از حروف باشد ، موفقیت آمیز است. این تبدیل های ضمنی اغلب مفید هستند بهترین زبان برنامه نویسی برای شروع ، اما می توانند خطاهای برنامه نویسی را نیز پنهان کنند.

(0) نظر

درآمد شغل برنامه نویسی

چهارشنبه بیست و یکم 7 1400

توسعه دهنده فنی CRM

توسعه دهنده فنی CRM مسئول نظارت بر درآمد شغل برنامه نویسی طراحی ، پیاده سازی و عملکرد سیستم مدیریت ارتباط با مشتری سازمان است. این توسعه دهندگان باید از سیستم های CRM مختلف مانند Salesforce ، Oracle NetSuite ، Hubspot و Microsoft Dynamics 365 آگاهی داشته باشند.

 توسعه دهندگان فنی CRM معمولاً با کاربران سراسر سازمان برای تعیین نیازهای سیستم کار می کنند. آنها نقش ها ، فرایندها و گردش کار را در CRM تعیین می کنند و همچنین ممکن است درآمد شغل برنامه نویسی مسئول ایجاد مستندات فنی باشند که عملکردها و قابلیت های سیستم را توضیح دهد.

 مهارت های مورد نیاز شامل:لیسانس علوم کامپیوتر حداقل یک سال سابقه کار مستقیم با CRM تجربه برنامه نویسی با JavaScript ، SQL و C#

دستمزد برنامه نویسی برای توسعه دهندگان فنی CRM 110،500 دلار است ، اگرچه مهارت ها  و تجربه پیشرفته می تواند شما را بیشتر کند.

 مشاهده مشاغل فعلی درآمد شغل برنامه نویسی توسعه دهنده فنی CRM.

8. تحلیلگر برنامه نویس/برنامه نویس

تحلیلگر برنامه نویس که بخش مهمی از هر سازمانی است ، نیازهای برنامه های تجاری را برای زمینه های مختلف عملکردی یک شرکت ، از جمله امور مالی ، تولید ، بازاریابی و منابع انسانی ارزیابی می کند.  تحلیلگران کد می نویسند ، برنامه های نرم افزاری را آزمایش و اشکال زدایی می کنند ، درآمد شغل برنامه نویسی تغییرات و بهبود سیستم را توصیه می کنند ، مشخصات نرم افزار را مستند می کنند و کاربران جدید سیستم را آموزش می دهند

 آموزش برنامه نویسی کامپیوتر به تنهایی

برخی از پرکارترین و معتبرترین برنامه نویسان روی کره زمین هرگز پا به کلاس مهندسی درآمد شغل برنامه نویسی نرم افزار نگذاشته اند. توسعه دهنده مشهور اریک ریموند ، یکی از معماران جنبش منبع باز ، درست در رزومه خود می گوید که هرگز آموزش رسمی نداشته است. اما اشتباه نکنید ، این راه دشواری است. این امر  به نظم ، ثبات و تدبیر نیاز دارد.

 

چند روش مختلف وجود دارد که می توانید برای یادگیری کد نویسی و ایجاد برنامه های نرم افزاری به تنهایی اقدام کنید. یکی این است که شغل معمولی خود را ترک کنید ، با پس انداز خود زندگی کنید و هر ساعت بیداری را به نوشتن کد رایانه اختصاص دهید .  درآمد شغل برنامه نویسی

 

»بیشتر: حقوق توسعه دهندگان Front End در سیاتل

مزیت این روش این است که شما زمان مورد نیاز برای آماده شدن برای کار را به شدت کاهش می دهید. برآوردها متفاوت است ، اما اگر واقعاً سرتان را پایین نگه دارید و حتی کمی استعداد برنامه نویسی داشته باشید ، می توانید در شش ماه یا یک سال کد بنویسید و قابل استفاده باشید.

 

یک نقطه ضعف این است که این یک ورود فوق العاده شدید به دنیای برنامه نویسی است. برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این استراتژی است که می خواهید استفاده کنید ، از خود بپرسید آیا ایده طراحی  یک پروژه درآمد شغل برنامه نویسی یادگیری در مقیاس بزرگ چیزی است که شما را هیجان زده یا وایرانیان سایبر حشت زده می کند. آیا تجربه مطالعه خودگردان دارید؟ آیا معمولاً کارهایی را که شروع می کنید به پایان می برید یا این چیزی است که با آن دست  و پنجه نرم می کنید؟

 

رویکرد دیگری که می توانید انجام دهید تدریجی است. می توانید با خواندن یک کتاب برنامه نویسی یا تکمیل آموزش  آنلاین در ساعات فراغت شروع کنید. این برای افرادی که ایده یادگیری کد نویسی را دوست دارند درآمد شغل برنامه نویسی اما از استعداد آنها مطمئن نیستند ایده آل خواهد بود. این نیز می تواند مسیر خوبی برای افرادی باشد که پس انداز لازم برای ترک کار را ندارند.

(0) نظر

نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان

يکشنبه هجدهم 7 1400

چیزی که این برنامه را منحصر به فرد می کند حالت معلم آن است که به شما امکان می دهد برنامه های نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان  درسی کامل بسازید ، حساب های کلاس را با چندین دانش آموز مدیریت و ایجاد کنید و کار را با بچه ها به اشتراک بگذارید.

نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان

بازی های برنامه نویسی برای کودکان - نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان در سال 2019

بازی های برنامه نویسی برای کودکان یک روش یادگیری منحصر به فرد را با استفاده از توالی ها ، حلقه ها و توابع در بازی هایی که صحنه های دنیای واقعی را تکرار می کنند ، ارائه می دهد. برخی از این بازی ها عبارتند از "آتش نشان کوچک" ، جایی که بچه ها می توانند به یک آتش نشانی دستور دهند ، و "دندانپزشک هیولا" ، که در آن شیوه ها و نحوه مراقبت از دندان ها را در هنگام خوردن تنقلات خوشمزه می آموزند. Coding Games for Kids با شش بازی متفاوت و صدها سطح در کل نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان ، یک برنامه برنامه نویسی رایگان عالی برای کودکان است و در iOS و Android در دسترس است.

. کد کارت ها

Code Karts - برنامه برنامه نویسی برای کودکان در سال 2019

گاهی اوقات ، فکر کد نویسی برای بچه ها بیش از حد احساس می شود ، به ویژه نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان هنگامی که آنها می خواهند بازی کنند ، نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان نه اینکه بیشتر یاد بگیرند. Code Karts با استفاده از یک بازی مسابقه ای سرگرم کننده ، پیش کد را برای سنین 4 سال به بالا آموزش می دهد. بچه ها با مسابقه کارتینگ خود با نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان موانعی روبرو می شوند که باید برای رسیدن به خط پایان و برنده شدن حل کنند. با 10 سطح رایگان و 60 سطح اضافی با گزینه پرداخت ، می توانید هرچه بیشتر پیشرفت کنید ، یادگیری را بیشتر کنید.

. mBlock

mBlock  برنامه برنامه نویسی برای کودکان در سال 2019

یک نرم افزار برنامه نویسی STEAM است که برای آموزش کد نویسی به کودکان طراحی شده است. این برنامه بر اساس کد معروف Scratch 3.0 و Arduino توسعه یافته است و از نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان زبان های برنامه نویسی مبتنی بر بلوک و متن پشتیبانی می کند. با mBlock ، کودکان نه تنها می توانند با کشیدن بلوک یا استفاده ایرانیان سایبر از پایتون بازی و انیمیشن ایجاد کنند ، بلکه به آنها اجازه می دهد روبات هایی را که ایجاد کرده اند برنامه ریزی کنند تا تقریباً هر کاری نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان را که می خواهند انجام دهند.

لایت بات

Lightbot - برنامه برنامه نویسی برای کودکان در سال 2019

فریب روبات های زیبا را نخورید ، Lightbot حتی برای بزرگسالان نیز می تواند چالش برانگیز باشد و اگر کودک شما به چیزی پیچیده تر برای تحریک ذهن خود نیاز داشته باشد ، عالی است. با شروع آسان و پیشروی نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان در مراحل بسیار پیچیده ، Lightbot یک بازی پازل برنامه نویسی است که اگر بچه های شما نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان به راحتی در بازی های دیگر سرعت بگیرند بسیار عالی است. با 20 سطح رایگان ، اگر بتوانند به پایان برسند ، می توانید 50 سطح اضافی در نسخه پولی دریافت کنید

Tynker - برنامه برنامه نویسی برای کودکان در سال 2019

Tynkerچیزی برای همه گروه های سنی دارد. این برنامه های ساده و ساختمانی نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان را با ابزارهای صوتی ارائه می دهد

(0) نظر

برنامه نویسی کودکان و بچه ها

سه شنبه سیزدهم 7 1400

برنامه نویسی کودکان

دو ستون نماد در سمت چپ به دسته ها تقسیم می شوند. با دوبار کلیک بر روی هر نماد ، پوشه ای با بسیاری از دوره های آموزشی یادگیری باز می شود. ستون میانی نمادها با توجه به سن تقسیم می شود و بر اساس سطح پیش دبستانی (مهد کودک) ، دبستان ، مدرسه راهنمایی و والدین طبقه بندی می شود. برنامه نویسی کودکان با دوبار کلیک بر روی این نمادها ، پوشه ای پر از برنامه های آموزشی مختلف نیز باز می شود. دو ستون درست "برنامه های درسی غیرآموزشی" و توابع مدیریت سیستم هستند.

AirKids از طریق پورت اترنت سریع یا کارت شبکه WiFi داخلی به شبکه پهن باند سیمی یا شبکه WiFi بی سیم متصل می شود. از سرعت شبکه 100M به بالا پشتیبانی می کند ، برنامه نویسی کودکان که تقریباً برای همه برنامه ها به اندازه کافی سریع است!

راضی کننده ترین حالت ، چهار پورت USB AirKids است. به جز یکی از آنها برای اتصال به ماوس بی سیم ، از سه پورت USB دیگر می توان برای اتصال دیسک های U و هارد دیسک های موبایل استفاده کرد! به این ترتیب دیگر فضای ذخیره سازی مشکلی ایجاد نمی کند و برنامه ها و برنامه نویسی کودکان اسناد نوشته شده توسط کودکان در AirKids را می توان به راحتی از طریق دیسک U کپی کرد!

باید بگویم که تفاوت زیادی بین آموزش برنامه نویسی کودکان چینی و خارجی وجود دارد: در داخل کشور ، آنها معمولاً طبق روال کلاسهای آموزش فوق برنامه عمل می کنند ، در حالی که کشورهایی مانند انگلستان و ایالات متحده برنامه نویسی کودکان توجه بیشتری به یادگیری و "بازی کردن" کودکان دارند با برنامه نویسی "توسط خودشان. این دو روش تأثیرات کاملاً متفاوتی در زنجیره صنعت برنامه نویسی کودکان دارد: تقریباً همه کلاسهای آموزشی داخلی و دوره های آموزشی برگزار می شود ، در حالی که انگلستان و ایالات متحده تعداد زیادی از تولید کنندگان ایرانیان سایبر رایانه های برنامه نویسی و برنامه ریزی دستگاه های هوشمند جانبی را ایجاد کرده اند. والدین در خارج از کشور کامپیوترهای برنامه نویسی را برای فرزندان خود پرتاب می کنند ، و کودکان به تنهایی اکتشاف می کنند و می آموزند. حداکثر ، والدین در چند ساعت اول روشنگری برنامه نویسی کودکان فرزندان خود را همراهی می کنند. می توان گفت که ماهیت آموزش برنامه نویسی پرورش توانایی تفکر منطقی است و دیگری پرورش روح نوآوری و تحقیق است. "پرورش توانایی تفکر منطقی" توسط نهادهای عمده آموزشی مورد بحث قرار گرفته است ، اما "پرورش روح نوآوری و تحقیق" به سختی ذکر شده است. برنامه نویسی کودکان از یک طرف ، ممکن است بسیار پیشرفته و از سوی دیگر "آموزش با کیفیت" باشد. من به نوآوری رفتم و خودم را کاوش کردم ، بنابراین م institutionsسسات آموزشی چه می خورند؟

 

AirKids باید بخواهد مدل آموزش برنامه نویسی کشورهای انگلیس و آمریکا را بیاموزد و رایانه برنامه نویسی AirKids را که برای نوآوری و اکتشاف کودکان چینی مناسب است ، توسعه دهد. در واقع ، این به کودکان شروع خوبی برای یادگیری برنامه نویسی توسط خودشان می دهد. باید گفت این ایده بسیار خوبی است ، برنامه نویسی کودکان اکنون که بچه ها از قبل تحت فشار مدرسه هستند ، ثبت نام آنها در کلاس آموزش برنامه نویسی ایده خوبی نیست. بهتر است به کودکان یک رایانه برنامه نویسی کودکان بدهید ، تا کودکان بتوانند آزادانه برنامه نویسی کودکان رمز و راز برنامه نویسی را کشف کنند و در مدت زمان پراکنده دنیای برنامه نویسی خود را ایجاد کنند. از این گذشته ، علاقه بهترین معلم است.

 

البته AirKids نه تنها برای آموزش برنامه نویسی مناسب است ، بلکه شامل تعداد زیادی دوره آموزشی فناوری اطلاعات مانند ویرایش گرافیک ، تایپ و دسترسی به اینترنت سبز است.  برنامه نویسی کودکان کودکان می توانند از طریق این محصول کوچک دانش و مهارت های مفید زیادی بیاموزند. همچنین می توانید از برنامه درسی داخلی آن برای کمک به یادگیری موضوعات زبان خارجی استفاده کنید. از آنجا که محتوای بسیار غنی دارد ، نه تنها در خانواده ، بلکه در دوره های آموزشی فناوری اطلاعات نیز قابل استفاده است. معلمان می توانند از آن برای شروع کلاس استفاده کنند!

محصولات AirKids یک فروشگاه آنلاین در خانه جک ما افتتاح کرده اند و اموزش کدنویسی بچه ها دوستان علاقه مند می توانند خود جستجو و سفارش دهند. دوستان ، نمایندگان کانال و والدین جوانی که علاقه مند برنامه نویسی کودکان به گشایش دوره های آموزشی فناوری اطلاعات / دوره های آموزشی آموزش برنامه نویسی کودکان هستند نیز می توانند با Xiaoer گپ بزنند ، شاید آنها سناریوهای کاربردی جدیدی پیدا کنند!

 

(0) نظر

برنامه نویسی کودکان

سه شنبه سیزدهم 7 1400

برنامه نویسی کودکان

این قابل درک است که بیش از 24 کشور در سراسر جهان ، از جمله ژاپن ، کره جنوبی و بسیاری از کشورهای اروپایی ، آموزش برنامه نویسی را در برنامه درسی K12 یا صحنه آموزش گنجانده اند. در سالهای اولیه در مصاحبه با جابز ، جمله معروف آقای جو "فکر می کنم همه باید برنامه نویسی را یاد بگیرند ... برنامه نویسی کودکان زیرا این می تواند به شما نحوه اندیشیدن را بیاموزد" بزرگترین مزیت روشنگری رایانه ای ، آموزش شیوه تفکر افراد است. غول های فناوری دنیا مانند بیل گیتس و زاکربرگ برنامه نویسی کودکان به طور مستقیم کودکان را یاد می گیرند تا از طریق فیلم های آنلاین برنامه نویسی یاد بگیرند.

 

با یادگیری برنامه نویسی ، کودکان از طریق رشد عملی بارها و بارها صبورتر ، متمرکز ، بازتر و با اعتماد به نفس تر می شوند. از همه مهمتر ، در فرآیند یادگیری برنامه نویسی ، کودکان سعی می کنند مشکلاتی را که با آنها روبرو می شوند حل کنند. همانطور که مهارت های برنامه نویسی آنها همچنان رشد می کند و ایده های خوب بیشتری به طور مداوم تحریک می شوند ، خواهید فهمید که کنجکاوی و عطش آنها برای دانش بیشتر از قبل شده است.

 

بسیاری از والدین برنامه نویسی را به عنوان یک کلاس فوق برنامه مانند پیانو ، رقص و المپیاد ریاضی در نظر می گیرند ، اما وقتی ما به آنها برنامه نویسی را به روش مناسب تری برنامه نویسی کودکان آموزش دهیم ، خواهیم فهمید که کودکان با سرعت بیشتری عاشق برنامه نویسی می شوند و خوشبختی زیادی از آن می گیرند .

 

بنابراین این سوال مطرح است که چگونه برنامه نویسی را به روش مناسب تری به کودکان بیاموزیم؟

طبیعت کودکان بازی است. مدیر عامل فیس بوک زاکربرگ یک بار گفت که اگر از کودکی بازی نمی کردم ، هرگز برنامه نویسی یاد نمی گرفتم. بنابراین ، برنامه نویسی یادگیری کودکان باید از بازی ، ایرانیان سایبر برنامه نویسی کودکان سرگرمی و یادگیری شروع شود ، تا کودکان بتوانند هنگام بازی با شادی برنامه نویسی را بیاموزند و از برنامه نویسی استفاده کنند.

 

بنابراین ما می خواهیم کودکان هنگام بازی برنامه نویسی را به راحتی یاد بگیرند.

با نوشتن بازی ها برنامه نویسی کودکان با رابط خراش ، حالت عملکرد و توابع آشنا شوید. بسیاری از ماژول ها را در Scratch بشناسید و انیمیشن های نژادی را بنویسید ، به طوری که کودکان می توانند درک خود را از بسیاری از ماژول های Scratch تعمیق بخشند ، و مفاهیم زمان و مختصات را درک کنند و تفاوت بین نقش ها و برنامه نویسی کودکان اشکال را توضیح دهند. از تکرار و تغییر شکل استفاده کنید انیمیشن بسازید. کودکان می توانند یکی بنویسند. انیمیشن با خلاقیت خودم. به طوری که کودکان می توانند احساس موفقیت و سرگرمی برنامه نویسی را احساس کنند

مزخرف صحبت نکنید ، بیایید نگاهی به مصنوعی بیندازیم که به کودکان امکان می دهد خودشان برنامه نویسی را یاد بگیرند: کامپیوتر کودکان AirKids!جعبه رنگ بسیار زیبا است برنامه نویسی کودکان و لوازم جانبی داخل آن نیز بسیار غنی است لوازم جانبی مختلفی در یک شبکه اسفنجی نرم کوچک قرار می گیرد. مانیتور ارائه شده توسط کاربر را با رابط HDMI با وضوح 1080P وصل کنید ، هدفون  بلندگو را به برق وصل کنید و AirKids یک رایانه کامل کودکان است!

در نگاه اول ، باور اینکه AirKids رایانه ای است بسیار سخت است. دلیل این امر زیبایی و کوچک بودن آن است. به نظر نمی رسد مانند یک کامپیوتر باشد ، بلکه بیشتر شبیه یک جعبه هوشمند است. با این حال ، AirKids در واقع رایانه ای است که تمایل زیادی به زنده ماندن دارد ^ _ ^ ، و تمام عملکردهای آن بسیار برنامه نویسی کودکان متفاوت از جعبه های هوشمند ماوس و صفحه کلید ، ویژگی های بارز سیستم لینوکس و غیره است.

 

آنچه شایان ذکر خاص است رابط کاربری AirKids است که رابط کاربری سیستم عامل به نام KidOS توسط سازنده است. این رابط مشخصاً یک رابط سیستم عامل است که توسط پرسنل تحقیق و توسعه به دقت ساخته شده و برای کودکان و مردم چین مناسب است. رابط کاربری چینی ساده و با طراوت ، شبیه حالت کاربری آسان پنجره ها. پس از اتصال دیسک U ، نماد دیسک U به طور خودکار روی دسک تاپ ظاهر می شود برنامه نویسی کودکان ، بدون تنظیمات پیچیده زیادی ، اموزش برنامه نویسی بچه ها تقریباً تمام عملیات را می توان در فهرست / فهرست دو سطح انجام داد. به منظور جلوگیری از فعالیت بیش از حد "بچه های خرس" در کاوش ، تولیدکنندگان تمام "عملکردهای خطرناک" را که ممکن است باعث خرابی سیستم شود پنهان می کنند تا کودکان با اطمینان بیشتری از رایانه های خود استفاده کنند.

 

(0) نظر

ریاضی در برنامه نویسی1

پنج شنبه بیست و پنجم 6 1400

رویکرد در مقایسه با برنامه های  ریاضی در برنامه نویسی به دست آمده از فرمول های تک سطحی ، نسبت به تغییرات در محیط کسب و کار حساسیت کمتری دارند.

 

 

بخشی از روش B&S بر این مشاهده استوار است که با فرمول بندی مجدد (eBPP) و به ویژه با محدودیت f (x ، y) ≤ w (x) ، محدودیت مسأله (OVF) ، یعنی یک حد بالا بر روی w (x ) ، باعث آرامش (eBPP) و در نتیجه ، آرامش (BPP) می شود و به همین ترتیب ، آرامش (OVF) محدودیتی ریاضی در برنامه نویسی  (BPP) می دهد (میتسوس و همکاران ، 2008). خواص همگرایی الگوریتم B&S و نتایج عددی امیدوار کننده در کلنیاتی و آجیمان (2014b) گزارش شده است. تمرکز اصلی مقاله فعلی بر اجرای الگوریتم B&S در جعبه ابزار MINOTAUR (Mahajan و همکاران ، 2011) و بررسی عملکرد محاسباتی با توجه به شاخه ها و استراتژی های انتخاب گره است.

 

مقاله بصورت زیر مرتب شده است. مفاهیم اساسی B&S و علائم در بخش 2 معرفی شده است. استراتژی های جایگزین برای شاخه بندی و مدیریت گره ها در بخش 3 دنبال می شود ریاضی در برنامه نویسی . نتایج عددی و اجرای B&S در MINOTAUR در بخش 4 ارائه شده است. نتیجه گیری در بخش 5 ارائه شده است.

 

 

به طور شهودی ، دسته های مختلف مسائل برنامه نویسی ریاضی باید شامل تکنیک های حل مختلف باشند ، بنابراین ممکن است پیچیدگی های محاسباتی متفاوتی iranian cyber  داشته باشند. در حقیقت ، اکثر مسائل بهینه سازی ریاضی عموماً غیرقابل حل هستند-الگوریتم هایی برای حل مسائل بهینه سازی قبلی مانند ریاضی در برنامه نویسی  روش نیوتن ، شیب شدید ، شاخه و محدوده و غیره ، اغلب به زمان اجرای نمایی یا مقدار بیش از حد حافظه نیاز دارند. راه حل های بهینه جهانی را بیابید. به عنوان یک جایگزین ، مردم به تکنیک های ابتکاری مانند صعود از تپه ، بازپخت شبیه سازی شده ، الگوریتم های ژنتیک و جستجوی محرمانه برای یک راه حل مناسب و منطقی مناسب روی می آورند.

 

با این وجود ، برخی از مسائل بهینه سازی ریاضی ، مانند برنامه نویسی خطی و بهینه سازی محدب ، می توانند به طور مlyثر و قابل اعتماد حل شوند. بنابراین ، این امکان ریاضی در برنامه نویسی  وجود دارد که بررسی کنیم که آیا مشکل بهینه سازی اصلی را می توان به عنوان یکی از این مشکلات مدل یا تقریب زد. پس از اتمام مدل سازی ، بقیه باید آسان باشند - ابزارهای تجاری یا ابزارهای تجاری متعددی برای حل این مشکلات استاندارد موجود است.

 

در ادامه ، ما به طور مختصر تعاریف مشکل و تکنیک های حل برنامه نویسی خطی و مسائل بهینه سازی محدب را شرح خواهیم داد. برای جزئیات بیشتر نظری ، ریاضی در برنامه نویسی  لطفاً به سایر کتابهای درسی یا یادداشت های سخنرانی در این زمینه مراجعه کنید.

 

4.5.2 مساله برنامه نویسی خطی (LP)

بسیاری از مشکلات بهینه سازی را می توان با اشکال خطی مدل سازی یا تقریب زد. به طور مستقیم ، حل مسائل LP باید ساده تر از حل مسائل بهینه سازی ریاضی عمومی باشد ، زیرا  ریاضی در برنامه نویسی آنها فقط با محدودیت های خطی و توابع عینی سروکار دارند. با این حال ، چندین دهه طول کشید تا الگوریتم زمان چند جمله ای برای مشکلات LP ایجاد شود و چندین مشکل نظری مرتبط هنوز باز است [Smale 2000].

 

الگوریتم سیمپلکس ، که توسط George Dantzig در سال 1947 توسعه یافت ، اولین روش عملی است که برای حل مشکل LP استفاده می شود. با در نظر گرفتن مجموعه ای از محدودیت  ریاضی در برنامه نویسی های خطی n متغیر ، الگوریتم سیمپلکس ابتدا یک راه حل اساسی ممکن را پیدا می کند که تمام محدودیت ها را برآورده می کند. این راه حل اساسی از نظر مفهومی یک راس (یعنی یک نقطه 

(0) نظر

کسب و کار آنلاین برای نوجوانان1

پنج شنبه بیست و پنجم 6 1400

یا از این برنامه برای فروش کسب و کار آنلاین برای نوجوانان مجدد لباس هایی استفاده کنید که دیگر آنها را دوست ندارند. شاید آنها بتوانند این کار را برای دوستان و اعضای خانواده انجام دهند ، و سپس کمیسیون را از هرگونه درآمد حذف کنند؟

 

در اینجا پیوندی به هر دو برنامه تلفن همراه آنها وجود دارد.

5. انسانی

شرایط سنی: 17 سال به بالا

 

آیا تا به حال شنیده اید که "این تماس برای کسب و کار آنلاین برای نوجوانان  اهداف با کیفیت ضبط می شود" در ابتدای تماس با یک شرکت؟

 

خوب ، نوجوان شما می تواند در طرف دیگر این عبارت با کمک به شرکت ها در بازبینی درخواست های مربوط به کیفیت (و دریافت دستمزد در این فرآیند) قرار گیرد.

 

آنها برای دریافت حقوق کسب و کار آنلاین برای نوجوانان به حساب PayPal احتیاج دارند ، بنابراین باید این کار را با والدین یا بزرگسالان مورد اعتماد انجام دهند که می توانند از طریق حساب PayPal که به این وب سایت مرتبط می کنند به آنها پول پرداخت کنند.

 

برنامه ها: برنامه iPhone ، برنامه Google

برنامه های شغلی نوجوانان - برنامه هایی که به شما کمک می کند شخصاً شغل پیدا کنید

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید در دوران iranian cyber   کسب و کار آنلاین برای نوجوانان نوجوانی بدون تجربه کار پیدا کنید؟ این برنامه های شغلی برای نوجوانان ممکن است بلیط نوجوان شما برای به دست آوردن برخی تجربه ها ، در حالی که حقوق می گیرند ، باشد.

 

بدون کارآموزی بدون حقوق ، اینجا!

 

6. برنامه SnagaJob

شرایط سنی: شرایط سنی در هر فهرست گنجانده شده است

 

Snagajob یک برنامه عالی برای کسب و کار آنلاین برای نوجوانان  هر دو نوجوان است که به دنبال دریافت پول نقد هستند و برای دانشجویان کالج ، زیرا آنها فقط مشاغلی را که به صورت ساعتی حقوق می گیرند ، لیست می کنند.

 

به این معنی که این مکان عالی برای جستجوی شغل در رستوران ، خرده فروشی ، مهمان نوازی ، خدمات به مشتریان و بخش های اداری و همچنین مشاغل فصلی است.

(0) نظر

کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان1

چهارشنبه بیست و چهارم 6 1400

 

"سلام. اسم من بنتلی است. من سعی می کنم  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان پول بیشتری برای خرید برخی کتابها به دست آورم زیرا من واقعاً عاشق خواندن هستم. آیا می توانم به شما کمک کنم؟"

 

او کار کرد ، یک ساعت و نیم کار کرد و 20 دلار درآمد داشت. همه به این دلیل که یک سوال بپرسید! او پسر من است و من به او فوق العاده افتخار می کنم ، اما او همچنین یک مثال عالی از نحوه پول درآوردن است.

 

گاهی اوقات ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان  یک نیاز را تشخیص دهید و س askالی بپرسید. لطفاً هنگام مطالعه درباره 48 فرصت دیگر برای کسب درآمد در نوجوانی ، این را در نظر داشته باشید.

می توانید داستان کامل را اینجا بخوانید: اولین پست بنتلی.

 

بیا بریم.

 

2. نگهداری از کودکان

بچه پرستاران ساعتی 10 دلار یا بیشتر درآمد دارند و در شرایط بسیار بهتری نسبت به یک شغل نیمه وقت معمولی کار می کنند. شما باید کودکان را دوست داشته باشید و اگر دوره کسب  iranian cyber  درآمد با گوشی برای نوجوانان  CPR را به پایان برسانید واقعاً به شما کمک می کند. این اغلب به آسانی به افراد منطقه شما اطلاع می دهد که شما آماده نشستن هستید. هنگامی که این کلمه را به زبان آوردید ، ممکن است بیش از آنچه که بتوانید برگزار کنید ، برنامه های نگهداری از بچه ها داشته باشید.

 

3. InboxDollars

InboxDollars به ​​شما امکان می دهد با تماشای تلویزیون ، انجام نظرسنجی ها و حتی جستجو در اینترنت درآمد کسب کنید. شما آن را دریافت کردید - نقدی ، نه پاداش. شما در این کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان  سایت ثروت زیادی به دست نمی آورید ، اما این راهی است که با انجام کارهایی که معمولاً انجام می دهید ، پول اضافی به دست آورید. همانطور که شما انجام می دهید ، دلار و سنت اضافه می شود.

 

4. تدریس

اگر در هر موضوعی مهارت دارید ، می توانید خدمات خود را به عنوان معلم ارائه دهید. تقریباً هر رشته دانشگاهی می تواند واجد شرایط باشد  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان ، اما ریاضی ، علوم و انگلیسی معمولاً بیشترین تقاضا را دارند. می توانید ساعتی 20 دلار به بالا هزینه کنید. با ارائه بروشور به مدارس محلی خدمات خود را به بازار عرضه کنید.

 

حتی می توانید این کار را به صورت آنلاین ، از طریق سیستم عامل هایی مانند Enroll.com انجام دهید. شما می توانید بین 60 تا 80 درصد هزینه های تدریس خصوصی دریافت شده  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان توسط سایت را دریافت کنید.


(0) نظر

کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر 1

سه شنبه بیست و سوم 6 1400

چه کسی امور مالی را مدیریت خواهد کرد؟

قوانین اساسی و پیامدهای شکستن آنها چیست؟

استراتژی خروج چیست؟

 

از آنجا که بچه های کوچکتر هنگام شروع کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر  یک تجارت جدید به کمک یا نظارت بیشتری نیاز خواهند داشت ، این شش ایده تجاری ساده و نزدیک به خانه هستند:

 

مراقبت از چمن ، برف روبی و سایر کارهای همسایه ها. با مراجعه به همسایگان ، اعلام کننده بسازید و مشتری پیدا کنید. یا با کمک والدین ، ​​یک فروشگاه ساده Shopify راه اندازی کنید تا با استفاده از برنامه ای مانند Sesami: Appointment Booking ، مدت زمان فروش را بفروشد.

راه رفتن سگ و نشستن حیوان خانگی/گیاه. همانطور کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر  که در بالا ذکر شد ، این تجارت می تواند به لطف دهان به دهان پیشرفت کند ، اما می تواند از یک وب سایت نیز سود ببرد.

پایه لیموناد. ایده اصلی کسب و کار کوچک برای بچه ها! این اولین حمله بزرگ به دنیای تجارت است زیرا نیازی به تعهد بلند مدت ندارد.

فروش اجناس دست ساز. اقلام ساده دست ساز مانند جواهرات منجوق ، صابون ، بمب حمام یا شیرینی را می توان به صورت آنلاین یا از طریق تحویل محلی و بازارها با کمک والدین به فروش رساند.

بررسی ها و صندوق های جعبه YouTube. بچه های با عملکرد بالا که علاقه زیادی به سرگرمی خاصی دارند (مثلاً بازی) ، می توانند با بارگذاری نظرات ویدئویی ، نسخه های کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر  نمایشی یا صندوق های خروجی در YouTube دنبال کنندگان خود را داشته باشند و در نهایت از کانال درآمد کسب کنند.

اختراعات. با کمک والدین ، ​​محصول اختراع شده  iranian cyber  توسط کودک را می توان به صورت انبوه تولید کرد یا با دست ساخت و به صورت آنلاین به فروش رسید.

 

نوجوانان از استقلال و انعطاف پذیری بیشتری برخوردارند و به راحتی می توانند بدون دخالت والدین (پس از راه اندازی اولیه) مشاغل خود را اداره کنند.

 

نگهداری از بچه ها غرفه لیم مشاغل نوجوان! با ایجاد یک وب سایت حرفه ای با اعتبارنامه ها ، توصیفات ، نرخ ها و در دسترس بودن بازی خود را ارتقا دهید.کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر (Psst! برای دریافت شخصیت Baby-Sitters Club خود به مسابقه ما بروید.)

تدریس خصوصی یا هنر/موسیقی برای بچه های کوچکتر. با راه اندازی یک تجارت الکترونیکی به صورت حضوری یا اسلات های زمانی مجازی ، یادداشت های مطالعه و سایر منابع را بفروشید.

فروش اجناس دست ساز. جواهرات ، پوشاک ، لوازم جانبی ، لوازم حیوان خانگی و کالاهای خوراکی تنها چند مورد است که نوجوانان می توانند به صورت آنلاین ، در بازارها یا خرده فروشان محلی تهیه و به فروش برسانند. احتمالات واقعا بی نهایت هستند.

کسب و کار مبتنی بر خدمات. نوجوانان از انعطاف پذیری و آزادی بیشتری نسبت به بچه های کوچکتر - و شاید دسترسی به اتومبیل - برخوردارند و می توانند خدمات محله ای را شامل کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر خرید یا تحویل شخصی بالا ببرند. برای نوجوانان خلاق ، مشاغل مشاوره طراحی یا دکور را امتحان کنید. این یک گزینه کم خطر و شروع سریع است زیرا نیازی به خرید یا تهیه موجودی از قبل ندارید.

تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی با یافتن طاقچه خود ، یک جامعه آنلاین از طریق برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Instagram یا TikTok ایجاد کنید. شاید این آموزش های کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر زیبایی ، نکات بازی یا DIY باشد. ممکن است در نهایت بتوانید با فروش پست های تبلیغاتی به مارک های متناسب با زیبایی شما از حساب خود درآمد کسب کنید.

(0) نظر
X