همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

افزایش مهارت های برنامه نویسی

دوشنبه بیست و دوم 6 1400

تلاش برای یادگیری هر ابزار ، چارچوب و زبان برنامه نویسی برای متخصصانی که تازه کار خود را شروع کرده اند خوب است. با این حال ، هنگامی که تقریباً افزایش مهارت های برنامه نویسی  با تمام ابزارهای حرفه ای آشنا شدید ، توصیه می شود یک پشته فناوری انتخاب کرده و در آن مهارت داشته باشید. متخصصان ماهر می توانند فرصت های عالی و شگفت انگیزی را جذب کنند.

 

7. کنجکاوی داشته باشید

کنجکاوی شما برای یادگیری بیشتر و بیشتر ممکن افزایش مهارت های برنامه نویسی  است شما را استخدام کند. یک استخدام کننده خوب داوطلبانی را استخدام می کند که می توانند به رشد بلند مدت شرکت کمک کنند تا افرادی که قصد دارند فقط از مهارت های شناخته شده استفاده کنند.

 

کاجال کارآموز با TechGig است.

 

یکی می تواند استدلال کند که راه حل من بهبود افزایش مهارت های برنامه نویسی  راه حل آنها است زیرا ماهیت تکراری کد را از بین می برد - بنابراین از بهترین روش مهندسی نرم افزار به نام Don't Repeat Yourself (DRY) پیروی کنید. با این حال ، این راه حل بهینه نیست و می تواند بهبود یابد.

در اینجا نحوه ارائه راه حل بهینه سازی ارائه شده است…

df.columns = [label.replace (''، '_') برای برچسب در df.columns]

df.head ()

ساده و شیک.

راه حل آنها بیشتر من را آزار می دهد این است iranian cyber  افزایش مهارت های برنامه نویسی  که آن را درک می کنم. من منطق را خوب می دانم. من می توانم درک لیست را درست مانند آنها بنویسم. اما ، من نمی توانم به این راه حل برسم. حتی یکبار هم به ذهنم خطور نکرد که لیستی را درک کنم که فکر کردن به آن دیوانه کننده است زیرا از حلقه for استفاده کردم.

این برنامه آخرین ماموریت من را فعال کرد. روزی نمی گذرد که من به طور فعال در تلاش برای بهبود مهارت های برنامه نویسی خود نباشم.

در زیر ، من 3 روشی را که روزانه برای بهبود مهارت  افزایش مهارت های برنامه نویسی های برنامه نویسی استفاده می کنم ، ذکر کرده ام.

شماره 1 کد خواندن

ناگفته نماند ... اگر می خواهید نویسنده بهتری باشید ، باید خواننده بهتری شوید - این به معنی خواندن کتاب های بیشتر و همچنین طیف وسیع تری از کتاب ها است.

به همین ترتیب ، اگر می خواهید برنامه نویس بهتری شوید ، که به طور م aثر شکل دیگری از نوشتن است ، باید به دنبال خواندن کد بسیار بیشتری باشید ، به ویژه کد برنامه نویسان بسیار خوب.

برخی از مخازن Github با کد واقعا افزایش مهارت های برنامه نویسی  خوب عبارتند از:

Scikit-Learn

یافته های Stackoverflow توسط JJruner

بوت استرپ

در خواندن کد متوقف نمی شود.

کتابهای زیادی برای کمک به شما در برنامه نویسی بهتر وجود دارد - یک کتاب محبوب برای شروع ، برنامه نویس پراگماتیک از دیوید توماس و اندرو هانت است - اما به طور افزایش مهارت های برنامه نویسی  کلی خواندن بسیار مفید است زیرا ذهن شما را گسترش می دهد.


(0) نظر
X