همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

کتاب آموزش برنامه نویسی به کودکان

چهارشنبه پنجم 8 1400

راهنمای بدون اصطلاحات مخصوص افراد مبتدی است که می خواهند کتاب آموزش برنامه نویسی به کودکان فوراً پروژه های خود را شروع کنند. این کتاب با آموزش اصول برنامه‌نویسی اساسی به بچه‌ها شروع می‌شود، سپس جزئیات عملکردها، امتیازدهی، خلق شخصیت و انیمیشن‌ها را بیان می‌کند.

 

قصه های محاسباتی

نویسنده: جرمی کوبیکا نوع: کتاب ماجراجوی محدوده سنی پیشنهادی: 9 تا 12 دانش پیش نیاز: ندارد مهارت های آموزش داده شده: تفکر انتقادی، مبانی برنامه نویسی کامپیوتر آیا فرزند شما عاشق دنیای غنی فانتزی و جادویی است؟ قصه های محاسباتی ممکن است منبع مورد نیاز آنها باشد.

 

کتاب کوبیکا که با اژدهاها و جادوگران پر زرق و برق است، از اصول اساسی برنامه نویسی کامپیوتری برای حفظ دنیایی جادویی استفاده می کند. او مفاهیم سطح بالای علم کامپیوتر را به تصویر می کشد، مانند اینکه چرا کامپیوترها به روشی که انجام می دهند کار می کنند و چگونه منطق آنها در حوزه دنیای پریان او اعمال می شود.

 

این کتاب شاهزاده خانم آن را دنبال می کند که از پادشاهی کتاب آموزش برنامه نویسی به کودکان  فرستاده می شود تا یک پیشگویی تاریک را کشف کند. پس از ترک خانه‌اش، آن‌ها در چالش‌های کدنویسی با اجنه‌های شیطانی، نفرین‌ها، موعظه‌ها و دانشگاهیان خفه‌کننده مواجه می‌شوند. تنها راه پیشروی او دیدار با حریف است با برنامه‌های رایانه‌ای که توسط خواننده ایرانیان سایبر ساخته می‌شوند، رو به رو شوید.

 

هدف این راهنما جلب علاقه اولیه یک مبتدی به کدنویسی است و پس از دستگیری، آنها را از طریق مفاهیم اساسی کدنویسی راهنمایی می کند. بچه‌ها می‌توانند با بازگردانی با دشمنان مبارزه کنند و از طریق حل مسئله «در دنیای واقعی» بر اصول تفکر برنامه‌ای تسلط پیدا کنند.

 

هرآنچه برای علوم کامپیوتر و برنامه نویسی در یک نوت بوک بزرگ نیاز دارید: راهنمای کامل مطالعه مدرسه راهنمایی

توسط Grant Smith و Workman Publishing

 

نوع: کتاب کار و راهنمای مطالعه

محدوده سنی توصیه شده: 10 سال به بالا

دانش پیش نیاز: ندارد

مهارت های آموزش داده شده: امنیت سایبری، توسعه وب، اسکرچ، پایتون، تفکر محاسباتی

راهنمای جامع اسمیت که برای تقویت درک دانش‌آموز کتاب آموزش برنامه نویسی به کودکان  از اصول برنامه‌نویسی طراحی شده است، سیستم‌های محاسباتی، کد باینری، الگوریتم‌ها، حلقه‌ها، رویه‌ها، عبارات بولی، توسعه وب و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

 

اسمیت برای کمک به کدنویسان جوان از مفاهیم جدید به نفع خود استفاده می کند. این کتاب یک همتای عالی برای شروع دوره های علوم کامپیوتر یا آموزش مستقل است.این کتاب با استانداردهای ایالتی Common Core مطابقت دارد و توسط معلمان برنده جایزه در سراسر ایالات متحده بررسی شده است.راهنمای کدنویسی برای کودکان 12 تا 16 سال کد نویسی را دریافت کنید توسط دانکن بیدی و گروه یانگ ری وایرد استیت

 

نوع: کتاب راهنما

محدوده سنی پیشنهادی: 9 تا 16

دانش پیش نیاز: ندارد

مهارت های آموزش داده شده: HTML، CSS، جاوا اسکریپت، توسعه وب

آیا نوجوان شما علاقه مند به ساخت یک وب سایت، بازی یا اپلیکیشن است؟ Beedie از تصاویر رنگارنگ استفاده می‌کند تا یادگیرندگان جدید را در سفر خود از طریق زبان‌های اصلی توسعه وب: HTML، CSS و جاوا کتاب آموزش برنامه نویسی به کودکان اسکریپت راهنمایی کند.


(0) نظر
X