همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ

دوشنبه دوم 12 1400

Minecraft یک بازی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا با انواع بلوک‌های مختلف در یک دنیای سه‌بعدی تولید شده بسازند. بازی Minecraft به قدری محبوب است که با بیش از ۲۹ آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ میلیون نسخه فروش، پرفروش‌ترین بازی رایانه‌های شخصی تمام دوران است.


برای کسانی که به دنبال بازی Minecraft با دوستان خود هستند، یک سرور Minecraft مورد نیاز است. این به کاربران اجازه می دهد تا به یک رایانه مرکزی متصل شوند که میزبان نرم افزار بازی برای استفاده سایر بازیکنان است.


نیازمندی های سرور Minecraft

برای اجرای Minecraft Server به سیستم آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ مورد نیاز زیر نیاز دارید:


یک دسکتاپ یا سرور ویندوز 10

حداقل 4 گیگابایت رم توصیه می شود

اتصال شبکه سیمی قابل اعتماد

طرح پهنای باند اینترنت سخاوتمندانه: Minecraft می تواند تا 100 مگابایت برای هر بازیکن در ساعت استفاده کند، بنابراین یک طرح پهنای باند نامحدود ایده آل است.

برای کسانی که نمی‌دانند چگونه عملکرد سرور را افزایش دهند، ممکن است به سروری نیاز داشته باشید که RAM یا CPU قوی‌تری بخواهد تا بتواند نیازهای سرور چند نفره را برآورده کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرورهای آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ  بازی بزرگتر، راه حل های سرور اختصاصی بازی ما را بررسی کنید.


همچنین ببینید: میزبانی ابری مقرون به صرفه


دستورالعمل نصب و راه اندازی

مرحله 1: ویندوز 10 را باز کنید وایرانیان سایبر  جاوا را دانلود کنید

media_1488054647148.png

به سایت دانلود جاوا مراجعه کنید


آخرین نسخه جاوا را برای ویندوز 10 دانلود کنید. فایل EXE را باز کنید و روی Install کلیک کنید. پس از اتمام نصب، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید. ما همیشه استفاده از آخرین نسخه جاوا را برای بهترین آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ عملکرد توصیه می کنیم و باید جاوا را که در حال اجرا هستید به روز نگه دارید.


مرحله 2: سرور Minecraft را دانلود کنید

media_1488054843281.png

به وب سایت Minecraft Server مراجعه کنید و نسخه سرور Minecraft فایل Minecraft Vanilla JAR را در رایانه خود دانلود کنید. هنگامی که jar سرور Minecraft را دانلود می کنید، به طور آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ پیش فرض در پوشه دانلودها ذخیره می شود. همچنین می‌توانید Minecraft Server را از پروژه دیگری مانند Forge یا Bukkit دانلود کنید، اما مراحل بعدی اجرای آن شیشه‌ها و نصب ممکن است متفاوت باشد.


مرحله 3: پوشه Downloads را باز کنید و سرور Minecraft را منتقل کنید

media_1488055873694.png

به پوشه Downloads خود بروید و پوشه Minecraft را به مکان مورد نظر آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ خود منتقل کنید. ما قصد داریم آن را به دسکتاپ بکشیم، اما یک پوشه اختصاصی را برای Minecraft توصیه می کنیم.


(0) نظر
X