همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش پایتون برای کودکان

پنج شنبه بیست و یکم 5 1400

هیچ رازی نیست که والدین فقط بهترین چیزها را برای فرزندشان می خواهند و این فقط با لباس راحت و غذای خوب ختم نمی شود. هدف نهایی این است که آموزش پایتون برای کودکان به آنها بنیادی محکم در زندگی بدهیم. یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای کودک کوچک خود انجام دهید ارائه آموزش با کیفیت به وی است که وی را قادر می سازد تا حرفه رویاهای خود را دنبال کند. در سال های اخیر ، برنامه نویسی برای کودکان در کانون توجه قرار گرفته است ، بیایید ببینیم چرا و چگونه ممکن است به کودکان کد نویسی را یاد دهید.

 

خیلی از مردم ، از جمله معلمان ،  آموزش پایتون برای کودکان حتی کسانی که هم اکنون می نویسند ، چندی پیش در این باره فکر نکرده اند ، تصور می کنند که برنامه نویسی یک زمینه پیچیده است که برای بخش کوچکی از مردم اختصاص دارد ، از جمله فن آوری ترین. اما در واقع بسیار شبیه به یادگیری زبان است و همچنین در آینده ، به همان اندازه مهم خواهد بود.

 

از آنجا که فن آوری های جدید در هر فعالیتی در زندگی به امری عادی تبدیل می شوند ، دانستن چگونگی برنامه نویسی تقریباً شبیه بی سوادی است. برنامه نویسی ، برای همه اهداف ، فقط یک زبان است. این زبان پشت هر شبکه ، دستگاه یا برنامه ای است که ما امروز از پیام رسانی گرفته تا خرید آنلاین گرفته تا GPS استفاده می کنیم و گرچه دانشجویان ما در استفاده از این فناوری ها مهارت کافی دارند ، اما به ندرت نحوه کار آموزش پایتون برای کودکان  آنها آموزش داده نمی شود. آیا شگفت آور نخواهد بود اگر ما ، به عنوان معلم ، بتوانیم این نسل از مصرف  ایرانیان سایبر کنندگان محتوای منفعل را بگیریم و آنها را به نسلی از تولیدکنندگان محتوای فعال تبدیل کنیم که مشکل گشا هستند و دارای تفکر خلاق هستند؟

 

یکی از بهترین ابزارهای شناخته شده برای آموزش برنامه ریزی به خردسالان. این برنامه توسط آزمایشگاه MIT Media طراحی و توسعه یافته است. این یک زبان برنامه نویسی بصری است که در درجه اول برای کودکان بالای 6 سال طراحی شده است. تاکنون بیش از 800000 کاربر از وب سایت آموزش پایتون برای کودکان  پلتفرم استفاده کرده اند و در کنار هم نزدیک به 2 میلیون پروژه ایجاد کرده اند.

 

این پلتفرم مخصوصاً برای ایجاد انیمیشن و بازی مناسب است. دانشجو از طریق وب سایت خود به پروژه هایی دسترسی دارد که دانشجویان دیگر توسعه داده اند و می تواند پروژه های خود را منتشر کند. حقیقت این است که برای درک آن به روشی بسیار ساده طراحی شده است. این ابزار در حال حاضر برای دستگاههای Mac ، Windows ، و Android و iOS در دسترس است. پیوند به وب سایت ابزار.

 

وقتی تحرک محدود باشد ، خانه به پایگاه عملیاتی زندگی روزمره تبدیل می شود. بنابراین ، یافتن فعالیت هایی برای انجام در یک فضای بسته ضروری می شود. یا به دلیل نامساعد بودن هوا ، آموزش پایتون برای کودکان  به دلیل اینکه بیماری از آن جلوگیری می کند و یا به دلایل فورس ماژور وجود دارد ، ما به گزینه هایی نیاز خواهیم داشت ، به خصوص اگر بچه دار شویم

(0) نظر

آموزش پایتون برای کودکان

پنج شنبه بیست و یکم 5 1400

یادگیری استفاده از زبان های آموزش پایتون برای کودکان  برنامه نویسی و ایجاد برنامه های کاربردی مزایای متعددی را برای کودکان به همراه دارد.

 

اول از همه ، این یکی از امیدوار کننده ترین زمینه های توسعه حرفه ای است. فقط در کلمبیا ، طبق محاسبات وزارت ICT ، تا سال 2018 80000 متخصص در زمینه های فناوری کسری وجود دارد.

 

"از سنین پایین ، افراد با دانش مناسب می توانند شروع به ایجاد مشاغل و کسب درآمد کنند. هیچ مانعی برای این وجود ندارد جز دانستن برنامه نویسی یا طراحی وب »، وگا اشاره کرد.

 

از طرف دیگر ، مطالعاتی وجود دارد که نشان آموزش پایتون برای کودکان  می دهد چگونه تفکر ریاضیاتی که هنگام استفاده از زبان های برنامه نویسی باید اعمال شود ، تأثیر مثبتی بر مغز دارد. به عنوان مثال ، دانشجویان دانشگاه پاساو ، آلمان ، تحقیقاتی را بر اساس تشدید مغز  آموزش پایتون برای کودکان  انجام شده بر روی 17 نفر اختصاص داده شده به علوم کامپیوتر و توسعه نرم افزار انجام دادند. نشان داده شد که این وظایف همان مناطق مغز را که به یادگیری یک زبان ، حافظه و درک جدید اختصاص داده شده است ، فعال می کند.

 

برای متخصصانی مانند carscar Dueñas ، مدیر شرکت آموزش فناوری اطلاعات و ارتباطات ، Cymetria ، ایده آل این است که کودکان بفهمند فناوری نه تنها برای مصرف بلکه برای iranian cyber آموزش پایتون برای کودکان   تفکر است. او می گوید: "از طریق یادگیری زبان های برنامه نویسی ، آنها می توانند خالق راه حل ها شوند و جهان را تغییر دهند."

 

از نظر وی ، موارد بسیار موفقی از گروه های کاری با کودکان - به ویژه دختران - وجود دارد که ظرفیت خلاقیت آنها را با کمک توسعه برنامه افزایش می دهد.

 

اما سن ایده آل برای شروع چیست؟ بازی های بسیار ساده ای وجود دارد که کودکان را صرف نظر از سن آنها با دنیای توسعه کد آشنا می کند. Minecraft نمونه ای از این مورد است ، یک بازی بسیار محبوب که به کودکان می آموزد که چیزها را از طریق کامپیوتر و برنامه ایجاد کنند.

 

با این حال ، یک متخصص ، که کار او آموزش افراد از سراسر جهان در زمینه توسعه و طراحی ابزار برای اینترنت است ، می گوید: "سن ایده آل از 12 سالگی است ، زمانی که  آموزش پایتون برای کودکان  خردسالان دانش ریاضی و مفهومی کافی کافی برای شروع رشد دارند. به طور جدی - وگا حفظ می کند. در 16 سالگی می توانید یک توسعه دهنده حرفه ای شوید ".

 

در اینجا لیستی از برنامه ها و خدمات آنلاین ایده آل  آموزش پایتون برای کودکان  برای شروع بازی کودکان و اتفاقاً غرق شدن در دنیای تفکر ریاضی حل مسئله است که به معنی ایجاد خطوط کد است.

 

(0) نظر
X