همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش رباتیک مبتدی

چهارشنبه بیست و هفتم 5 1400

اینترنت و پردازش داده های آموزش رباتیک مبتدی  شخصی با توجه به تعریف وسیع شخصی ، دست به دست هم می دهند

data.17 حتی پردازش آدرس IP ، که برای شناسایی دستگاه متصل به اینترنت استفاده می شود ، می تواند

18. قابلیت استفاده از مسائل مربوط به حفاظت از داده که از مقررات حفاظت از داده ناشی می شود را فعال کنید

فعالیتهای پردازش از طریق اینترنت به طور گسترده شرح داده شده است. با توجه به داده های بزرگ

برای مثال تجزیه و تحلیل ، استفاده از داده ها برای  آموزش رباتیک مبتدی اهداف جدید یا ناسازگار ، حداکثر سازی داده ها ، عدم وجود

شفافیت ، امکان کشف اطلاعات حساس ، خطر شناسایی مجدد ، امنیت

پیامدها و داده های نادرست همه مسائلی هستند که حفاظت از اطلاعات شخصی را با چالش روبرو می کند (برلین

گروه مخابرات 2014). سایر مفاهیم تجزیه و تحلیل داده های بزرگ (مربوط به هدف گذاری رفتاری) عبارتند از:

به عنوان مثال ، انتخاب کنید-یا-ترک کنید  ایرانیان سایبر ، به عنوان مثال استفاده از "دیوارهای کوکی" که دسترسی افراد به آنها را ممنوع می کند

یک وب سایت مگر اینکه با مالک آموزش رباتیک مبتدی  وب سایت فعالیت های آنها را دنبال کند (Zuiderveen borgesia 2014).

شورای اروپا به بسیاری از این مسائل "داده های بزرگ" پرداخته است. به عنوان مثال ، Korff را ببینید

(2013) در گزارشی تحت عنوان "استفاده از اینترنت و خدمات مرتبط ، زندگی خصوصی و حفاظت از داده ها ، و

Rouvroy (2016) در مورد حقوق و آزادیهای اساسی در دنیایی از داده های بزرگ. در واقع ، کنوانسیون

108 در حال حاضر با هدف رفع چالش های مربوط به حریم خصوصی ناشی از آن ، در حال نوسازی است

استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات جدید ، 19 و در ژانویه 2017 دستورالعمل های مربوط به داده های بزرگ توسط Consultative تصویب شد

کمیته کنوانسیون 108

20 در رابطه با مسائلی که هنگام استفاده از داده ها آموزش رباتیک مبتدی  برای خودکار ایجاد می شود

ما به تصمیمات ، از جمله پروفایل ، به بخشهای 3.6 (آزادی بیان) و 37 (ممنوعیت اشاره می کنیم

تبعیض).

اینترنت اشیا

بیشتر چالش های حفاظت از داده ها که در ارتباط با خدمات اینترنتی بوجود می آید ، در مورد اینترنت نیز صدق می کند

از چیزها مشابه وب سایت ها  آموزش رباتیک مبتدی و برنامه هایی که از طریق اینترنت کار می کنند ، اینترنت دستگاه های داخل برای جمع آوری داده ها می توان از موارد استفاده کرد. به رباتی فکر کنید که محیط اطراف یا مانیتورهای خود را ثبت می کند

مسیر سفر (داده های مکان) یا یک روبات مراقبت کننده که چهره یا احساسات یک فرد مسن را ردیابی می کند (بیومتریک

داده ها). صاحبان مغازه ها در حال حاضر از فناوری هایی برای ردیابی مشتریان خود در فروشگاه خود و یا حتی نظارت استفاده می کنند

افرادی که از مغازه خود می گذرند. 21 شرکت آموزش رباتیک مبتدی  های فناوری مانند گوگل ، آمازون ، اپل و مایکروسافت دارند

استراتژی های تجاری را برای جمع آوری داده ها در داخل و اطراف خانه توسعه داد. 22 در نتیجه ، خانه فرد - که

قبلاً قلعه او بوده است - به مکانی تبدیل شده آموزش رباتیک مبتدی  است که حرکات یا رفتار افراد در آن است

(0) نظر

زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک

سه شنبه بیست و ششم 5 1400

اگر هنوز مهارت ندارید در سایر زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک  زبان های برنامه نویسی ، باید به سراغ یک برنامه آموزشی/آموزشی بروید که هدف آن برنامه نویسان جدید است.

 

من شخصاً کتاب دوست ندارم. "در ده دقیقه x را بیاموزید" یا "در بیست و چهار ساعت بیاموزید" زیرا مردم با سرعت خود یاد می گیرند ، بنابراین من منبعی را ترجیح می دهم که برای خود گام برداشتن باشد.

 

سری Head First از O'Reilly یک کتاب عالی است که از اصول یادگیری نظریه و علوم شناختی برای افزایش ماندگاری استفاده می کند. من از برخی از کتاب های آنها استفاده زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک  کردم و اولین بار چیزهای خوبی در مورد پایتون شنیدم.

 

همچنین ، یکی از رایج ترین درس ها آموزش پایتون به روش سخت توسط زد شاو است. این برنامه بصورت چاپی ، کتاب الکترونیکی ، کلاس ویدیویی و (رایگان!) نسخه HTML بصورت آنلاین در دسترس است. به این دلیل "سخت راه" نامیده می شود ، زیرا زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس  iranian cyber یا پایتون در رباتیک  او شما را مجبور می کند. یادگیری اصول اولیه به روشی که بسیار مفیدتر از آموزش های اضافی است ، اما درک درستی از نحوه ایجاد نرم افزار در زبان به شما نمی دهد. (که نظر من در مورد کتاب "در 24 ساعت" است)

 

همچنین ، آن را ادامه دهید و هنگامی که گیر افتادید ، درخواست کمک کنید. این سایت (برای سوالات عمومی) و Stack Overflow بسیار ارزشمند است. هنگامی که روی کد موردنظر برای بهبود کار کردید ، می توانید از تأیید کد کمک بگیرید. با تمرینات قوی شروع کنید (کتاب بالا شامل بسیاری از آموزشها ، فیلمهای آنلاین و نمایشهای صفحه نمایش است) ، سپس از جامعه ای از توسعه دهندگان که مایل به کمک برنامه نویسان جدید برای پیدا کردن جایگاه  زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک خود هستند استفاده کنید.

 

پایتون یک انتخاب عالی برای مبتدیان است و مشاغل زیادی برای توسعه دهندگان پایتون در سراسر جهان وجود دارد. در این پست می خواهم توضیح دهم که یادگیری اصول زبان برنامه نویسی پایتون چقدر طول می کشد تا موقعیت توسعه دهنده را بدست آورد.

 

مروری بر محتوا

پایتون چیست؟

چرا پایتون؟

یادگیری پایتون چقدر طول می کشد؟

چرا پایتون یک انتخاب زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک  عالی برای مبتدیان است؟

پایتون یک زبان برنامه نویسی قدرتمند ، پویا و منعطف است. گرامر زیبایی دارد و خواندن آن آسان است. از پارادایم های مختلف برنامه نویسی از جمله توابع و رویه های شی گرا پشتیبانی می کند.

 

فلسفه طراحی بر خوانایی و نحو کد تأکید می کند و به برنامه نویسان اجازه می دهد مفاهیم را در خطوط کد کمتر از حد ممکن در زبانی مانند C ++ یا Java بیان کنند. این زبان ساختاری را  زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک ارائه می دهد که به منظور فعال سازی برنامه نویسی صریح و روشن است.

 

(0) نظر

زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک

دوشنبه بیست و پنجم 5 1400

 

بنابراین ، عملکرد خوب  زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک در زمان واقعی یک مزیت بزرگ استفاده از C / C ++ برای توسعه ربات است.

 

با این حال ، یادگیری C / C ++ بیشتر از زبانهای زیر طول می کشد.

و خطوط بیشتری از کد برای پیاده سازی عملکرد مشابه مورد نیاز است.

 

هنگام یادگیری C / C ++ کتابهای زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک  مرجع زیر توصیه می شود.

* با این حال ، یادگیری C / C ++ بیشتر از زبانهای زیر طول می کشد.

و خطوط بیشتری از کد برای پیاده سازی عملکرد مشابه چند زبانه مورد نیاز است.

 

در سال های اخیر ، پایتون زبانی است زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک  که به طور گسترده ای استفاده شده است ، به ویژه در رباتیک.

 

گفته می شود که پایتون دارای دومین تعداد توسعه دهندگان بزرگ در جهان است.

 

در اینجا دلیل محبوبیت پایتون iranian cyber  در رباتیک آورده شده است:

 

to درک و استفاده آسان.

 

-ROS (سیستم عامل رباتیک) زبان برنامه نویسی اصلی است.

 

درک و استفاده آسان.

پایتون را زبان مترجم می نامند.

 

زبان تفسیر شده یک زبان برنامه نویسی زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک  است که کدی را که به زبان دوستدار انسان نوشته شده است به کلماتی تبدیل می کند که توسط رایانه قابل درک است و آن را اجرا می کند.

 

به عبارت دیگر ، این یک زبان برنامه نویسی است که درک آن را برای انسان هنگام خواندن کد آسان می کند.

 

خوانایی کد همچنین به این معنی است که زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک  نوشتن خود برنامه نویسی آسان است.

 

در نتیجه میزان کد مورد نیاز کاهش می یابد و در نتیجه زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک  می توان زمان برنامه نویسی را کوتاه کرد.

 

(0) نظر

زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک

دوشنبه بیست و پنجم 5 1400

البته همه مکینتاش ها مک نیستند ، اما در زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک  مقایسه با ویندوز ، مک ها فرصت محدودی برای لمس دارند مگر اینکه خودتان آنها را آماده کنید ، بنابراین توصیه می شود به آنها عادت کنید.

 

به این ترتیب ، اگر ناگهان مجبور به استفاده از Mac شدید یا مجبور به استفاده از آن شدید ، باید بتوانید توسعه را شروع کرده و بدون مشکل کار کنید.

 

در حالت ایده آل ، شما باید هر دو دستگاه Windows و Mac داشته باشید و  زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک به طور منظم با هر دو آشنا باشید.

 

لطفاً فردی باشید که بتواند بر هر دو تسلط داشته باشد.

 

برنامه نویسی ربات به زبانهای زیادی انجام می شود ، اما اساساً زبان C ، C ++ و پایتون و جاوا به عنوان سیستمهای پیشرفته اغلب استفاده می شود.

 

حتی در حال حاضر ، تقاضا برای برنامه نویسان زیاد است و می توان گفت که روش مطالعه به دلیل نفوذ در حال گسترش تقاضا ایجاد شده است. اول از همه ، شما می توانید از زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک هر روش مطالعه ای که مناسب شماست استفاده کنید ، بنابراین کسب تجربه تکمیل چیزی با برنامه نویسی خود بسیار مهم است.

 

برنامه نویسی آسان است ، بنابراین بیایید با یادگیری مواردی که برای شما آشنا هستند شروع کنیم.


بحث های مربوط به بهترین زبان برنامه نویسی که پادشاه است و بازنده هرگز پایان نمی یابد. هیچگاه پاسخ قطعی در مورد اینکه کدام زبان بهترین ایرانیان سایبر  زبان است  زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک داده نشده است ، اما دلایل کافی وجود دارد که معتقد باشیم پایتون یکی از آنهاست.

 

چه مبتدی باشید و چه سرباز پایتون ، دلایل مختلفی وجود دارد که پایتون زبان برنامه نویسی آینده است.

 

پایتون محبوب است

محبوبیت احتمالاً روش درستی برای اندازه گیری ارزش نیست. با این وجود ، مردم سال گذشته در آمریکا بیش از کیم کارداشیان ، پایتون را درخواست کردند.

 

برای بسیاری از مردم این مقایسه ممکن است بی جا به نظر برسد. با این حال نشان می دهد که علاقه زیادی به برنامه نویسی به طور کلی وجود دارد. پایتون برای اولین بار در سال 1991 به عنوان زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک جانشین زبان ABC ظاهر شد. هنگامی که خالق Guido Van Rossum با این زبان کار می کرد ، تصور نمی کرد که روزی اینقدر محبوب شود.

 

صرفاً با افزایش علاقه به برنامه نویسی در سال های اخیر. سال گذشته Stack Overflow داده های مربوط به رشد زبان های برنامه نویسی را بر اساس داده های ترافیک کشورهای پردرآمد تجزیه و تحلیل کرد. بر اساس این داده ها پایتون یکی از سریع ترین زبان های برنامه نویسی است.

 

در سال های اخیر ، محبوبیت در حال افزایش است و زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس یا پایتون در رباتیک  هیچ نشانه ای از کاهش سرعت را نشان نمی دهد.

(0) نظر

من 14 ساله هستم

دوشنبه بیست و پنجم 5 1400

اسنورکل زدن را یاد بگیرید و یک محافظ زندگی شوید من 14 ساله هستم . احتمالاً هنوز زیبا هستید و هنوز پر از این همه آرایش نیستید. دختر واقعی هنوز نمایان است. پدر و مادرت هنوز دوستت دارند. فراموش نکنید.

 

گلف بازی با پاپ را بیاموزید.

 

در ساحل دراز بکشید و پرتاب توپ ساحلی ، فوتبال نرم ، ضربه زدن به توپ نرم فوتبال ، بازی باتمنت ، کاسه ، بازی تنیس ، پرتاب کردن موهای زائد ، بازی کروکت و بسکتبال با دستکش برای محافظت از ناخن های زیبا را بیاموزید.

 

در آن سن بمانید هنوز هم سرگرم کننده است. من 14 ساله هستم  کمپ کنید و زیپ لاین را امتحان کنید. هولر که زیپ می کنید.

 

دوچرخه سواری در کوهستان. اسب سواری کنید. تام پسر باش بالا رفتن از درختان. قلعه های درختی بسازید. همیشه به یاد دوستان باشید.

 

احتمالاً به این رای منفی می دهید ، اما من به شما پیشنهاد می کنم که سخت کار کنید و درس بخوانید! در سن شما ، آنچه ذهنیت و شخصیت شما را از دیگران متمایز می کند میل و انگیزه برای دستیابی به موفقیت در زندگی من 14 ساله هستم  و تأمین آینده شما خواهد بود. به این فکر کنید که چه کاری را می خواهید به موقع انجام دهید iranian cyber ، چگونه این کار را انجام می دهید و چرا می خواهید این کار را در وهله اول انجام دهید. به یاد داشته باشید ، آنچه شما را از دیگران متمایز می کند نحوه گذراندن اوقات فراغت شماست. پس از داشتن یک حرفه ایمن من 14 ساله هستم  ، زمان زیادی برای مهمانی و سستی و لذت بردن وجود خواهد داشت ... اما آنچه در حال حاضر اهمیت دارد زمان و تلاش شما است!

 

هر نوجوان 14 ساله باید چه چیزی را بداند؟

استانداردهای آموزشی را مشخص کرده اید و گفته اید بنابراین من بر اساس آن پاسخ می دهم.

 

من خودم چهارده ساله هستم و تا سپتامبر چهارده ساله خواهم بود. من در حال من 14 ساله هستم  حاضر به یک مدرسه خصوصی می روم اما در تمام سالهایم که منجر به این مدرسه شد ، در مدارس دولتی شرکت می کردم. تفاوتهای کمی بین مدارس وجود دارد اما این سوالی نیست که شما پرسیدید. از آنجا که من هر دو طرف را دیدم ، می دانم که مواردی وجود دارد که مدارس دولتی به آنها آموزش نمی دهند من 14 ساله هستم  ، بنابراین در اینجا مواردی است که می توانم به آنها فکر کنم:

 

(0) نظر

کار برای بچه 14 ساله

يکشنبه بیست و چهارم 5 1400

پیشنهاد می کنیم زمان زیادی را صرف عادت به این نرم افزار کرده و نحوه عملکرد آن را بفهمید. شروع کار با ساختن انیمیشن ها و کارتون های خود برای سرگرمی یک مکان عالی برای شروع است ، شما باید تجربه داشته باشید و داشتن پروژه های شخصی خود برای نشان دادن در مجموعه ای از کارها یک نکته مثبت بزرگ است.

وقتی خودتان را آموزش دادید ، وقت آن است که به دنبال کار پاره وقت باشید. بدیهی است ، این ممکن است در ابتدا یک مشکل باشد زیرا هر روز کسی به  کار برای بچه 14 ساله انیمیشن نیاز ندارد ، اما مشاغل موجود است. ما پیشنهاد می کنیم ابتدا با دانشکده مدرسه خود ارتباط برقرار کنید تا ببینید آیا آنها این نوع کلاس ها را ارائه می دهند یا خیر زیرا معلمان معمولاً دارای ارتباطات صنعتی هستند و ممکن است بتوانند به عنوان یک یاور به صورت پاره وقت به شما کمک کنند. اگر این یک گزینه نیست ، می توانید از Upwork.com برای یافتن شغل نیز استفاده کار برای بچه 14 ساله کنید.

تبریک می گویم ، شما رسماً یک انیماتور نوجوان هستید. اگرچه یک شبه متخصص نخواهید بود ، اما با گذشت زمان تجربه زیادی را با 3D studio max به دست خواهید آورد و این یک برنامه نرم افزاری عالی است که می توانید برای آینده شغلی خود بدانید.

ویرایشگر صوتی نوجوان چه می کند؟

به عنوان ویرایشگر صدا ، بیشتر وقت خود را بر دریافت فایل های کار برای بچه 14 ساله  صوتی و ویرایش آنها برای افرادی که به آنها نیاز دارند متمرکز می کنید. این می تواند مصاحبه های پادکست ، سخنرانی ها ، گفتگوها ، موسیقی یا هر تعداد فایل صوتی باشد که در آن افراد برای صیقل دادن و نهایی شدن به صدا نیاز دارند. هنگام ویرایش صدا ، ممکن است لازم باشد صداهای عجیب و غریب را قطع کنید ، سطح صدا را متعادل کنید کار برای بچه 14 ساله  یا موارد دیگر که توسط فرد یا شرکتی که به کار نیاز دارد تعیین می شود.

 

حقوق یک ویرایشگر صوتی نوجوان چقدر است؟

اگر ویرایشگر صدا شوید و در کاری که انجام می دهید  ایرانیان سایبر مهارت داشته باشید ، ممکن است در نهایت 20 دلار یا حتی 30 دلار در ساعت دستمزد بگیرید. برای شروع ، توصیه می کنیم حدود 10 دلار در ساعت درخواست کنید ، اما این یک دستمزد ساعتی بسیار خوب برای یک کار جدید است.

 

چگونه می توانم به عنوان ویرایشگر کار برای بچه 14 ساله  صوتی نوجوان شروع کنم؟

قبل از تلاش برای ویرایشگر صوتی نوجوان ، مطمئن شوید که با والدین خود صحبت می کنید. آنها کاملاً باید از برنامه های شما مطلع باشند و احتمالاً می توانند در تلاش های شما به شما کمک کنند.

شروع به عنوان مهندس صوت به طرز شگفت آوری آسان است و شما می توانید به سرعت و به راحتی کار پیدا کنید زیرا این نوع مشاغل فراوان است. برای شروع ، توصیه می شود آموزش های مورد نیاز خود را با برخی از نرم افزارهایی که به شما امکان ویرایش صدا را می دهند ، فرا بگیرید. گزینه های پولی زیادی در دسترس است ، اما توصیه می کنیم از Audacity استفاده کنید که در صنعت صدا بسیار محبوب است و 100٪ رایگان برای استفاده.

اکنون که نرم افزار مناسبی دارید ، باید نحوه استفاده از آن را بیاموزید. شما می توانید از YouTube برای آموزش خود استفاده کنید ، اما این کار زمان زیادی طول می کشد و در  کار برای بچه 14 ساله بیشتر مواقع شما دقیقاً نمی دانید چه چیزی را باید بدانید. گفته می شود ، دوره ای در Lynda.com موجود است و توصیه می کنیم برای دسترسی به آن بپیوندید. آنها یک دوره آزمایشی رایگان ارائه می دهند کار برای بچه 14 ساله  و قبل از شروع باید اجازه پدر و مادر خود را دریافت کنید.

(0) نظر

آموزش بازی سازی به کودکان

يکشنبه بیست و چهارم 5 1400

فرزند شما می تواند در یک دوره آموزشی FunTech یک بازی ویدیویی بسازد

و سرانجام ، اردوهای  آموزش بازی سازی به کودکان برنامه نویسی و طراحی بازی های ویدئویی FunTech که قبلاً به آنها اشاره کردیم. ما در تعطیلات تابستانی طیف وسیعی از کمپ های توسعه بازی مناسب سن را اجرا می کنیم.

 

با طراحی بازی های ویدئویی که به طور بالقوه منجر به موفقیت در حرفه می شود (دریابید که چگونه) ، ما اردوهای خود را به گونه ای سرگرم کننده ، جذاب ، اما کاملاً کاربردی تنظیم کرده ایم آموزش بازی سازی به کودکان . در پایان هفته ، فرزند شما در یکی از دوره های زیر بازی ویدیویی خود را ساخته است:

 

چگونه کار می کند؟

دوره های ما هر روز آموزش بازی سازی به کودکان  از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر برگزار می شود و والدین مشغول می توانند فرزندان خود را رها کنند و بدانند که در محیطی سرگرم کننده ، ایمن و ثبت شده در Ofsted تحت مراقبت قرار می گیرند.

 

ما همچنین کوپن های مراقبت از کودک را می پذیریم که می توانید  ایرانیان سایبر در برابر هر یک از دوره های کمپ فناوری ما استفاده کنید ، و در اینجا چند دلیل دیگر وجود دارد که چرا والدین FunTech را انتخاب  آموزش بازی سازی به کودکان می کنند.


در پایان ، اگر فرزند شما می خواهد امسال یک بازی ویدیویی بسازد ،آموزش بازی سازی به کودکان  راه های زیادی برای شروع آنها وجود دارد. ما معتقدیم هیچ راهی بهتر از FunTech وجود ندارد.  

 

آیا می خواهید فرزندان یا دانش آموزان خود را با برنامه نویسی کامپیوتر آشنا کنید؟ یک روش سرگرم کننده برای انجام این کار وجود دارد ، ایجاد بازی های ویدئویی با آنها. آیا نمی دانید از کجا شروع کنید؟ فقط این راهنما را دنبال کنید و در نهایت با فرزندان یا دانش آموزان خود بازی های ویدئویی بسازید.

یادگیری برنامه نویسی بازی های آموزش بازی سازی به کودکان  ویدئویی در Scratch به کودکان کمک می کند تا مهارت های زیر را توسعه دهند:

تعیین اهداف و انگیزه برای تحقق آنها. برنامه نویسی بازی های ویدئویی Scratch باعث می شود که کودکان ایده های خود را ایجاد کرده و پروژه های خود را ایجاد کنند. همچنین به آنها انگیزه می دهد تا زمانی که پروژه های خود را به پایان می رسانند ، کارهایی را که شروع می کنند ، انجام دهند.

خلاقیت با Scratch ، کودکان آموزش بازی سازی به کودکان  می توانند داستانها ، بازیها و انیمیشن های تعاملی خود را با استفاده از مهارتهای مختلف خلاقانه (داستان سازی ، برنامه نویسی ، نقاشی و غیره) برنامه ریزی کنند. بودن سازندگان بازی هایی که بعداً با آنها بازی خواهند کرد ، باعث افزایش خلاقیت آنها می شود.

استدلال منطقی و سیستماتیک. هنگام برنامه نویسی یک بازی ویدیویی در Scratch ، یک کودک یاد می گیرد که آن را به قسمت های کوچک تقسیم کرده و هر یک از آنها و رابطه آنها با آموزش بازی سازی به کودکان  دیگران را حل کند. آنها یاد خواهند گرفت که دقیق تر ، تحلیلی تر و از یک روش سیستماتیک در حل مشکلات پیروی کنند.

(0) نظر

دورکاری برای نوجوانان

شنبه بیست و سوم 5 1400

مراحلی که نوجوانان طی می کنند وقتی کودکان به مرحله ای می رسند که از صحبت کردن در آنجا عصبی هستند ، والدین می توانند بدانند که فرزندانشان وارد دوران نوجوانی شده اند ، زیرا نوجوانی دورکاری برای نوجوانان  ممکن است در نه یا ده سالگی آغاز شود. قبل از صحبت در مورد مشاغل تابستانی برای نوجوانان و نحوه استفاده از انرژی آنها در آن مشاغل ، باید در مورد مراحل اساسی که نوجوانان هنگام ورود به سن زنان طی می کنند صحبت کنیم. به شرح زیر است:

 

 [2] اولین مرحله نوجوان به دلیل تغییرات هورمونی ، فیزیولوژیکی و روانی که نوجوان در ابتدای نوجوانی تجربه می کند ، آشفته است ، که باعث می شود گم شود و نداند چه می خواهد. مرحله دوم مرحله تردید و سردرگمی است و این مرحله با موضوع دانش تصمیم گیری و نگرشها ارتباط تنگاتنگی دارد. دورکاری برای نوجوانان  مرحله سوم با کسب تجربه و جرات صحبت کردن آغاز می شود ، از طریق این که نوجوان آنچه را از دیگران دریافت می کند بیاموزد و البته مرجع اصلی والدین هستند. مشاغل تابستانی برای نوجوانان نوجوانی یکی از خطرناک ترین مراحل است که فرد از آن می گذرد و خطر این مرحله در گذار انسان از کودکی به بزرگسالی است و تغییری که برای فرد ایجاد می شود در جنبه های مختلف رشد ایجاد می شود ، خواه جسمی ، روانی ، اجتماعی ، احساسی و اخلاقی ، و فرد در معرض این مرحله منجر به درگیری های متعدد ، داخلی یا خارجی می شود ، اما والدین و نوجوان می توانند با این سن به طور مثبت برخورد کنند ، دورکاری برای نوجوانان  بنابراین ما در مورد مشاغل تابستانی برای نوجوانان صحبت خواهیم کرد. به شرح زیر است: می توان نوجوانان را تشویق به داوطلب شدن در موسسات و موسسات خیریه کرد تا این آثار داوطلبانه و خیریه متناسب با نیازهای روانی نوجوانان باشد. به شرطی که این برنامه ها متناسب با خواسته ها و جاه طلبی های نوجوانان در آن مرحله باشد. با  iranian cyber ارائه مشاغل موقت دورکاری برای نوجوانان  برای برخی از کارهای فصلی مانند کارهای گمرکی.

 

 

 [3] نوجوانان می توانند به صورت آنلاین و در زمینه های مختلف مانند نوشتن ، طراحی ، فروش ، داده کار کنند. ورود و تجارت سازماندهی بازاریابی و موارد دیگر مفید برای نوجوانان.

 

[4] یک نوجوان می تواند به عنوان نگهبان ساحل کار کند ، جایی دورکاری برای نوجوانان که می تواند به صورت پاره وقت این کار را انجام دهد ، اما باید در این موارد و در موارد کمک های اولیه ، مانند این شغل ، آموزش ببیند. ممکن است مجبور باشد جان کسی را نجات دهد

 

[5] اکثر فروشگاه های مواد غذایی به دنبال نوجوانانی هستند که به عنوان صندوقدار کار کنند یا به مشتریان خدمات ارائه دهند ، به ویژه پس از پایان فصل مدرسه. به عنوان مثال دورکاری برای نوجوانان، جایی که نوجوانان می توانند در کارهای اداری کمک کنند. نامه ها ، نامه و سایر کارهای اداری.

 

 

[5] یک نوجوان می تواند به عنوان مشاور کمپینگ کار کند و وقت خود را با جوانان پرانرژی بگذراند که خوشحال می شوند یک یا دو هفته را در هوای تازه بگذرانند ، و اگر نوجوان از نگهداری دورکاری برای نوجوانان از کودکان و آموزش لذت می برد ، این کار به یک رویا تبدیل می شود.

(0) نظر

ایده های پولساز برای نوجوانان

شنبه بیست و سوم 5 1400

اگر در هر رشته ای  ایده های پولساز برای نوجوانان متخصص هستید ، می توانید از استعداد و دانش خود استفاده کنید ، زیرا درس ها و توضیحات ارائه شده به صورت آنلاین بسیار ارزشمند شده است.

 

اگرچه اینترنت یک منبع تمام نشدنی از منابع رایگان است که در اختیار کسانی است که می خواهند یاد بگیرند و آموزش ببینند ، اما تعداد زیادی از افراد نیاز به یک مربی یا مربی دارند تا شخصاً در پروژه های خود به آنها کمک کند.

 

6- ایجاد دروس آنلاین

اگر به آموزش علاقه دارید و مهارت آموختن به دیگران و ایده های پولساز برای نوجوانان  انجام فعالیتهای مفید را دارید ، شاید بهترین راه برای کسب درآمد ایجاد درس و فروش آنلاین آنها باشد.

 

این امر نیازی به سرمایه گذاری زیاد ندارد ، شما می توانید  iranian cyber به تعداد نامحدودی از پیروان برای درس های خود برسید ، و بسترهایی در اینترنت وجود دارد که  ایده های پولساز برای نوجوانان به تولید و بازاریابی درس اختصاص داده شده است که می توان روی آنها کار کرد.

 

 

7- فروش آنلاین عکس

اگر عاشق عکاسی هستید و استعداد پشت لنزهای دوربین را دارید ، می توانید از فروش عکس های خود درآمد کسب کنید.

 

سیستم عامل های خاصی وجود دارد که این عملکرد را به شما آموزش می دهد و به شما امکان می دهد عکس های خود را به تولیدکنندگان محتوا و شرکت هایی که به دنبال این ایده های پولساز برای نوجوانان  محصول هستند بفروشید.

 

8- شغل نویسنده محتوا

اگر قدرت شما در نوشتن است و از تولید محتوا لذت می برید ، یکی از مشاغلی که ممکن است برای کار در خانه مناسب شما باشد ، تولید متن برای دیگران است.

 

با افزایش اهمیت اینترنت و  ایده های پولساز برای نوجوانان صفحات وب هر روز ، نیاز به صدها هزار نفر وجود دارد که قادر به نوشتن انواع مختلف محتوای رسانه ای در زمینه های تجاری و شخصی هستند.

 

می توانید این کار را بدون ترک مبل در اتاق نشیمن و تنها با استفاده از رایانه انجام دهید.

 

(0) نظر

برنامه نویسی کودکان

شنبه بیست و سوم 5 1400

هنگام برنامه ریزی کودکان ، آنها مشکلات پیچیده ای را در نظر می گیرند و آنها را به قطعات کوچکتر تقسیم می کنند. کودکان یاد می گیرند با یک تفکر منطقی و برنامه نویسی کودکان  محاسباتی ، مانند یک مهندس نرم افزار با یک مشکل کنار بیایند.

 

همانطور که SongKick CTO دن کرو توضیح می دهد ، "تفکر محاسباتی به شما می آموزد که چگونه با تقسیم آنها به دنباله ای از مشکلات کوچکتر و قابل کنترل تر ، با مشکلات بزرگ مقابله کنید."

این تفکر منطقی ابزاری قدرتمند در مدرسه ، محل کار و زندگی است.

یادگیری کد نویسی ، مانند هر رشته جدید  برنامه نویسی کودکان ، یک چالش است. بنابراین ، مواجهه با مشکلات پیچیده و اشتباه در این راه می تواند بسیار ناامید کننده باشد.

این رمز مهارت بی بدیل استقامت در برابر چنین چالش هایی را آموزش می دهد. یادگیری حل مشکلات و جستجوی راه حل از طریق تحقیق و همکاری این مهارت را تشکیل می دهد.

کدگذاری همکاری را بهبود می بخشد

کودکان می توانند همراه با دیگران از هر فرهنگ ، برنامه نویسی کودکان جنسیت یا زمینه ای یاد بگیرند. کودکان با علاقه مشترک به فناوری متحد می شوند و همکاری می کنند.

 

ممکن است برای شما عجیب به نظر برسد اما آموزش "برنامه نویسی" به کودکان بسیار خردسال (3-6 سال) نیز ممکن است ، بنابراین می توانید در مهد کودک نیز کدگذاری iranian cyber  کنید.

 

ما همیشه در نظر داریم که "کدگذاری" به معنای نزدیک کردن کودک به استفاده از رایانه نیست. برنامه نویسی به کودک امکان می دهد برخی از مهارت های منطقی را که به او امکان می دهد برخی مشکلات زندگی روزمره خود  برنامه نویسی کودکان را به راحتی حل کند ، ایجاد کند.

مدرسه دولتی ، همچنین مهد کودک ، این فعالیت ها را ارتقا می دهد.

این فعالیتها بیشتر فعالیتهای بازیگوشی هستند ، که شامل استفاده از فناوری دیجیتال نیستند اما رشد مهارتهای استدلال حتی در کودکان بسیار خردسال را تشویق می کنند.

 

Cubetto: ربات آموزشی است که به کودکان کدنویسی می آموزد

Cubetto یک ربات آموزشی برنامه نویسی کودکان   ساخته شده از چوب است که به لطف رویکرد "لمسی" ، بدون صفحه ، به کودک منطق برنامه نویسی را آموزش می دهد.

این یک بازی برای کودکان پیش دبستانی (3 سال به بالا) است و از 4 نوع کاشی رنگی تشکیل شده است: هر رنگ مربوط به یک عملکرد است. هدف این است که به Cubetto کمک کنیم تا در فضا حرکت کند (انتزاع ، جهت گیری ، جانبی سازی).

 

کودک تصمیم می گیرد راهی را برای Cubetto طی کند و با قطعات رنگی برنامه ای می سازد. بازی در فضا حرکت می کند و کودک می تواند از این طریق اعتبار برنامه برنامه نویسی کودکان  را بررسی کند.

 

از تجربیات کسانی که آن را امتحان کرده اند ، به نظر می رسد که در ابتدا کودکان بلافاصله از پتانسیل این اسباب بازی اطلاع ندارند. آنها عاشق بازی با کاشی های رنگی و آزمایش هستند. اما در عرض چند ساعت ، آنها به لطف منطق واقعی برنامه نویسی ، از حرکت Cubetto لذت خواهند برنامه نویسی بچه  برد.

(0) نظر
X