همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش جستجوی سایت در گوگل

يکشنبه سی یکم 5 1400

می تواند به شما در جنبه های فنی SEO محلی کمک کند. از افزونه برای افزودن مهمترین اطلاعات خود (مانند نام کسب و کار و کاری که انجام می دهید   آموزش جستجوی سایت در گوگل ، آدرس و ساعات کاری خود) استفاده کنید و اینها به طور خودکار به کدی تبدیل می شوند که Google می تواند از آنها برای نمایش اطلاعات مربوط به کسب و کار شما در نتایج تحقیقات استفاده کند. این که آیا می خواهید یک شهر یا چند مکان را هدف قرار دهید ، افزونه SEO SEO به شما کمک می کند تا نتایج محلی مربوطه را بهینه کنید.

 

در انجمن های تناسب اندام آنلاین شرکت کنید

بسیاری از انجمن های ورزشی و تناسب اندام آنلاین وجود دارد. و این فقط "جامعه رهبری" یا "جامعه بدنسازی" نیست. اغلب خرده فرهنگ ها در این جوامع وجود دارد و اینها می توانند بسیار متفاوت باشند. به عنوان مثال ، یک شکاف بزرگ بین افرادی که می خواهند اندام خود را کامل نشان دهند وجود دارد. و آموزش جستجوی سایت در گوگل  کسانی که فقط می خواهند سالم و فعال بمانند. سن و جنسیت نیز می توانند عامل مهمی باشند. درباره نوع افرادی که با موقعیت مکانی شما متناسب هستند فکر کنید و سعی کنید دریابید که از چه جوامعی آنلاین دیدن می کنند تا به آنها دسترسی داشته باشند و تجارت شما را به بازار عرضه کنند!

 

شبکه های اجتماعی ، به طور کلی ما به فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام ، TikTok و غیره اشاره می کنیم. اما این واقعا تعریف محدودتر از رسانه های اجتماعی است ایرانیان سایبر . از بسیاری جهات ، می توانید رسانه های اجتماعی را به عنوان هر سایتی در نظر بگیرید که ورودی ها و تعاملات کاربران  آموزش جستجوی سایت در گوگل  بخش عمده ای از محتوا (اگر نه همه) را تشکیل می دهند. بنابراین سایت هایی مانند Reddit و انجمن های اینترنتی نیز وجود دارد

 

Mumsnet همچنین رسانه های اجتماعی هستند. این نوع سایت ها می توانند به شما این امکان را بدهند که به مخاطبین بسیار خاصی دسترسی پیدا کنید اگر در داخل کاوش کنید و موارد مناسب دوربین خود را پیدا کنید. به عنوان مثال ، آیا می دانستید که یک انجمن تناسب اندام گیاهی در Reddit وجود دارد؟ اگر می توانید انجمن های آنلاین موجود را پیدا کنید که فکر می کنید به آنچه شما ارائه می دهید علاقه مند هستند ، سعی کنید به  آموزش جستجوی سایت در گوگل  یک گروه بپیوندید و آنچه را که ارائه می دهید به مردم بگویید. بگذارید واضح باشیم: حذف پیوند به وب سایت شما احتمالاً م notثر نیست

، و کاربران ممکن است آن را به عنوان هرزنامه مشاهده کنند. برای شما مفید خواهد بود که به طور منظم با این جوامع ارتباط برقرار کنید و جزئیات بیشتری را در مورد آنچه ارائه می دهید و چرا توضیح دهید. سعی کنید به اعضای جامعه کمک کنید ، به عنوان مثال با پاسخ به سالات آنها ، قبل از شروع به ترویج کسب و کار خود. همچنین افراد تأثیرگذار را در گروه های خود مشاهده کنید. اگر بتوانید از حمایت آنها برخوردار شوید ، جلب توجه دیگران بسیار آسان تر خواهد بود!

 

اگر نمی توانید یک انجمن آنلاین مناسب برای پیوستن پیدا کنید ، همیشه می توانید خود را ایجاد کنید! البته انجام این کار دشوارتر از پیوستن به یک جامعه موجود است و ساختن  آموزش جستجوی سایت در گوگل اعداد ممکن است مدتی طول بکشد. بنابراین ترجیحاً ابتدا برای پیوستن به جوامع موجود تحقیق کنید.

ادامه خواندن:

 

استراتژی رسانه های اجتماعی: از کجا شروع کنیم؟ "

 

3. محتوای قانع کننده و قابل تقسیم ایجاد کنید

فقط برای پر کردن صفحات خود در دام ایجاد محتوا نیفتید.  آموزش جستجوی سایت در گوگل  شما همیشه باید محتوا را با در نظر گرفتن کاربران واقعی ایجاد کنید. و شما باید سعی کنید آن را تا حد ممکن جذاب کنید! اگر انجام دهید

(0) نظر

آموزش بازی سازی به کودکان

شنبه سیم 5 1400

برنامه نویسی کودکان: نقطه تماس شما برای گزارشات آزمون و مقایسه با موضوع "یادگیری برنامه نویسی"

این موضوع همچنین ممکن است هر از گاهی برای والدین تازگی داشته باشد - و به همین دلیل برای ما بسیار مهم است که بتوانیم یک لنگر جهت گیری کوچک آموزش بازی سازی به کودکان ارائه دهیم: ما اسباب بازی ها و ابزار کودکان را برای یادگیری برنامه نویسی و نوشتن در مورد آنها دقیق تر بررسی می کنیم. آنها در اینجا برای سهولت کار می توانند راه خود را پیدا کنند. این شامل ربات های جالب برای یادگیری برنامه نویسی و همچنین کیت های آزمایشی است که ما در اینجا آزمایش می کنیم. از این گذشته ، چنین اسباب بازی ها و مواد همیشه شامل سرمایه گذاری مالی خاصی می شوند - و ما می خواهیم مطمئن شویم که دقیقاً می فهمید که قصد خرید چه چیزی را برای فرزند خود و خودتان دارید. علاوه بر گزارشات آزمایشی و مقایسه ، در Kinderprogrammieren.de تعدادی مقاله در مورد آموزش برای دنیای فناوری اطلاعات و راهنماهای برخی از زبان های برنامه نویسی ، ابزارهای آنلاین ، دوره های رایگان آموزش بازی سازی به کودکان برای یادگیری برنامه نویسی و موارد دیگر پیدا خواهید کرد. ما به سوالات زیر پاسخ می دهیم ، به عنوان مثال:

 

فرزندم باید چه زبان برنامه نویسی را بیاموزد؟

آیا کودکان می توانند برنامه ریزی با رزبری پای را بیاموزند؟

چگونه کودکان می توانند برنامه های خود را توسعه دهند؟

بهترین روبات ها برای بچه ها کدامند؟

کدام لپ تاپ ها برای برنامه نویسی و بازی مناسب هستند؟

آیا جایگزینی برای LEGO Mindstorms وجود دارد؟

چه هواپیماهای بدون سرنشین برای کودکان وجود دارد و چه کاری می توانند انجام دهند؟

آیا فرزندم باید گوشی هوشمند بگیرد؟ و اگر چنین است ، کدام تلفن هوشمند مناسب فرزند من است؟

در صورت داشتن هر گونه سوال  iranian cyber ، بازخورد یا نظر ، لطفاً نظر خود را در وب سایت برای ما بنویسید.

 

دسته بندی ها آموزش بازی سازی به کودکان  و موضوعات در Kinderprogrammieren.de: تسخیر دنیای علم کامپیوتر به شیوه ای بازیگوش

بهترین راه برای حرکت در این وب سایت ، بخش هایی است که روش های مختلف را برجسته می کند:

 

در بخش اسباب بازی برای یادگیری کد نویسی ، بررسی و آزمایش مواردی مانند روبات های کودکان ، کیت ها و مجموعه های ساختمانی برای یادگیری برنامه نویسی و موارد دیگر را خواهید یافت. تقریباً هر چیزی که برنامه نویسی را به شیوه ای بازیگرا نزدیک می کند.

با استفاده از نرم افزار و برنامه هایی برای یادگیری آموزش بازی سازی به کودکان برنامه نویسی ، ما بر روی همه چیز دیجیتال تمرکز می کنیم - یعنی برنامه ها و برنامه ها - که با آنها فرزند شما می تواند برنامه نویسی را بیاموزد. اینها می توانند دوره های آنلاین ، بازی ها یا برنامه های دیگر باشند.

تجهیزات: تجهیزات یادگیری برنامه نویسی به همه چیز مربوط به تجهیزات و ابزارهای فنی لازم که ممکن است برای توسعه آنها نیاز داشته باشید ، می پردازد. اما در اینجا ما همچنین به موضوعات مربوط به امنیت و حفاظت می پردازیم.

همچنین می تواند آنالوگ باشد: یادگیری کتاب برای برنامه نویسی. کتابهای فوق العاده ای برای کودکان و نوجوانان وجود دارد که به جنبه های خاصی از برنامه نویسی می پردازد یا آموزش بازی سازی به کودکان در غیر این صورت آنها را با این موضوع آشنا می کند. ما کتابهای مورد علاقه خود را در اینجا ارائه می دهیم.

در غیر این صورت ، امیدواریم از مرور و خواندن گزارش های مقایسه ما لذت ببرید.

(0) نظر

آموزش بازی سازی به کودکان

شنبه سیم 5 1400

با کمک پایتون یا کد جاوا اسکریپت ، یک شخصیت در دنیای ماجراجویی هدایت می شود. این تنها راه حمله به مخالفان ، غلبه بر موانع و جمع آوری آموزش بازی سازی به کودکان  کریستال است. تکمیل سطوح و دنیاهای مختلف امکان دسترسی به اشیاء جدید را فراهم می کند که به نوبه خود قفل روش های جدید را باز می کند. بنابراین z. به عنوان مثال ، استفاده از شمشیر برای حمله به مخالفان با استفاده از روش حمله ، عینک با استفاده از روش findNearestEnemy برای پیدا کردن نزدیکترین دشمن و یک کتاب جادویی با استفاده از حلقه ها و شاخه ها. هرچه در بازی بیشتر پیشرفت کنید ،  آموزش بازی سازی به کودکان کارها پیچیده تر می شوند و راه حل های شخصی شما اهمیت بیشتری پیدا می کند.

 

از آنجا که CodeCombat از یک زبان برنامه نویسی متنی استفاده می کند ، مخصوصاً برای کودکان و نوجوانانی مناسب است که می توانند کمی تایپ کنند و از زبان انگلیسی بیزار نیستند. رویکرد بازیگوش به ایجاد انگیزه در کودکان و نوجوانان کمک می کند و سطح دشواری که به آرامی افزایش می یابد به این معنی است که حتی سازه های پیچیده نیز به سرعت درک می شوند. با ایجاد یک حساب ، می توان پیشرفت را در هر زمان ذخیره و بازیابی کرد. تقسیم جهان ها به سطوح مختلف ، موفقیت های سریع را ممکن می سازد ، زیرا وظایف به طور کوتاه انجام می شوند. آموزش بازی سازی به کودکان  در مجموع در حال حاضر پنج جهان با محورهای مختلف مانند نحو اصلی ، شاخه ها ، منطق بولی ، توابع و آرایه ها وجود دارد. با توجه به جمعیت زیاد و کار خوب ، بسیاری از کارهای انگلیسی اکنون به آلمانی ترجمه شده است.

 

شبیه ساز همستر

شکل 4: با شبیه ساز همستر ، همسترها قرار است کارهای کوچکی را در دنیای مجازی خود انجام دهند. © برنهارد لوونشتاین و الیزابت ویشنبوک

شکل 4: با شبیه ساز همستر ، همسترها قرار است کارهای کوچکی را در دنیای مجازی خود انجام دهند. © برنهارد لوونشتاین و الیزابت ویشنبوک

دنیای کوچک که به عنوان محیط  آموزش بازی سازی به کودکان کوچک نیز شناخته می شود ، دنیای برنامه نویسی مصنوعی است که گزینه های محدود برنامه نویسی را برای مبتدیان ارائه می دهد. در بیشتر موارد ، امر این است که به موجود زنده مجازی در دنیای مجازی خود با استفاده از دستورات مناسب فرمان دهید و به او اجازه دهید تا وظایف خاصی را در این فرایند انجام دهد. جهان های خرد مختلف از پارادایم های iranian cyber  مختلف برنامه نویسی پشتیبانی می کنند و بنابراین برای گروه سنی بسیار وسیعی مناسب هستند. میکرو دنیاهای معروف عبارتند از کارا ، کفشدوزک [13] ، یا شبیه ساز همستر [14] که در ادامه به تفصیل بیشتر مورد بحث قرار خواهد گرفت.

 

شبیه ساز همستر رایگان است و در نسخه های مختلف موجود است. معروف ترین نسخه جاوا است ، به اصطلاح مدل جاوا همستر ، که چندین کتاب نیز برای معرفی سریع آن آموزش بازی سازی به کودکان  وجود دارد. جای تعجب نیست که ستاره های بزرگ اینجا همستر هستند. آنها در سرزمینی زندگی می کنند و می توان آنها را مجبور به انجام برخی اقدامات با استفاده از برنامه های همستر که به زبان جاوا نوشته شده است ، کرد.

 

مرکز اصلی شبیه ساز همستر است. این یک محیط توسعه ویژه است که در آن کودکان و جوانان می توانند مناطق ایجاد کرده و برنامه های همستر را بنویسند ، آزمایش کنند و اجرا کنند. هنگام ایجاد قلمرو ، اولین قدم تعیین اندازه میدان است. سپس عناصر دیوار یا دانه ها را می توان روی کاشی های  آموزش بازی سازی به کودکان اولیه خالی قرار داد. موقعیت اولیه و چشم انداز همستر استاندارد و همچنین تعداد دانه هایی که باید در دهان خود داشته باشد نیز قابل انتخاب است. در حالی که برنامه در حال اجرا است ، جونده مجازی اجازه ورود به هیچ زمینه ای با عنصر دیوار را ندارد. می تواند دانه هایی را که روی کاشی ها پیدا می کند بخورد. بازگرداندن غلات نیز امکان پذیر است. علاوه بر همستر استاندارد ، همسترهای دیگر را می توان به صورت پویا تولید و در زمان اجرا استفاده کرد. نیازی به نوشتن یک کلاس کامل برای برنامه واقعی همستر نیست ، اما یک روش اصلی ساده که در آن دستورات جاوا نوشته شده است کافی است. به دلایل آموزشی ، مدل همستر جاوا از نحو صحیح جاوا در اینجا منحرف می شود. وراثت و چند ریختی را نیز می توان به  آموزش بازی سازی به کودکان خوبی منتقل کرد.

(0) نظر

سن مناسب برای شروع برنامه نویسی

شنبه سیم 5 1400

والدین مدرن روزانه با حقایق و توصیه های سن مناسب برای شروع برنامه نویسی  متناقض بمباران می شوند. شما باید 3 زبان خارجی به فرزند خود بیاموزید. به کودک خود زبان خارجی یاد ندهید زیرا واژگان مادری او آسیب می بیند. اطمینان حاصل کنید که فرزند خود را به سمت مهارت های بدنی و رشد هدایت می کنید. تمرکز بر رشد شناختی اینها تنها برخی از نمونه هایی هستند که دائماً در رسانه ها و محتوای والدین ظاهر می شوند.

 

کدنویسی هم یکسان است. برخی از والدین معتقدند سن مناسب برای شروع برنامه نویسی  که نباید بیش از حد فرزند خود را با وظایفی که برای سن او بسیار چالش برانگیز است ، تحریک کنید. برخی دیگر اصول برنامه نویسی را در سنین پایین به فرزندان خود نشان می دهند. در این مقاله سعی می کنیم پاسخ دهیم که کدام روش بهتر است.

 

هرچه زودتر، بهتر

به طور کلی ، کارشناسان متفق القول هستند که باید به کودکان نحوه کد نویسی در اولین سن ممکن آموزش داده شود. همه کودکان با سرعت های مختلف و به روش های مختلف رشد می کنند. با این سن مناسب برای شروع برنامه نویسی  وجود ، شما می توانید از 5 تا 6 سالگی آموزش تمرینات اساسی را برای کودکان شروع کنید. این کار را می توانید با معرفی بازی های منطقی مختلف که مهارت کد نویسی را شبیه سازی می کنند ، انجام دهید. بعد از یک سال یا بیشتر ، می توانید به تمرینات سختگیرانه تری بروید.

 

چندین مطالعه نشان داده است که کودکانی که از ابتدای دوره ابتدایی خود کد می نویسند ، در طول دوران تحصیل خود عملکرد تحصیلی بهتری دارند. سن مناسب برای ایرانیان سایبر  شروع برنامه نویسی درصد بالاتری از کودکانی که زود برنامه نویسی می کنند وارد حوزه STEM می شوند ، هم در کالج و هم در حرفه بعدی.

 

طرز فکر دیگر

والدین معمولاً از ایده آماده سازی فرزندان خود برای موفقیت و ارائه بهترین شانس برای ورود به دانشگاه های بزرگ خوششان می آید. این یک انگیزه خوب است ، اما آنچه برای بچه هایی که کد می نویسند مفیدتر وسن مناسب برای شروع برنامه نویسی  مفیدتر است این است که آنها یاد می گیرند چگونه منطقی فکر کنند.

 

از جنبه های دیگر تفکر مانند خلاقیت و مهارت های تفکر انتقادی نباید غافل شد. آنها نیز باید آموزش ببینند و تمرین کنند. با این حال ، برنامه نویسی مهارت باورنکردنی حل مسئله را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. این یک مهارت بسیار قدرتمند است - نه تنها از نظر حرفه ای و دانشگاهی ، بلکه در طول زندگی روزمره. کودکی که کد نویسی می کند یاد می گیرد که چگونه با هر طرز فکری راه حل گرا برخورد کند.

 

اغلب ، اگر می خواهید کاندیدای سن مناسب برای شروع برنامه نویسی  رقابتی تر برای تحصیلات عالی یا مشاغل باشید ، از برنامه نویسی به عنوان چیزی صحبت می شود که باید به آن توجه کنید. با این حال ، مهمترین گروه اجتماعی که باید روی کد نویسی تمرکز کنند ، در واقع کودکان هستند.

 

اصل اصلی برنامه نویسی استفاده از طرز فکر حل مسئله شما است. برای انجام این کار ، شما نیاز به یک رویکرد منظم و اختصاصی برای کار دارید. شاید مهمترین جنبه برنامه نویسی از دیدگاه کودکان ، سن مناسب برای شروع برنامه نویسی  یادگیری مهارت های اصلی منطق و استدلال باشد.

(0) نظر
X