همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

ریاضی در برنامه نویسی1

پنج شنبه بیست و پنجم 6 1400

رویکرد در مقایسه با برنامه های  ریاضی در برنامه نویسی به دست آمده از فرمول های تک سطحی ، نسبت به تغییرات در محیط کسب و کار حساسیت کمتری دارند.

 

 

بخشی از روش B&S بر این مشاهده استوار است که با فرمول بندی مجدد (eBPP) و به ویژه با محدودیت f (x ، y) ≤ w (x) ، محدودیت مسأله (OVF) ، یعنی یک حد بالا بر روی w (x ) ، باعث آرامش (eBPP) و در نتیجه ، آرامش (BPP) می شود و به همین ترتیب ، آرامش (OVF) محدودیتی ریاضی در برنامه نویسی  (BPP) می دهد (میتسوس و همکاران ، 2008). خواص همگرایی الگوریتم B&S و نتایج عددی امیدوار کننده در کلنیاتی و آجیمان (2014b) گزارش شده است. تمرکز اصلی مقاله فعلی بر اجرای الگوریتم B&S در جعبه ابزار MINOTAUR (Mahajan و همکاران ، 2011) و بررسی عملکرد محاسباتی با توجه به شاخه ها و استراتژی های انتخاب گره است.

 

مقاله بصورت زیر مرتب شده است. مفاهیم اساسی B&S و علائم در بخش 2 معرفی شده است. استراتژی های جایگزین برای شاخه بندی و مدیریت گره ها در بخش 3 دنبال می شود ریاضی در برنامه نویسی . نتایج عددی و اجرای B&S در MINOTAUR در بخش 4 ارائه شده است. نتیجه گیری در بخش 5 ارائه شده است.

 

 

به طور شهودی ، دسته های مختلف مسائل برنامه نویسی ریاضی باید شامل تکنیک های حل مختلف باشند ، بنابراین ممکن است پیچیدگی های محاسباتی متفاوتی iranian cyber  داشته باشند. در حقیقت ، اکثر مسائل بهینه سازی ریاضی عموماً غیرقابل حل هستند-الگوریتم هایی برای حل مسائل بهینه سازی قبلی مانند ریاضی در برنامه نویسی  روش نیوتن ، شیب شدید ، شاخه و محدوده و غیره ، اغلب به زمان اجرای نمایی یا مقدار بیش از حد حافظه نیاز دارند. راه حل های بهینه جهانی را بیابید. به عنوان یک جایگزین ، مردم به تکنیک های ابتکاری مانند صعود از تپه ، بازپخت شبیه سازی شده ، الگوریتم های ژنتیک و جستجوی محرمانه برای یک راه حل مناسب و منطقی مناسب روی می آورند.

 

با این وجود ، برخی از مسائل بهینه سازی ریاضی ، مانند برنامه نویسی خطی و بهینه سازی محدب ، می توانند به طور مlyثر و قابل اعتماد حل شوند. بنابراین ، این امکان ریاضی در برنامه نویسی  وجود دارد که بررسی کنیم که آیا مشکل بهینه سازی اصلی را می توان به عنوان یکی از این مشکلات مدل یا تقریب زد. پس از اتمام مدل سازی ، بقیه باید آسان باشند - ابزارهای تجاری یا ابزارهای تجاری متعددی برای حل این مشکلات استاندارد موجود است.

 

در ادامه ، ما به طور مختصر تعاریف مشکل و تکنیک های حل برنامه نویسی خطی و مسائل بهینه سازی محدب را شرح خواهیم داد. برای جزئیات بیشتر نظری ، ریاضی در برنامه نویسی  لطفاً به سایر کتابهای درسی یا یادداشت های سخنرانی در این زمینه مراجعه کنید.

 

4.5.2 مساله برنامه نویسی خطی (LP)

بسیاری از مشکلات بهینه سازی را می توان با اشکال خطی مدل سازی یا تقریب زد. به طور مستقیم ، حل مسائل LP باید ساده تر از حل مسائل بهینه سازی ریاضی عمومی باشد ، زیرا  ریاضی در برنامه نویسی آنها فقط با محدودیت های خطی و توابع عینی سروکار دارند. با این حال ، چندین دهه طول کشید تا الگوریتم زمان چند جمله ای برای مشکلات LP ایجاد شود و چندین مشکل نظری مرتبط هنوز باز است [Smale 2000].

 

الگوریتم سیمپلکس ، که توسط George Dantzig در سال 1947 توسعه یافت ، اولین روش عملی است که برای حل مشکل LP استفاده می شود. با در نظر گرفتن مجموعه ای از محدودیت  ریاضی در برنامه نویسی های خطی n متغیر ، الگوریتم سیمپلکس ابتدا یک راه حل اساسی ممکن را پیدا می کند که تمام محدودیت ها را برآورده می کند. این راه حل اساسی از نظر مفهومی یک راس (یعنی یک نقطه 

(0) نظر

کسب و کار آنلاین برای نوجوانان1

پنج شنبه بیست و پنجم 6 1400

یا از این برنامه برای فروش کسب و کار آنلاین برای نوجوانان مجدد لباس هایی استفاده کنید که دیگر آنها را دوست ندارند. شاید آنها بتوانند این کار را برای دوستان و اعضای خانواده انجام دهند ، و سپس کمیسیون را از هرگونه درآمد حذف کنند؟

 

در اینجا پیوندی به هر دو برنامه تلفن همراه آنها وجود دارد.

5. انسانی

شرایط سنی: 17 سال به بالا

 

آیا تا به حال شنیده اید که "این تماس برای کسب و کار آنلاین برای نوجوانان  اهداف با کیفیت ضبط می شود" در ابتدای تماس با یک شرکت؟

 

خوب ، نوجوان شما می تواند در طرف دیگر این عبارت با کمک به شرکت ها در بازبینی درخواست های مربوط به کیفیت (و دریافت دستمزد در این فرآیند) قرار گیرد.

 

آنها برای دریافت حقوق کسب و کار آنلاین برای نوجوانان به حساب PayPal احتیاج دارند ، بنابراین باید این کار را با والدین یا بزرگسالان مورد اعتماد انجام دهند که می توانند از طریق حساب PayPal که به این وب سایت مرتبط می کنند به آنها پول پرداخت کنند.

 

برنامه ها: برنامه iPhone ، برنامه Google

برنامه های شغلی نوجوانان - برنامه هایی که به شما کمک می کند شخصاً شغل پیدا کنید

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید در دوران iranian cyber   کسب و کار آنلاین برای نوجوانان نوجوانی بدون تجربه کار پیدا کنید؟ این برنامه های شغلی برای نوجوانان ممکن است بلیط نوجوان شما برای به دست آوردن برخی تجربه ها ، در حالی که حقوق می گیرند ، باشد.

 

بدون کارآموزی بدون حقوق ، اینجا!

 

6. برنامه SnagaJob

شرایط سنی: شرایط سنی در هر فهرست گنجانده شده است

 

Snagajob یک برنامه عالی برای کسب و کار آنلاین برای نوجوانان  هر دو نوجوان است که به دنبال دریافت پول نقد هستند و برای دانشجویان کالج ، زیرا آنها فقط مشاغلی را که به صورت ساعتی حقوق می گیرند ، لیست می کنند.

 

به این معنی که این مکان عالی برای جستجوی شغل در رستوران ، خرده فروشی ، مهمان نوازی ، خدمات به مشتریان و بخش های اداری و همچنین مشاغل فصلی است.

(0) نظر

کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان1

چهارشنبه بیست و چهارم 6 1400

 

"سلام. اسم من بنتلی است. من سعی می کنم  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان پول بیشتری برای خرید برخی کتابها به دست آورم زیرا من واقعاً عاشق خواندن هستم. آیا می توانم به شما کمک کنم؟"

 

او کار کرد ، یک ساعت و نیم کار کرد و 20 دلار درآمد داشت. همه به این دلیل که یک سوال بپرسید! او پسر من است و من به او فوق العاده افتخار می کنم ، اما او همچنین یک مثال عالی از نحوه پول درآوردن است.

 

گاهی اوقات ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان  یک نیاز را تشخیص دهید و س askالی بپرسید. لطفاً هنگام مطالعه درباره 48 فرصت دیگر برای کسب درآمد در نوجوانی ، این را در نظر داشته باشید.

می توانید داستان کامل را اینجا بخوانید: اولین پست بنتلی.

 

بیا بریم.

 

2. نگهداری از کودکان

بچه پرستاران ساعتی 10 دلار یا بیشتر درآمد دارند و در شرایط بسیار بهتری نسبت به یک شغل نیمه وقت معمولی کار می کنند. شما باید کودکان را دوست داشته باشید و اگر دوره کسب  iranian cyber  درآمد با گوشی برای نوجوانان  CPR را به پایان برسانید واقعاً به شما کمک می کند. این اغلب به آسانی به افراد منطقه شما اطلاع می دهد که شما آماده نشستن هستید. هنگامی که این کلمه را به زبان آوردید ، ممکن است بیش از آنچه که بتوانید برگزار کنید ، برنامه های نگهداری از بچه ها داشته باشید.

 

3. InboxDollars

InboxDollars به ​​شما امکان می دهد با تماشای تلویزیون ، انجام نظرسنجی ها و حتی جستجو در اینترنت درآمد کسب کنید. شما آن را دریافت کردید - نقدی ، نه پاداش. شما در این کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان  سایت ثروت زیادی به دست نمی آورید ، اما این راهی است که با انجام کارهایی که معمولاً انجام می دهید ، پول اضافی به دست آورید. همانطور که شما انجام می دهید ، دلار و سنت اضافه می شود.

 

4. تدریس

اگر در هر موضوعی مهارت دارید ، می توانید خدمات خود را به عنوان معلم ارائه دهید. تقریباً هر رشته دانشگاهی می تواند واجد شرایط باشد  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان ، اما ریاضی ، علوم و انگلیسی معمولاً بیشترین تقاضا را دارند. می توانید ساعتی 20 دلار به بالا هزینه کنید. با ارائه بروشور به مدارس محلی خدمات خود را به بازار عرضه کنید.

 

حتی می توانید این کار را به صورت آنلاین ، از طریق سیستم عامل هایی مانند Enroll.com انجام دهید. شما می توانید بین 60 تا 80 درصد هزینه های تدریس خصوصی دریافت شده  کسب درآمد با گوشی برای نوجوانان توسط سایت را دریافت کنید.


(0) نظر

کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر 1

سه شنبه بیست و سوم 6 1400

چه کسی امور مالی را مدیریت خواهد کرد؟

قوانین اساسی و پیامدهای شکستن آنها چیست؟

استراتژی خروج چیست؟

 

از آنجا که بچه های کوچکتر هنگام شروع کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر  یک تجارت جدید به کمک یا نظارت بیشتری نیاز خواهند داشت ، این شش ایده تجاری ساده و نزدیک به خانه هستند:

 

مراقبت از چمن ، برف روبی و سایر کارهای همسایه ها. با مراجعه به همسایگان ، اعلام کننده بسازید و مشتری پیدا کنید. یا با کمک والدین ، ​​یک فروشگاه ساده Shopify راه اندازی کنید تا با استفاده از برنامه ای مانند Sesami: Appointment Booking ، مدت زمان فروش را بفروشد.

راه رفتن سگ و نشستن حیوان خانگی/گیاه. همانطور کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر  که در بالا ذکر شد ، این تجارت می تواند به لطف دهان به دهان پیشرفت کند ، اما می تواند از یک وب سایت نیز سود ببرد.

پایه لیموناد. ایده اصلی کسب و کار کوچک برای بچه ها! این اولین حمله بزرگ به دنیای تجارت است زیرا نیازی به تعهد بلند مدت ندارد.

فروش اجناس دست ساز. اقلام ساده دست ساز مانند جواهرات منجوق ، صابون ، بمب حمام یا شیرینی را می توان به صورت آنلاین یا از طریق تحویل محلی و بازارها با کمک والدین به فروش رساند.

بررسی ها و صندوق های جعبه YouTube. بچه های با عملکرد بالا که علاقه زیادی به سرگرمی خاصی دارند (مثلاً بازی) ، می توانند با بارگذاری نظرات ویدئویی ، نسخه های کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر  نمایشی یا صندوق های خروجی در YouTube دنبال کنندگان خود را داشته باشند و در نهایت از کانال درآمد کسب کنند.

اختراعات. با کمک والدین ، ​​محصول اختراع شده  iranian cyber  توسط کودک را می توان به صورت انبوه تولید کرد یا با دست ساخت و به صورت آنلاین به فروش رسید.

 

نوجوانان از استقلال و انعطاف پذیری بیشتری برخوردارند و به راحتی می توانند بدون دخالت والدین (پس از راه اندازی اولیه) مشاغل خود را اداره کنند.

 

نگهداری از بچه ها غرفه لیم مشاغل نوجوان! با ایجاد یک وب سایت حرفه ای با اعتبارنامه ها ، توصیفات ، نرخ ها و در دسترس بودن بازی خود را ارتقا دهید.کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر (Psst! برای دریافت شخصیت Baby-Sitters Club خود به مسابقه ما بروید.)

تدریس خصوصی یا هنر/موسیقی برای بچه های کوچکتر. با راه اندازی یک تجارت الکترونیکی به صورت حضوری یا اسلات های زمانی مجازی ، یادداشت های مطالعه و سایر منابع را بفروشید.

فروش اجناس دست ساز. جواهرات ، پوشاک ، لوازم جانبی ، لوازم حیوان خانگی و کالاهای خوراکی تنها چند مورد است که نوجوانان می توانند به صورت آنلاین ، در بازارها یا خرده فروشان محلی تهیه و به فروش برسانند. احتمالات واقعا بی نهایت هستند.

کسب و کار مبتنی بر خدمات. نوجوانان از انعطاف پذیری و آزادی بیشتری نسبت به بچه های کوچکتر - و شاید دسترسی به اتومبیل - برخوردارند و می توانند خدمات محله ای را شامل کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر خرید یا تحویل شخصی بالا ببرند. برای نوجوانان خلاق ، مشاغل مشاوره طراحی یا دکور را امتحان کنید. این یک گزینه کم خطر و شروع سریع است زیرا نیازی به خرید یا تهیه موجودی از قبل ندارید.

تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی با یافتن طاقچه خود ، یک جامعه آنلاین از طریق برنامه های رسانه های اجتماعی مانند Instagram یا TikTok ایجاد کنید. شاید این آموزش های کسب و کار خانگی برای کودکان و نوجوانان با کامپیوتر زیبایی ، نکات بازی یا DIY باشد. ممکن است در نهایت بتوانید با فروش پست های تبلیغاتی به مارک های متناسب با زیبایی شما از حساب خود درآمد کسب کنید.

(0) نظر

اصول کد نویسی

دوشنبه بیست و دوم 6 1400

از آن لذت ببرد و احساس ضعف نکنید. راه رسیدن به این هدف نباید خیلی طولانی و پیچیده باشد. از این رو ابزارهای دوستانه کودک و فرصت های یادگیری بر روی مو لفه هایی تمرکز می کنند که می توانند بصورت شهودی مستقیماً جذب و بکار روند. این به سرعت تجربه های اصول کد نویسی  موفقیت آمیز اولیه را ایجاد می کند که انگیزه شما را برای برداشتن گام های بعدی ایجاد می کند.

 

روش های مختلفی وجود دارد که کودکان می توانند کد نویسی و گسترش دانش خود را یاد بگیرند - از اسباب بازی هایی مانند ربات های قابل برنامه ریزی و آموزش های YouTube تا کارگاه های برنامه و اردوگاه های برنامه نویسی.

 

منابع آنلاین بطور خاص برای کودکان و نوجوانان موثر هستند. کودک با پروژه های قابل درک و هیجان انگیز که با سرعت خود کار می کند ، می تواند اصول برنامه نویسی را به روشی اصول کد نویسی  بازیگوشانه و بدون هیچ گونه اضطراب عملکردی بیاموزد.

 

 

برای کودکان و همچنین بزرگسالانی که هیچ دانش iranian cyber  قبلی ندارند ، زبان های برنامه نویسی تصویری بهترین راه برای شروع کار است. اجرای گرافیکی و فرآیندهای عملکردی بسیار ساده ، درک و کاربرد بصری را تسهیل می کند و اجرای پروژه های ساده را واقعاً آسان می کند. البته امکانات طراحی و استفاده محدود است.

 

وقتی برنامه نویسی بصری به محدودیت های اصول کد نویسی  خود می رسد و میل به انجام پروژه های پیچیده تر افزایش می یابد ، زمان آن فرا رسیده است که به سراغ برنامه نویسی متنی برویم.

 

زبان های برنامه نویسی بصری با اشیا or یا بلوک های طراحی شده گرافیکی کار می کنند ، که هر کدام حاوی کد (به عنوان مثال اسکریپت) برای یک خاصیت خاص ، شرایط ، عملکرد و غیره هستند. مونتاژ بلوک ها یک توالی برنامه نویسی ایجاد می کند. شما از قبل می توانید از رنگ ها و اشکال ترکیبات احتمالی ببینید. ترکیب عملی معمولاً با کشیدن بلوک ها به یک میدان کار جداگانه انجام می شود. در حال حاضر در این مرحله بررسی اصول کد نویسی  می شود که آیا ترتیب منطقی است یا هرگونه خطا به صورت گرافیکی نشان داده شده است.

 

به این ترتیب ، کودکان می توانند به راحتی مفاهیم برنامه نویسی را درک کرده و به سرعت به موفقیت های اول دست پیدا کنند. در همان زمان ، پس از چند تمرین ، کودکان به طور مستقل درک می کنند که ساختار منطقی یک کد برنامه نویسی چیست. این دانش بعداً به آنها کمک می کند تا زبانهای برنامه نویسی متنی را بیاموزند.

 

خراش: احتمالاً بهترین ابزار شناخته شده برای آموزش برنامه نویسی به کودکان ، خراش است. زبان برنامه نویسی بصری و پلت فرم منبع باز به همین نام توسط محققان MIT به ویژه برای کودکان و نوجوانان ساخته شده است و دارای عناصر بازیگوشی بسیاری است که در این جهان اولین مراحل را تسهیل می کند و پیشرفت یادگیری را تشویق می کند. علاوه بر این ، بی شمار آموزش آنلاین وجود دارد که شروع کار را آسان تر می کند و در مورد س questionsالات و مشکلات خاص کمک می کند. پروژه های به پایان رسیده همچنین می توانند اصول کد نویسی  در سیستم عامل ارسال و با جامعه به اشتراک گذاشته و در مورد آنها بحث و گفتگو شود.

Blockly: پروژه Google Blockly مستقیماً برای کودکان در نظر گرفته نشده است ، اما اجرای تصویری آن که به راحتی قابل درک است ، آن را برای یادگیری اصول برنامه نویسی ، هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان عالی می کند. Blockly کتابخانه ای از بلوک های گرافیکی است که هر کدام از آنها نمایانگر قطعه ای اصول کد نویسی  از کد هستند. آنها به یک ویرایشگر بصری که مستقیماً در مرورگر برای ایجاد برنامه ها و بازی های کوچک استفاده می شود ، ترکیب می شوند.

(0) نظر

افزایش مهارت های برنامه نویسی

دوشنبه بیست و دوم 6 1400

تلاش برای یادگیری هر ابزار ، چارچوب و زبان برنامه نویسی برای متخصصانی که تازه کار خود را شروع کرده اند خوب است. با این حال ، هنگامی که تقریباً افزایش مهارت های برنامه نویسی  با تمام ابزارهای حرفه ای آشنا شدید ، توصیه می شود یک پشته فناوری انتخاب کرده و در آن مهارت داشته باشید. متخصصان ماهر می توانند فرصت های عالی و شگفت انگیزی را جذب کنند.

 

7. کنجکاوی داشته باشید

کنجکاوی شما برای یادگیری بیشتر و بیشتر ممکن افزایش مهارت های برنامه نویسی  است شما را استخدام کند. یک استخدام کننده خوب داوطلبانی را استخدام می کند که می توانند به رشد بلند مدت شرکت کمک کنند تا افرادی که قصد دارند فقط از مهارت های شناخته شده استفاده کنند.

 

کاجال کارآموز با TechGig است.

 

یکی می تواند استدلال کند که راه حل من بهبود افزایش مهارت های برنامه نویسی  راه حل آنها است زیرا ماهیت تکراری کد را از بین می برد - بنابراین از بهترین روش مهندسی نرم افزار به نام Don't Repeat Yourself (DRY) پیروی کنید. با این حال ، این راه حل بهینه نیست و می تواند بهبود یابد.

در اینجا نحوه ارائه راه حل بهینه سازی ارائه شده است…

df.columns = [label.replace (''، '_') برای برچسب در df.columns]

df.head ()

ساده و شیک.

راه حل آنها بیشتر من را آزار می دهد این است iranian cyber  افزایش مهارت های برنامه نویسی  که آن را درک می کنم. من منطق را خوب می دانم. من می توانم درک لیست را درست مانند آنها بنویسم. اما ، من نمی توانم به این راه حل برسم. حتی یکبار هم به ذهنم خطور نکرد که لیستی را درک کنم که فکر کردن به آن دیوانه کننده است زیرا از حلقه for استفاده کردم.

این برنامه آخرین ماموریت من را فعال کرد. روزی نمی گذرد که من به طور فعال در تلاش برای بهبود مهارت های برنامه نویسی خود نباشم.

در زیر ، من 3 روشی را که روزانه برای بهبود مهارت  افزایش مهارت های برنامه نویسی های برنامه نویسی استفاده می کنم ، ذکر کرده ام.

شماره 1 کد خواندن

ناگفته نماند ... اگر می خواهید نویسنده بهتری باشید ، باید خواننده بهتری شوید - این به معنی خواندن کتاب های بیشتر و همچنین طیف وسیع تری از کتاب ها است.

به همین ترتیب ، اگر می خواهید برنامه نویس بهتری شوید ، که به طور م aثر شکل دیگری از نوشتن است ، باید به دنبال خواندن کد بسیار بیشتری باشید ، به ویژه کد برنامه نویسان بسیار خوب.

برخی از مخازن Github با کد واقعا افزایش مهارت های برنامه نویسی  خوب عبارتند از:

Scikit-Learn

یافته های Stackoverflow توسط JJruner

بوت استرپ

در خواندن کد متوقف نمی شود.

کتابهای زیادی برای کمک به شما در برنامه نویسی بهتر وجود دارد - یک کتاب محبوب برای شروع ، برنامه نویس پراگماتیک از دیوید توماس و اندرو هانت است - اما به طور افزایش مهارت های برنامه نویسی  کلی خواندن بسیار مفید است زیرا ذهن شما را گسترش می دهد.

(0) نظر

سایت های آموزش برنامه نویسی

دوشنبه بیست و دوم 6 1400

از آن لذت ببرد و احساس ضعف نکنید.  سایت های آموزش برنامه نویسی راه رسیدن به این هدف نباید خیلی طولانی و پیچیده باشد. از این رو ابزارهای دوستانه کودک و فرصت های یادگیری بر روی م componentsلفه هایی تمرکز می کنند که می توانند بصورت شهودی مستقیماً جذب و بکار روند. این به سرعت تجربه های موفقیت آمیز اولیه را ایجاد می کند که انگیزه شما را برای برداشتن گام های بعدی ایجاد می کند.

 

روش های مختلفی وجود دارد که کودکان می توانند کد نویسی و گسترش دانش خود را یاد بگیرند - از اسباب بازی هایی مانند ربات های قابل برنامه ریزی و آموزش های YouTube تا کارگاه های برنامه و اردوگاه های برنامه نویسی.

 

منابع آنلاین بطور خاص برای کودکان و نوجوانان موثر هستند. کودک سایت های آموزش برنامه نویسی  با پروژه های قابل درک و هیجان انگیز که با سرعت خود کار می کند ، می تواند اصول برنامه نویسی را به روشی بازیگوشانه و بدون هیچ گونه اضطراب عملکردی بیاموزد.

 

 

برای کودکان و همچنین بزرگسالانی که هیچ دانش قبلی ندارند ، زبان های برنامه نویسی تصویری بهترین راه برای شروع کار است. اجرای گرافیکی و فرآیندهای عملکردی سایت های آموزش برنامه نویسی  بسیار ساده ، درک و کاربرد بصری را تسهیل می کند و اجرای پروژه های ساده را واقعاً آسان می کند. البته امکانات طراحی و استفاده محدود است.

 

وقتی برنامه نویسی بصری به محدودیت های خود  ایرانیان سایبر می رسد و میل به انجام پروژه های پیچیده تر افزایش می یابد ، زمان آن فرا رسیده است که به سراغ برنامه نویسی متنی برویم.

 

زبان های برنامه نویسی بصری با اشیا or یا بلوک های طراحی شده گرافیکی کار می کنند ، که هر کدام حاوی کد (به عنوان مثال اسکریپت) برای یک خاصیت خاص ، شرایط ، عملکرد و غیره هستند.  سایت های آموزش برنامه نویسی مونتاژ بلوک ها یک توالی برنامه نویسی ایجاد می کند. شما از قبل می توانید از رنگ ها و اشکال ترکیبات احتمالی ببینید. ترکیب عملی معمولاً با کشیدن بلوک ها به یک میدان کار جداگانه انجام می شود. در حال حاضر در این مرحله بررسی می شود که آیا ترتیب منطقی است یا هرگونه خطا به صورت گرافیکی نشان داده شده است.

 

به این ترتیب ، کودکان می توانند به راحتی مفاهیم برنامه نویسی را درک کرده و به سرعت به موفقیت های اول دست پیدا کنند. در همان زمان ، پس از چند تمرین ، کودکان به طور مستقل درک می کنند که ساختار منطقی یک کد برنامه نویسی چیست. این دانش بعداً به آنها کمک می کند تا زبانهای برنامه نویسی متنی را بیاموزند.

 

خراش: احتمالاً بهترین ابزار شناخته شده برای آموزش برنامه نویسی به کودکان ، خراش است. زبان برنامه نویسی بصری و پلت فرم منبع باز به همین نام توسط محققان MIT به ویژه برای کودکان و نوجوانان ساخته شده است و دارای عناصر بازیگوشی بسیاری است که در این جهان اولین مراحل را تسهیل می کند و پیشرفت یادگیری را تشویق می کند. علاوه بر این ، بی شمار آموزش آنلاین وجود دارد که شروع کار را آسان تر می کند سایت های آموزش برنامه نویسی  و در مورد س questionsالات و مشکلات خاص کمک می کند. پروژه های به پایان رسیده همچنین می توانند در سیستم عامل ارسال و با جامعه به اشتراک گذاشته و در مورد آنها بحث و گفتگو شود.

Blockly: پروژه Google Blockly مستقیماً برای کودکان در نظر گرفته نشده است ، اما اجرای تصویری آن که به راحتی قابل درک است ، آن را برای یادگیری اصول برنامه نویسی ، هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان عالی می کند. Blockly کتابخانه ای از بلوک های گرافیکی است که هر کدام از سایت های آموزش برنامه نویسی آنها نمایانگر قطعه ای از کد هستند. آنها به یک ویرایشگر بصری که مستقیماً در مرورگر برای ایجاد برنامه ها و بازی های کوچک استفاده می شود ، ترکیب می شوند.

(0) نظر

مهارت های فریلنسری

دوشنبه بیست و دوم 6 1400

امروزه ، مهارتهای خودمختاری اجتماعی و شخصی در جامعه اهمیت زیادی یافته است ، زیرا این راهی است که افراد می توانند بر اعمال خود کنترل کامل داشته باشند و از معیارهای خود استفاده کنند ، اما مهارتهای خودمختاری شخصی چیست؟ و اجتماعی؟ در اینجا ما در مورد این مهارت مهارت های فریلنسری  ها و چرایی اهمیت آنها در زندگی همه صحبت خواهیم کرد.

 

وقتی به خودمختاری اشاره می کنیم ، همه مهارتها یا فعالیتهایی است که شخص به تنهایی انجام می دهد ، این به افراد کمک می کند تا بزرگسالی خود را به روش صحیح توسعه دهند.

 

مهارتهای خودمختاری شخصی و اجتماعی چیست؟

 

در حال حاضر ، خودمختاری شخصی و اجتماعی مهارت های فریلنسری  برای رشد مناسب هر فرد ضروری است. بنابراین ، این یک رشته است که باید از کودکان آموزش داده شود تا این مهارت ها ارتقا یابد.

 

لازم به ذکر است که اگرچه همه ما از خودمختاری شخصی و اجتماعی برخورداریم ، اما همه ما با این مهارت های توسعه یافته متولد نشده ایم ، بنابراین باید توسط  والدین و معلمان آموزش داده شود تا در توسعه مناسب این مهارت ها سهیم باشد.

 

حال ، اگر می خواهید بدانید مهارتهای خودمختاری شخصی و اجتماعی چیست؟ ما از شما دعوت می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید ، اطلاعات  مهارت های فریلنسری مربوطه در مورد این موضوع iranian cyber  و اهمیت آن در رشد کودکان را پیدا خواهید کرد.

 

اینجا چه خواهید یافت؟

1 بدانید مهارتهای خودمختاری شخصی و اجتماعی چیست؟

2 خودمختاری شخصی و اجتماعی چیست؟

3 اهمیت خودمختاری شخصی و اجتماعی در افراد دارای معلولیت چیست؟

4 مهارتهای خودمختاری شخصی و اجتماعی چیست؟

اتونومی شخصی و اجتماعی چیست؟

حال ، قبل از درک ، مهارتهای خودمختاری شخصی  مهارت های فریلنسری و اجتماعی چیست؟ اولین چیزی که باید در مورد آن روشن باشیم این است که چیست و درباره چیست؟

 

به طور خلاصه ، استقلال شخصی و اجتماعی توانایی فرد در مواجهه و تصمیم گیری به ابتکار خود است ، این تصمیمات شخصی هستند و نحوه زندگی فرد و نحوه برقراری مهارت های فریلنسری  روابط شخصی خود را تعیین می کنند.

(0) نظر

اشتباهات رایج برنامه نویسی

يکشنبه بیست و یکم 6 1400

تشخیص خطاهای منطقی بسیار دشوار است. اشتباهات رایج برنامه نویسی ممکن است به نظر برسد که برنامه کار می کند ، اما شما به طور تصادفی آن را طوری برنامه ریزی کرده اید که اشتباهی انجام دهد.

 

 

بنابراین برنامه نویسی کار خود را انجام می دهد ، اما کار درست نیست. به عنوان مثال ، یک موقعیت بدنام در دهه 1990 رخ داد که ناسا Mars Observer را از دست داد زیرا  اشتباهات رایج برنامه نویسی این نرم افزار را به جای واحدهای متریک در واحدهای ایالات متحده برنامه ریزی کرده بود.

 

 

این می تواند مفید باشد که آزمایشات خود را به مدیر محصول یا صاحب محصول نشان دهید تا قبل از پایان برنامه خود صحت منطق را تأیید کنید.

 

 

خطاهای گردآوری

 

وقتی یک زبان برنامه نویسی نیاز به مرحله تدوین دارد اشتباهات رایج برنامه نویسی ، یک زبان سطح بالا باید به یک زبان سطح پایین تبدیل شود که رایانه بتواند بهتر پردازش کند.

 

 

هنگامی که کامپیوتر نمی تواند کد را به درستی iranian cyber  تغییر دهد ، مانند زمانی که خطای نحوی روند کامپایل را قطع می کند ، خطای کامپایل رخ می دهد.

 

 

بهترین راه برای جلوگیری اشتباهات رایج برنامه نویسی  از خطاهای تدوین این است که از قبل نظرات را جستجو کنید تا در هنگام کار مشکلات گردآوری را پیدا کنید. اجرای مکرر کامپایلر به شما امکان می دهد تا بازخورد گام به گام دریافت کنید تا بتوانید در صورت بروز مشکلات به آنها رسیدگی کنید.

 

 

این به جای تلاش برای تصحیح کل برنامه و کل کامپایل همزمان.

 

 

خطاهای زمان اجرا

 

هنگامی که یک کاربر برنامه خود را اجرا می کند و اشتباهات رایج برنامه نویسی کد مطابق انتظار کار نمی کند ، خطای زمان اجرا رخ می دهد.

 

 

ممکن است کد روی دستگاه شما به درستی کار کند ، اما سرور وب یا کاربر نهایی ممکن است پیکربندی متفاوتی داشته باشند یا ممکن است با نرم افزارهای دیگر به نحوی اشتباهات رایج برنامه نویسی  تعامل داشته باشند که باعث خطای زمان اجرا شود.

 

(0) نظر

آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان5

يکشنبه بیست و یکم 6 1400

تحصیل آنلاین روندی است که در سال های آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان  اخیر شتاب بیشتری گرفته است. پیشنهاد آموزشی مطالعات آنلاین هر روز در حال افزایش است ، زیرا می توانید دوره های آنلاین را تقریباً در همه موضوعات و در قالب های بسیار متفاوت بگذرانید. این بخش قرار نبود عقب بماند. چرا باید یکی از دوره های طراحی وب سایت آنلاین را مطالعه کرد؟ اجازه بدید ببینم!

دلایل مختلفی برای تحصیل آنلاین وجود دارد: این آموزش را برای افرادی که به دلیل فعالیت کاری ، محل زندگی ، سن یا هر دلیل شخصی نمی توانند به مطالعات حضوری دسترسی داشته باشند آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان  ، تسهیل می کند. زمان و انعطاف پذیری جغرافیایی: می توانید هر زمان و هر کجا که می خواهید مطالعات خود را انجام دهید. می توانید مطالعات را با سایر فعالیتها یا وظایف شغلی ، اجتماعی یا خانوادگی ترکیب کنید.

به لطف ارائه آموزش گسترده آنلاین ، می توانید مطالعات مورد نظر خود را انجام دهید. شما می توانید در مراکز معتبر تحصیل کنید بدون اینکه به دفتر مرکزی مرکز آموزشی سفر کنید. این شامل یادگیری فعال است زیرا به تلاش زیادی از طرف دانش آموز نیاز دارد. دانش آموز مسئول آموزش خود اس دسترسی 24 ساعته: می توانید آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان  در زمان مورد نیاز به محتوای مطالعات خود دسترسی پیدا کنید.

شما قادر خواهید بود با سرعت خودتان یاد بگیرید. مطالب به طور مداوم به روز می شوند: محتویات آموزشی ، بارگذاری شده در پلت فرم مجازی یا ابر ، می توانند در آن زمان اصلاح شوند. کاهش هزینه: iranian cyber  آموزش آنلاین با نیازی به سفر یا خرید مواد ارزان تر استسالها پیش ، تعداد زیادی برنامه نویس کامپیوتری وجود داشت ، به ویژه برنامه نویسان با مهارتهای برنامه نویسی همه کاره. همه چیز تغییر کرده است ، و بیشتر الزامات شغلی فناوری اطلاعات شامل دانش زبان های برنامه نویسی مختلف است.

در این مقاله ، شما 10 مورد از محبوب ترین و محبوب ترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری در سال 2021 را خواهید یافت. ما جزئیات نحوه استفاده از این آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان  زبان ها ، مزایا و معایب آن و مکان هایی برای یافتن بهترین آموزش ها را جمع آوری کردیم. جلوتر بخوانید! محبوب ترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری در سال 2021 کدامند؟

1. جاوا

جاوا یکی از زبانهای برنامه نویسی محبوب و درخواستی است که در راه حل های مختلف کاربرد دارد. مغز پشت این زبان برنامه نویسی است. این یک زبان برنامه نویسی چند منظوره است که به استاندارد مورد استفاده در طراحی بسیاری از برنامه ها ، صرف نظر از پلتفرم تبدیل شده است.

این زبان برنامه نویسی در حال حاضر در برنامه های تلفن همراه و توسعه وب و همچنین در داده های بزرگ استفاده می شود. پشتیبان بسیاری از وب سایت های محبوب نیز از جاوا استفاده می کند. به عنوان مثال می توان به اشاره کرد. شما می توانید از این زبان ها برای ایجاد طیف وسیعی از برنامه ها استفاده کنید و در حال حاضر یکی از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی در بین توسعه دهندگان فناوری اطلاعات در سراسر جهان است.

فواید

اگرچه جاوا یک زبان قدرتمند است ، اما برای مبتدیان مناسب است این کتابخانه ها و چارچوب های بزرگ و غنی از ویژگی ها دارد ویژگی های داخلی مختلفی برای افزایش امنیت وجود دارد به عنوان یک مبتدی ، می توانید آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان  به راحتی شغلی پیدا کنید زیرا سازمانها به توسعه دهندگان جاوا در سطح ابتدایی و با تجربه نیاز دارند.

این زبان مادری برای دستگاه های است ، بنابراین می توانید یک برنامه ایجاد کنید. یکبار بنویسید ، هر جا کار کنید به ضرر این یک زبان مفصل است ؛ این می تواند یک مزیت باشد زیرا به این معنی است که زبان از کلمات زیادی استفاده می کند. با این حال ، ساختارهای پیچیده تر و طولانی تر ممکن است کمتر آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان قابل اسکن و خوانا باشند.

بهترین آموزش های آنلاین برای استفاده در اینجا چند آموزش وجود دارد که می توانید برای یادگیری جاوا استفاده کنید: : یک آموزش آنلاین برای یادگیری جاوا اصول برنامه نویسی جاوا توسط  جاوا را یاد بگیرید توصیه ما است زیرا برای مبتدیان ایده آل است. 2. پایتون 

(0) نظر
X