همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

شنبه بیستم 9 1400

ما سعی می کنیم اطمینان حاصل کنیم که کودکان خردسال احساس خجالت و ناراحتی نکنند و کارکنان واجد شرایط و دلسوز کودک را بی سرپرست رها نکنند. ما گروه های کوچکی ایجاد می کنیم تا هر کودک یک دیدگاه فردی داشته باشد.

 کلاس ها در مرکز از جهات مختلف عبور آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان می کنند:مونته سوری "با مادر". نوزادان 0 تا 1.5 ساله و مادران آنها در اینجا پذیرفته می شوند. البته مادر به کل ساعت درس نزدیک است، اما کودک کار با مواد آموزشی را آموزش می دهد. و مادرم مشاهده، حمایت، کمک، راهنمایی. و یکی از چنین متنی استعدادهای کودکان از سنین پایین آشکار می شود. مهم است که این زمان را هدر ندهید و به کودک خود کمک کنید تا توانایی های خود را توسعه دهد. به والدین توجه کنید، انتخاب دوره های توسعه مفید ما در جهت های مختلف - همه چیزهایی که فرزند شما می خواهد انجام دهد!

 رشد استعداد کامپیوتر

در واقع، امروزه هیچ جایی بدون کامپیوتر وجود ندارد و بسیاری آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان از کودکان به طور فعال از ابزارهای اینترنت استفاده می کنند. گاهی اوقات آنها بهتر از والدین خود می دانند که چگونه تبلت یا لپ تاپ را مدیریت کنند. و اگر پتانسیل و تمایل یک کودک را دیدید، پس او را رها نکنید، رشد کنید! اگر آینده شما در حال تبدیل شدن به یک برنامه نویس یا مدیر سیستم یا طراح وب باهوش باشد چه؟

 

به همین دلیل برنامه نویسان کراسنودار دختر و پسر 10 ساله را می پذیرند! برای پایه گذاری سواد رایانه، اکنون برای توسعه مهارت های خود - این حداقل ضروری است. و نه تنها این! فقط ببینید برنامه نویسان کودک شما بعد آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان از برنامه درسی مدرسه چه کاری می توانند انجام دهند:

 

خود سیستم عامل را دوباره نصب کنید؛

آموزش مدیریت سایت ها

ایجاد شخصیت های قابل بازی؛

زبان های برنامه نویسی را مطالعه خواهد کرد.

در توسعه برنامه های کاربردی تلفن همراه آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان  تسلط خواهد داشت.

فشرده در محیط توسعه نرم افزار؛

می داند که ویروس ها و آنتی ویروس ها واقعی هستند.

با اصطلاحات حرفه ای آشنا شوید؛

یادگیری ارائه ارائه برای یک مدرسه یا موسسه؛

شروع به یادگیری پردازش تصویر با ویرایشگرهای گرافیکی و بسیاری از موارد دیگر کنید!

مدیران مدرسه برنامه نویسان می گویند: ما برنامه آموزشی ویژه ای را طراحی کرده ایم آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان تا کودک در درجه اول به یادگیری سواد رایانه علاقه مند باشد

http://kylervgra96418.pages10.com/--41791049

(0) نظر

کد نویسی در گوشی

شنبه بیستم 9 1400

هنگامی که به کدنویسی دست پیدا کردید، کد نویسی در گوشی دیر یا زود با مشکل ردیابی همه فایل‌های خود و همه تغییراتی که در آنها ایجاد کرده‌اید، مواجه می‌شوید، به خصوص زمانی که پروژه شما شروع به پخش چندین فایل می‌کند. این است جایی که ابزارهای مدیریت کد منبع (SCM) مانند Git وارد می شوند. ابزار مورد علاقه در میان توسعه دهندگان و ستون فقرات خدماتی مانند GitHub، Bitbucket، GitLab و موارد مشابه، Git به شما اجازه می دهد تا هر چقدر که دوست دارید با کد خود بازی کنید و به نسخه های قدیمی تر بازگردید. نسخه ها در صورت رسیدن به بن بست. مثل داشتن بازی های سیو بی نهایت و شاخه ای است! جای تعجب نیست که Git در تلفن همراه در مقایسه با تجسم دسکتاپ آنها بسیار محدود است. اما این بدان معنا نیست که شما باید مزایای کنترل ویرایش کد کد نویسی در گوشی منبع را از دست بدهید.

 

در حالی که تعداد بسیار خوبی از مشتریان Git در سیستم عامل های تلفن همراه وجود دارد، Working Copy در iOS و SGit در Android یک ویژگی مشترک دارند: آنها به یک سرویس میزبانی Git خاص محدود نمی شوند. در حالی که برخی فقط از GitHub یا GitLab یا چند سرویس منتخب پشتیبانی می کنند، این دو به کاربران اجازه می دهند از کد نویسی در گوشی سرویس های کمتر شناخته شده یا حتی مخازن Git خود میزبانی شده کلون شوند. به عبارت دیگر، شما آزاد هستید که از هر کجا که می خواهید کد دریافت کنید.

 

به دلیل محدودیت‌های iOS، Working Copy از نظر عملکرد محدودتر است. برخی از ویژگی های مهم آن، مانند اعمال تغییرات به مخازن راه دور، نیز در پشت دیوارهای پرداخت قرار دارند. اگر این یک مشکل است، Git2Go یک جایگزین مناسب با مجموعه محدودیت های خاص خود در نسخه رایگان است. برنامه ای را که می توانید ترجیحاً رایگان کد نویسی در گوشی دریافت کنید. اگر با Vim Touch برای رایانه شخصی آشنا هستید، نسخه اندروید آن وجود دارد و ویژگی‌های مفید آن به خوبی ایرانیان سایبر طراحی شده است تا ویرایش صفحه لمسی را بسیار قابل تحمل‌تر کند.

 

برنامه نویسی با تلفن هوشمند اندرویدی - ابزارهایی که نیاز دارید - ویرایشگر کد لمسی VIM

 

من همچنین یک صفحه کلید کدنویسی بیشتر از صفحه کلیدی که با دستگاه شما کد نویسی در گوشی ارائه می شود توصیه می کنم. یکی از بهترین ها صفحه کلید هکر است که تایپ کاراکترهای خاص مانند براکت یا دونقطه را آسان‌تر می‌کند، همانطور که معمولاً روی صفحه‌کلید رایانه ظاهر می‌شوند.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی به دانش آموزان

جمعه نوزدهم 9 1400

تدریس خصوصی یک به یک شاید شکل ایده آل تدریس باشد: آموزش برنامه نویسی به دانش آموزان تمام توجه یک معلم می تواند بر روی یک دانش آموز متمرکز شود و آنها می توانند تدریس خود را کاملاً برای آن شخص سفارشی کنند و بازخوردها و اصلاحات فردی را بر اساس گفتگوی دو طرفه با آنها انجام دهند. آنها با این حال، در محیط های واقع گرایانه، یک معلم معمولاً باید چندین، ده ها یا حتی صدها دانش آموز را همزمان آموزش دهد. چگونه ممکن است معلمان امیدوار باشند که بسیاری از تصورات اشتباه دانش‌آموزان را در این محیط‌های بزرگ در یک زمان معقول برطرف کنند؟

 

بهترین روشی که تاکنون برای کلاس های درس آموزش برنامه نویسی به دانش آموزان  بزرگتر توسعه یافته است، آموزش همتایان نامیده می شود. در ابتدا توسط اریک مازور در هاروارد [8] ایجاد شد، و به طور گسترده در زمینه های متنوعی از جمله برنامه نویسی مورد مطالعه قرار گرفته است [9، 10]. به شکل ساده شده، آموزش همتا در چند مرحله انجام می شود:

 

1مربی مقدمه مختصری در مورد موضوع به زبان آموزان می دهد.

 

2سپس مربی یک سوال چند گزینه ای به زبان آموزان آموزش برنامه نویسی به دانش آموزان می دهد که به جای یادآوری ساده واقعی، به بررسی تصورات غلط می پردازد. (یک مثال برنامه نویسی در کد 1 آورده شده است که به مقایسه اعداد صحیح و حلقه ها مربوط می شود.) سوال چند گزینه ای باید به خوبی طراحی شود. هیچ فایده ای ندارد که یک سوال پیش پاافتاده بپرسید که همه دانش آموزان درست دریافت کنند یا سوالی با پاسخ های اشتباه بی معنی که هیچ دانش آموزی انتخاب نمی کند. سؤال‌های ایده‌آل آن‌هایی هستند که 40 تا 60 درصد دانش‌آموزان احتمالاً در بار اول پاسخ درست را دریافت می‌کنند ([11]، ص 23) و سؤال‌هایی که در آنها هر پاسخ نادرست با تصور غلطی مطابقت دارد ایرانیان سایبر که باعث می‌شود به آن پاسخ داده شود. حداقل توسط برخی از دانش آموزان انتخاب شده است.

 

3سپس زبان آموزان به صورت جداگانه به پاسخ سوال رای می دهند و بدین ترتیب پیش بینی اولیه خود را رسمی می کنند.

 

4در مرحله بعد، به فراگیران چند دقیقه فرصت داده می شود آموزش برنامه نویسی به دانش آموزان تا در گروه های کوچک (معمولاً 2 تا 4 دانش آموز) با یکدیگر درباره آن پاسخ ها بحث کنند و سپس دوباره گرد هم می آیند و دوباره رأی می دهند.

 

5سپس مربی می تواند بر اساس آخرین پاسخ ها عمل کند. اگر همه فراگیران پاسخ درستی داشته باشند، مربی می تواند ادامه دهد. اگر برخی از پاسخ‌های اشتباه پس از بحث گروهی محبوب باقی بماند، مربی می‌تواند آموزش برنامه نویسی به دانش آموزان به طور مستقیم به آن تصورات نادرست بپردازد یا در بحث کل کلاس شرکت کند.

(0) نظر

انواع زبان های برنامه نویسی و کاربرد آنها

جمعه نوزدهم 9 1400

پایتون چند  انواع زبان های برنامه نویسی و کاربرد آنها منظوره سطح بالا که توسط Guido van Rossum در دهه 1990 توسعه یافت، در طول سال‌ها بسیار سریع رشد کرد و به یکی از محبوب‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی امروزی تبدیل شد.

 

و دلیل شماره یک محبوبیت پایتون، مبتدی بودن آن است، که به هر کسی، حتی افراد بدون سابقه برنامه نویسی، اجازه می دهد پایتون را انتخاب کنند و شروع به ایجاد برنامه های ساده کنند.

 

اما این همه چیز نیست. همچنین مجموعه فوق‌العاده وسیعی از بسته‌ها و کتابخانه‌ها را ارائه می‌کند که می‌توانند نقش کلیدی در کاهش ETA برای پروژه‌های شما داشته باشند، همراه با یک جامعه قوی از انواع زبان های برنامه نویسی و کاربرد آنها  توسعه‌دهندگان همفکر که مشتاق کمک هستند.

 

این زبان برای چه استفاده می شود——

 

اگرچه پایتون را می توان تقریباً برای ساختن هر چیزی استفاده کرد، اما وقتی صحبت از کار بر روی فناوری هایی مانند هوش مصنوعی، یادگیری ماشین، تجزیه و تحلیل داده ها می شود، واقعاً می درخشد. پایتون همچنین ثابت می کند که برای توسعه وب، ایجاد برنامه های کاربردی سازمانی و رابط کاربری گرافیکی برای برنامه ها مفید است.

 

پایتون در بسیاری از حوزه های کاربردی استفاده می شود. انواع زبان های برنامه نویسی و کاربرد آنها  ایرانیان سایبر  در اینجا یک نمونه گیری وجود دارد -

. JavaScript — توسعه وب تعاملی غنی

 

 

منبع :  وب سایت رسمی جاوا اسکریپت

 

سطح: مبتدی

فریم ورک های محبوب: Node.js، Angular، React.js، Vue، Meteor

پلتفرم: وب، دسکتاپ، برنامه نویسی Frontend

محبوبیت: شماره 3 در شاخص محبوبیت PYPL در مارس 2021، شماره 7 در شاخص Tiobe برای مارس 2021، مورد علاقه 58.3٪ از توسعه دهندگان StackExchange در سال 2020، و مورد علاقه 18.5٪، بیشتر از هر زبانی است.

جاوا اسکریپت یکی از زبان های برنامه نویسی کلیدی در کنار HTML و CSS بود که به ساخت اینترنت کمک کرد. انواع زبان های برنامه نویسی و کاربرد آنها  جاوا اسکریپت در سال 1995 توسط Netscape ایجاد شد، شرکتی که مرورگر معروف Netscape Navigator را منتشر کرد تا خامی صفحات وب استاتیک را از بین ببرد و کمی رفتار پویا به آنها اضافه کند.

 

امروزه جاوا اسکریپت به یک زبان برنامه نویسی چند پارادایم سطح بالا تبدیل شده است که به عنوان برترین زبان برنامه نویسی فرانت اند در جهان برای وب عمل می کند و تمام تعاملات ارائه شده توسط صفحات وب مانند پنجره های بازشو، هشدارها، رویدادها و موارد دیگر را مدیریت می کند

(0) نظر

راه های کسب درآمد با کامپیوتر

جمعه نوزدهم 9 1400

قبل از اینکه تلاش خود را در فروش راه های کسب درآمد با کامپیوتر خدمات آنلاین انجام دهد، یک شغل متوسط ​​با بیش از 24000 دلار بدهی کارت اعتباری داشت.

 

هوراکس که در کالج کار صداپیشگی انجام داده بود، به وب سایت Fiverr رفت تا تلاش کند تا از بدهی بزرگ خود پولی به دست آورد.

 

او نمی دانست که به زودی بیش از 9000 دلار در ماه درآمد خواهد داشت! Fiverr سایتی است که مردم می توانند خدمات خود را با قیمت 5 دلار یا بیشتر بفروشند.

 

این می تواند هر چیزی باشد، از فروش نقاشی، ایجاد لوگو، راه های کسب درآمد با کامپیوتر  تدریس خصوصی، کار صداگذاری و موارد دیگر!

 

اگر از انجام یک سرویس خاص لذت می برید یا در آن مهارت دارید، ارزش آن را دارد که آن را به صورت آنلاین بفروشید، زیرا می توانید یک سکه جدی بسازید.

 

همچنین چند سایت دیگر وجود دارند که پلتفرم مشابهی را برای فروش ارائه می دهند مانند:

 

فورر

Fiverup

GigBucks

3. کسب و کار راه های کسب درآمد با کامپیوتر  آنلاین خود  ایرانیان سایبر را راه اندازی کنید

من_میخواهم_یک_گربه_برای_تو_نقاشی_کنم

استیو گادلین

استیو گادلین پس از حضور در برنامه تلویزیونی موفق "Shark Tank" برای نشان دادن کسب و کار خود و جستجوی سرمایه گذاری، موفقیت بزرگی در آن کسب کرد.

 

گادلین صاحب وب‌سایتی است که در آن نقاشی‌های کارتونی گربه‌ها راه های کسب درآمد با کامپیوتر را به صورت سفارشی می‌فروشد. او بیش از 300000 دلار از این تجارت به دست آورده است، رقمی که تقریباً همه را شوکه می کند.

 

از گادلین درس بسیار خوبی می توان آموخت. او مهارت خاصی داشت (مهارت گادلین در کشیدن سریع گربه های کارتونی بود) و از آن کسب و کار ایجاد کرد.

 

آیا مهارت منحصر به فردی دارید که بتواند محصول یا خدماتی را تولید کند که کسی برای آن هزینه بپردازد؟ اگر چنین است، می‌توانید برای راه‌اندازی کسب‌وکار آنلاین خود راه های کسب درآمد با کامپیوتر نیز تلاش کنید.

(0) نظر

اسباب بازی های برنامه نویسی کودکان

جمعه نوزدهم 9 1400

برای آن دسته از کودکانی که ممکن است اسباب بازی های برنامه نویسی کودکان کمی تحلیل کمتری داشته باشند، STEAM وجود دارد که هنرها را برای خلاقیت هنری بیشتر به STEM اضافه می کند.

 

و مراقب STREAM باشید که مخفف علوم، فناوری، رباتیک، مهندسی، ریاضیات است.

 

همه آنها مبتنی بر رایانه نیستند یا حتی به باتری نیاز ندارند.

 

اگر آنها فکر می کنند که چیز آموزشی یک اسباب بازی است، به احتمال زیاد با آن بازی می کنند، نه اینکه فقط آن را انجام دهند. یادگیری از طریق بازی یکی از بهترین راه‌ها برای کسب مهارت‌های جدید و اسباب بازی های برنامه نویسی کودکان غلبه بر آنچه در ابتدا می‌تواند چالش‌های آموزشی نسبتاً دلهره‌آور به نظر برسد، است. اگر به دنبال چیزی هستید که تمرکز کمتری روی کودکان داشته باشد، به راهنمای گسترده تر ما برای یادگیری کدنویسی نگاهی بیندازید.

 

برای حتی بیشتر از اسباب‌بازی‌های STEM، این مجموعه را در John Lewis (بریتانیا) و Walmart (ایالات متحده) بررسی کنید.

 

کدگذاری Osmo – از بلوک های فیزیکی با iPad خود ایرانیان سایبر برای یادگیری کدنویسی استفاده کنید

بازی های کدگذاری Osmo

 

سن: 5-12

 

یکی از بازی‌های مورد علاقه و مبتکرانه ما برای آی‌پد، Osmo است که از اسباب بازی های برنامه نویسی کودکان روشی سرگرم‌کننده شبیه مونته سوری برای آموزش از طریق اشیاء فیزیکی استفاده می‌کند – نه به طور معمول آن چیزی که از یک بازی iPad انتظار دارید.

 

Osmo شامل یک واحد پایه است که iPad را در حالت عمودی قرار می دهید، و یک درپوش پلاستیکی آینه کوچک که روی دوربین قرار می گیرد تا iPad بتواند آنچه را که در جدول زیر اتفاق می افتد ببیند. این «فناوری هوش مصنوعی انعکاسی» به بچه‌ها اجازه می‌دهد تا با وسایل فیزیکی در دنیای واقعی بازی کنند و در عین حال از قدرت فناوری iPad بهره ببرند.

 

چندین بازی شگفت‌انگیز Osmo وجود دارد که توصیه می‌کنیم حتماً آن‌ها اسباب بازی های برنامه نویسی کودکان را ببینید. جدیدترین مجموعه بازی Osmo Coding است که برای آموزش کدنویسی به کودکان 5 تا 12 ساله طراحی شده است

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی برای کودکان نه

پنج شنبه هجدهم 9 1400

تفکر انتقادی یک مهارت ضروری برای موفقیت در زبان و سوا آموزش برنامه نویسی برای کودکان د است. همانطور که الگوهای جملات کودکان به گونه ای توسعه می یابد که جملات پیچیده تر و پیچیده تری را شامل شود، آنها از مهارت های زبانی خود استفاده می کنند. برای درک واقعی معنای یک داست آموزش برنامه نویسی برای کودکان ان، کودکان باید بین سطرها بخوانند تا آنچه را که مستقیماً گفته نمی شود بیابند.

 

اگر فرزندان خود را از نزدیک بررسی کنیم، می بینیم که همه آنها با علاقه ذاتی به دنیای اطراف خود به دنیا آمده اند. این توانایی پژوهشی پایه و اساس پیدایش تفکر انتقادی را می گذارد. وقتی از تفکر انتقادی استفاده می کنیم، درگیر فعالیت های زیادی می شویم: اطلاعات را جذب می کنیم، آن ها را  آموزش برنامه نویسی برای کودکان تجزیه و تحلیل می کنیم و بر اساس آموخته هایمان تصمیم می گیریم.

 

چنین مشارکت فعالی مستلزم استفاده از تخیل و کنجکاوی است که کودکان در هر دوی این موارد برتر هستند. وقتی آنها درگیر تفکر انتقادی می شوند، یک کتابخانه در مغز ایجاد می کنند. اینجا جایی است که آنها اطلاعات جدید را رصد می کنند و نحوه انطباق آن با دانش فعلی خود را ارزیابی  آموزش برنامه نویسی برای کودکان می کنند.

 

تحقیقات نشان می دهد که کودکان از سنین پایین شروع به یادگیری این مهارت می کنند. بنابراین، چگونه می توانیم به کودکان خردسال کمک کنیم تا مهارت های تفکر انتقادی را ک آموزش برنامه نویسی برای کودکان سب کنند؟

 

در اینجا ایده هایی وجود دارد که چگونه می توانید به فرزندان خود کمک کنید تا مهارت های تفکر انتقادی را در خانه توسعه دهند.

سوالاتی که جوانان باید بپرسند تا مهارت های تفکر انتقادی را توسعه دهند

آزمایش نحوه کار کردن چیزها بخش مهمی آموزش برنامه نویسی برای کودکان  از توسعه تفکر انتقادی است. کودکان در طول یک جلسه ورزشی در مورد علت و معلول یاد می گیرند. "فکر می کنی اگر تخم مرغ روی زمین بیفتد چه اتفاقی می افتد؟" از این زمان برای فکر کردن به این موضوع استفاده کنید که چه نوع سؤالاتی می توانید از فرزندتان بپرسید. "آیا فکر می کنید می توانید دوباره با کاری که یک دامپتی تخم مرغ مانند انجام داد، ارتباط برقرار کنید؟"

 

با انجام این کار، به فرزندتان این آزادی را م آموزش برنامه نویسی برای کودکان ی دهید که الگوی تحقیقات شما را بررسی کند و خودش به نتیجه برسد.

والدین اغلب به کمک فرزندان خود می شتابند و به آنها در حل مشکلات کمک می کنند. اگر منتظر بمانیم و مکث کنیم، به کودکان این فرصت را می‌دهیم که فکر کنند، یک کار را امتحان کنند و پاسخی را توسعه دهند. حتی اگر تلاش آنها با شکست مواجه شود،می توانند از اشتباهات خود درس بگیرند و آموزش برنامه نویسی برای کودکان  دوباره تلاش کنند.

از بچه های بزرگتر سوالات فکری با کیفیت بالا بپرسید تا بدون پاسخ دادن به آنها فکر کنند. این به کاهش مشکلاتی که ممکن است در نتیجه تلاش‌هایشان تجربه کنند کم آموزش برنامه نویسی برای کودکان ک می‌کند و آنها را در مسیر درست ترغیب می‌کند.

0. http://remingtonrrqp27283.pages10.com/--41719866

1. http://daltonbfhj05173.blogocial.com/--39721494

2. http://archerxoew26926.ampblogs.com/--41595557

3. http://titusulct15826.onesmablog.com/--43909104

4. http://angelobtka47158.blogolize.com/--44568667

5. http://elliottycfg95172.bloguetechno.com/--40399210

6. http://juliusqtvw50617.tribunablog.com/-20280741

7. http://gunneromie71727.shotblogs.com/-20074399

8. http://trentonloqr39405.blogminds.com/-4354753

9. http://landennpqp38495.pointblog.net/--44349989

10. http://deantuvv40617.full-design.com/--47970700

11. http://marcoasiy37047.thezenweb.com/--42021682

12. http://connertuww40505.tinyblogging.com/--46953286

13. http://dantebtjz37148.ampedpages.com/--33789026

14. https://israelvzbd73951.blog5.net/47315168/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

15. https://cashhlno28405.affiliatblogger.com/57084341/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

16. https://hectormonl05050.dbblog.net/36912915/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

17. https://eduardodgij06283.ezblogz.com/36944485/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

18. https://collinwvuu39495.designertoblog.com/36527670/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

19. https://emilianobeee83950.blogs-service.com/36610395/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

20. https://miloarhy37047.bluxeblog.com/37172799/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

21. http://damienkctj81482.mpeblog.com/29063903/

22. http://riverhiff72838.articlesblogger.com/28890802/

23. http://dantepppo17273.arwebo.com/28841689/

24. http://titusosrp27283.blogerus.com/28954023/

25. http://arthurqrqq27384.bloggin-ads.com/29001703/

26. http://israelgxne59269.blogpostie.com/28959018/

27. http://judahhzqg60370.blogprodesign.com/28753383/

28. http://felixzyuv40628.blogdigy.com/-20218636

29. http://simonstsr27383.mybjjblog.com/-20683479

30. https://rylanqpom06161.qowap.com/65086410/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

31. http://waylonjlop28406.canariblogs.com/-21779248

32. https://troyphyo93603.blog2learn.com/53415390/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

33. https://marcolnmk05162.jiliblog.com/64464127/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

34. https://devinaayx40505.getblogs.net/36639340/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

35. https://emilianobbaw50617.dsiblogger.com/36952506/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

36. https://emilianobccd84951.ka-blogs.com/59636224/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

37. https://johnnyxoev25926.blogofoto.com/36784778/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

38. https://augustacef84061.acidblog.net/36837771/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

39. https://spenceriarh60371.fireblogz.com/36539764/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

40. https://spenceriige72838.aioblogs.com/59777266/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

41. https://elliotaska47148.xzblogs.com/47927815/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

42. https://milovxwv49494.free-blogz.com/53123369/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

43. https://cesargfec72728.widblog.com/60271045/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

44. https://jasperuusn06150.collectblogs.com/52036417/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

45. http://felixfggf83849.isblog.net/-23446159

46. http://lukasvyzz51628.blogdon.net/-22569503

47. http://andyfijl17284.alltdesign.com/-26437120

48. http://jasperctka47148.blogkoo.com/-25411525

49. http://gunnerutsr28383.amoblog.com/-27913430

50. http://waylonfhht73839.total-blog.com/-31346852

51. http://johnathanjllj06162.blog-gold.com/10670794/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

52. http://finnvsoj93838.ambien-blog.com/10649868/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

53. http://cashgiih84940.atualblog.com/10566001/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

54. http://rafaelmpqr28495.blog-a-story.com/10611963/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

55. http://judahizrh60371.blogacep.com/10230271/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

56. http://ricardobddd73940.blogadvize.com/10714463/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

57. http://devinldtj71581.bloggerbags.com/10354533/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

58. http://edwinvmdt15825.bloggerswise.com/10626256/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

59. http://josuenorr38405.bloggosite.com/10727612/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

60. http://knoxhjlm06284.blogoscience.com/10629029/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

61. http://dominickzrhy36037.blogproducer.com/10756694/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

62. http://riverumdu15926.blogrelation.com/10649881/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

63. http://collindvlc58259.blogrenanda.com/10730124/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

64. http://stephencfef84051.blogsidea.com/10777698/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

65. http://shanesjaq04714.blogthisbiz.com/10520618/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

66. http://finnsvwx51728.blue-blogs.com/10619916/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

67. http://andretkbr04814.csublogs.com/10457076/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

68. http://tysonhgcx48383.dailyhitblog.com/10611259/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

69. http://damienkcsi71481.develop-blog.com/10717452/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

70. http://ricardozcef84062.is-blog.com/10775399/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

71. http://jaredxphx36037.livebloggs.com/10747048/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

72. http://israelsrrz61627.loginblogin.com/10711385/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

73. http://elliotsuxy62839.mdkblog.com/10454052/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

74. http://lanejkjh84949.mybuzzblog.com/10410662/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

75. http://deantutr27284.newbigblog.com/10511185/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

76. http://augustvvus38383.thenerdsblog.com/10328944/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

77. http://mariophyp93603.theobloggers.com/10756513/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

78. http://tysonskbs14815.topbloghub.com/10747976/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

79. http://daltonqsrs28383.ttblogs.com/10450645/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

80. http://mylesstts39495.vblogetin.com/10351735/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

81. http://landenhfcy50494.win-blog.com/10819721/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

82. http://mylesuxab73840.worldblogged.com/10520516/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

83. http://garrettuvwx51627.yomoblog.com/10780501/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

84. https://rowanxxvy75161.digiblogbox.com/31705408/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

85. https://josuedfij06273.jaiblogs.com/32007598/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

86. https://stephenybee84062.blogzag.com/50860943/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

87. https://donovanumct15825.look4blog.com/45641240/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

88. https://tysonriyo03704.imblogs.net/55737419/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

89. http://stephendffe84950.blogstival.com/28770118/

90. http://edgarmnno27394.designi1.com/28259935/

91. http://jeffreysjar04715.ivasdesign.com/28579397/

92. http://miloctkb48159.educationalimpactblog.com/28563018/

93. http://franciscotcba61616.link4blogs.com/28720483/

94. http://jeffreyfhih95061.mybloglicious.com/28374577/

95. http://eduardoegfd72738.post-blogs.com/28584058/

96. http://deanwaij05161.review-blogger.com/28401384/

97. https://deanttsq28383.blognody.com/8939058/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

98. https://archernpqr28405.blogsumer.com/9033076/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

99. https://edwinknpq39506.jts-blog.com/9018154/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

100. https://lanenqtu40628.rimmablog.com/8914115/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

101. https://fernandocdcb61727.bloggazza.com/8909004/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

102. https://manuelddca51616.blogaritma.com/9015122/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

103. https://lorenzofwnd59259.shoutmyblog.com/8982820/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

104. https://troygijj05172.bcbloggers.com/8883740/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

105. https://deanbfhi94951.blogcudinti.com/8905954/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

106. https://franciscosttt38494.iyublog.com/9005790/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

107. https://tituskmoo28395.blogdiloz.com/9012855/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

108. https://franciscogxof69360.verybigblog.com/8980088/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

109. https://trentonypgx36937.activosblog.com/8997354/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

110. https://shaneknoo27384.p2blogs.com/8880627/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

111. https://elliotqkcs14815.bloggactivo.com/9000290/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

112. https://johnnyxofv26936.theblogfairy.com/8992473/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

113. https://mylestuvu49495.vidublog.com/9001485/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

114. https://israelinno17384.oblogation.com/8991165/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

115. https://sergiopsuw40628.gynoblog.com/8976731/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

116. https://damienogxn92603.laowaiblog.com/8855233/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

117. https://jaidenizrg60370.angelinsblog.com/8955268/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

118. https://edgarkkkj95051.bloggadores.com/8997494/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

119. https://fernandodggh95062.humor-blog.com/8871958/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

120. https://juliusariz37147.thekatyblog.com/8913356/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

121. https://elliotuxzy61627.idblogmaker.com/8978931/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

122. https://stephenmduk81582.blogspothub.com/8987893/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

123. https://johnathannljg83838.blogdemls.com/8987822/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

124. https://israelvyzb73950.ageeksblog.com/8961166/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

125. https://cesarllou49495.blogunteer.com/8963216/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

126. https://archermnnm17272.life3dblog.com/8954302/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

127. https://trentonzrhz37148.therainblog.com/8956349/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

128. https://beauvvus38494.ltfblog.com/8981558/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

129. https://archerruwy62849.blogmazing.com/8958677/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

130. https://sergioqsuu40617.blogars.com/8936622/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

131. https://deancuka48158.thechapblog.com/8964979/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

132. https://waylonyyxw40506.blogsvirals.com/8967148/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

133. https://trevorigbw38261.glifeblog.com/8963916/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

134. https://simonuwzb73950.losblogos.com/8940274/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

135. https://emilianolctj71582.estate-blog.com/8956804/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

136. https://charliedvmc58159.prublogger.com/8962023/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

137. https://keeganhypf69370.blogdomago.com/8865957/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

138. https://jaredjjih83940.bloguerosa.com/8960499/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

139. https://zionzyyv49505.daneblogger.com/8964952/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

140. https://emilianoegij95062.popup-blog.com/8940909/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

141. https://jeffreybegi95173.blogozz.com/8952319/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

142. https://raymondofxn92693.activablog.com/8956252/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

143. https://alexisyphx36037.bloggazzo.com/8957049/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

144. https://charlietwzb62840.ssnblog.com/8938117/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

145. http://arthurzriy36047.aboutyoublog.com/9602085/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

146. http://simonyxwu39494.blog2news.com/9796327/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

147. http://alexislljh84949.blog4youth.com/9509021/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

148. http://fernandomduk81582.blog5star.com/9840664/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

149. http://hectorpsss39405.blogdun.com/9821310/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

150. http://donovanjkjh84949.bloggactif.com/10407084/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

151. http://landenilnp28395.blogginaway.com/9852465/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

152. http://shanecdcb61727.blogolenta.com/10209852/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

153. http://andressvxa73849.blogripley.com/9895196/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

154. http://lanexofv26936.blogsuperapp.com/9757106/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

155. http://holdenxogw26936.dgbloggers.com/9599173/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

156. http://caidenjnop28406.dreamyblogs.com/9626212/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

157. http://johnnyprst39494.frewwebs.com/9826829/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

158. http://mariodaxw41738.howeweb.com/9750096/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

159. http://sergiozriy36047.idblogz.com/9544498/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

160. http://beaupmie72605.izrablog.com/6992713/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

161. http://damienhkmn17394.kylieblog.com/9593310/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

162. http://gregoryctkb47148.luwebs.com/9890553/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

163. http://kylerllkk94050.slypage.com/10096681/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

164. http://daltonariz37047.webbuzzfeed.com/9797644/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

165. http://troykmoq39406.webdesign96.com/9707643/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

166. http://kameronriaq03704.59bloggers.com/9707111/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

167. http://messiahvmct15825.bligblogging.com/10099708/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

168. http://jeffreypgxo92603.thelateblog.com/9981815/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

169. http://beaudvmc58259.actoblog.com/9960507/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

170. http://troynoon16172.blog-mall.com/10025942/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

171. http://augustyxvq28383.blogofchange.com/10114619/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

172. http://stephenmeul82592.spintheblog.com/10235686/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

173. http://johnnypqrs26172.dailyblogzz.com/10061825/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

174. http://danteoqsu40627.blogvivi.com/10384960/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

175. http://spencerbdef83950.bloginder.com/10631960/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

176. http://jaidenzcef84062.blogdal.com/10626282/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

177. http://marcoqtvx51728.newsbloger.com/10737953/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

178. http://jeffreycfgh95172.get-blogging.com/11026685/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

179. http://alexisyofv25926.targetblogs.com/10997042/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

180. http://manuelhihg83949.bleepblogs.com/10986824/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

181. https://cesarrjar04714.blogoxo.com/7714772/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

182. https://beaufwne59259.activoblog.com/7720359/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

183. https://knoxlopp28383.elbloglibre.com/7710113/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

184. https://connerxabc73849.blog-ezine.com/7707520/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

185. https://codyycde83940.blogscribble.com/7705012/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

186. https://martinlduk81582.madmouseblog.com/7705512/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

187. https://finnsvww40617.ja-blog.com/7712646/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

188. https://beaurnjh83815.blogtov.com/7714581/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

189. https://trentonmlpv40505.digitollblog.com/7701370/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

190. https://brooksbdfe84950.blazingblog.com/7711869/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

191. https://damienjzqh60370.creacionblog.com/7710104/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

192. https://edgarmppo27395.tusblogos.com/7693525/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

193. https://lukasaegh95173.blogchaat.com/7704064/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

194. https://troyoqss38495.weblogco.com/7707303/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

195. https://titusfffd72838.blogdeazar.com/7703439/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

196. https://gregorywxxw49505.ourcodeblog.com/7710555/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

197. https://hectorhgfd72838.eedblog.com/7703736/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

198. https://zanderlctj71481.theisblog.com/7708220/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

199. https://juliusariz47048.blog2freedom.com/7710275/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

200. https://reidfhij06284.qodsblog.com/7713287/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

201. https://reidmdul82592.blogpayz.com/7709281/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

202. https://rafaelvndu25926.techionblog.com/7711486/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

203. https://cashfikl17284.buyoutblog.com/7701298/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

204. https://spencerutsq27272.blogitright.com/7709955/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

205. https://daltonariz37047.blogunok.com/7706299/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

206. https://paxtondfge84950.blog-eye.com/7707956/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

207. https://cristianknoo27384.blogdosaga.com/7712634/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

208. https://mariopgxn92693.liberty-blog.com/7709700/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

209. https://israelxabc73951.blogpixi.com/7711415/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

210. https://josueghjj06273.azzablog.com/7715366/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

211. https://charliedvlb48158.fare-blog.com/7711806/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

212. https://milopsuu40628.anchor-blog.com/7714839/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

213. https://waylonkbsi71471.blogsvila.com/7714149/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

214. https://israelhyqg60360.wssblogs.com/7715709/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

215. https://stephencfhi05273.blogdanica.com/7719757/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

216. https://jaredwnev25926.bloggerchest.com/7719045/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

217. https://gunnerwxxx51628.tkzblog.com/7716994/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

218. https://trentonrvww50627.like-blogs.com/7714075/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

219. https://andersonypgw26037.onzeblog.com/7718600/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

220. https://josueumcs15825.ziblogs.com/7723809/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

221. https://rylanctkb48159.answerblogs.com/7735376/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

222. https://archerzqgw36037.wizzardsblog.com/7747106/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

223. https://remingtonasiy37047.tokka-blog.com/7754692/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان

(0) نظر

آموزش الگوریتم و فلوچارت برای کودکان

چهارشنبه هفدهم 9 1400

شناخت محیط کاری ارائه آموزش الگوریتم و فلوچارت برای کودکان شده توسط نرم افزار برای توسعه نمودارهای جریان (منوها، نوارها، منطقه کاری).

به درستی از توابع اساسی یک نرم افزار برای توسعه نمودارهای جریان استفاده کنید.

عملیات اساسی را با دستورالعمل ها و خطوط جریان انجام دهید.

نمودارهای جریان را با ساختار متوالی تهیه کنید.

نمودارهای جریان را با ساختار تکراری آماده کنید.

نمودارهای جریان دقیق با ساختار شرطی.

نمودارهای جریان ساده ای را آموزش الگوریتم و فلوچارت برای کودکان توضیح دهید که نشان دهنده راه حل هایی برای مشکلات ساخته شده توسط افراد دیگر است.

بر روی فلوچارت های تهیه شده یک تست روی میز انجام دهید.

نمودارهای جریان را تهیه و چاپ کنید.

به درستی از توابع پیشرفته یک نرم افزار برای توسعه نمودارهای جریان استفاده کنید.

فهرست

یادگیری بصری چیست و برخی از روش‌هایی را که با آن‌ها ایرانیان سایبر عملی می‌شود شناسایی کنید (نقشه‌های مفهومی، تار عنکبوت، نقشه‌های ایده، خطوط زمانی، نمودارهای جریان، نمودارهای علت - معلول، نمودارهای سازمانی، نمودارهای ون و غیره).

یادگیری بصری چیست.

روشهای اصلی یادگیری بصری را بشناسید.

شکل نمودارهای جریان را شناسایی کنید.

شکل نقشه های مفهومی، تار عنکبوت آموزش الگوریتم و فلوچارت برای کودکان و نقشه های ایده را شناسایی کنید.

شکل نمودارهای علت - معلول را شناسایی کنید.

مشخص کنید خطوط زمانی به چه شکل هستند.

مشخص کنید که نمودارهای سازمانی چه آموزش الگوریتم و فلوچارت برای کودکان شکلی دارند.

شکل نمودارهای ون را مشخص کنید.

درک کنید که چگونه یادگیری بصری به این موارد کمک می کند: شفاف سازی تفکر، تقویت درک، ادغام دانش جدید، شناسایی تصورات نادرست، و آشکار کردن الگوها، روابط متقابل، یا وابستگی های متقابل.

به این فکر کنید که چگونه روش‌های یادگیری بصری به تجزیه آموزش الگوریتم و فلوچارت برای کودکان و تحلیل و نظم دادن به دانسته‌ها یا آموخته‌های درباره یک موضوع کمک می‌کنند.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان

دوشنبه پانزدهم 9 1400

اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک بازی آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان ویدیویی برای دستگاه های iOS بسازید، توصیه می کنم یاد بگیرید چگونه با Swift کد بنویسید. مطمئناً، ساختن یک بازی یا برنامه iOS بدون دانش کدنویسی امکان پذیر است - دوره آموزشی How To Make An Arcade Game را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن بررسی کنید - اما برنامه نویسی بازی خودتان به شما کمک زیادی می کند. آزادی و انعطاف بیشتر با شخصی سازی همراه است. اگر می‌خواهید درباره سوئیفت و نحوه استفاده از آن برای ایجاد برنامه‌های iOS خودتان بیشتر بدانید، آموزش Swift Beginners را بررسی کنید.

 

چگونه یک بازی ویدیویی بسازیم

 

خانواده زبان C

زبان های C، C، C # و C ++، رایج ترین زبان های مورد آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان استفاده برای توسعه بازی ها و نرم افزارهای پیشرفته هستند. در واقع، اکثر بازی های کنسول و دسکتاپ با یک یا ترکیبی از زبان های C ساخته می شوند. با این حال، یادگیری آنها بسیار پیچیده و دشوار است. من شروع کردن با آنها را توصیه نمی کنم، مگر اینکه واقعاً بخواهید یاد بگیرید که چگونه یک بازی ویدیویی بسازید و از آن حرفه ای بسازید. اگر علاقه مند به یادگیری ساخت بازی با استفاده از زبان های C هستید، پیشنهاد می کنم نگاهی به دوره آموزشی How to Make a Game in Unity داشته باشید. این دوره اصول C# را با تاکید ویژه بر توسعه بازی آموزش می دهد.

 

چگونه یک بازی در آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان وحدت بسازیم

 

چه مهارت های دیگری را باید یاد بگیرم؟

اگر واقعاً می خواهید یاد بگیرید که چگونه یک بازی ویدیویی بسازید، آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان باید بیشتر از یک زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید. در واقع، شما باید یاد بگیرید که چگونه از انواع مختلف نرم افزارها، ساختارها و کتابخانه های کد برای ایجاد حتی ساده ترین بازی ها استفاده کنید. در زیر برخی از مهم ترین مهارت هایی که برای شروع کار باید یاد بگیرید آورده شده است.

 

مثل همیشه، به یاد داشته باشید که انواع مختلف بازی ها به مهارت ها و دانش متفاوتی نیاز دارند.

 

نحوه استفاده از انواع نرم افزار

همانطور که قبلا ذکر کردم، نرم افزار برای کمک به شما در ایجاد بازی های پیچیده ضروری است. این به ویژه اگر شما امیدوار به ایجاد یک بازی روی کنسول یکی از رایج‌ترین نرم‌افزارهای مورد استفاده آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان برای یادگیری نحوه کدنویسی یک بازی ویدیویی، Unity است، یک موتور بازی چند پلتفرمی که اساس طیف وسیعی از انواع مختلف بازی را تشکیل می‌دهد.

http://edgarvfow74195.pages10.com/--41636195


http://angeloxhra86318.blogocial.com/--39633830


http://reidwphy09987.onesmablog.com/--43819547


http://simondmve08529.blogolize.com/--44481664


http://felixwhrb96419.ampblogs.com/--41507473


http://marcoxhqa86308.shotblogs.com/-19985331


http://emilianojuen42963.bloguetechno.com/--40312818


http://edgartdmv63186.blogminds.com/-4267661


http://angeloamvf08530.tribunablog.com/-20191433


http://edgarufnx74297.suomiblog.com/-21342197


http://waylongysi66676.pointblog.net/--44258663


http://juliusdyrl77766.full-design.com/--47883561


http://dallasaunc55545.thezenweb.com/--41935092


http://edwinavog54544.tinyblogging.com/--46863574


http://manuelujwj31975.ampedpages.com/--33705403


https://edwinxrkd45656.blog5.net/47232028/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://felixvohw21000.diowebhost.com/60629573/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://arthurwsph66666.fitnell.com/46059116/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://keeganfebt21109.affiliatblogger.com/56999322/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://riverqblu63185.dbblog.net/36831130/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://collinblve07529.ezblogz.com/36861841/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://cristianmwhp52974.blogs-service.com/36528382/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://tysonoyiq63085.designertoblog.com/36444727/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://simonzjtc97418.bluxeblog.com/37089856/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://angelozjsb96418.mpeblog.com/28989918/


http://trevorcqcq54298.articlesblogger.com/28815809/


http://mariolvfo41863.arwebo.com/28767429/


http://riversdnw74185.blogerus.com/28880669/


http://jeffreykufp42964.bloggin-ads.com/28926478/


http://codykxir52074.blogpostie.com/28885369/


http://riverrcmv64185.blogprodesign.com/28680190/


http://jeffreykten31963.blogdigy.com/-20130037


http://marcovfpy85207.mybjjblog.com/-20598488


http://sethnxhs53074.tblogz.com/-20726161


http://josuelwgp41963.uzblog.net/-20579954


http://fernandoiscl30852.canariblogs.com/-21690727


https://dominickxitb07419.qowap.com/65001547/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://danteysdn31852.blog2learn.com/53331840/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://trentonteoy86308.jiliblog.com/64383329/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://dallaslvfo41963.getblogs.net/36557996/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://jaidenbmwe07529.dsiblogger.com/36869623/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://tysonnyis74297.blogofoto.com/36702162/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://chancefpyi18630.ka-blogs.com/59556499/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://damienfpzh18631.timeblog.net/42136659/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://messiahfpaj20752.fireblogz.com/36457240/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://cristianjtdm41852.acidblog.net/36756506/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://jaredrclv86318.aioblogs.com/59695325/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://daltonwgqy75297.xzblogs.com/47847746/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://eduardogqaj29631.free-blogz.com/53042683/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://laneyjsb96418.widblog.com/60188499/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://cristianlvfo41963.collectblogs.com/51956043/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://louisoyir52974.isblog.net/-23357499


http://andersonmzlu64196.blogdon.net/-22482056


http://lukasblud96418.blogkoo.com/-25322635


http://marcoufqz85207.alltdesign.com/-26348171


http://ericklxhq42074.amoblog.com/-27824103


http://dantexgrz86308.total-blog.com/-31257654


http://dominickwgqz85307.blog-gold.com/10588425/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://fernandokuen41863.ambien-blog.com/10567096/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://chancefoyj29641.atualblog.com/10483871/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://dantezisb07419.blog-a-story.com/10529532/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://emilioteox74296.blogacep.com/10148704/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://dominickwhsc97418.blogadvize.com/10632272/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://andynwhp52075.bloggerbags.com/10272481/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://mylesbmve07419.bloggerswise.com/10543536/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://becketteoyi29741.bloggosite.com/10645054/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://edwinufqa96308.blogproducer.com/10674498/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://spencerepzi31853.blogoscience.com/10546316/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://raymondmwgp42964.blogrelation.com/10567187/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://paxtonjtcm30852.blogrenanda.com/10647762/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://garrettgraj20741.blogsidea.com/10694847/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://cruztdnw74297.blogthisbiz.com/10438612/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://rowancnxg08630.blue-blogs.com/10537636/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://titusrbku63086.csublogs.com/10374272/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://collinykud97418.develop-blog.com/10635600/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://simonajtc97429.dailyhitblog.com/10530728/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://garrettfpzh18631.is-blog.com/10692778/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://cruzvgqb07529.livebloggs.com/10664848/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://messiahvfpy85207.loginblogin.com/10628633/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://alexistenv74186.mdkblog.com/10370977/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://kylerpzkt74196.mybuzzblog.com/10327563/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://eduardoyjte08520.thenerdsblog.com/10246351/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://alexisfpzi20853.newbigblog.com/10428752/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://messiahsbmv64186.theobloggers.com/10674148/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://conneraktc96418.topbloghub.com/10665331/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://martinjtdm31863.ttblogs.com/10368265/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://mariooyir53085.win-blog.com/10736726/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://ricardoircm31853.vblogetin.com/10269065/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://gunnertfrb96318.worldblogged.com/10437744/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://alexistdnw85297.yomoblog.com/10697745/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://archeruenw86419.digiblogbox.com/31625156/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://riversdnv63185.bloginwi.com/40963237/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://kylerralu85297.jaiblogs.com/31927053/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://jasperlvgp42964.look4blog.com/45554215/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://daltonxhrb07429.blogzag.com/50778202/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://emilianovgra85308.imblogs.net/55654707/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://judahepyh19630.blogstival.com/28695300/


http://emilianohsck30742.designi1.com/28185616/


http://waylonitcl30752.educationalimpactblog.com/28489417/


http://sethisbl30741.link4blogs.com/28645319/


http://kylerteow74296.mybloglicious.com/28301054/


http://manuelmxgp63085.post-blogs.com/28509331/


http://zanecmwf07529.review-blogger.com/28326505/


https://simoneoyi29641.blognody.com/8861051/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://lukascnyh19641.blogsumer.com/8954938/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://cesarqzjs63075.jts-blog.com/8939997/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://johnathanvgqz86318.rimmablog.com/8836532/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://mariomwhp41863.bloggazza.com/8831455/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://edwinufow74196.blogaritma.com/8936878/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://deankxjs53074.shoutmyblog.com/8905026/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://franciscofpyi29641.bcbloggers.com/8805985/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://stephenlvfo41863.blogcudinti.com/8828194/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://devinmwgq52974.iyublog.com/8928028/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://garrettgqaj20742.verybigblog.com/8902219/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://tysonpair42975.blogdiloz.com/8934872/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://israelfpzi29630.activosblog.com/8919307/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://israeldoyf18520.p2blogs.com/8804205/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://ricardohrbj29741.bloggactivo.com/8922173/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://kameronoyiq42964.theblogfairy.com/8914568/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://emilianonxhp52963.vidublog.com/8923497/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://angelozjsb96419.oblogation.com/8913387/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://codyaktd07419.gynoblog.com/8899006/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://charlieblve08520.laowaiblog.com/8777828/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://felixnxhq52964.angelinsblog.com/8877624/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://jeffreyqblu64186.bloggadores.com/8919025/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://cristianoyiq52064.humor-blog.com/8794248/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://cristianpzis52075.thekatyblog.com/8835931/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://devinitem31853.blogspothub.com/8909856/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://codybmwg18529.idblogmaker.com/8900749/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://hectorvgqz86308.blogdemls.com/8910097/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://finnxmxg18520.ageeksblog.com/8883012/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://rafaelqblt75297.blogunteer.com/8885142/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://trevorqaox75296.life3dblog.com/8876438/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://martinnxgp42863.therainblog.com/8878668/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://sergiovfpy85207.ltfblog.com/8903568/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://brooksfpyh18530.blogmazing.com/8880717/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://cesarmwgp41963.blogars.com/8858963/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://gunneruiue07529.thechapblog.com/8886903/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://emilianoitdm30852.blogsvirals.com/8889034/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://landensdmu64186.glifeblog.com/8886082/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://daltonyisb96318.losblogos.com/8862331/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://griffiniscl30852.estate-blog.com/8878795/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://codyxhqa07429.prublogger.com/8884063/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://erickhqai18520.blogdomago.com/8788266/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://jeffreyaoak20742.bloguerosa.com/8882332/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://trentontcmv64296.daneblogger.com/8886523/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://johnathanrblu63185.goabroadblog.com/8886116/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://claytonlveo31852.popup-blog.com/8862929/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://jeffreyisbl30742.blogozz.com/8874186/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://griffinxmyi18631.activablog.com/8878187/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://judahfqai29631.bloggazzo.com/8879021/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://lukasclvd07418.aboutyoublog.com/9519938/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://marcoueoy74297.ssnblog.com/8860173/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://titusoyiq52064.blog2news.com/9714056/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://louislamw74201.blog4youth.com/9428053/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://cruzscmv64186.blog5star.com/9758527/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://arthuryisa86307.blogdun.com/9740302/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://juliusudnw64186.bloggactif.com/10326005/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://gregorymyks53085.blogginaway.com/9770644/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://riverpajs52963.blogolenta.com/10127835/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://andyepzi29742.blogripley.com/9812672/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://dantewgrz85307.blogsmine.com/8194036/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://sergioyhrz86318.blogsuperapp.com/9675305/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://rafaelgrbk29741.dgbloggers.com/9517100/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://sergioocpy85318.dreamyblogs.com/9543881/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://andersonfwde19741.frewwebs.com/9744863/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://edwinalwe07419.howeweb.com/9668213/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://louisoyhq53075.idblogz.com/9462604/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://beckettrdmv74196.izrablog.com/6913622/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://cristiankuem30852.kylieblog.com/9511063/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://dantenzkt63085.luwebs.com/9809783/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://andymxiq52974.myparisblog.com/8578873/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://marcoudmw74296.slypage.com/10018030/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://andresenxg18630.theideasblog.com/8488232/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://jaredanxg18630.webbuzzfeed.com/9715549/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://josuelvfo31853.webdesign96.com/9625457/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://emiliougqz85207.59bloggers.com/9628776/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://becketteoxh29742.bligblogging.com/10017512/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://juliusueov74186.thelateblog.com/9899600/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://remingtonwgqy85207.actoblog.com/9879514/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://emilianolvfp41963.blog-mall.com/9943830/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://franciscofqzh19741.blogofchange.com/10033495/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://paxtonozku64186.spintheblog.com/10154505/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://ericklwgo53074.dailyblogzz.com/9979275/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://rafaelqzkt63186.blogvivi.com/10303855/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://messiahwgpy75207.bloginder.com/10549645/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://beaualve07429.blogdal.com/10543923/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://jeffreyisbk30852.newsbloger.com/10655070/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://andynxgo53075.get-blogging.com/10945007/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://holdenrclu63185.targetblogs.com/10915890/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


http://edwinrakt53075.bleepblogs.com/10903963/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://trentontclt53074.activoblog.com/7647258/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://landensdmw74296.blogoxo.com/7641733/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://collinyktb86307.elbloglibre.com/7637117/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://troynxhq52074.blog-ezine.com/7634416/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://augustfpyh19630.blogscribble.com/7631926/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://griffingpyg29741.madmouseblog.com/7632524/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://stephenkudl20741.ja-blog.com/7639308/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://mariomxhq42964.blogtov.com/7641441/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://collinzisb96418.digitollblog.com/7628304/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://charlieakuc07419.blazingblog.com/7638725/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://keeganbkud96418.blogchaat.com/7630851/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://travisfpxg18630.creacionblog.com/7636766/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://waylonjtdn41852.smblogsites.com/7631680/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://israeldnyf18539.tusblogos.com/7620567/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://jaredtdnw74297.weblogco.com/7634052/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://israelbkuc18631.blogdeazar.com/7630341/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://mylesblve07529.ourcodeblog.com/7637361/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://jaidencmve07529.eedblog.com/7630646/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://marconzkt63085.theisblog.com/7635053/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://hectorcobm30752.blog2freedom.com/7637114/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://ricardohqaj29630.bloggip.com/7633057/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://troynwfn31852.qodsblog.com/7639806/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://reidxlwg18641.blogpayz.com/7635983/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://connerblve08631.techionblog.com/7637915/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://emilianojtdm31075.dm-blog.com/7622354/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://louisqzjs53074.buyoutblog.com/7628033/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://traviswkwf29741.blogitright.com/7636504/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://andreszjsb96308.blogunok.com/7632672/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://milovfpz85297.blog-eye.com/7634354/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://ricardoazsk77776.blogdosaga.com/7639176/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://shanesldv21212.blogpixi.com/7637778/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://damiennfxp99999.azzablog.com/7641916/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://archerkxhr52075.snack-blog.com/7641419/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://lorenzondrd08642.fare-blog.com/7637814/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://mylesukyl41975.anchor-blog.com/7641303/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://rafaelrbks63185.liberty-blog.com/7636207/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://cruzkduk54320.blogsvila.com/7640417/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://connerhatl88877.wssblogs.com/7642116/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://dantedzum76665.bloggerchest.com/7645387/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://hectorysme56666.tkzblog.com/7643597/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://sergiofdbs10099.blogdanica.com/7646076/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://daltoniknm77888.onzeblog.com/7644737/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://holdenvumf44544.ziblogs.com/7649865/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://paxtonpkeu11110.blog-kids.com/7658497/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://trevorzvoe55544.answerblogs.com/7661390/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://edwindzri66655.like-blogs.com/7640374/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://marioppng67777.nizarblog.com/7669739/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://trevorungy33333.sharebyblog.com/7673104/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://sergionlfy22111.wizzardsblog.com/7673062/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان


https://franciscokdxq99988.tokka-blog.com/7680465/آموزش-برنامه-نویسی-کودکان-و-نوجوانان
(0) نظر

آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان 34

دوشنبه پانزدهم 9 1400

مسگورماش دارای سه آزمایشگاه آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان ژئوانفورماتیک، هوافضا و رباتیک است.

 

بیت کوین دارای سه آزمایشگاه است که دارای کلاس هایی در هشت حوزه است: برنامه نویسی، رباتیک، هوانوردی، مدل سازی و شبیه سازی سه بعدی، تجسم سه بعدی و انیمیشن آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان کامپیوتری، ویرایش ویدئو، "طراحی رابط" و "اینترنت اشیا".

 

تکنوپارک مرکز بسته بندی مسکو از کودکان دعوت  آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان می کند تا نه تنها در زمینه های فنی (معماری و طراحی، نمونه اولیه، راه حل های مهندسی) بلکه در پروژه هایی که برنامه هایی را که به جوانان در کسب دانش و مهارت ها کمک می کند ترویج و مشروعیت بخشد، مطالعه کنند.

 

پارک فناوری کالیبر کیدز در مدل سا آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان زی سه بعدی و انیمیشن کامپیوتری تخصص دارد. تاکنون چهار آزمایشگاه برای انیماتورهای جوان افتتاح شده است: «مبانی مدلسازی سه بعدی»، «تکنولوژی‌های انیمیشن رایانه‌ای و تصویربرداری حرکتی»، «انیمیشن رایانه‌ای در واقعیت مجازی» و «انیمیشن رایانه‌ای در واقعیت افزوده».

 

کوانتوریوم اولیه در Skolkovo دارای 12 آزمایشگاه برای جوانا آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان ن است: هوافضا، رباتیک، زمین فضایی، بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی، مدل سازی هواپیما، فناوری اطلاعات، VR / AR (مطالعه مبانی واقعیت مجازی، و همچنین توسعه و توسعه پروژه ها و برنامه های کاربردی در این زمینه. حوزه)، مدل سازی، تحقیقات شناختی (خواندن مبانی هوش مصنوع آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان ی)، طراحی صنعتی.

 

ویژگی منحصر به فرد Skolkov Technopark این است که کلاس هایی در تمام زمینه های اصلی خلاقیت کودکان و همچنین معلمان تکنوپارک برای کودکان آموزش آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان  دیده در اینجا ارائه می دهد.

 

از اول فوریه 2018، چهار آزمایشگاه در "شهر علمی" دانشگاه مالی و حقوق مسکو فعالیت خواهند کرد: معماری و اطلاعات جغرافیایی (مطالعه و طراحی سیستم های اطلاعات جغرافیایی)، فناوری اطلاعات (مطالعه مبانی برنامه نویسی)، گرافیک و صنعتی. طراحی (مبانی طراحی، طراحی به صورت سه بعدی). ) و  آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان رباتیک (ربات

خواندن اصول دیکس آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان ، انواع و اقسام ربات ها، هوش مصنوعی).


http://holdengfdb61727.pages10.com/--41636957


http://beckettuvwv38383.blogolize.com/--44482467


http://josuepgxn93603.bloguetechno.com/--40313577


http://remingtonzrjz47148.shotblogs.com/-19986279


http://daltonnomk05050.tribunablog.com/-20192401


http://trentonloqr39405.blogminds.com/-4268593


http://dallasgjkk06173.suomiblog.com/-21343215


http://ericknfwm82592.pointblog.net/--44259541


http://traviszcde84950.full-design.com/--47884395


http://paxtonabax50516.thezenweb.com/--41935922


http://spencerbdff83940.tinyblogging.com/--46864450


http://mariobbay50505.ampedpages.com/--33706208


https://trevorgjll06172.blog5.net/47232863/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://devinmdvl81592.affiliatblogger.com/57000207/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://beausvwx51738.diowebhost.com/60630419/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://sergioqtvw51728.fitnell.com/46060026/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://marcozrhy36037.dbblog.net/36832017/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://edwinxofv26936.ezblogz.com/36862767/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://milorvud06151.designertoblog.com/36445640/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://troyqhyp03704.blogs-service.com/36529297/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://simonwzab72849.bluxeblog.com/37090792/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://remingtonrtvw51728.mpeblog.com/28990714/


http://jeffreyphxo93603.articlesblogger.com/28816636/


http://caideneijl17384.arwebo.com/28768246/


http://marcobtka47148.blogerus.com/28881458/


http://cashgijj05162.bloggin-ads.com/28927319/


http://lanewoeu25825.blogpostie.com/28886187/


http://edgarigdz60370.blogprodesign.com/28681021/


http://connerfxoe59269.blogdigy.com/-20131228


http://johnathanwoeu25926.mybjjblog.com/-20599687


http://edwinxpfw26937.tblogz.com/-20727381


http://juliusstuu40516.uzblog.net/-20581197


http://lanefbwq16059.canariblogs.com/-21691928


https://trentonyqgx36047.qowap.com/65002599/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://martinfijj06172.blog2learn.com/53332878/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://dantesvww40617.jiliblog.com/64384318/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://milovwza61627.ka-blogs.com/59557444/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://devinmevl82592.timeblog.net/42137616/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://lanenonl05050.acidblog.net/36757511/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://angeloruwx51728.fireblogz.com/36458271/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://brooksjbrh70471.aioblogs.com/59696352/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://charlieewmd59269.xzblogs.com/47848737/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://franciscowabb73840.free-blogz.com/53043690/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://travisldtk82592.widblog.com/60189542/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://andyskaq04714.collectblogs.com/51957076/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://lorenzosttt40516.isblog.net/-23358725


http://sergioariy36047.blogdon.net/-22483242


http://jaredpqpo17272.blogkoo.com/-25323888


http://lanejhdb61505.alltdesign.com/-26349437


http://jasperpqrr28394.amoblog.com/-27825375


http://messiahyqgx26037.total-blog.com/-31258950


http://trentonttsq27272.blog-gold.com/10589465/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://connerjbtj71481.ambien-blog.com/10568153/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://judahxzcd84951.atualblog.com/10484930/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://lukastuts38394.blog-a-story.com/10530602/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://alexisquvv40516.blogacep.com/10149769/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://troyortu40517.blogadvize.com/10633425/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://raymondcfgi05173.bloggerbags.com/10273632/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://beckettizqg60371.bloggerswise.com/10544702/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://johnathanxogw26936.bloggosite.com/10646217/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://gunnerevnd58259.blogoscience.com/10547494/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://cruzjkkk06162.blogproducer.com/10675651/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://marionsqp17273.blogrelation.com/10568364/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://andyrizq03714.blogrenanda.com/10648931/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://andresppnn16162.blogsidea.com/10696044/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://alexisnprr39506.blogthisbiz.com/10439781/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://augustjarh70370.blue-blogs.com/10538830/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://zanesuwy51739.csublogs.com/10375484/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://dantessrq27383.dailyhitblog.com/10531897/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://landenvneu15826.develop-blog.com/10636805/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://daltonchlo27283.is-blog.com/10693986/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://connerffge73838.livebloggs.com/10666044/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://angeloarhy37047.loginblogin.com/10629851/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://rowanxzab72840.mdkblog.com/10372214/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://sergiotwyy61728.mybuzzblog.com/10328817/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://johnathanlnpr39406.newbigblog.com/10429965/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://codydvlc48259.thenerdsblog.com/10247577/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://lanerttt39405.theobloggers.com/10675388/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://beauvybc73950.topbloghub.com/10666572/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://codyctkb47148.ttblogs.com/10369529/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://spencerxwwv49494.vblogetin.com/10270344/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://collinsstr28394.win-blog.com/10738017/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://keegancgij06273.worldblogged.com/10439029/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://fernandoqhyo93703.yomoblog.com/10699054/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://emilioskbr04714.digiblogbox.com/31626464/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://zionchjk06284.bloginwi.com/40964412/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://caidenqiaq04714.jaiblogs.com/31928357/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://hectorknpq30849.blogzag.com/50779611/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://tysontlbs14815.look4blog.com/45555560/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://messiahijjh84940.imblogs.net/55656076/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


http://eduardogikm05050.blogstival.com/28696481/


http://messiahostu40516.designi1.com/28186833/


http://edwinkmpq28406.ivasdesign.com/28507358/


http://caidenqhyo03704.educationalimpactblog.com/28490612/


http://connerwxzz62739.link4blogs.com/28646576/


http://riverkifc59360.mybloglicious.com/28302268/


http://rylanewne59269.post-blogs.com/28510583/


http://shaneccay50616.review-blogger.com/28327772/


https://josuenevl82592.blognody.com/8862400/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://elliotttwya62840.blogsumer.com/8956290/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://landenoqqr28495.jts-blog.com/8941364/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://andygjln17395.rimmablog.com/8837889/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://lukasfxnd59269.bloggazza.com/8832819/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://franciscogypg69370.blogaritma.com/8938249/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://edgarzriy37147.shoutmyblog.com/8906401/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://zanderxyxx50616.bcbloggers.com/8807359/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://garrettvxza62849.blogcudinti.com/8829582/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://hectorjmop28395.iyublog.com/8929427/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://keeganybdf84061.blogdiloz.com/8936285/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://troyuldt14825.activosblog.com/8920693/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://daltonbsjz37047.p2blogs.com/8805592/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://ricardoehii06273.bloggactivo.com/8923582/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://finnuwyw51727.theblogfairy.com/8915992/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://garrettzzyw50505.vidublog.com/8924923/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://beautvwy61738.oblogation.com/8914832/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://waylonxxyx40505.gynoblog.com/8900408/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://raymonddhhi95061.laowaiblog.com/8779251/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://rafaelmmlj95173.angelinsblog.com/8879063/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://jeffreyphyo93703.humor-blog.com/8795664/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://finnwwww50504.bloggadores.com/8920464/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://zanewzab73940.thekatyblog.com/8837432/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://finnzzyw50505.blogspothub.com/8911325/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://beckettzabb72839.idblogmaker.com/8902189/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://rowanjbsi70471.ageeksblog.com/8884491/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://manuelphxn92693.blogdemls.com/8911556/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://daltonbsjz47148.blogunteer.com/8886624/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://cruzvmdu15926.life3dblog.com/8877882/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://alexisssrq27273.therainblog.com/8880140/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://griffinuutv62738.ltfblog.com/8905049/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://codydvlc48259.blogmazing.com/8882220/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://tysonnonm07305.blogars.com/8860436/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://beckettsrom27395.thechapblog.com/8888407/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://damienkhyp93704.blogsvirals.com/8890538/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://dantebska47148.losblogos.com/8863839/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://caidengjji95051.glifeblog.com/8887586/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://kylerfbxr26059.estate-blog.com/8880305/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://deanewnd59269.prublogger.com/8885572/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://connerrqmi94949.blogdomago.com/8789776/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://israelyyzx50616.bloguerosa.com/8883865/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://mariocegh95162.daneblogger.com/8888058/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://cristianqhyo93703.goabroadblog.com/8887663/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://juliusqrro27383.popup-blog.com/8864460/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://judahjbsi71581.blogozz.com/8875741/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://edgarmprs39517.activablog.com/8879752/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://lorenzoutsp19838.bloggazzo.com/8880580/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://brookszccd73849.ssnblog.com/8861783/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://mylesppom06161.activoblog.com/7648611/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://manuelmduk81582.blogoxo.com/7643096/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://kylersstt49505.elbloglibre.com/7638496/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://beauevnd58269.blogscribble.com/7633312/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://alexisvgpx74185.madmouseblog.com/7633902/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://jeffreyilop38406.ja-blog.com/7640705/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://andresxbbc20506.blogtov.com/7642823/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://fernandonfwm82692.digitollblog.com/7629696/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://connerqqpo16272.blazingblog.com/7640119/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://martinjjjh94951.creacionblog.com/7638175/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://andretlbr04714.tusblogos.com/7621988/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://tysonfikl17284.blogchaat.com/7632311/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://waylonnevl82592.dm-blog.com/7623748/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://jaredwneu26936.smblogsites.com/7633144/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://dominickprxz61728.blogdeazar.com/7631787/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://manuelcehj06173.weblogco.com/7635533/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://sethefdc61627.ourcodeblog.com/7638811/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://johnnygkmn17384.eedblog.com/7632112/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://devinzbeg84061.theisblog.com/7636524/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://archernprs39506.blog2freedom.com/7638602/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://keegandhjk06172.bloggip.com/7634531/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://stephenegii95061.qodsblog.com/7641301/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://mylesvxzb73950.blogpayz.com/7637482/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://connerxyxw49495.techionblog.com/7639398/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://waylonxacd83951.buyoutblog.com/7629552/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://brooksjarh70481.blogitright.com/7638017/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://johnathanzska48259.blog-eye.com/7635879/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://simonewmd58261.blogdosaga.com/7640689/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://messiahmlig83839.blogpixi.com/7639311/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://paxtonacef84061.liberty-blog.com/7637758/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://beckettceeb62738.azzablog.com/7643456/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://remingtonswyz62839.snack-blog.com/7642980/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://augustybdd84062.fare-blog.com/7639378/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://lorenzopnkh83838.anchor-blog.com/7642849/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://mylesnkhe73838.blogsvila.com/7641970/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://trevorooom06161.blogdanica.com/7647634/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://trevorrjaq03704.bloggerchest.com/7646975/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://erickzazz61727.like-blogs.com/7641968/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://andretkbr04714.onzeblog.com/7646331/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://andersonhhec50493.tkzblog.com/7645209/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://zionnevm05048.ziblogs.com/7651456/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://arthurvtpj94849.answerblogs.com/7663002/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://trentonxofv25936.blog-kids.com/7660123/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://josueedbx49505.nizarblog.com/7671383/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://ricardozdfg95172.sharebyblog.com/7674756/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://rylantwya62840.wizzardsblog.com/7674727/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان


https://felixphxo93603.tokka-blog.com/7682115/آموزش-برنامه-نویسی-برای-کودکان-و-نوجوانان(0) نظر
X