همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

دانلود پروژه اسکرچ

چهارشنبه سیزدهم 11 1400

گلی را روی صفحه‌نمایش تصویر دانلود پروژه اسکرچ  کنید که وقتی برای آن آواز می‌خوانید می‌رقصد - آن SoundFlower است. این یک پروژه هنری تعاملی است که در اسکرچ ساخته شده است که برای نمایش جادوی خود به مجوز میکروفون نیاز دارد. اگر می‌خواهید تلاقی‌های موسیقی با تصاویر بصری را کشف کنید، این یکی را انتخاب کنید. ریمیکس‌های دیگر را بررسی کنید تا بتوانید در پروژه‌های پیچیده پیشرفت کنید و با زبان و ویژگی‌ها اعتماد به نفس پیدا کنید.

6. مارپیچ ساز

همانطور که از نام آن پیداست، این پروژه منبع باز دانلود پروژه اسکرچ در مورد کشیدن مارپیچ با خودکار است. کاربران برای انجام وظایف، ماوس خود را کلیک می کنند. دستورالعمل های پروژه همچنین به برخی نکات ریمیکس مانند تغییر عرض قلم، ساخت مارپیچ در اندازه های مختلف، تغییر رنگ قلم و کشیدن اشکال جدید اشاره می کند.

7. پیانو

تصور کنید که ماوس پد خود را برای نواختن نت های پیانو فشار دهید و سپس با Scratch این ایده را زنده کنید. با پروژه موسیقی پیانو، می توانید نت های بالاتر و پایین تر اضافه کنید و میانبرهای صفحه کلید ایجاد کنید، که با استفاده از آنها کاربران می توانند ملودی ها و آهنگ های متنوعی را اجرا کنند. علاوه بر این، شما می توانید ظاهر پیانوی خود را تغییر دهید و حتی با ساز دیگری تغییرات منحصر به دانلود پروژه اسکرچ فردی را انجام دهید.

8. DJ Scratch Cat

DJ Scratch Cat یکی دیگر از پروژه های مبتنی بر موسیقی است که به شما امکان می دهد صداها و گرافیک ها را با هم ترکیب کنید. طبق دستورالعمل‌های وب‌سایت Scratch، V، B، N، یا Z، X، C را فشار دهید تا با صداها بازی کنید. می‌توانید آهنگ‌ها و کلیدهای جدید را کاوش کنید یا به جای Scratch Cat، DJ دیگری را در تنظیمات قرار دهید.

9. نوجوانان دانلود پروژه اسکرچ در قلعه

اگر می خواهید یک استوری بورد تعاملی یا فیلمنامه کمیک بسازید، می توانید پروژه Teens at the Castle را در اسکرچ آزمایش کنید. آن افگفتگوی بین دو شخصیت را نشان ایرانیان سایبر می دهد که یک قلعه را در جنگل کشف می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی فلش کلیک کنید تا صحنه ها عوض شوند. می توانید به طرح داستان، صفحه های عنوان، جلوه های صوتی و ضبط صدا اضافه کنید تا به عنوان یک برنامه نویس داستان را برجسته کنید.

10. تور مجازی

این پروژه برای معرفی و آموزش مقدماتی بسیار مناسب است. می توانید یک تور مجازی در فضای دانشگاه یا دفتر خود طراحی کنید و مکان های مورد علاقه خود را در یک نمایش اسلاید جذاب برجسته کنید. به عنوان مثال، تیم Scratch در MIT صحنه هایی از فضای کاری واقعی خود را برای تسهیل تجربه ای فراگیر جمع آوری کرده است. می توانید اسلایدها را با تصاویر دیگر جایگزین کنید یا آثار هنری خود را در نسخه ریمیکس خود به نمایش بگذارید.

11. حباب با ویدئو

پروژه Bubbles از تکنیک سنجش ویدئو استفاده می کند دانلود پروژه اسکرچ و بنابراین برای کار کردن به یک وب کم نیاز دارد. کاربران می توانند حباب ها را بیرون بیاورند و شناور شدن آنها را تماشا کنند. کدنویس‌های اسکرچ می‌توانند به حرکت درآوردن حباب‌ها، زمانی که پاپ رخ می‌دهد، متحرک کنند و همه فعالیت‌ها را پیگیری کنند. توصیه می‌شود پروژه Bubbles 2.0 را انتخاب کنید و پس از بررسی اصول اولیه، بازخوانی‌ها را بنویسید.

12. آشپز پیتزا

پیتزا سرآشپز قابلیت‌های سنجش ویدیویی Scratch را نشان می‌دهد. هنگامی که بازیکنان دست یا سر خود را فشار می دهند، دوربین وب حرکت را برای نگه داشتن پیتزا در هوا تشخیص می دهد. این پروژه شما را قادر می سازد تا از طریق ریمیکس های متنوع کدنویسی مبتنی بر بلوک را تمرین کنید. می‌توانید پروژه اسکرچ ظاهر خمیر را تغییر دهید، تعداد ورق‌های پیتزا را سفارشی کنید، اشیاء شناور دیگر را در هوا اضافه کنید، یا نسخه‌ای متفاوت بدون نیاز به وب‌کم بسازید.

(0) نظر

برنامه نویسی اندروید چیست

چهارشنبه سیزدهم 11 1400

سی شارپ کاملا شبیه جاوا است برنامه نویسی اندروید چیست و بنابراین برای توسعه اپلیکیشن اندروید ایده آل است. مانند جاوا، سی شارپ نیز جمع آوری زباله را پیاده سازی می کند تا احتمال نشت حافظه کمتر باشد. و سی شارپ نیز سینتکس تمیزتر و ساده‌تری نسبت به جاوا دارد که کدنویسی با آن را نسبتاً آسان‌تر می‌کند.

پیش از این، بزرگترین اشکال سی شارپ این بود که فقط بر روی سیستم های ویندوز اجرا می شد، زیرا از دات نت فریم ورک استفاده می کرد. با این حال، این مشکل توسط Xamarin حل شد. اندروید (مونو برای اندروید سابق) یک پیاده‌سازی چند پلتفرمی از زیرساخت زبان مشترک است. حالا، زامارین. از ابزارهای اندروید می توان برای نوشتن برنامه های اندرویدی بومی و به اشتراک گذاری کد در چندین برنامه نویسی اندروید چیست پلتفرم استفاده کرد.

5. پایتون

پایتون را می توان برای توسعه برنامه اندروید استفاده کرد، حتی اگر اندروید از توسعه بومی پایتون پشتیبانی نمی کند. این را می توان با استفاده از ابزارهای مختلفی انجام داد که برنامه های پایتون را به بسته های Android تبدیل می کند که می توانند در دستگاه های Android اجرا شوند.

نمونه ای از این Kivy است که یک کتابخانه منبع باز پایتون است که برای توسعه برنامه های تلفن همراه استفاده می شود. از اندروید پشتیبانی می کند و همچنین توسعه سریع برنامه را تشویق می کند (که به گفته من یک وضعیت برد-برد است!). با این حال، نقطه ضعف این است که مزایای بومی برنامه نویسی اندروید چیست برای Kivy وجود نخواهد داشت، زیرا به صورت بومی پشتیبانی نمی شود.

6. HTML، CSS، جاوا اسکریپت

برنامه‌های اندروید را می‌توان با استفاده از HTML، CSS و جاوا اسکریپت با استفاده از چارچوب Adobe PhoneGap که توسط Apache Cordova ارائه می‌شود، ایجاد کرد. چارچوب PhoneGap اساساً استفاده از مهارت های توسعه وب را برای ایجاد برنامه های ترکیبی که از طریق "WebView" نشان داده می شوند، اما مانند یک برنامه بسته بندی می شوند، اجازه می دهد.

در حالی که چارچوب Adobe PhoneGap برای  برنامه نویسی اندروید چیست کارهای اساسی در حوزه توسعه برنامه اندروید کافی است، اما به سختی به m نیاز دارد. برنامه نویسی uch به جز جاوا اسکریپت. و از آنجایی که حتی برای ایجاد یک برنامه مناسب نیاز به کار زیادی دارد، بهتر است از زبان های ایرانیان سایبر دیگر این لیست استفاده کنید اگر می خواهید یک توسعه دهنده واقعی اندروید نامیده شوید (بله ... این یک چیز است!)

7. دارت

نادیده گرفتن دارت به عنوان یک زبان برنامه نویسی در شرایط امروزی مانند نادیده گرفتن گوریل در اتاق است (زیرا فیل جاوا است). دارت یک زبان برنامه نویسی منبع باز است که فریم ورک فلاتر را تقویت می کند، که این روزها به دلیل توانایی آن در ارائه اپلیکیشن زیبا و عملکردی برای وب، دسکتاپ و موبایل در زمان کمتری مورد توجه قرار گرفته است. نکته کلیدی فروش دارت این است که توسط گوگل به عنوان یک زبان بهینه سازی شده برای مشتری برای برنامه های سریع در هر پلتفرمی طراحی شده است. Dart عمدتاً روی آسان‌تر کردن توسعه رابط کاربری برای توسعه‌دهندگان با ویژگی‌هایی مانند Hot-Reload، که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تغییرات را فوراً در حین کار روی برنامه ببینند، تمرکز دارد. دارت همچنین به دلیل عملکرد سریع خود شناخته شده است، کدهای ماشین ARM و x64 را برنامه نویسی اندروید چیست برای موبایل، دسکتاپ و باطن کامپایل می کند. و به جاوا اسکریپت برای برنامه های وب.

Corona یک کیت توسعه نرم افزار است که می تواند برای توسعه برنامه های اندروید با استفاده از Lua استفاده شود. دارای دو حالت عملیاتی، یعنی Corona Simulator و Corona Native. Corona Simulator برای ساخت برنامه ها به طور مستقیم استفاده می شود در حالی که Corona Native برای ادغام کد Lua با پروژه Android Studio برای ساخت یک برنامه با استفاده از ویژگی های بومی استفاده می شود.

در حالی که Lua در مقایسه با جاوا کمی محدود است، همچنین بسیار ساده تر است و منحنی یادگیری آسان تری دارد. علاوه بر این، ویژگی‌های کسب درآمد و همچنین دارایی‌ها و افزونه‌های مختلفی وجود دارد که تجربه توسعه برنامه را غنی می‌کند. Corona بیشتر برای ایجاد برنامه های گرافیکی و برنامه نویسی اندروید بازی ها استفاده می شود اما به هیچ وجه محدود به آن نیست.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا

چهارشنبه سیزدهم 11 1400

طیف وسیعی از فناوری‌ها آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا شامل سرور منبع باز پارس، فایربیس، Admob، LibGDX (توسعه بازی)، بلوتوث و بسیاری موارد دیگر پوشش داده شده است. نکته دیگری که این دوره آموزشی به ما می آموزد که چگونه از اپلیکیشن اندروید خود کسب درآمد کرده و با استفاده از AdMob و Google Ads کسب درآمد کنیم.

به عنوان بخشی از این دوره، شما همچنین یک کلون واتس اپ می سازید و یاد می گیرید که چگونه آن را بازاریابی کنید و با انجام آن کسب درآمد کنید. بنابراین، اگر به دنبال راه جدیدی برای کسب درآمد هستید، این دوره ای است که باید به آن بپیوندید.

2. دوره کامل برنامه نویس آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا اندروید: مبتدی تا پیشرفته

این یک دوره محبوب دیگر برای یادگیری اندروید از Udemy است و عمدتاً با 15 دلار پس از 90٪ تخفیف به دلیل فروش های فلش مختلف آنها که اغلب اجرا می شود در دسترس است. در این دوره آموزشی با نحوه ساخت و توسعه اپلیکیشن اندروید برای گوشی های هوشمند و فراتر از آن آشنا خواهید شد.

این احتمالاً محبوب ترین دوره در اندروید در Udemy است که بیش از 96140 دانش آموز در آن ثبت نام کرده اند. این میزان اعتبار دوره را نشان می دهد و 97 هزار نفر نمی توانند اشتباه کنند.

در این دوره نه تنها مفاهیم و تکنیک های آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا مورد استفاده در ایجاد اپلیکیشن را درک خواهید کرد، بلکه اپلیکیشن های اندروید را نیز از ابتدا توسعه می دهید.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه از پایگاه های داده برای ذخیره داده های برنامه های اندرویدی و استقرار برنامه های خود توسعه یافته در دستگاه های اندرویدی استفاده کنید.

همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از LibGdx که یکی از فریمورک های محبوب برای ساخت بازی در جاوا است، برای دستگاه های اندرویدی بازی بسازید و مهمتر از همه با نحوه ایجاد رابط کاربری برای برنامه های اندروید که یکی از جنبه های مهم ایجاد برنامه های دنیای واقعی  آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا است آشنا خواهید شد. .

3. مقدمه ای بر توسعه اندروید

من یکی از طرفداران پر و پا قرص جان سونمز هستم، به ایرانیان سایبر خصوص پس از خواندن کتاب او در مورد مهارت های نرم. او همچنین دوره های مقدماتی زیادی در مورد Pluralsight ایجاد کرده است که برای شروع با یک فن آوری یا مهارت جدید مانند اندروید عالی هستند.

این دوره توسعه سطح ابتدایی اندروید را از دیدگاه یک توسعه دهنده دات نت پوشش می دهد، اما به عنوان یک توسعه دهنده جاوا، آن را به همان اندازه مفید یافتم.

در این دوره یاد می گیرید که یک اپلیکیشن اندرویدی ساده چند صفحه ای بسازید که بتوانید از آن استفاده کنیدمنوها و تنظیمات برگزیده را بیاموزید و نحوه استقرار آن برنامه را در بازار اندروید یاد بگیرید.

بهترین بخش این دوره این است که در صورت ثبت نام در یک دوره آزمایشی رایگان 10 روزه می توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید که برای تکمیل آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا این دوره و شروع با اندروید کافی است.

4. سری مبتدی اندروید: جاوا کافی است

این یکی دیگر از دوره های آموزشی اندروید توسط John Sonmez است که به ویژه برای توسعه دهندگان جاوا در پلتفرم Pluralsight نوشته شده است. در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از جاوا و Eclipse که یکی از محبوب ترین IDE ها در بین توسعه دهندگان جاوا است، یک اپلیکیشن اندروید واقعی بسازید.

این دوره به طور همزمان جاوا و اندروید را به شما آموزش می دهد. شما اصول اولیه جاوا و اندروید را یاد خواهید گرفت در حالی که یک برنامه کاربردی اندرویدی واقعی ایجاد می کنید.

Btw، این دوره سومین دوره از یک سری 4 قسمتی در برنامه نویسی اندروید با جاوا شروع توسعه اندروید است، اما برای درک این دوره نیازی به تماشای دوره های دیگر ندارید.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی اندروید برای نوجوانان

چهارشنبه سیزدهم 11 1400

Android Studio یک محیط  آموزش برنامه نویسی اندروید برای نوجوانان توسعه یکپارچه رایگان (IDE) برای ساخت برنامه های اندروید است. این برنامه از بسیاری از ویژگی های جالب مانند تکمیل کد، سبک و قالب بندی، و درخواست های اشکال زدایی پشتیبانی می کند. یک پنجره ویرایش بزرگ وجود دارد که نوشتن کد و جابجایی بین فایل های ضروری را آسان می کند. Android Studio همچنین به طور خودکار فایل ها را بر اساس کد منبع جاوا، فایل های طرح بندی و تصاویر پروژه سازماندهی می کند.

طرح بصری

یکی از ویژگی‌های مهم توسعه اپلیکیشن نمای ظاهری آموزش برنامه نویسی اندروید برای نوجوانان است زیرا این طرح بصری است که کاربر با آن در تعامل است. اندروید استودیو دارای دو گزینه برای ساخت یک طرح بصری است. یکی از آنها ویرایشگر "Design" است که به شما امکان می دهد طرح بندی را در یک پنجره گرافیکی مشخص کنید. این یک ماکت ایجاد می کند که در آن می توانید با کلیک کردن و کشیدن با اجزا تعامل داشته باشید. منوهایی وجود دارند که با گزینه‌های کشویی بیشتری برای افزودن مؤلفه‌ها گسترش می‌یابند.

گزینه دیگر ویرایشگر "کد" است که از زبانی به نام زبان نشانه گذاری توسعه پذیر (XML) استفاده می کند. یادگیری XML آسان است و امکان سفارشی سازی قدرتمند زیادی را فراهم می کند. قالب‌بندی و تکمیل خودکار پشتیبانی‌شده توسط Android Studio به دیدن گزینه‌های چیدمان مشترک و نحوه آموزش برنامه نویسی اندروید برای نوجوانان ساخت اجزا بر روی یکدیگر کمک می‌کند. هر دو ویرایشگر "طراحی" و ویرایشگر "کد" از ویژگی های یکسانی پشتیبانی می کنند. آنها فقط راه های مختلفی برای ساخت یک طرح ارائه می دهند.

شبیه ساز

شبیه ساز یک ویژگی رایگان اندروید استودیو است که می توانید برای آزمایش برنامه اندروید خود از رایانه خود بدون گوشی واقعی راه اندازی کنید. می توانید برنامه خود را بر روی آموزش برنامه نویسی اندروید برای نوجوانان دستگاه های مختلف و شبیه ساز آزمایش کنیدبرنامه نویسی اپلیکیشن موبایل برای بچه ها سرگرم کننده است زیرا اپلیکیشن های موبایل امروزه بخش بزرگی از زندگی روزمره آن ها را تشکیل می دهند. به عنوان مثال، گوش دادن به موسیقی، تماشای یک ویدیوی خنده دار، یا یافتن یک رستوران در نزدیکی چه وجه اشتراکی دارند؟ همه آنها را می توان در برنامه های تلفن همراه انجام داد!

در Create and Learn، می‌دانیم که برنامه‌ها به بخش مهمی از زندگی تبدیل شده‌اند و به دانش‌آموزان خود نشان می‌دهیم که چگونه برنامه‌های Android را از ابتدا در کلاس جاوا برای کودکان خود بسازند.

اما برای اینکه این برنامه های موبایل کار کنند، به پلتفرمی ایرانیان سایبر برای اجرا نیاز دارند. اندروید یک سیستم عامل برتر تلفن همراه است که روی بسیاری از دستگاه ها اجرا می شود. ساختن برنامه های اندروید یک راه فوق العاده سرگرم کننده برای دیدن اینکه چگونه برنامه هایی که روزانه استفاده می کنیم جان می گیرند.

اپلیکیشن موبایل چیست؟ چرا برنامه نویسی اپلیکیشن موبایل مهم است؟

برنامه‌های موبایل، نرم‌افزاری هستند که می‌توانند روی دستگاه‌های تلفن همراه مانند تلفن‌ها اجرا شوند. ما نمی‌خواهیم برنامه‌ها را فقط به رایانه‌ها محدود کنیم، بنابراین می‌توانیم آنها را تطبیق آموزش برنامه نویسی اندروید برای نوجوانان دهیم یا برنامه‌های کاملاً جدیدی را برای دستگاه‌های تلفن همراه بنویسیم. برنامه‌های موبایل کاربردهای مختلفی دارند، از اهداف عملی مانند برنامه ناوبری گرفته تا برنامه‌ای که یک بازی را اجرا می‌کند. با توجه به اینکه تلفن‌های ما بخشی از زندگی روزمره هستند، برنامه‌های تلفن همراه با اجرا بر روی تلفن‌های ما، راحتی بالایی را ارائه می‌کنند.

در کلاس‌های مقدماتی اپلیکیشن موبایل، دانش‌آموزان اصول برنامه‌نویسی موبایل را با پلتفرمی به نام Thunkable یاد می‌گیرند. این مجموعه بچه ها را با موضوعاتی مانند ایجاد طرح بندی یک برنامه و حسگرها آشنا می کند. در کلاس های برنامه نویسی اندروید جدیدمان، برنامه های کامپیوتری را که بچه ها در کلاس های قبلی ساخته اند را می گیریم و تغییرات لازم را به آنها نشان می دهیم تا آن را به یک برنامه موبایل تبدیل کنند.

برنامه نویسی اندروین برای کودکان

اندروید چیست؟

درست مانند رایانه ها دارای سیستم عامل هستند، دستگاه های تلفن همراه نیز دارای سیستم عامل هستند - اندروید نمونه ای از آن است. سیستم عامل به کاربر اجازه می دهد تا با نرم افزار آموزش برنامه نویسی اندروید و سخت افزار دستگاه تعامل داشته باشد. اندروید در سال 2003 تاسیس شد، در سال 2005 توسط گوگل خریداری شد و اولین دستگاه اندرویدی در سال 2008 منتشر شد.

(0) نظر

آموزش برنامه نویسی کامپیوتر

يکشنبه سوم 11 1400

هیچ پاسخ درست یا غلطی آموزش برنامه نویسی کامپیوتر برای این سوال وجود ندارد. زبان های برنامه نویسی مختلف برای اهداف مختلف استفاده می شوند، بنابراین بستگی به هدف اصلی شما دارد. با این حال، اگر به برخی از اصول کدنویسی علاقه مند هستید، زبان هایی مانند پایتون و جاوا اسکریپت مکان آسانی برای شروع هستند.

چگونه مهارت های کدنویسی را بهبود می دهید؟

بهترین راه برای بهبود مهارت های کدنویسی، ادامه دادن به تمرین است. خواه در یکی از دوره های آنلاین ما شرکت کنید یا روی پروژه های کدنویسی خود کار کنید، می توانید مهارت هایی را که آموخته اید توسعه دهید.

آیا می توانم به خودم برنامه نویسی یاد بدهم؟

مطمئناً می توان به خود مهارت های برنامه نویسی و کدنویسی را آموزش داد. بخش بزرگی از این رشته یافتن پاسخ ها و راه حل های خود برای مشکلات است. متوجه خواهید شد آموزش برنامه نویسی کامپیوتر که بسیاری از دوره های برنامه نویسی ما این شانس را به شما می دهند که دقیقاً این کار را در یک ساختار یادگیری انجام دهید.

تفاوت کدنویسی و برنامه نویسی چیست؟

این اصطلاحات اغلب به جای یکدیگر استفاده می شوند، ایرانیان سایبر اما تفاوت هایی نیز وجود دارد. کدنویسی فرآیند نوشتن کد است، در حالی که برنامه نویسی فرآیند ایجاد نرم افزار کارآمد یا یک برنامه کامپیوتری است.

برنامه نویسی شی گرا چیست؟

برنامه نویسی شی گرا روشی از برنامه نویسی کامپیوتری است که بر طراحی نرم افزار حول داده ها (شیء) در مقابل توابع و منطق تمرکز دارد. زبان های برنامه نویسی مانند جاوا، پایتون و سی پلاس پلاس همگی شی گرا هستند. گسترش مشارکت برای گنجاندن دانش آموزان آفریقایی-آمریکایی و اسپانیایی تبار دارای معلولیت در یادگیری علوم کامپیوتر با استفاده از آموزش مبتنی بر پروژه رابط کاربری صوتی

بنیاد ملی علوم به پروژه سه ساله Changing Expectations for a Computer Science for All (CSforAll: RPP) کمک مالی اعطا کرد. مشارکت پژوهشی-عملی CSforALL در آموزش برنامه نویسی کامپیوتر دومین سال از این پروژه سه ساله است. RPP متشکل از شاغلین آموزش، سیاستگذاران و محققانی است که با هم برای حل مشکلات عملی در آموزش علوم رایانه کار می کنند. این پروژه برای مطالعه و افزایش دانش آموزان آفریقایی-آمریکایی و اسپانیایی تبار با معلولیت، علاقه، مشارکت، یادگیری، دانش و قصد ادامه تحصیل در علوم کامپیوتر و مشاغل طراحی شده است. این پروژه تحقیقاتی را از طریق دانش آموزان آفریقایی-آمریکایی و اسپانیایی با معلولیت در اتحاد تحقیقات علوم رایانه انجام می دهد، یک گروه کاری متشکل از مربیان علوم رایانه، STEM، CTE، فناوری، و مربیان ویژه در مناطق مدرسه، محققان و ارزیابان.

در سال تحصیلی جاری، معلمان پنج سایت راهنمایی و دبیرستان، جلسات یادگیری از راه دور شنبه را برای حمایت از دانش آموزان هدف در یادگیری نحوه ایجاد چت ربات های صوتی با قابلیت هوش مصنوعی (AI) با استفاده از یک رویکرد پروژه محور برای حل مشکلات فرهنگی مرتبط ارائه کرده اند. خانه های دانش آموزی، مدارس، و جوامع. این پروژه همچنین توسعه حرفه ای معلمان را در دستیار صوتی هوش آموزش برنامه نویسی کامپیوتر مصنوعی IBM Watson (chatbot)، هوش مصنوعی، استراتژی های آموزش ویژه، طراحی جهانی و یادگیری مبتنی بر پروژه ارائه کرده است. در نتیجه این پروژه، دانش‌آموزان آمریکایی آفریقایی تبار و اسپانیایی‌تبار دارای معلولیت در مدارس متوسطه یاد می‌گیرند که خالق نوآوری‌های هوش مصنوعی باشند، نه صرفاً مصرف‌کنندگان فناوری. این کارگاه طراحی شده است تا دانش‌آموزان و عموم مردم مهارت‌های کامپیوتری را در سه سیستم عامل رایج موجود در بازار ارائه دهند: سیستم Mac Os Apple. سیستم ویندوز تقریباً در همه رایانه های شخصی وجود دارد. سیستم عامل رایگان لینوکس که می تواند در کنار ویندوز (دو بوت، بوت دوبل) یا به تنهایی نصب شود.

این کارگاه آموزشی ارائه می دهد که در آموزش برنامه نویسی کامپیوتر 3 موضوع تقسیم می شود:

1.سخت افزار

آشنایی با سخت افزار و اجزای برنامه نویسی کامپیوتر مختلف آن (مادربرد، کارت گرافیک، ریزپردازنده و غیره)؛

(0) نظر

آموزش صفر تا صد html css

يکشنبه سوم 11 1400

دهید و انواع مختلفی از اشیاء را آموزش صفر تا صد html css در محتوای صفحه جاسازی کنید، مانند چند رسانه ای، فرم ها و غیره برای توصیف استفاده می شود. فرم نمایش یک وب سایت در این قسمت از آموزش به مفهوم وب سایت، عناصر و عملکردهای مجزای آن می پردازید: ناوبری، اسلایدر، گالری، نمایش محصول، نمایش اطلاعات تماس و در نهایت - واکنش گرایی، یعنی نمایش صحیح وب سایت برای ابعاد مختلف صفحه نمایش. . در پایان، اصول اولیه جاوا اسکریپت را یاد خواهید گرفت. شما عناصر و رویدادهای DOM را دستکاری خواهید کرد. طراحی وب از هر زمان دیگری در دسترس تر است، اما همچنان به کار زیادی نیاز دارد – و مهارت زیادی. آیا می خواهید طراحی وب را یاد بگیرید؟ 7 کانال YouTube برای شروع یوتیوب هزاران ویدیو و کانال برای مبتدیان طراحی وب دارد. در اینجا به برخی از بهترین ها برای شروع نگاه می کنیم. بیشتر بخوانید - نتایجی با ظاهر حرفه ای ایجاد کنید.

خوشبختانه، لازم نیست هر بار از صفر شروع کنید.آموزش صفر تا صد html css  هزاران قالب رایگان CSS موجود است که همه گرایش‌ها و فناوری‌های طراحی مدرن را پوشش می‌دهند. شما می توانید آنها را به شکل اصلی خود استفاده کنید یا آنها را سفارشی کنید تا خودتان بسازید.

در این راهنما، نگاهی دقیق‌تر به قالب‌های CSS و مکان پیدا کردن آنها خواهیم داشت.

قالب CSS چیست؟

یک قالب CSS فقط شامل CSS نیست: همه چیزهایی را که برای ایجاد یک وب سایت کاملاً کارآمد نیاز دارید را فراهم می کند. وقتی یکی را دانلود می کنید، معمولاً پوشه ای دریافت می کنید که حاوی:

فایل های HTML - برای هر صفحه از وب سایت یک فایل HTML دریافت خواهید کرد. شامل متن و تصاویر نمونه است که باید با محتوای خود جایگزین کنید. همچنین باید آموزش صفر تا صد html css متادیتا را برای مواردی مانند توضیحات سایت تنظیم کنید.

مشاهده اینستاگرام ناشناس

فایل CSS - معمولاً یک فایل CSS اصلی دریافت می‌کنید که شامل تمام سبک سایت و یکی برای موارد اضافی مانند برگه سبک بازنشانی یا فونت‌های وب است.

فایل جاوا اسکریپت - اگر سایت حاوی توابع جاوا اسکریپت ایرانیان سایبر است، بهتر است به جای اینکه در اسناد HTML گنجانده شود، در فایل های جداگانه خود گنجانده شود.

تصاویر، فونت ها و آیکون ها - تمام تصاویر استفاده شده در قالب نیز باید گنجانده شوند. ممکن است بخواهید چیزهایی مانند نمادها و پس‌زمینه‌ها را نگه دارید، اما باید سایر تصاویر مکان‌نما آموزش صفر تا صد html css  را با تصاویر خود جایگزین کنید. برخی از فونت های سفارشی نیز می تواند گنجانده شود.

11 سایت قالب CSS: از صفر شروع نکنید! قالب css

بر خلاف بسیاری از انواع قالب‌هایی که با آن مواجه می‌شوید - قالب‌های وردپرس، اکسل یا این‌دیزاین، 7 قالب برتر این‌دیزاین، سایت‌هایی برای کتاب‌ها، آگهی‌ها، مجلات، و بیشتر قالب‌های رایگان ایندیزاین را می‌توان به سختی پیدا کرد. لیست دست ساز ما از وب سایت های قالب Adobe InDesign تمام نیازهای طراحی شما را برآورده می کند. بیشتر بخوانید - قالب های CSS به مقدار مشخصی دانش فنی نیاز دارند.

هیچ رابط آسانی برای ویرایش آنها وجود ندارد، بنابراین حداقل باید بدانید که چگونه راه خود را در یک سند HTML پیدا کنید و فقط محتوای خود را اضافه کنید. دانش خوبی از CSS برای ایجاد سفارشی سازی های خود HTML و CSS را با این آموزش های گام به گام یاد بگیرید آیا در مورد HTML، CSS و جاوا اسکریپت کنجکاو هستید؟ اگر فکر می کنید در یادگیری نحوه ساخت وب سایت از ابتدا مهارت دارید - در اینجا چند آموزش آموزش صفر تا صد html css گام به گام عالی وجود دارد که ارزش امتحان کردن را دارد. ادامه مطلب

در قالب CSS به دنبال چه چیزی باشیم

قالب های CSS رایگان زیادی برای انتخاب وجود دارد. پس چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است؟ در اینجا چند نکته قابل تامل است:

طراحی – بدیهی است که شما سایتی می خواهید که ظاهر Html cssآموزش خوبی داشته باشد و تصویری را که می خواهید به تصویر بکشید منعکس کند. با این حال، در نظر بگیرید که آیا این الگو برای نیازهای شما مناسب است، چه در حال حاضر و چه در آینده. بسیاری از آنها 

(0) نظر

آموزش آنلاین جاوا اسکریپت

يکشنبه سوم 11 1400

اجازه می دهد تا داده آموزش آنلاین جاوا اسکریپت ها در حافظه محلی ذخیره شوند.

جاوا اسکریپت درون مرورگر چه کاری را نمی تواند انجام دهد؟

قابلیت های جاوا اسکریپت در مرورگر به خاطر ایمنی کاربر بسیار محدود است. این به جلوگیری از دسترسی هر صفحه وب غیرمجاز به اطلاعات خصوصی کمک می کند.

نمونه هایی از این محدودیت ها عبارتند از:

جاوا اسکریپت در یک صفحه وب ممکن است به شما اجازه کپی، اجرا یا خواندن/نوشتن فایل های دلخواه روی هارد دیسک را ندهد. هیچ دسترسی به عملکردهای سیستم آموزش آنلاین جاوا اسکریپت عامل را ارائه نمی دهد.

بسیاری از مرورگرها به آن اجازه می‌دهند با فایل‌ها کار کند، اما دسترسی بسیار محدود است و تنها در صورتی ارائه می‌شود که کاربر اقدام خاصی مانند انداختن یک فایل در پنجره مرورگر یا انتخاب با استفاده از تگ <input> را انجام دهد.

جاوا اسکریپت به شما امکان می دهد از طریق شبکه با سروری که صفحه فعلی از آنجا آمده است، ارتباط برقرار کنید. اگرچه، به شما اجازه دریافت داده از سایت ها / دامنه های دیگر را نمی دهد.

چه چیزی جاوا اسکریپت را منحصر به فرد می کند؟

در اینجا، سه ویژگی مهم که جاوا اسکریپت را منحصر به فرد می کند، آورده شده است

این یکپارچگی کامل با HTML / CSS را ارائه می دهد.

کارهای ساده به سرعت بدون هیچ گونه آموزش آنلاین جاوا اسکریپت عارضه یا رعایت قوانین سختگیرانه انجام می شود.

توسط تمام مرورگرهای اصلی پشتیبانی می شود و جاوا اسکریپت به طور پیش فرض فعال است.

جایگزین های جاوا اسکریپت

نحو جاوا اسکریپت برای همه مناسب نیست زیرا پروژه ایرانیان سایبر های مختلف ویژگی های متفاوتی را می طلبد. با این حال، برخی از ابزارهای مدرن مانند اسکریپت قهوه، تایپ اسکریپت، و دارت به توسعه دهندگان اجازه می دهند به زبان دیگری کدنویسی کنند و سپس به صورت خودکار به کد جاوا اسکریپت تبدیل شوند.

جاوا اسکریپت امروز کجاست؟

ECMAScript مشخصاتی است که توسط ECMA International کنترل می شود و هدف آن استانداردسازی جاوا اسکریپت است. آخرین نسخه ECMA9 است که جاوا اسکریپت 9 نیز نامیده می شود. این نسخه توسط تمام مرورگرهای اصلی مانند کروم، فایرفاکس، اینترنت اکسپلورر و غیره پشتیبانی می شود. آموزش آنلاین جاوا اسکریپت اگرچه هر مرورگر آرایه ای از دستورات منحصر به فرد دارد که بخشی از استانداردها نیستند. آموزش جاوا اسکریپت را یاد بگیرید

آموزش جاوا اسکریپت

آموزش جاوا اسکریپت ما برای مبتدیان و حرفه ای ها طراحی شده است. جاوا اسکریپت برای ایجاد صفحات داینامیک سمت مشتری استفاده می شود.

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی مبتنی بر شی است که سبک وزن و چند پلتفرمی است.

جاوا اسکریپت یک زبان کامپایل شده نیست، اما یک زبان ترجمه شده است. مترجم جاوا اسکریپت (جاسازی شده در مرورگر) وظیفه ترجمه کد جاوا اسکریپت برای آموزش آنلاین جاوا اسکریپت مرورگر وب را بر عهده دارد.

جاوا اسکریپت چیست؟

جاوا اسکریپت (js) یک زبان برنامه نویسی شی گرا سبک آموزش جاوا اسکریپت وزن است که توسط چندین وب سایت برای اسکریپت نویسی صفحات وب استفاده می شود. این یک زبان برنامه نویسی تفسیر شده و کامل است که تعامل پویا را در وب سایت ها در صورت اعمال بر 

(0) نظر

بهترین آموزش html

يکشنبه سوم 11 1400

مختلف دیگر بهترین آموزش html تسلط دارد، تسهیل می شود. Andrei Neagoie به دلیل تخصص در آموزش کدها و تکمیل دوره توسعه وب با زبانی آسان و محیط یادگیری دوستانه شناخته شده است. او یک توسعه دهنده ارشد نرم افزار است که در سیلیکون ولی و تورنتو کار می کند. صفر تا تسلط یک دوره جامع 26 ساعته است و دانشجو باید روزانه 3 ساعت تعهد خود را برای یادگیری، تمرین کدها و اعمال روش های توسعه وب سرمایه گذاری کند. این دوره به پر کردن خلأهایی که در دوره های آنلاین دیگر مشاهده می شود که آموزش کاملی ارائه نمی دهند کمک می کند.

ویژگی های این دوره عبارتند از:

شما به 26 ساعت ویدیوی درخواستی، 64 منبع بهترین آموزش html مکمل و 75 مقاله مرتبط با مطالب دوره دسترسی خواهید داشت.به خوبی توضیح داده شده و پوشش جامع هر جنبه ای از HTML در فرآیند یادگیری.برای ایجاد پایه ای قوی برای توسعه دهنده وب، آموزش هایی دریافت کنید.علاوه بر HTML، با HTML5، HTML پیشرفته، CSS، CSS3، Bootstrap 3، جاوا اسکریپت و دستکاری DOM آشنا خواهید شد.جلسات مربوط به مبانی Backend مانند NPM، NPM Scripts و Git نیز ارائه خواهد شد.شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.

4. مبانی توسعه وب توسط Coursera

طراحی وب برای همه: Basics of Web Development & Coding SpecializationCoursera دوره دیگری را در زمینه ارائه اصول اولیه توسعه وب ارائه می دهد که هدف آن آموزش طراحی و ایجاد وب سایت هایی است که جذاب و واکنش گرا باشند. چارلز سورنس، که دانشیار و مدرس دکترا است، جلسه حیاتی دوره را ارائه می دهد. این دوره دارای بخش های ویژه ای است که شامل معرفی HTML5، مقدمه ای بر CSS3 و تعامل با جاوا اسکریپت می شود. این دوره به منظور ایجاد دانش در بین دانش آموزان در مورد HTML و زبان های دیگر است که بهترین آموزش html مرحله بعدی را تشکیل می دهدآن، از جمله HTML5، CSS3، و جاوا اسکریپت.

ویژگی های مختلف این دوره به شرح زیر است.

از فرآیند یادگیری همتا به همتا پشتیبانی می کند.هر بخش ایرانیان سایبر در دوره مورد بحث قرار می گیرد و سوالات بر اساس اولویت بررسی می شوند.شما این امکان را دارید که در هر زمانی از دوره برای دریافت کل گواهی ثبت نام کنید.توسط دانشگاه میشیگان حمایت می شود.پروژه های Capstone به دانش آموزان ارائه می شود تا خلاقیت و تخصص خود را در استفاده از HTML توسعه دهند.

شما می توانید بهترین آموزش html اینجا ثبت نام کنید.

5. طراحی وب برای مبتدیان توسط Udemy

طراحی وب برای مبتدیان: برنامه نویسی دنیای واقعی در HTML و CSSUdemy دوره دیگری را برای کدنویسی در دنیای واقعی در HTML و CSS معرفی کرده است. این دوره توسط برد شیف، که یک توسعه دهنده وب شناخته شده و یک حرفه ای بسیار با تجربه است، تسهیل می شود. شاگردان او در 100 شرکت فورچون کار می کنند و بهترین ها در زمینه خود محسوب می شوند. برد شیف همچنین یک طراح وب و توسعه دهنده جلویی است که باعث می شود او به خوبی مجهز به دانش و مهارت کافی برای ارائه دانش عمیق به دانش آموز باشد. این دوره شامل جلسات متعهد برای موارد ضروری HTML و CSS است. علاوه بر آن، دانش در مورد Sass نیز ارائه خواهد شد. این دوره موفق ترین بوده است زیرا تاکنون بیش از 15000 دانش آموز در آن شرکت کرده اند و بهترین رتبه را کسب کرده اند.

ویژگی های این بهترین آموزش html دوره به شرح زیر است:

این مربی به بیش از 35000 دانش آموز آموزش داده و بالاترین امتیاز را از شرکت کنندگان دریافت کرده است.این امکان دسترسی به 9 ساعت آموزش ویدیویی با تقاضای متعهد را فراهم می کند.بدون نیاز به دانش قبلی از زبان کامپیوتر یا برنامه نویسی

درک آسان و لذت بخش آموزش از ویژگی های کلیدی htmlآموزش این برنامه است.این دوره کمک آموزشی را از ابتدا ارائه می دهد.

شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.

(0) نظر

فیلم آموزش رباتیک برای کودکان

شنبه دوم 11 1400

فواید رباتیک

برنامه‌های روباتیک ما نه تنها به ایجاد فیلم آموزش رباتیک برای کودکان مفاهیم علوم، فناوری، مهندسی و ریاضی کمک می‌کنند، بلکه برای ایجاد مهارت‌های تیم‌سازی دانش‌آموزان در تکمیل چالش‌های سرگرم‌کننده نیز کار می‌کنند. این مهارت های مشارکتی برای موفقیت دانش آموزان ضروری است، صرف نظر از اینکه در آینده چه موضوعی را برای ادامه تحصیل انتخاب می کنند.

بسیاری از مزایای دیگر عبارتند از:بهبود مهارت های تفکر خلاق مهارت های اجتماعی بهبود یافته است بهبود مهارت های حل مسئله بهبود مهارت های برنامه نویسی کامپیوتر مهندسی رباتیک

چه پسری داشته باشید که در پیش دبستانی است و چه دختری دارید که شش ساله است، Engineering For Kids کلاس های رباتیک ارائه می دهد که کودکان در سنین پیش فیلم آموزش رباتیک برای کودکان از کودکستان می توانند از آن لذت ببرند. کلاس‌های مهندسی رباتیک ما از کیت‌های آموزشی مانند روبات‌های LEGO® WeDo™ استفاده می‌کنند تا ترکیبی عالی از سرگرمی و تخیل ایجاد کنند که می‌تواند به گسترش ذهن خلاق کودک شما کمک کند. ما دانش‌آموزان را با طراحی ربات و برنامه‌نویسی کامپیوتری با استفاده از اصول اولیه ماشین آشنا می‌کنیم تا ربات‌هایی بسازند که قادر به انجام کارهای ساده باشند.

کارآموز و کارشناسی ارشد مهندسی رباتیک

Engineering For Kids مفتخر است که طیف گسترده ای از برنامه های رباتیک منحصر به فرد، آموزشی و محرک را برای مهندسین جوان از کلاس 3 تا کلاس 8 ارائه می دهد. فیلم آموزش رباتیک برای کودکان با اجرای فرآیند طراحی مهندسی، دانش‌آموزان به صورت گروهی برای برنامه‌ریزی، ساخت، آزمایش و اصلاح خلاقیت‌های رباتیک خود کار می‌کنند! ما از LEGO® EV3 یا NXT، VEX IQ و سایر کیت‌های آموزشی استفاده می‌کنیم که زبان برنامه‌نویسی مورد استفاده مهندسان و دانشمندان را بازتاب می‌دهد تا به ذهن‌های خلاق کمک کند تا مفاهیم ریاضی را آزمایش کنند زیرا دانش بهتری در مورد رباتیک، برنامه‌نویسی رایانه و کار گروهی ایجاد می‌کنند. در آخرین مقاله خود، مدارس برتر مهندسی رباتیک در هند را یادداشت کردیم. در حالی که مدارس مورد بحث ما برای دانشجویان فارغ التحصیل و متخصصان بود، یادگیری رباتیک فقط به آنها محدود نمی شود. رباتیک در حال حاضر برای کودکان نیز مناسب است.

در چشم‌انداز مبتنی بر فناوری امروزی، آمادگی بچه‌ها فیلم آموزش رباتیک برای کودکان برای صنعت در سنین پایین ضروری است - این راه دیگری برای ایجاد نیروی کار آماده‌تر برای صنعت برای کشور ما است. همچنین، با تبدیل شدن رباتیک به بخش مهمی از کاربردهای مختلف صنعتی و برای پیشرفت جامعه، یادگیری رباتیک در سنین پایین می تواند بسیار مفید باشد.

علاوه بر این، کارشناسان بر این باورند که آموزش رباتیک ایرانیان سایبر به بچه‌ها می‌تواند توانایی‌های حل مسئله و تفکر انتقادی آن‌ها را تقویت کند و آنها را به مهارت‌های برنامه‌نویسی لازم که در صنعت فعلی 4.0 بیشتر مورد نیاز است، مجهز کند. این به نوبه خود، طیف گسترده ای از فرصت های شغلی را برای آنها در آینده باز می کند. بنابراین، در این مقاله، بهترین هشت منبع را برای کودکان برای یادگیری رباتیک به اشتراک خواهیم گذاشت.

همچنین بخوانید: 5 منبع برای کودکان برای یادگیری کدنویسی

پروژه های آردوینو و آموزش رباتیک توسط RootSaid

درباره: Arduino Projects & Robotics Tutorials یک آموزش ویدیویی YouTube است که برای کودکان و همچنین مبتدیان طراحی شده است. این مجموعه آموزشی ویدیویی شامل نه فصل است که بر مبانی رباتیک، بخش‌های مختلف ربات‌ها، واحدهای پردازش آن و الکترونیک پشت آن تمرکز دارد. این آموزش همچنین چند پروژه سرگرمی DIY برای بچه ها را پوشش می دهد. با این آموزش می توان ربات های مبتدی در فیلم آموزش رباتیک برای کودکان حال اجرا خود را با دانشی در مورد شاسی ربات، عملکرد باتری، میکروکنترلر و هر آنچه برای ساخت یک ربات لازم است بسازد. علاوه بر این، RootSaid همچنین آموزش های ویدئویی در مورد برنامه نویسی برای مبتدیان و رباتیک برای مبتدیان ارائه می دهد تا به بچه ها کمک کند تا دانش خود را در مورد رباتیک اولیه در سنین پایین بیاموزند.

آموزش تصویری را اینجا ببینید.

رباتیک برای کودکان - سطح 1 توسط STEMpedia

درباره: یک دوره آنلاین رایگان، Robotics for Kids – Level 1 یک برنامه درسی رباتیک STEM مدرسه راهنمایی است که توسط کارشناسان صنعت برای آموزش رباتیک عملی به کودکان آموزش رباتیک برای کودکان طراحی شده است. این دوره به بچه ها همه چیز را در مورد رباتیک می آموزد، از مونتاژ ربات های موبایل پایه تا ساخت ربات های مجهز به گوشی های هوشمند. در کنار این دوره، چند 

(0) نظر

ساخت اپلیکیشن موبایل با استفاده از پایتون

شنبه دوم 11 1400

دانلود پروژه ربات شرط بندی ساخت اپلیکیشن موبایل با استفاده از پایتون هوش مصنوعی منبع باز مشابه توسط ادوارد توماس.

ربات تجاری

ربات معاملاتی بسیار شبیه به پروژه قبلی است زیرا برای پیش بینی آن به هوش مصنوعی نیز نیاز دارد. اکنون سؤال این است که آیا هوش مصنوعی می تواند به درستی پیش بینی کند که قیمت سهام چگونه نوسان می کند؟ و پاسخ مثبت است.

قبل از شروع، برای ساختن یک ربات معامله گر به داده هایی نیاز داریم:

منابع Investopedia زیر می تواند ساخت اپلیکیشن موبایل با استفاده از پایتون برای آموزش ربات شما مفید باشد: 1

پس از خواندن هر دو مقاله، اکنون درک بهتری از زمان خرید سهام و زمان خرید ندارید. این دانش را می توان به راحتی به یک برنامه پایتون تبدیل کرد که به طور خودکار برای ما تصمیم می گیرد.

همچنین می توانید به این ربات بازرگانی منبع باز به نام Freqtrade مراجعه کنید. با استفاده از پایتون توسعه یافته و چندین الگوریتم یادگیری ماشین را پیاده سازی می کند.

جارویس مرد آهنی (دستیار مصنوعی باهوش مصنوعی)

ایده از مجموعه فیلم های هالیوودی ساخت اپلیکیشن موبایل با استفاده از پایتون مرد آهنی گرفته شد. این فیلم درباره فناوری، ربات ها و هوش مصنوعی است.

در اینجا مرد آهنی یک دستیار مجازی با هوش مصنوعی ایجاد کرد. این برنامه با نام Jarvis شناخته می شود که به Iron Man در انجام کارهای روزانه کمک می کند.

Iron Man Jarvis دستورالعمل ها را به زبان انگلیسی ساده ارائه می دهد و جارویس نیز به انگلیسی پاسخ می دهد. این بدان معناست که برنامه ما هم به قابلیت تشخیص گفتار و هم به قابلیت تبدیل متن به گفتار نیاز دارد.

توصیه می کنم از کتابخانه های زیر استفاده کنید:

هنوزمی توانید دستورات صوتی را به صورت زیر رمزگذاری کنید:

پس از تنظیم زنگ هشدار بر روی ساخت اپلیکیشن موبایل با استفاده از پایتون تلفن خود، می توانید از Jarvis خود برای بسیاری از کارهای دیگر مانند:

دوربین امنیتی را به طور مرتب بررسی کنید و اگر کسی ایرانیان سایبر بیرون منتظر است به آنها اطلاع دهید. می توانید ویژگی های بیشتری مانند تشخیص چهره و تشخیص چهره را اضافه کنید. این به شما کمک می کند تا متوجه شوید چه کسانی یا چند نفر هستند.

پنجره اتاق را باز / بسته کنید.چراغ را روشن/خاموش کنید.پاسخ خودکار به ایمیل نامه ها.وظایف را برنامه ریزی کنید.

حتی مارک زاکربرگ یک جارویس را به عنوان یک پروژه جانبی ساخت.

برای اطلاع از کنسرت یا هنرمند پیش رو سایت را دنبال کنید

Songkick یک سرویس بسیار محبوب است که اطلاعاتی در مورد کنسرت های آینده ارائه می دهد. این یک API است که می تواند برای جستجوی کنسرت های آینده از:  هنرمندان محل محل ملاقات تاریخ و زمان

Songkick API به شما اجازه می دهد تا یک ساخت اپلیکیشن موبایل با استفاده از پایتون اسکریپت پایتون ایجاد کنید که کنسرت خاصی را به صورت روزانه بررسی می کند. با تمام این تنظیمات می توانید یک ایمیل ارسال کنید. به محض برگزاری کنسرت ایمیل بزنید.

گاهی اوقات Songkick حتی یک لینک "خرید بلیط" در وب سایت خود دارد. با این حال، این لینک ممکن است به سایت دیگری با گیگ های متفاوت اشاره کند. این بدان معناست که خرید بلیط به صورت خودکار بسیار دشوار است، حتی اگر از وب اسکرپینگ استفاده کنیم.

در عوض، ممکن است به سادگی پیوند «خرید بلیط» را اپلیکیشن موبایل با پایتون همانطور که در برنامه اقدام دستی توضیح داده شده است، نمایش دهیم.

گواهینامه های رایگان Let’s Encrypt SSL را به طور خودکار تمدید کنید

(0) نظر
X