همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

کسب درآمد از بازی

پنج شنبه بیست و ششم 12 1400

برنامه هایی که کسب درآمد از بازی بازی های کسب درآمد واقعی را ارائه می دهند

در حالی که شما فقط می‌توانید با بسیاری از بازی‌های آنلاین پول مجازی یا اعتبار کسب کنید، بازی‌های کسب درآمد واقعی زیادی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را به صورت نقدی بازی کنید - یعنی از طریق تماشای منفعلانه تبلیغات در بین سطوح، یا با انجام کارهای خرد.

اگر علاقه ای به تبدیل شدن به یک گیمر حرفه ای ندارید اما می خواهید هر ماه با بازی کردن مقداری پول نقد به دست آورید، این سایت ها را در نظر بگیرید.

1. InboxDollars

بیش از یک برنامه بازی، InboxDollars یک کسب درآمد از بازی شرکت تحقیقاتی بازار است که به کاربران برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد خرید، آنلاین و رفتار بازی خود پاداش می دهد.

برندهای بزرگ به آنها پول می دهند تا از کاربرانشان بپرسند که در مورد بازی هایی که بازی می کنند چه احساسی دارند. پس از آن، InboxDollars بخشی از درآمد خود را به اعضای خود منتقل می‌کند که در مورد نحوه بهبود بازی بازخورد می‌دهند، یا زمانی که به نقطه عطف خاصی می‌رسند، مانند رسیدن به سطوح خاص.

InboxDollars ده ها بازی رایگان و درآمد واقعی در وب سایت خود دارد

InboxDollars دارای ده ها بازی آرکید از جمله بازی های کارتی، بازی های استراتژیک، بازی های کلمه ای، بازی های اکشن و غیره است. شما همچنین می توانید وارد مسابقات نقدی شوید، پول نقد دریافت کنید، یا جوایز نقدی را از طریق طیف گسترده ای از بازی های GSN، از جمله پوکر، کازینو، چرخ ثروت، و غیره برنده شوید.

به علاوه، شما فوراً 5 دلار رایگان با InboxDollars فقط ایرانیان سایبر برای ایجاد یک حساب کاربری دریافت خواهید کرد.

موجود در: کسب درآمد از بازی همه دستگاه ها

2. بازی اشتباه

نحوه عملکرد برنامه mistplay

Mistplay یک پلت فرم وفاداری برای گیمرها است که از طریق فروشگاه Google Play برای دستگاه های اندرویدی در دسترس است (یک لیست انتظار برای کاربران iOS وجود دارد).

این برنامه خاص مرتب است زیرا اینطور استدرآمد کاملا غیرفعال شما بازی‌هایی را که معمولاً روی گوشی خود انجام می‌دهید، انجام می‌دهید، اما این بار امتیاز کسب می‌کنید که می‌توانید برای کارت‌های هدیه به آمازون یا iTunes یا فروشگاه‌های بازی‌های ویدیویی مانند نینتندو و ایکس‌باکس استفاده کنید.

لیست بازی های Mistplay شامل Super Mario Run، کسب درآمد از بازی Pokemon Go، Fruit Ninja، شطرنج، Solitaire، Candy Crush Saga، Wordscapes و ده ها بازی دیگر است. می‌توانید در بررسی Mistplay ما درباره برنامه بیشتر بخوانید.

موجود در: اندروید

3. Swagbucks

Swagbucks فرصتی کسب درآمد از بازی را برای گیمرهای معمولی فراهم می کند تا از بازی کردن پول واقعی کسب کنند. بازی کردن این بازی ها ساده است و معمولاً بسیار سرگرم کننده است و ثبت نام در آن آسان است.

کاربران جدید Swagbucks نیز پاداش ثبت نام رایگان 10 دلاری دریافت می کنند.نمونه ای از بازی های درآمد واقعی موجود در Swagbucks

هنگامی که برنامه را دانلود کردید و آدرس ایمیل کسب درآمد از بازی خود را تأیید کردید، می‌توانید به یکی از سه روش SB برای کارت‌های هدیه رایگان کسب کنید:

(0) نظر

قدرت های جادویی در ماینکرافت

پنج شنبه بیست و ششم 12 1400

مدهای جادویی Minecraft همیشه منحصراً در قدرت های جادویی در ماینکرافت مورد طلسم ها و افسون ها نیستند. گاهی برای تبدیل شدن به بزرگترین جادوگر باید در کیمیاگری و معجون سازی سرآمد شوید! Potion Master توسط thevortexFotTopia ردیف‌ها و اقلام جدید معجون را برای ساخت آنها اضافه می‌کند. خبر خوب این است که این مد باید با مدل‌های دیگری از جمله مس، سرب، نقره، اورانیوم و موارد دیگر کار کند – برای دیدن آنچه به دست می‌آورید، فقط باید مواد را با هم ترکیب کنید!

گرفتار

بهترین حالت‌ها برای Minecraft Survival Magic Entangled Energy

در مرحله بعد، ما یک مد ساده با تم جادویی توسط SuperMartijn642 داریم که یک بلوک درهم تنیده و یک کلاسور درهم به دنیای Minecraft شما اضافه می کند. هدف آنها چیست؟ شما دو بلوک را به هم متصل می کنید، و در نتیجه، می توانید با هر یک از آنها به گونه ای تعامل کنید که گویی قدرت های جادویی در ماینکرافت همان بلوک هستند.

 همانطور که می توانید بگویید، این یک پیشنهاد ساده است، اما گول نخورید! با Entangled می توانید مایعات، انرژی یا موارد را انتقال دهید و همچنین سطح بیشتری را برای کار اضافه کنید. این ماژیک جادویی Minecraft زمانی بهترین عملکرد را دارد که حالت‌های دیگر را با هم همکاری کنید، اما حتی به خودی خود یک راه عالی برای افزودن تنوع به بازی شما است.

سنگ قبر کوریل

آخرین به روزقدرت های جادویی در ماینکرافت رسانی Tombstones Magic Necromancy برای Minecraft 1.17

یکی از بزرگ‌ترین مزاحمت‌های بازی Survival زمانی اتفاق می‌افتد که به طور غیرمنتظره‌ای بمیرید و تمام غارت‌های ارزشمند خود را از دست بدهید. با این مود جادویی Minecraft توسط Corail_31، دیگر لازم نیست نگران از دست دادن موارد خود در صورت مرگ باشید. شما به دانش مرگ دسترسی پیدا می‌کنید، سیستمی که پیشرفت‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهد، در کنار یک سیستم جادویی که بر روح‌هایی متکی است که ایرانیان سایبر قبرهای تزئینی را می‌توانید در سراسر جهان پیدا کنید.

Ma Enchants

کتاب های Enchantment بهترین ابزار جادویی برای Minecraft

جادوهای موجود در وانیلی Minecraft یک راه عالی برای بهبود تجهیزات شما پس از جمع آوری XP کافی است. با این حال، برخی از بازیکنان ممکن است آن را ضعیف بدانندهنگامی که متوجه شدید که برخی از افسون ها با یک مورد ناسازگار هستند. می‌توانید با افزودن یکی از بهترین حالت‌های جادویی Minecraft برای نسخه 1.17 توسط Maciej916، که پیشرفت‌های بسیار مورد نیاز را به استخر دلربا اضافه می‌کند، قدرت های جادویی در ماینکرافت به سرعت این مشکل را برطرف کنید. به این ترتیب، می‌توانید انتظار حملات سریع‌تر، افزایش XP و نفرین‌های جدیدی را داشته باشید که اگر مراقب نباشید می‌توانند مانع ماجراجویی‌های شما شوند!

احضار کردن

Essence Magic Summoning Minecraft Mod Best For

حالت جادویی Minecraft زیر توسط gliscowo، ابزارهای ساخته شده از روح و سایر موارد را برای ایجاد تخمگذار و تجهیزات اضافه می کند. می‌توانید Enchiridion را بسازید که به‌عنوان یک کتاب راهنمای درون بازی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزوده‌های جدید مدها کار می‌کند. این یکی از آن مدهای جادویی Minecraft است که در Forge و Fabric موجود است، بنابراین همه بازیکنان قدرت های جادویی در ماینکرافت می توانند بدون توجه به آنچه انتخاب می کنند از Conjuring لذت ببرند!

مطالب مرتبط: اگر تا به حال فکر کرده اید که چه سفارشی سازی برای بازی شما بهترین کارایی را دارد، راهنمای ما در مورد Minecraft Fabric vs Forge را بررسی کنید – تفاوت چیست؟

جادوگری [پارچه]

Fabric Magic Mod بهترین قدرت های جادویی ماینکرافت طلسم‌ها، ماین کرافت را نفرین می‌کند

(0) نظر

بازی ترسناک ماینکرافت

پنج شنبه بیست و ششم 12 1400

Minecraft معمولی بسیار ترسناک است، بازی ترسناک ماینکرافت همانطور که هر کسی که در شب در خارج از خانه گم شده است، تأیید می کند. اما برای هیجان و لرز بیشتر، تصمیم گرفتم نقشه ترسناک جدید MineMakers را بازی کنم: LATE.

عنوانی ترسناک! زیرا چه چیزی می تواند ترسناک تر از دیر رسیدن به محل کار باشد؟ جدا از اینکه سر وقت حاضر شدم و بعد مجبور شدم یک روز کامل کار کنم (ARRRGGGHHHH!) خوشبختانه این اتفاق برای من هرگز نیفتاده است. اوه!

کابوس شروع می شود

نقشه از جایی شروع می شود که شما پشت ماشین تحریر نشسته اید و با خوشحالی در حال تایپ کردن هستید. آنها قبلاً از ماشین‌های تحریر برای ساختن Minecraft.net استفاده می‌کردند، در سال 1806، زمانی که صفحات اینترنتی باید با دست به آسمان پرتاب می‌شد و شما مجبور بودید Minecraft را بازی ترسناک ماینکرافت در مین‌های واقعی بازی کنید. چه دوران تلخی برای زنده بودن بود.

بعد از حدود ده ثانیه نوشتن، حوصله ام سر می رود و تصمیم می گیرم که سرگردان شوم (درست مثل زندگی واقعی). من کاوش می کنم و چند نقاشی رنگ روغن روی دیوارها پیدا می کنم. تعداد زیادی قفسه کتاب پر از کتاب. بانوی ارواح جیغ شناور.

من سعی می‌کنم شجاعانه و سرسخت رفتار کنم، که وقتی مثل بچه‌ها گریه می‌کنید کار آسانی نیست.

درست زمانی که فکر می کنم دیگر طاقت ندارم... بیدار می شوم! همش یک خیال بود! اوه، خدایا شکرت! امیدوارم گریه کردن من مثل یک بچه پشت میز در حالی که همه در دفتر موجنگ به من می خندیدند نیز یک رویا بود.

خب حداقل من در امانم! در آپارتمان شیک Minecraft من کمتر نیست. من از مقداری غلات لذت می برم، به اخبار از رادیو گوش می دهم (همه به زبان فرانسوی، به بازی ترسناک ماینکرافت طرز آزاردهنده ای - نمی دانم معنی "lâche pleure comme bébé" چیست؟)

من میرم سر کار! سوار قطار می شوم، از خیابان رد ایرانیان سایبر می شوم و وارد یک ساختمان اداری بزرگ می شوم، ساختمانی که ظاهراً مرتکب اشتباه جبران ناپذیری شده که مرا استخدام کرده است.

خانم پشت میز پذیرش به من می گوید که رئیسم، آقای کروگر خوش صدا، در طبقه بالا منتظر من است. اوه خوب! او احتمالاً می‌خواهد من را تبلیغ کند یا از من بخواهد که به او کمک کنم تا نسخه‌ای از ماجراهای اسب باربی را در eBay یا چیز دیگری پیدا کند.

بیشتر به داخل ساختمان سرگردان می شوم و سعی می کنم حدس بزنم واقعاً قرار است اینجا چه کار کنم.

گاهی اوقات نگرانم که در کارم بد هستم بازی ترسناک ماینکرافت و برای Mojang کار می کنم. اما بعداً افرادی مثل این سرایدار را اینجا می بینم و احساس می کنم که لایق شغلم هستم.

بالاخره هر چقدر هم که بد باشم، حداقل خوابم نیست:

او را از خواب بیدار می کنم و از او می پرسم که آیا می تواند من را به داخل ساختمان راه دهد، زیرا کارت امنیتی خود را فراموش کرده ام.

او خیلی خوشحال است که اجازه می دهد من داخل شوم!نمی دانم این شرکت چه می کند، اما امیدوارم سیستم های امنیتی را نفروشند.

حالا من در منطقه پاتوق کارمندان هستم، تصمیم دارم برخی شایعات داغ را استراق سمع کنم.

دو نفر در حال چانه زدن در مورد یک بازی ترسناک ماینکرافت عمارت جن زده هستند، اما وقتی از پنجره نگاه می کنم و می بینم سرایدار دوباره خوابیده است، حواس من از گوش دادن به داخل پرت می شود.

به نظر می رسد نداشتن خواب کافی یک مشکل در کل شرکت است. نگاهی به چشمان این مرد:

خسته از معاشرت با این تند تندهای قضاوت کننده، با آسانسور به طبقه آقای کروگر می روم. من می‌خواهم وارد دفترش شوم، اما نمی‌توانم در مقابل جاسوسی برای بررسی اتاق‌های همکارانم مقاومت کنم (مطمئنم که پسر دوست‌داشتنی کروگی بدش نمی‌آید که کمی بیشتر منتظر کارمند مورد علاقه‌اش باشد/BFF /همسر 4 زندگی).

چه خوب، چه نه، باید بازی ترسناک ماینکرافت اعتراف کنید که MineMakers و NewHeaven نقشه بسیار دقیقی ارائه کرده اند.

(0) نظر

کار های فوق العاده در ماین کرافت

سه شنبه بیست و چهارم 12 1400

بسیاری از والدین همچنین تعجب می کنند کار های فوق العاده در ماین کرافت که فرزندانشان چه چیزهای دیگری می توانند از بازی Minecraft یاد بگیرند. علاوه بر مهارت های فنی، بچه ها همچنین یاد می گیرند که چگونه مهارت های اجتماعی خود را ایجاد کنند. آنها باید یاد بگیرند که چگونه با دیگران در حالی که راه خود را در بازی باز می کنند، تعامل کنند. این چیزی است که آنها می توانند از تمام زندگی خود بهره ببرند.

بچه ها یاد می گیرند که چگونه با همسالان خود به صورت آنلاین صحبت کنند و ارتباط برقرار کنند. آنها همچنین یاد می گیرند که چگونه انتقاد سازنده بدهند و انتقاد کنند.

Minecraft همچنین می تواند به رشد بچه ها در زمینه های مختلف کمک کند. آنها مهارت های زندگی و همچنین چگونگی مستقل بودن و کار کردن به تنهایی را یاد می گیرند.

اینها همچنین مهارت هایی هستند که می توانند کار های فوق العاده در ماین کرافت از زمان بازی Minecraft گذشته اند. بسیاری از والدین نمی دانند که Minecraft می تواند به فرزندانشان ارائه دهد. به همین دلیل است که وقتی فرزندتان سفر Minecraft خود را آغاز می کند، مهم است که به تمام جنبه های بازی نگاه کنید.

آیا Minecraft برای کودکان 7 ساله ایمن است؟

اگرچه برخی این بازی را برای کودکان بزرگتر توصیه می کنند، اما Minecraft در بین کودکان 6 سال به بالا محبوبیت زیادی دارد. بنابراین، بسیاری از والدین کودکان 7 ساله به فرزندان خود اجازه بازی آن را می دهند.

 اگر به فرزندتان اجازه دهید Minecraft را روی یک سرور عمومی بازی کند که به او اجازه می‌دهد با مردم از سراسر جهان بازی کند، ممکن است مشکلات ایمنی وجود داشته باشد.

شما می خواهید آنها را از زورگویان سایبری و شکارچیان ایرانیان سایبر در امان نگه دارید. برخی از والدین برای جلوگیری از این مسائل تصمیم می گیرند که فرزند خود را در گیم پلی محلی نگه دارند. این یک تصمیم شخصی است که هر یک از والدین باید برای خود بگیرند.

باز هم نگاهی به بازی و حتی بازی کردن خودتان کار های فوق العاده در ماین کرافت می‌تواند به شما کمک کند تا تعیین کنید که آیا می‌خواهید فرزندتان آن را بازی کند و در چه سنی. در نهایت، شما فرزندتان را بهتر می شناسید و می توانید بهترین تصمیم را بگیرید.

آیا Minecraft برای یک کودک 5 ساله مناسب است؟

از آنجایی که Minecraft برای کودکان 5 ساله بدون توجه به سیستم رتبه‌بندی که به آن نگاه می‌کنید توصیه نمی‌شود، ممکن است بخواهید آن را متوقف کنید. در حالی که این یک بازی عالی برای به جریان انداختن آب خلاق کودکان است، کودکان 5 ساله ممکن است ناامید شوند. خشونت بسیار خفیفی نیز وجود دارد که والدین ممکن است آن را نخواهندوارث کودکان 5 ساله که در معرض آن قرار می گیرند.

اما، اگر کودک 5 ساله شما مصمم به بازی است، می توانید انتخاب کنید که بازی را در حالت خلاقانه قرار دهید که در آن هیچ تعاملی با دیگران و بدون درگیری نباشد. این یک گزینه خوب برای بچه هایی است که واقعاً بازی را دوست دارند و فقط می خواهند

کمی برای بازی داشته باشند. این می تواند به کار های فوق العاده در ماین کرافت آنها اجازه دهد خلاق باشند و بدون تعامل با دیگران ببینند بازی آنها را به کجا می برد.

آیا Minecraft یک بازی کودکانه است؟

اگر می‌پرسید که آیا Minecraft برای بچه‌ها خوب است، Minecraft مطمئناً یک بازی کودکانه است. این به بچه ها اجازه می دهد تا خلاق باشند نه اینکه فقط جلوی صفحه نمایش بنشینند و یک بازی انجام دهند. آنها برای خلق چیزهایی کار می کنند و حتی با بچه های دیگر همکاری می کنند.

 در این بازی از مهارت های حل مسئله و کار های فوق العاده در ماین کرافت کار گروهی استفاده شده است که یادگیری آن برای بچه ها در هر سنی عالی است. اینها همچنین مهارت هایی هستند که می توانند در تمام زندگی خود از آنها استفاده کنند. همانطور که بچه ها بازی می کنند، آنها باید بفهمند که چگونه می توانند سطوح را پشت سر بگذارند تا بازی خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

والدین نیز می توانند بازی کنند! ممکن است فرزند شما آنقدر کار های فوق العاده ماین کرافت وارد بازی شود که بخواهد به شما نشان دهد چه کاری انجام داده و چه چیزی ساخته است. از این زمان برای یادگیری آنچه که فرزندتان آنلاین انجام می دهد و آنچه در حال یادگیری است استفاده کنید.

(0) نظر

آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر

سه شنبه بیست و چهارم 12 1400

همانطور که می خواهید آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر بازی کنید.Minecraft در iOS

اگر نمی‌توانید آیفون 6 را از ابتدا بسازید - یا فقط با فکر کردن به آن غرق شوید - Minecraft هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. شما واقعاً می توانید ساختمان های شگفت انگیز و استادانه (و بیشتر) در Minecraft ایجاد کنید. اما می توانید به طور کامل از خلاقیت های پیچیده چشم پوشی کنید و بر کاوش در جهان تمرکز کنید. بخشی از سرگرمی کاوش و ساختن زرادخانه ای از سلاح های قدرتمند برای کمک به شما در سفر است.

 این بازی همچنین به شما پاداش می دهد که هر طور که می خواهید بازی کنید. Minecraft هرگز به شما این احساس را نمی دهد که انگار دارید آن را اشتباه بازی می کنید. بازیکنانی که نمی‌خواهند ساختمان‌ها یا وسایل پیچیده بسازند، هنوز می‌توانند در هر حالتی کارهای زیادی برای انجام آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر دادن پیدا کنند.

از شکار الماس، کاوش در حدود وسیع لذت ببریدسیستم های ve، ایجاد مزرعه، پرورش دام، یا ساختن یک خانه ساده، فقط برای شروع. همچنین می‌توانید با دوستان خود برای برپایی سازه‌ها، ماجراجویی‌ها و انجام آزمایش‌های حواس‌پرت و پیچیده همکاری کنید.

موجود بر روی طیف گسترده ای از دستگاه ها.بهترین کنترلرهای بازی برای آیفون.اولگ دوروشین /123rf.com

Minecraft در دو نسخه موجود است - Minecraft Java Edition و Minecraft Bedrock Edition. در حالی که فقط می‌توانید نسخه جاوا را روی رایانه شخصی بازی کنید، می‌توانید Bedrock را در دستگاه‌هایی مانند Android، iOS و کنسول‌های بازی بازی کنید. اگر از رایانه شخصی برای بازی استفاده می‌کنید، می‌توانید با اجرای سرویس گیرنده Bedrock به منظور پخش آن در رایانه، محدودیت آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر را کنار بگذارید.

از آنجایی که مایکروسافت اکنون مالک Minecraft است، می‌توانید بدون توجه به دستگاهی که استفاده می‌کنید از یک لاگین (مدرک اعتبار Xbox Live) برای ورود به سیستم استفاده کنید. سازندگان Minecraft عاقلانه بودند که بازی را با طیف وسیعی از دستگاه‌ها سازگار کردند و بازی را در معرض دید گسترده‌ای برای جمعیت بازیکنان قرار دادند.

از آنجایی که سازندگان به این سازگاری فکر کرده‌اند، ایرانیان سایبر شما همچنین می‌توانید با دوستانی که بازی را در سیستم دیگری دارند بازی کنید، که یک ویژگی کاملا منحصربه‌فرد و سرگرم‌کننده برای استفاده به نفع خود است.

اگر به‌طور اتفاقی دچار مشکل شدید، آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر می‌توانید با مدهای جدیدی که دائماً ظاهر می‌شوند، وارد دنیای مدها شوید و می‌توانید دست خود را در ساختن خود امتحان کنید. انجمن مودینگ Minecraft یکی از بزرگترین ها در کل صنعت بازی ها است که بسته به علاقه و بودجه شما گزینه های مختلفی دارد.

این واقعیت که شما در حال خواندن این مقاله هستید به این معنی است که Minecraft علاقه شما را برانگیخته است، و توصیه می کنیم خودتان آن را امتحان کنید تا ببینید که آیا محبوبیت یک دهه آن به تبلیغاتش می رسد یا خیر. شنیدن همه چیزهایی که می توانید در حین بازی Minecraft بشنوید، جالب است، اما وقتی آن را برای خودتان بازی می کنید سرگرم کننده تر است.

همانطور که از پلکان نمایشگاه مرکزی موزه فرهنگ پاپ بالا می‌روید و به نمایشگاه طبقه سوم آن که اخیراً افتتاح شده است، می‌روید، سخت است که متوجه وجود موجود آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر اثیری و بلندپایه‌ای که در سمت راست شما برافراشته است، نشوید. به خودتان لطفی کنید و مستقیم به چشمان بنفش اندرمن سایه دار نگاه نکنید.

از پله‌ها دورتر بروید و با موجود جعبه‌ای دیگر روبرو می‌شوید، این یکی با سبکی بیشتر. استیو کلنگ‌دار با یک تاپ شطرنجی در سایه‌های مختلف آبی بالای یک جفت کتانی جین، خوشامدگویی دوستانه به بازدیدکنندگان موزه ارائه می‌کند که آنها به سمت دنیای دیجیتالی که در سطح بالای MoPOP زنده شده است، خوشامدگویی می‌کند.

هر یک از این برخوردهای ماورایی به عنوان عناصر مقدماتی برای نمایشگاه Minecraft موزه عمل می کند، که اولین نمایش جهانی مورد انتظار خود را در 19 اکتبر برگزار کرد. اولین پوسته بازیکن موجود در بازی که دارای بخش های مساوی معدنچی، سازنده، سازنده و بازمانده است، بخش کوچک و در آموزش ماین کرافت کامپیوتر عین حال قابل تشخیصی از دنیای Minecraft را نشان می دهد که کاربران بازی آن را می شناسند و دوست دارند.

(0) نظر

آیا بازی ماینکرافت حرام است

دوشنبه بیست و سوم 12 1400

مجسمه آزادی مطبوعات بیرون از کتابخانه آیا بازی ماینکرافت حرام است مجازی گزارشگران بدون مرز برای Minecraft ساخته شده است. منبع: خبرنگاران بدون مرز

نتیجه، که می‌توانید در خود بازی آنلاین یا در وب‌سایت کتابخانه مشاهده کنید، یک ساختمان نئوکلاسیک است که بر اساس سبک‌های معماری روم و یونان باستان است. این کتابخانه دارای چندین بال است که هر کدام به اخبار ممنوعه از یک کشور خاص اختصاص دارد و مکان مجازی آن در جزیره ای منزوی پر از باغ های بیرونی و مجسمه بزرگی از دستی است که قلم را در دست گرفته است که نماد آزادی مطبوعات است.

این اولین بار نیست که گزارشگران بدون مرز راه حلی برای ارائه اخبار سانسور شده یا محدود به خوانندگان در سراسر جهان پیدا می کند. در سال 2018، این گروه چندین مقاله آیا بازی ماینکرافت حرام است خبری سانسور شده را به آهنگ‌های پاپ تبدیل کرد و سپس یک لیست پخش در سرویس‌های استریم مانند Spotify، Amazon و Apple Music منتشر کرد که حتی در کشورهایی که دسترسی به سایر منابع آنلاین اخبار را محدود کرده‌اند، در دسترس هستند.

سخنگوی مایکروسافت بلافاصله به درخواست CNBC Make It برای اظهار نظر پاسخ نداد. Minecraft که به راحتی یکی از محبوب‌ترین بازی‌هایی است که تا کنون ساخته شده است، یک بازی سرگرم‌کننده در میان جهان‌های رویه‌ای است که تعریف سرگرمی برای همه سنین است.

حداقل، این اجماع عمومی است - مگر اینکه در ترکیه باشید، جایی که بازی در حال حاضر به دلیل ترسیم "خشونت" ممنوع شده است

شما درست خواندید Minecraft ممکن است آیا بازی ماینکرافت حرام است برای برخی در ترکیه بسیار هیجان انگیز باشد و جذابیت آن برای کودکان توجه خاصی را به آن به عنوان منبع بالقوه محتوای مشکوک جلب کرده است.

هر کسی که شاهکار موجانگ 2011 را بازی کرده باشد، به شما خواهد گفت که این ارزیابی بسیار کنجکاو است، در واقع، و کمی بیرون از آن.

اما دقیقاً چه چیزی خشم مقامات ترکیه را برانگیخته ایرانیان سایبر است تا جایی که این بازی ممنوع شده است؟

لذت Minecraft

به‌ویژه دولت ترکیه در مورد ادعاهای «انزوا» و «خشونت» در مورد Minecraft تحقیق کرد. ما واقعاً نمی‌توانیم تصور کنیم که انزوا چه چیزی ممکن است به همراه داشته آیا بازی ماینکرافت حرام است باشد، اما ممکن است با ترویج رفتار ضد اجتماعی مرتبط باشد. باز هم، هرکسی که Minecraft بازی کرده باشد، می‌داند که یک عنصر همکاری بزرگ در کل کار وجود دارد. اگرچه، مانند هر پلتفرمی، Minecraft احتمالاً می تواند برای قلدری یا سایر فعالیت ها نیز استفاده شود.

Mojang، به نوبه خود، با اشاره به حالت خلاقانه بازی و عدم خشونت نسبی خارج از حالت بقا، به این بحث پاسخ داده است.

این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی گفت: «بازیکنان زیادی از Minecraft به طرق مختلف لذت می برند. بسیاری از آزادی خلاقانه ای که توسط Minecraft و ابزارهای آن ارائه شده است، لذت می برند، برخی بیشتر علاقه مند به کاوش در یک منظره بدون مرز و رفتن به ماجراجویی های هیجان انگیز با دوستان هستند.

ما بازیکنان را تشویق می‌کنیم تا برای موفقیت همکاری کنند، خواه در حال ساختن، کاوش یا ماجراجویی باشند. دنیای Minecraft می‌تواند مکانی خطرناک باشد: هیولاهای ترسناک آیا بازی ماینکرافت حرام است و بدون جنسیت در آن زندگی می‌کنند که شب‌ها بیرون می‌آیند. برای زنده ماندن شاید لازم باشد در برابر آنها دفاع کرد.

اگر مردم این سطح از تعارض فانتزی را ناراحت‌کننده بدانند، آنها را تشویق می‌کنیم تا در حالت خلاقانه بازی کنند یا تنظیمات صلح‌آمیز را فعال کنند. هر دوی این گزینه ها از ظاهر شدن هیولاها در جهان جلوگیری می کند."

آیا Minecraft خیلی خشن است؟

خون ماین کرافت

وزارت خانواده و سیاست اجتماعی با ارزیابی موجانگ بازی ماینکرافت حرام است از بازی مخالفت کرد و این بازی را از بازار ترکیه ممنوع کرد.

(0) نظر

خطرناک ترین ماب های ماینکرافت

دوشنبه بیست و سوم 12 1400

اجرای وحشتناک Warden (تصویر خطرناک ترین ماب های ماینکرافت از طریق u/bertcaers3)

در حالی که Warden هنوز به Minecraft اضافه نشده است، قرار است خطرناک ترین اوباش در بازی باشد. در واقع، Mojang بیان کرده است که Warden حتی قرار نیست کشته شود زیرا چیزی را رها نمی کند.

The Warden کاملاً نابینا است و تنها با گوش دادن به حرکات بازیکن قادر است به آنها حمله کند. هنگامی که Warden آزاد می شود، به بازیکنان بسیار توصیه می شود که از آن اجتناب کنند، مگر اینکه بخواهند وسایل خود را گم کنند.

ویدیوی یوتیوب بالا، افشای رسمی اوباش Warden را به نمایش می گذارد. Minecraft دارای اوباش زیادی است که یا خنثی، دوستانه یا دشمن بازیکنان هستند. در این مقاله نگاهی خطرناک ترین ماب های ماینکرافت می اندازیم به 5 مرگبارترین اوباش در Minecraft که برای بسیاری از بازیکنان سخت بوده است.

گروه‌های اوباش در Minecraft بخش بزرگی از بازی هستند، زیرا جهان مملو از اوباش دوستانه یا خصمانه است. بسیاری از اوباش در Minecraft می توانند رام شوند و برای همیشه دوستان بازیکن شوند یا آنها آنجا هستند تا به بازیکنان حمله کنند و به آنها صدمه بزنند. اوباش به بازی هویت می بخشند و ماهیتشان بسیار متنوع است.

در زیر 5 مرگبارترین اوباش بازی را مشاهده می کنید.

5 مرگبارترین اوباش خطرناک ترین ماب های ماینکرافت در بازی

بسیاری از اوباش در بازی قوی هستند، اما به این معنی ایرانیان سایبر نیست که همیشه کشنده هستند. برخی از قدرتمندترین دشمنان بازیکنان معمولاً در طبیعت یافت می شوند.

اسکلت ها

مرگبارترین اوباش در Minecraft

اسکلت ها یکی از رایج ترین و در عین حال یکی از خطرناک ترین اوباش در بازی هستند. این فیگورهای استخوانی تیرهای دقیقی را شلیک می کنند که گاهی اوقات حتی در میان درختان به بازیکن برخورد می کند.

آنها آسیب متوسط ​​​​بالا دارند و مسئول بیشترین تعداد مرگ و میر در Minecraft هستند.

خزنده ها

مرگبارترین اوباش در Minecraft

Creepers با ظرفیتی که تقریباً یک شلیک به خطرناک ترین ماب های ماینکرافت بازیکن با انفجار پشت سر آنها دارد، وارد این لیست می شوند. آنها آسیب زیاد و برد آگرو طولانی دارند و انفجار نیز باعث کوبش می شود.

مرگبارترین قسمت در مورد این اوباش حرکت بی صدا آن است. بازیکنان حتی نمی دانند چه اتفاقی افتاده تا زمانی که پشت سر آنها منفجر شوند و آنها را بکشند.

اندرمن

مرگبارترین خطرناک ترین ماب های ماینکرافت اوباش در Minecraft

Enderman یکی از خطرناک ترین اوباش است که شکست دادن آن برای یک بازیکن مبتدی واقعاً بسیار قوی است. این ماب به دلیل توانایی های تله پورت و آسیب حمله قوی و همچنین سرعت شگفت انگیزش شناخته شده است.

آنها معمولاً خنثی هستند اما وقتی بازیکنان به چشمان آنها نگاه می کنند بسیار تهاجمی می شوند. این واقعیت که بازیکنان می توانند به اشتباه به چشمان آنها نگاه کنند و سرعت شگفت انگیزخطرناک ترین ماب های ماینکرافت آنها، آنها را به مرگبارترین اوباش در Minecraft تبدیل می کند.

مرگبارترین اوباش در Minecraft

اثبات کننده

(0) نظر

آموزش کسب درآمد از بازی

يکشنبه بیست و دوم 12 1400

مانند بسیاری از انواع روزنامه نگاری، آموزش کسب درآمد از بازی روزنامه نگاری بازی رقابتی است. افراد زیادی برای امرار معاش می خواهند در مورد بازی ها بنویسند! اگر برای یک سایت موجود می نویسید، احتمالاً مجبور خواهید بود تا زمانی که نمونه کارها را ایجاد می کنید و مهارت های خود را ثابت می کنید، تقریباً برای هیچ کاری کار نکنید. اگر سایت خود را راه‌اندازی کنید، سال‌ها طول می‌کشد تا مخاطبانی ایجاد کنید که بتوانید از آن‌ها درآمد کافی برای زندگی داشته باشید.

روزنامه نگاری می تواند فشرده باشد. برای خبر نویسی، باید در تمام ساعات شبانه روز به انواع منابع دسترسی داشته باشید تا قبل از دیگران اطلاعاتی را دریافت کنید. بررسی ها و مصاحبه ها زمان زیادی را صرف انجام صحیح می کند. و به طور کلی، نوشتن هر روز می تواند انرژی ذهنی زیادی آموزش کسب درآمد از بازی را تخلیه کند.

شروع شدن

به دنبال موقعیت های باز در سایت های بازی با اندازه متوسط ​​باشید. فعلاً سایت‌های اصلی بازی مانند IGN را فراموش کنید و استارت‌آپ‌هایی را که خواننده ندارند نادیده بگیرید. مطمئن شوید که چند نمونه نوشتار در دست دارید. درخواست خود را ارسال کنید (به همراه نمونه های نوشتاری) و امیدوار باشید که بهترین ها را داشته باشید. اگر کار قبلی برای ارائه ندارید، ابتدا نوشتن داوطلبانه را برای سایت های کوچکتر در نظر بگیرید.

تا زمانی که چندین سال تجربه نوشتن برای یک آموزش کسب درآمد از بازی سایت معتبر نداشته باشید، راه اندازی سایت روزنامه نگاری بازی خود را توصیه نمی کنیم. نوشتن هر روز به اندازه کافی سخت است. مدیریت یک سایت در بالای آن؟ این یک سطح کاملاً جدید از تلاش است که به راحتی می تواند منجر به فرسودگی شغلی شود.

3. راهنماها و آموزش های بازی های ویدیویی ایجاد کنید

بسیاری از تازه واردان به برخی بازی‌ها عاشق خواندن راهنماها هستند، به خصوص برای عناوین چند نفره بازیکن در مقابل بازیکن (PvP). بنابراین بازاری برای کسب درآمد با ارائه ایرانیان سایبر اطلاعات مفیدی که این افراد می خواهند یاد بگیرند وجود دارد.

می‌توانید چندین مسیر را برای راهنمای بازی انتخاب کنید، مانند ایجاد یک وب‌سایت برای راهنماهای مکتوب، آپلود راهنماهای ویدیویی در YouTube، یا انتشار راهنماها به‌عنوان کتاب الکترونیکی. دو مورد اول اغلب با تبلیغات و/یا کمک های مالی کسب درآمد می کنند، در حالی که مسیر کتاب الکترونیکی از طریق فروش درآمد کسب می کند.

چرا کسب درآمد از طریق آموزش کسب درآمد از بازی راهنماها دشوار است؟

هر کسی می تواند یک راهنما بنویسد. به مبا هر نوع پولی از آن، باید راهنماهایی برای بازی‌های محبوب ایجاد کنید - اما هر چه بازی محبوب‌تر باشد، رقابت بیشتری خواهید داشت. برای اینکه راهنماهای خود را متمایز کنید، باید بینش بیشتری نسبت به دیگران ارائه دهید، که به معنای سرمایه گذاری زمان زیادی است و خود را به عنوان یک متخصص معرفی می کنید.

علاوه بر این، به مهارت های نوشتاری قوی نیاز دارید. راهنماها باید فشرده و جامع و در عین حال سرگرم کننده و قابل درک باشند. مهارت های قالب بندی ضروری است، چه در حال انتشار کتاب های الکترونیکی یا نوشتن برای وب باشید.

به عنوان یک مثال، GameFAQs دارای یک "برنامه جایزه" است که به شما برای اولین کسی که یک راهنمای جامع برای عنوان می نویسد، پول نقد می دهد. اکثر این آموزش کسب درآمد از بازی راهنماها حداقل 200 دلار پرداخت می کنند که عالی به نظر می رسد. اما وقتی میزان زمانی را که برای تسلط بر بازی و توضیح هر جنبه کوچک آن نیاز دارید در نظر بگیرید، بسیار کمتر از حداقل دستمزد در ساعت درآمد خواهید داشت.

سوالات متداول بازی جوایز

شروع شدن

یک بازی محبوب پیدا کنید، متوجه شوید که بازیکنان با چه چیزی مشکل دارند، نکات و نکات آن مشکل را یاد بگیرید، سپس به دیگران بیاموزید که چگونه بر آن غلبه کنند.

در بازی‌های نقش‌آفرینی آنلاین چند نفره (MMORPG)، به دنبال راهنماهای آموزش کسب درآمد از بازی  طلایی، راهنماهای سطح‌سازی و راهنماهای حمله باشید. برای بازی‌های PvP مانند Overwatch یا Valorant، به سراغ راهنمای ساخت و راهنمای مکانیک بروید. 

(0) نظر

کسب درآمد با بازی اندروید

يکشنبه بیست و دوم 12 1400

آیا به یک فشار در جهت کسب درآمد با بازی اندروید درست نیاز دارید؟ از اینجا با بودجه اولیه ما شروع کنید!

ما برای شما اسپم ارسال نمی کنیم. لغو اشتراک در هر زمان.

Mistplay در حال حاضر در Google Play در دسترس است، اما یک لیست انتظار iOS وجود دارد. برای نصب کافیست روی لینک بالا کلیک کنید.

3. 21 بلیتز

21 Blitz به عنوان "Blackjack Meets Solitaire" توصیف می شود. می توانید با بازیکنان دیگر رو در رو بازی کنید یا می توانید در تورنمنت های چند نفره بازی کنید.

می توانید به صورت رایگان بازی کنید یا کسب درآمد با بازی اندروید وارد چالش های تک نفره یا چالش های چند نفره شوید تا پول برنده شوید.

هر زمان که وارد یک چالش رو در رو یا چند نفره شوید، با بازیکنانی با سطح مهارت مشابه همسان می شوید.

اگر می خواهید دوستان خود را پس از ثبت نام معرفی کنید، می توانید برای انجام این کار، جایزه نقدی دریافت کنید. برنده های خود را در هر زمان پس بگیرید.

برای بازی کردن کسب درآمد با بازی اندروید باید 18 سال یا بیشتر داشته باشید.

4. Swagbucks

صفحه اصلی swagbucks

راه های مختلفی برای کسب درآمد در حین استفاده از برنامه Swagbucks وجود دارد و بازی ها تنها یکی از گزینه های متعدد هستند. شما با "swagbucks" پاداش دریافت خواهید کرد، ایرانیان سایبر که می تواند برای جوایز یا کارت های هدیه به خرده فروشان بزرگ مانند استارباکس، آمازون و والمارت بازخرید شود.

 

آنها حتی یک جایزه ثبت نام 10 دلاری کسب درآمد با بازی اندروید ارائه می دهند!

یکی از راه‌های جالبی که می‌توانید به دست آورید، بازی‌های رایگانی مانند Swagasaurus Run یا Swag Memory است.

یک محدودیت روزانه برای تعداد swagbucks که می توانید از هر بازی کسب کنید وجود دارد، بنابراین ممکن است بخواهید هر روز برای افزایش درآمد خود بازگردید.

5. خاموش کردن یکنوع بازی شبیه لوتو

Blackout Bingo بازی های مختلفی مانند Yahtzee، Solitaire، Bingo، Blackjack و غیره را ارائه می دهد.

از طریق iOS و اندروید درکسب درآمد با بازی اندروید دسترس است.

1V1 یا به صورت گروهی بازی کنید. برای خرید بلیط بازی کنید تا از آن برای خرید جوایز استفاده کنید، و همانطور که در رتبه بالاتر می‌روید، اگر ایالت شما اجازه دهد، می‌توانید با پول نقد واقعی بازی کنید.

جوایز در سطوح مختلف ارزش ارائه می‌شوند، از لیوان گرفته تا بلندگوهای قابل حمل و موارد دیگر.

هیچ حداقل سنی برای بازی وجود ندارد. با این حال، اگر می‌خواهید برای پول نقد واقعی بازی کنید و برنده شوید، باید حداقل 18 سال داشته باشید تا بتوانید یک حساب پی پال داشته باشید تا بتوانید برنده شوید.

6. InboxDollars

لوگوی inboxdollars باشگاه جوایز کسب درآمد با بازی اندروید آنلاینی که پرداخت می کند

(0) نظر

ساخت اپلیکیشن موبایل با جاوا اسکریپت

يکشنبه بیست و دوم 12 1400

اگر قصد دارید یک برنامه ساخت اپلیکیشن موبایل با جاوا اسکریپت موبایل مبتنی بر Angular.JS توسعه دهید، می توانید توسعه دهندگان Angular.JS را با تخصص توسعه برنامه های منحصر به فرد در سطح جهانی استخدام کنید. برای این کار، ممکن است نیاز به استخدام یک شرکت توسعه دهنده Angular.JS نیز داشته باشید.

مطالب مرتبط: 10 مزیت برتر استفاده از AngularJS برای توسعه برنامه

چارچوب Vue.JS در مقایسه با اندازه چارچوب کوچکتر، واکنش پذیری، قابلیت استفاده مجدد، مستندات دقیق، پشتیبانی از تایپ اسکریپت و منحنی یادگیری فوق العاده ساده به سرعت در حال رشد است.

Vue.js از تعداد زیادی فاکتور منحصربفرد ساخت اپلیکیشن موبایل با جاوا اسکریپت تشکیل شده است و بسیاری از آنها ممکن است به یک نقطه ضعف تبدیل شوند. این یک چارچوب بسیار همه کاره و بسیار انعطاف پذیر برای سازمان ها و بسیاری از توسعه دهندگان است. علاوه بر این، Vue.Js در حال حاضر تقاضای بسیار زیادی در بازار دارد زیرا راه حل هایی را برای برنامه های مدرن و با کارایی بالا ارائه می دهد.

اگر به دنبال ایجاد یک برنامه هستید، Vue.JS می تواند گزینه بسیار خوبی باشد، زیرا چندین ویژگی مانند:

Vue.JS از DOM مجازی استفاده می کند.

ویژگی data-binding در Vue امکان دستکاری و تخصیص مقادیر به ویژگی های HTML، اختصاص کلاس ها، تغییر سبک و غیره را می دهد.

کامپوننت‌ها نیز جنبه‌های مهم Vue.JS هستند ساخت اپلیکیشن موبایل با جاوا اسکریپت که به ساخت عناصر سفارشی که می‌توانند در HTML مجددا استفاده شوند کمک می‌کند.

VueJS به قالب‌های HTML اجازه می‌دهد که با DOM به داده‌های نمونه Vue متصل شوند.

می‌توانید از شرکت توسعه‌دهنده Vue.JS کمک بگیرید تا برنامه‌ای بسازید که قابل استفاده باشد، یا می‌توانید به سادگی توسعه‌دهندگان Vue.JS را استخدام کنید تا کارتان ساده‌تر شود.

React مشهورترین فریم ورک جاوا اسکریپت از زمان ایرانیان سایبر راه اندازی فیس بوک در سال 2003 است. پتانسیل استفاده از آن برای توسعه بومی از جمله مزایای حیاتی React است. جامعه گسترده، پشتیبانی از فیس بوک، محیط های اشباع شده، بهره وری بهبود یافته و اجزای قابل استفاده مجدد از دلایل اصلی موفقیت React هستند. React برای ساختن اپلیکیشن های کراس پلتفرم یا SPA و طراحی اپلیکیشن های موبایل ایده آل است.

بیایید برخی از ویژگی های React.JS را ساخت اپلیکیشن موبایل با جاوا اسکریپت بررسی کنیم:

React.JS یک high توسعه می دهدرابط کاربری با کیفیت برای اکثر دستگاه ها.برنامه ReactJS از چندین مؤلفه تشکیل شده است که در آن هر مؤلفه به منطق و کنترل های خود دسترسی دارد.

ReactJS از یک جریان داده یک طرفه استفاده می کند.ReactJS از فایل JSX استفاده می کند که درک و کدنویسی برنامه را آسان می کند.با حفظ یک DOM مجازی، عملکرد کارآمدی را ارائه می دهد.

انتخاب React.JS می تواند برای سازمان شما بسیار مفید باشد، زیرا می توانید ویژگی ها و مزایای آن را در بالا مشاهده کنید و همچنین می توانید توسعه ساخت اپلیکیشن موبایل با جاوا اسکریپت دهندگان react.js را برای توسعه یک برنامه شگفت انگیز استخدام کنید.

4) Node.JS

Node.js رایگان است و یک محیط سرور منبع باز نیز نامیده می شود، بر روی پلتفرم های مختلف (ویندوز، لینوکس، یونیکس، مک، OS X و غیره) اجرا می شود. از جاوا اسکریپت روی سرور استفاده می کند.

Node.js به دلیل کتابخانه غنی از ماژول های مختلف جاوا اسکریپت ترجیح داده می شود که به ساده سازی توسعه وب بیشتر کمک می کند. بسیاری از شرکت ها توسعه دهندگان Node.js را برای اپلیکیشن موبایل با جاوا اسکریپت اجرای یک برنامه وب استخدام می کنند زیرا دارای ویژگی های زیادی است.

(0) نظر
X