همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

دوره اسکرچ مقدماتی

شنبه بیست و هشتم 12 1400

صادرات داستان در ویدئو;ایجاد دوره اسکرچ مقدماتی تمرینات تعاملی با ورود نمره، قابل تنظیم با توجه به رشته و هدف.

ایجاد بازی های آموزشی در سطوح مختلف، با ادغام تمرین های تعاملی (در مراحل پیشرونده بر حسب درجه سختی).

رویکرد آموزش Scratch به دانش آموزان خود، برای تسهیل اشتراک گذاری و همکاری، مفید برای فعال کردن خلاقیت و توسعه تفکر محاسباتی.

ایجاد یک محیط مشترک با کلاس خود (دانش آموزان و همکاران) از پروژه های آموزشی برای استفاده، استفاده مجدد، اصلاح و بهبود تدریجی.

بینش کاربردی در مورد استفاده مجدد دوره اسکرچ مقدماتی از منابع شخصی و / یا منابع موجود در مخازن و جوامع - با سفارشی سازی در زمینه های گرافیکی، صوتی و تصویری.

 دوره چگونه برگزار می شود؟ چه زمانی می توانم در کلاس ها شرکت کنم؟

دوره استرات استکاملاً آنلاین و از طریق پلتفرم آموزش الکترونیکی www.aretepiatografo.it قابل استفاده است.

مدت زمان این دوره 25 ساعت است: شرکت کنندگان می توانند فعالیت ها را دنبال کرده و به طور مستقل زمان خود را مدیریت کنند، زیرا دسترسی مستقیم به پلتفرم برای آنها فراهم می شود که در آن زمان اقامت و استفاده از مطالب ثبت می شود.

در پلتفرم آموزش الکترونیکی Aretè، امکان استفاده از مواد آموزشی در قالب درس های ویدیویی، روش های هدایت شده و فعالیت های آزمایشی وجود دارد. همه دروس در دسترس خواهد بود و می توان به صورت آنلاین در هر زمان مشاوره کرد. بر اساس تعهدات خود، هر شرکت کننده می تواند به طور مستقل انتخاب کند که چه زمانی دوره را دنبال کند.

دوره، همانطور که در اعتبارنامه در دوره اسکرچ مقدماتی صوفیه آمده است، باید تا 30/09/2020 تکمیل شود.آیا مواد آموزشی حتی پس از پایان دوره در دسترس خواهد بود؟

اطلاعیه ها!!! مواد برای ایرانیان سایبر همیشه در دسترس هستند!

این خبر در پلت فرم آموزش الکترونیکی Aretè Formazione است! تمام مطالب آموزشی دوره برای همیشه در دسترس خواهد بود !!!

ابتکار توسط چه کسی ترویج می شود؟ مربیان چه کسانی هستند؟

این دوره توسط Aretè Formazione، یک نهاد معتبر توسط MIUR برای آموزش کارکنان آموزشی بر اساس دستورالعمل وزیری 170/2016، طراحی و اجرا شد

سخنران دوره دکتر. آنتونیو براردینو، مربی با تجربه تلفیقی در ادغام فناوری ها در تدریس.

مربیان Aretè در دوره‌های معتبر MIUR و همچنین دوره اسکرچ مقدماتی در فعالیت‌های آموزشی برای معلمان مربوط به دوره‌های تکمیلی، مربوط به مراکز آموزشی و مناطق منطقه‌ای سخنرانان بوده‌اند.

آیا گواهی لازم است؟

در پایان فعالیت ها برای هر شرکت کننده گواهی حضور در دوره "آموزش نوآورانه با اسکرچ" - سطح پایه (مدت زمان 25 ساعت - کد اعتبار سنجی صوفیه Training Initiative ID 33330, Edition ID 65411) صادر می شود.

برای کسانی که در پلت فرم وزیران دوره اسکرچ مقدماتی صوفیه ثبت نام کرده اند، از آنجایی که این یک دوره معتبر است، ابتکار عمل و گواهینامه به طور خودکار در نمونه کار الکترونیکی درج می شود.

برای کسانی که در پلتفرم وزارت صوفیه ثبت نام نکرده اند، دوره اسکرچ مقدماتی امکان دانلود مستقیم گواهینامه از پلتفرم آرته در محیط دوره وجود خواهد داشت.

دوره چنده؟ شما چگونه ثبت نام میکنید؟

(0) نظر

لیست کلاس های تفریحی

شنبه بیست و هشتم 12 1400

دوره Wilderness First Responder به طور خاص لیست کلاس های تفریحی برای پاسخگویی به نیازهای راهنمایان طبیعت، رهبران اکسپدیشن و مربیان فضای باز طراحی شده است. این استاندارد صنعت آموزش و تفریح ​​در فضای باز برای آموزش پزشکی در طبیعت است. این دوره آموزشی طب وحشی برای متخصصان فضای باز است...و دوره ای که می خواهید دوستانتان قبل از سفر با آنها گذرانده باشند. این دوره توسط مربیانی از Wilderness Medicine Institude (WMI) تدریس خواهد شد.

Cycling II – Bike Camping – ODED117E

این دوره برای آشنایی دانش آموز با دوچرخه سواری لیست کلاس های تفریحی و تور با تاکید بر ایجاد مهارت های اساسی تور طراحی شده است. این دوره برای دوچرخه سواران تازه کار طراحی شده است. هدف این دوره مقدماتی کمک به دانش آموزان است تا دانش و مهارت های اساسی لازم برای سفر ایمن و راحت با دوچرخه / کمپینگ را توسعه دهند و در عین حال اثرات زیست محیطی را به حداقل برسانند.

دوچرخه سواری III – دوچرخه سواری در کوهستان – ODED127E

هدف از این دوره مقدماتی ارائه پایه ای اساسی از مهارت های دوچرخه سواری کوهستان برای دوچرخه سواران تازه کار است. ابریشم لیست کلاس های تفریحی های هوایی

هنر آکروباتیک ابریشم را مانند آنچه در سیرک دو سول اجرا می شود بیاموزید. این فعالیت های منحصر به فرد به توسعه قدرت، استقامت و انعطاف پذیری هسته کمک می کند. دروس با سطوح مختلف تجربه ارائه می شود.

آبزیان

ما طیف گسترده ای از درس های آبی از جمله تنظیم آب ایرانیان سایبر بزرگسالان، تهویه شنا، و درس های شنا را ارائه می دهیم. همه دروس با سطوح مختلف راحتی و تجربه مهارت ارائه می شود.

گواهینامه لیست کلاس های تفریحی ها

در بسیاری از برنامه های موجود در اینجا در UCSD گواهی دریافت کنید، از جمله: CPR/AED و کمک های اولیه، آموزش نجات غریق، غواصی در آب های آزاد، یوگا، تناسب اندام و موارد دیگر!

رقص

خود را از طریق اشکال مختلف رقص بیان کنید! ما کلاس های باله، سوئینگ، تانگو، معاصر، تپ و موارد دیگر را ارائه می دهیم! کلاس هایی برای بچه های کوچک نیز موجود است.

هنرهای زیبا و DIY

ما بسیاری از هنرهای زیبا و آموزش های خود را لیست کلاس های تفریحی از یادگیری نحوه آشپزی، نحوه نواختن گیتار و حتی نحوه بافتن سبدی در زیر آب ارائه می دهیم!

تناسب اندام و یوگا

کلاس ها در تمام طول سال با طیف گسترده ای از بوت کمپ، مجسمه سازی یوگا، دوچرخه سواری تا میانجیگری ارائه می شود. به دنبال فعال ماندن، برای دسترسی نامحدود به کلاس ها، یک پاس فیت یوگا بخرید!

ژیمناستیک

چه مبتدی باشید و چه حرفه ای، در کلاس های ژیمناستیک ارائه شده در اینجا جهش کنید!

هنرهای رزمی

اشکال متعددی ازکلاس های تفریحی هنرهای رزمی از aoinagi گرفته تا کندو تا okinawan و موارد دیگر را بیاموزید!

مرکز آبی Mission Bay

(0) نظر
X