همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان

يکشنبه نوزدهم 10 1400

برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی و آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان ایجاد شغل جدید در زمینه فناوری آماده هستید؟ برای شروع، لیست بهترین دوره های کدنویسی آنلاین ما را بررسی کنید.

دوره های برنامه نویسی آنلاین رایگان

در حال حاضر، تعداد زیادی شغل برنامه نویسی کامپیوتری پرتقاضا، و تعداد فزاینده ای از دوره های برنامه نویسی آنلاین رایگان وجود دارد که به شما کمک می کند تا یکی از این مشاغل را پیدا کنید - حتی بدون مدرک سنتی علوم کامپیوتر.

ما به شما نشان خواهیم داد که کجا می توانید این کلاس های برنامه نویسی آنلاین عالی را پیدا کنید و بهترین ها را در هر سایت توصیه می کنیم. چه مبتدی باشید و چه حرفه ای آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان که به دنبال تقویت مهارت های خود هستید، چیزی برای شما در این لیست وجود دارد.

1. MIT OpenCourseWare

پیش نمایش دوره برنامه نویسی MIT OCW

MIT OpenCourseWare (OCW) یکی از بهترین کلاس های برنامه نویسی آنلاین رایگان برای مبتدیان است. این برای کسانی که خود شروع می کنند باور نکردنی است، و شما می توانید با سرعت خود از آنها عبور کنید.

دوره ها از اصول شروع می شوند و شامل تمام آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان سخنرانی ها، اسلایدها و تکالیف مورد استفاده در آموزش های ویدیویی می شوند. دوره های برنامه نویسی MIT OCW دارای درس های مقدماتی در مورد علوم کامپیوتر و برنامه نویسی در پایتون به همراه سایر زبان ها و همچنین مطالب بسیار جامع در زمینه های خاص مانند یادگیری ماشین و الکترونیک است.

دوره های مقدماتی به مقدمه های عمومی، دوره های زبان خاص و دوره های بعدی تقسیم می شوند. برای فهرست کامل، بخش علوم کامپیوتر را مرور کنید.

برای کمک به شما برای شروع، در اینجا بهترین دوره های برنامه نویسی رایگان MIT OCW آورده شده است:

برای مبتدیان: مقدمه ای برایرانیان سایبر علوم کامپیوتر و برنامه نویسی

برای متوسط: زبان آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان های برنامه نویسی

2. edX

دوره مقدماتی CS50 eDX

edX دوره های آنلاین رایگان در سطح کالج را ارائه می دهد که به طور مشترک توسط MIT و دانشگاه هاروارد هدایت می شوند. نه تنها دوره ها بدون هزینه در دسترس هستند، بلکه خود سازمان نیز غیرانتفاعی است. بنابراین می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که با انگیزه های پنهان مورد سوء استفاده قرار نخواهید گرفت.

دوره های edX می توانند هفتگی یا خودگام باشند. موضوعات شامل طیف وسیعی از موضوعاتی است که ممکن است در هر دانشگاه معتبری بیابید، اما انحراف زیادی نسبت به علوم کامپیوتر، مهندسی، و تجارت و مدیریت وجود دارد. آنها همچنین برای راحتی شما به سطوح مقدماتی، متوسط ​​و پیشرفته تقسیم می شوند.

edX همچنین برنامه‌های گواهی ارائه می‌دهد، که آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان برنامه درسی درسی هستند که به سمت تسلط در یک حوزه خاص، مانند توسعه وب پیشرو یا علم داده، ساخته می‌شوند.

برای یادگیری رایگان برنامه نویسی آنلاین، در اینجا بهترین انتخاب های ما برای بهترین دوره های رایگان برنامه نویسی edX آمده است:

برای مبتدیان: مقدمه CS50 به علوم کامپیوتر (گواهینامه پولی موجود است)

برای سطح متوسط: برنامه آموزش کامپیوتر نویسی وب CS50 با پایتون و جاوا اسکریپت (گواهینامه پولی موجود است)


(0) نظر
X