همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا

چهارشنبه سیزدهم 11 1400

طیف وسیعی از فناوری‌ها آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا شامل سرور منبع باز پارس، فایربیس، Admob، LibGDX (توسعه بازی)، بلوتوث و بسیاری موارد دیگر پوشش داده شده است. نکته دیگری که این دوره آموزشی به ما می آموزد که چگونه از اپلیکیشن اندروید خود کسب درآمد کرده و با استفاده از AdMob و Google Ads کسب درآمد کنیم.

به عنوان بخشی از این دوره، شما همچنین یک کلون واتس اپ می سازید و یاد می گیرید که چگونه آن را بازاریابی کنید و با انجام آن کسب درآمد کنید. بنابراین، اگر به دنبال راه جدیدی برای کسب درآمد هستید، این دوره ای است که باید به آن بپیوندید.

2. دوره کامل برنامه نویس آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا اندروید: مبتدی تا پیشرفته

این یک دوره محبوب دیگر برای یادگیری اندروید از Udemy است و عمدتاً با 15 دلار پس از 90٪ تخفیف به دلیل فروش های فلش مختلف آنها که اغلب اجرا می شود در دسترس است. در این دوره آموزشی با نحوه ساخت و توسعه اپلیکیشن اندروید برای گوشی های هوشمند و فراتر از آن آشنا خواهید شد.

این احتمالاً محبوب ترین دوره در اندروید در Udemy است که بیش از 96140 دانش آموز در آن ثبت نام کرده اند. این میزان اعتبار دوره را نشان می دهد و 97 هزار نفر نمی توانند اشتباه کنند.

در این دوره نه تنها مفاهیم و تکنیک های آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا مورد استفاده در ایجاد اپلیکیشن را درک خواهید کرد، بلکه اپلیکیشن های اندروید را نیز از ابتدا توسعه می دهید.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه از پایگاه های داده برای ذخیره داده های برنامه های اندرویدی و استقرار برنامه های خود توسعه یافته در دستگاه های اندرویدی استفاده کنید.

همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از LibGdx که یکی از فریمورک های محبوب برای ساخت بازی در جاوا است، برای دستگاه های اندرویدی بازی بسازید و مهمتر از همه با نحوه ایجاد رابط کاربری برای برنامه های اندروید که یکی از جنبه های مهم ایجاد برنامه های دنیای واقعی  آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا است آشنا خواهید شد. .

3. مقدمه ای بر توسعه اندروید

من یکی از طرفداران پر و پا قرص جان سونمز هستم، به ایرانیان سایبر خصوص پس از خواندن کتاب او در مورد مهارت های نرم. او همچنین دوره های مقدماتی زیادی در مورد Pluralsight ایجاد کرده است که برای شروع با یک فن آوری یا مهارت جدید مانند اندروید عالی هستند.

این دوره توسعه سطح ابتدایی اندروید را از دیدگاه یک توسعه دهنده دات نت پوشش می دهد، اما به عنوان یک توسعه دهنده جاوا، آن را به همان اندازه مفید یافتم.

در این دوره یاد می گیرید که یک اپلیکیشن اندرویدی ساده چند صفحه ای بسازید که بتوانید از آن استفاده کنیدمنوها و تنظیمات برگزیده را بیاموزید و نحوه استقرار آن برنامه را در بازار اندروید یاد بگیرید.

بهترین بخش این دوره این است که در صورت ثبت نام در یک دوره آزمایشی رایگان 10 روزه می توانید آن را به صورت رایگان دریافت کنید که برای تکمیل آموزش برنامه نویسی اندروید با جاوا این دوره و شروع با اندروید کافی است.

4. سری مبتدی اندروید: جاوا کافی است

این یکی دیگر از دوره های آموزشی اندروید توسط John Sonmez است که به ویژه برای توسعه دهندگان جاوا در پلتفرم Pluralsight نوشته شده است. در این دوره آموزشی یاد خواهید گرفت که چگونه با استفاده از جاوا و Eclipse که یکی از محبوب ترین IDE ها در بین توسعه دهندگان جاوا است، یک اپلیکیشن اندروید واقعی بسازید.

این دوره به طور همزمان جاوا و اندروید را به شما آموزش می دهد. شما اصول اولیه جاوا و اندروید را یاد خواهید گرفت در حالی که یک برنامه کاربردی اندرویدی واقعی ایجاد می کنید.

Btw، این دوره سومین دوره از یک سری 4 قسمتی در برنامه نویسی اندروید با جاوا شروع توسعه اندروید است، اما برای درک این دوره نیازی به تماشای دوره های دیگر ندارید.


(0) نظر
X