همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد

دوشنبه دوازدهم 2 1401

توجه داشته باشید که همه دوره ها دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد رایگان نیستند، اما بسیاری از آنها رایگان هستند. دوره ها به صورت خودسرانه هستند اما تاریخ شروع و پایان مشخصی دارند، به این معنی که باید در صورت در دسترس بودن آنها را طی کنید. دوره های امروز ممکن است فردا وجود نداشته باشد، اما دوره های جدید ممکن است به جای آنها ظاهر شوند. اگر به ایده‌هایی نیاز دارید، بهترین دوره‌های آموزشی Coursera را بررسی کنید.

در اینجا بهترین کلاس های کدنویسی آنلاین رایگان Coursera آمده است:برای مبتدیان: برنامه نویسی برای همه (آغاز با پایتون)

برای متوسط: توسعه وب دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد تمام پشته با React Specialization (تخصص)4. جسارت بررسی اجمالی دوره برنامه نویسی Udacity

Udacity یکی دیگر از پلتفرم های دوره آنلاین است، اما برخلاف MIT OCW، edX و Coursera، Udacity به شدت بر موضوعات مرتبط با برنامه نویسی، علم داده و مهندسی تمرکز دارد. بدون ریاضی، علوم اجتماعی و انسانی. همه چیز در مورد فناوری است و ما معتقدیم که مسلماً برای آن بهتر است.

هدف Udacity این است که شما را برای موفقیت شغلی در یکی از زمینه های مرتبط با فناوری خود آماده کند. این پلتفرم توجه زیادی به برنامه‌های Nanodegree خود دارد، که برنامه‌های درسی فشرده (معمولاً در کمتر از یک سال تکمیل می‌شوند) طراحی شده‌اند تا شما را در سریع‌ترین زمان ممکن برای کار آماده کنند. اما قیمت نانو درجه ها از 100 تا 500 دلار است.

نمی خواهید چیزی بپردازید؟ دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد خوبه. شما می توانید از کل رویکرد مبتنی بر برنامه درسی اجتناب کنید و به دوره های رایگان فردی بچسبید. بیشتر کلاس‌های کدنویسی رایگان Udacity مقدمه‌های اولیه‌ای هستند که برای شروع یادگیری در یک محیط برنامه درسی کامل طراحی شده‌اند، بنابراین آن‌ها خیلی عمیق نیستند. شما با آنها حرفه ای نخواهید شد، اما اصول اولیه را یاد خواهید گرفت تا شما را به پیش ببرد.

اگر در کلاس های کدنویسی Udacity شرکت می کنید، در اینجا چند توصیه از بهترین دوره ها برای شروع ارائه شده است.برای مبتدی ها: مقدمه ای بر برنامه نویسی پایتون برای متوسط: مقدمه ای بر یادگیری عمیق با PyTorch  برای پیشرفته: طراحی برنامه های کامپیوتری

5. Udemy

نمای کلی دوره برنامه نویسی Udemy

Udemy یک بازار دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد آموزش آنلاین است که در آن هر کسی می تواند دوره های آموزشی خود را ایجاد کند (و حتی بفروشد) تا دیگران مصرف کنند. این کاملاً یک شمشیر دولبه است: به افراد ماهر اجازه می‌دهد تا دانش خود را بدون مدرک تحصیلی به اشتراک بگذارند، اما ممکن است برای یافتن آن مجبور شوید کارهای بیهوده‌ای را انجام دهید.

دوره های برنامه نویسی Udemy شامل انواع موضوعات می شود. همه چیز را از خرد کردن داده‌های مبتنی بر پایتون گرفته تا اصول هک اخلاقی، از اصول جاوا گرفته تا توسعه وب در سطح استاد خواهید یافت. همچنین دوره های زیادی در رابطه با ساخت بازی پیدا خواهید کرد.

توجه: هرگز هزینه کامل دوره Udemy را پرداخت نکنید! بازار Udemy اغلب فروش های گسترده ای دارد و قیمت ها را از 50 تا 90 درصد کاهش دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد می دهد. در حالی که منتظر هستید، در اینجا برخی از بهترین کلاس های کدنویسی رایگان Udemy برای شروع آورده شده است:

برای مبتدیان: برنامه نویسی 101برای متوسط: سطح متوسط ​​C++6. کمپ کد رایگان دوره برنامه نویسی FreeCodeCamp

اگر هدف شما تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده وب ماهر است، چه فرانت‌اند یا بک‌اند، باید کلاس‌های کدنویسی را در Free Code Camp (که در درجه اول HTML، CSS، جاوا اسکریپت و React آموزش می‌دهد) در نظر بگیرید.

شما می توانید با گذراندن دوره ها در دسته های مختلف از برنامه درسی 3000 ساعته freeCodeCamp گواهینامه ها را دریافت کنید. freeCodeCamp محتوایی را در زمینه طراحی وب، تضمین کیفیت، تجسم داده ها، یادگیری ماشین و سایر موضوعات اضافی ارائه می دهد. آنها همچنین چارچوب دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد های مجاور را مانند متدولوژی های Agile/Scrum کدنویسی می کنند.

مربوط:


(0) نظر
X