همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

درباره وبلاگ

همه چيز درباره آموزش برنامه نويسي به كودكان و نوجوانان

کلاس های تابستانی

دوشنبه دوازدهم 2 1401

برای دوره هایی که به صورت کلاس های تابستانی آنلاین ارائه می شوند، دانش آموزان باید تجهیزات مخصوص به خود (کامپیوتر، وب کم، هدست و میکروفون) را داشته باشند. باید اتصال اینترنتی خوبی داشته باشد.

CEGEP حق انتخاب در دوره هایی را برای خود محفوظ می دارد که تعداد درخواست ها از تعداد مکان های موجود بیشتر باشد.

CEGEP ها همچنین حق لغو هر دوره ای را که تعداد درخواست های ثبت نام برای آنها کافی نیست را برای خود محفوظ می دارد.

از شما دعوت می کنیم برای اطلاعات کلاس های تابستانی بیشتر با سوالات متداول ما و همچنین مراحل ثبت نام مشورت کنید.

فقط یک جلسه از دوره های تابستانی برای تابستان 2022 در دسترس استمشاوره پیشنهاد دوره تابستان 2022نحوه ثبت نام ...دوره های ارائه شدهمراحل ثبت نام

با پیشنهاد دوره مشورت کنید و بر روی شماره دوره مورد نظر کلیک کنید.کد دائمی خود را وارد کرده و روی "ثبت نام می کنم" کلیک کنید.

فرم ثبت نام را پر کرده و بر روی "ارسال" کلیک کنید.

هزینه های خود را بلافاصله کلاس های تابستانی پرداخت کنید. فقط پرداخت با کارت اعتباری پذیرفته می شود. امتناع از پرداخت هزینه ها در مهلت های تعیین شده دلیل معتبری برای امتناع Cégep است.

اگر آخرین کالج شما عضو CEGEP SRACQ نبود، برای اینکه بتوانید در یک دوره تابستانی شرکت کنید، باید یک اسپانسر (مجوز تحصیل به صورت مشارکتی) داشته باشید. اسپانسر باید قبل از پایان دوره ثبت نام ارسال شود. عدم وجود اسپانسر دلیل معتبری برای امتناع Cégep است. با دانشگاهت چک کن

 فایل شخصی

فایل شخصی شما تابستان 2022

مهم: حتی اگر قبلاً کلاس های تابستانی برای دوره‌های تابستانی در سال‌های گذشته درخواست داده‌اید، باید با دنبال کردن مراحل پیشنهادی بالا «نحوه ثبت نام.» دوباره برای تابستان 2022 یک فایل شخصی ایجاد کنید.

با دسترسی به فایل خود قادر خواهید بود:

اطلاعات شخصی خود را اصلاح کنیدلغو ثبت نام در یک دورهبا پاسخ به درخواست ثبت نام خود مشورت کنید ونامه پذیرش خود را در صورت وجود چاپ کنید.

پرداخت خود را با کارت اعتباری VISA یا MASTERCARD انجام دهید.

رمزعبور خود را تغییر دهید. هر سال، Cégep دوره های تابستانی را ارائه می دهد. ثبت نام در وب سایت خدمات منطقه ای پذیرش کبک (SRACQ) کلاس های تابستانی انجام می شود. لیست رشته های ارائه شده در دوره ثبت نام از 21 فروردین تا 11 اردیبهشت در این سایت موجود است.

برای تابستان امسال، ما یک جلسه از 6 تا 30 ژوئن 2022 ارائه می دهیم.هزینه هزینه تحصیل: 2 دلار در هر ساعت کلاس (به جز دانشجویانی که ساکن کبک یا کانادا نیستند)

هزینه تحصیل: 6 دلار در هر ساعت دوره برای برنامه های غیر معتبر

هزینه ثبت نام: هزینه مدیریت سیستم متمرکز 10 دلار برای هر دانش آموز (غیر قابل استرداد)هزینه باز کردن فایل: 39 دلار برای دانش آموزانی که در CEGEP که عضو SRACQ نیستند کلاس های تابستانی و کسانی که در زمستان در CEGEP شرکت نمی کنند شرکت می کنند.

حمایت


(0) نظر
X